معماریکا

بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا

بازسازی کامل آپارتمان در تهران

بازسازی کامل آپارتمان در تهران

مایلیم از مشتری عزیزمان به خاطر انتخاب ما برای بازسازی کامل آپارتمان قدیمی اش در تهران تشکر کنیم. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا ما تمام آماده سازی های خود را تکمیل کرده ایم و پروژه بازسازی کامل آپارتمان قدیمی خود را آغاز کرده ایم.

ما پروژه خود را برای بازسازی کامل آپارتمان قدیمی در اریمان آغاز کردیم. شما می توانید تمام جزئیات، مراحل ساخت و ساز و تصاویر قدیمی و جدید ما را در این صفحه از بازسازی این آپارتمان قدیمی که به صورت کلید در دست انجام خواهیم داد، مرور کنید. وقتی پروژه ما تکمیل شد، نسخه نهایی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شیک ترین رنگ ها برای ورودی

با شیک ترین رنگ ها برای درب ورودی ، به دکوراسیون داخلی خانه خود سبک بیافزایید. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا خانه های ما می توانند معانی مختلفی برای ما داشته باشند. برای برخی از ما به معنای فضای زندگی، فضای امن، واقعیت ضروری ماست، در حالی که برای برخی دیگر به معنای هنر و هستی است. به عنوان یک علاقه مند به دکوراسیون، ما اینجا هستیم تا با گزینه های متعدد برای دکوراسیون در به شما کمک کنیم گرما و ظرافت را به ورودی خانه خود اضافه کنید.

شیک ترین رنگ ها برای ورودی

با شیک ترین رنگ های رنگ برای ورودی به زندگی خود رنگ بیافزایید. مجتمع‌های خانه‌ای که همه در آن زندگی می‌کنند با جمعیت، تعداد اتاق‌ها، مترمربع، مکان و تفاوت‌های طراحی ظاهر می‌شوند. با این حال، تقریباً در هر مجموعه مهمان، اتاق‌های پیشرو جزء ضروری هستند. آیا تا به حال فکر کرده اید که درهایی که تقریباً فضای کلی خانه را تغییر می دهند می توانند هویت شما را نشان دهند؟ ورودی ها و سالن ها اغلب نادیده گرفته ترین مناطق هستند. با این حال، این بخش ها به اندازه لباسی که می پوشیم یا ویترین فروشگاه اهمیت دارند. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا امیدوارم به این موضوع واقف باشید که رنگ های به کار رفته در ورودی و سالن ها بر متراژ خانه شما تاثیر می گذارد و در صورت عدم انتخاب درست جلوه ای بسیار تیره، باریک و خفه کننده ایجاد می کند.

ما به عنوان افراد عجیب دکور سعی می کنیم اولویت های صاحب خانه را در کارهای رنگ آمیزی و سفید کاری و با نمونه هایی که با تجربه گسترده خود منعکس می کنیم کمک کنیم. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا در دکور اغذیه فروشی هر چیزی که به دنبال آن هستید وجود دارد. ما اینجا هستیم تا با مواد رنگی درجه یک کیفیت و سبک را به خانه شما اضافه کنیم. در مقاله امروز، ما در مورد تعدادی از نکاتی صحبت خواهیم کرد که می توانید با چهره ای خندان ملاقات کنید و ظاهری جادارتر با انتقال صاف و چشمگیر در اتاق های خانگی ایجاد کنید. هرگز از ملاقات با شیدایی دکور و سپردن کسب و کار خود به ما پشیمان نخواهید شد. زیرا از دیدن شما در جمع مشتریان خوشبخت خرسند خواهیم شد.

فرض کنید دوستان شما به هر دلیلی از خانه تازه خریداری شده شما دیدن می کنند یا از شما دیدن می کنند. برای ورودی و سالن تازه طراحی شده خود چه رنگی را دوست دارید؟ بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا شجاع باش، نترس! به عنوان مثال، آیا دوست ندارید با افزودن فضایی آرام تر و آرام تر با رنگ های پاستلی میزبان دوستان خود باشید؟ بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا یا نمی خواهید با انتخاب تناژهای زرد، فضایی شادتر با جلوه ای زنده و چشم نواز به غذای خود اضافه کنید؟ آیا حتی نمی خواهید این حال و هوا را با زیورآلات یا نقاشی های مورد علاقه خود که خاطرات شما را منعکس می کند تزئین کنید؟ به یاد داشته باشید که ورودی ها مانند یک مسیر ترانزیتی هستند. شما می توانید با تزییناتی که می سازید جلوه ای شیک و دلنشین ایجاد کنید و با انتخاب رنگ مناسب فضای وسیع تری به ورودی خود ببخشید. فضای مثبت خانه شما به انتخاب شما بستگی دارد.

با انتخاب رنگ پاستلی، می‌توانید تغییرات ساده‌تر و ساده‌تر را در انتقال بین اتاق‌ها ارائه دهید. در نظر گرفتن رنگ مبلمان و محصولات دکوری که با راهروی ورودی استفاده خواهید کرد مفید است. به عنوان مثال، از لوستر، آویز، گلدان گل؛ همه چیز را به عنوان یک کل تصور کنید، تا دوندگان بسیار مهم شما. اگرچه به ظاهر ساده است، اما راهروهای ورودی دارای جزئیات و مناطق کاملاً آزادانه هستند. ما به عنوان دوستداران دکور مراقب هستیم تا رویاهای شما را محقق کنیم و به خانه شما و شما سبک ببخشیم. جابجایی های نرم بین اتاق ها و رنگ های سبز پاستلی که با بسیاری از رنگ ها سازگاری دارند یکی دیگر از مزیت های انتقال صاف است.

بازسازی ساختمان تهران

می‌توانید با گیاهان سبز و گلدان‌های زیبا در رنگ‌های آبی پاستلی، فضایی چشم‌گیر در راهروی خود ایجاد کنید. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا هر دو گیاه سبز جلوه طبیعی تری در خانه شما ایجاد می کنند. به عنوان یک علاقه مند به دکور، فکر می کنیم مهم است که رنگی را با توجه به کاربرد مورد نظر خود در کارهای رنگ آمیزی داخلی انتخاب کنید. شما باید با در نظر گرفتن فضای کلی خانه خود در کنار راهروی ورودی، انتخاب رنگ داشته باشید. این فرآیندهای جنون آمیز دکور با شما هستند. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا مناسب ترین و مناسب ترین انتخاب را برای خانه خود داشته باشید. باید توجه داشته باشید که کل فضای خانه خود را با رنگ ها کامل خواهید کرد. مبلمان داخلی در واقع جزییات بسیار مهمی در جهت ورودی و اتاق های دیگر است. رنگ های اشتباه را دست کم نگیرید می تواند هوای مبلمان پر زرق و برق شما را خاموش کند.

بنابراین، به شما این امکان را می دهد که در مورد همه چیز به عنوان یک کل فکر کنید. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا منتظر تماس شماست تا با تیم متخصص خود در زمینه دکوراسیون رنگ وایت وایت به شما کمک کند. شما می توانید به کارهای متعدد دکوراسیون منزل ما در وب سایت ما نگاهی بیندازید و برای رویایی که فکر می کنید شما را خوشحال می کند با ما تماس بگیرید. ما اینجا هستیم تا از شما الهام بگیریم. خوشبختی را با عجیب و غریب دکور، آدرس مناسب برای استایل و اعتماد در آغوش بگیرید.

اگرچه درگاه‌ها بیشترین یا کم استفاده‌ترین پارتیشن‌ها در فضاهای زندگی شخصی هستند،بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا اما در خانه‌های مختلف ما زندگی می‌کنیم. فکر می کنیم اگر بگوییم این قسمتی است که بیشتر از همه توسط برخی از صاحبان خانه نادیده گرفته شده یا نادیده گرفته می شود، ایرادی وجود ندارد؟ دلیل این امر ممکن است به این دلیل باشد که آموزشی که کاربردی نیست و در بین اولویت ها جایگاهی ندارد، غیر کاربردی تلقی می شود که از نظر کاربری ساده و ناکافی به نظر می رسد. آیا از چیدمان های کلیشه ای معمول خانه خسته نشده اید؟ بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا آیا می خواهید خانه خود را از ابتدا تزئین کنید؟ آیا در چیدمان مجدد خود به دکوراسیونی شیک و مدرن نیاز دارید؟ آیا به یک تیم حرفه ای نیاز دارید تا به دنبال پاسخ سوالات شما باشد یا شما را به درستی راهنمایی کند؟ این آدرس مناسبی است که در آن پاسخ تمام سوالات دیوانه کننده دکوراسیون خود را خواهید یافت. ما برای شما کار می کنیم. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. جدای از فضاهای نشیمن شخصی، ورودی هتل ها، مغازه ها، مراکز تجاری، رستوران ها، اماکن تفریحی، شرکت ها و مکان های مشابه واقع در فضاهای عمومی و به عبارتی ورودی ها، با ورودی های متفاوت، مدرن و با کیفیت دلنشین خود توانسته اند توجه ها را به خود جلب کنند. به منظور جذب مشتریان خود

آیا رستورانی برای طراحی یک هشتی لوکس دارید؟ آیا دفتر یا فروشگاهی دارید که در زمینه های مختلف خدمات ارائه دهد؟ بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا آیا یک زندگی تجاری را شروع کردید و یک مرکز تجاری افتتاح کردید؟ آیا می خواهید کسب و کار خصوصی یا عمومی شما ظاهری شیک، باکیفیت، متظاهر و منحصر به فرد داشته باشد؟ سپس شما در آدرس مناسب هستید. دکور دلیسی وجود دارد تا کار شما را با تزئینات مجلل منحصر به فرد ورودی آسان کند. اولویت ما گوش دادن به شماست. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا گوش دادن به درخواست های شما برای دکوراسیون ورودی لوکسی که می خواهید انجام دهید و قادر به تصمیم گیری در مورد مناسب مطابق با نیازهای خود هستید. به عنوان مثال؛ شما یک مغازه لباس فروشی دارید یا به فکر افتتاح یک فروشگاه پوشاک هستید. و فرض کنید فروشگاه شما یک ورودی دارد. دوست دارید چه ورودی را تصور کنید؟ حتماً دیده‌اید که در ابتدای قدم‌هایی که فروشگاه‌ها نسبت به مشتریان خود برداشته‌اند، ویترینی معتبر و ورودی‌هایی با طراحی جذاب جلب توجه می‌کنند. یک فروشگاه معمولی مشتری جذب نمی کند! طرح های ورودی رایگان، رنگارنگ و منحصر به فرد که مطابق با کار شما طراحی شده اند همیشه به معنای پرستیژ هستند.

بهترین پیمانکاران بازسازی خانه در تهران

نوآوری هایی که باید بر اساس خواسته های اولویت دار مشتریانی که در طرح های درگاه لوکس خدمات خریداری می کنند، انجام شود، باید مشخص شود. در صورتی که فضای موجود برای خودش مناسب باشد باید تقاضاها مشخص شود. به همین دلیل، درخواست اکتشاف اولیه سالم ترین قدم است. “کشف؟ «انگار می‌خواهد بگوید. آره کشف یکی از بهترین شرط بندی های من خواهد بود. نگران نباشید، اکتشافات انجام شده کاملا رایگان هستند. می توانید زمان مناسبی را برای خود تعیین کنید و قرار ملاقاتی برای کاوش بگیرید. علاوه بر این، البته کیفیت متریال مورد استفاده از ابتدایی ترین شرایط است. این کاملاً به شما بستگی دارد که از کدام ماده، الگو، رنگ استفاده کنید. رضایت شما برای ما یک نکته مهم است.

البته ما تمام تلاش خود را می کنیم تا خدمات بهتری به شما ارائه دهیم. اما این ماده به تنهایی معنی ندارد. طراحی مناسب، مهارت و خلاقیت مناسب به عنوان جزئیاتی ظاهر می شود که کلمه لوکس را با متریال آن ادغام می کند. با طراحی مبلمان راحت، کاربردی، رنگارنگ، مدرن و مدل های سقف کاذب بنا به سلیقه و دنیای داخلی شما، راهروی نورگیر شما را به ما بسپارید. بیایید با هم رویای لوکس دکوراسیون ورودی شما را محقق کنیم. ما اینجا هستیم تا شیک ترین و با کیفیت ترین طرح ها را برای شما ایجاد کنیم. بیا، با تماس با ما بدون معطلی می توانید یک قدم به رویای خود نزدیکتر شوید. شما می توانید از طریق تماس با خدمات مشتریان و خطوط ارتباطی واتس اپ یا با مراجعه به دفتر ما در بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا با ما تماس بگیرید. دکور فریک با درک حداکثر کیفیت و حداقل هزینه همیشه همراه شماست. آدرس امانت و آرامش و کیفیت دکردلیسی است.

هنر و خلاقیت درست به عنوان جزییاتی ظاهر می شود که کلمه تجمل را با مواد آن ادغام می کند. با طراحی مبلمان راحت، کاربردی، رنگارنگ، مدرن و مدل های سقف کاذب بنا به سلیقه و دنیای داخلی شما، راهروی نورگیر شما را به ما بسپارید. بیایید با هم رویای لوکس دکوراسیون ورودی شما را محقق کنیم. ما اینجا هستیم تا شیک ترین و با کیفیت ترین طرح ها را برای شما ایجاد کنیم. بیا، با تماس با ما بدون معطلی می توانید یک قدم به رویای خود نزدیکتر شوید. شما می توانید از طریق تماس با خدمات مشتریان و خطوط ارتباطی واتس اپ یا با مراجعه به دفتر ما در ایران با ما تماس بگیرید. دکور فریک با درک حداکثر کیفیت و حداقل هزینه همیشه همراه شماست. شرکت معتبر بازسازی

آدرس امانت و آرامش و کیفیت دکردلیسی است. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا هنر و خلاقیت درست به عنوان جزییاتی ظاهر می شود که کلمه تجمل را با مواد آن ادغام می کند. با طراحی مبلمان راحت، کاربردی، رنگارنگ، مدرن و مدل های سقف کاذب بنا به سلیقه و دنیای داخلی شما، راهروی نورگیر شما را به ما بسپارید. بیایید با هم رویای لوکس دکوراسیون ورودی شما را محقق کنیم. ما اینجا هستیم تا شیک ترین و با کیفیت ترین طرح ها را برای شما ایجاد کنیم. بیا، با تماس با ما بدون معطلی می توانید یک قدم به رویای خود نزدیکتر شوید. شما می توانید از طریق تماس با خدمات مشتریان و خطوط ارتباطی واتس اپ یا با مراجعه به دفتر ما در آنکارا کیزلای با ما تماس بگیرید. دکور فریک با درک حداکثر کیفیت و حداقل هزینه همیشه همراه شماست. آدرس امانت و آرامش و کیفیت دکردلیسی است.

100 متر مربع هزینه بازسازی خانه

چقدر می توانم خانه 100 متری خود را تعمیر کنم؟ چند روز طول می کشد؟ بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به بازسازی کامل یک آپارتمان 100 متری را مشاهده کنید. چه کاری انجام می شود، از چه موادی استفاده می شود و چه طرح هایی دارد؟ این فرصت خوبی برای محققان است. برای اطلاعات بیشتر و تصاویر می توانید با ما تماس بگیرید. نوسازی کار ماست

البته هزینه بازسازی منزل 100 متری با توجه به سلیقه، بودجه و نیاز متفاوت است. البته دکوراسیون پایانی ندارد. اما ما این صفحه را با در نظر گرفتن کارهای بازسازی احتمالی آماده کرده ایم. بیایید با هم بررسی کنیم که هزینه بازسازی خانه 100 متر مربع چقدر است.

بازسازی آپارتمان در تهران چقدر هزینه دارد

کریمه – حفاری

شکستگی کلیه سرامیک های دیوار و کف حمام و توالت. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا جداسازی قطعات بالکن نشیمن و آشپزخانه. برچیدن کلیه کمدهای ساخته شده، کابینت حمام، شیرآلات، کابین دوش، حوله، دستشویی. حمام و توالت با زهکشی کامل. دمونتاژ کلیه کابینت های آشپزخانه و کابینت های توکار. تمامی قلوه سنگ ها و مصالح گودبرداری از آپارتمان خارج شده و به زباله دانی که شهرداری تعیین می کند ریخته می شود.

کاشی – سرامیک

کف سازی کامل کلیه دیوارها و کف حمام، دیوار و کف سرویس بهداشتی و کف راهرو با کاشی و سرامیک برند چاناک کاله، بین یا اژه. دادن اتصالات و ساخت قرنیز. نصب براکت های کاشی کرومی در تمام گوشه ها. ساخت کاشی بین میزهای آشپزخانه.قیمت کابینت نئوکلاسیک

گچ گچ – سقف کاذب

تمامی سقف های مسطح با ساخت گچ گچی برای رنگ آمیزی و سفید کاری مناسب ساخته می شوند. قسمت های شکسته، آسیب دیده و ترک خورده دیوارهای داخلی تمامی آپارتمان ها با گچ گچ ترمیم و برای رنگ آمیزی و سفید کاری مناسب می شود. سقف کاذب گچی با نور led و نقطه ای بر روی سقف اتاق نشیمن نصب می شود. علاوه بر این، در اتاق نشیمن یک دستگاه تلویزیون گچ تخته ساخته می شود. کلیه نورافکن ها و ال ای دی های یونیت YV و سقف کاذب برند بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا خواهد بود.

برق – نصب آب

ساخت لوله کشی آب تمیز و کثیف از پایین به بالا مطابق با طرح های جدید آشپزخانه و حمام عمل می کند. ساخت کابین دوش شیشه ای 6 میلی متری برای حمام. بدنه Mdflam، روکش لاکی
ساخت کابینت حمام، ساخت سینک ظرفشویی. پیشخوان کابینت حمام از چیمستون خواهد بود. پنجره حمام به توری آلومینیومی تغییر می کند. شیک ترین رنگ های رنگ برای ورودی

سقف حمام با گچ رنگ آمیزی می شود. ساخت یک تابه WC برند ویترا با مخزن مخفی در حمام و توالت. نصب صافی تخلیه کروم در توالت. نصب سنگ مرمر درب حمام و توالت. ساخت کابینت WC با سینک. نصب توری روی پنجره WC. نصب یک صافی کروم 10×30 در داخل کابین دوش و یک صافی کروم 15 در خارج از دوش حمام. نصب کامل سیم کشی و نصب جاسازی برق که نیاز به جابجایی دارد. گذاشتن و مخفی کردن کلیه کابل های سطحی زیر گچ با سیستم لوله کشی. کلیه دکمه ها، پریزها و کلیدهای برق تجدید می شود. از برند بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا استفاده خواهد شد.

رنگ سفید

سنباده کاری تمام سقف ها استفاده از پرایمر رنگ (بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا ). نقاشی با رنگ سقف مخصوص برند بازسازی کامل آپارتمان در تهران . استفاده از مواد ساینده و پرایمر رنگ کلیه سطوح دیوار. رنگ آمیزی کلیه دیوارهای آپارتمان در رنگ های دلخواه با رنگ های داخلی پاک شونده سیلیکونی برند DYO حداقل در دو لایه در رنگ های مناسب با درخواست کارفرمایان.

آشپزخانه

ساخت درب لاکی ال شکل بدنه نئوپان و کابینت آشپزخانه جدید در دیوار سمت راست و دیوار روبروی ورودی آشپزخانه. تمامی درب ها و کشوها دارای سیستم لولاهای گاز پیستونی و ترمز برند یکسان خواهند بود. (لوازم جانبی مخصوص جا بطری، سبد زیرزمین، دیگ روغن، کاسه حبوبات، سیستم های روکش آونتوز و غیره متعلق به کارفرما می باشد. آنها را پیمانکار مونتاژ می کند). سنگ پیشخوان آشپزخانه در ابعاد آشپزخانه بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا خواهد بود. بازسازی سرویس های بهداشتی با کمترین هزینه و بدون تخریب

مبلمان

کابینت های قدیمی راهرو برچیده می شود و قطعات داخلی نئوپان، قسمت های پوشش بیرونی mdflam، رختکن ساخته می شود. روکش ریلی کشویی کمد اتاق والدین از همان مواد برش cnc ساخته خواهد شد. تمامی طرح های داخلی و خارجی کابینت توسط کارفرما انتخاب و تایید خواهد شد.

بالکن

گچ کاری تمام سقف و دیوارهای آشپزخانه و بالکن نشیمن. کاغذ دیواری ستون. رنگ آمیزی کل بالکن از جمله سقف و دیوار.

هزینه و مراحل بازسازی آپارتمان کوچک

کریمه – تخریب – حفاری

شکستگی کلیه سرامیک های دیوار و کف حمام و توالت. شکستن، تمیز کردن قرنیزهای کاشی کف در راهرو. بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا برچیدن کلیه کمدهای ساخته شده، کابینت حمام، شیرآلات، کابین دوش، حوله، دستشویی، وان حمام. حمام و توالت با زهکشی کامل. برچیدن و تحویل کلیه کابینت آشپزخانه، چهارچوب درب و کابینت های ساخته شده به کارفرما. تخریب دیوار دودکش آشپزخانه و دیوارهای شفت در WC. تخریب دیوار درب WC و دیوار جانبی به میزان تعیین شده، پیوستن به راهرو. تمامی قلوه سنگ ها و مصالح گودبرداری از آپارتمان خارج شده و به زباله دانی که شهرداری تعیین می کند ریخته می شود.قیمت کابینت کلاسیک

کاشی – سرامیک

کف سازی کامل کلیه دیوارها و کف حمام، دیوار سرویس بهداشتی و کف راهرو با کاشی و سرامیک برند چاناک کاله، بین یا اژه. دادن اتصالات و ساخت قرنیز. نصب براکت کاشی کرومی در تمام گوشه ها. چیدمان گرانیت های برند چاناک کاله در کف آشپزخانه. ساخت کاشی بین میزهای آشپزخانه.

لوله کشی – حمام – WC

برچیدن کلیه لوله های آهنی لانه زنبوری قدیمی داخل تخت و گذاشتن سیستم های لوله pvc برند بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا (به جز لانه زنبوری اتاق نشیمن). ساخت لوله کشی آب تمیز و کثیف از پایین به بالا مطابق با طرح های جدید آشپزخانه و حمام عمل می کند. ساخت کابین دوش شیشه ای 6 میلی متری برای حمام. ساخت بدنه mdflam، بازسازی و نوسازی آپارتمان کابینت روکش mdflam حمام (شامل کابینت ماشین لباسشویی)، سینک ظرفشویی. پیشخوان کابینت حمام از چیمستون خواهد بود. پنجره حمام به توری آلومینیومی تغییر می کند. ساخت یک تابه WC برند ویترا با مخزن مخفی در حمام و توالت. نصب صافی تخلیه کروم در توالت. نصب سنگ مرمر درب حمام و توالت. نصب توری روی پنجره WC. نصب یک صافی کروم 10×30 در داخل کابین دوش و یک الک کروم 15 در خارج از دوش حمام. نصب کامل سیم کشی و نصب جاسازی برق که نیاز به جابجایی دارد. تخریب سرویس بهداشتی و تبدیل به حمام. ساخت کابین دوش و کمد دیواری توکار برای حمام جدید. ساخت سقف کاذب حمام فلزی 30×30 به حمام و سرویس بهداشتی و نصب وسایل روشنایی.

سقف کاذب – رنگ سفید

ساخت سقف کاذب با نور led نقطه ای در سقف اتاق نشیمن. ساخت یونیت تلویزیون گچ تخته. تعمیر کلیه قسمت های آسیب دیده، شکسته و ترک خورده سقف و دیوار. رنگ آمیزی سقف ها با رنگ مخصوص سقف برند TEK. رنگ آمیزی کلیه دیوارها با رنگهای داخلی پاک شونده سیلیکونی برند بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا حداقل در دو لایه در رنگهای مناسب برای درخواست کارفرما.

درب های داخلی

برچیدن تمامی چهارچوب های ساخته شده درب و جایگزینی آنها با چهارچوب چوبی. بال درب دوباره استفاده خواهد شد. نقاشی سفید پوسته و بالها. ساخت درب آکاردئونی به عنوان درب آشپزخانه و حمام والدین جدید.قیمت کابینت مدرن

آشپزخانه

ریزش دودکش در دیوار سمت راست ورودی آشپزخانه. ساخت کابینت آشپزخانه جدید در رنگ و طرح دلخواه شامل روکش بادکنکی و بدنه mdflam در دیوار سمت راست و دیوار مقابل بالکن. تمامی درب ها و کشوها دارای سیستم لولاهای گاز پیستونی و ترمز برند هستند.

(لوازم جانبی مخصوص جا بطری، سبد زیرزمین، قابلمه روغن، کاسه حبوبات، سیستم های روکش آونتوز و … متعلق به کارفرما می باشد. آنها را پیمانکار مونتاژ می کند). سنگ پیشخوان آشپزخانه در ابعاد آشپزخانه بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا خواهد بود.

آشپزخانه جزیره ای درب دار در ابعاد مناسب در مقابل کابینت آشپزخانه ساخته خواهد شد. بازسازی آشپزخانه طراحی اجرا تولید انواع سبک کابینت

مبلمان

ساخت کمد جدید با درب ریلی کشویی به اتاق خواب مستر. ساخت دو کمد انباری از کف تا سقف در بالکن کوچک. تمامی طراحی های داخلی کابینت توسط کارفرما تعیین و تایید می شود.

الک پارکت

پرداخت کفپوش پارکت های به هم پیوسته در اتاق نشیمن و اتاق ها. پولیش وارداتی نوا به عنوان برند پولیش استفاده خواهد شد. تمامی تخته های دامن با قرنیزهای جدید 6 رنگ مناسب نو می شوند. نوسازی کلیه قرنیزهای پارکت درب.

دیگ ترکیبی

انتقال دیوار بالکن آشپزخانه ترکیبی ساخته شده به کنار پنجره با نصب آن. عملیاتی کردن آن ترسیم پروژه و گرفتن تایید بازسازی کامل آپارتمان در تهران بهترین پیمانکاران بازسازی خانه چقدر هزینه دارد و مراحل بازسازی ساختمان کوچک با صفر تا صدر با تیم معماریکا . نصب دیگ جدید.

دیگر

تعمیر کلیه پنجره های پی وی سی و درب پی وی سی. تعمیر آسیب دیده ها و دمیدن. انتقال خط اینترنت (مودم) به قسمت مناسب (به عنوان کابل مخفی) نزدیک سقف در راهرو. شومینه برقی در اتاق نشیمن.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade silk carpet price

1 دیدگاه دربارهٔ «بازسازی کامل آپارتمان در تهران»

  1. بازتاب: هزینه بازسازی آپارتمان 100متری | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *