معماریکا

چوب ترمو پل چوبی

چوب ترمو پل چوبی

خرید چوب ترمو پل چوبی لیست قیمت فروش ترموود پل چوبی به صورت الواری قیمت به تومان ترمووود ایرانی ارزان قیمت در پل چوبی تهران چوب ترمو تخته قیمت خرید ترموود

افزایش ترافیک پا به معنای ساییدگی و پارگی بیشتر در کفپوش شماست. بدتر از آن، شرایط مرطوب‌تر و سردتر در اطراف تعطیلات، کفش‌های سنگین‌تری را به ارمغان می‌آورد که ممکن است اخیراً قبل از عبور از آستانه شما از میان برف، برف یا باران عبور کرده باشند.

بعد از جشن، ممکن است تعجب کنید نحوه از بین بردن لکه های خراشیدگی از روی کف چوبی سختتا درخشش قبل از تعطیلات خود را بازگردانند. اجازه ندهید این نگرانی روحیه تعطیلات شما را تضعیف کند – در اینجا راهنمایی برای محافظت از کفپوش خود قبل، در طول و بعد از تعطیلات و ترمیم هر گونه آسیبی که ممکن است وارد شود آورده شده است.

چوب ترمو پل چوبی

فروش چوب ترمو به صورت تخته و الواری در پل چوبی

سنگ نمک یا سایر زباله ها می توانند به راحتی در کف کفش هایی که برای کشش خوب در هوای سرد و مرطوب ساخته شده اند، گیر کنند. هنگامی که روی کفپوش شما کشیده می شود، می تواند به راحتی سطوح چوب سخت را خراش دهد. خرید چوب ترمو پل چوبی لیست قیمت فروش ترموود پل چوبی به صورت الواری قیمت به تومان ترمووود ایرانی ارزان قیمت در پل چوبی تهران چوب ترمو تخته قیمت ترموود استخر

نمک یا هر عامل ذوب شیمیایی دیگری که ردیابی می شود نیز می تواند رسوبی روی کف شما ایجاد کند که می تواند درخشندگی آن را بیشتر کند یا آن را از بین ببرد. پوشش محافظدر طول زمان. با هم، این می تواند آسیب قابل توجهی به طبقه شما وارد کند.

بهترین دفاع شما ممکن است به سادگی یک تشک خوش آمد گویی باشد. تشک های فضای باز در هر ورودی به بازدیدکنندگان یادآوری می کند که کفش های خود را قبل از ورود به خانه پاک کنند. شما می‌خواهید فرش‌ها یا فرش‌های ساخته شده از الیاف مصنوعی را انتخاب کنید، زیرا تشک‌های لاستیکی یا فوم می‌توانند رطوبت را در خود نگه دارند که می‌تواند به کف شما آسیب برساند.

شام‌های بزرگ تعطیلات به این معناست که افراد بیشتری دور میز جمع شده‌اند، و خواستار صندلی‌های بیشتر و تعداد زیادی سر خوردن و گشت و گذار در اطراف می‌شوند تا فضا باز شود یا از راه دور بمانند. این احتمالا حداقل باعث ایجاد خراش یا خراش های خفیف روی کفپوش شما می شود.

افزودن پدهای نمدی ساده یا دیسک های لغزنده به پایه های صندلی یا میز یک اقدام پیشگیرانه عالی است. آنها ارزان هستند، نصب آسانی دارند و از کف های شما در برابر آسیب های ناشی از جابجایی صندلی های مهمانان برای ایجاد فضای بیشتر برای دیگران محافظت می کنند. آنها در سبک های پیوست دائمی و قابل جابجایی در دسترس هستند، بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

ترمووال

تعمیر ترموود در پل چوبی تخته ای و الواری

مهم نیست که چقدر مراقب باشید، کفپوش شما ممکن است همچنان نشانه هایی از مجالس شاد را نشان دهد. در حالی که برای به اشتراک گذاشتن شادی تعطیلات هزینه کمی است، بدون شک می خواهید هر گونه خراش، خراش یا آسیب های دیگر را در اسرع وقت برطرف کنید.

برای خراش های سبک و جزئی، راه حل به طرز شگفت آوری ساده است. یک مداد رنگی گردویی یا موم رنگدانه مناسب را روی کفپوش چوبی خود بمالید تا جای خراشیدگی آن پاک شود. از حرکاتی که در جهت دانه حرکت می کنند استفاده کنید، به نظر می رسد که خراش درست از جلوی چشمان شما ناپدید می شود. هر گونه موم اضافی را می توان با یک پارچه مرطوب پاک کرد. در حالی که روغن‌ها یا موم چوب را پر می‌کنند و در ترمیم خراش‌ها کاملاً مؤثر هستند، به خاطر داشته باشید که این یک راه‌حل کمتر دائمی برای استفاده در فاصله زمانی بازیابی است و ممکن است پس از روتوش نیاز داشته باشد. تمیز کردن منظم. خرید چوب ترمو پل چوبی لیست قیمت فروش ترموود پل چوبی به صورت الواری قیمت به تومان ترمووود ایرانی ارزان قیمت در پل چوبی تهران چوب ترمو تخته قیمت ترموود تراس

اگر تمام کف پوشیده از خط و خش است، بهترین گزینه ممکن است دوباره سازی آن باشد. اگرچه پروژه ای مهم تر از تعمیر سبک است، اما مطمئناً شروع جدیدی زیبا برای کفپوش چوبی شما برای سال جدید آینده خواهد داشت – و این یک پروژه عالی پس از تعطیلات است.

چه با ظاهر فعلی خود بمانید یا یک سایه یا رنگ جدید انتخاب کنیدبرای تغییر اوضاع، بازسازی و محافظت از کفپوش، خانه شما را در تمام طول سال به بهترین شکل ممکن حفظ می کند.

چوب ترمو تخته

وقتی به عرشه خود فکر می کنید، به زمانی فکر می کنید که شما و عزیزانتان در کنار هم از هوای تازه و هوای مطبوع لذت می برید. چه در حال خوردن قهوه صبحگاهی، میزبانی شام در فضای باز، یا سپری کردن آخر هفته ها با کباب کردن در ماه های گرم تابستان، عرشه شما محل تجمعی است که در آن خاطرات خوشایندی را در تمام طول سال خلق کرده اید. وقتی نوبت به فصل زمستان می رسد، عرشه شما به سادگی کمتر مورد استفاده قرار نمی گیرد. به دلیل دماهای سرد، بارانی و برفی، عرشه شما در معرض آسیب شدیدتر است.

تعمیر و نگهداری اواخر تابستانمهم است، و چند قدم اضافی وجود دارد که می توانید برای محافظت از عرشه خود قبل و در طول زمستان انجام دهید.

قیمت چوب ترمو به تومان در پل چوبی

گردهمایی های تابستانی زمان با کیفیتی را فراهم می کند، اما همیشه فرسودگی و فرسودگی در نتیجه وجود خواهد داشت. ترافیک اضافی پا و ریزش های اجتناب ناپذیر ممکن است باعث ایجاد لکه یا سایر علائم استفاده شود که می خواهید قبل از بهار آینده اصلاح کنید. با پایان یافتن تابستان و قبل از شروع دمای سردتر، با این مشکل مقابله کنید. خرید چوب ترمو پل چوبی لیست قیمت فروش ترموود پل چوبی به صورت الواری قیمت به تومان ترمووود ایرانی ارزان قیمت در پل چوبی تهران چوب ترمو تخته تمام کاربرد های چوب ترمو

پاییز بهترین زمان برای تمیز کردن و مهر و موم کردن عرشه در آماده سازی برای زمستان است. صاحبان خانه های زیرک می دانند که عرشه ها – مانند هر سازه چوبی دیگری – در برابر عناصر آسیب پذیر هستند. اگر می دانید چگونه از عرشه چوبی خود محافظت کنید واز کدام محصولات استفاده کنید، می توانید در چند مرحله ساده به این امر برسید.

چوب ترمو تومان

فروش ترمووود در پل چوبی تهران

تردد پا ممکن است به عرشه آسیب برساند، اما لکه‌های ناشی از مواد غذایی ریخته شده و خاک روی زمین معمولاً مشکل قابل توجه‌تری هستند. عناصر نیز نقش دارند، زیرا حتی عرشه هایی که کم استفاده می شوند نیز می توانند در معرض نور شدید خورشید تغییر رنگ دهند. به علاوه، باران‌های بهار و تابستان می‌توانند شرایط مناسبی را برای کپک و کپک یا یک لایه سبز جلبک یا خزه به ارمغان بیاورند، اگر عرشه شما بیشتر اوقات در سایه است. همه اینها به یک چیز اشاره دارد: قبل از زمستانی کردن عرشه چوبی خود، تمیز کردن خوب و فشرده شما را برای موفقیت آماده می کند.

فضا را به درستی تمیز کنید تا آسیب های باقی مانده از بهار و تابستان از بین برود. قبل از تمیز کردن عرشه، هر گونه اثاثیه یا کاشت در فضای باز را بردارید (و در صورت امکان ذخیره کنید). انتخاب شما برای تمیز کردن محصول در اینجا مهم است – مطمئن شوید که از یک استفاده می کنیدپاک کننده بدون سفید کننده مخصوص عرشه های چوبی ساخته شده استو تمام دستورالعمل ها یا اقدامات احتیاطی روی برچسب را تا یک “T” دنبال کنید.

هاردوود ویژه پاک کننده چوب بیرونی خرید چوب ترمو پل چوبی لیست قیمت فروش ترموود پل چوبی به صورت الواری قیمت به تومان ترمووود ایرانی ارزان قیمت در پل چوبی تهران چوب ترمو تخته را ارائه می دهد که برای تمیز کردن و بازیابی چوب خاکستری و فرسوده با از بین بردن لکه های کپک و کپک منحصر به فرد است. این به طور ویژه برای باز کردن منافذ چوب ساخته شده است تا آن را برای اعمال صاف و یک پوشش محافظ تازه آماده کند.

تایل ترموود

محافظت از تخته ترموود و باز سازی ترمیم و نوسازی ترمووود

بعد از اینکه عرشه خود را تمیز کردید، یک را اعمال کنیدپوشش ضد آب با کیفیت بالا. این یک مرحله بسیار مهم است – سطوح محافظت نشده بسیار بیشتر در معرض اثرات مخرب باران، برف و برف هستند. یک جایزه اضافه شده؟ محافظ چوب مناسب را می توان برای نگهداری در هر فصل، رنگ آمیزی و محافظت از چوب در برابر آسیب های مضر خورشید استفاده کرد. ترمووال

مراقبت از عرشه در ماه های زمستان

اکنون که عرشه خود را برای زمستان آماده کرده اید، می توانید بر روی فضاهای سرگرمی داخلی وخانه خود را برای فصل تعطیلات داخلی در داخل خانه آماده کنید.اما، در طول فصل سرد، سرمایه گذاری در فضای باز خود را به طور کامل فراموش نکنید! در ماه های زمستان مراقب عرشه خود باشید و در صورت لزوم حتماً برف انباشته شده را با جارو یا بیل پاک کنید. شما باید از استفاده از محصولات تجاری برای ذوب برف خودداری کنید، زیرا نمک یا سایر مواد شیمیایی خشن می تواند سطح را خراب کند و عرشه شما را بیشتر در معرض آسیب ناشی از عناصر قرار دهد.

در صورت امکان، قسمت های صاف عرشه خود – خود عرشه و هر نرده یا نرده بزرگ و مسطح – را با یک برزنت ضد آب بپوشانید تا از آنها در برابر رطوبت محافظت شود. ذوب برف با نمک یا مواد شیمیایی می‌تواند باعث تاب برداشتن چوب شود، اما یخ زیاد می‌تواند شکاف‌های عرشه را عمیق‌تر کند و گاهی حتی تخته‌ها را ترک کند! بنابراین، در طول زمستان، ماندن در بالای برف و یخ حفاظت یا حذف زمان به خوبی صرف می شود.

الوار ترمووود

خرید چوب ترمو ایرانی ارزان قیمت

عرشه شما بخش مهمی از خانه شما است و به خوبی به شما خدمت کرده است، بنابراین آن را در معرض عناصر قرار ندهید. با تمیز کردن و آب بندی عرشه خود از فصل پاییز استفاده کنید. کمی کار آخر هفته و تعمیر و نگهداری سبک در طول زمستان به حفظ پوشش چوبی در ماه‌های آینده کمک می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که پس از گرم شدن هوا، وقت خود را برای بازگشت به فضای بیرونی خود تلف نکنید!

منتخب چوب سخت ویژه را مرور کنید محصولات مراقبت از عرشه قابل اعتماد و با استفاده آسانتوسط خرید چوب ترمو پل چوبی لیست قیمت فروش ترموود پل چوبی به صورت الواری قیمت به تومان ترمووود ایرانی ارزان قیمت در پل چوبی تهران چوب ترمو تخته برای محافظت از سرمایه شما.

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *