معماریکا

ورق کامپوزیت چوب ترمو

ورق کامپوزیت چوب ترمو

ورق کامپوزیت چوب ترمو

ترکیب ورق کامپوزیت و چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان مسکونی اداری قیمت چوب ترمو

ورق کامپوزیت چوب ترمو

فولاد ، آهن و چوب متریال بیشتر ساختمان ها میباشد که در جوامع شهری مصرف میشود. این ساختارها ، صرف نظر از خصوصی یا تجاری و صرف هزینه ای که میشود ، باید به امنیت و سلامتی برای محافظت از جان انسانها در هنگام مشکلات جسمی و سلامتی ارزش قائل بود.
آتش سوزی یکی از این خطرات است که سالانه تعداد زیادی از افراد در کشورهای مختلف را از بین می برد و منجر به خسارت دارایی به میلیاردها تومان می شود.البته که میشود این طبیعت را تغییر داد ، هم انسداد فوق العاده کم و نه دمای بالا ، دقیقاً به همان کیفیت فوق العاده نوار.
علاوه بر این ، یکنواختی سطح و نرمی آن دلایل تجویز انرژی این ماده برای استفاده در طیف وسیعی از مناطق استفاده می باشد. به طور خلاصه ، ماده ورق کامپوزیت ضد حریق با کالیبر بالا و ارزش معقول میباشد که از منطقه بزرگی برای استفاده برخوردار است.
ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم کجا و چگونه از ترمووود استفاده کنیم

چوب ترمو اصلاح شده بهترین خواص چوب طبیعی را به ارث می برد، اما عملاً عاری از کاستی های آن است، به همین دلیل است که به عنوان روکش و مصالح ساختمانی محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

ماهیت تکنولوژی تروود

چوب ترمووود یک چوب معمولی است که تحت درمان خاصی قرار گرفته است: در مرحله اول به روش صنعتی خشک می شود و میانگین رطوبت آن به 5-7٪ (حداکثر – 10٪) می رسد. سپس به مدت چند ساعت در معرض بخار گرم شده در دمای 185-230 درجه سانتیگراد قرار می گیرد و سپس سرد می شود. تحت تأثیر دمای بالا، ترکیب شیمیایی و ساختار الیاف تغییر می کند، در نتیجه، چوب خواص جدیدی به دست می آورد:

 • هدایت حرارتی حدود 20-25٪ کاهش می یابد، یعنی در مقایسه با چوب تصفیه نشده، بخار گرما را بسیار بهتر حفظ می کند.
 • در فرآیند خشک کردن، پلی ساکاریدها، که برای قارچ ها و باکتری ها جذاب هستند، از چوب حذف می شوند، بنابراین چوب بخار شده پوسیده نمی شود.
 • این ماده کاملاً اندازه و شکل را حفظ می کند ، تاب نمی خورد ، خشک نمی شود و ترک نمی خورد.
 • توانایی آن در جذب رطوبت ده برابر کاهش می یابد، به طوری که چوب ترمووود نسبت به تغییرات رطوبت حساس نیست.
 • دمای احتراق افزایش می یابد؛
 • درخت در سراسر ضخامت خود ظاهری نجیب “سالخورده” و سایه یکنواخت و دلپذیر به دست می آورد. طراحی و اجرا استخر با ترموود ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم خراش دادن یا پرداخت خواص تزئینی آن را از بین نمی برد.
  ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترموطراحی و اجرا نما ترمووود

ترکیب ورق کامپوزیت ضد حریق و چوب ترمو ضد آب

ورق کامپوزیت ضد حریق/ورق کامپوزیت کند سوز/ورق کامپوزیت ضد آتش/ ورق کامپوزیت FR/ورق کامپوزیت نانو/ورق کامپوزیت ضد خش/خرید ورق کامپوزیت(قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق) و نگاهی به قیمت ترموود ارزان به همراه کالیته رنگ ترموود و لیست قیمت رنگ ترموود

آلومینیوم کامپوزیت ورق یک نوع تقسیم مواد کامپوزیت زیبا است که فوق العاده جریان اصلی است. کاربردهای گوناگونی دارد و در انواع و ضخامت های مختلف عرضه می شود.(قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق)
ویژگی های اساسی آن دوام ، یکنواختی سطح باورنکردنی ، انعطاف ناپذیری فوق العاده و کیفیت مکانیکی بالا است. نکته خارق العاده در مورد این ماده کامپوزیت محافظت از آن در برابر درجه حرارت بالا و پایین ، متوسطی ، درجه یک ، صاف بودن و کیفیت فوق العاده نوار است.
برند ورق کامپوزیت ضد حریق موجود در بازار/ضخامت آلومینیوم ورق کامپوزیت ضد حریق که شامل 0/3 و0/5 تولید میشود/محافظ رنگ ورق کامپوزیت ضد حریق که شامل دبل پلی استر و یا PVDF باشد/نانو بودن یا نبودن ورق کامپوزیت ضد حریق/جنس پلی اتیلن بین دو ورق آلومینیوم(قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق)تمام موادی که در این محل جای دارند ، به عنوان مثال ، ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم ورق کامپوزیت ضد حریق (ورق کامپوزیت) ، با استفاده از دو ورق آلومینیوم تولید می شوند که به یک صفحه ضخیم داخلی متصل می شوند و یا تقویت می شوند.(قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق)این مرکز با استفاده از مواد ضد حریق تولید می شود. به همین ترتیب دارای مقدار کمی پلی اتیلن (PE) است.آخرین مورد از مواد کامپوزیت ورق کامپوزیت – آلومینیوم تشکیل شده است. این پانل های سطح هستند که شامل ورق های آلومینیومی دو حلقه ای هستند که ناچیز هستند و به یک مرکز غیر آلومینیومی متصل می شوند.(قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق)

برای ساختمانهای خارجی ، بیلبوردها ، محافظت و روکش خارجی ، اکثر سازمانها از ورق کامپوزیت استفاده می کنند.

اینها تمامی مواردی بود که در مورد ورق کامپوزیت ضد حریق طراحی و اجرا نما با ترمووود میتوانستیم توضیح دهیم.

مرکز FR با استفاده از مواد نسوز (ورق کامپوزیت ضد حریق ) تولید می شود./فیلم دفاعی که سطح صفحه را تضمین می کند./کامپوزیت های فیلم پلیمری در مرکز آلومینیوم.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم استفاده از چوب ترمووود

خواص مواد، راه های کاربرد آن را تعیین می کند. ترمووود خود را به عنوان ماده ای برای کار در فضای باز نشان می دهد: تکمیل و تزئین نماها، ایجاد تراس های باز و آلاچیق ها، مسیرهای باغ، پله ها و نرده ها. همچنین برای دکوراسیون داخلی حمام و سونا مناسب است، زیرا گرما را به خوبی حفظ می کند، رطوبت را جمع نمی کند و شرایط لازم را برای ایجاد کپک و قارچ ایجاد نمی کند.

چوب های ترمووود اغلب برای کفپوش خانه های روستایی، به ویژه در اتاق هایی با رطوبت بالا یا مجهز به آیول گرم استفاده می شود. در حالی که دما به طور مرتب به دلیل تغییرات مداوم تغییر شکل می دهد، ترمووود می تواند بدون هیچ مشکل خاصی در برابر آنها مقاومت کند.

ثبات شکل و اندازه چوب عملیات حرارتی شده و مقاومت عالی آن در برابر پوسیدگی این امکان را فراهم می کند که قاب های پنجره ای را بسازید که کمتر از پلاستیک نیستند، اما سازگارتر با محیط زیست و زیبایی شناختی بیشتری نسبت به قابلیت اطمینان و دوام برای یک خانه روستایی دارند.

ترکیب ورق کامپوزیت ترمووود
طراحی و اجرا نما ترمووود

ورق کامپوزیت در نما ساختمان

ضخامت های این ماده مختلف است. به طور خاص ، ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم اقلام ورق آلومینیوم (قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق) تأیید کننده آتش توسط سازندگان و برند های مختلف ساخته می شوند.

ساختارهای گذرا و اجزای ناپایدار مانند گوشه نمایشگاه عمومی از تمام ورق کامپوزیت استفاده می کنند زیرا برای توسعه بسیار سبک و بسیار جامد است.

روش های نصب صورت ، به عنوان مثال ، دیسك و در هر صورت ، برای نصب عكاسی جذاب از آثار هنری ، ورق کامپوزیت در حال حاضر به عنوان یك ماده پشتیبانی پذیرفته شده است.(قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق)

ساختارهای محبوب علاوه بر این از ورق کامپوزیت و نمونه هایی از آن استفاده می کنند که بخش لایپزیگ از کتابخانه ملی آلمان ، باغ گیاه شناسی ون دوسن و حتی سفینه فضایی زمین را در بر می گیرد.(قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق)

ضخامت کامل آخرین مورد ، به عنوان مثال ، ورق کامپوزیت ضد حریق به ترکیب حلقه آلومینیوم ، پوشش ، نوع و تعداد پوشش ها ، فیلم پلیمری ، دقیقاً به عنوان مواد مختلفی که می توانند وارد ساختار صفحه شوند ، متکی است.(قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق)

به طور معمول ، ورق کامپوزیت ضد حریق بازدارنده در ضخامت های 3 ، 4 ، 5 و 6 میلی متر ارائه می شوند.

هر ضخامت بیانگر خواص مختلف فیزیکی و مکانیکی است. به طور خاص ، طراحی و اجرا تراس هرچه ضخامت ورق کامپوزیت ضد حریق بیشتر باشد ، کیفیت و استحکام ورق کامپوزیت بهتر است.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم پوشش های تکمیلی

خواص ضد رطوبت و ظاهر نجیب ترمووود به شما امکان می دهد در صورت تمایل بدون پوشش رویی انجام دهید، اما توصیه می شود از سطوح واقع در هوای آزاد در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت کنید، زیرا تابش به تدریج درخت را تغییر رنگ داده و رنگ را ناهموار می کند. علاوه بر این، روکش‌ها عمر درخت را افزایش می‌دهند و تزئینات آن را برای مدت طولانی‌تری حفظ می‌کنند. برای تکمیل سازه های حرارتی در فضای باز، بهتر است از روغن های مخصوص تراس که در برابر رطوبت و یخبندان مقاوم هستند استفاده کنید. در صورت لزوم می توان لزور چوب ترمووود را رنگ آمیزی کرد.

کف، پله ها و دیوارهای اتاق ها را می توان با لاک و روغن های در نظر گرفته شده برای کارهای داخلی پوشاند.

جوراب های ترمو در حمام نمی توانند با هیچ چیز کنار بیایند، به اندازه کافی خوب هستند که بدرخشند.ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

لازم به ذکر است که هر پوشش محافظ عمر مفید محدودی دارد. بنابراین، به دلیل فرسودگی باید به طور مرتب به روز شود.

مراقب باشید: تخته های ترمووود در نظر گرفته شده برای سازه های فضای باز، قبل از نصب و پردازش از هر طرف با ترکیبات تکمیلی محافظ پوشانده می شوند و به انتهای آن توجه ویژه ای می شود.

چوب ترمو در نمای ساختمان

پوشش PVDF که در غیر این صورت پوشش فلوروکربن نامیده می شود یکی دیگر از اجزای قابل توجه در ساختار صفحه آلومینیوم است.

این یکی از لایه هایی است که به طور کامل قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق  را تکمیل می کند.

فلوروکربن (PVDF) پوششی است که با ترکیب چند بخش مجزا بدست می آید.

این ترکیبات دارای بخشهای فلوروکربن هستند ، در بیشتر قسمتها حاوی مواد شیمیایی فلوئور ، مشروبات الکلی ، استر محلول و رنگ است.

این پوشش از آنجا که کیفیت و محافظت بیشتری از خود ورق کامپوزیت ضد حریق دارد ، قابل توجه است.ورق کامپوزیت FR ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق با توجه به هزینه تولید و استحکام آنها در داخل این سازه ها راه پیدا کردند.

به همین ترتیب چارچوبهای ساده ، پیوند ، وزن کم ، سازگار هستند و صنعتگر را به دلیل استحکام و انعطاف پذیری گسترش یافته ، می سازد تا ساختار ابتکاری ایجاد کند.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا طراحی و اجرا روف گاردن ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم کار با ترموبرد چوب ترمووود مانند چوب معمولی به راحتی برش داده می شود، تراشیده و صیقل می شود. اما به دلیل رطوبت کم، می تواند با ضربه های قوی ترک بخورد، بنابراین هنگام مونتاژ سازه ها

استفاده از ابزار پنوماتیک و سوراخ کردن بست ها توصیه می شود. نصب آن با پیچ های فولادی ضد زنگ برای چوب و پیچ های غرق شده برای ساخت و ساز در فضای باز راحت تر است.

بهتر است قطعات چوب ترمووود را با چسب پلی اورتان بچسبانید و برخی دیگر از چسب های سخت کننده شیمیایی مناسب هستند. چسباندن ترمووود با چوب های تصفیه نشده توصیه نمی شود.

انواع ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

سازندگان عناصر ساختاری مختلف ساخته شده از چوب ترمووود را ارائه می‌دهند: قالب‌گیری نازک برای سنگ‌فرش (دامنه‌ها، صفحه‌بندها، نرده‌ها)، تخته شیاردار هدف عمومی، پارکت باغ و طیف گسترده‌ای از پانل‌های جلویی: پانل، بلوک، پلاکن، شبیه‌سازی الوار. علاوه بر رایج ترین گونه های چوبی (خاکستر، سرو، راش، توس)، می توان با سفارش ویژه، چوب های عملیات حرارتی شده از گونه های عجیب و غریب تر را خریداری کرد. برخی از تولیدکنندگان خدمات رنگ آمیزی چوب را به رنگ دلخواه ارائه می دهند.

ترکیب ورق کامپوزیت ترموود

کاربرد قیمت ورق کامپوزیت و چوب ترمو

امروزه ، حتی می توانیم از گرما و حفاظت صدا صحبت کنیم ، درست مثل انسداد آتش برای پوشش های مختلف ، در بیشتر موارد ، PVDF. این با توجه به استفاده از ورق های کامپوزیت آلومینیوم ، خطوط داخلی جدیدی را باز می کند.

بنابراین ، مناطق استفاده از ورق های کامپوزیت آلومینیوم فلوروکربن (PVDF) گسترده است.

نکات مهم موارد ورق کامپوزیت تأیید کننده آتش نشان دهنده منطقه وسیع استفاده از آن است.

موارد برجسته اصلی یک سطح کاملاً صاف و یکنواخت از صفحه را شامل می شود. ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

امروزه ما به طور کلی از آن به عنوان ماده خام در انواع مختلف مشاغل استفاده می کنیم. علاوه بر این ، برای ورق های تجاری و روکش ها ، فضای خارجی ، به عنوان مثال ، خارج از سازه ها استفاده می شود.

علاوه بر این ، انواع ورق کامپوزیت برای شرایطی که نیاز به ارزیابی بالای نسوز دارند مناسب هستند. این ورق ها زمانی تصمیم گیری مناسبی است که اهمیت آن افزایش امنیت افراد و موجودات ، خود ساختار و طبیعت باشد.ورق کامپوزیت FR

ورق های کامپوزیت آلومینیوم دارای درجه حرارت خوبی است که نه تنها به راحتی قابل پردازش و انعطاف پذیر هستند بلکه نمای فوق العاده مدرنی به ساختمان ها می دهد و باعث زیبایی ساختمان میشود.

ورق کامپوزیت ضد حریق در طیف گسترده ای از رنگ ها ، بافت ها و الگوها ، زیبایی هر سطح را که روی آن چسبانده شده است ، می افزاید. ورق ها همچنین می توانند برای طراحی و نیازهای بودجه سفارشی شوند.ورق کامپوزیت FR

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم ترمووود

1. آیا در ساخت ترمووود از مواد شیمیایی استفاده می شود؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

فرآیند ترمووود کاملا طبیعی است. در طول تولید فقط از بخار آب، حرارت و فشار بالا استفاده می شود. ترمووود فرآیند اصلاح مواد خام به دست آمده از منابع طبیعی با فرآیند طبیعی است.آیا محصولات ساخته شده از ترمووود خاصیت باربری دارند؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

به دلیل حرارت بالایی که در فرآیند ترمووود اعمال می کنیم، تغییرات شیمیایی در ساختار الیاف چوب رخ می دهد. اگرچه این امر باعث کاهش استحکام چوب به عنوان یک عنصر ساختاری حامل (ستون، تیر و غیره) می شود، اما مانع استفاده از آن در کاربردهای آلاچیق، آلاچیق و غیره نمی شود.

ترکیب ورق کامپوزیت با ترمووود ود در نما ویلا مدرن

تابلو دارای یک فیلم دفاعی برای ایمن سازی سطح است/ورق آلومینیوم PVDF تمیز پوشش / پوشش با رنگ/لایه پلیمری آلومینیوم را به مرکز مرکب می کند/مرکز LDPE / FR در مواد ارزیابی پلی اتیلن با ضخامت کم یا مقاوم در برابر شعله است

نام تجاری و تمایل تعیین کننده ضخامت یک صفحه ورق کامپوزیت آلومینیوم است. آنها به اشکال و ساختارهای مختلفی ارائه می شوند. آنها به طور معمول در 3 تا 6 میلی متر ساخته می شوند.

در این ظرفیت ، می توان مرور سطح مختلف ورق های آلومینیوم کامپوزیت را تا آنجا که کیفیت چقرمگی است ، انجام داد ، همه با تکیه بر نیازها. ضخامت اثرات مثبت ترکیبی از فیلم پلیمری ، پوشش ، فویل آلومینیوم و مواد مختلف است.

هوا برای اکسیژن رسانی/ سوخت برای سوختن/دمای احتراق برای شروع و ادامه روند احتراق.ورق کامپوزیت FR

جذب صدا/محیط دوستانه/فوق مدرن/با دوام و زیبا/مقاوم در برابر آتش و گرد و غبار/مقاوم در برابر خوردگی ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

به شرط استفاده ، برای داخل یا خارج ، پوشش ورق های کامپوزیت آلومینیوم شامل PVDF و PE است. PVDF اساساً ترکیبی از قسمتهایی است که حاوی پلیمر تغییر یافته فلوئور ، آدامس ، سایه ، تثبیت کننده زباله و غیره است.

و همه اینها می تواند یک پوشش خارق العاده ایجاد کند که باعث می شود تابلو به تدریج از خارج انعطاف پذیر نباشد و از خارج نفوذ پیدا نکند.ورق کامپوزیت FR

در بخشی از ایمن در برابر اشعه ماورا UV بنفش ، خصمانه در برابر اکسیداسیون ، در برابر خورنده یا ضد اسید ، پوشش PVDF به وضوح برتر از PE خواهد بود و این هدف به همین دلیل است که به طور گسترده برای زیباسازی تقسیم خارجی استفاده شده است.ورق کامپوزیت FR

برای PE ، به هر حال در نمایشگاه فوق بد است و هزینه کمتری دارد و استفاده از آن در محیط داخلی کافی است. در همین حال ، تکمیل قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق تواند به عنوان سایه ای محکم یا فلزی ، سطح چوبی یا سنگی ، برس ، بازتاب و غیره اصلاح شود.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم 3. خواص عایق حرارتی و صوتی محصولات روکش نما ترمووود چیست؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

چوب بهترین ماده عایق در جهان است. به لطف فرآیند ترمووود، خواص عایق صدا و حرارت چوب نیز بهبود می یابد.

محصولات ترمووود چقدر در برابر آتش مقاوم هستند؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

محصولات درمان شده با ترمووود و محصولاتی که مقاومت در برابر آتش ندارند. محصولات چوبی موادی هستند که رفتار سوختن کنترل شده را نشان می دهند. قابلیت سوزاندن آن 0.8 میلی متر در دقیقه است. به لطف این ویژگی، دوام و کنترل بیشتری نسبت به سایر مصالح ساختمانی دارد.. آیا می توان از محصولات ترموود به همراه محصولات غیر ترموود به عنوان زیر ساخت استفاده کرد؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو

ترکیب ترمو وود با ورق کامپوزیت در معماری

حفاظت در برابر آتش برای ساختمان شما در مرحله برنامه ریزی آغاز می شود. به حداقل رساندن خطر آتش سوزی ، به ویژه در مکانهایی که شلوغ است و رفت آمد زیادی دارد مخصوصا مکان های اداری و تجاری باید خطر آتش سوزی را جدی گرفت

مانند میادین ورزشی ، پایانه های حمل و نقل ، بیمارستان ها ، مدارس و ساختمان های بلند مرتبه حتی خطرناکتر و چالش برانگیزتر است. ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

در سطح جهانی ، معماران و مالکان ساختمان ها موظفند مقررات سختگیرانه ای را در جهت محافظت از ساکنان و بازدیدکنندگان را رعایت کند

سازمانهای توسعه با توجه به سازگاری و مقاومت آن ، از ورق کامپوزیت برای روکش مهندسی داخل و خارج استفاده می کنند. ورق کامپوزیت می تواند بدون کشیدگی زیاد پارگی و ساییدگی را نترساند.

بر این اساس ، توسعه فعلی خود را با قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق تطبیق می دهد که طول عمر یک ساختار و روکش آن را ترسیم می کند.

با وجود این ، آلومینیوم واقعاً سبک است و معرفی و مقابله با دقت بالاتر را ساده می کند. به همین ترتیب ورق های ضد حریق آلومینیوم کامپوزیت وجود دارد که قابل احتراق نیستند و باعث ایجاد دانه های شعله ور و دود نمی شوند.ورق کامپوزیت FR

این برای رهنمودهای ایمنی در برابر آتش سوزی در سایت های توسعه باورنکردنی است. ساختمانهای روکش فلزی کامپوزیت آلومینیوم

همچنین ساختار ساختمان و محیط اطراف از خطرات آتش سوزی حفظ شوند ، اما صرف نظر از این مقررات ، لازم است که کاربران درجه مناسب مصالح ساختمانی ضد حریق را انتخاب کنند.که می تواند آسیب به زندگی انسان و ساختار را به حداقل برساند.

بسیاری از موارد به استفاده از نوع مناسب محصولات بستگی دارد و باید در انتخاب درجه مناسب مواد کامپوزیت آلومینیوم بازدارنده آتش (FR) (قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق ) نهایت دقت را انجام داد تا خطر ناشی از آتش سوزی کاهش یابد.

درک تفاوت بین درجه بندی آتش و بازدارندگی در برابر آتش مهم است. هر محصولی می تواند درجه ای از درجه بندی آتش را داشته باشد اما لزوماً آن را ضد آتش نمی کند.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم ما استفاده از مصالح ساختمانی ترمووود را در نما و عرشه ترمووود توصیه می کنیم. فلز و چوب موادی با رفتارهای کاری کاملاً متفاوت هستند. در حالی که فلز در گرما منبسط می شود، چوب به دلیل از دست دادن رطوبت منقبض می شود. بنابراین، در حالی که چوب را به عنوان یک عنصر اتصال دهنده در سازه های فلزی توصیه می کند، در صورت استفاده از چوب هایی که تحت عملیات ترمووود قرار نگرفته اند (محصولات اشباع شده و غیره) به دلیل ایجاد نسبت های رطوبتی متفاوت بین دو محصول، واکنش های کاری متفاوتی از خود نشان می دهد. در مصالح زیرساختی به همین دلیل، انتخاب سالمی برای ساختار شما نخواهد بود.

آیا فرآیند ترمووود را قراردادی انجام می دهید؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

ما فقط از محصولات خودمان استفاده می کنیم.

آیا می توان محصولات Ash، Pine، Iroko را بدون ترموود در فضای باز استفاده کرد؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

استفاده از چوب در فضای باز موضوعی است که هر عنصری را باید در نظر گرفت. فرآیند ترمووود (دوام، پوسیدگی، ثبات ابعادی، کار) که اثری برای افزایش کارایی مواد در فضای باز ایجاد می کند، دوام چوب را برای چندین سال تضمین می کند.

آیا فرآیند ترمووود برای هر گونه درختی قابل اعمال است؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

درمان حرارتی هر درختی امکان پذیر است. با این حال، نباید انتظار داشت که همه گونه های درختی که تحت درمان ترمووود قرار گرفته اند، عملکرد خوبی در فضای باز داشته باشند. به عنوان مثال، چوب راش نوعی درخت است که پس از فرآیند ترمووود رفتار کاری در فضای باز از خود نشان می دهد.

نما ساختمان اداری با چوب ترمو ود و ورق کامپوزیت ارزان

امروزه در بسیاری از محل های کار ، دلیل یا هدف استفاده از سطح کف قابل دسترسی برای سطوح ایده آل است. در این ظرفیت ، آنها فضاهای تقسیم شده را با استفاده از بسته های داخلی ساختار می دهند.

ماده ای که در بیشتر موارد برای این مورد استفاده می شود ، قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق است . این نمایانگر پشتیبانی و سادگی مراقبت از آن است.

واقعاً ساختن تخصیص ها فوق العاده است. تقسیم ساده است. این یک روش باورنکردنی برای گسترش فضای اداری است. آنها هر مکانی که نیاز دارید ، موبایل ساده هستند. فقط باید پیچ ​​ها را به قسمت ایده آل پیچ یا پیچ کنید. این شرکت بهره برداری آن را تا حد باورنکردنی در تجارت توسعه یافته است.ورق کامپوزیت FR

معمولاً محصولات و سیستمها به طریقی خاص در برابر آتش واکنش نشان می دهند و در برابر آتش مقاومت می کنند. ضروری است که به این دو مورد و عواملی که بر عملکرد یک محلول روکش فلزی بازدارنده آتش تأثیر می گذارد و نه به طور جداگانه ، توجه شود.ورق کامپوزیت FR

این معیارهای عملکرد عبارتند از:گسترش جانبی و عمودی آتش/انتشار دود/قطره/از بین بردن خود آتش در قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

بنابراین ، انتخاب محصول و سیستم مناسب از نظر عملکرد در صورت آتش سوزی کلیدی است. اما به همان اندازه مهم است که روش و استانداردهای آزمون صحیح را برای اطمینان از انتخاب قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق بازدارنده آتش “واقعی” مهم بدانیم.

روش آزمایش مناسب باید در حالت ایده آل ترکیبی از تست محصول مانند EN 13501-1 همراه با یک آزمون چند طبقه ای در مقیاس متوسط ​​مانند قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق 285 یا BS 8414 باشد که بیشتر معیارهای اصلی عملکرد ذکر شده در بالا را پوشش می دهد.

قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق «بازدارنده واقعی آتش» باید دارای موارد زیر میباشند: ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

در حالت ایده آل ، مخلوط و تراکم محتوای غیر قابل احتراق در هسته (کمتر از 70٪) توصیه می شود./گواهینامه های مناسب از یک مقام معتبر شخص ثالث. برای داشتن گزارشات آزمایشی صرف از نمونه های ارائه شده توسط متقاضی کافی نیست./باید با استفاده از سیستم های توصیه شده رفع شود

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم9. در فرآیند ترمووود دما با توجه به نوع درخت در کدام محدوده تغییر می کند؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

مقادیر گرمایی با توجه به ساختار هر درخت به طور متفاوتی تجزیه و تحلیل می شود. در حالی که گرمای 210 درجه سانتی گراد برای درختان خاکستر و صنوبر اعمال می شود، حرارت 200 درجه سانتی گراد برای درختان ایروکو و ایوس و حرارت 212 درجه سانتی گراد به چوب کاج اعمال می شود.

اگرچه دمای فرآیند مورد نظر بسیار مهم است، اما بسیار مهم است که گونه‌های مختلف درخت و درختان مناطق مختلف با هم یا بدون کوتاه‌تر شدن زمان در طول اعمال فرآیند درمان شوند.

چه نوع عملکردی باید از محصولات ترمووود انتظار داشت؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

فرآیند ترمووود حذف هیدروژن و رطوبت نسبی چوب از چوب و به حداقل رساندن رفتارهای کاری و پوسیدگی چوب است. در این زمینه، محصولاتی که با ترمووود فرآوری شده‌اند، سال‌ها در فضای باز نسبت به محصولات چوبی سنتی ماندگاری دارند و زمان تجدید چوب را پس از اجرا کاهش می‌دهند.

اهميت دادنپ

آیا نگهداری ضروری است؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

نیاز به نگهداری چوب های درمان شده با ترمووود تنها یک نیاز بصری است. برای اینکه چوب استحکام نشان دهد نیازی به نگهداری نیست. از آنجایی که محصولات چوبی در معرض اثرات بیرونی قرار می گیرند، تغییر رنگ رخ می دهد و ممکن است نیاز به تعمیر و نگهداری بر اساس تقاضا باشد. با این حال، محو شدن رنگ به هیچ وجه بر استحکام و عملکرد مواد تأثیر نمی گذارد.

در کاربردهای عمودی، محو شدن رنگ 7 برابر بیشتر از کاربردهای افقی (عرشه) است.

ترمووود

خرید ترمووود ود با ورق کامپوزیت برای نما مدرن

ورق کامپوزیت آلومینیوم A کلاس نوع جدیدی از مواد روکش تزئینی است که در مقایسه با سایر مواد روکش دار دارای مزایای بی نظیر بسیاری است. دلیل این امر این است که صفحه کامپوزیت آلومینیوم یک ماده کامپوزیت است

که از ویژگی های جدیدی برخوردار است که در حال حاضر با بسیاری از مواد اصلی موجود نیست.

از طرف دیگر ،ورق کامپوزیت ضد حریق از نظر فنی در تولید و کاربرد بسیار بالا هستند.

سقف های ساختگی به همان اندازه که فریبکاری عالی ساختار داخلی را ارتقا می دهند به کنترل دما نیز کمک می کنند. تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق بهترین روش برای این نوع استفاده است.

یک مرکز پلی اتیلن وجود دارد و آخرین کار با استفاده از یک کنترل کننده گرما ، گرما را کنترل می کند. با توجه به ورق خارج ، محکم و باورنکردنی ارائه می شود که وقتی به سایر مواد قابل دسترسی در یک طبقه بندی مشابه نگاه می کند ، امید به زندگی خواهد داشت.

بسیاری از فرآیندهای پیشرفته در تولید استفاده می شود. به عنوان مثال ، روند پوشش رول و فرآیند ترکیب حرارتی مداوم عملکرد کامل خواص مواد را تضمین می کند. ویژگی های اصلی ورق کامپوزیت آلومینیوم به شرح زیر است

در تمام محصولات ورق کامپوزیت آلومینیوم ، قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق  مقاوم در برابر آتش مواد غیر آلی پلیمر مواد هسته ای تازه توسعه یافته را تصویب می کند ، ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

بنابراین بهبود نسوز آن جهشی ایجاد کرده است و می تواند به استاندارد کلاس A برسد و نیازهای نسوز در ساختمان را برآورده کند آئین نامه. همزمان ، گلوگاه صفحه سنتی کامپوزیت آلومینیوم را نیز شکست.

ورق کامپوزیت ضد حریق به طرز ماهرانه ای از اصل مکانیکی ساختار پرتوی I استفاده می کند ، ویژگی های مکانیکی منحصر به فرد آن را انتقال می دهد وقیمت ورق کامپوزیت ضدحریق آلومینیوم تحت شرایط دمای بالا ساخته می شود و ورق آلومینیوم دو لایه در طول پردازش در کشش خاصی است.

در حالت ، پس از سرد شدن قالب ، به دلیل تفاوت در جمع شدگی بین صفحه عمودی متقارن آلومینیوم و صفحه اصلی ، صفحه دارای تنش داخلی پایدار است و از استحکام خوبی برخوردار است.

در مقایسه با قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق تک لایه ، دارای محدودیت کشسان زیادی است و به راحتی تغییر شکل نمی یابد و می تواند عملکرد صاف خوبی را برای مدت طولانی در حالت طبیعی و بدون نیروی خارجی زیاد حفظ کند.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم هرگونه پولیش و غیره اگر هیچ محافظتی انجام نشود، چقدر طول می کشد تا مواد خاکستری شود و آیا به طور همگن خاکستری می شود؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

اگر چوب با توجه به تأثیر آفتاب و باران در معرض همان اثر قرار گیرد، همگنی به راحتی حاصل می شود. خاکستری شدن در 1 سال در کاربردهای عرشه و در 3-5 سال در کاربردهای نما ایجاد می شود.

چه نوع محافظی را انتخاب کنیم؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

ما مواد نگهدارنده چوب بر پایه آب یا حلال حاوی رنگدانه را توصیه می کنیم. محصولاتی که به عنوان روغن عرشه برای کاربردهای عرشه فروخته می شوند به شرطی که حاوی رنگدانه باشند مناسب هستند. ما روغن ساج را توصیه نمی کنیم. برای کاربردهای نما، ما لاک بر پایه روغن و آب را توصیه می کنیم.

تولید – محصول

چرا نمی توانیم از چوب بومی استفاده کنیم؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

کشور ما اگرچه از نظر دارایی های جنگلی منطقه ضعیفی نیست، اما از نظر جنگل های صنعتی دارای منابع کمیاب است. علاوه بر این، از آنجایی که مواد اولیه مورد استفاده برای تولید ترمووود باید دارای خواص متفاوتی باشد، نیاز به مواد اولیه بر اساس واردات وجود دارد.

آیا محصولات شما برای همه شرایط آب و هوایی مناسب هستند؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

تمام محصولات درمان شده با ترمووود را می توان در هر آب و هوایی استفاده کرد. تاثیر تفاوت های آب و هوایی، تفاوت در روش های کاربرد مواد را پوشش می دهد. به عنوان مثال زیرساخت های مکان هایی که بارندگی زیادی دارند باید بالاتر ساخته شوند.

ورق کامپوزیت ضد حریق با رنگ های مختلفی میتوان تولید کرد

می توان آن را با توجه به الگوی تطبیق طراحی کرد. علاوه بر این ، از فن آوری کپی برای شبیه سازی الگوهایی مانند گرانیت ، دانه چوب و فلز استفاده می کند. این می تواند الگویی با بافت دقیق و کیفیت بالا را ارائه دهد که نمی توان آن را به صورت تک رنگ بدست آورد. ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

طراحی غنی رنگ و الگو هماهنگی سازگاری با نیازهای مختلف محیطی ، انطباق سبک های مختلف معماری با محیط را دارد ، رنگ انتخاب شده با محیط هماهنگ است ، دستیابی به یکپارچگی کامل در جلوه هنری کلی ، لذت بصری زیبا و زیبا را به مردم می بخشد.

دیوار پرده ای که با قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق تزئین شده است از دیوار پرده شیشه ای خیره کننده و دیوار پرده سنگی ظریف کم نیست. در حالی که از آلودگی نور جلوگیری می کند ، سطح آن در زیر نور خورشید زیبا و با وقار است.

ویژگی های خوب هزینه ورق کامپوزیت ضد حریق 

تولید قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق  ، پوشش مداوم پیش پوششی و فرآیند ترکیب حرارتی مداوم مواد فلزی و هسته ای را اتخاذ می کند. در مقایسه با روکش های فلزی عمومی ، راندمان تولید بالا و هزینه مواد اولیه پایین است که ماده خوبی است.

هماهنگی محیطی خوب ورق کامپوزیت FR

مواد هسته ای آلومینیوم و پلاستیک موجود در صفحه کامپوزیت آلومینیوم دور انداخته شده می توانند 100٪ بازیافت شوند و بار محیطی کمی دارند.ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

علاوه بر این ، قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق دیوار پرده و ورق کامپوزیت آلومینیوم تزئینی در فضای باز از پوشش فلوروکربن استفاده می کند ، این محصول دوام بالایی دارد و هزینه نگهداری روزانه کم است که باعث کاهش کل هزینه چرخه زندگی می شود.چوب ترمو برای سونا

موارد استفاده از قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق

ورق کامپوزیت ضد حریق از قیمت مناسب و کاربرد گسترده ای برخوردار است. می تواند برای دکوراسیون دیوارهای پرده ، دیوارهای داخلی و خارجی ، سرسراها ، رستوران ها ، مراکز خرید ، اتاق کنفرانس و غیره استفاده شود.

همچنین می تواند برای دکوراسیون ساختمان های قدیمی ، بیمارستان ها ، ایستگاه های مترو ، فضاهای زیرزمینی و غیره استفاده شود.ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

معماریکا می داند که ایجاد یک زمین پایدار برای همه افراد مهم است. این نام تجاری اطمینان حاصل می کند که قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق از مواد قابل بازیافت 100٪ که از مواد معدنی ، آلومینیوم و پلیمر هستند تشکیل شده اند.

این امر به صرفه جویی در منابع ارزشمند طبیعت و تبدیل صفحات آلسترانگ به مزیت کامل محیط زیست کمک زیادی می کند. این محصولات سازگار با محیط زیست برای همه پروژه های ساختمان سبز قابل قبول است.

ورق کامپوزیت ضد حریق دارای درجه آتش می تواند تا 2 ساعت در برابر آتش مقاومت کند. تفاوت اصلی بین ورقهای ورق کامپوزیت ضد حریق دارای درجه حرارت متوسط ​​و قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق این است که هر دو ورق کامپوزیت ضد حریق هستند اما دارای مواد هسته ای مختلف هستند.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم مزایای محصولاتی که به عنوان افکت خاکستری ارائه می دهید چیست؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

تا 10 سال نیازی به نگهداری ندارد. به لطف این کاربردها که در کشورهای غربی به یک روند تبدیل شده است، از سطوح چوب محافظت می شود. علاوه بر این از مصالح ساختمانی سازگار با طبیعت استفاده می شود.

حداقل ضخامت محصول در عرشه و نما چقدر باید باشد؟ ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

در این راستا، طبق استانداردهای بین المللی، صرف نظر از نوع چوب، حداقل 19 میلی متر برای روکش نما، 20 میلی متر برای محصولات ایروکو و اش که از چوب های سخت هستند و 26 میلی متر برای محصولات چوب نرم کاج برای کاربردهای دکینگ نباید استفاده شود. کدام سیستم های کلیپ را می توان در کاربردهای نما اعمال کرد؟

توصیه می کنیم از محصولات ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم در کاربردهای نما و سقف استفاده کنید. هم ظاهر زیبایی را ارائه می دهد و هم به راحتی قابل استفاده است.

ورق کامپوزیت FR با ترمووود با ضمانت نامه معتبر

هسته معدنی از حدود 70٪ مواد معدنی مانند هیدروکسید کلسیم و هیدروکسید منیزیم و 30٪ پلیمر تشکیل شده است.ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

هسته ورق کامپوزیت ضد حریق طبیعی مواد معدنی LDPE / HDPE است در حالیکه ورق کامپوزیت ضد حریق دارای درجه آتش از هسته معدنی مقاوم در برابر آتش ساخته شده است.

ورق کامپوزیت یک تولید کننده حرفه ای و مشهور قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق آلومینیوم در هند است که دارای ورق های با کیفیت برتر است. این یک رهبر در صنعت ورق کامپوزیت ضد حریق است. اعتماد به نفس روزافزون مشتریان ما در افزایش تولید و جذب محصولات ما منعکس می شود.

قبل از اینکه در مورد قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق صحبت کنیم ، بیایید ابتدا درجه بندی آتش ورق های دیواری نسوز را درک کنیم. به طور دقیق ، مواد ورق کامپوزیت ضد حریق آلومینیوم در برابر آتش مقاوم هستند.

با این حال ، مقاومت در برابر آتش ورق های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک نیز درجه بندی می شود ، درجه غیر قابل احتراق درجه A ، درجه بازدارنده شعله درجه B است و پنج درجه دیگر مانند درجه های اشتعال نیز در آن گنجانده شده است.

در حال حاضر ، صنعت آلومینیوم و پلاستیک با موفقیت قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق آلومینیوم را با قوی ترین قابلیت ضد آتش تولید کرده است. این صفحه ورق کامپوزیت آلومینیومی با درجه A1 است که کاملاً قابل احتراق نیست.

توجه داشته باشید که نام دقیق آن در اینجا یک صفحه آلومینیومی کامپوزیت است ، نه یک صفحه کامپوزیت آلومینیوم پلاستیکی.

مواد هسته کامپوزیت آلومینیوم نسوز درجه A1 و درجه A2 جز قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق پلاستیکی ندارند. علاوه بر این ، ورق های دیواری نسوز درجه B پس از بهبود مواد هسته ای هنوز یک ماده هسته آلی هستند ، آنها مواد بازدارنده آتش هستند.

به طور خلاصه ، به طور دقیق ، تا زمانی که یک صفحه ورق آلومینیوم باشد ، دارای درجه آتش سوزی متناظر است.ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

بنابراین ، از آنجا که قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق دیواری نسوز all همه ورق های آلومینیوم-پلاستیک نمی توانند ضد آتش باشند و عملکرد ویژه آتش با توجه به درجه بندی آتش آنها طبقه بندی می شود.

سطح این ورق های دیواری نسوز نمی تواند از B1 کمتر باشد ، به این معنی که فقط دو درجه ورق آلومینیوم پلاستیکی مقاوم در برابر آتش در بازار وجود دارد ، یکی ورق های دیواری نسوز نسوز غیر قابل احتراق و دیگری بازدارنده آتش ورق های دیواری نسوز درجه.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

 1. درجه بندی آتش قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق : A

قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق آلومینیومی کلاس A از مواد ساختمانی غیر قابل احتراق است ، بنابراین این ورق دیواری نسوز برتر است. عملکرد ایمنی این نیز نسبتاً بالا است. اگر می خواهید محیط خانه را ایمن تر و ایمن تر کنید

باید یک تابلو کامپوزیت آلومینیومی با درجه آتش سوزی کلاس A را خریداری کنید.ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

 2. درجه آتش سوزی قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق -پلاستیک: B1

قیمت ورق های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک در بازار متفاوت است. این فقط مواد مورد استفاده برای ساخت ورق های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک نیست ، بلکه عملکرد ورق های کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک نیز هست.قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق

هرچه درجه درجه حرارت بالاتر باشد ، قیمت ورق های دیواری نسوز گران تر است. درجه ورق دیواری نسوز معمول درجه B1 است و این درجه از کامپوزیت آلومینیوم ماده ای با درجه ضد حریق است.

 3. درجه بندی آتش ورق آلومینیوم کامپوزیت پلاستیک: B2 / B3ورق کامپوزیت FR

اگر درجه قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق آلومینیوم پلاستیک درجه B2 یا B3 دیگر باشد ، ورق کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک هیچگونه عملکرد ضد حریق نخواهد داشت ، ماده درجه B2 به عنوان ماده اولیه ساخت و ساز قابل احتراق توسط دولت و B3 تعیین می شود مواد گرید توسط ایران به عنوان مواد ساختمانی قابل اشتعال تعیین شده است

بنابراین اگر می خواهید ورق های آلومینیوم-پلاستیک با مقاومت در برابر آتش را انتخاب کنید ، باید به درجه بندی آتش توجه کنید.

ورق کامپوزیت آلومینیوم نسوز

معماریکا  مشخصات ورق کامپوزیت آلومینیوم نسوز ، کلاس B1 و کلاس A2 تولید می کند.ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

با الزامات مقررات حفاظت در برابر آتش ، پردازش ساده ، مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر ترک و مقاومت در برابر هوا کاملاً مطابقت داشته باشید.

در مقایسه با سایر قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق  ، معماریکا بهتر و ایمن تر است. این می تواند به طور موثر از ساختمانهای بلندمرتبه ، ساختمانهای صنعتی و عمومی ، فرودگاهها ، بیمارستانها ، هتل ها ، تونل ها ، ایستگاه های مترو و غیره محافظت کند.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

مزایای استفاده از ورق آلومینیوم کامپوزیت و چوب ترمو چیست ؟

صرفنظر از اینکه از نظر اقتصادی زرنگی دارند ، اما کنار آمدن با آنها بسیار سبک و دشوار است. در زیر اطلاعات بیشتری در مورد تابلوهای ورق کامپوزیت ضد حریق آورده شده است. قیمت ترموود تراس

صرف نظر از اینکه برای یک دفتر کار باشد یا یک خانه ، یکی از اصلی ترین مواردی که افراد متوجه می شوند روکش هنگام دیدن یک ساختار است. هر ساختمان باید روحی داشته باشد که با تصویر شما و شما صحبت کند.

بهترین ساختارهای مطلوب کره زمین ، درست مانند سیدنی ، دارای روح باشکوهی هستند اما این احتمال را دارند که مهندس هنگام تصمیم گیری به تصمیمات بیشتری نزدیک شود.

به طور کامل صریح ، فولاد ، سیمان و چوب ساده ترین موادی نیستند که بتوان تصور کرد و با آنها کار کرد. آنها تا حدی وزن و تاری رنگ دارند که هنگام استفاده کمبود دارند. در حال حاضر ، ساده تر است که هنگام ساخت ساختار ، استفاده از مواد امروزی را اختراع کند.

ترمووود

یکی از این مواد آلومینیوم است. 50 سال قبل ، ساخت آنها هنوز چندان طبیعی نبوده و شاید ایده آل ترین رویکردها باشد که شامل استفاده از اشکال با استفاده از ورق کامپوزیت می باشد.

کار با آنها نه تنها ساده و نفیس است ، بلکه علاوه بر این امروزه وجود دارد و دارای چند مزیت است که باعث می شود به فکر استفاده از آنها باشید. ما باید 8 دلیل اصلی را بررسی کنیم.

ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

تولید کنندگان ورق کامپوزیت آلومینیوم و چوب ترمو

1. قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق بیشترین پایه را برای تنظیمات ابتکاری دارند

همانطور که در بالا ذکر شد ، مواد قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق تولید ساده اشکال را در نظر می گیرند که ساخت آنها با مواد مختلف دشوار نیست. قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق آلومینیوم به شما امکان می دهد ظاهری کاملاً راضی کننده و عمیقاً کاربردی داشته باشید.

مواد توسعه باید قوی باشد. در این ظرفیت ، ترکیبی از آلومینیوم مس ، منیزیم و روی ، آن را واقعا قوی می کند. ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

تخته های کامپوزیت آلومینیوم قابلیت اطمینان اولیه خود را بدون هیچ مشکلی از دست نمی دهند. به راحتی برش خورده ، بی حوصله ، پیچ خورده و حتی فرورفته است. از آنجا که بسیار سازگار است ، در جایی که از مواد مختلفی نمی توان استفاده کرد ، می تواند.

علاوه بر این ، آنها واقعاً قوی هستند و به طور معمول 30 سال دوام می آورند.

2. در تضاد با سایر مواد کامپوزیتی ، بسیار درخشان هستند

آلومینیوم برای چارچوب های روکش ایده آل است زیرا در کلاس مواد سبک است. به جای فولاد ، 66٪ سبک تر است و به عنوان گزینه ای دیگر ، آن را به ماده ایده آل تبدیل می کند. در تجارت ، ما از سبک ترین تخته های روکش آلومینیومی استفاده می کنیم. تمام کاربرد های چوب ترمو

یک مدل قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق ورق کامپوزیت است که 5.9 کیلوگرم در متر مربع است. ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

3. هزینه های نگهداری کم ورق کامپوزیت چوب ترمو

تقسیم کننده های جامد ، فولاد و حتی چوب هزینه های نگهداری و تحمل زیادی دارند. برعکس ، نگه داشتن روکش های آلومینیومی تقریباً وجود ندارد.

تمیز کردن کامپوزیت صفحه آلومینیوم نیازی به خستگی ندارد ، کاملاً ساده است. شلنگ آب با وزن متوسط ​​برای دفع خاک کافی است و برای مواد مختلف می توان از متخصصان نظافت استفاده کرد.

قبل از اینکه ما از روش تمیز کردن خود استفاده کنیم ، توصیه ما این است که با یک کارگر قراردادی یا عمده فروش خود مشورت کنید.

4. راه حل عملی ورق کامپوزیت چوب ترمو

برای ساختمانهای خارجی ، ورق کامپوزیت ضد حریق آلومینیوم یک ترتیب عملی شگفت آور است. تخته ها سبک هستند و از این طریق به هیچ وجه با یک نوع ماده و کار اذیت نمی شوند

از آنجا که با یک تن کانون وسواس به دردسر نمی افتد. با وجود این ، وسواس ، حمایت و هزینه استقرار کم است. ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

5. مجموعه ای از شکل ، اندازه و رنگ ورق کامپوزیت چوب ترمو

ما انواع مختلفی از قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق ها را ارائه می دهیم که در چند شکل و اندازه وجود دارند. آنها برای قیچی کردن ، مشت زدن ، نفوذ ، برش ، خم شدن و پروفایل بهتر هستند. رنگ کابینت پلی اورتان

برش زدن آنها برای رسیدگی به مشکلات مشتری با وجود این که در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد قابل تصور است. آنها رنگهای مختلفی دارند اما هنوز می توان سایه هیئت مدیره را با سازمان شما متعهد کرد.

6. ورق کامپوزیت های عملکردی ورق کامپوزیت چوب ترمو

معماریکا دارای مجموعه ای گسترده از تابلوها به عنوان چارچوب های روکش آلومینیومی است. بخش بزرگی از آنها دارای خصوصیات عملی هستند ، به عنوان مثال ، امنیت لرزش ، حفاظت از باد و صدا ، عدم نفوذ به آتش و حتی گرم.

بخش عمده ای از اینها هزینه نشاط کمی دارند. از دیگر موارد برجسته باورنکردنی انسداد فرسایش ، خصومت با رنگ آمیزی با اسپری و قابل بازیافت است. هر صفحه صریح و بدیع است

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، ارتباط دقیق با ما برای هر تعیین صفحه ترکیبی هوشمندانه است. ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

7. مقاومت در برابر خوردگی ورق کامپوزیت چوب ترمو

قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق و صفحات کامپوزیت آلومینیوم در برابر فرسایش ایمن بوده و دارای روکش دفاعی می باشند. صرف نظر از اینکه کت نداشته باشند ، در حال حاضر در برابر فرسایش ایمن هستند.

آلومینیوم که به هوا ارائه می شود ، یک لایه اکسید آلومینیوم ایجاد می کند که آن را در برابر فرسایش محافظت می کند. درصورتی که ساختار شما در منطقه ای باشد که درجه حرارت فوق العاده است ، برای اطمینان از ورق کامپوزیت  باید از استثنایی برخوردار باشید.

8. مواد توسعه غیر قابل اشتعال قیمت ورق کامپوزیت چوب ترمو

آلومینیوم به عنوان ماده توسعه دهنده ، غیر قابل احتراق است. وقتی در دمای بیش از 600 درجه سانتیگراد ارائه می شود نرم می شود اما هنوز قابل احتراق نیست.

روکش های مختلف دارای یک مرکز ترموپلاستیک هستند که تمایل به شعله ور شدن دارند ، اما در بسیاری از کشورها دیگر از آن استفاده نمی کنند.ترکیب ورق کامپوزیت چوب ترمو در نما ویلا ترمووود ضد آب و ورق کامپوزیت FR ضد حرق ترموود ود برای طراحی و اجرای تخصصی نما ساختمان آلومینیوم

تابلوهای کامپوزیت غیر قابل سوخت توسط ما در سرمایه گذاری قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق مورد استفاده قرار گرفت. مواد میانی غیر هالوژن است. مورد آخر به طور طبیعی قابل قبول است و هنگام مصرف گاز کشنده ای ایجاد نمی کند.

هشت مورد اصلی وجود دارد که باید قبل از استفاده از قیمت ورق کامپوزیت ضدحریق آلومینیوم در نظر بگیرید . در حالت ایده آل ، مفید است. آیا می خواهید از کامپوزیت ها در نمای خارجی خود استفاده کنید

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

8 دیدگاه دربارهٔ «ورق کامپوزیت چوب ترمو»

 1. بازتاب: ورق کامپوزیت طرح آجر - ورق کامپوزیت اکادمی فنی مهندسی معماریکا %

 2. بازتاب: طراحی داخلی ساختمان ⋆ فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی

 3. بازتاب: چوب اش ⋆ فنی مهندسی معماریکا

 4. بازتاب: خرید ورق کامپوزیت ⋆ خرید ورق کامپوزیت ارزان ⋆

 5. بازتاب: چوب ترمو پشت تلویزیون برای TV Wall ⋆ معماریکا 09126283243

 6. بازتاب: بازسازی آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 7. بازتاب: کابینت ام دی اف تولید طراحی و اجرا صفر تا صد ⋆ معماریکا 09126283243

 8. بازتاب: ترمیم چوب ترمو نمای ساختمان کف تراس و روف گاردن رنگ آمیزی و سمباده و ساب | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *