معماریکا

هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری چقدر است

هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا از مشتری گرامی که ما را برای تکمیل بازسازی آپارتمان خود انتخاب کردند کمال تشکر را داریم. ما با ارائه بهترین خدمات نشان خواهیم داد که چقدر در این انتخاب تصمیم درستی گرفتند. ما با تمام تیم و تجهیزات، زیرساخت ها و کارکنان متخصص خود کاملاً مطمئن هستیم که یک فضای زندگی باشکوه را ارائه می دهیم. بازسازی کامل آپارتمان در تهران

قیمت بازسازی یک آپارتمان 100 متر مربعی چقدر است – پیشنهاد قیمت خود را در زیر با شما به اشتراک گذاشته ایم. آن را به دقت بررسی کنید. ما سعی کردیم هر ماده، کاربرد، تولید و نحوه انجام آن را با جزئیات توضیح دهیم. در صورت تمایل می توانید این متن پیشنهاد را به قرارداد تبدیل کرده و با شرکت یا شخصی که با آن کار خواهید کرد به یک توافق نامه اصلاحی رسمی تبدیل کنید.

هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100 متری چقدر است

هزینه بازسازی آپارتمان 100متری تهران

کلیه کاربردها/تولیدات ذکر شده در زیر توسط پیمانکار به صورت متریال + نیروی کار (کلید در دست) ساخته خواهد شد. انواع هزینه های ایاب و ذهاب، اسکان، باربر، بهره برداری، معیشت، امنیت کار، ایاب و ذهاب، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره متعلق به پیمانکار بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری بازسازی و نوسازی آپارتمان کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. کارفرمای پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد . تمامی متریال ها، طرح ها، رنگ ها و مدل ها توسط کارفرما انتخاب و تایید می شود. ارائه سه بعدی تمامی طرح های کابینت و طرح ها و مدل های سرویس بهداشتیکار می کند و به کارفرما ارائه می کند و پس از دریافت تاییدیه کارفرما تولید را آغاز می کند. هیچ برنامه ساخت رنگ و طرحی ساخته نخواهد شد که مورد تایید کارفرما نباشد. کارفرما تمام باتری هایی را که درخواست تعویض دارند تحویل می گیرد و پیمانکار مونتاژ و کار را به طور کامل انجام می دهد.

1- عملیات تخریب و گودبرداری

حذف کابینت آشپزخانه ، کانتر، سینک ظرفشویی، روکش کاشی بین میز. طراحی روف گاردن هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا تخریب دیوار کوچک خروجی بالکن آشپزخانه و حذف درب پی وی سی. برداشتن کاشی کف آشپزخانه، بالکن آشپزخانه، راهرو. برچیدن سقف کاذب و گچ بری سقف اتاق نشیمن. برداشتن کلیه پایه های پارکت لمینت. برداشتن و تمیز کردن تمام کاغذ دیواری های دیوارهای داخلی آپارتمان. پس از انجام عملیات برچیدن و تخریب، گودبرداری به گونه ای جمع آوری می شود که مزاحمتی برای ساختمان ایجاد نکند و به محوطه زباله ای که شهرداری تعیین می کند پرتاب می شود. انجام نظافت خشن آپارتمان در حین تحویل کار.

2- کارهای تاسیسات برقی

انجام کلیه تغییرات لازم در تاسیسات برقی با توجه به بازسازی ها و طراحی های جدید. نصب تعداد پریز برق در اتاق ها مطابق میل کارفرما. آلاچیق نصب تلویزیون جدید، آنتن ماهواره و پریز برق بر روی دیوار تلویزیون در اتاق نشیمن. نصب دو خط دیوارکوب تابلویی روشنایی در راهرو نوسازی کلیه جعبه های اتصال برق. تعویض کامل کلیه دکمه ها و پریزها و کلیدهای برق در رنگ های مناسب.

3- کارهای نصب آب

ساخت جایگزین های لازم برای آب تمیز کثیف برای طراحی جدید کابینت آشپزخانه . آلاچیق حمل دیگ همراه با نصب آن با پشت به دیوار داخلی بالکن. از بین بردن کابین دوش در حمام اصلی با وان آن. ساخت یک صافی ضد زنگ کروم 10×30 درست در زیر میکسر دوش. ساخت کابین دوش جدید با طاقچه آلومینیومی تیوبلس شیشه ای 6 میلی متری (رنگ دلخواه) به صورت مربع با همین ابعاد. برچیدن کاسه توالت در حمام و سنگ های توالت در توالت. نصب و راه اندازی کاسه توالت فرنگی جدید هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا با مخزن توکار در حمام . مونتاژ مجدد شیرآلات، آبنماها و شیرآلات جدا شده.

4- کاشی کاری

بازسازی کاشی کف سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی. ساخت کاشی آشپزخانه، بالکن آشپزخانه و کف راهرو با کاشی نو در اندازه دلخواه. تمام دامن های کف لمینت و تایل های کف از تخته های چوبی سفید 10 اینچی ساخته شده اند. تمدید کلیه پروفیل های ترانزیشن پارکت. بازسازی حمام و توالت سنگ مرمر طاقچه. تزریق مجدد روی درزهای کاشی حمام اصلی .

5- ساخت کابینت آشپزخانه

ساخت و مونتاژ کابینت آشپزخانه جدید در رنگ و طرح مطابق با خواسته کارفرما با درب هایگلاس قطعات داخلی نئوپان به جای کابینت آشپزخانه از قبل ساخته شده. تمامی درب ها و کشوها با پیستون های آهسته بست (مارک سامد) خواهد بود. ساخت سنگ آشپزخانه هوشمند سازی ساختمان  هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا  به رنگ دلخواه . ساخت شیشه بین میز. ساخت سینک ضد زنگ. ساخت کابینت حمام جدید در اندازه یک کابینت توکار برای سرویس بهداشتی اصلی . ساخت توالت و کابینت WC. تراس با چوب ترمو ساخت کابینه. هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری چقدر است ؟ ما به جزئیات پیشنهاد خود ادامه می دهیم.

6- درب بالکن پی وی سی – بالکن شیشه ای بسته

ساخت و نصب درب دو شیشه ای پی وی سی کشویی رنگ سفید استاندارد به دیوار تخریب شده بالکن آشپزخانه. تجدید کلیه فتیله های سیستم های بالکن شیشه ای ساخته شده با فتیله های آلومینیومی جدید.

7- سقف کاذب – سقف کششی کار می کند

ساخت و نصب سقف کشسان با باکس سقف کاذب گچ بر روی سقف راهرو ورودی . صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان ساخت سقف های کاذب با نورافکن های led به عرض 40 سانتی متر در اتاق نشیمن و آشپزخانه. ساخت گچ و نصب کلیه پروفیل های نبشی. نصب و راه اندازی لیدها و نقاط سقف کاذب. رنگ تمامی led ها و نقاط مورد استفاده سفید و برند آنها برند هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا خواهد بود. یک نقطه 6 وات در هر 1.5 متر در سقف های کاذب در اتاق نشیمن و آشپزخانه استفاده می شود.

8- گچ کاری – رنگ و کارهای سفید

تعمیر گچ کاری سقف و دیوارهای معیوب در کلیه سقف ها و دیوارها . گچ کاری و گچ کاری کامل سقف و دیوارهای بالکن آشپزخانه. سفید کاری تمامی سقف ها و دیوارها با رنگ آب پاک کن سیلیکونی برند DYO در رنگ های دلخواه . رنگ آمیزی تمام درهای داخلی به رنگ سفید با رنگ درب پانل . کارفرما کاغذ دیواری دیوار تلویزیون اتاق نشیمن را انتخاب و خریداری می کند و پیمانکار کار نصب را انجام می دهد.

9- مسئولیت پیمانکار و حوادث

پیمانکار    موظف است مفاد “آیین نامه ایمنی و بهداشت حرفه ای در کارهای ساخت و نصب” را رعایت کند. هوشمند سازی روف گاردن هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا انتصاب با تجربه کافی و پرسنل مجرب در موضوع قرارداد، انجام انواع اقدامات ایمنی، اقدامات بهداشتی و ایمنی کارگران در محل کار از نظر کار و کارگر، تامین ابزار و تجهیزات مورد نیاز در این توجه، آموزش کارگران ،  این ابزار، تجهیزات پیمانکار کلیه هزینه ها و نیازهای غذایی مربوط به آنها را پوشش خواهد داد.

پیمانکار شخصاً مسئول خسارات جانی، بدنی و مادی است که ممکن است در نتیجه حوادث کاری رخ دهد که ممکن است در حین کار پرسنلی که برای این کار استخدام می شوند رخ دهد.

پیمانکار باید اقدامات لازم را انجام دهد تا در حین نصب به زیربنا و روبنای موجود و اموال منقول و غیرمنقول آسیبی وارد نشود. مسئولیت کلیه خساراتی که علیرغم اقدامات احتیاطی صورت گرفته و خساراتی که ممکن است به اشخاص ثالث وارد شود، به عهده پیمانکار است. ضمناً مسئولیت‌های کیفری و حقوقی که ممکن است در اثر خسارات وارده از جانب اشخاص ثالث ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. کارفرما هیچ گونه مسئولیتی در قبال اقدامات فوق و خسارات احتمالی ناشی از آن ندارد.

هزینه کامل بازسازی آپارتمان 100متری

در اینجا می توانید تمام هزینه های دقیق یک ساخت و ساز 100متر مربعی را همراه با جزئیات و تصاویر بررسی کنید. طراحی دکوراسیون داخلی هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا بنابراین، می توانید پس از اتمام ناهمواری ساخت و ساز خود، هزینه های کارهای خوب را محاسبه کنید. چه کارهایی انجام خواهد شد؟ مواد تشکیل دهنده و مارک ها چیست؟ روز کاری و رتبه بندی چگونه است؟ طرح ها، رنگ ها و مدل ها چگونه تعیین می شوند؟ همه پاسخ ها اینجاست!

100متر مربع هزینه ساخت و ساز کارهای خوب – شرکت هوشمند سازی ساختمان مایلیم از مشتری گرامی خود که از ما برای انجام کارهای خوب به دلیل کار خوب ساخت و ساز که در شرف اتمام در ادرنه است، درخواست پیشنهاد داد، تشکر می کنیم. ما به سرعت به درخواست های آنها پاسخ دادیم. پیشنهاد قیمت خود را برای تکمیل ساختمان 100متر مربعی ناتمام ارائه می دهیم. هدف ما دستیابی به حداکثر کیفیت با حداقل بودجه است. برای رسیدن به این هدف، ما به عنوان خانواده دکردلیسی به خود اعتماد کامل داریم.

هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری

پیمانکار متعهد می شود که پروژه ها , ابعاد و کلیه جزئیات مندرج در پیوست را به شدت رعایت کند . مطابق با این؛شرکت بازسازی

کلیه برنامه های کاربردی/تولیدات ذکر شده در زیر توسط پیمانکار ارائه دهنده پیشنهاد به عنوان مواد + نیروی کار ( کلید در دست ) انجام می شود. هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا کلیه هزینه های ایاب و ذهاب، اسکان، باربر، بهره برداری، امرار معاش، ایمنی کار، حمل و نقل، نصب و برچیدن داربست، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره به عهده پیمانکار می باشد. صفر تا صد بازسازی هیچ هزینه اضافی دریافت نخواهد شد. مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. کلیه کاشی ها، پوشش های بیرونی و مواد کفپوش، میله ها، کابینت آشپزخانه، کابینت حمام، درب های داخلی، درب های استیل، نقشه ها و رنگ های ساخت پنجره های پی وی سی، کابین دوش، کاسه توالت، کلیه متریال ها، طرح ها، رنگ ها و مدل ها انتخاب و تایید می شود. کارفرما. مدل سازی سه بعدی پیمانکار کلیه طرح های کابینت و طراحی سرویس بهداشتیکار می کند و به کارفرما ارائه می کند و پس از دریافت تاییدیه کارفرما تولید را آغاز می کند. طراحی و اجرا روف گاردن هیچ گونه برنامه ساخت مواد، رنگ و طرحی ساخته نخواهد شد که مورد تایید کارفرما نباشد. شیرآلات و سینک آشپزخانه توسط کارفرما تهیه می شود و مونتاژ آنها به طور کامل توسط پیمانکار انجام می شود.

ساخت – تمام برنامه هایی که باید روی آنها کار شود در پروژه های خود دیده، اندازه گیری و بررسی شدند. متن پیشنهاد شامل کلیه تولیدات، ابعاد و جزئیات (مواد + کارگر به صورت کلید در دست) مطابق با درخواست کارفرما می باشد.

بازسازی آپارتمان 100 متری

1- گچ کاری – گچ سیاه

سطح، گیج و آند کلیه سقف ها و دیوارهای داخلی، سقف تراس پاسیو، سقف بیرونی درب اصلی ورودی، تیرهای بیرونی. ساخت گچ های درشت زمینی بر پایه ماسه + سیمان + آهک (2 تا 3 سانتی متر) . ساخت گچ نازک طبقه دوم با ملات گچ (5/0 تا 1 سانتی متر) که به عنوان گچ روکش خارجی استفاده می شود. نصب زوایای توری با ترازو و گیج در تمام مراکز گوشه داخلی. ساخت یک لایه گچ سیاه قبل از روکش روی تمام سطوح خارجی ساختمان. گچ کاری دودکش ها. ساخت دو لایه گچ سیاه درشت و ریز از پیش امدگی سقف.

2- صافکاری کف کشی کار می کند هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

اجرای کف کشی 7 تا 9 سانتی متری ماسه سیمانی کلیه طبقات داخلی ساختمان و کف پاسیو با گیج و مقیاس. نحوه ساخت کفپوش مناسب دادن شیب های لازم کف سرویس بهداشتی به داخل کابین دوش و سایر فیلترها بدون خطا. استفاده از مواد عایق کامل هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران بازسازی و نوسازی آشپزخانه صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا در کف سرویس بهداشتی با بیرون زدگی دامن های دیواری به اندازه 10 سانتی متر بعد از کف کشی.

3- حمام هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

اجرای مصالح کاشی با برند یا شریک کابینت هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا  (در اندازه ها و ابعاد دلخواه) شامل کلیه دیوارها و کف، کاشی سرویس بهداشتی (قیمت واحد متر مربع تا سقف 50 لیر توسط پیمانکار و رویه آن متعلق به کارفرما می باشد). ایراد سخنرانی. نصب براکت های کاشی رنگ کرومی روشن در تمامی گوشه های داخلی و خارجی. نصب آینه های کروم فلزی پس زمینه در صورت وجود. نصب کاسه توالت فرنگی توکار برند هزینه بازسازی آپارتمان 100متری با مخزن داخلی و سنگ در حمام. ساخت سقف های کاذب حمام گیره دار 30×30 برای حمام و سقف توالت. روف گاردن نصب 2 دستگاه روشنایی در حمام. ساخت و مونتاژ کابینت سرویس بهداشتی قطعات درب داخلی و خارجی هزینه بازسازی آپارتمان 100متری 18 میلی متری . سینک ظرفشویی و سنگ چینساخت پیشخوان حمام. ساخت کابین دوش شیشه ای سکوری 6 میلی متری، رکاب آلومینیومی با سیستم درب ریلی کشویی در اندازه تعیین شده از دیوار تا دیوار برای حمام. ساخت پنجره های حمام یو پی وی سی. نصب سنگ مرمر آستانه درب حمام.

4- کاشی نمای داخلی – بیرونی – کفپوش هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

کلیه سرامیک های بیرونی پاسیو، تراس، پله ها، انباری، راهرو، ورودی، کف آشپزخانه با کاشی و سرامیک داخلی برند کابینت ارزان هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا  در ابعاد دلخواه اجرا می شود. با دادن اتصالات، تخته های 8 سانتی متری به طور کامل ساخته می شود. کاشی های بین میز آشپزخانه در ابعاد تعیین شده در پروژه ساخته می شود. روف گاردن با چوب ترمو رنگ، مدل و اندازه کاشی ها توسط کارفرما انتخاب می شود و میانگین قیمت واحد متر مربع به پیمانکار تا سقف 60 لیر و بالاتر متعلق به کارفرما خواهد بود.

5- وایت واش رنگ هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

استفاده از پرایمر رنگ بدون شکاف در کلیه سطوح داخلی سقف و دیوار. سفید کاری سقف ها با حداقل دو لایه رنگ سقف مخصوص برند طراحی و اجرا کابینت هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا . تمامی سطوح دیوار در رنگ های دلخواه با رنگ پایه آب سیلیکونی برند هزینه بازسازی آپارتمان 100متری رنگ آمیزی می شود. تمام اتاق‌های نشیمن ، راهروها و آشپزخانه‌ها کامل است و در بقیه اتاق‌ها تخته‌های گچی استاندارد با ضخامت 10 سانتی‌متر برای پارچه‌کاری ساخته شده است. نصب هسته های لوستر. رنگ آمیزی بارق و توپی با رنگ سقف .

6- غلاف – جامب هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

تمام پوشش های عایق خارجی با مواد روکش پشم سنگ کابینت ممبران ارزان هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا T125 ساخته می شود. چسبندگی و رولپلاک تخته های پشم سنگ پس از پاشیدن گچ سیاه. کشیدن نوارهای مش. چسباندن براکت های مشبک پی وی سی به تمام مراکز گوشه (مراکز گوشه ای که در آن گیره ساخته نمی شود). گچ کاری تمام سطوح با ملات گچ حداقل در دو لایه. سپس گچ کاری معدنی کامل. رنگ آمیزی کل نما، پیشرو، ستون ها و تیرها، سقف بالکن و تراس ، دودکش ها در رنگ های دلخواه با رنگ سیلیکونی مخصوص بیرونی فاوری حداقل در دو لایه. مواد روکش پشم سنگ مورد استفاده در زیر مشخص شده است.

  • تخته روکش پشم سنگ – ضخامت 5 سانتی متر – 60×120 سانتی متر – تراکم 150 کیلوگرم بر متر مکعب.
  • ملات چسبنده.
  • ملات گچ.
  • میخ فولادی لنگر عایق. هزینه بازسازی خانه در سال 1401
  • مش گچ (هزینه بازسازی آپارتمان 100متری گرم در متر مربع).
  • پروفیل گوشه مش PVC.
  • گچ معدنی.
  • رنگ بیرونی فاوری.

پوشاندن تمامی مراکز گوشه بیرونی ساختمان، کانون های گوشه پنجره و کل پایین دامن از بالای 60 سانتی متری ساختمان با گیره در مدل دلخواه به عرض 10 سانتی متر و ضخامت 3 سانتی متر به صورت شکاف درز . ساخت پایه گیره زیر لبه 4 عدد در هر نما. رنگ آمیزی تمام چوب های ساخته شده با رنگ مخصوص بیرونی در رنگ های دلخواه حداقل در دو لایه.

7- کابینت آشپزخانه – درب داخلی – درب استیل هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

ساخت و مونتاژ کابینت آشپزخانه توکار شامل قطعات بیرونی هایگلاس یا بادکنک کاور بدنه نئوپان در ابعاد مشخص شده در پروژه. تمامی کشوها و درب ها برند سامد با سیستم ترمز پیستونی خواهد بود. (لوازم متعلق به کارفرما می باشد. کابینت ترک ارزان هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا – سیستم های درب بازشو دوبل، جای بطری، قابلمه روغن، سبد انبار، قفسه حبوبات و …). فقط کابینت های پایین آشپزخانه ساخته می شود و کابینت های بالایی ساخته نمی شوند. نصب سینک استیل ضد زنگ. سنگ پیشخوان آشپزخانه هزینه بازسازی آپارتمان 100متری خواهد بود.

تمام درب های پانل داخلی به صورت درب های پانل چوبی رنگ شده لاکی ساخته می شوند. تمامی دستگیره ها، قفل ها و لولاها به طور کامل نصب خواهند شد.

ساخت یک عدد درب استیل برند کابینت پلی اورتان ارزان هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی هزینه بازسازی منزل و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا . بدنه استیل گالوانیزه برند هزینه بازسازی آپارتمان 100متری با محافظ قفل فولادی، قلاب های مونوبلوک و 14 قفل. ساخت سنگ مرمر آستانه.

8- کفپوش لمینت هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

ساخت کفپوش لمینت بدون درز 8 میلی متری شرکت کابینت انزو ارزان هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا در تمامی طبقات به جز کف مرطوب (آشپزخانه، راهرو، انباری، کف سرویس بهداشتی) . نصب تخته دامن 8 و تشک 2. اتصال پروفیل های انتقال فلز کروم به ترانزیشن درها و اتصالات کاشی.

9- درب و پنجره پی وی سی – تیله پنجره – کرکره هزینه بازسازی آپارتمان 100متری

ساخت و مونتاژ پنجره های پی وی سی رنگ سفید سری کابینت پولیشی ارزان هزینه بازسازی کامل آپارتمان 100متری تهران صفر تا صد نوسازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی با سبک معماری کلاسیک نئوکلاسیک و مدرن با معماریکا برای تمامی پنجره ها در ابعاد پروژه. تمام بال های باز شونده دو باز (ترانسوم) خواهند بود. نصب کلیه پنجره ها به صورت دوجداره. (در صورت درخواست رنگ، 2.250 لیر به قیمت کل پیشنهاد اضافه خواهد شد). نصب 2 عدد سنگ مرمر سفید رنگ بر روی تمامی پنجره های داخلی و خارجی.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب saffron price

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *