معماریکا

ترمیم رنگ چوب ترمو

ترمیم رنگ چوب ترمووود

ترمیم رنگ چوب ترمووود

معماریکا خدمات درمان لکه‌دار و مقاوم در برابر آتش را برای تمام روکش‌های چوب ما ارائه می‌دهد . محصولات درمان چوب یا همان رنگ مخصوص ترمیم چوب ترمووود مناسب فضای خارجی چوب ترمو روف گاردن و ترموود تراس با ضمانت نامه معتبر شرکتی رنگ چوب کاپرینول هلند

اگرچه سدر نیازی به درمان ندارد، بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند برای جلوگیری از هوازدگی چوب به رنگ خاکستری نقره ای آن را درمان کنند. در صورت نیاز، درمان ضد حریق کارخانه نیز در دسترس است.

ترمیم رنگ چوب ترموود

روکش سدر با سیکنز در بلوط روشن در تصویر بالا درمان شده است.

ما دریافتیم که این ظاهر طبیعی بسیار خوبی را در حالی که محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش ارائه می دهد، می دهد.

کارخانه تحت درمان با سیکنز

این محافظت نهایی UV را ارائه می دهد اما رنگدانه بیشتری دارد. ما می توانیم با هر رنگی در محدوده برداشت های بی پایان رفتار کنیم.

ضد شعله به Eurocass B

ما می توانیم کارخانه را درمان کنیم و گواهینامه ارائه کنیم تا نشان دهیم الوار حجم صحیح درمان را جذب کرده است.

ترمیم رنگ چوب ترموود

یافتن درمان مناسب برای روکش چوبی چوب ترمو یک کار بسیار سخت است. محافظت نهایی در برابر اشعه ماوراء بنفش با رنگدانه بالا ارائه می شود، اما می تواند غیر طبیعی به نظر برسد. روغن ها عالی به نظر می رسند، اما محافظت کمی در برابر اشعه ماوراء بنفش دارند و به سرعت خشک می شوند. نگهداری در آینده نیز بسیار مهم است – بسیاری از لکه ها یک لایه سطحی ایجاد می کنند که می تواند پوست کنده شود و در نتیجه ساعت ها دوباره به پایان برسد.

ترمووود

ما راه حل بسیار خوبی را در ترمیم رنگ چوب ترمووود پیدا کرده ایم. اعمال این سیستم بسیار آسان است و پوسته نمی شود.
انتخاب رنگ مهم است اگرچه برخی از رنگدانه ها برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش مهم هستند. ما می‌توانیم با هر رنگی در محدوده برداشت‌های بی‌پایان Sikkens رفتار کنیم. رنگی که در زیر نشان داده شده است که ما به خوبی تنظیم کرده ایم تا تعادل خوبی بین محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و ارائه یک پوشش طبیعی ارائه دهد که به رنگ های چوب اجازه می دهد تا خود را نشان دهند.

ما سعی کرده ایم در تصاویر زیر نشان دهیم که Sikkens WF771 چگونه طبیعی است. می‌توانیم روکش سدر را با دو یا سه لایه در جلو و پشت به رنگی که در زیر به‌خوبی کوک کرده‌ایم، استفاده کنیم. تصاویر به درستی نشان نمی دهند که چقدر طبیعی به نظر می رسد، بنابراین لطفاً یک نمونه بخواهید.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

تصویر نشان داده شده در بالا قسمت پشتی تخته هایی را نشان می دهد که عمل آوری نشده اند تا مقایسه بین تیمار شده و درمان نشده را نشان دهد.

روکش سدر نشان داده شده در بالا با 2 لایه Sikkens WF771 در کارخانه پردازش شده است. محصولات درمان چوب یا همان رنگ مخصوص ترمیم چوب ترمووود مناسب فضای خارجی چوب ترمو روف گاردن و ترموود تراس با ضمانت نامه معتبر شرکتی

ترمیم رنگ چوب ترمو

Sikkens Cetol WF 771 ترمیم رنگ چوب ترمووود

Sikkens Cetol WF 771 یک سیستم یک گلدانی با 2-3 لایه مناسب برای استفاده در مناطقی مانند روکش چوبی، کابین ها، نرده ها، عرشه ها و سایر سازه های باغی غیر پایدار است. این محصول در طیف گسترده ای از رنگ های چوب طبیعی و همچنین برخی از انتخاب های رنگی مدرن تر موجود است، این محصول یک سیستم ساده ساخت کم را به کاربران ارائه می دهد که می تواند با قلم مو، غلتک، سیل یا اسپری و همچنین روش های کاربرد صنعتی تر اعمال شود. طرح ساده قیمت چوب ترمو
تعمیر و نگهداری یک روکش، قابل اجرا «در صورت نیاز»، همچنین برای گروه رو به رشد علاقه مندان به DIY و همچنین کاربران تجاری جذاب خواهد بود. این محصول می‌تواند همراه با پیش درمان‌های نگهدارنده برای محافظت بیشتر در برابر بیوسیدال استفاده شود.

سیکنز با Cetol WF 771 محصولی با درجه بالایی از محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاومت در برابر رطوبت را به شما ارائه می دهد. این محصول شفاف با استفاده از ترمیم رنگ چوب ترمووود منافذ چوب را پر کرده و دوام را افزایش می دهد. پوسته پوسته شدن و تاول زدن با این محصول ایجاد نمی شود. در Cetol WF 771، Sikkens از یک بایندر استفاده می‌کند که از فناوری خوداستراتیفی © استفاده می‌کند. اولین جزء این بایندر از پر شدن منافذ و چسبندگی کامل به سطح مراقبت می کند. جزء اتصال دهنده دوم از محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاومت در برابر رطوبت مراقبت می کند.

ترمو وود

روکش فلزی در ساوانا برای خشک کردن روی هم چیده شده است

ترمیم رنگ چوب ترمووود چیست و چرا آنها جایگزین  استانداردهای قدیمی کلاس 1 / کلاس 0 می شوند؟

بر اساس مقررات محصولات ساختمانی، حرکتی به سوی هماهنگ سازی استانداردهای اروپایی برای عملیات ضد حریق الوار و تخته سه لا وجود دارد، با Euroclass B و Euroclass C که به ترتیب جایگزین استانداردهای قدیمی کلاس 0 و کلاس 1 می شوند. قیمت رنگ ترمووود

برای دستیابی به مشخصات Euroclass B یا C، چوب/تخته‌لای‌وود مطابق با استاندارد EN 13823:2002 (SBI یا تست تک سوزن) و EN ISO 11925 (تست اشتعال‌پذیری) آزمایش می‌شود.

تست SBI کلیدی است و پارامترهای مربوط به سرعت رشد آتش، گسترش شعله جانبی، انتشار حرارت کل و سطوح دود و سمیت را ثبت می کند.

این نتایج آزمایش مطابق با EN 13501-1 (طبقه بندی آتش محصولات ساختمانی و عناصر ساختمانی) با در نظر گرفتن وجود یا عدم وجود شکاف هوا در پشت مواد تیمار شده و ویژگی های آتش سوزی مواد پشتیبان ارزیابی شده و یک طبقه بندی Euroclass اختصاص داده شده است. بر این اساس.

مجموعه ای از آزمایشات مشابه برای عملکرد آتش سوزی Euroclass B و Euroclass C انجام می شود. با این حال، آستانه‌های انطباق در رابطه با معیارهای SBI برای Euroclass B سخت‌تر از Euroclass C است. بنابراین، طبق تعریف، اگر چوب/تخته‌لایه با Euroclass B مطابقت داشته باشد، با Euroclass C نیز مطابقت دارد.

ترمیم رنگ چوب ترمووود

در انگلستان و ولز، الزامات آتش سوزی برای ساختمان ها توسط سند تایید شده قسمت B مقررات ساختمان بررسی می شود.

Euroclass B جایگزین کلاس 0 و ترمیم رنگ چوب ترمووودC جایگزین کلاس 1 می شود. رنگ چوب ترمو

لطفاً توجه داشته باشید: امکان پذیرفتن کلاس ملی و فروش  به عنوان کلاس اروپایی یا بالعکس وجود ندارد. به عنوان مثال، الوارهای طبقه 0 را نمی توان به عنوان ترمیم رنگ چوب ترمووود فروخت.

چه تعداد طبقه بندی جدید Euroclass برای عملکرد آتش وجود دارد و کدام یک مربوط به چوب است؟

هفت طبقه بندی یوروکلاس برای عملکرد آتش مصالح ساختمانی مختلف از A1 و A2 تا F وجود دارد. طبقه بندی های چوب شامل B، C، D و E است. Euroclasses D & E مربوط به الوارهای تصفیه نشده است. آغشته سازی مقاوم در برابر آتش به الوار / تخته سه لا می تواند الوار را از Euroclass D (که اساساً تصفیه نشده) به Euroclass C یا B برساند تا مصالح مورد نظر با الزامات مقررات ساختمانی انگلستان مطابق با محل مصالح در ساختمان مطابقت داشته باشد.

آیا این کلاس های یورو جدید به خوبی کلاس 1 / کلاس 0 قدیمی هستند؟

پاسخ ساده این است که کلاس‌های یورو جدید با مجموعه‌ای از روش‌های آزمایشی به‌روزتر در مقایسه با استانداردهای قدیمی بریتانیا ساخته شده‌اند و تلاش برای مقایسه قدیمی و جدید رویکرد اشتباهی است. کلاس 1 شامل اندازه گیری گسترش سطح شعله (SSF) بود. کلاس 0 شامل اندازه گیری SSF و همچنین انتشار گرما بود. تست ترمیم رنگ چوب ترمووود محدوده وسیع تری از عوامل حیاتی آتش را نسبت به آزمایشات کلاس 1/0 قدیمی، یعنی گسترش شعله، انتشار گرما، سرعت رشد آتش، سطح دود و قطرات شعله ور اندازه گیری می کند.

پیوند دوباره طبیعت با مردم شهری شرکت لوناوود فنلاند

1 دیدگاه دربارهٔ «ترمیم رنگ چوب ترمووود»

  1. بازتاب: چگونه یک ساختمان تجاری بسازیم: مراحل آن چیست؟ | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *