معماریکا

دکوراسیون خانه مدرن لوکس

دکوراسیون خانه مدرن لوکس

دکوراسیون خانه مدرن لوکس

دکوراسیون خانه مدرن لوکس امسال را اینجا ببینید! دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس در این مقاله از پیشنهادات دکوراسیون متناسب با بودجه شما گرفته تا اتاق خواب های راحت و شیک را در اختیار شما قرار می دهیم. در اینجا می توانید اطلاعات گسترده و جامعی در مورد پیشنهادات دکوراسیون منزل مدرن و لوکس بسیار چشمگیر پیدا کنید! ما به عنوان دکوردلی با تجربه خود به بهترین نحو در خدمت شما هستیم. شما می توانید با تماس با ما از خدماتی که در این زمینه ارائه می دهیم بهره مند شوید. با تیم حرفه ای و با تجربه ما می توانید خانه را با دکوراسیونی که می خواهید بسازید!

دکوراسیون خانه مدرن لوکس – اگرچه مفهوم لوکس امروزه با ظاهری گران قیمت بیان می شود، اما واقعیت آن شکوه است. شما می توانید با دکوراسیون خانه ای باشکوه و شیک، لوکس مورد نظر خود را داشته باشید. در واقع بسیار آسان است که هر چیزی در خانه شما خاص و منحصر به فرد به نظر برسد. نکات مختلفی برای دکوراسیون لوکس وجود دارد که در حد بودجه شما را راضی می کند. علاوه بر این، شما نیازی به صرف هزینه زیادی در این فرآیند ندارید. مبلمان یا لوازم گران قیمت همیشه خانه شما را مدرن و مجلل جلوه نمی دهند.

در این زمینه، شما باید از انتخاب خود برای کارهایی استفاده کنید که ظاهر طراحی کاملا منحصر به فردی را ارائه می دهند. با دکوراسیون داخلی مدرن می توانید خانه خود را شیک تر از قبل کنید. ما با نکات دکوراسیون لوکس برای خانه جدیدتان به سراغ شما آمده ایم! ما به شما فرصت دکوراسیون خانه مدرن لوکس را با پیشنهادات دکوراسیونی که به ذهنتان خطور نمی کند پیشنهاد می کنیم. با خواندن ادامه مقاله ما می توانید ظاهری کاملاً جدید، لوکس و مدرن در خانه خود داشته باشید. به لطف این نکات ساده و موثر، می توانید خانه خود را به طور کامل نوسازی کنید و به ظرافتی منحصر به فرد دست پیدا کنید.

پیشنهادات دکوراسیون برای بودجه شما

برای یک پیشنهاد دکوراسیون منزل مقرون به صرفه دیگر نیازی به فرار از تجمل ندارید! شما می توانید انواع مبلمان و وسایل تزئینی را با ظاهری مجلل و دلخواه خریداری کنید. با نکات دکوراسیون لوکس و مدرنی که به شما ارائه خواهیم کرد، می توانید خانه خود را به خانه ای بسیار باشکوه تبدیل کنید. برای این کار می توانید با بودجه مقرون به صرفه ای که می توانید برای خود اختصاص دهید به راحتی به تمام خواسته های خود جامه عمل بپوشانید. قبل از انجام همه این موارد، به شما پیشنهاد می کنیم یک تحقیق عمیق انجام دهید و انتخاب کنید چه چیزی برای خانه خود می خرید.دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس

 • ابتدا باید یک دکوراسیون مجلل را از اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن خود شروع کنید. در ست های گروه صندلی که انتخاب می کنید، می توانید به صندلی های مد روز دوره گذشته روی بیاورید.
 • می توانید نگاهی به ست های گوشه ای برای یک گروه صندلی مدرن، شیک و راحت بیندازید.
 • با آویزان شدن یک تاب پیله ای شکل تک نفره در اتاق نشیمن، به راحتی می توانید مبلمان خود را برجسته کنید.
 • با همه اینها می توانید با متریال های مختلف و دستکاری های کوچک ظاهری مجلل در آشپزخانه و اتاق خواب خود ایجاد کنید.

جدای از اینها، هنگام انتخاب یا بازسازی قطعات خود برای دکوراسیون خانه مدرن، انتخاب هایی داشته باشید که به شما کمک می کند با ترازو بازی کنید.

 • اگر قصد دارید از نورپردازی دیوارکوب استفاده کنید، می توانید از دیوارکوب هایی به اندازه یک لوستر استفاده کنید.
 • با استفاده از یک قطعه بیش از حد بزرگ در یک منطقه خاص، می توانید ظاهری مدرن در فضای نشیمن داشته باشید.
 • با قرار دادن یک قطعه کوچک با رنگ بسیار زنده بین قطعات معمولی یا سایز بزرگ می توانید ظاهری به دور از تقارن بگیرید.

نکات فوق العاده دکوراسیون اتاق نشیمن

در حالی که دکوراسیون خانه لوکس برای برخی ساده و اسپرت است، اما برای برخی یک دکوراسیون خانه پر زرق و برق است. بنابراین، دکوراسیون خانه لوکس شما چیست؟ اگر پاسخ شما یک سالن فوق العاده است، می توانید از نکاتی که به شما ارائه خواهیم داد الهام بگیرید. قیمت کابینت نئوکلاسیک شما می توانید از مدل های ست مبل های نسل جدید برای داشتن ظاهری فوق العاده لوکس و مدرن در اتاق نشیمن خود بهره ببرید.

از گذشته تا به امروز، رنگ سفید نمادی از تجمل و ظرافت بوده است. می توانید این تجمل را از نزدیک در اتاق نشیمن منزل خود بچشید. شما می توانید یک اتاق نشیمن را در رنگ هایی با رنگ های عمدتا سفید، کرم و بژ بسازید. شما می توانید از مبلمان بی رنگ برای ظاهری لوکس اسپرت استفاده کنید. در یک دکوراسیون مجلل باشکوه می توانید مبلمان مفید و لوازم بزرگ را انتخاب کنید بدون اینکه از سادگی فرار کنید.

لوازم جانبی خانه منحصر به فرد

لوازم جانبی جزء جدا نشدنی خانه ها هستند. حتی نقاشی ها، ساعت ها و آینه هایی که به دیوارها آویزان می کنید، کیفیت خانه شما را تعیین می کنند. در مدل های لوستر یا شمعدانی که در نورپردازی استفاده می کنید باید در انتخاب خود دقت کنید. برای داشتن یک لوکس نوستالژیک می توانید لوسترهای بزرگ را برای نورپردازی انتخاب کنید. اگر قصد دارید ظاهری لوکس مدرن داشته باشید، می توانید از مدل های آویز بیشتر یا انواع بیضی نورپردازی اسپرت استفاده کنید.دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس

وقتی می گوییم لوازم خانگی، وارد یک فرآیند بی پایان می شویم. روکشی که روی میزتان می‌پوشانید، گلدانی که روی میز قهوه‌خوری خود قرار می‌دهید و حتی جا شمعی‌ها لوازم خانه هستند. جدا از این، روکش مبل، پرده دیواری و کاغذ دیواری نیز در دسته اکسسوری ها قرار می گیرند. از جمله نکات دکوراسیون لوکس و مدرن، کفپوش پارکت و نورپردازی راه پله را نیز به شما توصیه می کنیم.

اتاق خواب های راحت و شیک 

شما شایسته یک دکوراسیون مجلل و مدرن در اتاق خواب خود هستید، جایی که خستگی و استرس تمام روز را از بین ببرید! شما می توانید از ایده های دکوراسیون مدرنی که کاملا مناسب سلیقه و راحتی خودتان است بهره مند شوید. با تختخواب های چوبی جامد، می توانید ظرافت مینیمال اما لوکس و اسپرت را ارائه دهید.

در این میان فراموش نکنید که نگاهی به محصولات دکوراسیون منزل با طراحی خاص داشته باشید. در این راستا می توانید مبلمان و اکسسوری های مختلفی را بیابید که به شما کمک زیادی می کند. فراموش نکن! با انتخاب های درست می توانید دکوراسیونی شیک و زیبا و همچنین لوکس و مدرن داشته باشید.دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس طراحی روف گاردن

دکوراسیون خانه مدرن لوکس و بازسازی

استفاده از رنگ خنثی امسال را اینجا ببینید! در این مقاله از سبک زندگی دکوراسیون خانه مدرن لوکس که دنیای غرب را تسخیر کرد تا ترفندهای تزیین به سبک دکوراسیون خانه مدرن لوکس را داریم. در اینجا می توانید اطلاعات گسترده و جامعی در مورد ایده های دکوراسیون دکوراسیون خانه مدرن لوکس در یک طراحی فوق العاده چشمگیر پیدا کنید! ما به عنوان دکوردلی با تجربه خود به بهترین نحو در خدمت شما هستیم. شما می توانید با تماس با ما از خدماتی که در این زمینه ارائه می دهیم بهره مند شوید. با تیم حرفه ای و با تجربه ما می توانید خانه را با دکوراسیونی که می خواهید بسازید!

تسخیر دنیای غرب: سبک دکوراسیون خانه مدرن لوکس – این ایده فلسفی نشان دهنده ارتباط عمیق با جهان است. بنابراین از لذت های ساده زندگی لذت می برد. در عین حال، فرد بر درک اهمیت اصالت در تمام جنبه های زندگی خود تمرکز می کند. برای بسیاری، دکوراسیون خانه مدرن لوکس بیشتر یک اصل راهنما است تا یک گرایش طراحی. این در مورد پذیرش چیزها همانطور که هستند، به جای اتلاف وقت برای آرزوی بهتر است. با این حال، این روند فلسفی نیز یک شکل گیری مجدد است. این یک محیط ساده ایجاد می کند که می تواند در خانه های شما گنجانده شود، ظاهری متعادل. یافتن زیبایی در عیوب این زندگی به ساده شدن کارها کمک می کند. از این نظر، بازگشت به طبیعت بسیار ساده تر از آنچه فکر می کنید خواهد بود.دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس طراحی و اجرا روف گاردن

تعصبات غربی را کنار بگذارید و از محیط لذت ببرید. همه چیز نمی تواند برای همیشه عالی بماند. اگر می خواهید از دکوراسیون دکوراسیون خانه مدرن لوکس استفاده کنید، فضایی را برای مواد و بافت های ارگانیک باز کنید. با تمرکز بر مهارت خود و تمام ایراداتی که آنها را مشخص می کند، محیط های بدیع و منحصر به فرد ایجاد کنید. برخلاف دیگر انواع دکوراسیون؛ روف گاردن با چوب ترمو

 • عکس های سیاه و سفید خانوادگی روی دیوار آویزان شده است.
 • وسایل خانه قدیمی استفاده می شود و کتاب های مورد علاقه شما به نمایش گذاشته می شود.
 • علاوه بر سیاه و سفید، از رنگ های خام استفاده می شود زیرا به مفاهیم آرامش و طبیعی بودن نزدیک تر است.
 • همچنین می‌توانید رنگ‌های قهوه‌ای، خاکستری، برنزی را که بر سبک اسکاندیناویایی غالب هستند، انتخاب کنید.

نکاتی برای دکوراسیون به سبک دکوراسیون خانه مدرن لوکس

اگر تا به حال نام دکوراسیون خانه مدرن لوکس را نشنیده اید، می خواهیم بگوییم که این یک سبک تزئینی مدرن ژاپنی است. دکوراسیون خانه مدرن لوکس یک مفهوم سنتی ژاپنی است که از روشی برای دیدن و درک جهان است. بنابراین نباید آن را صرفاً یک سبک یا مد تلقی کرد. بلکه یک فلسفه زندگی است که به جنبه های دیگر مانند دکوراسیون منزل نیز مربوط می شود.

این مفهوم که برگرفته از فلسفه ذن بودایی است، مبتنی بر تفکر در مورد محیط زیست و پذیرش چرخه زندگی افراد است. ما می توانیم ماهیت دکوراسیون خانه مدرن لوکس را در این جمله ساده خلاصه کنیم. «هیچ چیز عالی نیست، هیچ چیز عالی نیست و برای همیشه ادامه می‌یابد» بیایید نگاهی دقیق‌تر به این سبک بیندازیم که استفاده مداوم و طبیعی از خانه به ایجاد فضاهایی می‌پردازد که در آن احساسات قهرمان هستند.دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس شرکت هوشمند سازی ساختمان

دکوراسیون خانه مدرن لوکس : مبلمانی که زیبایی عیوب را افزایش می دهد

شما می توانید از چوب با ترک و دانه های برجسته، سنگ درمان نشده یا حصیری به سبک دکوراسیون خانه مدرن لوکس استفاده کنید. سرامیک قهرمان مسلم دکوراسیون خانه مدرن لوکس است. حتی بازیافت شده با قطعات شکسته نیز قابل استفاده است. فرش های دستبافت نیز با این زیبایی شناسی سازگار هستند. پالت رنگ به مواد مورد استفاده اشاره دارد و بنابراین بر پایه سفید، خاکستری یا قهوه ای است. با این حال، هنوز هم می توان آن را با رنگ های پاستلی یا تن های کسل کننده سبز، نارنجی یا قرمز تقویت کرد. طراحی دکوراسیون داخلی

دیدن زیبایی در عیوب، پرهیز از استرس و اضطراب بی مورد در کمال جویی. درنیازی نیست اتاق ها را با وسایل لوکس پر کنید یا با عناصر تزئینی زیاده روی کنید. فقط از آنچه در خانه دارید استفاده کنید. می توانید از یک قاب فرسوده قدیمی و همچنین برخی ظروف یا لوازم آشپزخانه پدربزرگ و مادربزرگ استفاده کنید. یک مبل چرمی، مقداری گلدان برنزی، مقداری سبد حصیری یا بالش روستایی می تواند نقطه شروع باشد.

ایده های دکوراسیون خانه مدرن لوکس

شکی نیست که دکوراسیون خانه مدرن لوکس ساده و متواضع است. سبکی که در تضاد با گرایش‌های طراحی داخلی مدرن است که نشان می‌دهد ما مینیمالیستی یا دوردست هستیم. به عنوان اولین قدم، باید بپذیرید که باید در داخل خانه زندگی کرد. این در مورد این واقعیت است که بازی با کودکان مهمتر از آثاری است که می تواند روی دیوارها و زمین ها به جا بگذارد. البته این به معنای تخریب خانه نیست. اما به این معنی است که نگهداری از خانه رادیکال نخواهد بود. به عبارت دیگر، اگر فرش یا مبل کثیف است، در صورت مشاهده لکه، نیازی به ناراحتی نیست.

ویژگی های زیبایی شناختی سبک دکوراسیون خانه مدرن لوکس شامل عدم تقارن، زبری، سادگی و فروتنی است. قیمت کابینت کلاسیک مواد ترجیحی پنبه ارگانیک، چوب طبیعی، کاغذ خام و سنگ است. مواد دیگری که توصیه می کنیم بامبو، خاک رس و چوب جامد هستند. هنگامی که تمام عناصر طراحی را انتخاب کردید، نحوه قرار دادن این قطعات در کنار هم بسیار مهم است. سادگی کلید سبک دکوراسیون خانه مدرن لوکس است. برای انجام این کار، فقط روی موارد ضروری تمرکز کنید و از بارگذاری بیش از حد رسانه ها خودداری کنید.

فراموش نکنید که وسایلی را که یادآور طبیعت هستند، مانند گیاهان، در اتاق قرار دهید. بهترین راه حل برای رسیدن به سادگی، تمرکز بر روی چیدمان فضاها است. اتاق را در اطراف مبلمان قرار دهید و مطمئن شوید که فضای خالی زیادی باقی می ماند. اگر می خواهید از لوازم جانبی استفاده کنید، به مواردی که هدف کاربردی نیز دارند توجه ویژه ای داشته باشید. کاسه ها و سینی های تزئینی همیشه یک انتخاب ثابت هستند.

فلسفه زندگی دکوراسیون خانه مدرن لوکس

دکوراسیون خانه مدرن لوکس را بررسی کنید، فلسفه زندگی که امسال اثری از خود بر جای گذاشت! در این مقاله، ما همه چیز را داریم، از دکوراسیون داخلی در گرایش دکوراسیون خانه مدرن لوکس گرفته تا موادی که برای زیبایی دکوراسیون خانه مدرن لوکس استفاده می شود. در اینجا می توانید اطلاعات گسترده و جامعی در مورد فلسفه بسیار چشمگیر دکوراسیون خانه مدرن لوکس بیابید! ما به عنوان دکوردلی با تجربه خود به بهترین نحو در خدمت شما هستیم. شما می توانید با تماس با ما از خدماتی که در این زمینه ارائه می دهیم بهره مند شوید. با تیم حرفه ای و با تجربه ما می توانید خانه را با دکوراسیونی که می خواهید بسازید! شرکت بازسازی

فلسفه زندگی دکوراسیون خانه مدرن لوکس – اصطلاح  از دو کلمه تشکیل شده است. از کلمه وا به معنای هماهنگی، صلح، آرامش و تعادل گرفته شده است. به همین دلیل است که مردم وابی ساده، متواضع و به طبیعت احترام می گذارند. از سوی دیگر، “سابی” با پیشرفت طبیعی، شکوه و جلال معدوم اشیاء زمانی درخشان، گذر زمان، پوسیدگی همراه است. به همین دلیل است که این سبک از آثار به جا مانده از سال ها و عوامل خارجی در محیط تجلیل می کند. ترجمه دقیق معنی هر دو کلمه آسان نیست. اما به طور کلی می‌توان گفت که «دکوراسیون خانه مدرن لوکس» هر دو به جست‌وجوی زیبایی در نقصان طبیعت اشاره دارند. دکوراسیون فقط یک سبک تزئینی نیست، یک فلسفه واقعی زندگی است. حذف هر چیز غیر ضروری، ارتباط با آنچه ضروری است و لذت بردن از همه چیز است.

7 اصل فلسفه دکوراسیون خانه مدرن لوکس

این سبک زندگی به ما یادآوری می کند که او برای همه چیزهایی که ما داریم ارزش قائل است و نیازی نیست بیشتر از آن بخواهیم. دکوراسیون خانه مدرن لوکس این در مورد دانستن این است که چگونه بین آنچه می خواهید و آنچه واقعاً ضروری است تمایز قائل شوید. این متضاد جامعه مصرف‌کننده است، جایی که زمان کاهش می‌یابد و خریدهای فوری ارزش دارند. کاهنان ذن از این فلسفه به عنوان داشتن 7 اصل صحبت می کنند. این اصول عبارتند از؛دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس طراحی و اجرا کابینت

 • شیبومی: یافتن زیبایی در افراد کم ارزش.
 • یوگن: جزئیات دقیق را افزایش دهید.
 • داتسوزوکو: آزاد بودن.
 • کانسو: با سادگی زندگی کنید.
 • شیزن: بی تکلف، طبیعی عمل کنید.
 • فوکینزی: قدردان عدم تقارن و بی نظمی باشید.
 • سیجاکو: صلح را سبک زندگی خود قرار دهید.

چرا ما دکوراسیون خانه مدرن لوکس را خیلی دوست داریم

بیاموزیم که زیبایی، تاریخ، ارزش عاطفی، اصالت را در فروتنی و ناقص بودن همه چیز اطرافمان بدانیم. قیمت کابینت مدرن دکوراسیون خانه مدرن لوکس هیچ چیز دائمی نیست و فرد سابق به جای طرد شدن، سزاوار قدردانی است. زیرا مواد طبیعی، مبلمان و تزئینات را که از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود، غنی می کند. این یک سبک زندگی پایدار است که نشان می دهد چقدر مهم است که اشیاء دائمی و کاربردی پیدا کنید.

در اینجا، صنایع دستی و تکنیک های سنتی به اشیایی با ارزشی بسیار فراتر از خود شی تبدیل می شود. یعنی پاهایت را روی زمین بگذاری، به یاد بیاوری که کی هستی و فراموش کنی که جامعه از تو چه می خواهد. نفس بکشید، به آنچه واقعاً اهمیت دارد فکر کنید و عیوب خود و دیگران را ارزیابی کنید.

سادگی، اصالت و نقص

فضای داخلی دکوراسیون خانه مدرن لوکس باید مانند ما باشد، بنابراین آنها بر طبیعی بودن تأکید دارند. اثاثیه ساده و عاری از عظمت و زیور آلات غیر ضروری است. این کمک می کند تا همه چیز مرتب باشد. در این سبک، محصولاتی که اجتناب ناپذیر هستند و نشانه های سایش را نشان می دهند ترجیح داده می شوند. مبلمان کمی آسیب دیده، دیوارهای بافت دار، رنگ زرد کاملاً در این سبک قرار می گیرند.

مزیت این سبک در آزادی نهفته است. ما نباید نگران هیچ کاستی باشیم. در این سبک ایرادات کوچک به ویژگی اصلی در دکوراسیون تبدیل می شوند. نمونه ای از این ست شیشه دمیده است که با یکدیگر مطابقت ندارند. این نشان می‌دهد که چگونه هر چیزی که در طراحی غربی بی‌نقص در نظر گرفته می‌شود، در اینجا وارونه شده و به گونه‌ای دیگر مورد قدردانی قرار می‌گیرد.قیمت ترموود

دکوراسیون داخلی در ترند دکوراسیون خانه مدرن لوکس

دکوراسیون خانه مدرن لوکس دانمارکی و سبک لاگوم سوئدی اکنون راه را برای یک روند جدید باز می کنند. به نظر می رسد سبک دکوراسیون خانه مدرن لوکس از این پس در فضای داخلی حاکم است! اگرچه نام این فلسفه مرموز به نظر می رسد، اما با ظاهر ناقص خود شما را شگفت زده خواهد کرد. یک فلسفه واقعی در پس سبک وجود دارد، مانند مورد لاگوم و هیج.

600 سال پیش متولد شد و امروز خود را به عنوان مخالفت با تجلیل کامل خود نشان می دهد. این فلسفه شامل قدردانی از ساده و به دور از کامل است. هر خراش، ترک، نقصی داستانی را بیان می کند و فردیت را بیان می کند که در محصولات تولید انبوه یافت نمی شود.قیمت چوب ترمو فنلاندی طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس کابینت آشپزخانه ارزان

مواد مورد استفاده برای زیبایی دکوراسیون خانه مدرن لوکس

واژه وابی که بار معنایی مالیخولیایی از تنهایی را به همراه دارد، به سادگی زندگی در هماهنگی با طبیعت امروزی اشاره دارد. از سوی دیگر، واژه سابی بیانگر آرامش پذیرش گذر بی امان زمان و گذرا بودن آن است. اگر در طبیعت نباشد نقص کامل کجاست؟ در تعادلی است که از اشکال دقیق و صاف فاصله می گیرد و در مواد آلی یافت می شود. در محصولات دست ساز می توانید آن عیب هایی را که از فرآیند تولید ناشی می شود و به فضای ما اصالت می بخشد، بیابید.قیمت چوب ترمو دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس کابینت ممبران ارزان

انتخاب متریال، پالت هایی را تعیین می کند که بر فضاهای مبله شده در این سبک تسلط دارند. رنگ های شنی، بژ و خاکی گرمای طبیعت را منعکس می کند. خاکستری و سفید غیر سرد قابل قبول است. از مواد بادوام مانند چوب، سنگ و بامبو استفاده می شود. این سبک متحد خوبی برای زمینه های پایدار است. این سبک با مبلمان ساده، حداقل لوازم جانبی و محصولات با جذابیت منحصر به فرد مشخص می شود. پرده کتانی مچاله شده و کوسن نشیمنگاهی که روی زمین پخش شده است برای جوانان جذاب است.قیمت چوب ترمو ایرانی دکوراسیون خانه مدرن لوکس طراحی بازسازی نوسازی صفر تا صد با سبک معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت ممبران پلی اورتان مات هایگلاس کابینت پلی اورتان ارزان

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب saffron price

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *