معماریکا

ساخت کابینت آشپزخانه ترک

ساخت کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت آشپزخانه

به دنبال الهام جدید و خلاقانه ترین محصولات برای یک آشپزخانه مدرن هستید؟ ساخت کابینت نئوکلاسیک قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا  برنامه ریز آشپزخانه شما در نمایشگاه بین المللی آشپزخانه معماریکا در کلن بود و روندهای آشپزخانه در سال را برای شما ردیابی کرد. 

زمان هایی که سطوح با براقیت رنگ را تنظیم می کنند به پایان رسیده است. قیمت کابینت مدرن طراحی آشپزخانه معاصر بر سطوح مات، مواد طبیعی و بتن متکی است.البته هنوز هم آشپزخانه‌هایی در همه شکل‌ها و رنگ‌ها وجود دارد، بالاخره سلیقه‌ها متفاوت است – و هرکسی باید بتواند آشپزخانه رویایی خود را پیدا کند یا کنار هم بگذارد .با این حال، یک روند آشپزخانه به ویژه در قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا توجه را به خود جلب کرد: رنگ‌ها تیره‌تر می‌شوند و سطوح رنگی مات به خود می‌گیرند. سیاه و خاکستری بر مقیاس رنگ غالب است که اغلب با رنگ های قرمز تیره، مسی رنگ یا خاکستری آبی محفوظ به هم می پیوندند. ساخت کابینت نئوکلاسیک

ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

ما با چندین سازنده آشپزخانه بحث کردیم که چگونه سطح مات جایگزین آشپزخانه با براقیت بالا می شود. نتیجه شگفت‌انگیز: نه تنها ترجیحات طراحی در اینجا نقش دارند، بلکه عملگرایی نیز نقش دارند، زیرا اثر انگشت در سطوح مات بسیار کمتر ظاهر می‌شود.

تقریباً تمام تولیدکنندگان بزرگ برای جلوی آشپزخانه به سطوح مات متکی هستند . برخی از تولیدکنندگان ممتاز مانند قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه پلی اورتان حتی تا آنجا پیش می روند که سطوح خود را با فناوری نانو خاصی آغشته می کنند تا تلاش تمیز کردن را تا حد امکان پایین نگه دارند.

چوب جامد و بتن

اصالت و اشکال واضح نیز نقش مهمی در مفاهیم طراحی روندهای فعلی آشپزخانه دارند. چوب جامد و سنگ طبیعی به طور فزاینده ای به جای مواد مصنوعی، نه تنها روی میز کار ، بلکه در بقیه تجهیزات نیز استفاده می شود: کابینت های آشپزخانه و نمای جلوی ساخته شده از چوب جامد، مرمر یا بتن، روند رواج دارند. کابینت نئوکلاسیک بهترین رنگ در طراحی ساخت و نصب

سازنده بلانکو نیز از عنصر سبک بتن استفاده کرده و به طرز متقاعد کننده ای آن را به سینک آشپزخانه منتقل کرده است . اگرچه سینک های مینیمالیستی با خطوط شفاف خود از بتن ساخته نشده اند، اما مواد استفاده شده هنوز معتبر به نظر می رسد. به لطف یک پوشش رنگی خاص قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا ” ویژگی های خاص بتن حفظ می شود. هر سینک کمی متفاوت است، سایه های رنگ ذاتی سطوح بتنی نیز در اینجا تقلید می شود.

روند آشپزخانه برای آینده؟

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق قیمت کابینت کلاسیک هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا به صراحت موضوع «آشپزخانه آینده» را پرچمدار خود کرده است. مدت ها پیش پیش بینی می شد که آشپزخانه هوشمند راه خود را به زندگی ما باز خواهد کرد. اما اجرای واقعی برای مصرف کننده هنوز زمان زیادی دارد و در بسیاری از جاها هنوز جای بهبود وجود دارد. بنابراین ما فقط یکی از مفاهیمی را ارائه می کنیم که ما را متقاعد کرد.

ساخت کابینت آشپزخانه پلی اورتان

همه با شیر آب غیر تماسی به خصوص از توالت های عمومی آشنا هستند. جریان آب در اینجا توسط یک سنسور حرکت کنترل می شود و علاوه بر بهداشت بهتر، استفاده مسئولانه از منابع آب ما را نیز تضمین می کند.

ترندهای آشپزخانه برای سال ساخت کابینت آشپزخانه شامل راه حل های جدید و هوشمندانه بلانکو است. متخصص سینک و یراق آلات آشپزخانه با مدل قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا سال گذشته یراق آلات سنسور حرکت را برای مصارف خانگی ارائه کرد. اکنون سه مدل جدید با ویژگی های “هوشمند” وجود دارد. کابینت هایگلاس

مورد علاقه ما شیر هوشمند قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا است که جایگزین کتری می شود. این نه تنها باعث صرفه جویی در فضای شما در سطح کار می شود، بلکه در زمان انتظار آزاردهنده برای آب گرم – چه برای چای و چه برای پخت و پز نیز صرفه جویی می کند.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک قیمت کابینت نئوکلاسیک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا به ویژه کسانی را که دوست دارند پخت و پز کنند تحت تأثیر قرار می دهد: اتصالات دقیقاً مقدار آب مورد نظر شما را پر می کند – بنابراین می توانید در آینده فنجان اندازه گیری کمکی آشپزخانه را در کمد بگذارید. به سادگی مقدار مورد نیاز آب را تنظیم کنید و شیر هوشمند با لمس یک عنصر کنترل مبتنی بر حسگر شروع به کار می کند. به لطف کنترل دینامیک جریان آب، فشار آب به طور خودکار با مقدار آبی که باید پر شود تنظیم می شود. این نه تنها در مصرف آب صرفه جویی می کند، بلکه در زمان ارزشمند نیز صرفه جویی می کند.

این سه با یک شیر آب با فیلتر چند مرحله ای قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا یکپارچه برای کیفیت عالی آب تکمیل می شود. به این ترتیب میزان آب آهک و فلزات سنگین باید کاهش یابد.

ساخت کابینت آشپزخانه و طراحی هود

دو مفهوم طراحی برای هودهای استخراج کننده که با  مدل استاندارد متفاوت بودند نیز قانع کننده بودند . حتی اگر هر دو راه‌حل کاملاً جدید نباشند، تولیدکنندگان قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا با افزودن‌های جدید، چیز کمی را به خطوط تولید خود اضافه کرده‌اند و بنابراین قطعاً در فهرست ترندهای آشپزخانه ساخت کابینت آشپزخانه جایگاهی کسب کرده‌اند.

هودهای آویزان آزاد شرکت قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا یک بار دیگر برای همه کسانی که می خواهند طراحی مدرن را در آشپزخانه ببینند برجسته شد. با مدل جدید قاب معماریکا یک هود استخراج کننده چرخشی قدرتمند را با یک عنصر نورپردازی جذاب ترکیب می کند. در بالای آن، یک قفسه کاربردی و خوش فرم وجود دارد که ظروف پخت و پز مانند گیاهان و ادویه ها را می توان در دسترس آسان بالای اجاق قرار داد .

قفسه یکپارچه و طراحی جذاب با قاب مشکی مات به ضخامت 2 سانتی متر ساخته شده از لوله های مربع جدید است. قاب اسکای لاین از نظر رنگ و متریال کاملاً با روند فعلی آشپزخانه مطابقت دارد و با طراحی مینیمالیستی معاصر مطابقت دارد.

“نوآوری آشپزخانه سال”

به عنوان نوآوری آشپزخانه سال 2022 ، قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا برنده جایزه انتخاب مصرف کننده از ابتکار کابینت آشپزخانه برای این مدل شد. مانند تمام مدل های دیگر این سری، قاب ساخت کابینت و کمد دیواری با اصل اثبات شده ساخت کابینت ام دی اف برای جداسازی کارآمد چربی و موتور فن EC بی صدا ارائه می شود. هود استخراج را می توان به طور مداوم از طریق کنترل از راه دور یا برنامه بالا و پایین برد – برای فاصله بهینه تا اجاق گاز و سر هر یک از اعضای خانواده.

روی صفحه داغ، نور اجاق گاز LED، نور کاملا معتدل را فراهم می کند. می توان آن را بین قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا تنظیم کرد. نورپردازی افکت مکمل مفهوم نورپردازی خلاقانه در آشپزخانه شما است. این شیشه در پشت شیشه دودی خاکستری با کیفیت بالا پنهان شده است و رنگ روشن آن نیز به شکلی انعطاف پذیر با سبک آشپزخانه شما سازگار است .

هود استخراج در صفحه داغ

شرکت قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا همچنین با راه حل های نوآورانه خود از نازل های ورودی که در صفحه داغ تعبیه شده است، پایان هود استخراج کلاسیک را اعلام می کند. بخار و بوها به جای بالا آمدن به سمت پایین استخراج می شوند. مزایا: سر و صدای کمتر و فضای کمتر مورد نیاز.

“قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا” نیز با درج های ماشه رنگارنگ و عملکرد بصری خود توجه ها را به خود جلب کرد. لهجه های کاملاً جدید را می توان در اینجا با پنج رنگ تازه ست کرد. کنترل‌ها نیز کاملاً بازطراحی شده‌اند و در نتیجه کنترل‌های آسان و شهودی مانند یک صفحه نمایش لمسی ایجاد می‌شوند.

همچنین متقاعد کننده: تمیز کردن این سیستم بسیار آسان است (در ماشین ظرفشویی و با فیلترهایی که به راحتی قابل جابجایی هستند)، اجاق گاز القایی یک تجربه پخت عالی را ارائه می دهد و بسته به شرایط فردی، انتخاب بین هوای همرفتی یا خروجی وجود دارد.

سازماندهی شده بمانید – عملکرد درونی با سیستم و سبک

آخرین اما نه کم اهمیت ترند آشپزخانه که در آن یک محصول کوچک مشکلات کوچک آشپزخانه را برطرف می کند. قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا  در مورد آشپزخانه های با کیفیت، یک برند فوق العاده است. فضای داخلی آشپزخانه شما همچنین می‌تواند با درج‌های کشوی انعطاف‌پذیر «ساخت کابینت و کمد دیواری» ساخته شده از پشم‌های قالب‌گیری شده، به‌طرز شیک مبله شود. نگهداری از این مواد نه تنها بسیار آسان است، بلکه عایق در برابر صدای تق تق آزار دهنده ظروف آشپزخانه در کشوها نیز می باشد.

سازنده قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا جایزه طراحی آلمانی را در بخش ” ظروف آشپزخانه طراحی محصول عالی ” برای جعبه های فلکس دریافت کرد. ما با هیئت داوران موافقیم: یک محصول کاربردی در مورد جزئیات آشپزخانه!

ما امیدواریم که بینش کوچک ما در مورد نکات برجسته آشپزخانه زنده به شما اولین ایده از آخرین روند آشپزخانه را داده باشد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه ریزی آشپزخانه، طراحی، تجهیزات و موارد دیگر در مجله آشپزخانه آنلاین ما بیابید .

لوازم برقی در آشپزخانه: کمک های بزرگ و کوچک

وسایل برقی در آشپزخانه زندگی روزمره ما را بسیار آسان می کند. علاوه بر وسایل بزرگ آشپزخانه مانند اجاق گاز و ماشین ظرفشویی، کمک های کوچکی مانند توستر یا مخلوط کن نیز در آن گنجانده شده است. قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا برنامه ریز آشپزخانه شما نکاتی را در مورد اینکه در مورد تجهیزات الکترونیکی باید به چه نکاتی توجه کرد و اینکه چگونه این اجزای جداگانه می توانند به طور هماهنگ در تصویر کلی آشپزخانه ادغام شوند، ارائه می دهد.

تجهیزات اولیه هر آشپزخانه

وسایل الکترونیکی جزئی از تجهیزات اساسی هر خانواده هستند. پیشرفت فنی کار آشپزخانه را بسیار آسان می کند و در زمان بسیار صرفه جویی می کند. این امر به این واقعیت کمک کرده است که امروزه در بسیاری از خانواده‌ها هر دو والدین می‌توانند شغل پردرآمدی را دنبال کنند.

پیشرفت دور از پایان است. همانطور که آشپزخانه هوشمند ثابت می کند   ، تولیدکنندگان هیچ ایده ای ندارند  .قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ممبران

لوازم آشپزخانه بزرگ و کوچک

در بسیاری از موارد، لوازم آشپزخانه بزرگ به طور مستقیم در آشپزخانه نصب شده نصب می شوند. اینها بیش از همه عبارتند از:قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت نئوکلاسیک

 • یخچال
 • اجاق گاز
 • فر
 • ماشین ظرفشویی
 • مایکروویو

راه حل های ظریفی برای به دست آوردن یک نمای آشپزخانه یکنواخت وجود دارد . سازندگان معروف لوازم آشپزخانه محصولات و مدل های خود را به صورت لوازم داخلی و یا لوازم خانگی عرضه می کنند. هنگام برنامه ریزی آشپزخانه، مشتریان می توانند انتخاب کنند که چگونه آشپزخانه خود را طراحی کنند و لوازم خانگی را به نمایش بگذارند.

همه چیز در مورد وسایل آشپزخانه کوچک کمی متفاوت است. بسیاری از دستیارهای کوچک آشپزخانه معمولاً روی میز کار، جزیره آشپزخانه یا در کمدهای آشپزخانه منتظر هستند  تا مورد استفاده قرار گیرند.  قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکااز جمله موارد زیر است:

 • مایکروویو
 • مخلوط کن
 • آبمیوه گیری
 • ساندویچ ساز
 • توستر
 • آبگرمکن
 • دستگاه چای خوری
 • دستگاه های قهوه ساز تمام اتوماتیک
 • دستگاه های فیلتر قهوه
 • غذاسازها (مانند ترمومیکس)
 • ترازوی آشپزخانه برقی
 • چوب تصفیه
 • رادیو آشپزخانه

بسیاری از سازندگان معروف مانند قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا یا زیمنس اکنون برنامه هایی را برای کنترل دستگاه های مدرن از طریق تلفن هوشمند ارائه می دهند.

برق برای دستگاه های الکترونیکی

یکی از مهمترین وظایف هنگام برنامه ریزی آشپزخانه، تهیه لیستی از تمام وسایل برقی کوچک و بزرگ مورد نظرتان است.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت کلاسیک

از یک طرف، این به محاسبه فضای مورد نیاز کمک می کند. از طرف دیگر، منبع تغذیه باید برای این منظور باشد. ساخت کابینت آشپزخانه در قسمت میز کار باید پریزهای کافی برای تامین برق همه چیز وجود داشته باشد.

یکپارچه سازی دستگاه های الکتریکی

اجاق گاز و فر

اجاق گاز قلب آشپزخانه است. ساخت کابینت آشپزخانه می تواند به تنهایی در یک جزیره آشپزخانه بایستد یا مستقیماً در واحد آشپزخانه ادغام شود. فر اغلب مستقیماً در زیر صفحه قرار می گیرد، اما می توان آن را در کابینت های بلند در سطح میز کار نیز نصب کرد. این عملی است زیرا برای بررسی کباب یا کیک یا بیرون آوردن آن از فر لازم نیست خم شوید. اجاق بالاتر همچنین به ایمنی کودکان کوچک در خانه کمک می کند، زیرا در این صورت آنها نمی توانند خود را روی درب اجاق داغ بسوزانند.

عملکردهایی مانند گرمای بالا و پایین، هوای گردشی و هوای گرم در کوره ها رایج هستند. اگر عملکردهای اضافی مانند “گریل”، بخارپز  یا “دکمه پیتزا” را می خواهید، معمولاً باید کمی بیشتر در جیب خود فرو کنید.

اجاق گاز تقریباً همیشه همسطح میز کار آشپزخانه است. به طور کلی بین اجاق گاز یا برقی انتخاب وجود دارد. رایج ترین ها در اینجا اجاق سرامیکی یا اجاق گاز القایی هستند. اجاق القایی کمی گران تر، مد روز است، زیرا منطقه پخت و پز ایمن و کم مصرف است. مهم: برای این کار به دیگ های آشپزی سازگار نیاز است.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت ممبران

باید یک هود استخراج کننده در بالای محل پخت وجود داشته باشد تا بوها و بخارات (اصطلاحاً بخارات) تولید شده در حین پخت را استخراج کند. این به ویژه در آشپزخانه های با پلان باز که آشپزخانه مستقیماً در اتاق نشیمن یا ناهارخوری ادغام می شود مفید است. هودهای استخراج با هوای در حال گردش یا هوای خروجی کار می کنند. گاهی اوقات سیستم های استخراج نیز مستقیماً در اجاق گاز ادغام می شوند.

یخچال و فریزر

آشپزخانه بدون یخچال غیر قابل تصور است. ساخت کابینت آشپزخانه غذاها و نوشیدنی ها در اینجا خنک نگهداری می شوند تا بتوان آنها را برای مدت طولانی تری نگهداری کرد. آنها تقریباً در همه اندازه‌ها موجود هستند: از یخچال‌های کوچک برای چند نوشیدنی گرفته تا مدل‌های دیواری و از کف تا سقف با درهای بالدار (یخچال‌های ساید بای ساید) یا حتی یخچال‌های هوشمند .

ترکیبی از یخچال و فریزر رایج است. برخی از یخچال ها و یخچال فریزرها لوازم جانبی جالبی دارند، مانند یخ ساز یا آب ریز. البته می توانید یخچال و فریزر را جداگانه نیز خریداری کنید.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا بازسازی آشپزخانه

ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی کار را آسان می کند، در زمان و آب صرفه جویی می کند. بدون نیاز به شستن قابلمه، بشقاب، لیوان و کارد و چنگال با دست در سینک، راحت است.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

آنها به عنوان واحدهای مستقل، واحدهای داخلی و واحدهای توکار در دسترس هستند. ماشین ظرفشویی را می توان مستقیماً در واحد آشپزخانه یا به صورت مستقل قرار داد. بسته به اندازه و فضای آشپزخانه، امکان ادغام ماشین ظرفشویی در یک کابینت بلند وجود دارد.

ابعاد استاندارد در اینجا 45 و 60 سانتی متر است. معمولاً یک ماشین ظرفشویی باریک مخصوصاً برای خانواده های مجرد کافی است. گزینه دیگر برای ظروف کمتر کثیف، وسایل به اصطلاح فشرده هستند. آنها به صورت رومیزی یا توکار در دسترس هستند، اما بر خلاف ماشین ظرفشویی، انرژی نسبتا زیادی مصرف می کنند. کابینت مدرن

ماشین لباسشویی و خشک کن

ماشین لباسشویی یا حتی خشک کن به معنای محدودتر لوازم آشپزخانه نیستند. ساخت کابینت آشپزخانه با این حال، ممکن است دلایل عملی برای قرار دادن آنها در آشپزخانه وجود داشته باشد، به عنوان مثال اگر فضای کافی در حمام وجود نداشته باشد یا اتصال آب مناسب وجود نداشته باشد. ماشین های لباسشویی نیاز به اتصال آب دارند و به همین دلیل در کنار ماشین ظرفشویی نزدیک سینک قرار می گیرند.

هنگام خرید ماشین لباسشویی، حجم درام، برنامه های مختلف، دور در دقیقه و رده انرژی نقش مهمی ایفا می کند.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه کلاسیک

ماشین‌های لباسشویی معمولاً در زیر میز کار قرار می‌گیرند و به‌عنوان لودر بالا حتی می‌توان آن‌ها را با یک نمای آشپزخانه یکدست نصب کرد. از طرف دیگر، ماشین‌ها می‌توانند کاملاً آزاد باشند.

یک آشپزخانه کامل یا هر وسیله آشپزخانه را جداگانه انتخاب کنید؟

بسیاری از تولید کنندگان آشپزخانه ساخت کابینت آشپزخانه در حال حاضر آشپزخانه های کامل از جمله لوازم برقی را ارائه می دهند. به طور کلی، این پیشنهادات اغلب ارزان‌تر از برنامه‌ریزی آشپزخانه با انتخاب جداگانه لوازم خانگی مستقیماً از سازنده است. با این حال، انتخاب محصولات فردی اغلب در اینجا محدود است.

بنابراین توصیه می‌شود قبل از خرید، به این فکر کنید که آیا دستگاه جداگانه باید عملکردهای خاصی داشته باشد یا اینکه راه‌حل‌های استاندارد معمولی کافی هستند.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت انزو

اتفاقاً رنگ وسایل برقی نیز در جلوه بصری آشپزخانه نقش دارد . در اینجا چسبیدن به یک دنیای رنگی یا هماهنگی رنگی تک تک قسمت ها با بقیه اتاق می تواند بسیار مؤثر باشد.

هود اجاق گاز – در برابر چربی و بو ضروری است

هود استخراج متعلق به هر آشپزخانه مجهز است. کار اصلی آنها استخراج بخار پخت و پز و همراه با آن رطوبت، چربی و بو است. هودهای اکسترکتور در اشکال مختلف و در سطوح مختلف از پیچیدگی های فنی وجود دارند. قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکاانواع رایج و غیر معمول را ارائه می دهد.

چرا هود استخراج کننده کاملا ضروری است

بخارات پخت و پز، به اصطلاح بخار، حاوی چربی، رطوبت و بوهای سرسخت مواد غذایی است. زمانی که آشپزخانه مستقیماً در قسمت نشیمن ادغام می شود، موارد دوم بسیار ناخوشایند هستند. گریس به راحتی رسوب می کند و به سطوح و سطوح اطراف می چسبد. بخار آب داغ نه تنها آشپزخانه را “ابر” می کند، بلکه می تواند به کمدها و مبلمان اطراف نیز آسیب برساند. هرکسی که قبلاً با رشد رطوبت و کپک زدن در اتاق ها مشکل داشته باشد، به خود بدی می کند. به همه این دلایل، چه فقط یک آشپزخانه کوچک یا یک آشپزخانه بزرگ خانوادگی داشته باشید، یک هود در هنگام آشپزی ضروری است !

ساخت کابینت آشپزخانه پولیشی

هودهای استخراج تقریباً در همه سبک ها موجود هستند: رنگارنگ، زاویه دار، کلاسیک یا مدرن. طراحی و اندازه را می توان با آشپزخانه مربوطه تطبیق داد یا تقریباً به طور کامل پنهان کرد، به طوری که می توانند یک عنصر سبک در آشپزخانه های طراح یا آشپزخانه های روستایی باشند  .

در اینجا یک نمای کلی از انواع راه حل های هوشمند برای پیدا کردن هود مناسب برای هر آشپزخانه آورده شده است:ساخت کابینت آشپزخانه

 • هودهای زیرسازی
 • هودهای صفحه تخت
 • هود میانی / هود کابینت
 • هودهای صفحه تخت
 • هودهای سر
 • هودهای دیواری
 • هودهای دودکش
 • هودهای سقفی
 • هودهای بالابر سقفی
 • بلوک های ساختمانی فن
 • استخراج رو به پایین / فن و اجاق گاز رو به پایین
 • هود رومیزی و هود بالابر رومیزی
 • جعبه های گردش مجدد
 • هودهای جزیره ای

به عنوان یک قاعده، هودهای استخراج از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند و اغلب دارای عناصر شیشه ای هستند. علاوه بر این، معمولاً لامپ هایی (نورپردازی هالوژن یا LED) در هودها تعبیه می شود که محل پخت و پز را روشن می کند.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه انزو

هود اگزوز یا هود چرخش؟

انواع مختلفی از این دستگاه الکتریکی وجود دارد، اما در نهایت همیشه تنها دو سیستم مختلف وجود دارد: هوای گردشی و هوای خروجی .

هر دو مدل دارای فیلتر چربی مشترک هستند که باید مرتبا تمیز یا تعویض شود. با هودهای مدرن می توانید فیلتر را در چند مرحله ساده جدا کرده و به سادگی  آن را در ماشین ظرفشویی  تمیز کنید.

ساخت کابینت آشپزخانه ترک

هودهایی با سیستم هوای خروجی به عنوان هودهای کلاسیک استخراج یا هودهای هوای خروجی شناخته می شوند. ساخت کابینت آشپزخانه این بدان معنی است که این هودهای استخراج بخارات را از طریق یک لوله به بیرون هدایت می کنند. این نیاز به دسترسی به دودکش یا پیشرفت در سنگ تراشی دارد. این هودها کارآمدتر هستند زیرا به سادگی رطوبت و بوهای اضافی را از بیرون خارج می کنند. هوای خانه تازه و تمیز می ماند.

علاوه بر این، آنها معمولاً بسیار کم صداتر از هودهای چرخشی هستند. نکته: هنگام خرید به اطلاعات توسعه نویز توجه کنید و مقادیر ارائه دهندگان مختلف را با هم مقایسه کنید.

ظرفیت هود هود به اندازه آشپزخانه و بسته یا باز بودن آن بستگی دارد. وقتی صحبت از هودهای استخراج به میان می آید، خیلی کمک می کند.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا قیمت هر متر کابینت

بنابراین هودهای اکستراکتور نسخه درجه یک هستند، اما در هر آشپزخانه ای امکان پذیر نیست. به ویژه در آپارتمان های اجاره ای، هودهای هوای خروجی اغلب امکان پذیر نیستند.

دستگاه های دارای هوای خروجی قابل اعتماد کار می کنند، اما دارای معایبی نیز هستند: از یک طرف، نصب بسیار پیچیده است. و از طرف دیگر، هوای سرد از بیرون می تواند نسبتاً بدون مانع به داخل بکشد. نتیجه: بادهای سرد و نیاز به گرمایش بیشتر در دماهای پایین.

اما یک راه حل فنی اما گران قیمت برای این نیز وجود دارد: نصب جعبه دیواری به اصطلاح برق. این تنها زمانی که هود استخراج کننده در حال کار است، یک دریچه را به سمت بیرون باز می کند.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت آشپزخانه انزو

هود برد با هوای اجباری ارزان‌تر و راحت‌تر از هودهای با هوای خروجی نصب می‌شود. بخارات آشپزی به داخل کشیده می شود، تمیز می شود و دوباره به داخل اتاق رها می شود.

به عنوان یک قاعده، قدرت آنها در آشپزخانه هایی با تهویه مناسب کافی است تا از بوی نامطبوع و ایجاد بخار جلوگیری شود.

همانطور که از نام آن پیداست، هود کانوکشن بخار پخت و پز را دفع نمی کند، فقط آن را دوباره توزیع می کند. این دستگاه ها علاوه بر فیلتر چربی، دارای فیلتر دیگری (زغال فعال) هستند که بوها را خنثی کرده و هوای تمیز را تضمین می کند. طرح کابینت های گلاس ترک طراحی ساخت و نصب

با این حال، با این سیستم، خطر توسعه رطوبت وجود دارد. بنابراین توصیه می شود برای جلوگیری از تشکیل کپک به طور منظم تهویه کنید. علاوه بر این، به ویژه مدل های ارزان قیمت به طور قابل توجهی بلندتر از هودهای استخراج کننده هستند. یکی دیگر از معایب این است که فیلترهای کربن فعال در اینجا باید به طور مرتب تعویض شوند. یعنی زمان و پولی که برای هودهای هوای خروجی لازم نیست.

نصب به عنوان هود دیواری مستقیماً بالای اجاق گاز آشپزخانه رایج است. به عنوان یک قاعده، دستگاه در یک کمد نصب  می شود تا شیلنگ ها، کابل ها و در صورت لزوم، سیستم استخراج در پشت درب کمد ناپدید شوند.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت پلی اورتان

با این حال، اگر منطقه پخت و پز در یک جزیره آشپزخانه است، یک هود استخراج آزاد مورد نیاز است. به این هودهای جزیره ای می گویند. هودهای جزیره ای با هوای خروجی روی سقف می تواند یک مزاحم زیبایی شناختی باشد، زیرا لوله های هوای خروجی ضخیم هستند و ساختار را حجیم نشان می دهند. نسخه های باریک نیز در بخش قیمت بالاتر وجود دارد.

در حال حاضر برخی از مواد عجیب و غریب در بازار وجود دارد که زیبایی شناسی کاملاً متفاوتی دارند.قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ترک

روند  آشپزخانه  با استخراج بخارات آشپزی به سمت بالا، به طور کامل شکل کلاسیک را از بین می برد. ساخت کابینت آشپزخانه هودهای رومیزی یا فن های رو به پایین در اجاق گاز نصب می شوند و بخار را به سمت پایین و یک طرف از قابلمه ها و تابه ها بیرون می کشند. برخی از مدل‌ها را می‌توان حتی با فشار دادن یک دکمه در زیر ساخت فرو برد و بیرون آمد. ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه

پیشرفت فنی نیز در آشپزخانه منعکس شده است. ساخت کابینت آشپزخانه تولید کنندگان آشپزخانه هودهای استخراج خود را با انواع عملکردهای اضافی مجهز می کنند. عملکردهای استخراج لبه و اجرا در حال حاضر در بسیاری از هودهای استخراج استاندارد هستند.

با استخراج لبه، بخارات از لبه خارج می شوند، که این اثر جانبی خوبی دارد که فیلتر چربی نامرئی است. عملکرد قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران پلی اورتان انزو ترک پولیشی مات براق هایگلاس طوسی سفید خاکستری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه MDF تضمین می کند که هود برای مدت کوتاهی پس از خاموش شدن به طور مستقل به کار خود ادامه می دهد و همه بوها واقعاً از بین می روند.

حتی ویژگی‌های بیشتری نیز وجود دارد: وقتی هود استخراج چند کاره می‌شود، به عنوان یک جسم سبک در طراحی مدرن یا به عنوان بلندگو برای تلفن هوشمند نیز عمل می‌کند. علاوه بر این، نشانگرهای اشباع فیلتر چربی می تواند به شما اطلاع دهد که فیلتر نیاز به تمیز کردن یا تعویض دارد.

مطمئناً می‌توانیم کنجکاو باشیم تا ببینیم هودهای استخراج نسل بعدی با چه عملکردی روبرو خواهند شد. مجله آشپزخانه آنلاین ما اطلاعات بیشتری در مورد روندها و لوازم الکترونیکی در  آشپزخانه ارائه می دهد !

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade silk carpet price

3 دیدگاه دربارهٔ «ساخت کابینت آشپزخانه»

 1. بازتاب: کابینت آشپزخانه هایگلاس ⋆ طراحی مدرن کلاسیک نئوکلاسیک معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: محاسبه آنلاین قیمت کابینت ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: کابینت هایگلاس ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *