معماریکا

بازسازی خانه با هزینه کم

بازسازی خانه با هزینه کم

بازسازی خانه با هزینه کم

من می خواهم در زمینم خانه بسازم، معاملات رسمی چگونه است؟ بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا چگونه می توانم مناسب ترین و زیباترین خانه ای را که بتوان با توجه به زمینم ساخت؟ اگر می خواهید خانه من با خانه همه متفاوت باشد، خواندن مقاله من را به شما توصیه می کنم.

این رویای هر کسی است که خانه ای را که می خواهد، جایی که می خواهد داشته باشد. در واقع تحقق بخشیدن به رویای خود چندان سخت نیست. شهرداری و فرآیندهای رسمی ممکن است شما را گیج کند، یا تصور ناکافی بودن بودجه شما ممکن است باعث شود یک قدم به عقب برگردید. امیدوارم پس از مقاله من این ایده را مثبت ارزیابی کنید.

بله، در حالی که کارهای کاغذی خاصی وجود دارد، یافتن یک معمار برای کمک به شما در این فرآیندها کار شما را بسیار تسهیل می کند. دانستن اینکه معمار شما چه کاری انجام خواهد داد شما را راحت می کند. برای اطلاع شما از مراحل خانه داری می توانم آنها را به شرح زیر برشمارم.بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا تولید کننده کابینت نئوکلاسیک

ضمن ارائه اطلاعات مهم در مورد ساخت و ساز خانه، می خواهم در دکوراسیون خانه ای طراحی و اجرا روف گاردن که می خواهید با ایده های دکوراسیون من انجام دهید، به شما کمک کنم. مراحل باید به صورت زیر باشد:

مراحل رسمی بازسازی خانه با هزینه کم

طرح

شما باید با مراجعه به شهرداری محلی که زمین شما در آن قرار دارد تأیید کنید که آیا زمین شما دارای مجوز ساختمان است یا خیر. ممکن است در محلی که زمین شما در آن قرار دارد پروانه ساختمانی وجود نداشته باشد، بنابراین باید برای صدور پروانه ساختمانی به شهرداری دادخواست بنویسید. در مورد دادخواست، ماموران منطقه‌بندی شهرداری کمک کافی به شما خواهند کرد و اینکه چه مدارکی در محل مورد نیاز است.

در صورت نیاز به گرفتن پروانه ساختمانی ، اگر باید مدارکی را بنویسم که به شهرداری یا فرمانداری داده شود:بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا ساخت کابینت با تجهیزات توکار

 • دادخواست
 • تعهد
 • سند
 • وکالت نامه و رضایت نامه (در صورت لزوم)
 • پروژه معماری – پروژه استاتیک
 • پروژه های تاسیسات برقی و مکانیکی
 • پروژه های محیطی و محوطه سازی
 • اسناد پرداختی سهم راه و زیرساخت
 • سایر مدارک مورد درخواست برای کنترل فنی (در صورت لزوم)

من به شما پیشنهاد می کنم که پس از تکمیل مراحل مجوز برای زمین، با یک معمار خوب توافق کنید. کیفیت خدماتی که معمار شما باید به شما ارائه دهد باید به شرح زیر باشد:بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا بازسازی و نوسازی آشپزخانه

عملیات معماری بازسازی خانه با هزینه کم

مانند هر شغلی، همکاری با افراد متخصص و با بصیرت در مرحله ساخت، هم کار شما را آسان می کند و هم از هزینه های غیر ضروری جلوگیری می کند. معمار، پیمانکار، استاد دکوراسیون و ساخت و ساز بدون در نظر گرفتن انتخاب شما باید متخصص باشد.روال معماری باید به شرح زیر باشد: روف گاردن با چوب ترمو بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا

 • گزارش بررسی خاک
 • نقشه های پروژه تاسیسات مکانیکی به ترتیب:
  • لوله کشی
  • عایق حرارتی
  • گاز طبیعی
  • کانال
 • نقشه کشی پروژه استاتیک بتن آرمه
 • نقشه کشی پروژه تاسیسات برق
 • نقشه کشی پروژه های معماری،
 • مدل سازی سه بعدی

پس از اینکه معمار این مراحل را انجام داد، مجوز شروع ساخت را دریافت می کند. طراحی روف گاردن برای این کار باید دو سند از شهرداری گرفته شود: گزارش وضعیت پهنه بندی از شهرداری گرفته می شود، گزارش لیکاپ مختصات زمین را نشان می دهد. طبق توافق شما هزینه مالی این اسناد توسط شما یا معمار پرداخت می شود.

فاز ساخت و ساز بازسازی خانه با هزینه کم

هزینه:

پس از محاسبه مساحت ساخت گودبرداری در مجوزها، عمق و قیمت ممکن است با توجه به ساخت طبقه زیرزمین متفاوت باشد.بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه

بتن بدون چربی:

کار تعیین حدود ساخت و ساز. این بتن فونداسیون به ضخامت تقریبی 10 سانتی متر است که در محدوده ساخت و ساز محوطه گودال ایجاد شده توسط عملیات گودبرداری است. به عبارت دیگر، فرآیند پوشاندن کف خاک با بتن روی سنگ خرد شده است.

عایق بندی:

این عایق کاری است که به آن بسته بندی آب و گرما پس از بتن بدون چربی گفته می شود. استخری با دیوار کوتاهی که بر روی لبه های بتن لاغر ساخته شده است ایجاد می شود و لایه ای در داخل این استخر با مواد عایق ساخته می شود. به این فرآیند ایزوله می گویند، پس از اتمام جداسازی، بتن نازکی برای جلوگیری از سوراخ شدن آن ریخته می شود.

رافت یا پایه محکم:

پس از انجام عایق کاری، پس از آهن گذاری برای ستون های افقی و روی زمین، هوشمند سازی ساختمان  بازسازی خانه با هزینه کم فونداسیون شعاعی ساخته می شود. این بتن هم شالوده را تشکیل می دهد و هم خانه را به سطح جاده می رساند.

پس از پی ریزی خانه شروع به ساخت دیوارها مطابق شکل و پروژه خانه ما می شود و به این ترتیب کار دیوار و کف شروع می شود. عایق های حرارتی و عایق آب لازم نیز در اولین خروجی انجام می شود. این فرآیند با کشیدن غشاء به محل هایی که دیوار پرده کشیده می شود انجام می شود.

عایق حرارتی دیوارهای بیرونی خانه برای صرفه جویی در انرژی حرارتی خانه شما مهم است. صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا شرکت های معماری داخلی در تهران

پس از انجام کارهای رسمی خانه ای که انجام خواهید داد، ساخت ناهموار خانه شما در قالب پروژه معماری ساخته شده توسط معمار شما در مرحله ساخت شکل گرفته است، اما تعداد اتاق ها، دیوارهای اتاق، بالکن، پاسیو و حاشیه ها نیز می باشد. مشخص.

اگر می خواهید خانه داشته باشید، تنها راه حل این است که خانه را نخرید. شما می توانید خانه خود را در هر جایی که می خواهید مطابق با خواسته و نیاز خود بسازید. هوشمند سازی روف گاردن اگرچه این امر مستلزم برخی فرآیندها است، اما ارزش داشتن خانه ای که می خواهید با پروژه خود ساخته شود بسیار زیاد است. اگر می خواهید با توجه به بودجه خود خانه ای با امکاناتی که می خواهید بسازید، سعی کردم در مورد نحوه ساخت به شما کمک کنم. خوب، در مورد کسب اطلاعات در مورد دکوراسیون داخلی منزل، می خواهم کمی در مورد این موضوع بنویسم.

اگر می خواهید از ایده های متفاوتی در مورد دکوراسیون منزل خود استفاده کنید، بازسازی خانه با هزینه کم ممکن است لازم باشد این کسب و کار را درست پس از پایه گذاری شروع کنید. مصالح ساختمانی بیرونی خانه شما در این مرحله مهم است. خانه بتن آرمه، خانه سنگی ، خانه چوبی ،

در حالی که انواع مختلفی از خانه ها مانند خانه هابیت ، خانه های ییلاقی وجود دارد، یکی از آنها خانه ای خواهد بود که به سبک شما جذاب است. اگر مدل خانه خود را با ارزیابی شرایط اقلیمی محل خود انتخاب کنید، شرایط آب و هوایی تاثیر چندانی بر شما نخواهد داشت. شرکت هوشمند سازی ساختمان معماری خانه های واقع در نزدیکی زمینی که خانه خود را روی آن می سازید در این زمینه به شما کمک می کند. در واقع سیستم های عایق توسعه یافته این مشکل را برطرف کرده اند و اکنون هر خانه ای در هر آب و هوایی قابل ساخت است.

اگرچه ۸۰ درصد از مردم اکنون امکانات و امکانات لوکس ساختمان را در ساختمان‌های بلند ترجیح می‌دهند، اما تعداد قابل توجهی از مردم وجود دارند که می‌خواهند در خانه مستقل خود زندگی کنند.

زندگی آپارتمان نشینی راحتی زیادی را از نظر مصرف برق، گاز طبیعی و آب و محوطه سازی از نظر همسایگی و روابط اجتماعی فراهم می کند. برخی از مسئولیت های اجتماعی و همچنین راحتی را به همراه دارد. این مسئولیت های اجتماعی، طراحی دکوراسیون داخلی روابط همسایگی و مسئولیت های حوزه مشترک است. این مسئولیت هایی که بر دوش مردم گذاشته شده است، مردم را به خانه های مستقل کشانده است.

به منظور بهره مندی از امکانات زندگی شهری، خانه های مجزا با باغ مکان هایی بوده است که افراد ساکن در آپارتمان های مرکز شهر برای استراحت ترجیح داده اند.بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا شرکت بازسازی در تهران

این بتن مسلح نباید خانه های لوکس باشد شرکت بازسازی ، خانه های پیش ساخته ای وجود دارد که می توان با بودجه کم ساخت.بازسازی خانه با هزینه کم اگر دوست دارید بیشتر سفر کنید و زمین ندارید، می توانید خانه های نقلی را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید با توجه به بودجه خود در زمین خود خانه بسازید، می خواهم در مورد مدل های این خانه ها اطلاعاتی به شما بدهم.

ایده های دکوراسیون اتاق خواب بازسازی خانه با هزینه کم

در مورد اینکه خودتان را در اتاق خواب هایی راحت، اما شیک، ساده اما کاربردی، مدرن و دور از معمول غرق کنید چطور؟بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا شرکت معتبر بازسازی

یکی از مکان هایی که بیشتر از همه در خانه استفاده می کنیم اتاق خواب است. بله، این یکی است که ما بیشتر از همه استفاده می کنیم، اما کمترین اهمیت را داریم. صفر تا صد بازسازی تقریباً همه افراد یک سبک اتاق خواب کلیشه ای دارند. با استفاده از سبک خودمان می توانیم از قالب فراتر برویم و اتاق خواب هایی راحت اما شیک، ساده اما کاربردی، مدرن و به دور از معمول بسازیم.

اکثر اتاق خواب های ما از مبلمان ، تخت، آینه آرایش و میزهای کناری تشکیل شده است. در حالی که این ترکیب مبلمان اتاق خواب است که سالهاست ادامه دارد، امروزه اتاق های رختکن نیز در آن گنجانده شده است و کمد لباس ها کمتر استفاده می شود و راحتی اتاق ها را فراهم می کند.

در اتاق خواب کمدها و تخت های بزرگ در ابعاد استاندارد 160×200 فضای زیادی را اشغال می کنند. البته اندازه کابینت ها با توجه به تراکم لباس ما متفاوت است.

برای افرادی که تراکم لباس بالایی دارند، استفاده از تخت خواب های فنری به جای کمد لباس های بزرگ می تواند جایگزینی باشد که راحتی را در زندگی شما به منظور ایجاد چرخش لباس های فصلی فراهم می کند.

بیایید در مورد نحوه دکوراسیون اتاق خواب های باریک و پهن صحبت کنیم تا اتاق خواب هایمان را از حد متوسط ​​دور کنیم.بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران

ایده های فوق العاده در اتاق خواب

همانطور که قبلا در مورد اتاق خواب اشاره کردم، ما می ترسیم از قالب خارج شویم. ما می‌توانیم اتاق‌خواب‌هایمان را از حد متوسط ​​نجات دهیم و می‌توانیم این کار را بدون زیاده‌روی انجام دهیم. ما می توانیم اتاق خواب های فوق العاده ای شیک و راحت داشته باشیم تا نیازهایمان را برآورده کنیم.

تنظیم رنگ

انتخاب رنگ هنگام در نظر گرفتن تغییر دکوراسیون اتاق خواب مهم است. رنگی که در اتاق خواب استفاده خواهید کرد به هدف استفاده بستگی دارد. می توانید از ویژگی آرامش بخش آبی، پویایی نارنجی و زرد، خلوص رنگ های سفید و پودری و اشرافیت رنگ های مشکی استفاده کنید.بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

یا می‌توانید با استفاده از رنگ‌های سبز و خاکستری کهنه شده، آرامشی روستایی ایجاد کنید، بازسازی خانه با هزینه کم حتی می‌توانید در اتاق خود با قهوه نعنایی و سبز مدیتیشن کنید. هنگام انتخاب مبلمان ، پرده ، فرش و روتختی، می توان از ظرافتی که چشم را خسته نمی کند، استفاده کرد و همه چیز را هماهنگ کرد. ترجیحات شما سبک شماست.

تنظیم سبک و سبک

سبکی که در اتاق خواب خود استفاده می کنید باید کاملاً مطابق با سلیقه شما باشد. بازسازی خانه با هزینه کم در اتاق خواب هایمان که با حریم خصوصی از آن محافظت می کنیم، راحتی ما باید به منصه ظهور برسد. شما می توانید با غنی سازی سبک آوانگارد ، مدرن، اسکاندیناوی ، کابینت ارزان کلاسیک، کاونتری، هر سبکی که تعیین کرده اید، نوآوری هایی را به سبک خود اضافه کنید.

از تزئین کاغذ دیواری و نقاشی روی دیوار تک خود لذت ببرید

پیشنهاد می کنم تنها رنگ دیواری که در اتاق خواب استفاده می کنید با اتاق های دیگر متفاوت باشد. بازسازی خانه با هزینه کم رنگ مورد استفاده باید رنگی باشد که به شما آرامش دهد. کاغذ دیواری ای که روی تک دیوار خود استفاده می کنید نیز می تواند کاغذ دیواری سه بعدی باشد ، بنابراین به اتاق خود عمق می دهید.

صحنه های طبیعت، نورهای شهر یا آسمان و ابرها به شما آرامش می دهند.بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا دکوراسیون داخلی در تهران

می توانید تابلوهای قاب تزئینی را روی یکی از دیوارهای خود قرار دهید که با رنگ دیوار تضاد دارند. یا اگر می خواهید وقتی از خواب بیدار می شوید، عزیزانتان را در کنار خود ببینید، به رختخواب بروید و استراحت کنید، می توانید یک شجره نامه متشکل از بسیاری از عکس های خانوادگی نامتقارن ایجاد کنید.

این کار هم به اتاق شما تحرک می بخشد و هم معنویت را به شما یادآوری می کند و هم آرامش درونی به شما می دهد. همچنین می توانید از نقاشی های بزرگی که تنها دیوار شما را می پوشانند بهره مند شوید. یا تصاویر شی متقارن با همان سبک که مکمل یکدیگر هستند نیز کار خواهند کرد.

نورپردازی و انتخاب پرده

هنگام انتخاب نور و پرده در اتاق خواب، از وسایل چشم نواز در اتاق خود اجتناب کنید. بازسازی خانه با هزینه کم پرده های پر نور و شلوغ باید آخرین چیزی باشد که در اتاق استراحت استفاده می کنید. اگر نمی خواهید تغییر اساسی در اتاق خود ایجاد کنید، تغییر لوستر و پرده از نظر دکوراسیون طراحی و اجرا کابینت ، کل فضای اتاق خواب شما را تغییر می دهد. در حالی که لوستر و نورپردازی یکی از وسایل کم اهمیت در دکوراسیون اتاق خواب هستند، می توانید با یک لوستر خوب آن را به ستاره ای از اتاق خواب خود تبدیل کنید.

به عنوان یک پیشنهاد روشنایی، سیستم های سقف کشسان و سیستم های سقف کاذب نیز جایگزین هستند. دیوارکوب های شیکی که می توانید با سقف کاذب و لوستر استفاده کنید، راحتی خاموش شدن نور تخت را نیز فراهم می کند که می تواند اسپویلرهای کوچکی برای ما باشد. می‌توانید دو دیوارکوب را به دیوارهای ساده‌ای که تخته سرتان در آن قرار دارد وصل کنید، یا می‌توانید به دیوارکوب‌های شیک روی میزهای کنار تختتان فکر کنید.بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی کابینت آشپزخانه ارزان طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا دکوراسیون داخلی شرکت مهندسی

انتخاب پرده شما ممکن است بسته به سبک اتاق و سطح نور متفاوت باشد. همانطور که در انتخاب لوستر اشاره کردم، کابینت ترک ارزان می توانید با یک پرده شیک، سادگی و یکنواختی اتاق خود را تغییر دهید. اگر پرده شما ستاره اتاق شما نیست، قطعا باید از سادگی استفاده کنید.نباید چشمان خود را با الگوهای سنگین مخلوط با پرده های پس زمینه اغراق آمیز خسته کنید.

با استفاده از پرده های خاموشی، می توانید تاریکی عصر را در طول روز تجربه کنید و انگیزه خواب را فراهم کنید. کابینت ممبران ارزان بازسازی خانه با هزینه کم استفاده از چنین پرده هایی توسط افرادی که در شب کار می کنند برای سلامت خواب بسیار مهم است. اگر شب کار می کنید، می توانید موقعیت تخت خود را طوری تنظیم کنید که پنجره پشت شما باشد. برای افرادی که شب ها می خوابند، پرده هایی که در روز نور دریافت می کنند سالم ترین هستند. اگر موقعیت اتاق شما در جهتی است که نور خورشید کمتری دریافت می کند، توصیه می کنم از پرده های نازک و سبک استفاده کنید تا بیشتر از نور خورشید بهره مند شوید. اگر برای فردی که صبح از خواب بیدار می شود در نظر گرفته می شود، باید موقعیت تخت در حالتی قرار گیرد که پنجره را ببیند و از انرژی خورشیدی به بهترین نحو استفاده شود.

ضمن ارائه توضیحات کلی برای اتاق خواب، می خواهم پیشنهادات کابینت پلی اورتان ارزان دکوراسیون خود را با توجه به اندازه اتاق خواب هایمان در یک عنوان جداگانه بررسی کنم. در حالی که اتاق خواب های کوچک فضای زندگی ما را محدود می کند، اتاق خواب های بزرگ می توانند انرژی غیر ضروری را با تراکم مبلمان مصرف کنند.

دکوراسیون مینیمالیستی در اتاق خواب های کوچک: بازسازی خانه با هزینه کم

ما همیشه نمی توانیم خانه های بزرگ داشته باشیم. در حالی که اندازه اتاق نشیمن و آشپزخانه ما که بیشتر به عنوان فضای نشیمن خانه ما در نظر گرفته می شود، برای ما کمی مهمتر است، اتاق خواب های ما عموما در پس زمینه قرار دارند. اندازه اتاق خواب که در انتخاب خانه به آن اهمیت نمی دهیم، بعداً ما را دچار سردرد می کند. ممکن است در تطبیق اندازه پایه کابینت انتخابی و میزهای خواب با اتاقمان مشکل داشته باشیم. در انتخاب مبلمان حتما باید اندازه اتاق را در نظر بگیریم.بازسازی خانه با کابینت انزو ارزان هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا بازسازی منزل قدیمی

اگر از قبل مبلمان داریم و خانه خود را عوض می کنیم، باید عرض اتاق را به اندازه ای انتخاب کنید که وسایل ما متناسب باشد. بازسازی خانه با هزینه کم اتاق شما ممکن است کوچک باشد و حتما باید از اولویت خود برای وسایل مینیمالیستی و کوچک استفاده کنید. هنگام قرار دادن وسایل خود، می توانید اتاق های جادار، راحت و شیک با مبلمان کمتر ایجاد کنید. در انتخاب فرش و موکت می توانیم با انتخاب کوچکترین مدل های ممکن سهولت استفاده را فراهم کنیم. اگرچه اتاق خواب های کوچک واقعا خوشایند نیستند، اما با استفاده از محصولات کابینت پولیشی ارزان دکوراسیون مینیمالیستی همراه با تخت و کمد کوچک می توانند بسیار شیک و کاربردی باشند. با بهترین استفاده از اندازه ای که داریم، می توانیم اتاق خواب هایی را به سبک و راحتی که می خواهیم ایجاد کنیم. می توانید با اجرای نمایش های نور کوچک در اتاق خود اتاق خود را بزرگتر نشان دهید.

ایجاد مناطق کاربری مختلف در اتاق خواب های بزرگ: بازسازی خانه با هزینه کم

این تصور که باید یک کمد لباس بزرگ برای اتاق خوابم بخرم یا کمد لباسم را بزرگ کنم اشتباه است. اگر دودراپ هایی که دارید نیازهای شما را برآورده می کند، می توانید مکان های استراحت مختلفی در اتاق خود ایجاد کنید. با دو صندلی راحتی و یک میز قهوه خوری می توانید با قرار دادن تلویزیون یک قسمت مطالعه یا یک گوشه استراحت درست کنید. در اتاق خواب خود می توانید یک گوشه مطالعه برای قرار دادن میز و کامپیوتر خود آماده کنید.بازسازی خانه با هزینه کم نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با انواع سبک های معماری مدرن کلاسیک نئوکلاسیک با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *