معماریکا

سونا خشک ترمووود

سونا خشک ترمووود

سونا خشک ترمووود

سونا خشک ترمووود طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی ترمووود

برای اینکه خرید مواد برای سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود ارزان تر باشد، باید همه چیز را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید، محاسبه کنید، بررسی کنید. راه های مختلفی برای صرفه جویی در هزینه وجود دارد و کار تکمیلی آنقدر گران نیست – این انتخاب مواد، اندازه و نوع تخته است. بیایید نگاهی به این روش ها بیندازیم.

سونا خشک ترموود

کاهش هزینه به دلیل مواد با ترمووود

رایج ترین راه برای صرفه جویی در هزینه، انتخاب مواد ساخت است. تخته دستیاز خاکستر، بلوط، توسکا، نمدار بسیار گرانتر از کاج، صنوبر است. آستر کاج که دارای طیف گسترده ای از کاربردها و طیف رنگی است، به حق می تواند جایگاه اول را از نظر نسبت قیمت به کیفیت به خود اختصاص دهد. برای دکوراسیون بیرونی خانه می توانید از آستر ارزان قیمت کلاس B و C استفاده کنید همچنین برای مثال در هنگام چیدن کنده برای زمین نباید از کاج اروپایی گران قیمت استفاده کنید. تیرهای کاج چگالی و سختی کافی دارند و به دلیل قیمت پایین قابل توجه هستند. قیمت بالا این روزها لزوماً نشانگر کیفیت عالی نیست. فراموش نکنید که از مواد چوبی برای چه چیزی استفاده می شود، قصد دارند از آن چه بسازند. می توان با تجزیه و تحلیل تمام ویژگی های گونه های درختی، هزینه فرآیند را به یک سوم کاهش داد. تمام کاربرد های چوب ترمو

سونا خشک ترمووود

کاهش هزینه به دلیل اندازه با ترموود

یک راه متداول برای صرفه جویی در هزینه، روکش کردن اتاق با پانل های کوتاه است، به خصوص برای حمام و سونا. پانل های تا طول 6 متر برای کار در یک اتاق تنگ بسیار ناخوشایند هستند و تقریباً دو برابر پانل های کوتاه قیمت دارند. میخ زدن تخته های کوتاه در اتاق بخار سونا خشک ترمووود طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی بسیار آسان تر از یک آستر بلند است. در حال حاضر از ریل های بالای سر استفاده می شود – قارچ ها که در پشت آنها می توانید مفاصل افقی را پنهان کنید. این به دیوار یک دکور اضافی می دهد. از آستر با طول حداکثر دو متر و برای کارهای بیرون استفاده کنید. همچنین، با کار با پانل های کوتاه، می توانید تخیل طراح را نشان دهید و فضای داخلی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. با توجه به مطالب گفته شده مشاهده می شود که استفاده از پانل های کوتاه باعث کاهش 40 تا 50 درصدی هزینه های اندود گذاری می شود و از کیفیت آنها نمی کاهد. رنگ ترمووود

رنگ ترموود

کاهش هزینه کار به دلیل کلاسی بودن با چوب ترمو

همه مایلند خرید در عین حال باکیفیت و ارزان باشد. هنگام خرید لوازم خانگی، الکترونیک، خودرو و سایر کالاها، این اتفاق نمی افتد. در این مواقع هر چه قیمت بالاتر باشد محصول بهتر است. اگر در مورد ساختار، نژاد، کلاس الوار اطلاعات زیادی دارید، این قانون برای خرید روکش صدق نمی کند. آستر یا تخته واگن یک ماده تکمیل کننده است که یک تخته تزئینی نازک برای پوشش سطوح صاف است. تمام مواد چوبی تحت مرتب سازی اجباری با نقص قرار می گیرند ، یعنی کنترل اجباری انجام می شود و به طبقات تقسیم می شود. آستر به عنوان یکی از انواع چوب دارای ویژگی های کیفی زیر است: کلاس Extra، کلاس A، کلاس B و کلاس C. محصولات کلاس Extra با عدم وجود کامل عیب و گره متمایز می شوند، چوب کاملاً صاف و یکنواخت است. قیمت ترموود تراس

روشن، این یک تخته گران قیمت است و ارزان ترین آستر، آستر کلاس C است که کمترین نیاز در تولید به آن تحمیل می شود. اما شایان ذکر است که هیچ تفاوت فنی در ساخت آستر وجود ندارد، به این معنی که کلاس ها فقط از نظر ظاهری متفاوت هستند. شما همیشه باید به یاد داشته باشید که کجا هستید و چگونه می خواهید از این چوب استفاده کنید، شاید نیازی به خرید کالاهای کلاس اضافی نداشته باشید. به عنوان مثال، هنگام تکمیل دیوارهای خارجی، از آستر استفاده می شود، که سپس در چند لایه آماده، مالش، رنگ آمیزی می شود. سونا خشک ترمووود طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی بنابراین هیچ اثری از گره و ناهمواری پانل های کلاس C وجود نخواهد داشت.

فراوری چوب ترمو

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

و در عین حال، پس انداز به اندازه های بی سابقه ای خواهد رسید – 500 درصد یا بیشتر. این بدان معنی است که کلاس ها فقط از نظر ظاهری متفاوت هستند. شما همیشه باید به یاد داشته باشید که کجا هستید و چگونه می خواهید از این چوب استفاده کنید، شاید نیازی به خرید کالاهای کلاس اضافی نداشته باشید. به عنوان مثال، هنگام تکمیل دیوارهای خارجی، از آستر استفاده می شود، که سپس در چند لایه آماده، مالش، رنگ آمیزی می شود. بنابراین هیچ اثری از گره و ناهمواری پانل های کلاس C وجود نخواهد داشت. و در عین حال، پس انداز به اندازه های بی سابقه ای خواهد رسید – 500 درصد یا بیشتر. این بدان معنی است که کلاس ها فقط از نظر ظاهری متفاوت هستند. شما همیشه باید به یاد داشته باشید که کجا هستید و چگونه می خواهید از این چوب استفاده کنید، شاید نیازی به خرید کالاهای کلاس اضافی نداشته باشید. به عنوان مثال، هنگام تکمیل دیوارهای خارجی، از آستر استفاده می شود، که سپس در چند لایه آماده، مالش، رنگ آمیزی می شود. بنابراین هیچ اثری از گره و ناهمواری پانل های کلاس C وجود نخواهد داشت. و در عین حال، پس انداز به اندازه های بی سابقه ای خواهد رسید – 500 درصد یا بیشتر.

سونا خشک ترمووود

ساختن سونا خشک با ترمووود

ساخت سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود ، مانند ساخت یک خانه، با انتخاب یک پروژه آغاز می شود. بهتر است یک سونا خشک ترمووود طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی به عنوان یک ساختمان مجزا ساخته شود تا خطر آتش سوزی کاهش یابد. هنگام انتخاب مکانی در سایت برای ساخت سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود ، آنها با پارامترهای زیر هدایت می شوند: مکانی که سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود در آن قرار خواهد گرفت باید در فاصله حداقل 10 متری از یک ساختمان مسکونی و سایر ساختمان های بیرونی برداشته شود. از بدنه های آب – یک حوضچه، یک رودخانه، یک چاه، یک چاه – حداقل 20 متر، به منظور جلوگیری از سیل. و با رضایت کتبی همسایگان از محل همسایه کمتر از 2.5 متر فاصله نداشته باشد.

سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود عمدتاً از چوب ساخته شده اند. درختان مخروطی برای ساخت حمام مناسب ترین درختان هستند: کاج اروپایی، کاج، سرو و نمدار و آسپن نیز مناسب هستند. این مواد نه تنها برای ساخت حمام روسی سنتی هستند، بلکه سازگار با محیط زیست نیز هستند که مهم است.

یک نسخه ساده از سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود یک اتاق رختکن و یک اتاق بخار است. یک پروژه سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود پیچیده تر شامل اتاق بخار، سینک، اتاق رختکن، توالت، دوش و اتاق ذخیره سوخت است.

پایه و اساس ساخت سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود از آجر، بتن مسلح یا سنگ ساخته شده است. فونداسیون تا عمق انجماد خاک عمیق می شود و تا یک متر می توان آن را بالا برد. عایق رطوبتی باید بین پایه و تیرهای تعبیه شده گذاشته شود. تیرهای وام مسکن و تیرهای کف با یک ضد عفونی کننده درمان می شوند و با رزین آغشته می شوند. این روش پایه سونا خشک ترمووود طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی را از پوسیدگی محافظت می کند.

میله های گوشه دیوارها به روش های مختلفی به هم متصل می شوند، به عنوان مثال، “در پنجه”، “در ابر”. با توجه به روش انتخاب شده برای اتصال میله ها، یک الگو ساخته می شود و روی تمام میله های روی آن علامت گذاری می شود.

در پایان تخمگذار هر تاج، افقی بودن با استفاده از سطح ساختمان بررسی می شود، در صورت وجود کوچکترین انحراف، سطح بلافاصله تراز می شود. مواد عایق حرارت را بین شیارهای میله ها قرار می دهیم.

قاب در و پنجره به دو صورت نصب می شود: در هنگام ساخت خانه چوبی یا پس از اتمام کار ساخت خانه چوبی. اگر گزینه دوم برنامه ریزی شده باشد، باید شکافی را در محلی که پنجره ها و درب ها انتظار می رود ایجاد شود. پس از اتمام کار، دهانه ها به اندازه دلخواه بریده می شوند. این گزینه برای نصب قاب پنجره و در ارجحیت دارد، زیرا در گزینه اول، خانه چوبی ته نشین می شود و الوارها جمع می شوند و جعبه ها ممکن است تاب بخورند یا حتی غیر قابل استفاده شوند. ترمووال

پس از اتمام ساخت خانه چوبی و پارتیشن، ساخت سقف آغاز می شود. برای انجام این کار، تخته ها را در بالای خانه چوبی قرار می دهند، از زیر با مواد مانع بخار، مانند فویل یا کاغذ پوست، پوشانده می شوند و با تخته هایی به ضخامت 10-15 میلی متر پوشانده می شوند. رول آپ از بالا با مواد سقف یا تخته سنگ پوشانده می شود و با لایه ای از مواد عایق پوشانده می شود که با نمد سقف یا مواد سقف پوشانده شده است. از خاک رس منبسط شده، خاک اره و … به عنوان عایق استفاده می شود سپس روکش سقف نصب می شود. به عنوان مواد سقف، مواد سقف، تخته سنگ آزبست سیمان، راه راه آلومینیوم، نمد سقف، و کاشی استفاده می شود. معمولاً سقف سونا خشک ترمووود طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی  از اسکلت تیر تک شیار یا خرپای شیروانی ساخته می شود.

سونا خشک ترمووود

کوره ها می توانند گازی، برقی یا با چوب باشند. کوره ها عمدتاً به سنگ و فلز تقسیم می شوند. مزیت اجاق های فلزی این است که سریع گرم می شوند، اما در عین حال خیلی سریعتر از اجاق های سنگی سرد می شوند. بهتر است اجاق گاز را در محل اتصال چندین دیوار نصب کنید تا چندین اتاق را همزمان گرم کنید: یک اتاق بخار، یک اتاق شستشو، یک اتاق رختکن. همچنین، سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود تخلیه آب، تهویه، سیم کشی برق را فراهم می کند. پس از ساخته شدن سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود نما ترمووود ، نصب قفسه ها در اتاق بخار، تجهیز اتاق شستشو و رختکن باقی می ماند.

چوب برای سونا خشک: نحوه تکمیل دیوارها، کف و سقف ترمووود

واضح است که درخت، اما چه؟ برای اتمام سونا خشک ترمووود ، چوب کاج، صنوبر، صنوبر و چوب حرارتی به شکل تخته، آستر، الوار بدلی، کفپوش، تخته تراس و تخته چیده شده داریم. انتخاب بزرگ است، که مشکلات خاصی را ایجاد می کند. در این بررسی، بهتر است سونا خشک ترمووود طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی را روکش کنید و دلیل آن را به شما خواهیم گفت.

چوب ترمو

اتمام سونا خشک با چوبترمو

تکمیل مناسب سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود ترمووود کف سقف دیوار بالکن ویژگی های عملکرد محل را در نظر می گیرد. سه اتاق در سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند:

  1. اتاق پرو. وظیفه اصلی آن حفظ یک میکرو اقلیم راحت و شرایط برای تفریح ​​است. در اتاق رختکن باید نسبتاً تازه، نه خیلی مرطوب و همیشه دنج باشد، زیرا در اینجا نه تنها لباس عوض می کنند، بلکه چای می نوشند، بعد از اتاق بخار استراحت می کنند.
  2. اتاق شستشو. اینجا همیشه مرطوب است، بنابراین مواد تکمیلی باید مقاومت بالایی در برابر رطوبت داشته باشند. اگر سونا خشک ترمووود چوب ترمو برای سونا خشک ترموود منحصراً چوبی باشد، مقاوم ترین چوب در برابر رطوبت برای روکش کردن دیوارها، کف و سقف اتاق دوش انتخاب می شود.
  3. اتاق بخار. در اتاق بخار سونا خشک ترمووود چوب ترمو ود استخر طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی روسی، دما در رطوبت 35٪ -60٪ به 60-80 درجه سانتیگراد می رسد، در سونای فنلاند دما در رطوبت 10-15٪ به 110 درجه سانتیگراد می رسد. با توجه به رژیم دما، ماده ای با هدایت حرارتی بالا برای تکمیل دیوارها و قفسه ها انتخاب می شود تا در هنگام لمس نسوزد و برای سقف – درختی با حداقل رزین. برای اینکه از سقوط قطرات رزین داغ از سقف نترسید.

سونا خشک ترمووود

بهترین چوب ترمووود برای سونا خشک

پس از ساعت‌ها عملیات حرارتی، رطوبت مواد به شدت کاهش می‌یابد و 6 برابر کمتر از چوب مشابه، اما تصفیه نشده، رطوبت را جذب می‌کند. چوب ترمو با ضمانت 20-25٪ کمتر برای یک درخت حرارتی و نشانگر هدایت حرارتی. این بدان معنی است که اتاق بخار گرما را طولانی تر نگه می دارد و در اتاق رختکن می توانید بدون گرمایش اضافی این کار را انجام دهید.

چیزی که در چوب حرارتی زیاد است، مقاومت زیستی آن است: چوب تیمار شده با حرارت تحت تأثیر عوامل بیماری‌زای قارچی قالب‌های سطحی، و همچنین رنگ‌آمیزی چوب و قارچ‌های در حال پوسیدگی چوب قرار نمی‌گیرد. انواع مواد روکش دیوار، سقف و کف از ترمووود در معماریکا تولید می شود: از پوشش دموکراتیک تا پانل های دیواری سه بعدی. می توانید سونا خشک ترمووود طراحی و اجرای کف استخر و سونا با چوب ترمو فنلاندی ایرانی روسی استونی ترک اسکاندیناوی ترموود با رنگ آمیزی آلمانی را از کف تا سقف و به هر سبکی به پایان برسانید – محدوده اجازه می دهد.

دومین کاندید برای عنوان بهترین درخت برای رختکن و اتاق لباسشویی، کاج اروپایی است، اما در خود اتاق بخار بهتر است از آن فقط به عنوان تخته کف استفاده شود. دارای ضریب هدایت حرارتی متوسط ​​(130 mW / (m * K)، بالاترین مقاومت در برابر پوسیدگی مطابق با GOST 20022.2-80 و همچنین رنگ زیبای طلایی عسلی است. طبق گفته برینل فقط یک واحد وجود دارد، بنابراین اگر یک باند کامل را رها کنید، هیچ فرورفتگی روی زمین وجود نخواهد داشت. با توجه به همه این مزایا، کاج اروپایی را می توان هم برای اتاق رختکن و هم برای تکمیل یک اتاق شستشو و تا حدی بخار استفاده کرد.

در اتاق بخار، آسپن در تعدادی از پارامترها نسبت به کاج اروپایی برتری دارد: محوطه سازی

  • چوب رسانایی حرارتی پایینی دارد و حتی در دمای 90 تا 110 درجه سانتیگراد در سونا فنلاند، قفسه های آسپن به طرز دلپذیری گرم می مانند، اما نمی سوزند.
  • حتی با رطوبت بالا، چوب ساختار خود را حفظ می کند، خشک نمی شود و بست ها را نگه می دارد.
  • به راحتی پردازش می شود و به شما امکان می دهد سطح جلویی را به صافی کامل برسانید – بدون ترکش و گره خشن.
  • آسپن خشک شده در کوره ثبات و مقاومت در برابر پوسیدگی را افزایش می دهد و سایه روشن طبیعی خود را برای مدت طولانی حفظ می کند.

چوب کاج دارای تن گرم دلپذیر و بافتی مشخص است، اگرچه مقاومت چندان خوبی در برابر رطوبت ندارد. برای شستشو، کاج را می توان در روکش سقف استفاده کرد – قطرات آب عملاً به آنجا نمی رسد، و در اتاق بخار – برای کف. واقعیت این است که در سطح کف، دما همیشه 15-20 درجه کمتر است، بنابراین رزین به حداقل می رسد. در اصل، می توانید دیوارها را با کاج به پایان برسانید، اما باید بدانید که در ماه های اول، با گرمایش قوی، درخت با رزین چسبنده “گریه می کند” و عطر جاروهای توس / بلوط را با بوی قوی کاج مسدود می کند. سوزن ها بدون محدودیت می توان از تخته چوب کاج، چوب بدلی، خانه بلوک، پانل، آستر و تخته در اتاق رختکن استفاده کرد.

پیوند دوباره طبیعت با مردم شهری شرکت لوناوود فنلاند

1 دیدگاه دربارهٔ «سونا خشک ترمووود»

  1. بازتاب: چوب ترمو کاج اروپایی | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *