معماریکا

چوب ترمو گره پروانه

چوب ترمو گره پروانه و گره گرد ساده

چوب ترمو گره پروانه و گره گرد ساده

لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی قیمت خرید ترموود

ماشین‌های تخصصی کنترل‌شده توسط کامپیوتر برای اطمینان از انجام فرآیند اصلاح با مشخصات صحیح گونه‌های مورد استفاده و خواص نهایی مورد نظر استفاده می‌شوند.

چوب ترمو گره پروانه

لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه وترموود گره گرد ساده و سوزنی

فرآیند اصلاح حرارتی با خشک کردن کوره متفاوت است. خشک کردن کوره برای کاهش رطوبت چوب استفاده می شود اما چوب را در سطح سلولی مانند عملیات حرارتی تغییر نمی دهد. لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی

فرآیند خشک کردن در کوره می تواند به چوب کمک کند تا با حداقل انبساط و جمع شدگی، با کاربردهای داخلی یا خارجی سازگار شود. اصلاح حرارتی چوب را نیز پایدارتر می کند، اما مزایای دیگری نیز دارد. قیمت ترموود تراس

مزایای چوب ترمو گره پروانه ای شکل و تفاوت گره پروانه و گره گرد ساده یا همان سوزنی

الوارهای اصلاح شده حرارتی به دلیل مزایای متمایز آن در حال تبدیل شدن به یک جایگزین محبوب برای بسیاری از گزینه های چوبی تصفیه نشده هستند. این شامل: لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی

چوب ترمو گره پروانه

ثبات ابعادی ترموود

چوب به طور طبیعی در پاسخ به رطوبت موجود در محیط اطراف، رطوبت را جذب می کند یا از شر آن خلاص می شود. این باعث انبساط و انقباض می شود که می تواند باعث افزایش سایش و پارگی چوب شود یا به مرور زمان منجر به تاب برداشتن و ترک خوردن شود.

چوب های عملیات حرارتی شده پایدارتر از چوب های تیمار نشده است. این فرآیند برخی از ترکیبات آلی را در دیواره سلول چوب حذف می کند و میزان آب جذب چوب و در نتیجه انقباض و انبساط را کاهش می دهد. این باعث می شود چوب های عملیات حرارتی شده بهتر بتوانند با تغییرات آب و هوا و جو مقابله کنند. قیمت ترموود استخر

مقاومت چوب ترمو گره پروانه در برابر موریانه و پوسیدگی

هنگامی که در معرض دمای بالا قرار می گیرند، قندهای داخل چوب (که منبع غذایی برای کپک، قارچ، موریانه و حشرات هستند) “پخته” می شوند. این امر باعث بهبود مقاومت در برابر موریانه و پوسیدگی در چوب و افزایش طول عمر محصول می شود. لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی

بدون رزین
فرآیند حرارتی تمام رزین های داخل چوب را حذف می کند، به این معنی که خطر شستشوی تانن وجود ندارد.

غیر سمی و پایدار
فرآیند عملیات حرارتی کاملاً بدون مواد شیمیایی است و محصولات را غیر سمی و طبیعی می کند. آنها تأثیر نامطلوبی بر سلامت انسان در کاربردهای داخلی ندارند یا تأثیر منفی بر پوشش گیاهی در باغ ها و محیط های طبیعی ندارند.

چوب ترمو گره گرد

همه محصولات اصلاح‌شده حرارتی ما در Mortlock Timber از جنگل‌های دارای گواهی و مدیریت پایدار تهیه شده‌اند.

عایق حرارتی
چوب های عملیات حرارتی شده عایق حرارتی بهتری در مقایسه با چوب های تیمار نشده هستند.

آیا چوب اصلاح شده حرارتی متفاوت به نظر می رسد؟
محصولات چوبی اصلاح‌شده حرارتی رنگ قهوه‌ای عمیق‌تر و غنی‌تری دارند، شبیه به چوب‌های سخت گرمسیری. برای کاربردهای بیرونی باید از روکش مناسب برای حفظ ظاهر و جلوگیری از خاکستری شدن در اثر اشعه ماوراء بنفش استفاده شود.

کدام گونه های چوبی برای عملیات حرارتی بهتر عمل می کنند؟
تعدادی از گونه های چوب در فرآیند عملیات حرارتی عملکرد خوبی دارند. در Mortlock Timber، ما دو گزینه – خاکستر سوخته و Vacoa – به دلیل نتایج سطح بالایی که می‌توان با این گونه‌ها به دست آورد، ارائه می‌کنیم.

خاکستر سوخته (خاکستر آمریکایی اصلاح شده حرارتی)
روکش چوب خاکستر سوخته خاکستر سفید آمریکایی اصلاح شده حرارتی است که بیشتر در آمریکای شمالی رشد می کند. به عنوان یک چوب سخت، خاکستر سوخته یکی از بادوام ترین الوارهای موجود برای کاربردهای بیرونی است و می تواند به خوبی با آب و هوای سخت استرالیا کنار بیاید. این یک رنگ قهوه ای شکلاتی طبیعی است و دارای دانه ای جذاب است.

خاکستر سوخته نیز به دلیل پایداری بالا و چگالی ایده آل، الوار پیشنهادی ما برای روکش چوبی Shou Sugi Ban است.

ترموود گره ساده

روکش چوبی ترندپلانک خاکستر سوخته

Vacoa (کاج نوردیک اصلاح شده حرارتی) لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی
روکش واکوآ کاج گره دار نوردیک اصلاح شده حرارتی است که عمدتاً در اروپا رشد و پردازش می شود. هم برای کاربردهای داخلی و هم برای بیرونی خوب عمل می‌کند و به صورت اره‌شده یا روکش شده در دسترس است. Vacoa به خوبی با پوشش روغن دانمارکی در طیف وسیعی از گزینه های لکه از قهوه ای طلایی تا سیاه جفت می شود.

روکش چوبی ترندپلانک VACOA
چوب اصلاح شده حرارتی برای چه مواردی استفاده می شود؟
چوب اصلاح شده حرارتی را می توان برای طیف گسترده ای از کاربردهای معماری، تزئینی و کاربردی استفاده کرد. ما در Mortlock Timber محصولات چوبی اصلاح شده حرارتی برای دیوارها و سقف ها، داخلی و خارجی را ارائه می دهیم. محصولات ما عبارتند از:

ترندپلانک
Trendplank یک سیستم روکش چوبی زبانه و شیار است. هر دو Vacoa و Burnt Ash در پروفایل Trendplank موجود هستند.

روکش چوبی TRENDPLANK VACOA با لکه سیاه WOCA.
پروپلانک
Proplank یک کلیک همه کاره در سیستم بتنی است که برای کاربردهایی مانند دیوارهای ویژه، صفحات دیوار خارجی، سقف های صوتی و موارد دیگر مناسب است. ما خاکستر سوخته را در پروفایل پروپلانک پیشنهاد می کنیم.

چوب های چوبی پروپلانک خاکستر سوخته
شو سوگی بان
شو سوگی بان یک تکنیک سنتی ژاپنی برای زغال زدن سطح چوب برای بهبود دوام و استحکام چوب است. خاکستر سوخته چوب ایده آل برای برنامه های Shou Sugi Ban است و می تواند برای دیوارهای بیرونی و همچنین دیوارها و سقف های داخلی استفاده شود.

ترموود گره سوزنی

قیمت چوب اصلاح شده حرارتی

روکش چوبی اصلاح شده با حرارت می تواند یک گزینه مقرون به صرفه باشد، بسته به محدوده پروژه و تکمیل مورد نیاز. لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی تمام کاربرد های چوب ترمو

برای روکش چوبی ، Vacoa یکی از گزینه های مقرون به صرفه ما است، با قیمت اولیه حدود 130 دلار در هر متر مربع + GST. خاکستر سوخته یک الوار درجه یک است و نسبت به چوب های سخت محلی قیمت بیشتری دارد، روکش چوب خاکستر سوخته حدود 210 دلار p/m2 + GST ​​شروع می شود. الوارهای اصلاح شده حرارتی در بسیاری از محصولات دیگر مانند غربالگری چوب و عرشه در دسترس هستند.

بهترین راه برای دریافت قیمت دقیق چوب اصلاح شده حرارتی، تماس مستقیم با ما است. ما می توانیم برای یافتن راه حل مناسب برای مشخصات پروژه و بودجه شما از نزدیک با شما همکاری کنیم.

ترموود گره سوزنی

جادوی تغییر حرارتی چوب ترمو گره پروانه و گره گرد ساده

نیوبرانزویک سازنده جوهرهای چوب عملیات حرارتی شده با توزیع کننده انتاریو معامله می کند لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی

ThermalWood Canada، سازنده چوب های عملیات حرارتی شده که ظاهراً در مقاومت در برابر پوسیدگی از سدر بهتر عمل می کند، پس از بستن اولین قرارداد توزیع خود در آمریکای شمالی، چشم به گسترش دارد.

ThermalWood با استفاده از یک اجاق غول پیکر چوب های سخت را می گیرد و اساساً آنها را سنگ می کند، فرآیندی که خواص شیمیایی و ساختاری چوب را تغییر می دهد.

این شرکت ادعا می کند که این باعث می شود چوب پایدارتر شود و در هنگام استفاده برای سایدینگ و عرشه به ماندگاری بیشتری کمک کند. مواد عرشه خود را به مدت 25 سال و سایدینگ آن را به مدت 60 سال ضمانت می کند.

معماریکا از افشای درآمد یا سود ThermalWood امتناع می ورزد – اما او در مصاحبه ای اعتراف کرد که فروش سال به سال این شرکت از مواد عرشه 29 درصد کاهش یافته است. او این ارقام را به یک بسته شدن بیش از سه ماهه در طول همه‌گیری کووید-19 رساند.

ThermalWood در اوایل ماه مارس تعطیل شد و چندین ماه درآمد حاصل از آخرین نتایج مالی پایان سال خود را از بین برد. پایان سال آن در ژوئن است.

معماریکا می‌گوید از زمان بازگشایی، فروش در ThermalWood رونق گرفته است. شرکت در سیاهی است.

او می گوید: “من شروع به دیدن علاقه ای از آتلانتیک کانادا کردم که قبلاً هرگز ندیده بودم.” “ما شاهد افزایش فروش دکور در مقایسه با آنچه در گذشته بودیم.” لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی

ThermalWood که اکنون هفت نفر را استخدام می کند، در حال برنامه ریزی برای خرید یک اجاق دیگر است تا ظرف سه سال آینده ظرفیت خود را دو برابر کند. این اجاق‌ها در صورت خرید نو می‌توانند تا 3.5 میلیون دلار قیمت داشته باشند.

افزایش فروش مواد عرشه در ThermalWood در حالی اتفاق می‌افتد که اکثر محوطه‌های چوب در آتلانتیک کانادا با کمبود مصالح ساختمانی از جمله تخته‌های تحت فشار برای عرشه و تخته سه لا برای ساخت و ساز خانه مواجه هستند.

درست در آن سوی شهر از ترمووال، سخت افزار خانگی محلی در هفته گذشته کاملاً از طول استاندارد مواد دک خارج شد. تنها به اندازه کافی یک عرشه تحت فشار برای ساختن شش عرشه کوچک و حیاط خلوت کافی بود. هر چیز دیگری که می‌توانست برای عرشه استفاده شود، طبق سفارش قبلی بود.

ترموود گره گرد

«در طول کووید، ما شاهد افزایش تعداد پروژه‌های DIY بوده‌ایم که مصرف‌کنندگان در  خانه انجام می‌دهند. چالش‌های کنونی پیش روی اکثر فروشگاه‌های لوازم خانگی  وجود دارد ، تأخیر در تأمین مواد تخته‌لای و الوارهای تحت فشار.»

بسیاری از محوطه های چوبی دیگر در اقیانوس اطلس کانادا حتی برای انبار بسته تر بودند. سخنگوی شرکت کنت بیلدینگ ساپلیز متعلق به ایروینگ، WOMAN، کووید را عامل افزایش ناگهانی تقاضا برای چوب می‌داند.

مری کیت، معاون ارتباطات JD Irving، می‌گوید: «در طول COVID، ما شاهد افزایش تعداد پروژه‌های DIY بوده‌ایم که مصرف‌کنندگان در خانه انجام می‌دهند. چالش‌های فعلی پیش روی اکثر فروشگاه‌های لوازم خانگی وجود دارد، تأخیر در تأمین مواد تخته‌لایه و الوارهای تحت فشار».

چوب تحت فشار، که با فرو رفتن مواد نگهدارنده در سطح یک تکه چوب ایجاد می شود، محصولی بسیار متفاوت از ThermalWood است. چوب عملیات حرارتی نیز چندین برابر گرانتر است.

لنون آن را بازاری کاملاً متفاوت می‌داند و ادعا می‌کند که نگرانی‌های فزاینده در مورد مسائل زیست‌محیطی باعث می‌شود مصرف‌کنندگان ترمال وود را که فاقد مواد نگهدارنده است، نسبت به سایر محصولات ترجیح دهند. لیست قیمت چوب ترمو گره پروانه ای شکل ساده سوزنی گره گرد کاج روسی ترموود S گره پروانه کاج اسکاندیناوی ترمووود D فروش خرید ارزان ایرانی فنلاندی

او می گوید: «ما نمی خواهیم با الوارهای تحت فشار رقابت کنیم. «آن بچه ها خیلی بزرگ هستند. ما در یک بازار خاص هستیم.»

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *