معماریکا

شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه

شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه

شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه

اگر به دنبال برآورد دقیقی در مورد هزینه بازسازی آشپزخانه هستید، شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد معمولاً با یک دیوار آجری روبرو می شوید. دلیل اصلی این است که متخصصان بازسازی نمی توانند تخمین بازسازی آشپزخانه را از دور صادر کنند. زمانی که در محل حضور دارید و با مشتری و آشپزخانه آشنا هستید، برآورد هزینه به اندازه کافی سخت است.

اما زمانی که یک پیمانکار تخمینی را صادر می کند، با مجموعه ای از عوامل اغلب رقیب سر و کار دارد. هنگامی که فکر می کنید یک تخمین تقریبی قفل شده اید، عامل دیگری معرفی می شود (فصل، منطقه، قیمت های دیوار خشک، شما نام ببرید) و همه چیز یک بار دیگر تغییر می کند.

گزارش های هزینه در مقابل ارزش
صاحبان خانه علاقه مند به برآورد بازسازی آشپزخانه معمولا به چیزی به نام گزارش هزینه در مقابل ارزش که هر سال توسط مجله شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد منتشر می شود، منتقل می شوند. هزینه ها در سراسر کشور و منطقه برای تولید اعداد تعمیم یافته با ارائه هزینه های متوسط ​​ترکیب می شوند.طراحی و اجرا روف گاردن

ویدیوی ویژه
مزایا و معایب سطوح بالای پیشخوان آشپزخانه
در حالی که گزارش هزینه در مقابل ارزش ارزشمند است، یک چیز را حذف می کند: فرآیند فکر شما. برای صاحبان خانه بسیار آسان است که تخمینی را روی ماتریس بیابند و بگویند: “خب، باید همین باشد! تمام شد!”

اما شما باید به جای اصرار بر یک عدد مشخص، رویکرد سنجیده‌تری را در مورد هزینه‌های بازسازی آشپزخانه در نظر بگیرید. تخمین‌های هزینه‌های مختلف را در ذهن خود حل کنید، این نقاط داده را با آنچه برای آن قیمت به دست می‌آورید تقاطع دهید – و آن رقم سختی که به دست می‌آید یک برآورد واقعی است. پیچیده به نظر می رسد؟ شرط می بندی. بازسازی آشپزخانه پیچیده است .

بازسازی سطح متوسط
ویلیام فادول، یکی از مالکان گروه شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد ، به ما می گوید که برآورد او از برای یک آشپزخانه 12×16 فوتی صدق می کند و تقریباً شامل همه چیزهایی است که صاحبان خانه در یک بازسازی متوسط ​​می خواهند: کابینت های نیمه سفارشی جدید . لوازم خانگی کاملاً جدید (با بودجه حدود ؛ شمارنده های گرانیتی یا سطح جامد؛ ساختن طبقات جدید یا بستن طبقات موجود؛ کار ساختاری جزئی؛ و خیلی بیشتر.

از آن رقم شگفت زده شده اید؟ خوب، نباش. این تقریباً همان چیزی است که می توان برای بازسازی آشپزخانه با کیفیت که توسط یک پیمانکار عمومی با صلاحیت مدیریت می شود، هزینه پرداخت کرد .

اگر می‌خواهید به سطح پایین‌تر بروید، فاضل می‌گوید که شما با یک فرآیند کمتر تهاجمی روبرو هستید که چیزی بیشتر از «بازسازی و اصلاح تمام سطوح» انجام نمی‌دهد.طراحی و اجرا تراس

نوسازی

راس لاوالی، سازنده خانه در سیاتل از شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد، می‌گوید: وقتی شروع به بازسازی آشپزخانه می‌کنید، ابتدا یک بودجه واقعی تهیه کنید و سپس به دنبال کسی باشید که با شما برای دستیابی به آشپزخانه رویایی شما همکاری کند.

لاوال هم می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند. او بیش از 21 سال است که در کار ساخت و ساز جدید و بازسازی خانه های قدیمی است.

شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد احساسات قبلی در مورد تغییر متغیرها را بازتاب می دهد که تأثیر زیادی بر تخمین بازسازی آشپزخانه دارد. اما او کاملاً مایل است که با بودجه مشتری کار کند.

به یاد داشته باشید، بسیاری از پیمانکاران انتظار عکس این را دارند: شما باید با ارقام آنها سازگار شوید. لاوال می‌گوید: «اگر مشتری فقط شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد برای بازسازی آشپزخانه داشته باشد، می‌توانم به او بگویم که چه گزینه‌هایی وجود دارد و برای این بودجه چه چیزی می‌توانم به او بدهم».

بازسازی آشپزخانه به پایان رسید
شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد/ گتی ایماژ
تخمین های برد پایین
لاوالی می‌گوید: «نوسازی‌های کم‌برد، از تقریباً در هر فوت مربع است و بدون ایجاد تغییر عمده در فضای فیزیکی آشپزخانه را روشن می‌کند. این می‌تواند شامل تعویض درب، نصب لمینت جدید یا رویه‌های کاشی اولیه باشد. و موارد دیگر.”

برآوردهای میان رده
شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد ادامه می دهد: “با قیمت  در هر فوت مربع، بازسازی آشپزخانه میان رده یک پله بالاتر از قیمت و کیفیت است. مشتری انتخاب های بیشتری دارد و تفاوت را در محصولات رده بالاتری که در دسترس هستند مشاهده خواهد کرد. در این محدوده قیمت از جمله کاشی بهتر ، میزهای کورین مانند، یا کفپوش وینیل .

برآوردهای سطح بالا
لاوال در پایان می‌گوید: «زمانی که قیمت یک فاکتور نیست و مشتریان بودجه بالاتری معادل یا بیشتر در هر فوت مربع دارند، این به طور کلی یک بازسازی در مقیاس کامل یا «روده‌ها» است. با بودجه بیشتر، مجموعه بی‌پایانی از انتخاب‌ها و قیمت‌ها برای تطبیق ارائه می‌شود که فضایی کاملاً بازسازی‌شده و مجهز به جدیدترین محصولات پیشرفته از جمله لوله‌کشی جدید، کانتر، کف‌پوش، سخت‌افزار ، کارهای چوبی و روشنایی را ایجاد می‌کند.قیمت هر متر کابینت نئوکلاسیک

بازسازی

برآوردهای سطح متوسط ​​و سطح پایین
لی گاردنر از گروه بازسازی ساحلی می گوید که بازسازی آشپزخانه میان رده، بدون برداشتن دیوارها یا جابجایی برق یا لوله کشی، ممکن است شامل موارد زیر باشد:

کابینت افرا 42 اینچی با قالب تاج
پشته کشو
سوزان تنبل
کابینت یخچال
شمارنده های سطح جامد
کف کاشی و سرامیک
سینک یکپارچه یا زیر سوار
شیر آب قوس بالا
ماشین ظرفشویی
دفع زباله
یخچال ساید بای ساید با یخ و آب
برد الکتریکی صاف بالا
مایکروویو/هود بیش از برد
چراغ قوطی
رنگ آمیزی دیوارها
حذف و دفع مواد تخریب
قیمت بلیط شما برای این کار بین شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد است. عوامل زیادی می توانند رقم را به سمت بالا یا پایین بکشند.

یک بازسازی آشپزخانه با برد پایین ممکن است از شما هزینه داشته باشد. در این سطح، شما اساساً مواد ارزان‌تری دریافت می‌کنید: کف وینیل به جای کاشی و سرامیک ، یخچال در بالا به جای ساید بای ساید، چراغ‌های فلورسنت به جای چراغ قوطی و غیره.

بازسازی آشپزخانه کوچک
مایکل آنشل از شرکت طراحی و ساخت شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد در مینیاپولیس می گوید: “هزینه بازسازی آشپزخانه به وضوح به سطح بازسازی فضا بستگی دارد.” ما پروژه هایی داریم که بودجه کمی داشتند  و در زمینه مواد و استفاده مجدد از کابینت و مواد نجات یافته خلاقیت زیادی به خرج دادیم.

آنشل می گوید که به عنوان یک قانون کلی،  چیزی است که ممکن است برای بازسازی اولیه آشپزخانه کوچک پیدا کنید. او ادامه می دهد که می توان انتظار داشت حدود  برای اکثر بازسازی های آشپزخانه که تغییراتی در چیدمان، سطوح جامد، پیکربندی نور جدید، کابینت ها/لوازم خوب ایجاد می کنند، داشته باشید.قیمت هر متر کابینت کلاسیک

آنشل به چند آشپزخانه اشاره می کند که بالای بوده است، اما خاطرنشان می کند که هزینه بالا یا به دلیل نجاری منحصر به فرد یا به دلیل پیکربندی مجدد جدی کل فضای داخلی بوده است.

انشل ادامه می دهد که “اگر یک افزودنی را وارد ترکیب کنید، بسته به آنچه در حال انجام است، اعداد می تواند به شدت بیشتر شود. اگر قرار باشد کل آشپزخانه در افزودنی جدید قرار گیرد، هزینه ها بین شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد.”

نصب شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد
جورج پیترز/گتی ایماژ
مشکلات مربوط به گزارش هزینه در مقابل ارزش
آنشل همچنین به ما می‌گوید که “مشکل گزارش هزینه در مقابل ارزش این است که داده‌ها را از مجوزها استخراج می‌کند و هر ایالت و گاهی اوقات یک شهر برای آنچه ارزش ذکر شده در مجوز باید شامل شود، نیاز متفاوتی دارد.”

شرکت معتبر دکوراسیون و بازسازی

او ادامه می دهد که این مجله به طور مصنوعی ارقام پایینی برای هزینه های بازسازی آشپزخانه ارائه می دهد زیرا این ارقام از درخواست های مجوز گرفته شده است و بسیاری از “پیمانکاران در مورد هزینه ها دروغ می گویند تا هزینه های مجوز را پایین نگه دارند.” در نتیجه، میانگین هزینه بر اساس مقادیر مجوز ممکن است به طور قابل توجهی کمتر از هزینه های واقعی باشد.

در بحث ساخت/ بازسازی خانه و آشپزخانه، چیزی که به ندرت به آن اشاره می شود پیامدهای اجتماعی بلندمدت و مسائل کیفیت زندگی است. آنشل پیشنهاد می‌کند که بحث در مورد هزینه‌های پروژه باید شامل گفتگوی صریح در مورد دستمزد کارمندان، ایمنی کار، و شیوه‌های تجاری باشد – ناگفته نماند که بازسازی سرمایه‌گذاری در کیفیت زندگی توسط صاحب خانه است. از این گذشته، ما در مورد گران ترین چیزی صحبت می کنیم که اکثر مردم دارند، و جایی که بیش از نیمی از عمر خود را در آن سپری می کنند!

13 نکته ای که کارشناسان از شما می خواهند در مورد ساخت باردومینیوم بدانید کابینت سفید کرم نسکافه ای گردویی طلایی های گلاس کابینت ام دی اف قیمت رنگ کرم طلایی شکلاتی شیری قهوه ای بازسازی سرویس های بهداشتی با کمترین هزینه و بدون تخریب
توسط اشلی چالمرز به روز شده در شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد
با توجه به ظهور زیبایی‌شناسی خانه‌های مزرعه در سال‌های اخیر، جای تعجب نیست که مردم همه‌چیز روی بارندومینیوم‌ها روی آورده‌اند. همانطور که در سال‌های اخیر توسط شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد معروف شده است، باردومینیوم‌ها انبارهای بازسازی‌شده (یا تازه‌ساخت‌شده) هستند که به‌عنوان یک کاندو، خانه یا فضای زندگی قابل استفاده دیگر عمل می‌کنند.

همانطور که بیلی کارسون، کارشناس خانه در شبکه حرفه‌ای پروژه خانگی شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد، توضیح می‌دهد، «باردومینیوم‌ها گزینه‌ای محبوب برای افرادی هستند که به دنبال اضافه کردن واحدهای مسکونی اضافی (شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد) به ملک خود هستند. آنها اغلب از آن به عنوان سوئیت مهمان استفاده می کنند یا آن را برای درآمد اضافی اجاره می دهند. با این حال، اکنون آنها شروع به تبدیل شدن به یک گزینه واقعی برای یک خانه اصلی نیز کرده اند.

ویدیوی ویژه
اگر در مورد ایجاد بارندومینیوم خود – چه از طریق بازسازی یا ساخت و ساز – فکر کرده اید، همه چیزهایی را که کارشناسان می خواهند قبل از رفتن به انبار کامل بدانید، بخوانید.دکوراسیون تراس با چوب ترمو و ساخت فلاورباکس کابینت نئوکلاسیک بهترین رنگ در طراحی ساخت و نصب کارخانه ساخت کابینت نئوکلاسیک طراحی اجرا و نصب تولید کننده کابینت نئوکلاسیک در تهران طراحی ساخت نصب

آیا شما در یک آپارتمان مادربزرگ زندگی می کنید؟
شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد می تواند مقرون به صرفه باشد
کارسون توضیح می‌دهد: «ساخت خانه باردومینیوم یا انبار فلزی می‌تواند به طور قابل توجهی ارزان‌تر از یک خانه معمولی باشد، به خصوص با توجه به قیمت بالای الوار در حال حاضر». «[شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد]، یک بارندومینیوم به طور متوسط ​​30 تا 40 دلار در هر فوت مربع برای مونتاژ اولیه هزینه دارد، در حالی که یک خانه سنتی نزدیک به شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد در هر فوت مربع هزینه دارد. از آنجایی که آنها از فلز ساخته شده‌اند، نسبت به خانه‌های چوبی در مورد خطر آتش‌سوزی ایمن‌تر هستند.»

در حالی که این سازه ممکن است مقرون به صرفه تر باشد، کارسون همچنین می گوید مهم است که هزینه های مربوط به ساخت و ساز در زمین را در نظر داشته باشید. او می گوید: «پاکسازی زمین می تواند بین هزینه داشته باشد، از جمله حفاری و درجه بندی. سایر هزینه های اضافی شامل فونداسیون جدید، لوله کشی، برق و سیستم فاضلاب یا سپتیک است.در بین مدل‌های آشپزخانه، جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه هایگلاس کانتری که در هر دوره‌ای با تحسین ترجیح داده می‌شوند، جایگزین‌های کاملاً غنی‌ای دارند.طراحی و ساخت جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه های گلاس با سبک های معماری کلاسیک مدرن ممبران پلی اورتان های گلاس با تیم مهندسی شرکت معماریکا

شرکت معتبر بازسازی و نوسازی آپارتمان

یک طرح جایگزین خوبی برای یک کیت است
کارسون می‌گوید: اگر باردومینیوم خود را از ابتدا می‌سازید، «قبل از شروع، به این فکر کنید که آیا می‌خواهید از روی یک طرح بسازید یا یک کیت». هزینه طرح ها به طور متوسط ​​بین شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد است، در حالی که استخدام یک معمار برای طراحی یک خانه فلزی هزینه بیشتری در امتداد خطوط بین شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد خواهد داشت. یکی از مواردی که باید در مورد برنامه ها در نظر داشته باشید این است که اکثر تولیدکنندگان تنها در صورتی آنها را به شما می فروشند که شما نیز قصد خرید یک کیت را داشته باشید.طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مدرن با تیم مهندسی و نصاب مجرب ، کابینت ممبران پلی اورتان های گلاس و مات با شرکت طراحی دکوراسیون داخلی معماریک

از آنجا، هزینه کل به متراژ مربع، سبک، چیدمان و امکانات بارندومینیوم شما بستگی دارد.کارسون می‌گوید: «در حالی که ساخت باردومینیوم‌ها نسبت به خانه‌های سنتی هزینه کمتری دارند، اما اگر می‌خواهید در آنجا زندگی کنید، همچنان به همان ویژگی‌ها نیاز دارند». طرح یا کیت و همچنین فونداسیون، لوله کشی، سپتیک تانک، سیستم تهویه مطبوع، سایدینگ، درها و پنجره ها، مجوزها و هزینه کار را در نظر بگیرید.

کارسون خاطرنشان می کند: انبارها معمولاً برای زندگی مردم ساخته نمی شوند، بنابراین ممکن است با … برخی از موجودات راحتی که ممکن است در خانه به دنبال آنها بگردید، نباشند. “مطمئن شوید که هنگام برنامه ریزی برای ساخت یا بازسازی، آنها را در نظر می گیرید و آنها را در بودجه و جدول زمانی خود لحاظ می کنید.”طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران با تیم مهندسی و انواع سبک های معماری بازسازی آشپزخانه با شرکت طراحی دکوراسیون داخلی معماریکا

در مورد مجوزها، هر شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد ممکن است مشمول الزامات محلی باشد، که می تواند در تصمیم گیری یا توانایی شما برای ساختن یک بارندومینیوم مورد توجه قرار گیرد.

او می‌گوید: «آیین‌نامه‌های محلی معمولاً دارای الزامات اندازه و سبک برای واحدهای اضافی هستند که باید در طراحی باردومینیوم خود در نظر بگیرید. “مجوزها بسته به محل زندگی شما و جزئیات ساختار نهایی ممکن است بین شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد هزینه داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که از ابتدا برای آنها بودجه در نظر بگیرید.”

اگر در حال خرید ملکی با انبار یا بارندومینیوم از قبل هستید، تصور نکنید که همه چیز در بالای صفحه انجام شده است. کارسون می‌گوید: «اگر صاحبان قبلی انبار را به‌صورت کدنویسی نساخته‌اند، ممکن است در نگهداری آن مشکل داشته باشید، چه رسد به اینکه آن را بازسازی کنید. “مطمئن شوید که می توانید انبار را در ملک خود داشته باشید و می توانید لوله کشی، برق و هر چیز دیگری که ممکن است برای تبدیل آن به یک فضای قابل سکونت نیاز داشته باشید اضافه کنید.”طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مات به سبک های جدید معماری با تیم مهندسی مدرن کلاسیک ممبران پلی اورتان شرکت طراحی دکوراسیون داخلی معماریکا

شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه

کار برق را باید جدی گرفت
جوئل ورتینگتون، رئیس شرکت شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد ، آقای الکتریک، می‌گوید: «زمانی که یک فضای غیر مسکونی را به فضای زندگی تبدیل می‌کنیم، ممکن است به ارتقاء سیستم الکتریکی عمده نیاز باشد . “به خاطر داشته باشید که این نوع کارهای پیچیده برقی فقط باید توسط شرکتی انجام شود که دارای مجوز برق است و از متخصصان خدمات برق آموزش دیده و ماهر استفاده می کند. آماده‌سازی زیرساخت‌های مورد نیاز برای چیزهایی مانند لوازم خانگی و سایر امکانات رفاهی موجودات احتمالاً به این نوع کار نیاز دارد.مدل های کابینت آشپزخانه مات که مناسب این آشپزخانه ها باشد و جلوه بصری را در سطح بالایی نگه دارد به دلخواه شما ارائه می شود.

همراه با الزامات استاندارد الکتریکی لازم برای تبدیل یک خانه به خانه، شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد همچنین پیشنهاد می کند که ارتقاهای دیگر را از همان ابتدا در نظر بگیرید. اگر با تیم برق مناسب کار می کنید و می خواهید باردومینیوم خود را به خانه رویایی خود تبدیل کنید، عناصر اضافی مانند پریزهای شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه ، خروجی های نور شب، خروجی های کشو و کابینت، ایستگاه های شارژ یا پریزهای فرورفته در آشپزخانه شما گزینه هایی هستند.

شما به پنجره ها و درهای مناسب نیاز داریدجدیدترین ترندها در دکوراسیون آشپزخانه مسطح و جادار هستند… جدیدترین ترندها در دکوراسیون آشپزخانه طراحی ساخت و بازسازی آشپزخانه با جدید ترین سبک های دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا
کن فیسک، مدیر خدمات فنی شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد، خاطرنشان می کند که پنجره ها به ویژه برای یک بارندومینیوم مهم هستند.

فیسک می‌گوید: «هنگامی که یک انبار را در خانه بازسازی می‌کنید، می‌خواهید پنجره‌های کافی را در آن قرار دهید. پنجره ها باید حداقل چهار فوت عرض و چهار فوت ارتفاع داشته باشند. پنجره های یک یا دو آویزان باید حداقل سه فوت عرض و پنج فوت ارتفاع داشته باشند.علاوه بر مدل های کابینت آشپزخانه چوبی 2022 صیقلی و صیقلی، می‌توان آشپزخانه‌های مدرن‌تری با رنگ‌های مختلف به دست آورد.

برد رابرسون، شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد  ، موافق است که پنجره‌های خوب کلید ایجاد فضایی راحت هستند.

او می‌گوید: «در خانه‌هایی با پنجره‌های قدیمی‌تر، به‌ویژه پنجره‌های تک‌جداره، احتمالاً بخش زیادی از دلارهای گرمایش و سرمایش شما هدر می‌رود.» واحدهای دو جداره تک جداره و فرسوده مستعد نشتی هستند. جایگزینی پنجره های خسته و نشتی با شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد های جدیدتر و بسیار کارآمد می تواند به جلوگیری از نشت هوا و انتقال حرارت حرارتی کمک کند و 10 تا 25 درصد در قبض های گرمایش و سرمایش – بزرگترین هزینه انرژی خانه شما – صرفه جویی کند.

همچنین می‌توانید افزودنی‌هایی مانند فیلم پنجره و سایر درمان‌ها را روی پنجره‌های خود قرار دهید تا فضا بادوام‌تر و راحت‌تر شود.اکنون کابینت آشپزخانه چوبی مدل قدیمی جای خود را به مدل های کابینت آشپزخانه رنگارنگ و روشن کابینت آشپزخانه براق می دهد.

فیسک می‌گوید: «از آنجایی که این سازه‌ها معمولا پنجره‌های بزرگ زیادی دارند، لایه‌های پنجره را برای کاهش تابش نور و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش برای کمک به کاهش محو شدن کف‌پوش‌ها، فرش و مبلمان از چوب سخت در نظر بگیرید.» فیلم پنجره همچنین نقاط داغ را از بین می برد و می تواند به کاهش قبوض آب و برق شما کمک کند. رنگ پنجره در سایه‌های مختلفی وجود دارد و به مالک این امکان را می‌دهد تا مطابق با نیازهای خاص خود سفارشی کند.

شرکت معتبر طراحی دکوراسیون داخلی

کارسون می‌افزاید: «شما همچنین می‌خواهید بهترین درها و پنجره‌ها را برای ساختمان در نظر بگیرید تا کمتر شبیه یک انبار تغییر کاربری‌شده و بیشتر شبیه یک فضای زندگی واقعی باشد».
مسافرخانه کشوری انبار تبدیل شده / بارندومینیوم
سنگ پرش شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد
عایق کاری ضروری است
باردومینیوم‌ها جذاب هستند زیرا می‌توانند مقرون‌به‌صرفه باشند، به‌ویژه زمانی که شامل بازسازی یک ساختار موجود می‌شوند، اما کارسون نسبت به بریدن گوشه‌ها در جایی که اهمیت دارد هشدار می‌دهد. او می‌گوید: «عایق‌سازی یکی از زمینه‌هایی است که در یک بارندومینیوم بسیار مهم است. این چیزی است که ممکن است نادیده گرفته شود زیرا دیوارها و سقف از قبل در جای خود قرار دارند. با این حال، برای راحت و قابل زندگی کردن فضا در تمام طول سال مهم است.قیمت هر متر کابینت مدرن

کامیلا چالفین، مدیر بازاریابی و برند در شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد، می‌گوید: «از آماده‌سازی صحیح کف زیرین اطمینان حاصل کنید. تا زمانی که آماده سازی و نصب به درستی انجام شود، می توانید هر سبکی از کاشی و کفپوش را که دوست دارید انتخاب کنید.

چالفین می‌گوید، مانند بقیه دکورهایتان، «شما ممکن است بخواهید با میراث و سبک ملک مطابقت داشته باشید و ظاهری روستایی [یا] اصیل را انتخاب کنید». کفپوش‌های چوب ماهی و کاشی‌های دیواری جلوه‌دار دست ساز را برای حس سنتی انتخاب کنید یا روستیک و مدرن را با گزینه‌های چینی صیقلی ترکیب کنید.اگر در حال بازسازی انباری از قبل موجود هستید، مت کانز، رئیس نقاشی پنج ستاره ، پیشنهاد می‌کند در مورد رنگ موجود تحقیق کنید. “نگرانی این است که تعیین کنیم چه نوع پوشش هایی در فضای داخلی انبار استفاده شده است – آیا از رنگ بیرونی استفاده شده است؟ [این] برای فضاهای داخلی پیشنهاد نمی شود، [زیرا آنها] ممکن است حاوی کپک کش ها باشند،” شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه می گوید.

این به ویژه اگر با یک انبار تاریخی کار می کنید صادق است. شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد هشدار می دهد: “آخرهای قدیمی ممکن است مشکلات رنگ سربی داشته باشند که به شدت توسط شرکت معتبر بازسازی آشپزخانهکنترل می شود.” “این برای فضاهای بیرونی و داخلی، پنجره‌ها، کناره‌ها، دیوارها، تزئینات و غیره صدق می‌کند. به احتمال زیاد این نواحی در طول نوسازی دچار اختلال می‌شوند و باید قبل از شروع کار آزمایش شوند. در صورت مثبت بودن آزمایش، هزینه درمان آن بالا می رود.»

شما می توانید فضاهای زندگی در فضای باز نیز داشته باشید کابینت آشپزخانه ام دی اف طراحی دکوراسیون و بازسازی آشپزخانه با کابینت ممبران و پلی اورتان های گلاس مات براق با تیم مهندسی معماریکا
کارسون می‌گوید: «در حالی که بسیاری از باردومینیوم‌ها به‌عنوان کیت‌های پیش ساخته شروع می‌شوند، نیازی نیست که به این شکل رها شوند. راه‌های زیادی برای سفارشی‌سازی فضای زندگی جدیدتان در داخل و خارج وجود دارد. یک مثال اضافه کردن یک عرشه یا پاسیو است. از آنجایی که بارندومینیوم ها در سمت کوچکتر قرار دارند، یک عرشه یا پاسیو اضافه شده راهی عالی برای گسترش فضای زندگی در بیرون است.

شرکت بازسازی معتبر تهران

لمس مناسب انبار شما را به خانه تبدیل می کند
کارسون به ما می‌گوید: «یک خانه فلزی می‌تواند احساس سردی و ناخوشایندی داشته باشد، بنابراین مهم است که در مورد چگونگی اضافه کردن شخصیت و گرما به فضای خود فکر کنید. «هر چیزی که می‌توانید به بارندومینیوم خود اضافه کنید تا آن را بیشتر شبیه خانه کنید، تجربه اقامت در آنجا را بهبود می‌بخشد، خواه این حمام کامل با وان و دوش بارانی، پنجره‌های بزرگ‌تر برای ورود نور طبیعی بیشتر، یا در و پنجره‌های طوفانی باشد. برای محافظت از آنها در داخل خانه طراحی و دکور داخل نیز تاثیر زیادی بر احساس باردومینیوم خواهد داشت. این شامل کفپوش، بافت و رنگ دیوار، و حتی تیرهای سقف در صورتی که مناسب باشند، می شود.

آشپزخانه فضایی است که در آن قطعات کوچکی که دائماً استفاده می شوند در کابینت ها ترکیب می شوند. با توجه به اینکه باید حداقل 2 بار در روز در آشپزخانه کار کرد ، چیدمان کابینت آشپزخانه کار بسیار مهمی است.

جوآنا ماهسرجیان، بنیانگذار عرضه فرش شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد ، می‌گوید: «چند مشتری در دره هادسون اخیرا پاسیوها و انبارهای سرپوشیده را بازسازی کرده‌اند . آنها در حال ایجاد فضاهای داخلی/خارجی هستند و از فرش های سنتی قدیمی برای گرما و دوام استفاده کرده اند. در یک محیط پوشیده، فرش های دستباف عنصری از الگو و جذابیت را اضافه می کنند!»
چشم انداز نهایی شما باید برنامه ریزی شما را هدایت کند
کارسون خاطرنشان می کند: «هدف نهایی فضا بر ویژگی هایی که انتخاب می کنید و چیدمان کلی فضا تأثیر می گذارد. در نظر بگیرید که آیا بارندومینیوم شما به عنوان یک اتاق مهمان، یک دفتر خانه یا یک فضای زندگی تمام وقت عمل می کند.

کارسون می گوید: «شما ممکن است بخواهید یک آشپزخانه کوچک یا یک آشپزخانه کامل اضافه کنید، یک نیم حمام یا چند حمام کامل نصب کنید، آن را به یک طرح استودیو باز تبدیل کنید، یا آن را بیشتر شبیه یک خانه چند اتاقه طراحی کنید.

مدل های دکوراسیون آشپزخانه ترجیح داده شده در دکوراسیون آشپزخانه از طرح های هماهنگ تشکیل شده است.مدل های دکوراسیون آشپزخانه 2022 طراحی و ساخت کابینت

پس از تمام کارهای بازسازی سخت، وقتی نوبت به طراحی نهایی می‌رسد، کوین بوش، معاون عملیات آقای شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه معماریکا با در اختیار داشتن تیم مهندسی بهترین خدمات را موقع طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شما را انجام می دهد ، خاطرنشان می‌کند: «تا آنجا که ممکن است ظاهر/احساس/شخصیت اصلی را حفظ کنید. شما یک انبار را به یک دلیل بازسازی می کنید: این دید را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب saffron price

19 دیدگاه دربارهٔ «شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه»

 1. بازتاب: بازسازی و نوسازی منزل ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: شرکت معتبر بازسازی ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: ساخت کابینت با تجهیزات توکار ⋆ معماریکا 09126283243

 4. بازتاب: کابینت آشپزخانه توکار ⋆ معماریکا 09126283243

 5. بازتاب: هزینه کامل بازسازی آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 6. بازتاب: دکوراسیون داخلی شرکت مهندسی ⋆ معماریکا 09126283243

 7. بازتاب: بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه ⋆ معماریکا 09126283243

 8. بازتاب: قیمت بازسازی کامل آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 9. بازتاب: قیمت طراحی و ساخت کابینت ⋆ معماریکا 09126283243

 10. بازتاب: طراحی خانه مدرن ⋆ معماریکا 09126283243

 11. بازتاب: طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 12. بازتاب: قیمت هر متر کابینت ⋆ معماریکا 09126283243

 13. بازتاب: بازسازی کف آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 14. بازتاب: دکوراسیون داخلی در تهران ⋆ معماریکا 09126283243

 15. بازتاب: طراحی و ساخت کابینت توکار ⋆ معماریکا 09126283243

 16. بازتاب: اجرای تراس گاردن ⋆ معماریکا 09126283243

 17. بازتاب: شرکت های معماری داخلی در تهران ⋆ معماریکا 09126283243

 18. بازتاب: طراحی رختکن منزل ⋆ معماریکا 09126283243

 19. بازتاب: شرکت بازسازی ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *