معماریکا

طراحی روف گاردن مدرن

طراحی روف گاردن مدرن ساخت روفگاردن چوبی با ترمووود

طراحی روف گاردن مدرن

طراحی و ساخت روف گاردن مدرن آلاچیق پرگولا فلاورباکس با چوب ترمو و چوب پلاست برای بام سبز جکوزی استخر باربیکیو گرین وال با تیم معماریکا طراحی باغ روی پشت بام خانه هم در بین ساکنان شهر و هم در بین ساکنان روستایی بسیار محبوب شده است. این نه تنها یک راه جذاب برای باغبانی است، بلکه یک مکان استراحت اضافی است. طراحی و ساخت روف گاردن مزایا، انواع و فناوری باغبانی در پشت بام خانه بیشتر به نظر می رسد. قیمت ترموود تراس

تراس سبز

باغ در پشت بام خانه – افتخارات و ویژگی ها

تنها اشکال امکانات باغ بام این است که تجهیز آن تقریبا غیرممکن است – لازم است با متخصصان درگیر در طراحی منظر، معماران و سازندگان تماس بگیرید.

برای آشنایی با ویژگی های مثبت محوطه باغ در پشت بام خانه، ارائه می دهیم:

1. ساخت روف گاردن باعث بهبود وضعیت محیطی می شود. در شهرهای بزرگ با خانه های مرتفع زیاد، درختان و گیاهان سبز بسیار کمی وجود دارد. روف گاردن راه حل مناسبی برای صرفه جویی در فضا است و در عین حال هوا را تمیز می کند و از ظهور اثر گلخانه ای جلوگیری می کند.

2. بهبود عایق صوتی و عایق حرارتی – دستگاه روف گاردن میزان نویز فضاهای داخلی را کاهش می دهد و انتقال حرارت را تنظیم می کند. در داخل خانه، باغ روی پشت بام در زمستان گرم و در تابستان سرد خواهد بود. بنابراین هزینه نصب کولر گازی و هزینه بخاری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

3. اگر یک باغ یا چمن روی پشت بام نصب شود، عمر مفید آن برای چندین سال افزایش می یابد، زیرا گیاهان و پوشش زمین محافظت قابل اعتمادی را در برابر نفوذ رطوبت و شرایط نامساعد جوی ارائه می دهند. اگر مراقبت مناسب در پشت باغ انجام شود، چنین سقفی بیش از هجده سال دوام می آورد.

4. ساخت روف گاردن نه تنها باعث صرفه جویی در فضا می شود، بلکه توسعه را نیز جبران می کند. روف گاردن تقریباً مشابه قلمرو خانه است، بنابراین ساخت باغ جبران کننده مساحتی است که خانه در آن ساخته شده است.

5. در شهرهای بزرگ – با فاضلاب کافی، باغ اتاق زیر شیروانی در هنگام باران های شدید نجات بخش است، زیرا با مقدار معینی آب به تأخیر می افتد. بنابراین، به نظر می رسد برای جلوگیری از سیل.

6. روف گاردن مکانی اضافی برای استراحت است. مبلمان نصب شده در آن به شما امکان می دهد پیک نیک را در اینجا ترتیب دهید یا فقط استراحت کنید، کتاب بخوانید.

7. خانه ای که روی سطح آن باغ گذاشته شده است – نه تنها چشم را خوشحال می کند، بلکه توجه دیگران را نیز به خود جلب می کند.

8. روف تاپ گاردن مکان مناسبی برای اوقات فراغت است. بسیار جذاب است، بنابراین در اینجا می توانید فقط از طبیعت لذت ببرید و هوای تازه تنفس کنید، بدن را التیام بخشید.

طراحی روف گاردن مدرن
ساخت بام سبز مدرن

انواع اصلی روف گاردن

گاردن روف گاردن در پشت بام با نوع:

 • جامع؛
 • مشغول.

اولین گزینه طراحی باغ بر روی انواع خاک سبک، از 50 تا 150 میلی متر ضخامت است. این روش ساده ترین روش برای محافظت از سقف در برابر تأثیر عوامل خارجی و ایجاد یک اکوسیستم مستقل است. با این نوع منظره، توصیه می شود فقط از گیاهانی استفاده کنید که نیاز به مراقبت ویژه و آبیاری مکرر ندارند. طراحی و ساخت روف گاردن نوع جامع محوطه سازی باغ، حضور پوشش جامد را تنها با گیاهان همیشه سبز فرض می کند. در چنین باغی منطقه تفریحی وجود ندارد. این برای دامنه استفاده از روش باغ گسترده اعمال می شود. آلاچیق خانه های کوچک، طراحی و ساخت روف گاردن مدرن آلاچیق پرگولا فلاورباکس با چوب ترمو و چوب پلاست برای بام سبز جکوزی استخر باربیکیو گرین وال با تیم معماریکا. این روش با سهولت و سادگی نصب مشخص می شود. وزن کل خاک با گیاهان از بیست کیلوگرم در هر متر مربع تجاوز نمی کند، بنابراین نیازی به تثبیت اضافی در پایه ندارد. یکی دیگر از انواع باغبانی جامع، مونتاژ قاب های معمولی است که روی آن گیاهان کاشته می شود. با شروع بهار، آنها را روی یک سقف صاف نصب می کنند و پاییز را پاک می کنند. این گزینه شامل چیدمان منطقه تفریحی است، اما در مقایسه با باغ واقعی از جذابیت نسبتاً کمی برخوردار است.

نسخه دوم روف گاردن متراکم است. وجود یک باغ واقعی با ساخت یک منطقه تفریحی، مسیرهای تفریحی، آلاچیق، فواره، آبشار یا یک شاخه آب واقعی امکان پذیر است. در چنین حالتی وجود یک پایه بسیار بادوام که بتواند حدود 150-200 سانتی متر خاک را تحمل کند الزامی است. طراحی و ساخت بام سبز مدرن این نوع طراحی سقف بیشتر برای ساختمان های چند طبقه، هتل ها، مغازه ها و سایر ساختمان های بزرگ مناسب است. اشیاء.

طراحی روف گاردن مدرن
ساخت بام سبز مدرن

متناسب با نوع سقفی که باغ روی آن برنامه ریزی شده است، به صورت زیر در می آید:

 • سر راست
 • دوربین دوچشمی

نوع دوم امکان کاشت باغ را فقط در یک نسخه جامع از اجرا نشان می دهد و به شما امکان می دهد ابتدا از هر باغی بسته به ویژگی های مقاومت ساختمان استفاده کنید.

مشاوره و تجهیزات ایمنی برای روف گاردن

حداکثر شیب سقفی که نصب باغ روی آن برنامه ریزی شده است سی درجه است. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن اگر شیب سقف بیشتر باشد، پس تحت تأثیر رطوبت و باران، خاک شروع به خرد شدن می کند.

سقف از نوع مسطح باید حداکثر بار را تحمل کند. متر مربع خاک معمولی با یک لایه 10 سانتی متری نصب شده سطح سقف 200 کیلوگرم وزن دارد و علاوه بر خاک، وجود درختان، لوازم جانبی و افراد ساکن در باغ الزامی خواهد بود. برای کاهش بار، توصیه می شود از سیستم های زهکشی ویژه با طراحی سبک وزن استفاده کنید.

در زمستان، برف روی سطح سقف می بارد، بنابراین بار بیش از 600 کیلوگرم خواهد بود. مشاورانی که تحت طراحی منظر قرار می گیرند، توصیه می شود موارد سنگین را در قسمتی از ساختمان که حامل است ایجاد کنند و از این طریق بار را کاهش دهند.

همچنین باید از تقویت سازه های عمودی و محافظت از آنها در برابر بادهای شدید مراقبت کند. محیط سقف را باید با جان پناه مخصوص برید که از افراد باغ محافظت کند. فراموش نکنید که به طراحی خاص و از همه مهمتر مفید ورودی باغ دقت کنید.

طراحی روف گاردن مدرن
ساخت بام سبز مدرن

فرآیند فن آوری و ویژگی های ساخت روف گاردن

ایجاد باغ در پشت بام باید بسیار جدی باشد. هیچ یک توصیه نمی شود، وجود چندین لایه را فرض می کند.

برای آشنایی با مراحل توسعه روف گاردن و ویژگی های آنها، ما ارائه می دهیم:

1. به عنوان لایه اول و اصلی، طرح سقف باربر ارائه می شود. اگر باغ بر روی سقف مسطح نصب شود، دارای اجاق بتن آرمه خواهد بود، اما لازم است یک جعبه محکم تهیه شود. طراحی و اجرا روف گاردن اگر مصالح سقفی به شکل تخته سنگ یا کاشی وجود دارد، از برداشتن آنها مراقبت کنید، زیرا در فرآیند ساخت باغ ضروری نیست. در سقف مسطح، دال بتن آرمه باید به گونه ای نصب شود که شیب کمی حداکثر دو درجه، حداکثر دو درجه برای خروج آب در مواقع بارندگی ایجاد کند. برای این کار ابتدا ملات سیمان را آماده کرده و آن را به صورت کف کشی به شیب مورد نیاز اجرا کنید.

2. لایه بعدی شامل نصب عایق رطوبتی است. چیدمان این لایه باید بسیار با دقت انجام شود، زیرا در صورت بروز نشتی، کل طرح برای تعمیر باید حذف شود. بهترین گزینه برای انجام کارهای عایق رطوبتی استفاده از مواد قیر پلیمری از نوع غلتک راهنما می باشد. مونتاژ لایه اول به صورت مکانیکی انجام می شود و لایه دوم ابتدا ارسال می شود و سپس لحیم کاری تمام درزها انجام می شود. بخش های انتهایی باید در ارتفاعی خم شوند که از ضخامت لایه عایق بیشتر باشد.

3. مواد عایق حرارتی به عنوان لایه سوم استفاده می شود. در این طرح استفاده از صفحات فوم پلی اورتان یا پلی استایرن مناسب است. بین صفحات نباید درزهای کوچک را بگذارید و برای نصب مطمئن تر آنها از چسب استفاده کنید.

4. شامل نصب یک لایه محافظ، غشای محافظ ریشه در برابر نفوذ سیستم ریشه است. این شامل نصب غشای محافظ ریشه است که از طریق آن ریشه اجازه ورود نخواهد داشت. گیاهان باغ در لایه های قبلی عایق حرارتی و رطوبتی. اگر درختان تنومند در باغ وجود نداشته باشد، برخی از کارشناسان صنعت ساختمان توصیه می کنند که این لایه را بارگیری نکنید. با این حال، طراحان منظر بر چیدمان هر باغی با حضور این لایه اصرار دارند. این عملکرد یک لایه گذاری پلیمری، انعطاف پذیری، وجود سلول های ویژه، رطوبت و فیلم های پوشش فولادی کندکننده را انجام می دهد.

5. طبقه پنجم ژئوتکستایل است. این ماده به صورت رول فروخته می شود و روی سطح با همپوشانی بزرگ نصب می شود.

6. نصب بعدی نیاز به سیستم زهکشی دارد که ضخامت آن از 50 تا 100 میلی متر است. طراحی و ساخت روف گاردنوظیفه اصلی این لایه حذف رطوبت اضافی و تامین آب توسط گیاهان در زمانی است که به آن نیاز دارند. گزینه استاندارد استفاده از کک پرلیت، سنگ شکن پمزه یا شن رسی است. اگر چنین موادی در دسترس نباشد، می توان از خاک رس یا شن معمولی استفاده کرد، اما در نظر داشته باشید که چنین طرحی وزن بیشتری خواهد داشت. نصب لوله های سوراخ دار برای بهبود زهکشی آب توصیه می شود.

8. دوم لایه ای از خاک است که گیاهان از آن جوانه خواهند زد. طراحی و ساخت بام سبز مدرن طراحی روف گاردن خاک مخصوصی به سقف متصل می شود که معمولاً با ماسه، پرلیت، سرامیت، پیت، رس و سنگ های تخته سنگ پر می شود. ضخامت این لایه از 50 میلی متر تا 500 میلی متر است. استفاده از خاک سیاه معمولی یا سایر خاک های غیر افزودنی روی سقف ممنوع است، زیرا طرح بسیار سنگین خواهد بود. وضعیت کلی ساختمان ها و باغ را می شکند.

پس از اتمام کار مقدماتی ایجاد باغ، انتخاب گیاهان و شروع فرود آنها. پشت بام مکانی است که در آن باد و آفتاب زیادی وجود دارد، بنابراین گیاهان باید مناسب باشند.

گیاهانی را با سیستم ریشه گسترده انتخاب نکنید . بهتر است یک شاخه از گیاهان یا گونه های مجعد را انتخاب کنید.

تنها تفاوت ایجاد باغ در محدوده و سقف های مسطح این است که لایه آبخوری برای سقف نوع سقف اختیاری است. آب و در نتیجه شیب به پایین سرازیر می شود. سقف پوشش محیطی برای جلوگیری از خزش خاک، تقویت بیشتر مورد نیاز است.

تفاوت اصلی در باغ زمستانی وجود یک ایوان یا اتاق با گیاهان در پشت بام باغ معمولی است. طراحی و ساخت روف گاردن طرحی مدرن شفاف با سطوح عمودی و شیبدار است.

هنرستان بر اساس طراحی تیرها، خانه های کشاورزی یا ستون های ساخته شده از چوب، فلز یا آلومینیوم است.

طراحی روف گاردن مدرن
ساخت بام سبز مدرن

بسته به مکان آن، هنرستان به صورت زیر در می آید: طراحی و ساخت بام سبز مدرن باربیکیو ذغالی

 • خانه داده شده؛
 • به طور جداگانه ارزش آن را دارد.
 • روی پشت بام ساخته شده است.

شکل باغ نیز به ترجیحات صاحب خانه بستگی دارد. طرح‌های باغ زمستانی انواع مختلفی دارند ، اما برای امکانات آن‌ها باید تکیه‌گاه به صورت جان پناه یا فونداسیون پشتیبانی شود. آنها دارای سیستم مستقل هستند که با وجود گرمایش و تهویه، روشنایی و دستگاه های مسئول کنترل رطوبت مشخص می شود.

منطقه نصب هنرستان نیز مهم است، گزینه های اصلی نصب آن را در نظر بگیرید:

 • باغ زمستانی شمالی – به شدت خورشید را می گیرد، به این معنی که گیاهانی وجود دارند که نور خورشید را دوست ندارند، طراحی و ساخت روف گاردن مدرن چنین اتاقی می تواند به عنوان یک کارگاه خلاقانه یا محل کار باشد.
 • باغ زمستانی جنوبی روی پشت بام – این گزینه همچنین برای مکان گیاه در باغ بهینه نیست، طراحی و ساخت بام سبز مدرن زیرا گرما در فصل گرم در اتاق انباشته می شود که به گرم شدن بیش از حد گیاهان کمک می کند. وجود سیستم تهویه مناسب و تاریکی این مشکلات را نجات می دهد، به خصوص باغ زمستانی که در ضلع جنوبی ایجاد شده است باعث صرفه جویی در مصرف برق برای گرمایش می شود.
 • باغ زمستانی غربی باغ انباشته شده را نجات می دهد تا از ورود خورشید به آن، قرار دادن آن در آفتاب یا آویزان کردن پرده ها جلوگیری کند.
 • باغ زمستانی شرقی – قابل قبول ترین گزینه برای رقیق سازی گیاهی است، زیرا خطر گرمای بیش از حد کاملاً وجود ندارد، گرمایش هوا در چنین اتاقی یکنواخت است، بنابراین در صبح پرتوهای خورشید وارد اتاق می شود، و در عصر. باحال خواهد بود

دکوراسیون چشم انداز باغ روی پشت بام

فرآیند انتخاب گیاهان در باغ روی پشت بام بسیار پیچیده و زمان بر است. همه گیاهان در شرایط آفتاب و باد زنده می مانند. آنها باید بی تکلف و در عین حال با یکدیگر ترکیب شوند.

لایه خاک در زمستان خیلی سریع یخ می زند، زیرا نازک است، بنابراین گیاهان باید در برابر سرما مقاوم باشند.

بنابراین چند الزام اجباری را به گیاهان روف گاردن اختصاص دهید:

 • مقاومت در برابر افت شدید دما؛
 • مقاوم در برابر باد؛
 • مقاومت در برابر تشعشع و آب و هوای خشک

گیاهان توصیه شده برای فرود روی پشت بام خیلی زیاد نیستند، حدود 60 گونه. اینها برخی از گیاهان نامشخص، علفی یا با خون زمین هستند. طراحی و ساخت روف گاردن در میان درختان باید کوتوله ها برجسته شوند: درختچه های برگریز یا مخروطیان. گونه های گیاهی را انتخاب کنید که در شرایط آب و هوایی که باغ در آن قرار دارد کاملاً از هم جدا شده باشند. گونه های عجیب و غریب همیشه در شرایط شدید باغ گرفته نمی شوند، زیرا بسیار گران هستند. ترکیب خاک برای هر قطعه منظره بسته به نوع گیاهان کاشته شده در آن باید متفاوت باشد. مانند رطوبت فراوان، آب متوسطی را در اختیار گیاهان قرار دهید تا به لایه های عایق رطوبتی وارد شود.

با ایجاد شرایط مناسب، گیاهان روی پشت بام سریعتر از روی زمین رشد می کنند. از آنجایی که پرتوهای خورشید بسیار درخشان هستند، در بهار با احتیاط جوانه می زنند و در پاییز برگ های خود گیاهان درخشان و رنگارنگ تری دارند.

طراحی روف گاردن مدرن
ساخت بام سبز مدرن

باغ های پشت بام تعداد زیادی از پرندگان را جذب می کنند، بنابراین فرصتی برای احساس تنهایی با طبیعت وجود دارد. در باغ گلخانه کوچک، گزینه نصب دیگری وجود دارد، زیرا خورشید نزدیک است، سبزیجات، میوه ها یا گل ها در چنین گلخانه ای بسیار سریعتر مسدود می شوند.

برای باغبانی باغ توصیه می شود از گیاهان با سیستم ریشه منشعب استفاده شود. برای کاشت گیاهان بزرگ، باید یک جعبه، طاقچه یا گلدان مخصوص ایجاد کنید. اگر شرایط آب و هوایی به اندازه کافی سرد است، از ساخت سیستم گرمایش گیاه مراقبت کنید.

در صورت وجود شرایط مناسب، طراحی و ساخت بام سبز  فواره، آبشار یا استخر کاملاً روی پشت بام قرار می گیرد. آنگاه از ساکنانش راضی تر خواهد شد.

باغبانی متراکم، گونه های گیاهی کمتر، گستردگی کمتر از گستردگی. تشخیص گیاهان گیاهی با سیستم ریشه ادراری توصیه می شود. برای زمستان، این گیاهان مواد عایق حرارتی را پوشش می دهند . برای تزئین سقف و تنوع بخشیدن به ظاهر آن، از گیاهان در گلدان استفاده کنید.

صاحبان خانه های خصوصی و کلبه ها اغلب به ترتیب اصلی سازه های سقف مانند ایجاد یک باغ بام فکر می کنند. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن هر ساله مناطق آزاد در شهرها برای کاشت سبز کمتر و کمتر می شود که به طور قابل توجهی بر رفاه ساکنان آنها تأثیر می گذارد. برای حل این مشکلات، بسیاری شروع به برخورد با چنین سازه های غیر معمول کردند، به خصوص باغ زمستانی در پشت بام خانه یک شغل بسیار هیجان انگیز است. نه تنها ساختمان های تزئینی تزئینی ، بلکه به نفع مالک است.

طراحی و ساخت روف گاردن مدرن

سقف شفاف نیز دارای تعدادی ویژگی است. این طرح باید بار زیادی از برف و باد، آسیب مکانیکی ناشی از بارش، شاخه های درختان را تحمل کند، طراحی و ساخت روف گاردن مدرن گزینه بهینه استفاده از شیشه سکوریت یا تریپلکس خواهد بود. این تجهیزات از پلی کربنات مجاز است، اما دوام کمتری دارد، اما احتمال پراکندگی نور بسیار بیشتر از پوشش های ذکر شده است.

تصور کنید مجبور نیستید خانه را ترک کنید و به طبقه بالا بروید تا روی چمن دراز بکشید یا در یک بانوج غوطه ور شوید. وقتی فرصتی برای قرار گرفتن در شرایط عالی وجود دارد، همه مشکلات “افزایش می یابد”. صرف نظر از این، نتیجه همیشه فراتر از انتظارات شما خواهد بود. سبزی ها روحیه شما را در تمام طول سال بالا می برند. مدت طولانی است که در میان ساکنان اروپا و سایر کشورها موفق بوده است، که ما به تازگی محبوبیت خود را به دست آورده ایم.

مشاهده

گلخانه معمولاً یک ساختمان یا اتاق جداگانه است که در آن گیاهان مختلف رشد می کنند. طراحی و ساخت بام سبز مدرن انواع مختلفی از این ساختمان ها وجود دارد:طراحی و ساخت بام سبز مدرن

 • بافر – معمولاً در ورودی، در یک اتاق مجاور یا در راهرو عبور قرار دارد. این یک عملکرد صرفا زیبایی شناختی را انجام می دهد. اغلب گرمایش و آبیاری مرکزی وجود ندارد، بنابراین شاخ و برگ قهوه ای ندارد.
 • خانه سبز. می توان آن را به باغ زمستانی از نوع غیر مسکونی نسبت داد. برای رشد و رها کردن گیاهانی طراحی شده است که برای محله ما معمولی نیستند. گلخانه را می توان به عنوان یک اتاق مجزا در یک پنس قرار داد ، خانه را خمیر کرد یا بخشی از آن شد.
 • متراکم یا مسکونی. این زیباترین منظره هنرستان است. برای راحتی ساکنان خانه ایجاد شده است. اینجا همه چیز برای گذراندن اوقات خوش وجود دارد. معمولاً با استفاده از مواد شفاف از گونه های مختلف مهر و موم می شود. این می تواند یک خانه یا یک ساختمان جداگانه مانند گلخانه باشد.
 • طراحی روف گاردن مدرن
  ساخت بام سبز مدرن

فقط مزایا

مزایای قرار دادن هنرستان بر روی پشت بام به سختی قابل برآورد است. در اینجا فقط به چند مورد از مزایایی که می توان اشاره کرد اشاره شده است.

 • این نوع کاشت می تواند نقش تهویه هوا را انجام دهد. در تابستان دمای زیر آن یک درجه کمتر از سطح خیابان خواهد بود. در زمستان – گرما از بین نمی رود. این باعث کاهش هزینه های برق می شود.
 • اگر همه چیز به خوبی اندیشیده شود، نیاز به تعمیر سقف به حداقل می رسد.
 • گیاهان و خاک اشعه ماوراء بنفش را که می تواند مصالح ساختمانی را از بین ببرد، کاهش می دهد.
 • شما گوشه خود را پر از اکسیژن و هوای تازه دارید.
 • همیشه از شلوغی شهر کجا فرار خواهید کرد؟

اگر تصمیم گرفته اید که آماده قرار دادن یک باغ زمستانی در پشت بام یک خانه خصوصی هستید، طراحی و ساخت بام سبز مدرن برای مثال، باید با یک نقاشی شروع کنید. نمای بیرون . نکته مهم برای تعیین:

 • منطقه ای که هنرستان اشغال خواهد کرد. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن این می تواند هم کل سقف و هم قسمت دقیق آن باشد.
 • سیستم گرمایش چگونه اجرا می شود؟
 • در مورد سیستم آبیاری چطور؟
 • آنچه به عنوان چارچوب استفاده خواهد شد.
 • دوست دارید چه گیاهانی را در باغ ببینید؟
 • چه نوع دویدن برای پیاده روی.
 • تخت گل های سیار وجود خواهد داشت.
 • بازسازی چگونه انجام خواهد شد.
 • وزن گنبد چقدر خواهد بود و بر پشت بام قرار می گیرد؟ آیا اقدامات اضافی برای بهبود آن ضروری است یا خیر.
 • آب اضافی چگونه خواهد بود؟
ساخت بام سبز مدرن
ساخت بام سبز مدرن

جایی که خورشید می درخشد

برای انتخاب بهترین مکان برای گیاهان در باغ، باید بدانید که خانه شما چگونه در کناره های زمین قرار دارد. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن پارک کوچک روی پشت بام خواهد بود تا هم برای باد سرد و هم برای خورشید در حال پرواز . . هنگام برنامه ریزی منطقه بندی مهم است که در نظر بگیرید.طراحی و ساخت بام سبز

 • ضلع شمالی می تواند به اندازه کافی سرد باشد و نور کمی دریافت کند، بنابراین بهتر است گیاهانی بکارید که تفاوت دما را به خوبی تحمل می کنند.
 • سمت جنوبی نور و گرمای زیادی را عبور می دهد و به تبخیر سریع رطوبت کمک می کند. بهترین گزینه برای این منطقه گیاهان گرما دوست و مقاوم به خشکی خواهد بود.
 • سمت غربی نیز برای گیاهان عجیب و غریب عالی است، زیرا نور زیادی در اینجا جمع می شود.
 • شرق یک گزینه عالی است که در آن بیشتر فضای سبز احساس خوبی خواهد داشت.

گیاهان

همانطور که مشخص است، یک باغ در پشت بام هنگام انتخاب گیاهان مزیتی را به همراه دارد، طراحی و ساخت روف گاردن مدرن زیرا در اینجا می توانید شرایطی را برای رشد گونه ها و طبقات مختلف ایجاد کنید. بهتر است آن را در گلدان ها یا مخازن بزرگ داشته باشید. ابعاد باید بر اساس رشد سیستم ریشه محاسبه شود. بهتر است از درختان یا درختچه هایی که می توانند ارتفاع بالایی داشته باشند استفاده نکنید. فضا محدود خواهد بود و ممکن است مشکلات خاصی ایجاد کند. آنالوگ یا هیبرید کوتوله را انتخاب کنید.

مخروطی. در میان آنها،طراحی و ساخت بام سبز ، که خود کاملا ثابت شده است. طراحی و ساخت بام سبز مدرن واریته ها می توانند ترکیب کاملی از رنگ ها و رنگ ها را داشته باشند. چون در برابر نور شدید و اختلاف دما مقاوم است، می توان آن را در ضلع شمالی قرار داد. به همان فراق، می توانیم کاج را ببندیم و بخوریم. مناسب برای تصویر کلی سرو کوتوله و همچنین هر گونه درخت عرعر چینی.

همیشه سبز و گلدار. یکی از گزینه های عالی که همیشه چشمان ثروتمند را در زندگی با برگ و گل خوشحال می کند ماگونیا است. این درختچه کوچک است که به راحتی در گلدان کاشته می شود. در فصل زمستان رنگ خود را رد می کرد. این معمولا از دسامبر تا مارس اتفاق می افتد.

طراحی و ساخت روف گاردن مدرن آلاچیق پرگولا فلاورباکس با چوب ترمو و چوب پلاست برای بام سبز جکوزی استخر باربیکیو گرین وال با تیم معماریکا ژاپنی نیز خود را به عنوان ساکن یک باغ شگفت انگیز تثبیت کرد. برگها دارای سایه سبز تیره هستند که توسط یک ماشین قرمز قاب شده است. ساینده دارای رنگ سبز مایل به زرد دلپذیر است. برای زیستگاه بسیار بی تکلف است و یخبندان را کاملاً تحمل می کند. آنتوریوم با رنگ های سایه صورتی خود چشم را خوشحال می کند که توصیف آن دشوار است. این گیاه نور را دوست دارد، اما نور مستقیم خورشید را تحمل نمی کند.

ساخت بام سبز مدرن
ساخت بام سبز مدرن

طراحی و ساخت روف گاردن مدرن آلاچیق پرگولا فلاورباکس با چوب ترمو و چوب پلاست برای بام سبز جکوزی استخر باربیکیو گرین وال با تیم معماریکا در طول تعطیلات زمستانی شکوفا می شود و فرم خود را در مجموع 1.5 ماه حفظ می کند. می توان آن را در یک منطقه معتدل با آب و هوای سرد یافت.

طراحی و ساخت روف گاردن مدرن آلاچیق پرگولا فلاورباکس با چوب ترمو و چوب پلاست برای بام سبز جکوزی استخر باربیکیو گرین وال با تیم معماریکا یک ماهواره ضروری باغ زمستانی است. او گرما و نور را دوست دارد، اما در عوض آماده است تا گل هایی با سایه های مختلف بدهد.

گیاهان اگر فضای کافی دارید، می توانید یک گدای کوچک بسازید که در آن نشستن در یک پیک نیک لذت بخش خواهد بود. در این شرایط می توانید تقریباً از هر کدام استفاده کنید. چمن . تنها نیاز مراقبت مداوم و کوتاه کردن مو خواهد بود. هوشمند سازی تراس طراحی و اجرا صفر تا صد تراس چوبی

سیستم آبیاری

خوب است اگر سقف را آب بندی نکنید و گیاهان با بارش ریخته شوند. طراحی و ساخت بام سبز مدرن در واقع، این می تواند هنگام برنامه ریزی یک پروژه اعمال شود. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن اما واقعیت این است که شرایط ما نیمه گرمسیری و گرمسیری نیست، بنابراین رطوبتی که باز می شود کافی نخواهد بود. کار مداوم با موج آب از یک گلدان به یک گلدان – زمان و تلاش زیادی را می طلبد. برای جبران این فضا نیاز به تولید سیستم اتوماتیک است.

بیشترین توزیع و محبوبیت یک مسیر آبیاری قطره ای دریافت کرد. مکانیزم آن در سرتاسر منطقه، یک لوله برای هر شیر و تخت گل ارائه شده است که یک دستگاه تخلیه مخصوص روی آن نصب شده است. پمپ با آب تزریق می شود و به آرامی شروع به حرکت می کند. این نوع گیاهان آبیاری شناخته شده ترین هستند، زیرا باران باریدنی به یادگار مانده است. علاوه بر این، هیچ رطوبت بیش از حد وجود ندارد سقف این می تواند بد طراحی آن را تحت تاثیر قرار. به لطف تایمرهای ویژه، می توانید گنجاندن سیستم زمان را تنظیم کنید یا سنسورها را روی زمین قرار دهید و سطح رطوبت را کنترل کنید.

توجه داشته باشید! در کنار سیستم آبیاری، خوب است یک سیستم رطوبت ساز نیز ایجاد شود. برخی از گیاهان عادت دارند که آب از طریق برگ ها وارد شود، نه فقط از سیستم ریشه. اگر چنین مکانیزمی وجود نداشته باشد، رنگ خود را از دست می دهند و ممکن است بمیرند.

ساخت بام سبز مدرن
ساخت بام سبز مدرن

سیستم های گرمایشی

در زمستان، علامت دما روی دماسنج های منطقه ما می تواند زیر صفر باشد. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن اکثر گیاهانی که در طرح های مشابه کاشته می شوند آن را تحمل نمی کنند، بنابراین باید از گیاهان گرمایشی خوب مراقبت کنید.

در اینجا می توانید روش هایی را که ما برای گرمایش اماکن مسکونی استفاده می کنیم، اعمال کنید. گرمایش را می توان به روش های زیر اعمال کرد: اردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک

 • بخاری برقی. اینها شامل انواع تله ها، دستگاه های تهویه مطبوع، ژاکت های فن و منبع تابش مادون قرمز، و همچنین کابل و فیلم برای یک طبقه گرم است. مزیت قابلیت تنظیم سریع دما و واحدهای متحرک قابل جابجایی است. از عیوب، می توانید هم هزینه بالای ابزار و هم انرژی الکتریکی را بپردازید.
 • اجاق گاز، گرمایش بخار. یک گزینه عالی، به خصوص اگر ترکیب شود. می توانید یک کویل گرمایش بخار را از طریق یک شومینه یا فر معمولی راه اندازی کنید. این امر باعث می شود تا کل منطقه به طور یکنواخت گرم شود و دمای قابل قبولی حفظ شود. معایب آن این است که هزینه نصب و راه اندازی بالایی دارد و همچنین باید دائماً به بارگیری یا بارگیری کولی وابسته باشد. امروزه حجم زیادی از دیگهای بخار سوخت جامد ایجاد شده است که نیاز به “تغذیه” دارند که مشکل خاصی نخواهد داشت. رادیاتور حامل را می توان به عنوان لوله استفاده کرد. قطر بزرگ و در طبقه گرم.
 • منابع جایگزین گزینه فوق العاده می تواند کلکتورهای خورشیدی و پمپ های حرارتی باشد. با این تصمیم، می‌توانید هرگونه نیاز به کنترل را فراموش کنید، زیرا با توجه به مجموعه سنسورها، همه چیز به طور خودکار عمل می‌کند. سلول های خورشیدی با توان کافی را می توان با یک سیستم گرمایش الکتریکی ترکیب کرد. نقطه ضعف اصلی این تصمیم هزینه باورنکردنی است

اینجاست که ابزارها باید ذخیره شوند. و شاخص اصلی روی آن ارزش ناوبری را دارد – شفافیت. در واقع نه. آنچه اکنون پس انداز می کنید در طول دوره زمستان به یک پنی تبدیل می شود. علاوه بر این، مواد ارزان قیمت به سرعت از بین می روند.

بسیاری از آنها با پلی کربنات به عنوان پوشش روبرو می شوند. طراحی و ساخت بام سبز مدرن و در واقع، بسیار راحت و آسان است. به سادگی نصب می شود و به تجهیزات خاصی نیاز ندارد. اما فراموش نکنید که مانند شیشه معمولی، دارای مقاومت حرارتی عالی است که جذب سریع دمای داخلی را تعیین می کند. با رسوب طولانی در آفتاب، این ماده شکننده و شکننده می شود که منجر به آسیب می شود. اگر تصمیم دارید از شیشه های معمولی استفاده کنید، از پنجره های دو جداره استفاده کنید. آنها را می توان به طور مستقل انجام داد. برای انجام این کار، آنها باید در قاب با یک شکاف برای لایه هوا قرار گیرند.

بهترین تصمیم، هر چند اشتباه، استفاده از پروفیل فلزی پلاستیکی با پنجره های دو جداره است. مزیت این نوع دستگاه این است که افراد حرفه ای در برنامه ریزی و نصب شرکت خواهند داشت. اگر به توانایی های خود اطمینان دارید، می توانید به خوبی از پس خود برآیید. قاعده اصلی نصب قاب و به دنبال آن نصب عینک خواهد بود. با چنین گنبدی مزایای زیادی وجود خواهد داشت. شما به راحتی می توانید یک سیستم تهویه را بدون هیچ گونه تغییری ترتیب دهید. چنین طراحی کاملا گرما را حفظ می کند، بنابراین مقادیر زیادی از گرمایش ذخیره می شود.

ساخت بام سبز مدرن
ساخت بام سبز مدرن
توجه داشته باشید! گیاهان در باغ به معنای وجود مقدار زیادی رطوبت بود. طراحی و ساخت بام سبز قبل از تصمیم به شکستن باغ روی پشت بام، لازم است یک لایه عایق اضافی گذاشته شود تا مایع به محل مسکونی تبدیل نشود و مصالح ساختمانی آسیب نبیند.

با داشتن دانش کافی، می توانید چنین مهدکودکی را با دستان خود بسازید. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن مراحل عملی برای کمک به شروع در بالا ذکر شده است. ایمنی را هرگز فراموش نکنید. فراموش نکنید که تمام سیم ها باید دارای عایق دوگانه و دارای راه راه هرمتیک باشند. به هر حال به آینده نگاه کنید، و سپس تلاشی که تایتانیک به نظر می رسد خاک خواهد شد زیرا از ثمره کار خود خوشحال می شوید!

ساخت روف گاردن مدرن در تهران

میل به توسعه هر کس طبیعی است، گیاهان به خورشید می رسند، دانش و مهارت های خود را توسعه می دهند و حتی ساختمان ها و سازه ها کنار نمی مانند. یکی از این زمینه های توسعه یک خانه خصوصی را می توان دستگاه باغ زمستانی در ساختمان متصل به سازه اصلی نامید.

با این حال، اگر شما یک صاحب پرورش هستید و تمایلی به حذف منطقه مفید زیر باغ زمستانی ندارید، بلکه می خواهید آن را تجهیز کنید، می تواند خروجی غیر استانداردی را ارائه دهد – به شکل روبنا در بالای خانه و آن را تبدیل به یک باغ کامل برای استفاده بیشتر در زمستان. این ایده نه تنها در سقف یا سقف خانه، بلکه در سقف گاراژ یا آشپزخانه تابستانی نیز قابل تحقق است.

طعم ایده را بچشید؟ ما مزایای آن را برآورد خواهیم کرد.

مزایای هنرستان روی پشت بام

 • بین خانه و باغ تفاوت وزن وجود دارد و بنابراین بارهای اساسی متفاوت است.
 • این فرصت را برای تحسین ستاره ها بدون روشنایی لامپ های الکتریکی فراهم می کند.
 • نیاز به در نظر گرفتن طرف دنیا را از بین می برد. نور/کاهش نور مورد نظر، پرده ها، فیلم ها و غیره با ویرایش ایجاد می شود.
 • موضوع تهویه ناپدید می شود – باغ که از همه طرف باز می شود حتی در هوای گرم به راحتی تهویه می شود.
 • خانه به نظر می رسد ویژگی متمایز مخلوط در میان ساختمان های دیگر و به ظاهر فردیت می دهد.

مطمئن؟ در مرحله بعد، ویژگی های ایجاد یک باغ زمستانی در پشت بام خانه، اتاق زیر شیروانی یا گاراژ را با دستان خود بررسی می کنیم.

نکاتی که قبل از ساخت هنرستان باید در نظر گرفت: طراحی و ساخت بام سبز مدرن باربیکیو باغی

 • امکان سازماندهی ارتباطات لازم؛
 • استحکام پایه همانطور که از مهمانان آمده است، پایه باید بار دائمی (وزن دیوارها، همپوشانی، سقف) و بار متغیر (مبلمان، ساکنان) را تحمل کند. نماها و ویژگی های فونداسیون در اسناد پروژه قابل مشاهده است. اگر با ذخیره پر شده باشد و به دنبال خانه نباشد – این نشان دهنده استقامت آن است.
 • وزن سنگدانه های سیستم های طراحی و بخش آینده (بار دائمی)، وزن تقریبی خاک، گیاهان و افراد (بار متغیر)؛

اگر کیس شما این بار محاسباتی را تحمل می کند، می توانید با خیال راحت کار را شروع کنید.

فلاورباکس برای روف گاردن
ساخت بام سبز مدرن

طراحی و اجرا صفر تا صد روف گاردن مدرن

1 مرحله – دستگاه اصلی

در این صورت این مرحله از بین می رود. با این حال، جدید، تمیزی سایت ساخت و ساز آینده، یعنی. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن بام ها مواد بام و همه چیز پیشگیرانه در روند ساخت و ساز.

2 مرحله – ساخت روف گاردن مدرن

قاب را می توان از یک گوشه فلزی یا میله چوبی ساخت. طراحی و ساخت بام سبز مدرن اما بهتر است از پروفیل یا لوله آلومینیومی استفاده کنید. مزیت اصلی پروفیل و لوله های آلومینیومی وزن کم، عدم نگهداری، توانایی رنگ آمیزی هر رنگ است.

همه کارهای پارلمانی تجاری بهتر است صرف دنیا شود. فرآیند تولید طراحی قاب شامل چندین مرحله است:

برش پروفیل (لوله) ساخته شده از فلز به قطعات با طول دلخواه.

نصب جاهای خالی. به عنوان یک اتصال دهنده، می توانید از سخت افزار استفاده کنید یا از درز جوش استفاده کنید. آخرین، قابل اعتماد تر، اما نیاز به استفاده از یک دستگاه خاص دارد. شیوها باید توسط لاینر تمیز و نگهداری شوند. اتصال مقاطع قاب هنرستان. در این مرحله، همه چیز لازم برای مونتاژ بیشتر سقف خانه باید در عناصر پایینی پارتیشن ها، گوشه های جوش داده شده برای چسباندن، گوشه های جوش داده شده برای برش گنجانده شود. هر قسمت از طرح باید با پرایمر و رنگ درمان شود.طراحی و ساخت بام سبز مدرن ساخت باربیکیو

طراحی و ساخت روف گاردن مدرن

سقف باید دارای زاویه شیب به سمت خارج حداقل 30 درجه باشد. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن چنین شیب زهکشی سریع آب، کشویی برف را فراهم می کند و همچنین به شما امکان می دهد اشعه های خورشید را بهتر “گرفتن” کنید. توصیه می شود سقف را با سیستم یخ تجهیز کنید تا باعث تغییر شکل وزن برف نشود.

برعکس، درها، دارایی ها و کمیت آنها به پروژه شما بستگی دارد. بیشتر اوقات، ورودی باغ زمستانی در پشت بام خانه از داخل اتاق انجام می شود. بنابراین توجه به نرده، نرده اهمیت بیشتری دارد. اگر ورودی از خیابان ساخته شده باشد، ترجیحاً از سیستم های کشویی با درهای کشویی استفاده شود.

مقدار آن باید برای اطمینان از گردش دائمی هوا کافی باشد. به طور کلی، طراحی و ساخت بام سبز مدرن فضای توصیه شده زیر سرعت و/یا درها باید حداقل یک چهارم کل سطح لعاب باشد. به لولاهای قابل اعتماد دریچه ها و پشه بند توجه کنید.

ساخت بام سبز مدرن
ساخت بام سبز مدرن

3 مرحله – شیشه باغ زمستانی طراحی روف گاردن مدرن

یکی دیگر از تفاوت های باغ زمستانی روی پشت بام از خانه یا جدا از خانه این است که مواد پوشش (شیشه) نیز توکار است. داربست قابل استفاده – با این حال، این یک خط هزینه اضافی است.

برای شیشه، شیشه یا پلی کربنات بیشتر استفاده می شود.طراحی و ساخت روف گاردن مدرن تراس

مزایای شیشه

 • درجه شفافیت بدون تغییر (شیشه در حین استفاده تمیز نمی شود)، مقاومت در برابر آسیب مکانیکی (به ویژه خراش، خراش).

مزایای پلی کربنات

 • آسان، توانایی جایگزینی ورق جداگانه با دستان خود، هزینه نسبتا کم، خواص عایق حرارت و صدا خوب.

مهم است که ماده انتخاب شده با فیلمی پوشانده شود که اشعه ماوراء بنفش را منعکس می کند. طراحی و ساخت بام سبز مدرن البته روی رشد گیاهان تاثیری نخواهند داشت، اما برای مدت طولانی در باغچه راحت نخواهند بود. بام سبز در تهران طراحی و اجرای روف گاردن با ترمووود در تهران

در عین حال برای سقف و دیوارها کافی است از پنجره های دو جداره دو جداره با شیشه های سکوریت استفاده شود. طراحی و ساخت بام سبز وجود یک پوشش کم مصرف باعث کاهش هزینه های گرمایش باغ (گلخانه ها) می شود.مهم. کل طراحی باغ باید به صورت هرمتیک مهر و موم شود تا از تلفات گرما و پیش نویس ها جلوگیری شود. اولا، بر بودجه شما تأثیر منفی خواهد گذاشت، ثانیاً – بر رشد گیاهان.

4 مرحله – نصب و راه اندازی طراحی روف گاردن مدرن

مانند هر هنرستان دیگر – روف گاردن نیاز به در دسترس بودن سیستم های مختلفی دارد که آن را برای گیاهان و کاربران راحت تر می کند.طراحی و ساخت روف گاردن مدرن تراس با چوب ترمو

برای رشد گیاهان همین نور کافی است که از مواد شفاف سقف و دیوار عبور کنند. با این حال، برای برخی از گونه ها لازم است نور اضافی ایجاد شود. گزینه ایده آل استفاده از لامپ های گیاهی است که به گیاهان اجازه می دهد به طور طبیعی در شرایط نزدیک رشد کنند.

در مورد ما، با تهویه، کار برای تهویه کاملا طبیعی ساده می شود که توسط عناصر باز کننده مورد نظر ساختار (زیردریایی ها، طراحی و ساخت روف گاردن مدرن آلاچیق پرگولا فلاورباکس با چوب ترمو و چوب پلاست برای بام سبز جکوزی استخر باربیکیو گرین وال با تیم معماریکا ) ارائه می شود.

تهویه مطبوع نصب شده در سقف، دمای آن را با حفظ دما راحت نگه می دارد. توجه به این نکته مهم است که اطمینان حاصل شود که جریان هوای سرد روی گیاهان نمی افتد.

نور زیاد خورشید نیز مانند مضرات آن برای مزارع مضر است. به عنوان یک دفاع، می توانید سایه های داخلی را ارائه دهید – پنجره ها روی پنجره ها، پرده ها، پرده های نورد ، طراحی و ساخت روف گاردن مدرن آلاچیق پرگولا فلاورباکس با چوب ترمو و چوب پلاست برای بام سبز جکوزی استخر باربیکیو گرین وال با تیم معماریکا و غیره. مراقب سایه های خارجی باشید، بنابراین در افزونه ها در اینجا مزایای عملی خود را از دست می دهد.هوشمند سازی روف گاردن

منحصر به فرد گرمایش در پشت بام هنرستان این است که گرمای قابل توجهی از خورشید دریافت می کند. طراحی و ساخت بام سبز مدرن این بدان معنی است که فقط از نوامبر تا مارس باید داد. برای انتخاب سیستم گرمایش – مرکزی یا قابل حمل، باید ویژگی های آب و هوا، اندازه و شکل قاب هنرستان و همچنین نوع مواد مورد استفاده برای لعاب را در نظر گرفت. در نصب وسایل گرمایشی باید ویژگی های روف گاردن نیز در نظر گرفته شود. اینها، نیازی به نصب رادیاتورهای گرمایشی نیست، بهتر است گرمایش آب را در زمین، متصل به منبع آب مرکزی یا نصب روی یک طبقه گرم تجهیز کنید. مراحل نصب در عکس ارائه شده است. اینها اصول کلی هستند، دستورالعمل های دقیق به هر سیستم “کف گرم” پیوست شده است.

 • کف گرم زیر کاشی، کف چند لایه یا مشمع کف اتاق.
 • کف زیر تخته های طبیعی گرم است.

اگر قرار است از بخاری های قابل حملی استفاده شود که در وسط اتاق ها قرار می گیرند، در حالی که دیوارها گرما را جمع می کنند.

ساخت بام سبز مدرن
ساخت بام سبز مدرن

یکی دیگر از ویژگی های سقف ضد یخ زدگی است. کابلی است که در اطراف پشت بام رافت شده و گذاشته شده است.

در باغ های زمستانی متصل، خروج آب از طریق سیستم زهکشی انجام می شود. همچنین لازم است سیستم زهکشی ریخته شود که باعث ایجاد باران یا ذوب آب و حذف آن از طرح می شود.

برای آبیاری گیاهان در گلخانه روی پشت بام ساختمان از آبیاری قطره ای استفاده می شود، اما اغلب گیاهان چندان زیاد نیستند، بنابراین می توان آبیاری معمولی را انجام داد.طراحی و ساخت بام سبز مدرن

اگر باغ بزرگ است – می توانید یک دریاچه کوچک (مخزن، استخر) بسازید. با توجه به اینکه اتاق گرم می شود، آب تبخیر می شود و یک محیط مرطوب ایجاد می کند. طراحی و ساخت روف گاردن مدرن اگر می توان منطقه بی اهمیت را به نصب فواره محدود کرد یا از مکانیزم به عنوان کلکتور خورشیدی استفاده کرد. برای ساخت آن، شما باید یک استوانه فلزی بردارید، آن را سیاه رنگ کنید، آن را با آب پر کنید و آن را به پر نور ترین مکان وصل کنید. با استفاده از یک لوله انعطاف پذیر در یک سیلندر، باید یک مکانیزم هیدرولیک برای باز کردن درپوش نصب کنید. این مکانیسم به نوبه خود بر روی پوشش تاشو (طراحی و ساخت روف گاردن مدرن آلاچیق پرگولا فلاورباکس با چوب ترمو و چوب پلاست برای بام سبز جکوزی استخر باربیکیو گرین وال با تیم معماریکا) روی سقف شیشه ای ثابت می شود. گرمایش همراه با اتاق، آب داخل سیلندر منبسط می شود و ارسی پنجره هیدرولیک را باز می کند. خنک کردن پره آب بسته می شود. نکاتی برای داشتن روف گاردن

طراحی روف گاردن مدرن چیدمان باغ زمستانی روی پشت بام

البته توصیه‌ای در این راستا دشوار است، زیرا هر کدام دیدگاه خاص خود را از باغ زمستانی عالی و زیبا دارند. با این حال، طراحی و ساخت روف گاردن مدرن توصیه های زیر را در نظر بگیرید:

 • منطقه بندی _ به طور مشروط در هر باغ چهار منطقه وجود دارد – یک منطقه تفریحی، یک منطقه طراحی شده برای گیاهان، یک منطقه انتقال و محل ارتباطات و غیره.
 • گونه های گیاهی . اشکال مختلف گیاهان به شرایط متفاوتی نیاز دارند اندازه طبیعی . این باید در هنگام انتخاب و ترکیب در نظر گرفته شود. علاوه بر این، کاشت های گرما دوست و مقاوم در برابر سرما وجود دارد. اگر قصد ندارید درجه حرارت ثابت در باغ را حفظ کنید، ترجیحات را رها کنید. یکی دیگر از نیازهای گیاهان این است که آنها باید کاملاً مقاوم و بی تکلف باشند. بنابراین می توانید باغ را با حداقل مراقبت تحسین کنید.
 • فرود گیاه . باغ را با گیاهان بلند شروع کنید. آنها ابتدا کاشته می شوند و گیاهان کوچک در حال حاضر پشت آنها هستند. علاوه بر این، مرطوب کننده – که رطوبت را از هوا “کشش” می کند – باید نزدیک تر به منبع نصب یا فواره قرار گیرد و به گرمایش گرمایی نزدیک تر باشد. همچنین گیاهان گرما دوست در ضلع جنوبی باغ قرار داده شوند. کسانی که نیاز به آفتاب زیادی دارند – با شرق. طرفداران خنک کننده و سایه، طرح به ترتیب در قسمت شمالی و غربی بهتر است.
 • زمان گلدهی . در باغ باید سعی کنید آنها را ترکیب کنید و همیشه به گیاهان گلدار بپیوندید.طراحی و ساخت بام سبز مدرن
 • ساماندهی منطقه تفریحی اگر قرار است از هنرستان به عنوان سالن یا دفتر استفاده شود، باید محل میز، صندلی یا صندلی را مشخص کنید.

با استفاده از مشاوره ما، می توانید یک هنرستان در پشت بام یک ساختمان مسکونی یا بالای گاراژ ایجاد کنید و رویای خود را در مورد باغ عالی محقق کنید. روف گاردن پشت بام

مواد مختلف برای ساخت یک ساختمان . شرکت ما لعاب باغ زمستانی را توصیه می کند که برای سقف یک خانه خصوصی مناسب ترین است. مشخصات عملکرد محصولات – پروفیل های آلومینیومی. آنها استحکام، دوام و خواص عایق حرارتی لازم را دارند. ما مزایای محصولات ارائه شده را لیست می کنیم:

ساخت بام سبز مدرن
ساخت بام سبز مدرن
 • هنگام طراحی طراحی هنرستان روی پشت بام، نیازی به در نظر گرفتن سمت نور ندارید -طراحی و ساخت روف گاردن مدرن کافی است نور را با پرده یا فیلم تنظیم کنید.
 • نیاز به تهویه اجباری از بین می رود ، زیرا اکنون می توان آن را با کمک وسایل نصب شده روی قاب انجام داد.
 • خانه به دلیل ویژگی فردی حاصل از ساختمان های دیگر شروع به بیرون زدگی می کند.
 • اکنون می توانید با خیال راحت آسمان پرستاره احاطه شده توسط گیاهان عجیب و غریب را تماشا کنید و نگران نباشید. طراحی ساخت بام سبز مدرن

قیمت باغ زمستانی در پشت بام خانه به طور خاص تعیین می شود. برای شکل‌گیری کل پروژه، لازم است اندازه‌گیری‌ها به دقت انجام شود و طرح طراحی شود. طراحی و ساخت بام سبز مدرن بر اساس این داده ها، میزان مواد مورد نیاز و پیچیدگی پروژه در تولید و نصب محاسبه می شود. پس از تصمیم گیری در مورد تمام جزئیات، می توان آن را هزینه کامل مشتری نامید. با این حال، زمان زیادی نمی برد. تماس بگیرید، ما قبول می کنیم! طراحی و ساخت بام سبز مدرن

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

22 دیدگاه دربارهٔ «طراحی روف گاردن مدرن ساخت روفگاردن چوبی با ترمووود»

 1. بازتاب: ترمووود در شمال ایران ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: روف گاردن در زندگی شهری ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: ساخت گرین وال ⋆ معماریکا 09126283243

 4. بازتاب: چوب ترمو تهران و کرج قیمت ترموود ارزان ایرانی طراحی و اجرا با ترمووود ⋆ 09126283243

 5. بازتاب: ترمووود ارزان قیمت ایرانی فنلاند ترک ⋆ معماریکا 09126283243

 6. بازتاب: چوب ترمو پشت تلویزیون برای TV Wall ⋆ معماریکا 09126283243

 7. بازتاب: چوب ترمو در خوزستان ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به خوزستان ⋆ 09126283243

 8. بازتاب: چوب ترمو روف گاردن ⋆ معماریکا 09126283243

 9. بازتاب: ترمووود ارزان قیمت ایرانی فنلاند ترک ⋆ معماریکا

 10. بازتاب: طراحی روف گاردن کوچک مدرن کلاسیک نئوکلاسیک | معماریکا

 11. بازتاب: رنگ درمانی در دکوراسیون | معماریکا

 12. بازتاب: طراحی روف گاردن با ترموود | معماریکا

 13. بازتاب: ایده طراحی باغ تراس اجرای تراس سبز | معماریکا

 14. بازتاب: باغ پشت بام | معماریکا

 15. بازتاب: کفپوش تراس و بالکن | معماریکا

 16. بازتاب: مزایا و معایب کفپوش چوبی | معماریکا

 17. بازتاب: روف گاردن پشت بام طراحی و ساخت روفگاردن چوبی با ترمووود | معماریکا

 18. بازتاب: ساخت گرین وال طراحی و اجرای دیوار سبز | معماریکا

 19. بازتاب: روف گاردن ساده طراحی و اجرای روفگاردن چوبی با ترمووود | معماریکا

 20. بازتاب: کف پوش تراس چوبی با ترمووود | معماریکا

 21. بازتاب: قیمت آلاچیق | معماریکا

 22. بازتاب: فروش چوب ترمو در شیراز ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *