معماریکا

Brillux

رنگ چوب ترمو بریلوکس

رنگ چوب ترمو بریلوکس

محافظ رنگ چوب ترمو بریلوکس در 22 رنگ منحصر به فرد و هیجان انگیز موجود است که در یک لایه با قابلیت اجرا آسان از چوب ترمووود محافظت و ظاهر آن را بهبود می بخشد. تقریباً برای همه انواع چوب مناسب است و می توان از آن برای کاربردهای بیرونی و داخلی استفاده کرد. رنگ چوب ترمو آلمانی بریلوکس مخصوص فضای خارجی داخلی رنگ ترمووود وارداتی بهترین رنگ با کیفیت بالا ترموود را ضد آب UV و آنتی باکتریال Brillux

Brillux

معماریکا نماینده رنگ ترمووود بریلوکس است که با گونه های چوبی فهرست شده به دست آمده است. به دلیل تفاوت رنگ در نمایشگرهای رایانه یا دستگاه های تلفن همراه، این تضمینی برای نتیجه رنگ نیست. توصیه می کنیم برای اطمینان از دستیابی به رنگ و پرداخت دلخواه، از یک نمونه با استفاده از رنگ دلخواه روی چوبی که در حال تکمیل آن هستید استفاده کنید. طراحی تراس و بالکن

رنگ چوب ترمو آلمانی

ویژگی های رنگ ترمووود بریلوکس:

رنگ چوب ترمو بریلوکس یک پوشش چوبی مات یا شفاف برای نمای بیرونی و داخلی است که هر دو مزیت پوشش چوبی با منافذ باز تایید شده بر پایه روغن را با ویژگی های محصول رقیق کننده آب دافع کثیفی ترکیب می کند. این ویژگی های خاص بر اساس تکنولوژی روغن اصلاح شده است که به ویژه برای این محصول توسعه یافته است. با رفتار مهاجرت مطابق با DIN EN 71T.3 مطابقت دارد.
رنگ ترمووود بریلوکس از چوب به روشی طبیعی محافظت می کند و بسیار مقاوم است: روغن های طبیعی عمیقاً در چوب نفوذ می کنند، از داخل آن محافظت می کنند و آن را الاستیک نگه می دارند. پراکندگی پلیمری سطح را در برابر اثرات آب و هوا و رطوبت محافظت می کند. رنگدانه های رنگی با مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش بالا زیبایی ماندگاری پوشش را ایجاد می کنند. رنگ ترمووود بریلوکس فقط به 2 لایه روی چوب تصفیه نشده نیاز دارد – بدون نیاز به پرایمر. چوب ترمو سطحی یکنواخت و ساتن را فراهم می کند که خیلی سریع خشک می شود.

رنگ ترمووود آلمانی

روغن Brillux روبیو یک روش طبیعی، سازگار با محیط زیست و در عین حال بسیار بادوام است تا کفپوش های چوبی سفارشی را تا زمانی که بخواهید به بهترین شکل ظاهر شود. تعمیر و نگهداری مناسب برای این سبک روغن کاری ساده است و اگر از آن پیروی کنید کف شما به طور نامحدود جدید به نظر می رسد. نگهداری «خشک» (جارو کردن، جاروبرقی، و غیره) تا زمانی که احساس کنید کف به تمیز کردن خوب نیاز دارد تا بهتر به نظر برسد، طبیعی است. در اینجا یک تمیز کردن ساده مرطوب با محصول صابون مخصوص ما کار را انجام می دهد. اگر بعد از مدتی احساس کردید که ظاهر کف به کمی تقویت نیاز دارد، از محصول Brillux ما استفاده کنید، که در صورت تمایل می‌تواند به راحتی توسط هر صاحب خانه، کارمند یا یک حرفه‌ای، در صورت نیاز، در مواقع نیاز استفاده شود.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

برخلاف اورتان موضعی، نگهداری ما منظم است اما هرگز شدید نیست. هرگز نباید به جابجایی اثاثیه سنگین برای روکش مجدد یا شن و ماسه نامرتب نیاز باشد. تنها دلیل شن و ماسه مجدد با سیستم ما این است که تغییر رنگ مورد نظر باشد… انتخاب… نیازی نیست!

تایل ترمووود

حیوانات خانگی می توانند برای هر پوششی چالش ایجاد کنند. تصادفات بدون مراقبت در نهایت ظاهر کف شما را مخدوش می کند. با سیستم ما، این ممکن است نیاز به یک متخصص را ایجاد کند تا به صورت موضعی ناحیه آسیب دیده را تعمیر کند. تا زمانی که خود چوب تحت تأثیر قرار نگرفته باشد، می‌توانیم کف را به حالت اولیه خود برگردانیم. زیبایی سیستم ما به ما این امکان را می‌دهد که فقط با ناحیه آسیب‌دیده برخورد کنیم، نه با کل کف که در مورد سیستم پوشش اورتان صدق می‌کند. خراش ها یکی دیگر از مسائل “حیوان خانگی” است. اینها اغلب با هر سیستم کفپوش چوبی اجتناب ناپذیر هستند. اگرچه آنها به صورت موضعی با سیستم روغن ما قابل تعمیر هستند. نیازی به رسیدگی به کل طبقه نیست، فقط مناطق تحت تأثیر قرار گرفته اند. حیوانات خانگی خود را دوست داشته باشید و از آنها لذت ببرید، اما یاد بگیرید که با تحمیل های گاه به گاه کنار بیایید. طراحی روف گاردن

رنگ چوب ترمووود بریلوکس

کف خود را تمیز نگه دارید با رنگ چوب ترمو بریلوکس

هنگامی که کف شما با روغن رنگ چوب ترمو آلمانی بریلوکس مخصوص فضای خارجی و داخلی رنگ ترمووود وارداتی بهترین رنگ و با کیفیت بالا مخصوص ترموود ضد آب UV و آنتی باکتریال تمام شد، باید قبل از تمیز کردن با مایعات، یک دوره درمان سه هفته ای را در نظر بگیرید. حفظ کثیفی و سنگ ریزه از کف چوبی، عمر هر روکش را تا حد زیادی افزایش می دهد. باید حصیرها را در داخل و خارج تمام درهای بیرونی و جلوی سینک ها قرار دهید. کف را اغلب با جارو کردن یا جاروبرقی با ضمیمه برس نرم تمیز کنید. با مالش آن نقطه با توپ تنیس می توان به سرعت آثار خش را از بین برد. قیمت ترموود تراس

هنگامی که جارو کردن یا جارو کشیدن به اندازه کافی تمیز نمی شود، شستشوی مرطوب با آب تمیز برای کفپوش روغنی Brillux کاملاً مناسب است. به یاد داشته باشید که چوب و آب با هم مخلوط نمی شوند، بنابراین تمیز کردن مرطوب به این معنی است که هنگام تمیز کردن کف چوبی، دستشویی شما نباید “خیس شود”. آب تمیز همیشه کف شما را تمیز نمی کند. حداقل 3 یا 4 بار در سال باید با محلول صابون تمیز کنید.

ترموود

Brillux محصولات صابونی زیر را تولید می کند تا اطمینان حاصل کند که کف روغنی شما به درستی تمیز شده است:

صابون طبیعی Brillux به طور ویژه برای تمیز کردن کف های روغنی ساخته شده است. صابون طبیعی با آب مخلوط می شود و به یک محلول پاک کننده 40:1 تبدیل می شود، فقط یک پاک کننده است و هیچ لایه ای از خود باقی نمی گذارد. یک لیتر صابون طبیعی 16 تا 20 گالن محلول پاک کننده می سازد.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

اسپری مراقبت سطحی Brillux از صابون طبیعی و آب در یک بطری اسپری مخلوط شده است. این برای تمیز کردن نقطه ای ساخته شده است، اما برخی دوست دارند از آن برای تمیز کردن کف خود استفاده کنند. برای پر کردن مجدد، 1 اونس صابون طبیعی را در بطری بریزید و آن را با آب پر کنید یا با مخلوط کردن مقادیر پیشنهادی صابون طبیعی و آب در 32 اونس، آن را با آب درست کنید. یا بطری اسپری 750 میلی لیتری.

رنگ ترموود بریلوکس

رنگ چوب ترمو آلمانی بریلوکس مخصوص فضای خارجی داخلی رنگ ترمووود وارداتی بهترین رنگ با کیفیت بالا ترموود را ضد آب UV و آنتی باکتریال Brillux

10٪ از کف شما سریعتر از 90٪ دیگر فرسوده می شود. مناطق پرتردد مانند داخل درهای ورودی، راهروها و اطراف کابینت آشپزخانه می توانند نقاط “خشک” ایجاد کنند. با از بین رفتن پوشش، نقاط/مناطق فرسوده خشک تر از ناحیه اطراف به نظر می رسند. تا زمانی که رنگ سطح تحت تأثیر سایش قرار نگیرد، این نقاط “خشک” را می توان هر زمان که لازم باشد با رنگ چوب ترمو آلمانی بریلوکس مخصوص فضای خارجی و داخلی رنگ ترمووود وارداتی بهترین رنگ و با کیفیت بالا مخصوص ترموود ضد آب UV و آنتی باکتریال به صورت جداگانه تازه کرد. ترمووود دور استخر

رنگ چوب ترمو آلمانی برلوکس ترمووود را ضد آب و ترموود را ضد یووی و چوب ترمو آنتی باکتریال می کند روغن تصفیه کننده احیا کننده است که جذب و بازیابی سطح روغن می شود. اعمال آن بسیار آسان است. شما به سادگی Brillux را روی نقطه/منطقه خشک/ساییده شده پاک کنید، بگذارید چند دقیقه واکنش نشان دهد و سپس آن را خشک کنید. استفاده از این محصول در مواقع ضروری، فاصله زمانی بین جوانسازی کامل را افزایش می دهد و عمر پرداخت را افزایش می دهد.

Brillux

جوان سازی چوب ترمو با رنگ Brillux

روغن بریلوکس از مواد طبیعی تشکیل شده است که پایدار، تجدید پذیر و کاملاً سازگار با محیط زیست هستند. از آنجایی که هیچ سخت کننده سمی مصنوعی برای افزایش عمر بادوام پرداخت استفاده نمی شود، جوانسازی دوره ای معمولا بین 2 تا 6 سال ضروری است. استفاده از رنگ چوب ترمو آلمانی برلوکس ترمووود را ضد آب و ترموود را ضد یووی و چوب ترمو آنتی باکتریال می کند دوره زمانی را افزایش می دهد. زمانی که استفاده از Brillux تاثیر محسوسی نداشته باشد یا رنگ پوشش فرسوده شده باشد، باید جوانسازی انجام شود. نرخ اتحادیه کابینت سازان

رنگ چوب ترمو آلمانی بریلوکس مخصوص فضای خارجی و داخلی رنگ ترمووود وارداتی بهترین رنگ و با کیفیت بالا مخصوص ترموود ضد آب UV و آنتی باکتریال نیز برای جوانسازی با درخشندگی بیشتر موجود است. روغن نگهداری جهانی سریعتر خشک می شود، حدود 6-7 ساعت. 4 رنگ اضافی روغن نگهداری جهانی موجود است که عبارتند از: مشکی، قهوه ای، خاکستری و سفید.

دستورالعمل های دقیق برای همه محصولات رنگ چوب ترمو آلمانی برلوکس ترمووود را ضد آب و ترموود را ضد یووی و چوب ترمو آنتی باکتریال می کند با هر محصول در وب سایت ما فهرست شده است. یا در صورت نیاز به کمک، همیشه می توانید شخصاً با ما تماس بگیرید.

رنگ چوب ترمو بریلوکس

لکه های چوب را با رنگ Brillux از بین ببرید

محدوده لکه چوب ما شامل محصولاتی است که اجازه می دهد زیبایی چوب طبیعی دیده شود و همچنین محافظت شود. مواردی مانند هوا، اشعه ماوراء بنفش و آلودگی می توانند باعث تغییر رنگ ناخوشایند چوب شما شوند، با این حال، لکه های چوب رنگ چوب ترمو بریلوکس به اعماق سطح نفوذ می کنند تا از چوب از درون محافظت کنند. تمام لکه‌های چوب ما برای استفاده بر روی چوب‌های جدید یا فرسوده مناسب هستند، در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها موجود هستند و محافظت عالی را ارائه می‌دهند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

پاک کننده های چوب ترمو

یافتن یک پاک کننده چوب که نه تنها می تواند خاک را از سطح پاک کند، بلکه در خاک و کثیف نیز آسیاب شود، می تواند برای پیدا کردن مشکل باشد – اما رنگ چوب ترمو بریلوکس محصولاتی دارد که دقیقاً این کار را انجام می دهند. ما محصولات مختلفی داریم که برای تمیز کردن معمولی سبک مناسب هستند و همچنین محصولاتی برای سطوح به شدت کثیف و سیاه شده که نیاز به توجه بیشتری دارند. این محصولات را می توان بر روی انواع مختلفی از انواع چوب از جمله چوب کامپوزیت استفاده کرد و سطوح شما را به زیبایی روزی که نصب کرده بودند به ارمغان می آورد.

ترمووود

روغن دکینگ با رنگ ترموود بریلوکس آلمانی

رنگ چوب ترمو بریلوکس طیف گسترده‌ای از روغن‌های کفپوش بسیار اشباع را عرضه می‌کند تا نه تنها چوب شما را در برابر عوامل جوی، آلودگی و اشعه‌های فرابنفش محافظت کند، بلکه به بهترین شکل ممکن برای سال‌های آینده نیز حفظ شود. محدوده روغن عرشه ما شامل روکش های تک لایه، پرداخت های ضد لغزش و پوشش های مرطوب روی مرطوب است، همانطور که در رنگ چوب ترمو بریلوکس ، همیشه راه حلی وجود دارد.

رنگ ترموود بریلوکس

رنگ چوب ترمو آلمانی بریلوکس مخصوص فضای خارجی و داخلی قیمت رنگ ترمووود وارداتی بهترین رنگ و با کیفیت بالا مخصوص ترموود ضد آب UV و آنتی باکتریال

محافظ چوب بیرونی با رنگ ترمووود بریلوکس

محدوده محافظ چوب بیرونی ما شامل طیف گسترده ای از پرداخت ها برای مطابقت با هر پروژه و سلیقه ای است. از روغن‌های چوبی که زیبایی طبیعی چوب را محافظت و برجسته می‌کنند، تا رنگ‌های رنگی مات درجه یک، تا محافظت و حفظ سطوح چوبی شما در حالت طبیعی، واقعاً چیزی برای سبک دلخواه همه وجود دارد.

لاک های چوبی

تمام محصولات موجود در محدوده لاک چوب ما شفاف هستند تا زیبایی طبیعی چوب را بدرخشد. این محصولات شامل یک انتخاب از اتمام است. مات، براق و ساتن، بنابراین می توانید مطمئن باشید که پوشش عالی مورد نظر خود را خواهید داشت. لاک های چوبی ما در برابر آب مقاوم هستند، بنابراین برای استفاده در محیط های حمام یا آشپزخانه عالی هستند، در برابر خراش و سایش مقاوم هستند و به مرور زمان زرد نمی شوند. محافظ لاک چوب رنگ چوب ترمو بریلوکس محافظت بی نظیری را ارائه می دهد. مدل کمد دیواری شیک و جادار

رنگ چوب ترمو بریلوکس

پرکننده های چوب

مجموعه پرکننده های چوب رنگ چوب ترمو بریلوکس شامل پرکننده های اکریلیک بسیار انعطاف پذیر برای اصلاح هر گونه نقص مانند ترک یا سوراخ است. مخلوط کردن خاک اره از چوب به محصول به شما این امکان را می دهد که رنگ مناسبی را برای سطح چوبی خود ایجاد کنید. مناسب برای استفاده بر روی چوب های نرم یا سخت، پرکننده های چوب ما سریع خشک می شوند، به راحتی سمباده می شوند و با گذشت زمان زرد نمی شوند.

پایان های شفاف با رنگ چوب ترمو بریلوکس آلمانی

محدوده پوشش چوب شفاف ما برای کسانی است که می خواهند زیبایی طبیعی چوب را در تمام شکوه آن ببینند. با طیف وسیعی از محصولات ما، دیگر هرگز نیازی به پنهان کردن آن چوب زیبا نخواهید داشت. تمام پوشش های چوبی شفاف رنگ چوب ترمو بریلوکس به عمق سطح چوب نفوذ می کند تا از داخل آن محافظت کند. سایر محصولات موجود یک لایه روی سطح چوب ایجاد می کنند، به این معنی که در نهایت پوسته پوسته می شود و پوسته پوسته می شود و چوب شما را در برابر عناصر خالی می گذارد. ترمووال

رنگ ترمووود آلمانی

مراقبت از کفپوش با رنگ چوب ترمو بریلوکس

محدوده کفپوش رنگ چوب ترمو بریلوکس شامل راه حل هایی است که شما را از ابتدا تا انتها می برد. از پرکننده‌های انعطاف‌پذیر، پرایمرها و سپس تا طیف وسیعی از پرداخت‌ها، می‌توانید یک محصول کفپوش رنگ ترمووود را متناسب با نیاز خود پیدا کنید. هنگامی که کفپوش شما کامل شد، می توانید از شوینده های ملایم کفپوش رنگ چوب ترمو بریلوکس استفاده کنید تا آنها را در شرایط عالی نگه دارید.

رنگ چوب ترمو آلمانی بریلوکس مخصوص فضای خارجی و داخلی رنگ ترمووود وارداتی بهترین رنگ و با کیفیت بالا مخصوص ترموود ضد آب UV و آنتی باکتریال

رنگ چوب ترمو آلمانی برلوکس ترمووود را ضد آب و ترموود را ضد یووی و چوب ترمو آنتی باکتریال می کند

پیوند دوباره طبیعت با مردم شهری شرکت لوناوود فنلاند

1 دیدگاه دربارهٔ «رنگ چوب ترمو بریلوکس»

  1. بازتاب: جکوزی فضای باز | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *