معماریکا

تایل ترمووود کف تراس

تایل ترمووود

امیدواریم توانسته باشید از روزهای طولانی و آرام تابستانی در تایل کف تراس و بالکن چوب ترمو  خود لذت ببرید. با نزدیک شدن به پاییز، اکنون زمان آن است که تایل کف تراس و بالکن ترمووود خود را برای تغییرات فصلی و هوای سردتر آماده کنید. حفظ و نگهداری در بالای تعمیر و نگهداری نه تنها عرشه شما را برای طولانی مدت ایمن و زیبا نگه می دارد، بلکه آماده سازی و نظافت بهار را بسیار آسان تر می کند.
ما پنج گام مهم و آسان را گردآوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم تا عرشه خود را برای پاییز آماده کنید.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

تایل چوب ترمو

1. محیط اطراف را آماده کنید با تایل ترموود

اطراف را از هر گونه درخت یا بوته پاک کنید. دور نگه داشتن رشد حداقل 12 اینچ از تایل کف تراس و بالکن ترموود خطر ابتلا به کپک، کپک و خزه را کاهش می دهد و همچنین احتمال سقوط اندام های درخت و آسیب رساندن به عرشه را به حداقل می رساند. تمام کاربرد های چوب ترمو
ریشه های درختان یا بوته های بزرگ نیز می توانند به عرشه یا فونداسیون شما آسیب برسانند و همیشه باید هنگام مراقبت از حیاط خود در نظر گرفته شوند.

الوار چوب ترمووود

2. تراس تمیز با تایل ترمووود

اگر می خواهید از آسیب به چوب و یکپارچگی کلی تایل کف تراس و بالکن ترمووود خود جلوگیری کنید، تمیز نگه داشتن عرشه نیز بسیار مهم است. تمیز کردن عمیق مداوم، به ویژه در بین فصول، تضمین می کند که عرشه شما برای سال های آینده زیبا و ایمن بماند.
برخلاف تصور رایج، هرگز نباید از واشر فشاری روی عرشه خود استفاده کنید. در حالی که ممکن است راه حلی سریع و آسان به نظر برسد، یک واشر فشار در نهایت به پوشش شما و خود عرشه آسیب می رساند. طراحی روف گاردن

ترمو چوبی کف تراس
یک برس ساده و پاک کننده بدون سفید کننده به طور موثر آلودگی، کثیفی، کپک، کپک، زنگ زدگی و لکه را از سطح پاک می کند.
تنها برگ های مرده حیاط شما باید برگ های پاییزی باشد، به همین دلیل است که ما یک محلول پاک کننده سازگار با محیط زیست را توصیه می کنیم.  پاک کننده بیرونی رنگ چوب کاپرینول هلند روبیوبه طور موثر عرشه شما را تمیز و محافظت می کند و مانند اکثر محلول های تمیز کننده رایج، گیاهان را با مواد شیمیایی مضر آسیب نمی رساند یا از بین نمی برد. ترمووود دور استخر
مطمئن شوید که عرشه خود را در طول پاییز و زمستان از برگ ها و زباله ها تمیز نگه دارید تا از آسیب و تمیز کردن بهار دشوار جلوگیری کنید. جابجایی و تمیز کردن زیر وسایل بزرگ و مبلمان روی عرشه را فراموش نکنید. برای نگهداری راحت تر، مبلمان عرشه، کباب پزها و غیره را در پاییز و زمستان نگهداری کنید.

چوب کفپوش حیاط خلوت

3. یک پوشش محافظ را یا همان رنگ مخصوص تایل ترمووود کف

حفظ یک مهر و موم روی تایل کف تراس و بالکن چوب ترمو شما بسیار مهم است که از آلودگی، رطوبت، آسیب های ناشی از نور خورشید و سایش عمومی محافظت کند. به طور طبیعی، با گذشت زمان روکش شما ضعیف می شود یا نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، اما همگام شدن با روکش عرشه شما نباید سخت باشد. نرخ اتحادیه کابینت سازان
برخلاف بسیاری از پوشش‌ها/درزگیرها، تایل کف ترمووود تراس و بالکن ابعاد 30 در 30 در الوار های 3 ردیفه و 6 ردیفه تایل کف چوب ترمو مخصوص حیاط خلوت ترموود دور استخر و کفپوش سونا سازگار با محیط زیست است  روغن بیرونیمی توان در صورت نیاز پس از پوشش اولیه اعمال شود. این بدان معناست که وقتی زمان اعمال یک روکش جدید فرا می‌رسد، نیازی به مواد شیمیایی مضر، سنباده کاری فشرده یا ابزارهای برقی نیست.
به سادگی عرشه را با ما تمیز کنیدپاک کننده بیرونیو یک برس عرشه و روغن بیرونی را مستقیماً روی چوب های آماده شده قبلی بمالید (با مارک های دیگر روغن کار نمی کند).
آیا اشاره کردیم، روغن رنگ چوب کاپرینول هلند خارجی در 22 رنگ منحصر به فرد موجود است؟ این بدان معنی است که عرشه شما نه تنها از عوامل محافظت می شود، بلکه در ماه های پاییز و زمستان پر جنب و جوش خواهد ماند.

تایل چوبی کف تراس

 

4. تایل ترمووود مناسب کف تراس بالکن و حیاط خلوت

یکپارچگی ساختاری تایل کف تراس و بالکن ترمووود شما برای داشتن یک فضای بیرونی امن، ماندگار و زیبا حیاتی است. مانند یک ماشین یا خانه شما، نگهداری مداوم کلیدی است.
ابتدا تمام چوب ها را از نظر پوسیدگی و آسیب آب بررسی کنید و قسمت های آسیب دیده را تعویض کنید. در مرحله بعد، باید سخت افزار تمام تخته ها، پله ها، پایه های نرده و نرده ها را از نظر شل بودن، خوردگی و زنگ زدگی بررسی کنید.
از آنجایی که چوب می تواند منقبض و منبسط شود، به احتمال زیاد اتصالات آن به مرور زمان شل می شود، به خصوص در طول تغییرات دما و رطوبت بین ماه های پاییز و تابستان. مدل کمد دیواری شیک و جادار
از نظر شل بودن، نرده ها و پله ها را از نظر تکان خوردن بررسی کنید و سخت افزار را به پایه ها یا قاب جایی که متصل شده اند محکم کنید. اگر میخ‌ها شل شده‌اند، به آرامی به آن‌ها ضربه بزنید و در نظر داشته باشید که آن‌ها را با پیچ جایگزین کنید. برای حفظ ایمنی و کشش مناسب، هرگونه سخت افزار زنگ زده یا خورده باید جایگزین شود.
در صورت نیاز به تعویض چوب یا سخت افزار، توصیه می کنیم برای تعمیر با یک متخصص تماس بگیرید.

تایل کف ترمووود

5. زیر سازی تایل ترمووود و روش اجرا

بسیاری از مردم از فضای زیر تایل کف ترمووود تراس و بالکن ابعاد 30 در 30 در الوار های 3 ردیفه و 6 ردیفه تایل کف چوب ترمو مخصوص حیاط خلوت ترموود دور استخر و کفپوش سونا خود برای ذخیره سازی استفاده می کنند. این امر در حالی که راحت است، به طور اجتناب ناپذیری منجر به تجمع برگ ها، رطوبت، و جوندگان/آفات، به ویژه در ماه های پاییز و زمستان می شود. ترمووال
به طور طبیعی، موجودات به دنبال پناهگاهی از فضاهای سرد و امن برای خواب زمستانی/لانه سازی خواهند بود. حتماً به طور منظم بازرسی کنید و منطقه را تمیز و عاری از هرج و مرج نگه دارید تا از این مشکل جلوگیری کنید.
در نهایت، زهکشی مناسب نیز برای ایمنی و طول عمر تایل کف تراس چوبی ترموود شما بسیار مهم است. افزودن شن زیر یک عرشه مرتفع یا سطح زمین در اکثر موارد یک راه حل آسان و مقرون به صرفه است.

چوبی ترمو کف
حتما ما را بررسی کنید  سوالات متداول کاربرد روغناگر سوالی در مورد دارید روبیو تک کت خارجیروغن یا هر یک از محصولات روغن داخلی ما.

پیوند دوباره طبیعت با مردم شهری شرکت لوناوود فنلاند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *