معماریکا

Vernilac

رنگ چوب ترمو ورنیلاک

رنگ چوب ترمو ورنیلاک

رنگ چوب ترمو ورنیلاک دارای روکش طبیعی و مات است. شما می توانید با استفاده از روغن نگهداری جهانی، براقیت را کمی افزایش دهید (تقریباً ظاهری شبیه مخمل). همچنین درخشندگی می بخشد و تغذیه اضافی برای ترمووود  شما فراهم می کند. رنگ چوب ترمو ورنیلاک مخصوص فضای داخلی و خارجی رنگ ترمووود ورنیلاک Vernilac یونانی وارداتی مناسب ترموود ضد آب ضد آفتاب و اشعه یووی UV آنتی باکتریال

برای خرید ترمووود و مشاده لیست قیمت چوب ترمو به صفحه مورد نظر مراجعه کنید

Vernilac

همچنین می‌توانید از روغن رنگ چوب ترمو ورنیلاک برای تبدیل کفی که با رنگ روغنی متفاوت یا نام تجاری ناشناخته تمام شده است استفاده کنید. مدل کمد دیواری شیک و جادار

هنگامی که از روغن رنگ چوب ترمو ورنیلاک برای جوانسازی سطح استفاده کردید، هر گونه تعمیر و نگهداری در آینده باید با استفاده از روغن رنگ ترمووود ورنیلاک برای حفظ درخشندگی ثابت انجام شود.

پس از استفاده از روغن Vernilac ، برای استفاده سبک، کف شما تقریباً در 6 تا 8 ساعت خشک می شود. کف شما پس از 6 روز به طور کامل درمان می شود.

استفاده از تمدید آسان است. به سادگی آن را روی نقطه ای که نیاز به درمان دارد بمالید. 3-5 دقیقه صبر کنید تا واکنش نشان دهد. سپس ناحیه را خشک کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام محصول اضافی حذف شده است. بعد از 4-6 ساعت منطقه برای استفاده سبک آماده می شود. اگر رنگ کف شما تحت تاثیر قرار گرفته است، باید یک برنامه نوسازی Oil Plus 2C را با رنگ اصلی برنامه انجام دهید.

رنگ ترموود ورنیلاک

بهترین رنگ برای استفاده روی چوب ترمو Vernilac است

س: چند سطح چوبی در فضای داخلی خانه من می تواند از نقاشی استفاده کند. بهترین رنگ برای چوب کدام است – بر پایه آب یا روغن؟ و چه درخششی می خواهم؟

پاسخ: چوب به اندازه کافی سازگار است که بتواند رنگ مبتنی بر آب یا روغن را دریافت کند، به شرطی که از قبل آن را با پرایمر بپوشانید. اما انواع بی‌شمار رنگ و براق در این دو دسته می‌تواند مجموعه‌ای از گزینه‌های گیج‌کننده را در فروشگاه رنگ به شما ارائه دهد. در نهایت، بهترین نوع رنگ و براق برای استفاده به سطح چوبی که رنگ می کنید بستگی دارد. بنابراین، در ادامه مطلب بخوانید تا بدانید کدام یک از رایج ترین انواع رنگ و براق موجود در بازار برای پروژه نقاشی چوب شما مناسب تر است.

برای مشاهده کالیته رنگ چوب ترمو به صفحه مورد نظر مراجعه کنید

رنگ چوب ترمو ورنیلاک

گزینه های رنگ و درخشش آنها را بشناسید

رنگ های مبتنی بر آب در فروشگاه های رنگ و مراکز خانگی در لاتکس سنتی (15 تا 40 دلار در هر گالن)، شیر (15 تا 25 دلار در هر لیتر) یا انواع گچ (15 تا 35 دلار در هر لیتر) فروخته می شود، در حالی که رنگ های روغنی یا بر پایه آلکید (ساخته شده با رزین های مصنوعی به نام آلکید؛ 20 تا 50 دلار در هر گالن) یا بر پایه روغن گیاهی (ساخته شده با دانه کتان یا سایر روغن های گیاهی؛ 30 تا 50 دلار در هر لیتر). رنگ‌های سنتی لاتکس، آلکیدی، و روغن‌های گیاهی نیز در تعدادی براق (مات)، پوسته تخم مرغی، ساتن، نیمه براق و براق به ترتیب از کمترین تا بالاترین درخشندگی وجود دارند. شما می توانید انتظار داشته باشید که برای هر گام در طیف براق یک تا دو دلار بیشتر به ازای هر گالن بپردازید. رنگ شیر و گچی که می‌توانید آن‌ها را بخرید یا خودتان با نتایج خوب تهیه کنید، به طور طبیعی مات هستند، بنابراین قوطی‌های تجاری این رنگ‌ها معمولاً براق بودن را نشان نمی‌دهند.

برای مشاهده قیمت رنگ ترمووود به صفحه مورد نظر مراجعه کنید

رنگ ترمووود ورنیلاک

 

بدون توجه به پروژه، یک آغازگر لکه‌گیر برای چوب ترمو خود انتخاب کنید

چه در حال رنگ آمیزی چوب ناتمام یا رنگ آمیزی هستید، ضروری است که قبل از رنگ آمیزی آن را آستر کنید زیرا در غیر این صورت ترکیبات آلی رنگی در چوب به نام تانن در هر رنگی که بر پایه آب استفاده می شود در بالای آن نفوذ می کند – مخصوصاً هنگام نقاشی روی چوب های تیره و غنی از تانن مانند گره . رنگ چوب ترمو ورنیلاک رنگ ترمووود داخلی و خارجی Vernilac ترموود را ضد آب ضد آفتاب و اشعه یووی UV آنتی باکتریال . پرایمر مانعی بین چوب و رنگ ایجاد می‌کند که مانع از خونریزی این تانن می‌شود. در حالی که رنگ روغنی کمتر در معرض تانن خونریزی است، پرایمر (با قیمت 16 تا 25 دلار در هر گالن) هنوز هم توصیه می شود .رنگ می کند تا پایه ای یکنواخت را تضمین کند که به شما کمک می کند تا رنگ یکنواخت تری داشته باشید. بنابراین، رنگی را انتخاب کنید که با نوع رنگی که استفاده می کنید مطابقت داشته باشد: پرایمر لاتکس مسدود کننده لکه برای رنگ لاتکس و پرایمر بر پایه روغن مسدود کننده لکه برای رنگ های مبتنی بر روغن. این که چوب شما چقدر گره‌دار است ممکن است شما را در تصمیم‌گیری از کدام نوع پرایمر و رنگ راهنمایی کند، زیرا پرایمرهای مبتنی بر روغن (مانند رنگ‌ها) عملکرد بهتری در نفوذ و آب‌بندی چوب و مسدود کردن تانن‌ها نسبت به پرایمرهای مبتنی بر آب دارند.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

رنگ ترمووود ورنیلاک

از رنگ چوب ترمو ورنیلاک روی وسایلی که به ندرت استفاده می شوند استفاده کنید

این رنگ مبتنی بر آب برای اثاثیه‌ای که به ندرت استفاده می‌شوند (مثلاً میزهای ورودی یا دوک‌های راه پله) بهترین انتخاب است، زیرا می‌توان آن را با هر رنگی که برای مبلمان می‌خواهید مطابقت داد و سریع‌تر خشک می‌شود .نسبت به رنگ روغنی (برای مرجع، پوشش‌های رنگ لاتکس معمولاً در یک تا چهار ساعت در برابر لمس خشک می‌شوند، در حالی که برای پوشش‌های رنگ روغنی هشت ساعت یا بیشتر خشک می‌شود.) رنگ‌های لاتکس امروزه نیز ارزان‌تر هستند، از نظر ترکیبات آلی فرار (VOCs) کمتر و کمتر هستند. احتمالاً علائم برس مزاحم دیده شده بر روی پوشش های رنگ روغن مبتنی بر آلکیدی را نشان می دهد. در رنگ‌های لاتکس، رنگ‌هایی که درخشش صاف تا ساتن دارند، نور کمتری نسبت به درخشش‌های براق‌تر منعکس می‌کنند، به این معنی که روکش کاملاً صاف عیوب مبلمان (خراش‌ها و خراش‌هایی که باید روی آن رنگ‌آمیزی شود) را به‌طور مؤثرتری می‌پوشاند. آنها همچنین ارزان‌ترین گزینه‌های براق برای مبلمانی هستند که اغلب از آنها استفاده نمی‌کنید.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

ترمیم رنگ چوب

از رنگ چوب ترمو ورنیلاک روغن بر پایه آلکیدی در تریم استاندارد استفاده کنید

تزئینات داخلی – اعم از قرنیز ، روکش درها، یا تزئینات پنجره یا سقف – به مرور زمان مقدار زیادی خراش، فرورفتگی یا فرورفتگی را جمع می کند. رنگ چوب ترمو ورنیلاک رنگ ترمووود داخلی و خارجی Vernilac ترموود را ضد آب ضد آفتاب و اشعه یووی UV آنتی باکتریال کیفیت سفت و سخت یک پوشش رنگ مبتنی بر روغن به طور موثرتری نسبت به یک پوشش رنگ مبتنی بر آب نرم تر و با دوام کمتر در برابر این نقص ها دفاع می کند. به عنوان یک ویژگی قابل توجه در فضای داخلی خانه (به ویژه هنگامی که روی دیوارهای سفید قرار می گیرد)، باید رنگ آلکیدی را به جای رنگ روغن گیاهی انتخاب کنید تا از خطر زرد شدن جلوگیری کنید. همانند کابینت‌ها، انتخاب رنگ با جلای نیمه براق یا براق، کار تمیز کردن تریم کثیف را آسان‌تر می‌کند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

رنگ ترمو فضای خارجی

از رنگ چوب ترمو ورنیلاک روی تزئینات تزئین شده استفاده کنید

تزئینات تزئینی – به عنوان مثال، یک قالب تاج با طومار (الگوی مارپیچی) – اغلب حاوی شیارهایی است که رنگ روغنی برای رسیدن به آنها و پوشش دادن آنها مشکل دارد زیرا ضخیم تر و چسبناک تر از رنگ های پایه آب است. ویسکوزیته کمتر رنگ مبتنی بر آب باعث ایجاد رنگ نازک‌تری می‌شود که به راحتی به شیارها و فرورفتگی‌ها در تریم می‌رسد و پوشش یکنواخت‌تری برای رنگ ایجاد می‌کند. جلای صاف تا ساتن ارزان‌ترین گزینه برای تزئینات تزئینی در مناطق کم تردد است که نیازی به تمیز کردن آنها ندارید.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

رنگ ترمووود ورنیلاک

برای کف از رنگ روغنی با پایه آلکیدی استفاده کنید

این می تواند سوء استفاده روزانه ناشی از پاشنه چکمه ها، خیس کردن کفش ها و چترها و جابجایی مبلمان را بدون آسیب رساندن به آب یا فرورفتگی کنترل کند. (سطح نرم‌تر و انعطاف‌پذیرتر یک پوشش رنگ مبتنی بر آب روی کف‌های چوبی رنگ‌شده در مناطق پرتردد به خوبی مقاومت نمی‌کند ). صاحبان خانه برای استفاده از سطح بزرگ یک طبقه. رنگ نیمه براق یا براق را انتخاب کنید. اگر با براق‌های صاف تا ساتن درشت‌تر کار می‌کنید، مساحت سطح کف برای تمیز کردن کار سخت‌تر است. ترمووال

رنگ Vernilac

رنگ های مبتنی بر روغن های گیاهی را روی چوب ترمو انتخاب کنید

رنگ‌های روغنی مبتنی بر آلکیدی مقرون‌به‌صرفه‌تر و در دسترس‌تر از بین رفته است، اما این نوع رنگ هنوز هم برای تقویت پتینه طبیعی اشیاء چوبی کوچک استفاده می‌شود – جعبه‌های جواهرات چوبی، قاب‌های عکس، و سطوح دیگر که قیمت آن بالاست. رنگ چوب ترمو ورنیلاک رنگ ترمووود داخلی و خارجی Vernilac ترموود را ضد آب ضد آفتاب و اشعه یووی UV آنتی باکتریال هزینه زیادی ندارد از آنجایی که رنگ مبتنی بر روغن گیاهی نسبت به رنگ‌های روغنی با پایه آلکیدی به سطحی نرم‌تر و نرم‌تر خشک می‌شود، سطح چوب می‌تواند با تغییرات دما منبسط و منقبض شود و خطر شکننده شدن و ترک خوردن پوشش رنگ کم باشد. علاوه بر این، از آنجایی که رنگ‌ها معمولاً فقط از روغن گیاهی، عوامل خشک‌کننده روغن و رنگدانه‌های طبیعی تشکیل شده‌اند، VOC کمی به خانه شما ساطع می‌کنند. درخشش نیمه براق تا بسیار براق، نور بیشتری را منعکس می‌کند، بنابراین اجسام کوچک را بهتر از یک درخشش کمتر نشان می‌دهد.

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

رنگ چوب ترمو ورنیلاک مخصوص فضای داخلی و خارجی رنگ ترمووود ورنیلاک یونانی وارداتی مناسب ترموود ضد آب ضد آفتاب و اشعه یووی UV آنتی باکتریال

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *