معماریکا

نمای ویلا با ترمووود

نمای ویلا با ترمووود طراحی و اجرا چوب ترمو

نمای ویلا با ترمووود

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall برای آشنایی با سقف متحرک برای روف گاردن به صفحه لینک شده مراجعه کنید

ساختمان‌های باغ، اضافات محبوبی به خانه‌ها هستند و فضای اضافی را برای هر تعداد کاربری از جمله سالن‌های ورزشی خانگی، دفاتر باغ، استودیوهای یوگا، سکونتگاه نوجوانان و موارد دیگر ایجاد می‌کنند. همانطور که سال 2022 نشان داده است، خانه‌ها برای تبدیل شدن به محل کار، معاشرت، ورزش و آرامش، با ساختمان‌های باغی امکان فرار را ایجاد می‌کنند.

هنگامی که تصمیم گرفتید یک ساختمان باغ می خواهید و چگونه از آن استفاده می کنید، طراحی می تواند آغاز شود. اما قبل از پریدن و گذاشتن قلم روی کاغذ، چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. تیم اینجا در قیمت چوب ترمو فنلاندی ، که از نزدیک با مدیران پروژه، معماران، و سازندگان کار می‌کنند، این راهنما را برای طراحی ساختمان باغ رویایی شما گردآوری کرده‌اند.

نمای ویلا با چوب ترمو
طراحی و اجرا نما ترمووود

طراحی و اجرای نما ویلا

نمای ویلا با ترمووود مورد استفاده برای ساخت ساختمان باغ شما از نظر هزینه، طول عمر، عایق، ظاهر و موارد دیگر بسیار مهم هستند. انتخاب مصالح متداول برای ساختمان های باغ از چوب و آجر گرفته تا پلاستیک و فلز متغیر است که هر کدام سطوح مختلفی از حفاظت از آب و هوا، عایق و دوام را ارائه می دهند. الوار یک ماده بسیار محبوب برای ساختمان های باغ است و عایق حرارتی و صوتی بسیار خوبی را ارائه می دهد که برای اطمینان از قابل استفاده بودن ساختمان در تمام طول سال و همچنین ماندگاری طولانی ایده آل است .

هنگام در نظر گرفتن مواد، نگهداری را نیز در نظر بگیرید. قیمت چوب ترمو آیا ساختمان نیاز به رنگ آمیزی یا پوشش منظم دارد یا تعمیر و نگهداری کمتری لازم است؟ آیا این مواد در طول زمان به طور قابل توجهی تحلیل می‌روند یا مانند چوب ، آب و هوای طبیعی و زیبایی دارد؟ در نظر گرفتن این عوامل در مرحله طراحی می تواند در زمان و تلاش شما صرفه جویی کند.

نمای ویلا با ترموود
طراحی و اجرا نما ترمووود

ترموود برای نما ویلا

ساختمان های باغ نه تنها باید اضافات خیره کننده و بادوام به خانه باشند، بلکه باید تاثیر کم نیز داشته باشند. برخی از مواد ممکن است برای ایجاد یا برداشت برای محیط زیست مضر باشند. برای اینکه ساختمان باغ شما سازگار با محیط زیست باقی بماند، از مواد در نظر گرفته شده با محیط زیست، مانند چوب با منبع پایدار، یک منبع تجدیدپذیر، استفاده کنید . گواهی FSC یا PEFC را بررسی کنید تا مطمئن شوید که الوار به طور پایدار و مسئولانه رشد و برداشت شده است.نصب سقف جمع شونده نصب و سقف متحرک اوتوماتیک برای ویلا روف گاردن آلاچیق پرگولا تراس حیاط استخر رستوران و کافه اهمیت ویژه ای پیدا کرده است

ترمو در

به طور مشابه، پایان عمر ساختمان باغ خود را در نظر بگیرید که اگرچه در آینده دور است، اما می تواند تأثیرات زیست محیطی نیز داشته باشد. به عنوان مثال، ترکیبات پلاستیکی می توانند برای اکوسیستم ها مضر باشند و بازیافت آنها سخت باشد. به جای آن از موادی استفاده کنید که می توانند دوباره استفاده شوند یا بازیافت شوند تا به محیط زیست در پایان عمر ساختمان باغ شما کمک کنند.

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall آلاچیق با سقف متحرک جمع شونده پارچه ای نما سازه آلومینیومی خاص در ایران

نمای ویلا با چوب ترمو
طراحی و اجرا نما ترمووود

ترمووود مناسب نما ویلا

نمای ویلا با ترمووود ساختمان باغ می تواند یک سرمایه گذاری قیمت چوب ترمو ایرانی قابل توجه باشد، بنابراین بسیار مهم است که مواد با کیفیت بالا و ارزش مناسبی برای پول داشته باشند. کیفیت را می توان با عوامل مختلفی تعیین کرد. تراکم، دوام، شرایط، سن و بیشتر. بهترین راه برای اطمینان از کیفیت بالا و مناسب بودن مصالح برای ساختمان باغ شما، مشاوره با تامین کنندگان قابل اعتماد است. بررسی‌ها، اعتبارسنجی‌ها و مطالعات موردی ابزارهای مفیدی برای تعیین اینکه آیا یک تامین‌کننده معتبر است و باید برای تامین منابع برای شما اعتماد کرد یا خیر.

در تامین مواد با کیفیت، اطمینان حاصل می کنید که سرمایه گذاری شما در آزمون زمان ایستاده است.

نصب ترمو

بررسی کنید که آیا به مجوز برنامه‌ریزی یا محدودیت‌هایی که ممکن است برای ساخت باغ خود در مرحله طراحی وجود داشته باشد، نیاز دارید تا از هر گونه مشکلی در آینده جلوگیری کنید.

اگر قصد دارید ساختمان باغ خود را در فاصله 2 متری از محدوده باغ خود قرار دهید، ارتفاع آن باید کمتر از 2.5 متر باشد. با این حال، اگر باغ بزرگتری دارید و ساختمان بیش از 2 متر از مرز فاصله دارد، ارتفاع آن می تواند تا 4 متر باشد.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

با بررسی قوانین از قبل، می توانید ساختمان خود را به درستی طراحی کنید و مقدار متریال مناسب را سفارش دهید. اگر مطمئن نیستید، با تامین کنندگان مواد یا سازندگان پروژه که قادر به ارائه مشاوره هستند، مشورت کنید.

نمای ویلا با ترمووود
نمای ویلا با چوب ترمو

چوب ترمو ود برای محوطه سازی ویلا

انتخاب طرح و متریال ممکن است با توجه به کاربرد مورد نظر ساختمان باغ شما متفاوت باشد. فضایی را که می خواهید ایجاد کنید، در نظر بگیرید، خواه این یک دفتر الهام گرفته از طبیعت باشد، مکانی آرام برای استراحت یا محیطی پر جنب و جوش برای بچه ها. ثابت شده است که برخی از مواد و جنبه‌های طبیعت باعث ایجاد احساس آرامش و کاهش استرس می‌شوند، مانند روکش‌های چوبی، آب‌نماها و نور طبیعی، مناسب برای یک دفتر یا استودیو باغ. حتماً پنجره‌های بزرگ، چوب و فرصت‌هایی برای نور خورشید را در طراحی خود بگنجانید تا از طراحی داخلی سلامت استفاده کنید .

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی لیست قیمت چوب ترمو فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall سقف های جمع شونده آلومینیومی متحرک با پارچه آلمانی و متور فرانسوی

ترمو

ترمو وود برای ساخت آلاچیق و پرگولا

نمای ویلا با ترمووود باغ می‌توانند اضافات منحصربه‌فرد به باغ‌ها یا الحاقات ظریف‌تری باشند که با محیط اطراف و همچنین خانه ترکیب می‌شوند. برای یک ظاهر مدرن، لکه های تیره و مواد صاف ایده آل هستند، در حالی که برای سبک سنتی یا پر از شخصیت، مواد منحصر به فرد تر و طبیعی تر مناسب هستند. دوام سقف جمع شونده چقدر است که در این مقاله به آن پرداخته ایم و هر آنچه لازم به داستن است گفته شده است

الوار یک مصالح ساختمانی بسیار همه کاره است که فواید بسیاری را ارائه می دهد و انواع رنگ ها، دانه ها، گره ها، پروفیل ها و موارد دیگر را متناسب با زیبایی شناسی مورد نظر ارائه می دهد. روکش شیپلاپ نمای براقی ایجاد می‌کند، با این حال روکش لبه‌های ضعیف شخصیت می‌بخشد و زونا ظاهری چشم نواز را ایجاد می‌کند. همانطور که چوب به طور طبیعی آب و هوا می شود، ظاهر آن تغییر می کند، اما این روند را می توان با درمان هایی کند کرد تا رنگ طلایی-قهوه ای آشنا برای مدت طولانی تری حفظ شود. راهنمای روکش چوب ما را بررسی کنید تا رنگ و ظاهر متفاوت گونه های مختلف چوب را بیابید.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

برای الهام گرفتن، زمانی را صرف مرور آنلاین ساختمان‌های باغ با استفاده از تصاویر و مطالعات موردی کنید تا دریابید که چگونه ظاهر به دست آمده است.

نمای ویلا با چوب ترمو
طراحی و اجرا نما ترمووود

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود قیمت ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall سقف متحرک پارچه ای برای ویلا سازی و روف گاردن بسیار کاربرد دارد و امروزه جزو متریال لوکس در ویلا سازی و روف گاردن به حساب می آید

طراحی نمای ویلا با ترمووود

نمای ویلا با ترمووود کارکنان و سلامت روان باید یکی از عوامل محرکی باشد که در هنگام افزایش بهره وری تیم خود در نظر می گیرید. مطالعات اخیر در رابطه بین طراحی داخلی طبیعی که سطوح چوبی و عناصر طبیعی را برای بهبود خلق و خو و بهره وری در محیط کار ترکیب می کند، انجام شده است.

یک مطالعه، که در استرالیا انجام شد، نشان داد که مکان‌های کاری که دارای عناصر طبیعی مانند سطوح چوبی، دسترسی به نور طبیعی و گیاهان هستند، خلق و خوی و سلامت روانی افرادی را که در آن کار می‌کنند، افزایش می‌دهد. این اثر به نوبه خود بهره وری نیروی کار را افزایش می دهد.

این مطالعه تا آنجا پیش رفت که گفت که 82 درصد از محیط‌های کاری که دارای 8 سطح چوب یا بیشتر است منجر به بهره‌وری شخصی، خلق و خو، تمرکز، اعتماد به نفس و خوش‌بینی بالاتری می‌شود. کارمندان در این محیط های کاری نیز به احتمال زیاد محل کار خود را آرامش بخش، آرام بخش و پرانرژی می دانند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

در سال‌های اخیر اهمیت حفظ یک ذهن سالم تقریباً بر سلامت جسمی غلبه کرده است و طراحان شروع به اعمال تغییرات در طراحی ساختمان خود کرده‌اند تا با تقویت اخلاقی و کاهش استرس در محیط کار به این امر کمک کنند. با طراحی هوشمندانه و در نظر گرفته شده، ساختمان بعدی شما می تواند به یک فضای سلامتی مثبت تبدیل شود و بر کارکنان و بازدیدکنندگان تأثیر بگذارد.

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall انواع سقف متحرک مخصوص استخر برای حیاط بالکن رستوران روف گاردن تراس جمع شونده اتوماتیک

نمای ویلا با ترموود
طراحی و اجرا نما ترمووود

اجرا نمای ویلا با ترمووود

با مطالعاتی که مزایای استفاده از عناصر دنیای طبیعی را در طراحی داخلی شما نشان می دهد، بسیاری از کارفرمایان به دنبال الهام گرفتن برای بهبود تمرکز و سلامت روان برای نیروی کار خود هستند.

تیم تخصصی در چوب ترمو ارزان به عنوان کارشناسان روکش چوب می توانند راهنمایی و مشاوره ارائه دهند. در اینجا ما برخی از روش هایی که می توانید عناصر طبیعی را در طراحی داخلی خود بگنجانید، توضیح داده ایم.

چوب ترمو وود

نه تنها نمای ویلا با ترمووود ، میزها و مبلمان چوبی به مزایای سلامتی ارائه شده با آوردن مواد در فضای باز به داخل می افزایند، بلکه بسیار عالی نیز به نظر می رسند.

میزها و میزهایی از چوب طبیعی که رنگ نشده یا بدون پوشش هستند جلوه ای منحصر به فرد به دفتر شما می دهند. رنگ‌آمیزی طبیعی و الگوی دانه‌بندی چوب مبلمان جذابی را ایجاد می‌کند که برای قطعات مرکزی یا نصب‌های بزرگ چشمگیر عالی است.

هیچ دو تکه چوب مشابه نیستند، بنابراین گنجاندن چوب های طبیعی در طراحی داخلی شما یک عنصر واقعا منحصر به فرد را به فضای اداری شما می آورد.

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall نگاهی به قیمت ترموود به همراه کالیته رنگ ترموود و لیست قیمت رنگ ترموود و محصول چوب ترمو

ترمو

چوب ترمو برای آلاچیق ویلا

نمای ویلا با ترمووود داخل بیرون اغلب شامل فضاهایی می‌شوند که کاملاً در برابر عناصر باز هستند، چه از طریق سقف محدود یا یک حیاط در معرض دید. اجازه دادن به نور (و حتی باران) در یک فضا به فرد کمک می کند احساس کند بیرون است، اما همچنان خلوت بودن در داخل را به شما می دهد. ادغام نهایی انزوا و فرار. حیاط ها می توانند فوق العاده موثر باشند، به خصوص زمانی که با شیشه احاطه شده باشند، حتی در قسمت های مرکزی ساختمان، بیرون را به داخل می دهند. راهروها یا راهروهای در معرض تهویه طبیعی کمک می کنند و پایداری ساختمان را افزایش می دهند.

آینه‌ها در فضاهای کوچک‌تر بسیار مفید هستند، آینه‌ها به فضا کمک می‌کنند بزرگ‌تر به نظر برسد و فضای داخلی چشمگیری ایجاد کنند. آینه ها همچنین نور را در اطراف یک فضا منعکس می کنند، نور طبیعی پنجره ها را به حداکثر می رساند و نور کم نور را کاهش می دهد. احساس اجازه دادن به بیرون به داخل را می توان با آینه ها برجسته کرد. انعکاس جنگل و گیاهان بیرونی باعث ایجاد مناظر طبیعی در داخل می شود.

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall لیست قیمت ترمووود کاراوا فروش ویژه چوب ترمو فنلاندی و ایرانی طراحی و اجرا ترموود

گنجاندن گیاهان دوستدار اداری در طراحی داخلی شما احساس محیط شما را بهبود می بخشد. به سادگی مقداری سبزی برگدار یا گل های رنگارنگ داشته باشید تا رنگی به آن اضافه کنید تا از مزایای سلامتی بهره مند شوید.

برخی از محیط‌های پر استرس تا آنجا پیش رفته‌اند که درختان و گیاهان بزرگ در داخل ساختمان‌های خود وجود دارند تا منطقه‌ای آرام برای فرار ایجاد کنند. چند نمونه از این موارد، کتابخانه دانشجویی در دانشگاه لنکستر و مؤسسات مالی بزرگ است.

ترمو

چوب ترمو برای وحوطه سازی ویلا

نمای ویلا با ترمووود طبیعی علاوه بر بهبود خلق و خوی کلی و سلامت روان، فواید سلامت جسمی نیز دارد. ثابت شده است که همراه با تقویت طبیعی ویتامین D، نور طبیعی برای جلوگیری از افسردگی فصلی و بهبود خواب نیز شناخته شده است.

هنگام طراحی یک فضای داخلی سعی کنید مناطق پرترافیک را در نزدیکی منبع طبیعی نور قرار دهید. پنجره های بزرگ و طراحی پلان باز به تشویق انتشار نور طبیعی در یک فضا کمک می کند.

اگر هدف از طراحی ساختمانی در نظر گرفته شده از نظر زیست محیطی است، چوب ترمو ارزان چوب یک ماده با ارزش است زیرا کربن خنثی است و اگر به درستی تهیه شود پایدار است. برای کسب اطلاعات بیشتر، قول پایدار ما را بررسی کنید.

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall چوب ترمو ارزان خرید و فروش چوب ترمو ارزان ایرانی در این وبلاگ مشاهده کنید

پرگولا

چوب ترمو فنلاندی برای نمای ویلا

مانند مبلمان نمای ویلا با ترمووود طراحی تراس ، استفاده از روکش های چوبی در داخل می تواند به شما کمک کند تا مواد و عناصر طبیعی را وارد فضای داخلی خود کنید. نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه با افزودن عناصر طبیعی به فضا به بهبود سلامت کلی محیط کمک می کند.

روکش چوبی را می توان در داخل و خارج از دفتر کار نصب کرد تا عناصر طبیعی را در خود جای دهد، عایق کاری کند و حسی منحصر به فرد به فضای کاری شما بسازد. با استفاده از الوار برای نماهای داخلی و خارجی، جریان ساختمان ادامه می یابد و به طور طبیعی محیط بیرون را در داخل می گنجاند. اطلاعات بیشتر در مورد معماری و طراحی داخل/خارج را اینجا بیابید .

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall نمایندگی چوب ترمو در تهران معماریکا تولید کننده چوب ترمو ایرانی و وارد کننده چوب رتمو ترک روس استونی و کاراوا از فنلاند می باشد

چوب ترمو ایرانی برای نمای ویلا

با تعداد زیادی گونه چوبی موجود، تعیین بهترین گونه برای روکش چوبی دشوار است. با توجه به دوام، ظاهر، قیمت و مجموعه ای از عوامل دیگر، انتخاب یک روکش چوبی رویایی کار ساده ای نیست.

در memarica ، ما متخصصان پوشش چوبی هستیم که به طور معمول برای ارتقای پروژه‌های ساختمانی، منابع و گونه‌های مرغوب را تامین می‌کنیم. از چوب‌های نرم گرفته تا چوب‌های سخت، ما طیف وسیعی از راه‌حل‌های روکش چوبی را ارائه می‌کنیم که متناسب با تمام بودجه‌ها، مشخصات و چشم‌اندازها باشد. چرا برخی از کارهای ما را بررسی نمی کنید ؟

ترمو

ما این راهنمای مفید برای صنوبر داگلاس را گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید در مورد این گونه چوبی قابل توجه، خواص آن و بسیاری از کاربردها از جمله روکش چوب بیشتر بدانید. 

صنوبر داگلاس نمای ویلا با ترمووود

صنوبر داگلاس یک الوار چوب قرمز است که در جنگل های بریتانیا و همچنین در خارج از کشور رشد می کند. گاهی اوقات به آن کاج اورگان، کاج بریتیش کلمبیا یا کاج کلمبیایی نیز گفته می شود. مانند تمام الوارهای عرضه شده توسط طراحی و اجرا تراس ، صنوبر داگلاس را می توان از جنگل های پایدار با گواهی FSC یا PEFC، پیرو سیاست زیست محیطی ما، تهیه کرد .

صنوبر داگلاس اگرچه یک چوب نرم است، اما به دلیل دوام، استحکام و تطبیق پذیری متعاقب آن مشهور است. چوب‌های نرم معمولاً سبک‌تر هستند و سطح نرم‌تری نسبت به چوب‌های سخت دارند، با این حال همچنان سطوح مقاومتی مشابهی دارند. علاوه بر این، چوب های نرم ذاتاً تا حد زیادی در برابر باکتری ها، موریانه ها و رطوبت مقاوم هستند، بنابراین کاربردهای آن در فضای باز است. با توجه به در نظر گرفتن آن به عنوان چوب پایدارتر، چوب نرم تقریباً 80 درصد چوب را تشکیل می دهد.

محوطه سازی باغ

نمای ویلا با ترمووود ببینید: چوب سخت در مقابل چوب نرم – که برای روکش چوبی بهترین است.

ما در memarica قهرمان صنوبر داگلاس به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه برای بلوط، گونه‌ای چوبی با خواص مشابه هستیم. درباره بلوط و مقایسه آن با صنوبر داگلاس بیشتر بدانید .

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall چوب اش چوب زبان گنجشک عش آمریکایی چوب سخت

چرا چوب ترمو در نمای ویلا رنگ میزنند

قدرت – صنوبر داگلاس یکی از قوی‌ترین چوب‌های نرم خانگی است که به سختی معروف است. 60 درصد سفت تر، 40 درصد سخت تر و انعطاف پذیرتر از چوب قرمز اروپایی، یک چوب نرم نسبی است.

تطبیق پذیری – به دلیل استحکام، صنوبر داگلاس برای بسیاری از کاربردهای چوبی، به ویژه روکش فلزی مناسب است. طراحی روف گاردن جدا از کاربرد فیزیکی، صنوبر داگلاس از نظر زیبایی شناسی چشمگیر است و بنابراین برای استفاده در فضای باز برای افزایش جذابیت مناسب است.

ترمو وود

چگالی – برای چوب نرم، صنوبر داگلاس چگالی قابل توجهی 530 کیلوگرم بر متر مکعب دارد. در قلمرو گونه‌های چوبی، این نسبت به گونه‌های چوبی نسبتاً متراکم است، کمی پایین‌تر از سایر گونه‌های چوبی، به ویژه سنگین. با این حال، در مقایسه با سرو کانادایی با چگالی متوسط ​​390 کیلوگرم بر متر مکعب، صنوبر داگلاس نسبتاً متراکم است.

دوام رنگ چوب ترمو برای نما

صنوبر داگلاس نسبتاً بادوام است، ذاتاً در برابر پوسیدگی قارچی و سایر عوامل کاهنده کیفیت مقاوم است. با امید به زندگی بیش از 35 سال، صنوبر داگلاس به عنوان گونه ای به طور کلی سخت گیر در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، به دلیل محتوای رزین بالا، صنوبر داگلاس را می توان بدون درمان رها کرد و همچنان در طول زمان ماندگاری خود را حفظ کرد. این همچنین فرآیند طبیعی و خیره کننده هوازدگی را امکان پذیر می کند.

رنگ – صنوبر داگلاس به عنوان یک چوب قرمز معمولاً یک رنگ قرمز قهوه ای جذاب است. با این حال، این ممکن است با توجه به بخشی از برش درخت، با تغییرات رنگ صورتی، قهوه ای و کرم متفاوت باشد. صنوبر داگلاس اغلب بدون درمان رها می شود و تحت هوازدگی قرار می گیرد و با گذشت زمان رنگ آن از قهوه ای قرمز به خاکستری نقره ای قابل توجه تغییر می کند.

نمای ویلا با ترمووود ذکر است که صنوبر داگلاس غالباً الوار بسیار مشخصی است، معمولاً با گره‌های کمی و طرح‌های دانه بزرگ‌تر، که به ظاهر کلی می‌افزاید. این ویژگی‌ها و تنوع رنگ‌های احتمالی اغلب به‌طور باورنکردنی مطلوب هستند و مشتریان روکش چوب را به سوی صنوبر داگلاس می‌کشاند.

آیا می خواهید در مورد رنگ ها و ظاهر متفاوت گونه های چوبی بیشتر بدانید؟ این راهنمای مفید را بخوانید .نمایندگی فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی کاراوا لوناوود کینگ وود در ایران

آلاچیق

تولید داخلی چوب ترمو ایرانی

 می توان از چوب صنوبر داگلاس که در انگلستان رشد می کند، تهیه کرد، که به دلیل استحکام نسبی آن حتی در مقایسه با الوارهای خارج از کشور و کاهش تأثیر حمل و نقل آن مورد علاقه است. هنگامی که تولید داخلی می شود، پیچیدگی حمل و نقل و انتشار کاهش می یابد، که اغلب هزینه ها و انتشار کربن را کاهش می دهد. این جلوگیری از انتشار کربن از طریق تحویل به ویژه برای ترویج چوب به عنوان یک ماده بدون کربن بسیار مهم است.

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall ترمووود در ساختمان اداری بسیاری از ساختمان های اداری امروزه با چوب ترمو طراحی و اجرا می شوند

طول – از آنجایی که درختان صنوبر داگلاس دراز و مستقیم رشد می کنند، اغلب می توان طول های بیشتری تا 5 متر تهیه کرد. این ممکن است به ویژه برای معماران و طراحان جذاب باشد که به دنبال ایجاد یک چشم انداز بسیار خاص از روکش یکنواخت هستند. ترکیب کاربردهای همه کاره صنوبر داگلاس با زیبایی خاص آن، آن را به یک ماده رویایی روکش چوب تبدیل می کند.

آیا مایل به تامین منابع صنوبر داگلاس برای پروژه ساختمان بعدی خود هستید؟ با متخصصان روکش چوبی memarica در تماس باشید.

چوب ترمو

کار برد های چوب ترمو در نمای ویلا

نمای ویلا با ترمووود مشابه چوب بلوط، به همین ترتیب یک گونه چوبی قوی و بادوام، صنوبر داگلاس برای کاربردهای متنوعی استفاده می شود. از کاربردهای داخلی و خارجی، صنوبر داگلاس هم به دلیل دوام و استحکام و هم به دلیل ظاهر چشمگیر و تنوع رنگ مشخصه انتخاب شده است.

صنوبر داگلاس اغلب برای موارد زیر استفاده می شود:

 • قاب های چوبی
 • روکش خارجی
 • روکش داخلی
 • مبلمان
 • عرشه

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall چوب ترمو در معماری ایران باعث شده حس طبیعی جنگل را به خانه خود بیاورید

استخر و جکوزی
ترمووود برای کنار استخر

طراحی و اجرای ویلا با چوب ترمو

نمای ویلا با ترمووود صنوبر داگلاس بدون شک برای استفاده در فضای باز مناسب است. صنوبر داگلاس از انعطاف پذیری ذاتی تا پوسیدگی قارچی و استحکام قابل توجه، تا ظاهر خیره کننده و تنوع مشخصه آن، یک روکش چوبی بالا است.

برای حداکثر طول عمر، روکش چوبی صنوبر داگلاس را بین ماه های اکتبر و آوریل نصب کنید. طراحی و اجرا روف گاردن مانند هر روکش چوبی، مطمئن شوید که موقعیت به خوبی در نظر گرفته شده است تا قرار گرفتن در معرض آب و هوای مخرب را به حداقل برساند. برای مثال، قرار گرفتن مداوم در معرض باد و باران، ممکن است بر امید به زندگی تأثیر بگذارد.

به دلیل دوام و مقاومت بالا، روکش چوبی صنوبر داگلاس اغلب درمان نشده رها می شود و در نتیجه طبیعت ضررهای خود را می گیرد. با این حال، هوازدگی طبیعی منجر به تغییر رنگ در طول زمان می‌شود و روکش صنوبر داگلاس قهوه‌ای قرمز اصلی را به سایه نقره‌ای-خاکستری خیره‌کننده تبدیل می‌کند.

نمای ویلا با ترمووود معماریکا متخصص در فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی طراحی و اجرای ترموود رنگ زدن ترمود نما آلاچیق روف گاردن تراس TV wall نمای ویلا با ترمووود چوب ترمو امروزه در نمای ویلا های مدرن لوک و لاکچری بسیار کاربرد دارد

کانال you tube شرکت معماریکا

14 دیدگاه دربارهٔ «نمای ویلا با ترمووود طراحی و اجرا چوب ترمو»

 1. بازتاب: چوب ترمو ارزان ایرانی فنلاندی از سایت خاوران ⋆ چوب ترمو ارزان

 2. بازتاب: چوب ترمو برای روف گاردن ⋆ فروش چوب ترمو و سقف جمع شونده

 3. بازتاب: چوب اش ⋆ چوب عش آمریکایی و کانادایی ⋆ ASH WOOD

 4. بازتاب: نحوه ساخت نمای خاص ⋆ فروش چوب ترمو و سقف جمع شونده

 5. بازتاب: فروش ویژه چوب ترمو ایرانی و فنلاندی فروش ویژه ترموود طراحی و اجرا

 6. بازتاب: شرکت بازسازی در تهران ⋆ فروش چوب ترمو و سقف متحرک

 7. بازتاب: ترمووود کفپوش ⋆ لیست قیمت چوب ترمو برای کف ایرانی و فنلاندی

 8. بازتاب: ترمووود چقدر دوام دارد ⋆ معماریکا 09126283243

 9. بازتاب: فروش سقف جمع شونده هتل رستوران کافی شاپ ویلا

 10. بازتاب: سقف جمع شونده ⋆ معماریکا 09126283243

 11. بازتاب: سقف متحرک پارچه ای ⋆ معماریکا 09126283243

 12. بازتاب: خواص چوب | معماریکا

 13. بازتاب: روف گاردن چوبی ⚡ جزئیات اجرایی روف گاردن | معماریکا

 14. بازتاب: چگونه از چوب در برابر پوسیدگی محافظت کنیم | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *