معماریکا

طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

آیا می خواهید کابینت آشپزخانه بسازید؟ طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا چرا در مورد کابینتی که می سازید تردید دارید؟آیا فرآیند ساخت، مونتاژ و نوسازی شما را می ترساند؟ فکر نکنید و نترسید ما به عنوان خانواده دکوردلیسی 24 ساعته در خدمت شما هستیم. این امکان وجود دارد که با درخواست کشف رایگان خود برای دریافت سوال و قیمت، بازسازی آشپزخانه خود را به ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش انجام دهید.

چگونه یک کابینت آشپزخانه بسازیم  آشپزخانه های ما یکی از پرکاربردترین قسمت های رایج خانه های ما هستند. بنابراین، آشپزخانه های ما باید به گونه ای طراحی شوند که نیازهای هر فردی که در خانه ما زندگی می کند را برآورده کند. صاحب خانه ای که می خواهد کابینت آشپزخانه را با توجه به نظم و ظرافت ها درست کند، هم تنظیمات بودجه را به درستی انجام می دهد و هم آشپزخانه ای ارگونومیک و کاربردی خواهد داشت.

در واقع این کار چندان سختی نیست. اگر اینگونه به آن فکر کنیم، حفاری، اندازه گیری، با توجه به ساختار و اندازه آشپزخانه متفاوت است. طراح مبلمانی که برای کابینت آشپزخانه انتخاب می کنیم و طراحی مدل، نوع متریال مورد استفاده، رنگ و لوازم جانبی باید توسط کاربر انتخاب شود. کابینت آشپزخانه مدرن طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا

اگر سفارش و انتخاب به درستی انجام شود، این کار در واقع می تواند بسیار لذت بخش باشد. تا آنجا که در محدوده اطلاعات اولیه نحوه ساخت کابینت آشپزخانه و مراحل ساخت آن را بررسی کردیم. من سعی می کنم در صورت لزوم، در صورت لزوم، تحت عناوین خاصی با اطلاعات دکوراسیون خود، مواردی را که باید در حین انجام آن در نظر گرفته شود، بیان کنم.

کشف، اندازه گیری و طراحی

در حالی که ما به عنوان یک دکوردلیسی می توانیم طرح های آشپزخانه خود را در اندازه ها و ابعاد دلخواه بسازیم، اما برخی استانداردها را در کابینت آشپزخانه نادیده نمی گیریم. کابینت به غیر از یخچال، سایر دستگاه های مورد استفاده در کابینت ارزان آشپزخانه در اندازه های استاندارد هستند. ماشین ظرفشویی مورد استفاده ما توکار است و گاهی اوقات ماشین های لباسشویی به طور کلی استاندارد هستند. در حین ایجاد ایده طراحی کابینتی که می خواهیم بسازیم، این ابعاد را ارزیابی می کنیم و طول، عرض و عمق درب را با توجه به اندازه آن ایجاد می کنیم، این ابعاد استاندارد با ارزیابی ابعاد همه ماشین ها به دست آمده است. ظروف آشپزخانه.

ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه چوبی

 • ارتفاع پیشخوان (شامل ضخامت مرمر) > 90 – 95 سانتی متر
 • عمق نیمکت > 60-65 سانتی متر
 • ارتفاع کابینت پایه > 85 – 90 سانتی متر
 • عمق کابینت > 58 – 60 – 62 سانتی متر
 • ارتفاع ازاره > 8 سانتی متر
 • فاصله بین کابینت های بالا و پایین > 60 تا 65 سانتی متر
 • برآمدگی میز (مطابق با کابینت پایین) با قطره چکان > 5 سانتی متر
 • ارتفاع کف کابینت بالایی (لبه پایینی کابینت بالایی) > 150 سانتی متر
 • ارتفاع کابینت > 60 – 100 سانتی متر عمق کابینت > 30 – 35 – 38 سانتی متر
 • عمق کابینت بلند > 58 – 62 سانتی متر
 • عرض کابینت > 35 – 62 سانتی متر
 • عرض درب کابینت > 25 تا 60 سانتی متر
 • حفره فر > 62 – 65 سانتی متر

در ابعاد کابینت بالایی، عرض ماژول ها 200 سانتی متر، ارتفاع ماژول ها 70 سانتی متر، عمق ماژول ها 30 سانتی متر، ابعاد استاندارد عمومی است. این ابعاد در کابینت های پایین متفاوت است. ارتفاع و عرض پایین باید 140 سانتی متر باشد. در حالی که ارتفاع حداقل 85 سانتی متر است، عمق باید 60 سانتی متر باشد.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا تولید کننده کابینت نئوکلاسیک

اگر مشتری که می خواهد طراحی و اجرا کابینت کابینت آشپزخانه بسازد شرایط خاصی ندارد، شاید درست باشد اندازه هایی را که در بالا گفتم اعمال کند. اگر افراد ساکن در خانه دارای موقعیت های خاصی باشند، ساخت و طراحی کابینت ها کاملاً مطابق با استانداردهای آن افراد خواهد بود. ما به عنوان دکوردلیست می‌توانیم کابینت‌های اقتصادی و کاربردی طراحی کنیم که از هر نظر راحتی را برای شما فراهم کند.

انواع چوب در کابینت

مواد به کار رفته در کابینت سازی به اندازه طراحی و ساخت اهمیت دارند. کابینت نئوکلاسیک مواد چوب جامد که عموما در کابینت سازی استفاده می شود، ماده اولیه این مواد می باشد. با توجه به میزان فشردگی خاک اره در مواد مورد استفاده، نام تخته نئوپان و mdf را می گیرد.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا

در حالی که تخته نئوپان یک ماده شل تر و سبک تر است، ام دی اف یک ماده محکم تر و حجیم تر است. این مواد برای استفاده در مکان هایی که آب و رطوبت زیاد است مناسب نیستند. در نتیجه، هر دوی این مواد، موادی هستند که با گرفتن آب متورم و تغییر شکل می‌دهند. کابینت آشپزخانه ممبران برای چنین مناطق مرطوب، استفاده از چوب جامد مناسب تر است. در مقایسه با نئوپان، mdf از این نظر کمی بادوام تر است.

کابینت‌های آشپزخانه و سایر قاب‌های کابینت معمولاً از مواد mdf و کابینت آشپزخانه ارزان نئوپان ساخته می‌شوند: اما در حالی که نئوپان از نظر قیمت ارزان‌تر است، mdf گران‌تر و بادوام‌تر از آن است. طراحی کابینت مدرن در حالی که معمولا در ساخت اسکلت از نئوپان استفاده می شود، بسته به درخواست و تمایل از mdf نیز استفاده می شود. با توجه به این مواد، بادوام ترین ماده البته چوب طبیعی جامد است.

ساخت اسکلت کابینت آشپزخانه

اسکلت سازی کابینت آشپزخانه تاثیر بسزایی در نصب کابینت به دیوار و شرایط استفاده از کابینت دارد. طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه زیرا مهمترین نکته در ساخت اسکلت برش در ابعاد مناسب است. اگر در اندازه گیری و برش خطایی وجود نداشته باشد، کابینت با دیوار یک کل می شود. بهترین کابینت ساز تهران کاملاً به عنوان بخشی از آن طبیعی است و طراحی متوقف می شود.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا

مواد استفاده شده توسط صنعتگر در هنگام ساخت اسکلت کابینت آشپزخانه شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه توسط سازندگان مبلمان به طور کلی میزان دوام را تعیین می کند. هر چه متریال بادوام و مستحکم تر باشد، کیفیت کابینت شما بالاتر می رود، به طوری که دوام و ظرافت کابینت نمایان می شود. به اندازه ای که باید در طول پروژه و اسکلت سازی کابینت خود با مبل سازی که این کار را به عهده گرفته اید در ارتباط باشید بنابراین ممکن است بخواهید برش های مناسبی برای لوازم کابینتی که استفاده خواهید کرد انجام دهید.

انواع پوشش و رنگ پلی اورتان

ممکن است ایده ای داشته باشید که درهای کابینت خود را از چوب جامد، برش سفارشی، درهای گلدوزی شده بسازید. کابینت ممبران ارزان طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه اگر بخواهید چوب جامد را رسوب دهید، هم بادوام خواهد بود و هم در ابعاد مورد نظر شما. اما با استفاده از متریال ام دی اف مقرون به صرفه تر، این شانس را دارید که به روکش های مورد نظر با اندازه و رنگ رنگ دلخواه برسید. علاوه بر این، انواع روکش آماده با مواد اولیه PVC در اندازه های استاندارد نیز وجود دارد. زیرا این نوع پوشش ها با توجه به ضخامت و نوع رنگ مورد استفاده متفاوت است. چگونه کابینت آشپزخانه درست کنیم؟ یعنی کابینت ساز در شرایط امروزی تقریبا از هر رنگی روی درب کابینت استفاده می کند. کابینت های گلاس با این حال، در حالی که سازندگان کابینت در گذشته بیشتر از رنگ های چوبی، کرم و قهوه استفاده می کردند، اکنون درهای کابینت های رنگارنگ را ترجیح می دهند.

لوازم جانبی کابینت ممبران

آشپزخانه های ما که یکی از پرکاربردترین قسمت های خانه ما هستند، باید قسمت های مفیدی باشند. طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه زیرا تبدیل این مناطق به مکانی مفید با استفاده از لوازم جانبی نسبت مستقیم دارد. به حدی که موادی هستند که شرایط استفاده را بهبود می بخشند. کابینت کلاسیک اگر موادی که استفاده خواهیم کرد فقط وسایل تزیینی باشند، برای آشپزخانه چندان مناسب نخواهند بود. زیرا آشپزخانه باید فضایی کاربردی و کاربردی باشد. وسایل تزیینی در هر قسمت از خانه شما به غیر از آشپزخانه می تواند برای دکوراسیون باشد، اما آشپزخانه باید به دور از شلوغی خالی از سادگی مفیدی برخوردار باشد. بنابراین استفاده از متریال ها ضمن افزایش کارایی کابینت، از نظر نظم و صرفه جویی در فضا نیز قطعات بسیار مفیدی هستند، به گونه ای که با پیشرفت تکنولوژی، لوازم جانبی کابینت متفاوت و کاربردی تری طراحی شده است. کابینت ترک ارزان کابینت آشپزخانه چگونه ساخته می شود لوازم جانبی کابینت چگونه طراحی می شود؟ این لوازم جانبی طراحی شده برای سهولت کار افراد و صرفه جویی در فضا و زمان طراحی شده اند.

نسل جدید دکوراسیون خانه های لوکس

نسل جدید دکوراسیون خانه لوکس را که امسال نشان خود را نشان داد را اینجا ببینید! طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه این مقاله همه چیز را از دکوراسیون خانه های لوکس چشم نواز گرفته تا آشپزخانه های جزیره ای نسل جدید دارد. در اینجا می توانید اطلاعات گسترده و جامعی در مورد نسل جدید دکوراسیون خانه های لوکس فوق العاده پیدا کنید! ما به عنوان دکوردلی با تجربه خود به بهترین نحو در خدمت شما هستیم. شما می توانید با تماس با ما از خدماتی که در این زمینه ارائه می دهیم بهره مند شوید. کابینت پلی اورتان ارزان با تیم حرفه ای و با تجربه ما می توانید خانه را با دکوراسیونی که می خواهید بسازید!

نسل جدید دکوراسیون منزل لوکس – کابینت ممبران طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه با نمونه های دکوراسیون شیک و مجلل امروزی، هرکسی که زندگی خودنمایی را در پیش گرفته باشد، می تواند دکوراسیون شیک ایجاد کند. کسانی که عاشق تجمل و زندگی خارق العاده هستند، می توانند با این نمونه های دکوراسیون، خانه های خود را مطابق با سلیقه و سبک خود تزئین کنند. توجه زیادی به هر جزئیات ضروری است، از مبلمان لوکس گرفته تا لوازم جانبی و قرار دادن اجناس. هنگام تزئین یک خانه بزرگ، مجلل و بزرگ، گنجاندن وسایل لوکس، خانه را بسیار زیباتر و غنی تر نشان می دهد.

رنگ های ملایم و مات به طور کلی در دکوراسیون خانه های لوکس نسل جدید ترجیح داده می شوند. ساخت کابینت با تجهیزات توکار اغلب روی مبلمان طلا دوزی و کنده کاری وجود دارد. می توان آن را به روشی کلاسیک یا مدرن تزئین کرد. کسانی که سبک کلاسیک را دوست دارند می توانند وسایل آنتیک را در دکوراسیون لوکس قرار دهند. قطعات گرانبها مانند عتیقه جات خانه های لوکس را بسیار غنی تر و معتبرتر می کند.

دکورهای مجلل خانه لوکس طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

در دکوراسیون خانه های مجلل، که قطعات مورد استفاده در آنها بسیار مهم است، بازسازی آشپزخانه اغلب از چوب در قسمت هایی مانند کف پوش استفاده می شود. اقلام مورد استفاده معمولاً چشم نواز و به شدت خودنمایی می کنند. پله هایی مانند چوب و شیشه در داخل خانه در طرح های مختلف ترجیح داده می شوند. نرده های حک شده و گلدوزی شده یکی دیگر از عناصر مورد علاقه در خانه های لوکس نسل جدید است.

در حالی که خانه لوکس در حال تزئین است، کابینت پولیشی ارزان نقاشی های گران قیمت و چشم نواز دیوارها را تزئین می کند. دکوراسیون منزل با نقاشی های نقاشان معروف تکمیل می شود. مهم است که اطمینان حاصل شود که مبلمان لوکس، راحت و راحت است. ست مبل‌ها و تخت‌خواب‌های کنترل‌شده که در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند، برای خانه‌های لوکس ضروری هستند.

یکی دیگر از انتخاب های نسل جدید خانه های تزئین شده لوکس، دیوارهای قفسه است. طراحی کابینت نئوکلاسیک در این قفسه های نورانی می توان زیورآلات، مجسمه ها، جوایز و اشیاء تزئینی شیک و گران قیمت را قرار داد. بنابراین، خانه ها بسیار مجلل تر و مدرن تر به نظر می رسند.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا

توجه: تم دکور خود را با طیف وسیعی از دکوراسیون منزل طراحان و لوازم جانبی خانه لوکس – کوسن های شیک، مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه چراغ های رومیزی معاصر و فرش های مدرن، بکر و بکر نگه دارید. خانه خود را به راحتی و به طور موثر به روز کنید.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا

تطبیق رنگ در دکوراسیون منزل لوکس طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

از لباس هایمان گرفته تا دکوراسیون خانه مان، هماهنگی رنگ ها آنقدر مهم است که نمی توان آن را نادیده گرفت. کابینت آشپزخانه توکار در واقع باید حتماً جزو مراحلی باشد که برای دکوراسیون منزل لوکس باید بدانید.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا

هارمونی رنگ در ظرافت مدرن و تجمل فوق العاده نیز از عوامل مهم هستند، درست مانند هارمونی رنگی که در لباس های خود ایجاد می کنید. بهترین مدل های کابینت آشپزخانه شما می توانید تناژها و رنگ هایی را انتخاب کنید که با رنگ و بافتی که می خواهید در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید، سازگاری بیشتری دارند.

گرایش های دکوراسیون لوکس طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

شما می توانید خانه های خود را به دو سبک کلاسیک و مدرن طراحی کنید. طراحی و ساخت کابینت توکار طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه شما می توانید از اقلام با کیفیت بالا که با استفاده از تکنولوژی طراحی شده اند استفاده کنید. وقتی به خانه هایی که با روند دکوراسیون لوکس طراحی شده اند نگاه می کنیم، خطوط مدرن غالب می شوند.

گنجاندن قطعات عتیقه در هنگام تزئین ضرری ندارد. کابینت انزو ارزان برعکس، شما می توانید به محیط ظاهری عرفانی ببخشید. کابینت آشپزخانه پلی اورتان این قطعات بی انتها می توانند خانه ها را غنی تر و پر زرق و برق تر کنند.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا

آشپزخانه به سبک کلاسیک طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

کسانی که سبک کلاسیک را دوست دارند می توانند دکوراسیون سبک کلاسیک را در طراحی چشم نواز آشپزخانه بکار گیرند. طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه در آشپزخانه بزرگ، کابینت های آشپزخانه طلا دوزی شده، ظرافت و شکوه بی نظیری را به فضای نشیمن می بخشد. هزینه کامل بازسازی آشپزخانه به لطف چیدمان و طراحی آشپزخانه، طراحی بسیار مفید و کاربردی از دیدگاه ارگونومیک پدیدار می شود.

جزیره آشپزخانه که یکی از عناصر طراحی چشمگیر سبک کلاسیک و آشپزخانه بافت اصیل شبیه آشپزخانه یک قصر است، می تواند ضمن افزایش کارایی، ظاهر را تقویت کند.

آشپزخانه های جزیره ای نسل جدید طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

آشپزخانه جزیره ای که اغلب در آشپزخانه های بزرگ استفاده می شود، راحتی زیادی را فراهم می کند. بازسازی و نوسازی آشپزخانه با طراحی، کارایی و ظاهری باشکوه، انتخاب کسانی است که عاشق طراحی مدرن و لوکس هستند. اخیراً می توان از آن برای اهداف مختلف استفاده کرد. آشپزخانه های جزیره ای با ظاهر مدرن و شیک و همچنین کاربردی خود جای خود را در دکوراسیون خانه های لوکس نسل جدید می گیرند.

جدا از پیشخوان اصلی در آشپزخانه ها، پیشخوان دوم در مرکز آشپزخانه فضای جدیدی را ایجاد می کند. این اجازه می دهد تا چیزی بیش از تهیه غذا انجام شود. کابینت مدرن جدید این جزیره محل تجمع کسانی است که می خواهند اوقات خوبی را در اطراف آشپزخانه داشته باشند.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا

می توانید از جزایر آشپزخانه به عنوان میز ناهارخوری و در مراحل آماده سازی غذای خود استفاده کنید. قیمت بازسازی کامل آشپزخانه جزیره آشپزخانه غیر قابل انکار آشپزخانه شما را مدرن تر و مجلل تر می کند. برای هر کسی که عاشق طراحی داخلی است، شگفت انگیزترین فضاها الهام بخش ترین فضاهای لوکس هستند. مدل های دکوراسیون منزل مجلل در این سبک باعث می شود هر قطعه احساس شهوت کنید.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب saffron price

2 دیدگاه دربارهٔ «طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه»

 1. بازتاب: کابینت هایگلاس ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: ساخت کابینت ارزان ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *