معماریکا

نمایندگی ترمووود

نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو ارزان قیمت ایرانی با کیفیت بالا

بخش قابل توجهی از چوب های استوایی از جنگل های بارانی به دست می آید که به دلیل تنوع زیستی منحصر به فرد و تأثیر مثبت آنها بر کیفیت زندگی در سراسر جهان بسیار ارزشمند است. در جنگل‌های بارانی، گونه‌های مختلف چوب در کنار هم رشد می‌کنند، بنابراین اگرچه کشورهای توسعه‌یافته ترجیح می‌دهند فقط از گونه‌های خاصی از چوب (مانند ساج، شاخ و بالاو) به عنوان مصالح ساختمانی استفاده کنند، قطع درختان صنعتی در جنگل‌های بارانی کل اکوسیستم بومی را به خطر می‌اندازد.

نمایندگی ترمووود شیراز

پس چرا برخی از مردم هنوز جنگل های استوایی را ترجیح می دهند؟

دلیل آن ظاهر عجیب چوب استوایی و دوام آن است. با این حال، هنگامی که چوب استوایی در مزرعه رشد می کند، دوام آن کاملاً متفاوت است.

خاکستر نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد دوام بسیار خوبی دارد و یکی از معدود جایگزین های خوب برای جنگل های استوایی است. ثابت شده است که خاکستر حرارتی همان سطح دوام را با بهترین چوب های استوایی مانند چوب ساج و مورچه دارد. قیمت رنگ ترمووود خاکستر کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان به اندازه چوب استوایی بادوام است، با ثبات ابعادی بهتر و رنگ و ظاهر یکنواخت تر، مزیتی متمایز نسبت به چوب استوایی.

ترمو وود

نمایندگی ترمووود شیراز

در مقایسه با چوب اصلاح نشده، پایداری ابعادی چوب اصلاح شده با گرما به طور قابل توجهی بهبود یافته است . زیرا فرآیند اصلاح حرارتی جذب رطوبت را تا 45 درصد کاهش می دهد. چوبی که رطوبت کمتری جذب می کند کمتر منبسط می شود و کمتر به شرایط آب و هوایی مختلف واکنش نشان می دهد. در فرآیند اصلاح حرارتی از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود، این فرآیند تنها از ترکیبی از گرما و بخار استفاده می کند و توسط یک کامپیوتر در زمان واقعی کنترل می شود. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان این تضمین می کند که چوب از نظر اندازه و رنگ مطابق انتظار می باشد. اصلاح حرارتی به نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد رنگ تیره منحصر به فردی شبیه به جنگل های استوایی می دهد، اما برخلاف جنگل های استوایی، رنگ های غنی تر آن سنگین تر است. علاوه بر این، اصلاح حرارت، دانه های زیبای چوب را برجسته می کند.

چوب ترمو ایرانی

چوب اصلاح شده با حرارت کمتر در برابر قارچ، کپک یا سایر ارگانیسم های باکتریایی حساس است، به همین دلیل است که نمای بیرونی ساخته شده از چوب اصلاح شده با حرارت بیشتر از سایر چوب های بیرونی عمر می کند. بنابراین، سازه های ساخته شده از چوب اصلاح شده با حرارت نیازی به تعویض مکرر مانند سازه های ساخته شده از چوب معمولی ندارند. بنابراین، مصرف کاهش می یابد، در منابع صرفه جویی می شود و کربن از اتمسفر خارج می شود.

چوب استوایی نیز از نظر منشاء خود ماده خام (کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان) نسبت به چوب اصلاح شده حرارتی پایین تر است. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد فقط از مواد خام از جنگل های مدیریت شده پایدار در آمریکای شمالی و اروپا استفاده می کند. گرما جنگل های بارانی استوایی در خطر انقراض را از بین نمی برد، بلکه راه حلی جایگزین برای استفاده پایدار از چوب در محیط های زندگی ما (فضاهای عمومی و خانه ها) ایجاد می کند.

ترموری نماد دوام، حفاظت از محیط زیست و زیبایی طبیعی واقعی چوب است. این بهترین چیزی است که چوب جامد می تواند ارائه دهد.چوب ترمو نما

نمایندگی ترمووود شیراز

چوب ترمو در شیراز

در آمریکای شمالی،کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان چوب اصلاح شده حرارتی به صورت تجاری برای کاربردهای فضای باز در دسترس است. اگرچه تحقیقات زیادی در مورد اینکه چگونه اصلاح حرارتی بر پایداری ابعاد چوب، جذب بخار آب و تجزیه بیولوژیکی تأثیر می‌گذارد، انجام شده است، هیچ اتفاق نظری در مورد اینکه آیا چوب اصلاح‌شده حرارتی باعث خوردگی بست‌های فلزی و آویزهای پوششی مورد استفاده برای نگه‌داشتن این اجزا در جای خود می‌شود وجود ندارد. . هنگامی که چوب اصلاح شده با حرارت در کاربردهای بیرونی استفاده می شود، پتانسیل خیس شدن را دارد که می تواند منجر به خوردگی بست های تعبیه شده شود. در اینجا، میخ‌های فولاد ضد زنگ، فولاد گالوانیزه گرم و فولاد کربنی را به چوب می‌زنیم و به دنبال آن یک بار قرار گرفتن در معرض رطوبت نسبی 100 درصد در دمای 27 درجه سانتی‌گراد برای آزمایش خورندگی خاکستر و بلوط اصلاح‌شده با حرارت انجام می‌شود. سال نرخ خوردگی با نمونه های شاهد کاج جنوبی تیمار نشده و تیمار شده با مواد نگهدارنده مقایسه شد. بدون در نظر گرفتن نحوه درمان، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان بست های فولادی ضد زنگ هیچ نمونه ای را خورده نمی کنند. اصلاح حرارتی خورندگی دوده و بلوط را افزایش می دهد، با این حال، سازندگان معمولاً چوب را پس از عملیات حرارتی برای کاهش خورندگی آن، روغن کاری می کنند.
چوب ترمو ود نرخ خوردگی اتصال دهنده‌های فولاد کربنی در چوب سخت اصلاح‌شده با حرارت بیشتر از کنترل‌های کاج تیمار شده با مواد نگهدارنده بود. نرخ خوردگی اتصال دهنده های گالوانیزه در چوب سخت بسیار کمتر از بست های فولادی کربنی است. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد این داده ها را می توان برای طراحی خوردگی هنگامی که با چوب اصلاح شده با حرارت ساخته می شود و برای برجسته کردن تفاوت در خوردگی بین فلزات تعبیه شده در محصولات چوبی استفاده کرد.

ما همچنین چوب را با حرارت تغییر می دهیم تا دوام، مقاومت در برابر رطوبت و پایداری آن را افزایش دهیم. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد فرآیند بسیار تخصصی ما همچنین می تواند ظاهر و احساس این مصالح ساختمانی طبیعی را تغییر دهد تا به سونا شما شخصیت بدهد. برخی از چوب‌ها رنگ‌های قهوه‌ای روشن گرم و راحت خود را حفظ می‌کنند، در حالی که چوب‌های دیگر مانند ماگنولیا، کاج رادیاتا و خاکستر تیره شده‌اند تا ظاهری زیبا داشته باشند. فرآیند دمای بالا کاملاً بدون مواد شیمیایی است. چوب فقط با حرارت و بخار اصلاح می شود.

نمایندگی ترمووود شیراز

صنوبر (آسپن آسپن)

آسپن درختی خزان کننده از خانواده بید است که در اروپا، آسیا و شمال آفریقا می روید. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد این یک ماده ایده آل برای نیمکت سونا است زیرا رزین ترشح نمی کند، خرد نمی شود و بیش از حد گرم نمی شود. سایه روشن مشخصه و بافت صاف آن نیز ظاهری جذاب و مناسب برای نقاشی ایجاد می کند، بنابراین می توان از آن در دیوارهای داخلی و خارجی نیز استفاده کرد. ما برخی از اجزای داخلی سونا را ارائه می دهیم که از آسپن طبیعی و عملیات حرارتی شده ساخته شده اند.

سرو قرمز غربی (جوبر آمریکای شمالی)

سرو سرخ غربی، درختی همیشه سبز از خانواده سرو، که به آن سرو قرمز اقیانوس آرام نیز می گویند، چوب ترمو ارزان ایرانی نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان برای نیمکت های سونا و فضای داخلی ایده آل است زیرا رزین ترشح نمی کند و بیش از حد گرم نمی شود و ضد آب است. سرو قرمز که عمدتاً در غرب آمریکای شمالی رشد می‌کند، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان به‌خاطر رایحه دلپذیر و رنگ‌های قرمز لطیفش (با طیفی از سایه‌های طبیعی) شناخته می‌شود، که آن را به انتخابی جذاب برای پوشش بیرونی نیز تبدیل می‌کند.

ترمو وود

شوکران کانادایی (شوکران کانادایی)

شوکران کانادایی که به نام شوکران شرقی نیز شناخته می شود، دارای بافت نرم، دانه های چوب خشن و رنگ زرد کم رنگ است که آن را برای دیوارهای بیرونی ایده آل می کند. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد چوب این درخت کاج آمریکای شمالی قوی و بادوام است و گره ندارد و برای استفاده در سونا ایده آل است زیرا تاب نمی خورد و گرما را به طور یکنواخت منتشر می کند. شوکران کانادایی نیز عطری آرام بخش و لطیف تولید می کند.

توسکا معمولی یا توسکا سیاه (توسکا معمولی)

توسکا معمولی که به نام توسکا سیاه نیز شناخته می شود، دارای چوبی با رنگ مایل به قرمز و بافت دلپذیر است و به عنوان یک روکش در سونا بسیار استفاده می شود. این خانواده درختان برگریز چند ساله توس در اروپا، آسیای جنوب غربی و شمال آفریقا رشد می کنند. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان چوب آن سخت، ضد آب است و بیش از حد گرم نمی شود. ما از توسکا برای تولید انواع مواد و محصولات داخلی سونا استفاده می‌کنیم که در سطوح اصلاح‌شده و برس‌کاری شده در دمای بالا موجود هستند.

نمایندگی ترمووود اصفهان

کاج اسکاتلندی (کاج قرمز اروپایی)

کاج اسکاتلندی یک درخت مخروطی از خانواده نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد است که اغلب به عنوان دیوار بیرونی اتاق های سونا استفاده می شود. این گونه گسترده ترین گونه کاج در اروپا و آسیا است. این ماده به خوبی به تغییرات دمای بالا برای ظاهری منحصربه‌فرد پاسخ می‌دهد، و ما همچنین مواد سونای طبیعی کاج اسکاچ را درمان نشده ارائه می‌کنیم. روش طراحی ویژه برای برجسته کردن الگوی طبیعی چوب اتخاذ شده است.

صنوبر نروژ (صنوبر اروپایی)

صنوبر نروژی که به نام صنوبر اروپایی نیز شناخته می شود، چوب ترمو متری چنده ؟ درختی است همیشه سبز از خانواده نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد ، چوب آن تقریباً سفید با ته مایل به زرد است و یکی از سبک ترین چوب های سوزنی برگ است. این صنوبر در شمال، مرکز و شرق اروپا رشد می کند و معمولاً به عنوان چوب، اغلب به عنوان ماده انتخابی برای بیرونی سونا استفاده می شود. همچنین می‌توانیم نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان را برس بکشیم تا الگوی طبیعی جذاب آن را بیشتر کنیم.

ترمو وود

خاکستر آمریکایی (خاکستر آمریکایی)

خاکستر آمریکایی یک درخت برگریز چند ساله از خانواده زیتون است که در آمریکای شمالی می روید. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان این چوب با ارزش، بادوام، مستحکم و تزئینی دارای بافتی جذاب است که مکمل نمای بیرونی سونا است. خاکستر ما که تحت حرارت قرار گرفته است به رنگ قهوه ای تیره است و ظاهری منحصر به فرد دارد و می توان آن را برای برجسته کردن بیشتر الگوی منحصر به فرد آن برس زد.

کاج رادیاتا (رادیاتا کاج)

کاج رادیاتا درختی از خانواده نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد است. رشد سریع و کیفیت عالی دارد و آن را به گسترده ترین گونه درختان سوزنی برگ در بسیاری از نقاط جهان تبدیل می کند. این چوب هیچ گره در معرضی ندارد، رزین، ترکش یا گرمای بیش از حد ترشح نمی کند، و برای نیمکت های سونا ایده آل است. تخته‌ها پهن هستند، برای الگوی طبیعی برس‌کاری شده‌اند و سایه‌های تیره‌تر ایجاد شده توسط اصلاح حرارتی نیز حسی مجلل به پوشش داخلی و خارجی می‌بخشد.

صنوبر (صنوبر)

صنوبر از خانواده سالیکس است و به طور طبیعی زرد کم رنگ با بافتی صاف است. چوب ترمو در مشهد نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان در نیمکره شمالی رایج است، متعلق به همان جنس آسپن (کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان) است و به همان اندازه برای ساخت نیمکت های سونا و فضاهای داخلی مناسب است و چوب آن فاقد گره خالی است، تراشه نمی کند، رزین ترشح نمی کند و بیش از حد گرم نمی شود. ظاهر گرم و تخته های عریض تغییر دمای بالا، فضای بیرونی گرم و مجلل را ایجاد می کند که برای استفاده به عنوان نما نیز مناسب است.

نمایندگی ترمووود تبریز

مگنولیا (لیریودندرون)

مگنولیا که به نام درخت لاله نیز شناخته می شود، از خانواده نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد است و به رنگ سفید مایل به کرم با رنگ های طلایی در نواحی تیره تر است و دارای الگوی مشخصی شبیه خاکستر و کاج رادیاتا است. این، همراه با چگالی کم آن، آن را برای استفاده در نیمکت های سونا، پانل های داخلی و خارجی ایده آل می کند. در بخش هایی از آمریکای شمالی، تخته های پهن و رنگ های تیره به دست آمده از تغییرات دمای بالا به این چوب ظاهری مجلل و منحصر به فرد می بخشد.

خاکستر عملیات حرارتی بدون شک یکی از زیباترین کف هاست. اما ویژگی های مهم تری در زیر سطح نهفته است، یعنی دوام و سهولت نصب. تمام این ویژگی ها را می توان در کف های خاکستر عملیات حرارتی شده یافت.

خاکستر عملیات حرارتی ما دارای بالاترین درجه دوام، حداقل انقباض یا انبساط، بدون گره، و رنگ سنگین و غنی است. این دسته به شما این امکان را می دهد که کف های خود را بدون درزهای قابل مشاهده نصب کنید و از ساده ترین روش نصب دنیا استفاده کنید. برخلاف جنگل های استوایی، خاکستر به ابزار شما آسیب نمی رساند و گرد و غبار آن سمی نیست. چوب عملیات حرارتی شده یک ماده طبیعی، بدون مواد شیمیایی و بی خطر برای محیط زیست است.

ترمو وود

نمایندگی ترمووود اصفهان

طیف کلاسیک ما از واکس های سفید مورد علاقه معماران و طراحان است. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان تصاویر مورد را در گالری مشاهده کنید.نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد

 • اگر به دنبال ماده ای بادوام و پایدار برای استفاده در فضای باز هستید، چوب ترمو در کردستان اسپند حرارتی ترمیم شده سری کلاسیک نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد انتخاب مناسبی برای شماست. این برای کسانی که به محیط زیست اهمیت می دهند و می خواهند ردپای اکولوژیکی خود را کاهش دهند ایده آل است.
 • خاکستر عملیات حرارتی جایگزینی سازگار با محیط زیست برای جنگل های استوایی عجیب و غریب است – چوب ما از جنگل هایی با مدیریت پایدار می آید؛ ما هرگز از جنگل های در خطر انقراض، جنگل های استوایی یا جنگل های بارانی چوب تهیه نمی کنیم.
 • خاکستر عملیات حرارتی شده دارای دوام زیستی چوب استوایی ( کلاس 1، 25+ سال ) با ثبات ابعادی بهتر است.
 • چوب های عملیات حرارتی ظرفیت رطوبت و جذب کمتری دارند و بنابراین تغییر شکل چوب ناشی از رطوبت کمتری دارند که نشان دهنده انقباض و انبساط کمتر چوب در هنگام استفاده در فضای باز است.
 • چوب خاکستر عملیات حرارتی شده ما یک ماده طبیعی و سازگار با محیط زیست است، زیرا هیچ ماده شیمیایی برای عملیات حرارتی استفاده نمی شود و هیچ زباله ای در طول پردازش تولید نمی شود.
 • خاکستر عملیات حرارتی شده آسان تر از چوب استوایی است.

نمایندگی ترمووود اصفهان

محصولات استاندارد ما در مقادیر خرید انعطاف پذیرتر هستند و زمان تحویل کوتاه تری دارند. بقیه محصولات ما به صورت سفارشی ساخته می شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حداقل مقدار و زمان تحویل، لطفاً مشورت کنید. نمایندگی چوب ترمو فروش ارزان قیمت شیراز اصفهان تبریز خوزستان

چوب استوایی استاندارد چوب بادوام در نظر گرفته می شود. این چوب ارزشمند است اما برای به دست آوردن آن باید میلیون ها هکتار از جنگل های بارانی قطع شود. به جای از بین بردن جنگل های بارانی، جایگزین ما استفاده از چوب هایی است که تحت عملیات حرارتی قرار گرفته اند تا دوام و عملکرد گونه های گرمسیری را فراهم کنند.

کف های خاکستر عملیات حرارتی ما دوام طبیعی برابر یا بهتر از چوب های استوایی و رنگ غنی و سنگین دارند. بر خلاف چوب های گرمسیری، خاکستر عملیات حرارتی سازگار با محیط زیست، غیر سمی است و در صورت نصب مناسب حداقل تا 25 سال در برابر خوردگی مقاومت می کند.

چوب زبان گنجشک ( کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان ) درختی برگریز از خانواده نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد است که در اروپا و آمریکای شمالی می روید. چوب خاکستر با ارزش و بادوام است. این چوب ظاهری تزئینی و بافتی راحت دارد که می تواند جذابیت زیبایی به دیوارها و کف شما بیافزاید. عملیات حرارتی به طور قابل توجهی دوام و عجیب و غریب بودن خاکستر را افزایش می دهد و آن را به جایگزینی سازگار با محیط زیست برای درختان برگریز استوایی تبدیل می کند.

ترمو

 • کف فضای باز
 • پانل دیواری در فضای باز
 • راه حل های مدولار

عملیات حرارتی چوب خاکستر را به رنگ قهوه ای تیره و عجیب تر تبدیل می کند. چوب ترمو در اهواز درمان سطح برس، ضخامت و الگوی چوب را بیشتر برجسته می کند.

مانند هر چوب دیگری، سطح خاکستر عملیات حرارتی شده با گذشت زمان یک پوشش طبیعی خاکستری نقره ای ایجاد می کند. این فرآیند بلافاصله پس از نصب محصول شروع می شود و بسته به میزان قرار گرفتن محصول در معرض اشعه ماوراء بنفش، می تواند از چند ماه تا چندین سال طول بکشد. دوام تخته تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

اگر می خواهید رنگ چوب های عملیات حرارتی شده را حفظ کنید، توصیه می کنیم سالی یک بار تخته ها را با روغن مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش روغن کاری کنید.

کف های عملیات حرارتی شده نیازی به عملیات سطحی ندارند، اما تعمیر و نگهداری منظم و روغن کاری باعث می شود که کف به نظر جدید و راحت تر تمیز شود.

 • توصیه می کنیم قبل از شروع تابستان، کف را تمیز و نگهداری کنید.
 • سنباده زدن ملایم یک تخته رنگ پریده، روکش نقره ای را از بین می برد و ظاهر اصلی چوب را باز می گرداند.
 • اگر می‌خواهید رنگ چوب‌های عملیات حرارتی شده را حفظ یا تغییر دهید، سالی یک‌بار روغن مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش را روی چوب بمالید.
 • کف ها به مرور زمان خاکستری می شوند، اگر می خواهید رنگ اصلی تخته ها را حفظ کنید، از روغن بی رنگ بدون فیلتر UV روی تخته ها استفاده کنید.
 • روغن را فقط روی سطوح تمیز، صاف و بدون گرد و غبار بمالید.

نمایندگی ترمووود اصفهان

نمایندگی ترمووود تبریز

نصب صحیح بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که کف های نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد زیبا و بادوام باقی می مانند.

 • ما خاکستر کاج نمایندگی ترمووود چوب ترمو در گیلان فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان (هر دو کلاس دوام 1) را برای کیل توصیه می کنیم. این تضمین می کند که کیل به اندازه ی فیس استاک دوام می آورد.
 • از میان بست های PaCS Strip، T-4، T-6 یا نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان برای سطح کف بدون سوراخ پیچ و پیچ های قابل مشاهده انتخاب کنید.
 • در صورت استفاده از پیچ برای تثبیت کف، توصیه می شود برای جلوگیری از نفوذ مستقیم پیچ و ترک خوردن چوب، سوراخ هایی را از قبل روی تخته سوراخ کنید. قطر مته باید 1 میلی متر بزرگتر از قطر پیچ باشد.
 • انتخاب یک طبقه با انتهای همسان به شما این امکان را می دهد که تخته هایی با طول های مختلف با کمترین زمان، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان هزینه مواد و کار کمتری که ممکن است نصب کنید. کبریت های پایانی حرارتی بار تست شده اند و نیازی به گذاشتن روی کیل ندارند.
 • قبل از نصب، تمام انتهای کف را واکس بزنید تا از عمر طولانی مطمئن شوید.

نمایندگی ترمووود

چوب اصلاح شده حرارتی با رنگ یکنواخت تیره و دانه های چوب زیبا مشخص می شود. چوب ترمو در کرمان جدیدترین افزوده شده به چوب های روکش دار ما کاج ترموری بدون گره است که به هر سطحی یک الگوی چوبی بازیگوش عسلی رنگ می دهد.

بدون تعمیر و نگهداری محافظ، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان حتی چوب اصلاح شده حرارتی نیز در نهایت به خاکستری نقره ای تبدیل می شود، اگرچه این ماده خواص مقاوم در برابر آب و هوا را حفظ می کند. روکش خاکستری طبیعی در مکان هایی مانند اسکاندیناوی محبوب است، جایی که آنها بر حفظ رنگ اصلی چوب تاکید نمی کنند و تن هوازده در واقع بخشی از طراحی بیرونی می شود. با این حال، می توان رنگ شکلاتی غنی خاکستر ترموری را با پوشش منظم آن با روغن محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش حفظ کرد.

ترمو

هر دو خاکستر کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان به بخشی جدایی ناپذیر در کار معماران تبدیل شده اند. در اینجا چند نمونه از استفاده برنده جوایز از نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد در طراحی بیرونی آورده شده است: قیمت ترموود تراس

رستوران NOA در خلیج تالین واقع شده است، که مکانی چالش برانگیز برای مواد با دمای دائما در حال تغییر، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان هوای شور و نسیم دریا است. این رستوران همچنین دارای معماری جاه طلبانه و مهمانانی است که ارزش واقعی را درک می کنند، به همین دلیل است که معماران کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان ، خاکستر حرارتی بادوام و زیبایی شناختی ما را در اندازه ها و پروفایل های مختلف برای روکش بیرونی انتخاب کردند. برای گره زدن همه اینها، خاکستر نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد نیز در فضای داخلی مورد استفاده قرار گرفت و سالن سر آشپز را با پوشش داخلی و یک کف خیره کننده تزئین کرد.

نمایندگی ترمووود تبریز

یکی از بزرگترین ساختمان های مسکونی چوبی در اروپا در یک بندر صنعتی سابق ساخته شده است. چوب ترمو در بندرعباس از آنجایی که شهر استاوانگر همیشه به سنت ساختمان های چوبی خود افتخار می کرده است، این عامل تعیین کننده ای در انتخاب متریال برای توسعه ملک جدید شد. معماران کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان برای دستیابی به یک جلوه بصری یکنواخت و فریبنده که شبیه به مناظر طبیعی کوهستانی و بسیار متضاد نروژ است، نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهانرا انتخاب کردند که در روکش های بیرونی و عرشه و همچنین روی سقف استفاده می شد. یک استدلال مهم برای استفاده از چوب اصلاح شده حرارتی در این مورد این است که نسبت به چوب اصلاح نشده حرارتی نیاز به نگهداری حفاظتی بسیار

چوب یک ماده پایدار و همه کاره با طیف وسیعی از کاربردهای تقریبا نامحدود است، از جمله ساخت و ساز، ابزار، کاغذ و سوخت. اما آیا مزایایی برای سلامتی نیز دارد؟ ما لحظه ای را صرف بررسی برخی از ویژگی ها، خواص و کاربردهای چوب کردیم که می تواند به سلامت انسان کمک کند…

درختان برای سلامتی ما ضروری هستند تمام کاربرد های چوب ترمو

به خوبی شناخته شده است که درختان مسئول انتشار بخش زیادی از اکسیژن موجود در جو ما هستند، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان در حالی که دی اکسید کربن را جذب می کنند که در غیر این صورت به سلامتی ما آسیب می رساند. بسیاری از برگ‌ها، گل‌ها و میوه‌های آن‌ها نیز مجموعه‌ای از کاربردهای دارویی و خواص سالم را ارائه می‌کنند – همانطور که با عبارت (شاید کمی خوش‌بینانه) نشان داده می‌شود: «یک سیب در روز پزشک را دور نگه می‌دارد».

ترمو

آیا باید دور خود را با چوب احاطه کنیم؟

نشان داده شده است که ساختن ساختمان ها از چوب فواید زیادی برای سلامتی دارد. ترمووود در شمال ایران نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان جدای از این واقعیت که کربنی که توسط درختان از جو جذب شده است، پس از استفاده از آن درخت به عنوان الوار محبوس می شود ، زندگی در محیطی با ویژگی های چوبی و مبلمان بیشتر در واقع می تواند از سلامتی خوبی برخوردار باشد. به عنوان مثال، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده دریافت که کفپوش های چوبی در مقایسه با سایر گزینه های کفپوش مانند فرش، کیفیت هوای داخل خانه را بهبود می بخشد و از تجمع گرد و غبار، کپک و مواد حساسیت زا جلوگیری می کند. همچنین مشخص شده است که وجود مواد طبیعی مانند چوب در محیط زندگی ما می تواند استرس را کاهش دهد و به آرامش، توجه و خلاقیت کمک کند. فواید سونا برای سلامتیهمچنین باید در اینجا ذکر شود – این موارد شامل کاهش خطر بیماری قلبی و بهبود خواب، سلامت پوست و جریان خون و همچنین احساس کلی سلامت روان است. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان همچنین گفته می شود که استفاده از درخت عرعر در سونا تعدادی خواص محافظتی برای سلامتی ایجاد می کند.

با توجه به پتانسیل سلامتی استفاده از چوب به عنوان مصالح ساختمانی، مهم است که با اجتناب از مواد شیمیایی و درمان های مضر، از آن نهایت استفاده را ببرید. به همین دلیل است که ما از اصلاح حرارتی در نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد استفاده می کنیم – این یک فرآیند طبیعی است که فقط از گرما و بخار برای افزایش استحکام و دوام چوب استفاده می کند. این بدان معناست که شما و خانواده‌تان می‌توانید آزادانه با کف‌پوش‌ها، عرشه‌ها و مواد روکش چوبی ما تماس بگیرید و بدانید که آنها کاملاً ایمن هستند.

لیست قیمت ترمووود

فروش چوب ترمو ارزان در شیراز اصفهان مشهد رشت

 • اگر از ویژگی روستایی چوب کاج لذت می برید اما می خواهید نتیجه ای بادوام تر داشته باشید، باید روکش دیوار نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد را انتخاب کنید.
 • اصلاح حرارتی دوام بیولوژیکی کاج ( کلاس 2 ) را افزایش می دهد که برای استفاده در فضای باز بسیار مهم است.
 • چوب اصلاح شده حرارتی قابلیت جذب رطوبت و سرعت کمتری دارد و در نتیجه تغییر شکل ناشی از رطوبت کمتری دارد. بنابراین یک انتخاب عالی برای استفاده در فضای باز است.
 • اصلاح حرارتی رنگ قهوه ای طلایی زیبایی را به درخت کاج اضافه می کند.
 • کاج اصلاح شده حرارتی ما علاوه بر بادوام بودن، سازگار با محیط زیست است، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان زیرا اصلاح حرارتی بدون مواد شیمیایی است و زباله های تولید شده برای محیط زیست مضر نیستند.
 • ما نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد را پیشنهاد می‌کنیم که دارای نشان زیست محیطی قو نوردیک است. این بدان معناست که چوب از جنگل‌هایی که مسئولانه مدیریت می‌شوند منشاء می‌گیرد، عاری از مواد شیمیایی است و هنگام استفاده در فضای باز بسیار بادوام است. قیمت ترموود استخر

ترمو سقف

کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

 • اگر می خواهید چوب نرم بدون گره که در فضای باز نیز ماندگار باشد، روکش دیوار ساخته شده از کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان اصلاح شده حرارتی را انتخاب کنید .
 • اصلاح حرارتی دوام بیولوژیکی کاج رادیاتا ( کلاس 2 ) را افزایش می دهد که در فضای باز بسیار مهم است.
 • چوب اصلاح شده حرارتی قابلیت جذب رطوبت و سرعت کمتری دارد و در نتیجه تغییر شکل ناشی از رطوبت کمتری دارد. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان بنابراین یک انتخاب عالی برای استفاده در فضای باز است.
 • اصلاح حرارتی رنگ قهوه ای طلایی زیبایی را به کاج نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد اضافه می کند.
 • کاج کاج نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو در شهر های شیراز اصفهان تبریز خوزستان اصلاح شده حرارتی ما علاوه بر بادوام بودن، سازگار با محیط زیست است زیرا اصلاح حرارتی بدون مواد شیمیایی است و زباله های تولید شده برای محیط زیست مضر نیستند. ترمووال

نمایندگی ترمووود خوزستان

حتی در زمان های قدیم، مردم توجه داشتند که چگونه خواص چوب تحت تأثیر دمای بالا تغییر می کند. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان تصادفی نیست که ستون های چوبی سازه های رگبار و قلعه های دفاعی در روسیه لزوماً سوزانده شدند و در نتیجه عمر آنها طولانی شد. پارکت عتیقه کلسینه شده یا در ماسه داغ نگهداری می شد تا رنگی غیرعادی به خود بگیرد. با این حال، تولید صنعتی چوب عملیات حرارتی تنها در پایان قرن 20 ظاهر شد.

کار علمی برای بهبود کیفیت چوب و تغییر خواص آن با عملیات حرارتی از دهه 30 انجام شده است. قرن 20 در همین حال، یک پیشرفت بزرگ در توسعه این مطالعات کمتر از 20 سال پیش رخ داد. تقاضای زیاد برای محصولات چوبی، افزایش بی رویه قیمت مواد خام طبیعی و همچنین تمایل به حفظ جنگل های سیاره و جلوگیری از ناپدید شدن گونه های عجیب و غریب کمیاب نقش مهمی ایفا کرد. مدل کمد دیواری شیک و جادار

دگرگونی های معجزه آسا

قبل از شرح مختصری از فرآیندهایی که در عملیات حرارتی چوب رخ می دهد، توضیح می دهیم که اجزای اصلی غشای سلول چوب سلولز (40-58%)، همی سلولز (15-38%)، لیگنین (20-50%) هستند. و مواد استخراجی (0.8-6.9%). سلولز – بخش بزرگی از دیواره های سلولی، مسئول استحکام مکانیکی و خاصیت ارتجاعی بافت است. همی سلولز نوعی ترکیب سیمانی در دیواره سلولی است. لیگنین یک ترکیب پلیمری آلی است که باعث لیگن شدن غشای سلولی می شود.

ترمو دیوار

تحت تأثیر دما، همی سلولز اولین تجزیه می شود که منجر به ناپدید شدن محیط غذایی قارچ ها و باکتری ها، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان کاهش حجم ماده، کاهش سطح تنش های داخلی آن و توانایی جذب می شود. اب. با افزایش بیشتر دما، تغییرات ساختاری در سلولز نیز شروع می شود. در نتیجه، چوب توانایی خود را برای جذب رطوبت به میزان بیشتری از دست می دهد و بر این اساس، کمتر مستعد تغییر شکل است. علاوه بر این، تمایل به سخت شدن دارد، اما خاصیت ارتجاعی یا استحکام خمشی کمی را از دست می دهد.

به گفته کارشناسان، در کشورهای اروپایی تقاضا برای چوب حرارتی 10 برابر بیشتر از عرضه است. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. در مرحله اول، پس از عملیات حرارتی، حساسیت چوب به اثرات عوامل محیطی نامطلوب به میزان قابل توجهی کاهش می یابد: تورم و انقباض 20-50٪ با تغییر در رطوبت کاهش می یابد. ثانیاً مقاومت در برابر آسیب قارچ ها، باکتری ها و حشرات افزایش می یابد. در عین حال، چوب معمولی تنها پس از درمان با ترکیبات شیمیایی مختلف (رنگ، ​​اشباع) خواص مشابهی به دست می آورد و هنگامی که از بین می رود (مثلاً با سوزاندن)، هوا، خاک و آب آلوده می شوند. ترمووود نیازی به حفاظت اضافی ندارد و در پایان چرخه عمر آن می توان بدون مشکل از بین برد. رنگ کابینت پلی اورتان

برای قطعات کار با ضخامت های مختلف، حالت های پردازش خاصی وجود دارد. اگرچه بدیهی است که هرچه ضخامت آنها کمتر باشد، فرآیند اصلاح آسان تر است. ما به یک عامل مهم دیگر توجه می کنیم: در طول عملیات حرارتی، هیچ چیز به جز آب و چوب استفاده نمی شود، بنابراین، پس از اثرات دما، همچنان دوستدار محیط زیست است.

پرتو حرارتی چسبانده شده با یک لاملا حرارتی (1) نما را از رطوبت محافظت می کند و آن را تماشایی می کند، با دو (2) دکور دیوار داخلی را ایجاد می کند، سومین لاملا حرارتی داخلی (3) یک عنصر ساختاری تقویت کننده است.

نمایندگی ترمووود تبریز

در نتیجه عملیات حرارتی، چوب چندین ویژگی فیزیکی مهم به دست می آورد که آن را از چوب معمولی متمایز می کند. نمایندگی ترمووود خوزستان در مرحله اول، جذب آب به طور قابل توجهی (3-5 برابر) کاهش می یابد. ثانیاً پایداری ابعاد هندسی با تغییر رطوبت و دمای محیط افزایش می یابد. پس از خواندن این سطور، دوستداران تفریحات روستایی مطمئناً فریاد خواهند زد: “معجزه!” چه کسی در بین آنها رویای یک متریال عالی برای روکش نما را در سر نمی پروراند که تحت تأثیر نوسانات دما و رطوبت، برف و باران های شدید و همچنین مبلمان باغی قرار نگیرد که از فراموشی صاحبان خارج شده آسیب نبیند. آن را در هوای آزاد … و در نهایت، ما یک درخت بیولوژیکی پایدار به دست می آوریم که مورد توجه میکروارگانیسم ها نیست، یعنی پوسیده نمی شود. به طور مشخص،

ساکنان کلان شهرها نیز دلیلی برای شادی دارند. واقعیت این است که ترمووود دارای رطوبت متعادل کمتری است. برای چوب معمولی در رطوبت هوا 50٪ و دمای 20 درجه سانتیگراد، این رقم تقریبا 9٪ است، در حالی که برای چوب حرارتی تنها 3-5٪ است. بنابراین تخته های پارکت، توپر و پارکت ساخته شده از چوب ترمووود وزن کمتری دارند. علاوه بر این عملیات حرارتی در بیشتر موارد باعث افزایش سختی مواد می شود که برای کف سازی بسیار مفید است. رنگ های شکلاتی، قهوه ای، قرمز تیره ترمو خاکستر، ترمو راش، ترمو خاک رس و سایر گونه های ارزان قیمت از نظر زیبایی و اشراف نسبت به عجیب و غریب خارج از کشور کم نیستند. با این حال، تنظیم حالت های پردازش به شما امکان می دهد رنگ ها و سایه های مورد نظر – از بژ روشن تا سیاه را دریافت کنید.

توجه ویژه باید به چسباندن مواد رو به رو ساخته شده از چوب عملیات حرارتی شده باشد. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان میخ های ضربه ای می توانند درخت را شکافته یا امنیت لازم را برای بست ایجاد نکنند. اگر زیر آنها را از قبل سوراخ کنید یا از پیچ های خودکار استفاده کنید، چنین مشکلاتی ایجاد نمی شود. بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که پیچ های خودکاری در سوراخ های از پیش سوراخ شده پیچ شوند. مرحله بین تاخیرها، که قرار است آرایه حرارتی تخته کف روی آن قرار گیرد، باید کمتر از آنچه در نمایندگی ترمووود خوزستان و رنگ چوب ترمو نشان داده شده باشد، باشد، زیرا در این شرایط ممکن است مقاومت خمشی کمتری نسبت به یک تخته کف معمولی پیدا شود.

هنگام استفاده از چوب عملیات حرارتی شده، باید فینیشرهایی را با تمایل خاصی انتخاب کنید. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان اکثر آنها هنوز تجربه ای در مورد این مواد ندارند و ممکن است نیاز به مشاوره دقیق یا نظارت متخصص داشته باشند. این امر به ویژه در مواردی صادق است که برای اتمام کار (به عنوان مثال، روکش نما)، همراه با مواد، گزینه های طراحی اصلی و اتصال دهنده های مناسب را ارائه می دهند.

از آنجایی که چوب تحت تأثیر دماهای بالا مقداری استحکام خمشی را از دست می دهد، نمی توان از آن در سازه های باربر، به عنوان مثال، به عنوان تیرهای کف استفاده کرد. علاوه بر این، چوب های عملیات حرارتی شده گاهی اوقات شکننده می شوند، به این معنی که در حین ماشینکاری به حمل و نقل ظریف تری نیاز دارند.

با وجود این واقعیت که هر نوع چوبی می تواند در معرض اثرات حرارتی قرار گیرد، تولید کنندگان بر اساس اصل امکان سنجی اقتصادی هدایت می شوند. به عنوان مثال راش به دلیل پایداری ابعادی کم به ندرت برای کف سازی استفاده می شود، اما زمانی که به راش حرارتی تبدیل می شود، ویژگی های آن را تغییر می دهد. برای هر ماده، یک حالت خشک کردن ویژه انتخاب می شود. وابستگی کلی خواص اکتسابی به دما به شرح زیر است: درخت تا 190 درجه سانتیگراد فقط رنگ را تغییر می دهد، با نرخ های بالاتر (از 200 درجه سانتیگراد)، پایداری بیولوژیکی آن افزایش می یابد، اما انعطاف پذیری و کشش کاهش می یابد. در شدیدترین شرایط (حدود 220 درجه سانتیگراد)، همه کیفیت های ذکر شده خود را حتی واضح تر نشان می دهند (با کاهش جزئی تراکم).

نمایندگی ترمووود خوزستان

چنین ویژگی قابل توجه ترمووود مانند جذب کم آب نیز می تواند تأثیر منفی داشته باشد. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان هنگام چسباندن ترموپارکت به پایه، نفوذ آب به همراه ترکیب چسبنده به اعماق درخت دشوار است. بنابراین، سازندگان چسب هایی را توصیه می کنند که بر پایه آب نیستند، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان بلکه بر پایه حلال هستند، از جمله پلی اورتان یا پلیمرهای ام اس که با جذب رطوبت از هوا، خشک می شوند.

بازار مصالح ساختمانی ساخته شده از چوب عملیات حرارتی شده تازه شروع به توسعه کرده است. با این وجود، این محصولات، از جمله الوارهای لمینت شده پروفیل شده و چسبانده شده، ترکیب لاملاهای معمولی و چوب ترمووود، مورد توجه توسعه دهندگان در مرکز روسیه و مناطقی هستند که چوب هرگز مصالح ساختمانی اصلی نبوده است (به عنوان مثال، در مناطق ساحلی با نسبتاً محیط تهاجمی، رطوبت بالا، محتوای نمک زیاد در هوا). ترمووود به دلیل مقاومت فعال در برابر تأثیرات خارجی و پایداری ابعادی، چشم اندازهای جدیدی را در ساخت و ساز خصوصی باز می کند.

متأسفانه در بازار ما تقلبی های زیادی در زیر درخت حرارتی وجود دارد. در نگاه اول، تشخیص آن از چوب رنگی دشوار است. فقط باید سطح را خراش داد – و همه چیز روشن خواهد شد. از این گذشته، چوب عملیات حرارتی شده در تمام ضخامت خود تغییر رنگ می دهد، در حالی که خراش روی یک ماده رنگ شده، یک لایه داخلی سبک را نشان می دهد. درست است، روش‌هایی برای رنگ‌آمیزی شیمیایی وجود دارد، زمانی که معرف‌ها با تانن‌ها در ضخامت چوب تعامل دارند، که باعث ایجاد اثر رنگ‌آمیزی عمیق می‌شود. تشخیص چنین موادی از چوب ترموود دشوارتر است. در همین حال، چوب عملیات حرارتی دارای عطر خاص دلپذیری است که یادآور بوی سونا است، اگرچه با گذشت زمان از بین می رود. کارشناسان به راحتی ترمودرخت را با جرم کوچکتر آن تعیین می کنند.

قیمتش چقدر است؟

از چوب حرارتی برای تولید مواد برای دکوراسیون داخلی و خارجی اتاق نشیمن، حمام و سونا، مبلمان (از جمله مبلمان باغ)، پوشش های مختلف کف: پارکت، تخته پارکت، تخته کف و تراس، و همچنین طاقچه ها، پنجره ها، درها استفاده می شود. . در بازار داخلی می توانید محصولاتی از چوب ترمووود از تولیدکنندگان داخلی و خارجی پیدا کنید.

مصرف کنندگان بدون شک تعجب می کنند که آیا محصولات چوبی عملیات حرارتی بسیار گران تر از محصولات چوبی معمولی هستند. پاسخ صریح به این سوال دشوار است: محدوده قیمت بسیار بزرگ است.

چوب تیمار شده حرارتی به دلیل ساختار سلولی متفاوت و رطوبت کمتر، هدایت حرارتی کمتری نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان (در حدود 30-10%) نسبت به چوب معمولی دارد. بنابراین راه رفتن با پای برهنه بر روی کف پوش های ساخته شده از این ماده فوق العاده خوشایند است. پارکت، تخته پارکت، تخته کف ساخته شده از چوب عملیات حرارتی شده، که بر روی سیستمی از طبقات گرم قرار داده شده است، بر خلاف کف های ساخته شده از معمولی، هنگامی که در معرض گرمای ساطع شده توسط المنت گرمایشی قرار می گیرند (در حالی که دمای آن گاهی اوقات به 45 درجه سانتیگراد می رسد) پایدارتر هستند. چوب علاوه بر این، به لطف فناوری عملیات حرارتی، می توان کفپوش هایی با رنگ و استحکام از پیش تعیین شده به دست آورد.

چندین شرکت بر تولید مصالح ساختمانی از چوب ترمووود مسلط شده اند. به عنوان مثال، “Argo” (روسیه)، نمایندگی ترمووود خوزستان (اتریش) یک تیر کامپوزیت را ارائه می دهند که در آن لاملاهای چوبی معمولی با لاملاهای حرارتی ترکیب می شوند. این طرح بار روی پایه را کاهش می دهد، زیرا چوب عملیات حرارتی شده جرم کمتری دارد.

قیمت چوب ترمو

در طول عملیات حرارتی، رزین از چوب جدا می شود و هیچ رگه های نامطلوبی روی سطح مصالح نما وجود ندارد. فضایی

در طول عملیات حرارتی، چوب رزین را از دست می دهد (به ویژه گونه های مخروطی)، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان به همین دلیل سطح یکنواخت تر، رساتر می شود و بافت روشن تر به نظر می رسد. با گذشت زمان، تحت تأثیر اشعه ماوراء بنفش، شروع به محو شدن می کند، رنگ آن به خاکستری تغییر می کند، گاهی اوقات با رنگ مایل به سبز. برخی تن طبیعی چوب را دوست دارند (مثلاً مانند کلیساهای جزیره کیژی). دیگران با ایده های طراحی هدایت می شوند، سایه های کاملاً خاصی از چوب ترمووود را از سازنده انتخاب یا سفارش می دهند. بدیهی است که در این مورد حفظ ظاهر آن تا حد امکان اهمیت دارد. انجام این کار دشوار نیست: کافی است یک پوشش روی درخت اعمال کنید که شامل فیلتر UV است. توصیه های صحیح در مورد انتخاب رنگ و روغن برای چنین پوششی توسط تولید کنندگان ترمووود ارائه می شود.

ترمووود در ترمووود ارزان قیمت ایرانی به یک ماده ابتکاری اشاره دارد. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان این نوع خاصی از چوب است که تحت عملیات حرارتی در دمای 185-230 درجه سانتیگراد بدون استفاده از ناخالصی ها و مواد افزودنی شیمیایی قرار می گیرد.

چوب حرارتی سازگار با محیط زیست است، ویژگی های فیزیکی و مکانیکی بالایی دارد، ترک نمی خورد، پوسیده نمی شود و ماندگاری بیشتری نسبت به چوب استاندارد دارد. تولید چوب حرارتی به عنوان لبه برش در نظر گرفته می شود. پیش از این، این مواد فقط در اروپا قابل خریداری بود. امروزه می توانید چوب حرارتی را در شرکت “LLC “نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد ” با قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنید.

اسرار فرآوری و تولید چوب ترمووود

ویژگی تولید محصول تبخیر همی سلولز و لیگنین از چوب است. با توجه به این، مواد نهایی:اسرار فرآوری و تولید چوب ترمووود طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

 • رطوبت را جذب نمی کند؛
 • ساختار متراکم می گیرد.
 • تا حد امکان در برابر پوسیدگی و قالب مقاوم می شود.
 • ثبات شکل هندسی را به دست می آورد، حتی پس از 10 سال کار تغییر شکل نمی دهد.
 • بدون استفاده از لاک، رنگ و سایه روشن پایدار به دست می آورد.

با کمک تکنولوژی تولید ترمووود با استفاده از کاج نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد می توانید یک کپی دقیق از رنگ بلوط ایجاد کنید. برای مشتری، خرید ارزان تر خواهد بود و ظاهر محصول چیز دیگری را بیان می کند.

نما ویلا ترموود

مزایای خرید و کارکرد چوب ترمووود

ترمووود، حتی زمانی که در نزدیکی آب و در مرطوب ترین مناطق استفاده می شود، مزایای خرید و کارکرد چوب ترمووود پوسیده نمی شود. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد در طول سالها متورم، تغییر شکل یا تغییر ساختار نخواهد کرد. این محصول کاملاً در برابر تغییرات دما، اشعه ماوراء بنفش مقاومت می کند، بنابراین می توان از آن در مناطق باز استفاده کرد: تراس، ایوان، به عنوان مسیر و غیره. در نتیجه تأثیر دماهای بالا، شکر از ترکیب شیمیایی چوب تبخیر می شود، بنابراین این ماده برای حشرات جالب نیست.

چوب حرارتی بهترین رسانای حرارتی است. پس از پردازش، سطح عایق حرارتی 30٪ بهبود می یابد. طراحی و اجرا نما با چوب ترمو بنابراین، کفی که از چنین ماده ای گذاشته شده است باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان چوب را می توان برای پله ها، پارکت، اسکله، پل تزئینی، عرشه استخر، پاسیو و سونا استفاده کرد.

قیمت ترمووود و مزایای استفاده از متریال

چوب حرارتی متعلق به مواد نخبه است. ساخت آن زمان و هزینه های مالی زیادی را می طلبد که در نتیجه محصولات را در بین همتایان خود – الوار – گران ترین محصولات می کند. با این حال، با این مقدار، شما یک محصول نخبه با کیفیت بالا را دریافت می کنید که از نظر ویژگی های کیفی آن هیچ شباهتی به محصولات دیگر ندارد.

با کمک چوب حرارتی، می توانید در گرمایش صرفه جویی کنید ، مواد کاملا گرما را حفظ می کنند. پارکت ساخته شده از چنین محصولی به طور کامل هزینه های خود را از طریق صرفه جویی در انرژی پرداخت می کند. تمام خواص چوب طبیعی حفظ می شود، اما این ماده دارای معایب چوب معمولی نیست.

ترمووود ایرانی

خرید چوب حرارتی در کیف با تحویل در اوکراین در 3 روز

شرکت معماریکا یکی از اولین شرکت هایی است که شروع به تولید مواد در ایران کرد. تجربه و تجهیزات ویژه به ما این امکان را می دهد طراحی و اجرا تراس که مواد و مشتقات باکیفیت از آن تولید کنیم. طیف گسترده ای از چوب ترمووود به شما این امکان را می دهد که بهترین گزینه را برای تحقق ایده های خود انتخاب کنید. مدیران این شرکت در مورد چوب انتخابی، گونه های چوبی، اصول فرآوری آن مشورت کرده و قیمت های مطلوبی را از سازنده ارائه می دهند.

تحویل در کیف توسط کامیون خود ما، در نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان – توسط شرکت های حمل و نقل به انتخاب مشتری انجام می شود. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد با توجه به در دسترس بودن نوع و مقدار مورد نیاز چوب حرارتی، تحویل در 3-5 روز انجام می شود. وصول از انبار شرکت نیز امکان پذیر است. با شرکت ما تماس بگیرید. ما بالاترین کیفیت را که مطابق با استانداردها و هنجارها باشد تضمین می کنیم. ما سطح بالایی از خدمات و قیمت های مقرون به صرفه را بدون هزینه اضافی ارائه می دهیم.

دیوار چوب ترمو

نمایندگی ترمووود ایرانی کارخانه تولید چوب ترمو در تهران

در این مقاله در مورد چوب ترمووود، دامنه، ویژگی ها و ویژگی های آن صحبت خواهیم کرد. وب سایت نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد متوجه خواهد شد که این ماده دارای چه مزایا و معایبی است، که بسیاری از کارشناسان آن را یکی از مدرن ترین و مورد تقاضا، “مواد قرن 21” می نامند.

همانطور که از نام آن پیداست، چوب حرارتی به درختی اطلاق می شود که تحت عملیات حرارتی قرار گرفته است. ما در مورد یک تکنولوژی صنعتی خاص صحبت می کنیم، زمانی که چوب در محفظه های بدون اکسیژن در دمای +185 … + 230 درجه سانتیگراد پردازش می شود. حالت گرمایش صاف، چند مرحله ای است، نمایندگی ترمووود ایرانی کارخانه تولید چوب ترمو در تهران سپس چوب به زور خنک می شود.

مهم! در عملیات حرارتی چوب از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود!طراحی و اجرا روف گاردن

انواع مختلفی از چوب تحت عملیات حرارتی قرار می گیرند، هر دو نرم – کاج، صنوبر، نمدار، سدر، و سخت – بلوط، راش، خاکستر.

مزایای ترمووود واقعاً زیاد است:

 • خلوص اکولوژیکی این هنوز هم همان چوب قدیمی خوب است، فقط از طریق فرآیند تکنولوژیکی گرمایش و سرمایش، بدون مواد افزودنی شیمیایی و اشباع شده است!
 • از رطوبت نمی ترسد، در معرض پوسیدگی نیست. به همین دلیل است که تخته تراس اغلب از چوب ترمووود ساخته می شود که پورتال نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان مقاله جداگانه ای را به آن اختصاص داده است. توجه داشته باشید که جذب رطوبت چوب حرارتی 5-7 برابر کمتر از یک تخته معمولی است.
 • ترمووود خشک نمی شود و تحت تأثیر رطوبت منبسط نمی شود، تاب نمی خورد، پیچ نمی خورد، ترک نمی خورد. ابعاد هندسی این گونه تخته ها و میله ها بدون توجه به تغییرات دما و تغییرات رطوبت یکسان خواهد بود.
 • از حشرات، قارچ ها، کپک ها، باکتری ها، حشرات نمی ترسید. پس از پخت در اتاقک، نمایندگی ترمووود ایرانی کارخانه تولید چوب ترمو در تهران چنین درختی برای همه آفات به سادگی “غیر خوراکی” است. درست است ، ما توجه می کنیم که خزه ها ، قارچ ها و کپک ها می توانند به چوب حرارتی “چسبیده” شوند ، اما روی آن تأثیر نمی گذارند ، اما روی سطح باقی می مانند و به همین دلیل به راحتی پاک می شوند.
 • درخت در برابر آسیب های مکانیکی مقاوم تر می شود، خراش ها و تراشه های کمتری خواهد داشت.
 • چوب حرارتی از زیبایی خاصی برخوردار است و به همین دلیل اغلب در دکوراسیون از آن استفاده می شود. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان به عنوان مثال، بلوط مانند چوب نجیب رنگ آمیزی می شود، حلقه های یکساله روی خاکستر بهتر دیده می شود، و کاج ارزان قیمت، نخبه و قابل احترام به نظر می رسد. پس از سنباده زدن، نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد براقیت پیدا می کند.

نما ساختمان ترمووود

معایب چوب ترمووود با وجود محبوبیت روزافزون و ویژگی های عالی آن عبارتند از:

 • کار با چوب خشک شده در دمای بالا منجر به تشکیل گرد و غبار ریز می شود، به یک ماسک تنفسی نیاز است.
 • چوب شکننده تر می شود. بله، سختی و مقاومت در برابر آسیب های مکانیکی افزایش می یابد، اما شاخص کشسانی و استحکام به شدت کاهش می یابد. نمایندگی ترمووود ایرانی کارخانه تولید چوب ترمو در تهران بنابراین در سازه های باربر با بار جدی از ترمووود استفاده نمی شود.
 • ممکن است به مرور زمان در نور مستقیم خورشید محو شود. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان بسیاری این را یک نقطه ضعف نمی دانند، زیرا رنگ خاکستری به درخت اشراف بیشتری می بخشد. اگر نیاز به محافظت از چوب در برابر تغییر رنگ دارید، به روغن مخصوص در برابر اشعه ماوراء بنفش نیاز دارید.
 • خطر آسیب موریانه باقی می ماند، نیمی از آن است، اما همچنان. درست است، این فقط برای چوب ترمووود که با زمین در تماس است، صدق می کند.

معایب، کارشناسان مطمئن هستند، در چوب درمان حرارتی بسیار کمتر از مزایا است.

دامنه چوب ترمووود بسیار گسترده است:

 • تکمیل داخلی، از جمله مناطق مرطوب. به عنوان مثال، از چوب عملیات حرارتی شده برای ساختن کاشی برای آبپاش آشپزخانه و حمام استفاده می شود.
 • اتمام حمام و سونا، از جمله اتاق های بخار.
 • ساخت آلاچیق، تراس، ایوان، پل و لنگرگاه.
 • تولید مبلمان.
 • نمای نما از جمله خانه های چوبی.
 • تولید کفپوش.
 • تولید قاب و درب پنجره از جمله درب ورودی.

آنها حتی پروتزهای استخوانی را از توس عملیات حرارتی شده می سازند، بنابراین پزشکان هیچ سوالی در مورد کیفیت، بهداشت و سازگاری با محیط زیست این ماده ندارند.

نمایندگی ترمووود ایرانی

طبق استانداردهای اروپایی EN 335-1-2006، سه نوع چوب ترموود وجود دارد:

 1. درجه یک، Termo-S (متوسط). در دمای بالاتر از +185 … + 190 درجه سانتیگراد پردازش می شود. خواص فیزیکی تغییر چندانی نکرده است، در بیشتر موارد این درمان بر ظاهر تأثیر می گذارد و رنگ تیره تر و قرمزی به چوب می دهد. این دسته از چوب ترمووود فقط در داخل منازل و آپارتمان ها استفاده می شود.
 2. کلاس دوم، Termo-D (شدید). دمای پردازش به +200 … + 230 درجه سانتیگراد می رسد. این ترمووود کلاسیک واقعی است که می توان گفت تمام مزایایی را که توضیح دادیم دارد. از آنجایی که از رطوبت نمی ترسد، می توان از آن در فضای باز استفاده کرد.
 3. کلاس سوم. در دمای بالاتر از +230 درجه سانتیگراد پردازش می شود. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان به رسمیت شناخته نشده است، به عنوان مثال، انجمن نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد (فنلاند) تنها دو کلاس اول را متمایز می کند. چوب در چنین دماهای بالا تیره می شود و استحکام خود را از دست می دهد.

مهم! هر چه دمای پردازش چوب بالاتر باشد، دوام و پایداری بالاتری دارد، اما استحکام به طور محسوسی کاهش می یابد. بنابراین کارشناسان طبقه دوم چوب حرارتی را برای استفاده بهینه می نامند.

هزینه چوب حرارتی می تواند بسیار متفاوت باشد، اما در هر صورت بیشتر از چوب تصفیه نشده خواهد بود. قیمت به نوع چوب، درجه، نوع محصول، سازنده و … بستگی دارد.

ترمووود – تکمیل با چوب ترمووود

چوب در میان معماران و طراحان به دلیل سازگاری با محیط زیست، ترمووود – تکمیل با چوب ترمووود ایمنی، سهولت پردازش و ظاهر طبیعی جذاب آن بسیار ارزشمند است که می تواند فضایی دنج و گرم در هر اتاق ایجاد کند. اما در شکل خام خود، درخت به سرعت تحت تأثیر رطوبت، تغییرات دما و میکروارگانیسم های بیولوژیکی تغییر شکل می دهد.

ترمووود یک ماده تکمیل مدرن منحصر به فرد با ویژگی های عملکردی بهبود یافته است که در روکش داخلی و خارجی و همچنین در ساخت عناصر تزئینی – تیرها، تیرها و پانل ها تقاضا شده است.

چوب اصلاح شده حرارتی ماده ای بادوام، قوی، زیبایی شناختی و سازگار با محیط زیست است و تکمیل چوب حرارتی جسورانه ترین ایده های طراحی را محقق می کند!

ترمووود در نتیجه عملیات حرارتی مواد خام (بلنک ها) از انواع مختلف چوب به دست می آید، نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد به همین دلیل مواد تکمیل کننده خواص بهبود یافته جدیدی از جمله مقاومت در برابر تجزیه و پوسیدگی، انعطاف پذیری و کشش، سختی، سایه غنی اصلی و گویا به دست می آورند. بافت

کف چوب ترمو

این ویژگی ها و ویژگی ها چوب اصلاح شده حرارتی را از مواد خام تصفیه نشده متمایز می کند. مزایای اصلی این مصالح تکمیلی و ساختمانی عبارتند از:

 •       پایداری و حفظ هندسه مواد خام پس از پردازش مواد خام استحکام، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان مقاومت در برابر تورم و انقباض افزایش می یابد که خطر تغییر شکل احتمالی را چندین برابر کاهش می دهد.
 •       رسانایی حرارتی پایین چوب عملیات حرارتی شده برای تکمیل حمام بخار و سونا، ایوان و تراس و همچنین برای ساخت مبلمان در فضای باز مناسب است، زیرا سطح آن هنگام تماس با گرما گرم نمی شود. هدایت حرارتی چوب حرارتی 20 درصد کمتر از مواد تکمیل کننده معمولی است.
 •       خواص عایق صوتی و حرارتی بالا. چوب حرارتی به عنوان یک عایق حرارت و صدا عالی عمل می کند، اتلاف گرما را به حداقل می رساند و سطح سر و صدای اضافی را کاهش می دهد.
 •       ظاهر زیبایی شناختی. ترمووود – تکمیل با چوب ترمووود فناوری ساخت ترمووود امکان دستیابی به سایه روشن، غنی و عمیق از چوب و یک بافت جالب “تجلی” را فراهم می کند که بر اصالت این ماده تکمیل کننده تأکید می کند.
 •       مقاومت بالا در برابر رطوبت. در فرآیند عملیات حرارتی، ماده خام رطوبت گیر می شود و خواص ضد آب خوبی به دست می آورد، به همین دلیل توانایی چوب برای جذب رطوبت تا پنج برابر کاهش می یابد.
 •       مقاومت در برابر فرآیندهای تجزیه و پوسیدگی. پردازش چوب در دمای بالا منجر به تجزیه قندها می شود که خطر آسیب به مواد تکمیل شده توسط عوامل بیماری زا، حشرات، قالب و قارچ را از بین می برد.
 •       ایمنی و سازگاری با محیط زیست مواد، عدم استفاده از ناخالصی های مضر در فرآیند تولید. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد مواد سمی منتشر نمی کند و همچنین به بدن انسان و محیط زیست آسیب نمی رساند.
 •       عمر طولانی. ترمووود – تکمیل با چوب ترمووود تغییر ساختار مولکولی درخت در طول پردازش به شما امکان می دهد چرخه زندگی آن را افزایش دهید. عمر مفید مواد با مراقبت مناسب تا 25 سال است.
 •       سهولت عملیات. چوب اصلاح شده حرارتی نیازی به درمان تزئینی یا محافظ اضافی ندارد، کافی است سطح آن را با یک لایه نازک لاک بپوشانید.
 •       مقاومت در برابر استرس مکانیکی، ظاهر شدن خراش ها و تراشه ها، که در نتیجه خراب کردن ظاهر مواد در حین کار بسیار دشوار است.

نقطه ضعف اصلی این ماده تکمیلی افزایش شکنندگی است که به دلیل کاهش تراکم ساختار چوب است. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان به همین دلیل است که از درخت حرارتی برای ایجاد سازه های باربر و نگهدارنده استفاده نمی شود. علیرغم مقاومت مواد تکمیلی در برابر اشعه ماوراء بنفش، ترمووود – تکمیل با چوب ترمووود برای محافظت از سطح تزئینی از محو شدن در حین کار، ابتدا باید با یک پوشش یا اشباع ویژه درمان شود.

نما چوب ترمو

خرید ترمووود نمایندگی چوب ترمو ود

فن آوری تولید مواد تأثیری بر روی مواد خام با دمای بالا (از 180 تا 240 درجه و بیشتر) را فراهم می کند. خرید ترمووود نمایندگی چوب ترمو ود برای ساخت تخته های حرارتی از گونه های مختلف چوب سخت و مخروطی – کاج، راش، خاکستر، نارون، توس، بلوط و غیره استفاده می شود.

در فرآیند قرار گرفتن در معرض حرارت، الیاف چوب “توخالی” می شوند، بدون قند، رزین و سلولز. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد آنها اصلاح شده و به یک توده “کاراملیزه” تبدیل می شوند که ویژگی های عملکرد منحصر به فرد ترمووود را تعیین می کند.

فرآیند ساخت تخته عملیات حرارتی شامل چندین مرحله است:

 •       خشک کردن قطعات در یک محفظه ویژه با گرم کردن آهسته مواد خام تا دمای بیش از 180 درجه که طی آن بخار مرطوب تولید می شود.
 •       پردازش بلنک ها برای افزایش مقاومت بیولوژیکی مواد در برابر عوامل خارجی. بخار تشکیل شده در مرحله قبل با مواد و ناخالصی های خاصی غنی می شود که در ترکیب با فشار زیاد در محفظه منجر به اصلاح الیاف چوب و تغییر در ساختار مولکولی آنها می شود.
 •       مرحله تثبیت فرآیند خنک‌کردن قسمت‌های خالی، هنگامی که دما در محفظه کاهش می‌یابد، خرید ترمووود نمایندگی چوب ترمو ود تخته اصلاح‌شده حرارتی تحت آبیاری قطره‌ای قرار می‌گیرد که منجر به کریستالیزه شدن الیاف می‌شود.

فن آوری های مختلفی برای ساخت تخته تکمیل گرما وجود دارد – تک مرحله ای (تصفیه قطعات کار با بخار گرم شده تا دمای مورد نیاز)، چند مرحله ای (قرار گرفتن مرحله به مرحله در معرض بخار و فشار زیاد روی چوب)، تصفیه روغن. (حرارت آهسته قطعات کار در ظرف حاوی روغن های گیاهی) و قرار گرفتن در معرض گاز بی اثر. روش اصلاح و به شما امکان می دهد مواد تزئینی روکش را با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

قیمت فروش نمایندگی ترمووود ایرانی

ساخت چوب ترمووود شامل قرار گرفتن در معرض دمای بالا بر روی مواد خام است. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد بسته به شرایط پردازش، سه دسته از چوب های اصلاح شده حرارتی متمایز می شوند: قیمت ترموود استخر

 • پردازش در دمای بالاتر از 190 درجه. محصولات با رنگ خفیف و خواص نسبتاً کم تغییرات قابل توجهی در ساختار مواد رخ نمی دهد، قیمت فروش نمایندگی ترمووود ایرانی درخت فقط یک رنگ قرمز، زرد یا قهوه ای غنی را به دست می آورد.
 • پردازش در دمای بیش از 210 درجه. محصولات بادوام و زیست پایدار از سایه روشن اشباع شده چوب الاستیسیته و مقاومت در برابر فرآیندهای تجزیه به دست می آورد. مصالح تکمیلی و ساختمانی این کلاس برای ساخت مبلمان فضای باز، بلوک های پنجره و درب، استفاده به عنوان تخته کف و پانل های تزئینی مناسب است.
 • پردازش در دمای بیش از 230 درجه. بادوام ترین و مقاوم ترین برد حرارتی. ماده اولیه خاصیت منحصر به فردی برای دفع رطوبت به دست می آورد، به همین دلیل دامنه کاربرد آن در حال گسترش است – عرشه، دکوراسیون بیرونی، روکش اتاق هایی با سطح رطوبت بالا (حمام، سونا، اتاق بخار).

چوب ترمو

چوب ترمووود بهترین انتخاب برای علاقه مندان به مواد طبیعی در دکوراسیون است. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان ویژگی های عملکردی بهبود یافته و طیف گسترده ای از کاربردها به تخته حرارتی اجازه می دهد تا جایگاه پیشرو در بین مصالح تزئینی و ساختمانی را به خود اختصاص دهد.

دامنه کاربرد تخته‌های حرارتی تقریباً نامحدود است، اما محبوب‌ترین و گسترده‌ترین قسمت تزئین نما با چوب حرارتی، تخته، بلوک خانه یا آستر معمولی می‌تواند به عنوان متریال روکشی عمل کند. روکش نما با چوب حرارتی ظاهر اصلی خود را از دست نمی دهد، در برابر عوامل خارجی نامطلوب (رطوبت بالا، دما و بارش، فرآیندهای پوسیدگی و پوسیدگی) بسیار مقاوم است.

دومین کاربرد پرطرفدار مصالح تکمیلی کفپوش در آلاچیق ها و ایوان ها، تراس های باز و بسته، مناطق اطراف استخر است. ویژگی های خوب مقاوم در برابر آب و هوا و مقاومت در برابر سایش ترمووود از تغییر شکل آن در طول زمان، خشک شدن، تجزیه و تورم جلوگیری می کند.

سومین حوزه کاربرد ترمووود، دکوراسیون داخلی با رطوبت و نوسانات دما بالا نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد (اتاق بخار، سونا، استخر، حمام) است. پوست، باعث ناراحتی یا سوختگی نمی شود.

تخته عملیات حرارتی برای ساخت بلوک های پنجره و درب عالی است، بر خلاف سایر مواد، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان نیازی به لمس منظم و عملیات تزئینی ندارد، که طول عمر طولانی و ظاهر جذاب محصول را تضمین می کند. رسانایی حرارتی کم مواد به شما امکان می دهد در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه دارید و به لطف سایه نفیس آن می تواند بر اشراف و راحتی داخلی تأکید کند.

ترمووود فاقد معایب کلاسیک چوب تصفیه نشده است نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان این ساختار مولکولی اصلاح شده از الیاف و ویژگی های عملکرد منحصر به فرد دارد که چنین طیف گسترده ای از کاربردها را تعیین می کند.

عمر مفید دیسک های عملیات حرارتی، صرف نظر از منطقه مورد استفاده قیمت فروش نمایندگی ترمووود ایرانی (به عنوان ماده ای برای دکوراسیون بیرونی یا داخلی)، به 25 سال یا بیشتر یا بیشتر می رسد و در برخی موارد می تواند از 100 سال نیز فراتر رود.

نما چوبی

نمایندگی فروش ترمووود ایرانی استان های اطراف اصفهان شیراز

برای اولین بار از چوب حرارتی برای نیازهای حیاتی خود توسط قبایل کوچ نشین شمال استفاده شد. نمایندگی فروش ترمووود ایرانی استان های اطراف اصفهان شیراز عشایر سرگردان معمولاً ساختمان‌های چوبی نمی‌ساختند، اما در عوض به دنبال چادرهای خود (عایق پوست حیوانات) در هر جایی بودند که ساکن شدند. با این حال، تکیه گاه های چوبی معمولی، نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد که با کمک آنها پوست ها به زمین متصل می شدند، از نظر طول عمر تفاوتی نداشتند و پوسیده شدند. با گذشت زمان، عشایر دریافتند که ساختار درخت به طور مطلوب آتش را تغییر می دهد، به طور دقیق تر، گرمای آزاد شده در هنگام احتراق. بنابراین، آنها شروع کردند به قرار دادن تمام قطعات چوبی خانه خود تحت عملیات حرارتی اولیه. اینگونه است که اصول فناوری عملیات حرارتی چوب متولد شد که در اصل خود امروزه حفظ شده است.

مصالح ساختمانی طبیعی و سازگار با محیط زیست، نمایندگی فروش ترمووود ایرانی استان های اطراف اصفهان شیراز روند زمان ما هستند که دلپذیری و انحصار درک را ارائه می دهند (به عنوان مثال، شکل 1 را ببینید). با این حال، در بیشتر موارد (نه حداقل به دلایل هزینه چوب اولیه)، دوام محصولات و سازه‌های چوبی مورد توجه قرار می‌گیرد. بنابراین، برای دستیابی به جلوه بصری چوب های عجیب و غریب، چوب طبیعی باید به گونه ای اصلاح شود که در طول زمان تیره نشود و نه تنها ویژگی های عملکرد، بلکه ظاهر اصلی خود را نیز حفظ کند.

اصولاً همه انواع چوب برای اصلاح حرارتی مناسب هستند. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان توسکا، راش، بلوط، افرا، زبان گنجشک، توس در میان درختان خزان کننده و همچنین صنوبر و کاج در میان درختان مخروطی تقریباً در معرض فناوری مشابهی قرار دارند.چوب اصلاح شده حرارتی صنوبر و درختان برگریز به عنوان یک جایگزین اکولوژیکی برای چوب اصلاح شده استوایی در نظر گرفته می شود. این امر از یک سو به دلیل مصلحت استفاده از چوب حرارتی در آب و هوای مرطوب و خشن و از سوی دیگر به دلیل رنگ تیره ای است که ماده منبع بسته به شدت عملیات حرارتی آن به دست می آورد.

چوب اصلاح شده حرارتی محصول نهایی حرارت دادن مواد اولیه تا دمای حداقل 160 درجه سانتیگراد در شرایط کمبود اکسیژن است. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد هدف از اصلاح حرارتی بهبود خواص فنی مصالح ساختمانی چوب در کل مقطع برای کاربردهای خاص است. پیشگامان توسعه و اجرای فناوری های پیشرفته برای ساخت چوب حرارتی، کارگران چوب از کشورهای اسکاندیناوی – سوئد و فنلاند هستند که برای اولین بار راه حل های خود را در اواخر دهه 90 قرن گذشته به بازار پروفیل ارائه کردند.

چوب ترمو دیوار

فن آوری اصلاح حرارتی درخت شامل اجرای متوالی عملیات زیر است:نمایندگی فروش ترمووود ایرانی استان های اطراف اصفهان شیراز

 • پیرولیز جزئی (تجزیه حرارتی) محصولات نیمه تمام اصلی در فضایی با محتوای اکسیژن کم. مدت زمان عملیات از 24 تا 48 ساعت، در دمای 170 … 250 درجه سانتیگراد است. در نتیجه چنین تأثیر دمایی، انرژی داخلی ماده افزایش می یابد، که منجر به شکستن بین مولکولی قدیمی می شود. اوراق قرضه و تشکیل اوراق جدید.
 • تبدیل (پر کردن) گروه های آزاد OH، در نتیجه انقباض و تورم چوب به طور متناسب در همه جهات کاهش می یابد (تا 70٪). در عین حال، آفات احتمالی و میکروارگانیسم های قارچی از بین می روند. رنگ چوب در سراسر مقطع تیره می شود
 • در صورت لزوم، شفاف سازی بخش های جداگانه محصول نیمه تمام با اشعه ماوراء بنفش جهت دار درمان می شود.
 • تغییر خواص فیزیکی چوب ترمووود :نمایندگی فروش ترمووود ایرانی استان های اطراف اصفهان شیراز
 • چگالی محصول نیمه تمام کاهش می یابد، زیرا در طی پیرولیز، مواد رزینی آزاد می شوند. نرمی چوب اصلاح شده حرارتی فرآیند پردازش مکانیکی بیشتر آن را تسهیل می کند.
 • استحکام بین لایه ها به ویژه مقاومت خمشی و کششی کاهش می یابد. این امر استفاده از اتصالات چسب را برای به دست آوردن محصولات چند لایه محدود می کند.
 • چوب ترمووود تازه ساخته شده  بوی دودی خاصی پیدا می کند که به زودی از بین می رود.

ترموود نمایندگی

نمایندگی فروش ترمووود ایرانی استان های اطراف تبریز خوزستان

از آنجایی که چوب اصلاح شده حرارتی دوستدار محیط زیست ترین محصول نجاری است، نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد برای همه عملیات فقط از بخار استفاده می شود. پارامترهای قابل تنظیم دما، مدت زمان و چرخه مراحل جداگانه فرآیند است.

دو دسته از محصولات چوبی عملیات حرارتی شده وجود دارد که از نظر پایداری حرارتی (Thermo-S) و دوام (Thermo-D) متفاوت هستند. ویژگی های ضروری محصولات Thermo-S ظاهر و دوام طولانی مدت آنهاست. طبقه بندی بر اساس EN 350-1 (مقیاس: از 1 بسیار قوی تا 5 کوتاه مدت). چوب Thermo-S به طور قابل توجهی مقاوم تر است و متعلق به کلاس مقاومت در برابر پوسیدگی 3 است، در حالی که ویژگی تعیین کننده محصولات Thermo-D پایداری بیولوژیکی آنها است. به عنوان مثال، یک محصول کلاس 1 اصلاح شده حرارتی می تواند حدود 25 سال در برابر تماس با زمین مقاومت کند (که بر اساس میزان رطوبت در خاک تعیین می شود).

در تولید ترمووود فقط از بدنه، آب و بخار بدون افزودن معرف های شیمیایی استفاده می شود. فرآیند شامل:نمایندگی فروش ترمووود ایرانی استان های اطراف تبریز خوزستان

 • 1. افزایش دما برای خشک شدن نهایی مواد اولیه. چوب ابتدا تا حدود 100 درجه سانتیگراد گرم می شود و سپس با سرعت کمتری تا 130 … 140 درجه سانتیگراد گرم می شود. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان میزان رطوبت ماده اولیه مهم نیست، زیرا رطوبت چوب در این مرحله به حدود صفر کاهش می یابد. هنگامی که تمام آب آزاد می شود و فرآیند گرمایش ادامه می یابد، ترکیب محصول نیمه تمام دستخوش تغییراتی می شود که عمدتاً در ترکیب همی سلولز است. آنها قبلاً در دمای 150 درجه سانتیگراد شروع می شوند و سپس اصلاح حرارتی فقط تشدید می شود. بخار آب موجود به‌عنوان یک گاز محافظ عمل می‌کند: فرآیند را تحت فشار بیش از حد خفیف پایدار نگه می‌دارد و اکسیژن داخل محفظه را جایگزین می‌کند.
 • 2. فاز واقعی اصلاح حرارتی. بسته به درجه تغییر مورد نظر، در دمای 185 … 220 درجه سانتیگراد رخ می دهد. دما را به سطح مورد نظر رسانده و به مدت 2 تا 3 ساعت ثابت نگه داشته می شود. بخار به داخل محفظه تزریق می شود تا اکسیژن را در محفظه نگه دارد و بر تغییرات شیمیایی چوب تأثیر بگذارد
 • 3. مرحله خنک کننده و بازیابی. نمایندگی فروش ترمووود ایرانی استان های اطراف تبریز خوزستان با کاهش دمای فرآیند به دلیل پاشیدن آب مشخص می شود. در اینجا، رطوبت چوب به سطح مورد نظر، معمولاً حدود پنج درصد، بازیابی می شود. پایداری پارامترهای محصول نهایی بسیار بالاست.

چوب ترمو کف

نمودار توالی فرآیند اصلاح حرارتی چوب برای طبقات مختلف آن در شکل نشان داده شده است. 2. ارزان ترین قیمت ترمووود ایرانی تولید کارخانه پاک ارسال به سراسر ایران

رطوبت محصول نهایی در 4 درصد یا کمی بیشتر تثبیت می شود و مقدار متوسط ​​تورم و انقباض مماسی برای چوب تیمار شده کلاس Thermo-S 6-8٪ و برای Thermo-D – 5-6٪ است.

بهترین ماده اولیه برای تولید چوب حرارتی گونه های کاج شمالی و صنوبر نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد است. اگرچه این گونه ها با رشد آهسته مشخص می شوند، اما با افزایش مقادیر تراکم اولیه مشخص می شوند.

نمایندگی فروش ترمووود ایرانی قیمت ارزان خرید چوب ترمو

اصلاح حرارتی چوب در دماهای بالا و تحت شرایط دقیق کنترل شده اتفاق می افتد. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان روش تولید – محفظه های پیرولیز – برای اطمینان از دوام تولید بالا طراحی شده است، نمایندگی فروش ترمووود ایرانی قیمت ارزان خرید چوب ترمو با در نظر گرفتن این واقعیت که اسیدیته بالا به طور مداوم در داخل محفظه وجود دارد. خود محفظه و تمام اجزای آن از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

زمان پردازش برای یک سیکل معمولا 1.5 تا 3 روز است، اما می تواند طولانی تر باشد. عوامل اصلی موثر بر زمان پردازش عبارتند از:

چوب های از پیش خشک شده عموماً زمان پردازش کوتاه تری نسبت نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد به چوب های تازه برش خورده دارند.محفظه های مدرن مجهز به سیستم های نرم افزاری هستند که برای کنترل فرآیندها طراحی شده اند. این نمایی از منحنی فرآیند (مشابه آنچه در شکل 2 نشان داده شده است) به عنوان یک فایل تاریخچه ایجاد می کند که می تواند بعداً باز شود و جزئیات فرآیند را می توان به عنوان یک منحنی گرافیکی یا به عنوان داده های عددی مشاهده کرد.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

سیستم گرمایش برای فرآیند ترمووود معمولاً مبتنی بر استفاده از روغن مقاوم در برابر حرارت یا گرمایش مستقیم الکتریکی است. هر دو گزینه می توانند کنترل گرمای بسیار دقیقی را ارائه دهند، با این حال، گرمایش نفت گرمایش تدریجی محصولات نیمه تمام را فراهم می کند.

چوب ترمو دیواری

مزایا و ویژگی های استفاده از چوب ترمووود

ترمووود را می توان در کاربردهای داخلی و خارجی استفاده کرد، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان با این حال، لازم به یادآوری است که این محصول اندکی از مقاومت خمشی و شکافتگی کاسته شده است. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد برنامه های کاربردی توصیه شده بر اساس کلاس متفاوت است. برای چوب های عملیات حرارتی Thermo-S، اینها اجزای ساختمان، مبلمان (نگاه کنید به شکل 5) و لامپ هایی هستند که در شرایط خشک کار می کنند، کفپوش، مبلمان باغ، عناصر در و پنجره.

درهای خارجی، پرده ها، تجهیزات سونا و حمام (نگاه کنید به شکل 6)، نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان پوشش دیوار، پوشش کف، مبلمان باغ از محصولات کلاس Thermo-D ساخته شده اند. هنگام انتخاب درجه، باید در نظر داشت: هر چه دمای عملیات حرارتی بالاتر باشد، رنگ چوب حرارتی تیره تر است.

چوب ترمو ارزان

چوب عملیات حرارتی – فناوری ساخت ترمووود

چوب های عملیات حرارتی مشکلات اجداد ما را حل می کرد، که برای محافظت از شمع ها از پوسیدگی در ساخت اسکله ها و خانه های موقت، آنها را در شعله های آتش سوزاندند. چوب عملیات حرارتی – فناوری ساخت ترمووود این باعث خشکی و شکننده شدن مواد شد. روش مدرن عملیات حرارتی امکان به دست آوردن چوب بادوام با ثبات ابعادی را فراهم می کند. فروش چوب ترمو در شیراز ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی

مروری تاریخی ترموود

استفاده از عملیات حرارتی برای تغییر خواص چوب جدید نیست. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان مروری تاریخی ترموود برای چندین دهه، مطالعات در کشورهای مختلف انجام شده است. اولین فرآیند خشک کردن چوب در دمای بالا در سال 1920 انجام شد. اساساً امکان کاهش رطوبت تعادلی به منظور جلوگیری از تورم چوب در حین کار وجود داشت.

آزمایشات بعدی ثابت کرد که حرارت دادن ماده خام در اتمسفرهای گازی امکان تورم و جمع شدن آن را از بین می برد. چوب عملیات حرارتی شده بدون فرآیند تراکم در برابر قدرت تخریب قارچ مقاوم می شود.

محصولات چوبی اصلاح شده در بازار صنعتی چندان موفق نبودند، احتمالاً به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه با کیفیت بالا در آن زمان.

چوب عملیات حرارتی شده به عنوان یک ماده دوباره در اواخر قرن گذشته مورد توجه قرار گرفت. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد این امر ناشی از جنگل زدایی در مناطق نیمه گرمسیری، افزایش تقاضا برای مصالح ساختمانی پایدار و افزایش مقررات محدودکننده است که استفاده از مواد شیمیایی سمی را کاهش می دهد.

از دهه 2000، تحقیقات در سراسر جهان انجام شده است. در هلند، آلمان و فنلاند، اولین شرکت هایی افتتاح شدند که به صورت صنعتی شروع به پردازش چوب اره شده با رژیم دما کردند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

فرآیند تولید تکنولوژیکی چوب ترمو

اصلاح چوب راهی برای محافظت از مواد در برابر تغییرات رطوبت است. فرآیند تولید تکنولوژیکی چوب ترمو عملیات حرارتی در فضایی با غلظت اکسیژن کم انجام می شود تا احتمال اشتعال از بین برود.

شرایط فرآیند با گاز محافظ مورد استفاده (نیتروژن، بخار)، رطوبت محیط، روش های تبادل حرارت، استفاده از روغن ها، خلاء و بازگرداندن دود متفاوت است.

تولید اثر مخرب قابل توجهی بر محیط زیست ندارد. گرما و دود برای تراکم و تصفیه وارد محفظه های مخصوص می شود. چوب عملیات حرارتی شده در پایان چرخه عمر خود بدون زباله های خطرناک بازیافت می شود.

نمایندگی ترمووود ایرانی

هر چوب طبیعی چوب ترمو در تبریز را می توان تغییر داد. روش های خشک کردن در کارخانه ها به ثبت رسیده است، نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد روش های تصفیه گاز با نتیجه مطلوب متفاوت است. میزان گرمایش و سرمایش بستگی به نوع چوب مورد استفاده و ابعاد تخته ها دارد.

فناوری ساخت به عملیات حرارتی دو مرحله ای کاهش می یابد که بدون هیچ محدودیتی برای استفاده بیشتر بر ساختار آناتومیکی چوب تأثیر می گذارد.

خشک کردن ترموود

فرآیند اصلی و طولانی. چوب برای چندین ساعت در دمای بسیار بالاتر از دمایی که برای خشک کردن معمولی استفاده می شود نگهداری می شود. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان تغییرات شیمیایی منجر به مقدار کم تعادل آب می شود. رطوبت باقی مانده در چوب به 0 درصد می رسد. این شرایط باعث افزایش پایداری بیولوژیکی مواد عملیات حرارتی شده، رطوبت برای رشد و توسعه قارچ ها ناکافی است. مدت زمان فاز مستقیماً به میزان رطوبت ماده خام، نوع چوب و اندازه تخته بستگی دارد.

هیچ استاندارد فرآیند واحدی وجود ندارد، خشک کردن ترموود بلکه تعدادی از رویکردهای مشابه وجود دارد. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد هر کدام بر اساس حرارت دادن چوب در یک جو بی اثر برای چندین ساعت تا دمای تقریباً 190 درجه سانتیگراد است.

فرآیند عملیات حرارتی در جزئیات متفاوت است. ترکیبی از دو مرحله به عنوان معمولی شناخته می شود: نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در شیراز خوزستان هیدروترمولیز اولیه (خشک کردن) و پخت خشک. به منظور دستیابی به درجه انتخابی از پلیمریزاسیون همی سلولز، شرایط نسبتا ملایمی برای محدود کردن واکنش‌های جانبی ناخواسته ایجاد می‌شود که متعاقباً بر خواص مکانیکی چوب تأثیر منفی می‌گذارد.

حرارت درمانی ترمووود

این مرحله چند ساعت طول می کشد. حرارت درمانی ترمووود کل انرژی مورد نیاز دو تا سه برابر بیشتر از چرخه خشک کردن است. انطباق با تکنولوژی ساخت به کوره های خاصی نیاز دارد که در پیشرفت های پیچیده مهندسی با کوره های معمولی متفاوت است. ترمووود ارزان قیمت

چوب ترمو

طیف رنگ چوب ترمو

طیف رنگ چوب ترمو رنگ یک ویژگی مهم برای کاربر نهایی است که در برخی موارد بر اساس ملاحظات زیبایی شناختی، این عامل اصلی برای انتخاب یک چوب خاص است. شرکت بازسازی

تیره شدن در حین فرآوری مزیت مهمی است که در برخی کشورها به چوب جنبه ارزشمندی می بخشد. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان تغییر رنگ، تا سیاه، به دلیل تجزیه همی سلولز، اجزای مواد استخراجی و تشکیل محصولات اکسیداسیون مانند کینون ها است.

از آنجایی که چوب به طور یکنواخت در کل سطح درمان می شود، نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد رنگ نیز به طور ارگانیک توزیع می شود. سایه ها می توانند بسیار متفاوت باشند، از ماسه روشن تا قهوه ای تیره و حتی سیاه.

خواص ترموود

چوب عملیات حرارتی شده غیر سمی است و بنابراین محدودیتی در استفاده ندارد. درجه بهبود در کلاس قدرت از 5 تا 2، نشانگر تحت تأثیر سطح ضربه در طول فرآیند تولید است. هر چه مقدار این ضریب کمتر باشد، چوب عملیات حرارتی انتخاب شده برای استفاده در فضاهای باز مناسب تر است و در تماس با زمین دوام بیشتری دارد.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

اما این بهبود به قیمت از دست دادن خواص مکانیکی انجام می شود. خواص ترموود درخت شکننده می شود. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان  در همان زمان، چوب عملیات حرارتی شده دارای رطوبت کمتر، ثبات ابعادی بهبود یافته است.

چوب ترمو پله

مزایای چوب اصلاح شده ترمووود

چوب های نرم اروپای شمالی ماده خام غالب برای تولید مواد عملیات حرارتی هستند. نمایندگی فروش ترمووود ارزان قیمت برای دکوراسیون داخلی روف گاردن تراس آلاچیق پرگولا چوب ترمو ود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان اهواز یزد مشهد محصول نهایی در روکش کاری، عرشه، قاب در و پنجره، مبلمان باغ استفاده می شود.

مزیت زیبایی شناختی رنگ قهوه ای گرم چوب است. صنوبر مهم ترین چوب سخت است که توجه را به خود جلب می کند و برای روکش و سایدینگ استفاده می شود. راش، زبان گنجشک، ساج و توس برای ساخت مبلمان مناسب هستند.

اکثر کشورهای قاره اروپا دارای تولید چوبی با عملیات حرارتی خوب هستند. نمایندگی چوب ترمووود ایرانی در اصفهان مزایای چوب اصلاح شده ترمووود اساس موفقیت مواد ثبات، ایمنی، دوام، زیبایی شناسی است. هر چه معماران و مهندسان بیشتر با مزایای یک محصول آشنا شوند، بیشتر از آن در پروژه ها استفاده می کنند. افزایش علاقه و تقاضا برای چوب عملیات حرارتی شده قابل انتظار است.

کانال you tube شرکت معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *