معماریکا

ساخت کابینت ارزان مبران

ساخت کابینت ارزان

ساخت کابینت ارزان

خرید آشپزخانه جدید برای اکثر خانواده ها یک شاهکار مالی است. ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا و ترفندهایی را به شما ارائه می دهد که چگونه می توانید هنگام خرید آشپزخانه صرفه جویی کنید و همچنان آشپزخانه ای با کیفیت بالا را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نکاتی برای آشپزخانه ارزان

مهم: ارزان بودن به طور خودکار به معنای ارزان نیست. ساخت کابینت ارزان اگر می خواهید فقط برای آشپزخانه خرج کنید، نباید سود زیادی از آن ببرید. اما در هر بخش قیمت پیشنهادهایی با نسبت قیمت به عملکرد خوب وجود دارد. ما بهترین راه های صرفه جویی در خرید آشپزخانه را ارائه می دهیم.

1. آشپزخانه های مستعمل

آشپزخانه های مستعمل تقریباً به طور انحصاری توسط افراد خصوصی هنگام نقل مکان یا خرید آشپزخانه جدید فروخته می شود. ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا اگر تصمیم به انجام این کار دارید، این شانس را دارید که یک آشپزخانه با نام تجاری بخرید که در ابتدا گران بود. با این حال، این کاملاً بدون خطر نیست. بنابراین خریداران باید به نکات زیر توجه کنند:قیمت کابینت مدرن

 • مطمئن شوید که آسیب دیدگی واضح و علائم استفاده را بررسی کنید.
 • تنظیمات کابینت آشپزخانه، میز کار و اتصالات به محل خود تقریباً همیشه ضروری است.
 • اگر مدل آشپزخانه قدیمی‌تری باشد، دریافت عناصر اضافی یا قطعات یدکی اغلب از سازندگان دشوار یا حتی غیرممکن است.
 • هیچ گارانتی و ضمانتی برای آشپزخانه و لوازم خانگی وجود ندارد.
 • اگر خرید شامل  لوازم الکتریکی قبلی نیز  باشد، آنها هنوز هم می توانند برای مدت طولانی در آنجا باشند – یا به زودی خراب می شوند. ساخت کابینت ارزان این نه تنها آزار دهنده است، بلکه گران است.
 • برچیدن، حمل و نقل و مونتاژ آشپزخانه از جمله لوازم خانگی باید توسط خودتان سازماندهی و انجام شود.

2. آشپزخانه های نمایشگاهی

آشپزخانه های نمایشگاهی (یا آشپزخانه های مدل یا آشپزخانه های فروش) کابینت آشپزخانه پلی اورتان عمدتاً توسط استودیوهای آشپزخانه، فروشگاه های مبلمان و فروشگاه های مبلمان به فروش می رسند. ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا آنها فرصتی عالی برای صرفه جویی در هزینه هنگام خرید آشپزخانه ارائه می دهند. اغلب تخفیف 50 درصدی یا حتی بیشتر در آن وجود دارد.

آشپزخانه های نمایشی ابزاری برای ارتقای فروش برای خرده فروشان و تولیدکنندگان هستند. آنها اطمینان حاصل می کنند که آثار نمایشی آنها همیشه به روز باشد. بنابراین، آشپزخانه های نمایشی معمولا بیش از یک سال عمر نمی کنند. این به استودیو آشپزخانه اجازه می دهد تا در صورت نیاز، عناصر و قطعات یدکی اضافی را سفارش دهد.

با این حال، تا آنجا که به تجهیزات مربوط می شود، پیشنهادات برای آشپزخانه های مجهز بسیار متفاوت است. کابینت آشپزخانه ممبران ساخت کابینت ارزان به عنوان مثال،  سینک آشپزخانه و لوازم برقی اغلب  شامل می شود، اما گاهی اوقات فقط  کابینت آشپزخانه فروخته می شود. در اینجا ارزش دارد که پیشنهادات را به خوبی مقایسه کنیم!

مزایا و معایب خرید آشپزخانه های نمایشی

اگر به کار خرید یک آشپزخانه نمایشگاهی ارزان به خوبی آماده و سازماندهی شده نزدیک شوید، ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا از قیمت پایین آن خوشحال خواهید شد. اما مهم است که از قبل همه مزایا و معایب را بدانید.

مزایا :ساخت کابینت ارزان

 • آشپزخانه با کیفیت بالا با قیمت پایین: آشپزخانه های نمایشگاهی بسیار پایین تر از قیمت اصلی خود فروخته می شوند.
 • شفافیت بالا:
  دقیقاً آشپزخانه ای را که در استودیو آشپزخانه به آن نگاه کرده اید، به دست می آورید.
 • فوراً در دسترس است:
  آشپزخانه های نمایشگاهی معمولاً ظرف چند روز تحویل داده می شوند یا می توان بلافاصله آنها را برداشت زیرا استودیوهای آشپزخانه می خواهند در سریع ترین زمان ممکن فضا را برای مدل بعدی باز کنند.

معایب :ساخت کابینت ارزان

 • آشپزخانه نمایشگاه هرگز دقیقاً در محل خود شما قرار نمی گیرد.
  در بسیاری از موارد، میز کار باید به طور کامل بازسازی شود، که می تواند گران باشد، به خصوص با میزهای کار ساخته شده از سنگ طبیعی یا سرامیک. ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت نئوکلاسیک عناصری مانند محافظ های پاشش آب، لولاهای در و کناره های قابل مشاهده نیز معمولاً باید تنظیم شوند. اگر سازنده مواد تکمیلی نداشته باشد، برای یافتن عناصر مناسب باید مصالحه کنید. بنابراین بهتر است به دنبال مدل آشپزخانه ای باشید که تا حد امکان به تنظیمات کمتری نیاز دارد.
 • علائم استفاده:
  یک آشپزخانه نمونه از قبل می تواند نشانه های استفاده را نشان دهد. ساخت کابینت ارزان آسیب یا خط و خش نیز می تواند در حین جداسازی، حمل و نقل و مونتاژ مجدد آشپزخانه نصب شده رخ دهد.
 • یراق آلات داخلی اقتصادی:
  وقتی صحبت از یراق آلات داخلی آشپزخانه های نمایشگاهی می شود، معمولاً صرفه جویی می شود. اگر آشپزخانه رویایی خود را می خواهید ، اغلب باید یک یا دو عنصر اضافی بخرید.
 • بدون گارانتی:
  مدت گارانتی آشپزخانه های نمایشگاهی معمولا فقط یک سال است. الزامی نیست که استودیوهای آشپزخانه ضمانت دهند.

از کجا می توانم آشپزخانه مدل را ارزان بخرم؟

استودیوهای آشپزخانه زیادی در ایران وجود دارد که تقریباً همه آنها مرتباً محدوده خود را تجدید می کنند. ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا بهترین کار این است که مستقیماً از استودیوهای منطقه خود بپرسید. اگرچه بسیاری به صراحت آشپزخانه های نمایشگاهی خود را تبلیغ نمی کنند، اما همچنان از فروش آنها و با تخفیف های سخاوتمندانه خوشحال هستند.

تولیدکنندگان آشپزخانه به ندرت فضای نمایشگاهی خود را برای آشپزخانه های مدل دارند و فروش کارخانه ای را ارائه نمی دهند، اما فروش آشپزخانه در فروشگاه های مبلمان بزرگ، در نمایشگاه های تجاری (به آشپزخانه های نمایشگاهی مراجعه کنید) یا در فروشگاه های آشپزخانه نیز امکان پذیر است.

همچنین ارائه دهندگان مختلفی وجود دارند که آشپزخانه های نمایشی را از استودیوهای آشپزخانه جمع آوری می کنند و آنها را از طریق اینترنت می فروشند. کابینت کلاسیک ساخت کابینت ارزان نکته ما: قبل از خرید اینترنتی آشپزخانه نمایشی، حتماً باید شخصاً به آن نگاهی بیندازید.

3. آشپزخانه های نمایشگاهی بخرید

آشپزخانه های نمایشگاهی مورد خاصی از آشپزخانه نمایشگاهی هستند. کابینت ممبران ساخت کابینت ارزان استودیوهای آشپزخانه و بالاتر از همه تولید کنندگان آشپزخانه نیز آخرین مدل های خود را در نمایشگاه های تجاری ارائه می دهند که اغلب نمی خواهند بعد از آن از بین بروند. در این صورت مصرف کننده می تواند آشپزخانه نمایشگاه را خریداری کند.

با این حال، خرید آشپزخانه نمایشگاهی نیاز به آمادگی خوب و اقدام سریع دارد. ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا اگر قصد دارید در یک نمایشگاه آشپزخانه به شکار چانه زنی بروید، باید ابعاد دقیق آشپزخانه خود را همراه داشته باشید و بتوانید سریع تصمیم بگیرید و به طرز ماهرانه ای با غرفه دار مذاکره کنید.

نکته اضافی

هر کسی که استراتژی خاصی دارد قبل از نمایشگاه تجاری آشپزخانه آینده با سازنده تماس می گیرد و امکان خرید آشپزخانه نمایشگاه تجاری را از قبل جویا می شود. بسیاری از تولیدکنندگان با این امر موافق هستند و آشپزخانه نمایشگاهی را با ابعاد آشپزخانه خود تطبیق می دهند. این به شما این فرصت را می دهد که آشپزخانه خود را دقیقاً برنامه ریزی کنید و در عین حال از تخفیف ارزشمندی برخوردار شوید!

4. پریز آشپزخانه

فروشگاه های آشپزخانه آشپزخانه ها و آشپزخانه های کوچک را ارزان با قیمت های بسیار پایین می فروشند. اینها از منابع مختلفی می آیند، مانند:

 • آشپزخانه از ورشکستگی
 • آشپزخانه های نمایشگاهی و مدل
 • آشپزخانه های نمایشگاهی
 • مدل های متوقف شده
 • تولید بیش از حد
 • عکس آشپزخانه ها

این تخفیف بین 50 تا 70 درصد ارائه می دهد. ساخت کابینت ارزان با این حال، لازم به ذکر است که خدمات می تواند بسیار متفاوت باشد. ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا در حالی که در برخی از خانه‌ها هیچ کمکی دریافت نمی‌کنید، کارمندان بسیار شایسته در جاهای دیگر وجود دارند که برنامه‌ریزی جزئی آشپزخانه را نیز ممکن می‌سازند.

5. آشپزخانه را از کارخانه بخرید

خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد. بازسازی آشپزخانه ساخت کابینت ارزان و متاسفانه چنین است: خرید آشپزخانه ارزان به طور مستقیم از کارخانه معمولا امکان پذیر نیست. تعداد بسیار کمی از تولیدکنندگان آشپزخانه به اصطلاح استودیوهای کاری را راه اندازی می کنند.

دلیل ساده: در صنعت آشپزخانه، نقش ها دقیقاً توزیع می شوند، فروش و تولید از هم جدا می مانند. تولیدکنندگان آشپزخانه در غیر این صورت با خطر «بایکوت» استودیوهای آشپزخانه مواجه خواهند شد.

گزینه های بیشتر ساخت کابینت ارزان 

با گزینه های ذکر شده، معمولاً آزادی عمل کمی برای طراحی فردی آشپزخانه وجود دارد، زیرا آنها کم و بیش “تمام” شده اند.ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

اگر می خواهید هنگام خرید آشپزخانه در هزینه خود صرفه جویی کنید و همچنان می خواهید خواسته های فردی خود را برآورده کنید، می توانید هنگام برنامه ریزی آشپزخانه خود به عناصر فردی ارزان قیمت اعتماد کنید.

کابینت های جداگانه آشپزخانه، سینک ظرفشویی و میز کار اغلب ارائه می شوند. در اینجا ارزش بازی با گزینه های مختلف و مقایسه قیمت محصولات را دارد.

نکاتی برای خرید آشپزخانه و ساخت کابینت ارزان 

آیا هنوز به نکاتی در مورد خرید آشپزخانه به طور کلی نیاز دارید یا نمی دانید که قیمت آشپزخانه چگونه کار می کند ؟ در مجله آشپزخانه ما  نکات مفیدی را برای هر کاری که در مورد آشپزخانه انجام می شود پیدا خواهید کرد!ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا

اجاق گاز و اجاق گاز – اجاق گاز آشپزخانه

منطقه پخت و پز قلب هر آشپزخانه است. پخت و پز، کباب کردن، بخارپز و پخت در اینجا انجام می شود. بنابراین اجاق گاز و اجاق گاز باید به درستی برنامه ریزی شده و مطابق با نیاز شما انتخاب شوند. کابینت آشپزخانه انزو ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا نکاتی را ارائه می دهد. 

فقط بپز! ساخت کابینت ارزان کلاسیک

پخت و پز در خانه به طور کلی سالم تر از مصرف فست فود، غذاهای منجمد و سوپ کنسرو شده است. به هیچ وجه سخت نیست، ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا فقط باید دستورالعمل های دستورالعمل های موجود در کتاب های آشپزی را دنبال کنید. تجهیزات مناسب با کمک های آشپزخانه  و وسایل برقی می تواند کار را بسیار آسان کند.

اجاق گازی یا برقی؟ ساخت کابینت ارزان مدرن

از پخت و پز روی آتش تا اجاق برقی فوق مدرن و سطح بالا فاصله زیادی داشت.ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا قیمت هر متر کابینت

امروزه اجاق گاز توکار با اجاق سرامیکی در آشپزخانه ها استاندارد شده است. این شیشه سرامیک است. گرما را به طور موثر به قابلمه ها و تابه ها منتقل می کند و دمای پخت و پز ایده آل را تضمین می کند. گزینه های جایگزین اجاق القایی یا اجاق گاز مادون قرمز و هالوژن کمتر رایج هستند.

به هر کسی که دوست دارد با آتش بازی کند به خوبی توصیه می شود از اجاق گاز استفاده کند. مزیت: گرما در مدت زمان بسیار کوتاهی وجود دارد – و اگر گاز را خاموش کنید، بلافاصله دوباره از بین می رود. اما با اجاق گازی، حرارت باقیمانده ای وجود ندارد که غذای داخل قابلمه را برای مدتی گرم نگه دارد. علاوه بر این، بسیاری از مردم با گاز راحت نیستند. اگر فراموش کنید آن را خاموش کنید، می تواند بسیار خطرناک شود.

کدام اجاق برقی برق کمتری مصرف می کند؟ 

هنگام خرید، توجه به کلاس بهره وری انرژی ( ساخت کابینت ارزان ) منطقی است، کابینت انزو زیرا این امر تأثیر مستقیمی بر هزینه برق ماهانه دارد، به خصوص برای افرادی که زیاد آشپزی می کنند.

به طور کلی، اجاق گاز به طور قابل توجهی انرژی کمتری نسبت به اجاق گاز برقی مصرف می کند. یک اجاق گاز تکی نیز از نظر انرژی کارآمدترین است. با این حال، اگر از شعله باز می ترسید، می توانید به گزینه های مختلف الکترونیکی بسنده کنید.

اجاق‌های سرامیکی نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر با اجاق‌های چدنی انرژی بسیار کمتری مصرف می‌کنند. کابینت آشپزخانه کلاسیک یک میدان القایی یا یک صفحه گرمایش تابشی (مادون قرمز/هالوژن) حتی کارآمدتر است. این گونه ها هم به عنوان یک اجاق گاز خودکفا و هم در ترکیب با اجاق گاز به عنوان اجاق گاز مستقل در دسترس هستند.

یک اجاق گاز القایی کمترین مقدار الکتریسیته مصرف می کند زیرا گرما مستقیماً در ته دیگ با استفاده از میدان های مغناطیسی متناوب تولید می شود. در نتیجه، خود صفحه پخت تقریباً سرد می ماند. با این حال، این سیستم به قابلمه ها و تابه های خاصی نیاز دارد که برای القایی مناسب باشند.

اجاق گاز برقی است. در نتیجه، تمام کوره های گرمایشی جدید باید حداقل از سال 2022 دارای کلاس بهره وری انرژی A باشند. رتبه A+ حتی از نظر انرژی کارآمدتر است. ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت ارزان پولیشی

برای اجاق‌ها،  تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه ، علاوه بر عملکردهای استاندارد، عملکردهای اضافی  مختلفی مانند گرمای بالا و پایین و همچنین  همرفت و هوای گرم ارائه می‌دهند. از جمله موارد زیر است:

 • مایکروویو یکپارچه – می تواند به صورت جهانی استفاده شود و باعث صرفه جویی در فضا می شود زیرا به دستگاه دوم نیاز ندارید.
 • اجاق بخار یکپارچه  – غذا را با ملایمت خاصی برای داشتن محتوای ویتامین بالا و طعم با کیفیت بالا آماده می کند.
 • گریل یکپارچه – بنابراین می توانید حتی در آب و هوای بد کباب کنید.
 • خود تمیز شوندگی پیرولیتیک  تمیز کردن را راحت می کند.
 • سنگ پیتزا یکپارچه – اینگونه می توانید پیتزای عالی را با پایه ترد و رویه آبدار در آینده بپزید.

راه حل های هوشمند برای آشپز صدا خفه کن ساخت کابینت ارزان ترک

در کنار این پیشنهادات، اجاق ها و اجاق های هوشمند نیز وجود دارد که مجهز به سنسور و نوعی هوش مصنوعی هستند.ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت پلی اورتان

آخرین فناوری در چنین  آشپزخانه هوشمندی  به دستیابی به نتایج خوشمزه هنگام تهیه غذا کمک می کند. علاوه بر این، اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که بر اساس مواد غذایی موجود در یخچال ، فریزر و انباری، پیشنهاد می‌کنند چه چیزی را می‌توانید با آن تهیه کنید.

هود استخراج را فراموش نکنید! ساخت کابینت ارزان ممبران

در نهایت، علاوه بر انتخاب مدل و محل قرارگیری در اتاق، جنبه دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود: هود استخراج کننده  که بوی آشپزی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این منطقه پخت و پز را کامل می کند.ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ترک

جزیره آشپزی: راه حل بهینه برای آشپزخانه های باز

اگر در هنگام آشپزی به آزادی حرکت زیادی نیاز دارید، آن را دوست دارید ارتباط برقرار کنید و فضای لازم را در آشپزخانه داشته باشید، می توانید محل پخت و پز را به عنوان جزیره پخت و پز برنامه ریزی کنید. در بیشتر موارد، اجاق گاز در اینجا از فر جدا می شود. فر خودکفا به طور ایده آل در سطح چشم در واحد آشپزخانه قرار می گیرد، به طوری که دیگر لازم نیست برای بررسی کباب در فر یا خارج کردن سینی پخت از آنجا خم شوید.

آشپزخانه اوپن با اجاق گاز کابینت پلی اورتان

هرکسی که فضای کمتری در دسترس دارد یا آشپزخانه یک اتاق بسته و بدون انتقال به اتاق نشیمن است، قصد دارد اجاق گاز را به صورت استاندارد در آشپزخانه نصب کند.ساخت کابینت ارزان پلی اورتان ممبران پولیشی ترک انزو مات براق هایگلاس با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه MDF

برای اطمینان از اینکه آشپزی با دوستان یا خانواده یک فرآیند ارتباطی باقی می ماند، می توانید میز آشپزخانه را مطابق با آن قرار دهید یا یک پیشخوان کوچک را با صندلی های بار که اعضای خانواده یا مهمانان می توانند در آن بنشینند ادغام کنید.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب hand made khatam backgammon

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *