ما برای محصولاتی که از طریق برخی لینک های موجود در این مقاله خریداری می شوند، کمیسیون دریافت می کنیم.

اگر در سال جدید آینده آشپزخانه جدیدی را برنامه ریزی می کنید، برای الهام گرفتن به مکان مناسبی آمده اید. قیمت کابینت کلاسیک آخرین روند آشپزخانه بسیار بیشتر از فضای سفید استاندارد قدیمی است. پر از مواد کاربردی و در عین حال زیبا در رنگ‌های فوق‌العاده غنی، گستردگی انتخاب‌های موجود این روزها تقریباً بی‌پایان است و تضمین می‌کند که چیزی برای همه وجود دارد.

در دو سال گذشته ما بسیار بیشتر از حد معمول از خانه‌هایمان استفاده کرده‌ایم، در حالی که فضاهای عمومی‌مان 24 تا 7 ساعت بیشتر کار می‌کنند. آشپزخانه‌ها که قلب خانه در نظر گرفته می‌شوند، برای تبدیل شدن به فضاهای چند منظوره باید بیش از گذشته سازگار شوند . .

ساخت کابینت آشپزخانه در سال 2022 چگونه است ؟

اگر می خواهید بدانید چگونه یک آشپزخانه را برنامه ریزی کنید ، عناصر طراحی زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه شود. از انتخاب چیدمان مناسب برای کار کردن با نیازهای شما گرفته تا تحقیق در مورد بهترین لوازم خانگی، اسپلشبک و میز کار برای ایجاد فضایی که دوست دارید. گرایش های آشپزخانه نیز مهم است که به خاطر داشته باشید، به خصوص وقتی صحبت از ارزش افزوده برای فروش مجدد می شود. صرف هزینه گزافی برای یک آشپزخانه غیرعادی که ممکن است برای دیگران جذاب نباشد، کمی اقتصاد کاذب است، به خصوص اگر قصد دارید تا چند سال دیگر بفروشید. انتخاب ظاهری که جذابیت جهانی داشته باشد و – به جرأت می‌توانیم بگوییم – به‌جای دفع، خریداران بالقوه را جذب می‌کند.

ما از کارشناسان خرده‌فروشان پیشرو خواسته‌ایم تا افکار و دیدگاه‌های خود را در مورد بزرگ‌ترین روندهای آشپزخانه که در سال 2022 مسلط خواهند شد، به اشتراک بگذارند. و برای اندازه‌گیری خوب، ما چند ترند داغ خودمان را اضافه کرده‌ایم که دوست داریم و به آنها سوگند یاد می‌کنیم.

به گفته راد گاسکل، طراح و صاحب ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت قیمت کابینت مدرن کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی، کنت: “طراحی آشپزخانه می تواند بسیار سرگرم کننده و واقعاً رضایت بخش باشد، زمانی که برای طراحی وقت صرف می کنید … نه اینکه فقط یک فضا را پر کنید.”

بنابراین، چه می‌دانید دقیقاً چه می‌خواهید یا اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید و به مقداری الهام نیاز دارید، در ادامه بخوانید تا تمام چیزهایی را که برای کمک به شما در ایجاد آشپزخانه‌ای جدید و مناسب برای سال‌های آینده نیاز دارید، بخوانید.

1. کابینت رنگارنگ ترندهای آشپزخانه 2022

شیکر بدون دسته یا کلاسیک محبوب‌ترین ترند آشپزخانه باقی مانده است، اما به نظر می‌رسد که رنگ‌ها را بیشتر می‌پذیریم. راد از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «مردم می‌خواهند عملی باشند، با درهای مات با روکش ضد اثر انگشت بسیار مطلوب است. اما معرفی رنگ‌های پررنگ‌تر چیزی است که اخیراً شاهد آن هستیم.

در راستای سایر روندهای داخلی، رنگ های آبی و سبز بسیار محبوب هستند و رنگ های غنی تر به سریع ترین روند در حال رشد تبدیل می شوند. راد می افزاید: «ما برای سال 2022 رنگ آبی و سبز را به محدوده خود اضافه کرده ایم.

طراح داخلی و مدیر ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی موافق است: “بسیاری از مشتریان ما مشتاق هستند تا سایه های پررنگ و تیره تر را از طریق کابینت خود معرفی کنند، مانند آبی سبز، سبز جنگلی و خاکستری آنتراسیت.”

2. ذخیره سازی هوشمند ترندهای آشپزخانه 2022

در زمانی که ما تلاش می کنیم برای رفاه کلی خود بی نظم باشیم، با تشکر از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی ، ذخیره سازی کلیدی است. به خصوص در آشپزخانه هایی که به «چیزهای» زیادی نیاز داریم، از مواد تشکیل دهنده گرفته تا تجهیزات پخت و پز. ایده‌های مخفی و مناسب برای ذخیره‌سازی آشپزخانه نجات‌دهنده زیبایی‌شناسی آشپزخانه‌های ما هستند.

هنگام برنامه ریزی برای هر چیدمان موفقیت آمیزی، فاکتورگیری در فضای کافی برای دور نگه داشتن درهم و برهمی از دید همیشه کلیدی است تا فضا برای شما سخت تر کار کند. راد از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های هزینه هر متر کابینت نئوکلاسیک آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «به نظر می‌رسد که ذخیره‌سازی بر روی ابزارهای کاربردی و نه هوشمندانه تمرکز دارد. “مشتریان خواهان فضای ذخیره سازی بزرگ با دسترسی آسان هستند، مانند کشوهای ماهیتابه در جزایر و واحدهای انباری با دهانه بزرگ.”

ناتالی هولدن، طراح داخلی، موافق است. از ما خواسته شده تا فضای ذخیره‌سازی را به حداکثر برسانیم. یکی از پروژه‌ها اخیراً فضای کف جمع و جور داشت، اما سقف‌های واقعاً بلندی داشت، بنابراین ما یک دیوار بلند انبار با یخچال فریزر یکپارچه، انباری پیشخدمت و اتاقک بیرون‌کش طراحی کردیم.

3. سطوح کاری کاربردی و در عین حال شیک ترندهای آشپزخانه 2022

در مورد مواد سطح کار، ناتالی می گوید که مشتریانش تمایل دارند کوارتز را مشخص کنند. این بسیار بادوام است و تمیز کردن و نگهداری آن آسان است. او توضیح می‌دهد که تامین‌کنندگان ما انتخاب شگفت‌انگیزی از رنگ‌ها دارند، برخی از آنها شبیه سنگ مرمر واقعی هستند. او می‌افزاید: «بسیاری از مشتریان از آشپزی لذت می‌برند و می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که سطح کار به راحتی لکه نمی‌شود.

البته بستگی به بودجه داره راد از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «بحث در مورد کنتراست نقطه شروعی عالی برای برنامه‌ریزی آشپزخانه است، مانند درهای روشن با سطح کاری تیره یا برعکس. اما انتخاب سطح کار همیشه به سختی، مقاوم در برابر حرارت و لکه بودن آن بستگی دارد. کسانی که بودجه کمی دارند می توانند به ترکیب یک لمینت چوبی برای آشپزخانه اصلی با سنگی برای یک جزیره نگاه کنند، اگرچه بهتر است رنگ های زیادی را معرفی نکنید.

مایک تورلی، مدیر فنی در ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی دوست دارد کابینت، درها و میزهای کار را با هم تطبیق دهد. او توضیح می دهد: «این یک ظاهر ساده می دهد.

ناتالی می گوید گزینه های پایدار تری نیز وجود دارد. یکی از تامین‌کنندگان ما میزهای کار را از آجر و بتن بازیافتی می‌سازد، در حالی که دیگری به نام ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی، از فناوری جدیدی به نام ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های هزینه هر متر طول کابینت کلاسیک آشپزخانه امسال استفاده می‌کند که محتوای شیشه بازیافتی، 100٪ انرژی تجدیدپذیر و 98٪ آب بازیافتی را در کارخانه خود ترکیب می‌کند.

4. کفپوش چوبی برای کف آشپزخانه

برای ایده های کفپوش آشپزخانه در سال 2022، چوب، چه واقعی و چه چینی/وینیل، بسیار محبوب است. مایک از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های قیمت کابینت نئوکلاسیک آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «جلوه چوب گزینه‌ای است که تمیز کردن و نگهداری آن آسان است».

ناتالی هولدن، طراح داخلی می‌گوید: «کاشی‌های چینی با جلوه‌های چوبی که با الگوی شاه ماهی چیده شده‌اند، برای آشپزخانه‌های با پلان باز که دارای نور طبیعی زیادی هستند، عالی هستند، زیرا حس گرما و بافت را به فضا می‌آورند، اما در عین حال در زیر نور خورشید محو نمی شوند و تمیز کردن آنها بسیار آسان است.”‘

راد شوق چوب را بیشتر کرده است. من به موفقیت بزرگی دست یافته‌ام که تابلوهای چوبی را با میزهای لمینت با جلوه‌های چوب تطبیق داده‌ام. میزهای کاری چینی نیز با مشخصات بسیار نازک تری در دسترس هستند که به شما امکان می دهد همان مواد را به عنوان اسپلش بک از دیوار بالا ببرید.

روند کفپوش همیشه قابل مشاهده نیست. گزینه‌های پایدار نیز با توجه به کفپوش‌های سازگار با محیط زیست مانند چوب، چوب پنبه و لینو دارای گواهی FSC که به طور گسترده‌تر در دسترس هستند، مورد توجه مصرف‌کنندگان امروزی است. در صورت ارائه دو انتخاب مشابه، افراد تمایل دارند همیشه گزینه ای را انتخاب کنند که تأثیر کمتری بر محیط داشته باشد.

5. دستگیره های هوشمند ترندهای آشپزخانه 2022

به نظر می رسد که ما به دستگیره ها نیز توجه زیادی داریم. راد از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی توضیح می‌دهد: «در شیکر با دستگیره‌های مشکی یا برنجی معاصر همیشه محبوب است، اما اخیراً چند آشپزخانه با درب تخته‌ای و جزئیات پروفیل فرورفته طلایی یا برنجی متضاد طراحی کرده‌ایم که بسیار بیشتر است. نگاه معاصر.

این فلزات گرم‌تر برای ترکیب با واحدهای آبی یا سبز عالی هستند، اما همانطور که راد توضیح می‌دهد، به دنبال درهای با جلوه‌های سنگی نیز هستند، «ممکن است ماسه‌سنگ‌های جدید یا روکش‌های خاکی‌تری را ببینیم که تمرکز ما را بر طبیعت و محیط زیست منعکس می‌کند.»

6. داشتن انباری یا اتاق ابزار در آشپزخانه

یکی دیگر از موارد کاربردی در آشپزخانه امروزی اتاق ابزار است. مایک از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «اتاق‌های کاربردی نشانه‌ای از این است که آشپزخانه امروزی بسیار بیشتر به فضای زندگی تبدیل شده است. تا جایی که ممکن است، همیشه توصیه می‌شود که فضای کمی را برای یکی از اتاق‌های ابزار در نظر بگیرید، زیرا می‌توانید تمام لباس‌های شسته شده خود را دور از دید قرار دهید و آشپزخانه‌تان را فضایی قابل زندگی‌تر کنید.

ناتالی هولدن، طراح داخلی، می‌گوید: «بیشتر پروژه‌های ما یک اتاق ابزار دارند، به‌ویژه آشپزخانه‌های با پلان باز. یک فضای کاربردی جایی را برای شما فراهم می کند که بتوانید چیزهایی مانند شستشو و کت را ببندید.

فضایی برای اتاق ابزار ندارید؟ شربت خانه در لیست ترندهای برتر بعدی قرار دارد. راد از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «ایده انباری آشپزخانه نیز افزودنی دوست‌داشتنی است، به‌خصوص اگر فضایی برای قفسه‌های باز از کف تا سقف داشته باشید » . “آنها به شما اجازه می دهند تا از معاملات چند خرید در موارد فاسد نشدنی استفاده زیادی کنید.” مایک موافق است؛ «اگر فضا اجازه می‌دهد، به سراغ نگاهی مدرن به انبارهای سال‌های پس از جنگ بروید».

7. سینک خود را بزرگ کنید

راد از کوچهاوس می‌گوید: «در مورد سینک ظرفشویی، کاسه‌های بزرگ در فهرست افراد قرار دارند. ما خیلی عادت کرده ایم که ماشین ظرفشویی بخشی از کارهای روزمره ما باشد، اما هنوز هم باید آن اقلام بزرگتر را بشوییم. برای رنگ و پرداخت، سینک های گرانیتی و فولادی مورد تقاضا هستند – حتی جلوه های مسی و طلایی. اغلب از ما می‌پرسند که سینک چگونه می‌پوشد – مشتریان همیشه به دنبال سینک‌های مقاوم در برابر خراش و تمیز کردن آسان هستند، به خصوص در مواردی که رسوب آهک آزاردهنده است. به همین دلیل است که سینک‌های سرامیکی همیشه در ترکیب هستند و سینک‌هایی که در زیر نصب شده‌اند به مرتب نگه داشتن وسایل کمک می‌کنند.

ناتالی هولدن، طراح داخلی، می‌گوید: «به نظر می‌رسد شیرهای برنجی بسیار خشمگین هستند، اما سایر لوازم و اتصالات کاملاً با این روند سازگار نیستند، بنابراین می‌تواند برای منبع اتصالات تطبیق در سراسر یک طرح چالش‌برانگیز باشد». راد موافق است. “در حالی که شیرهای مشکی مورد علاقه و طلایی یک مدعی هستند، ما متوجه می‌شویم که آنها همیشه برای مطابقت با سایر مواردی انتخاب می‌شوند که ابتدا تصمیم گرفته می‌شوند، مانند دسته‌ها.”

8. سطوح سنگ مرمر براق

ناتالی هولدن، طراح داخلی و مدیر ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی توضیح می‌دهد: «مرمر یک ماده همه کاره است. این برای آشپزخانه های سنتی و معاصر مناسب است. به دلیل طبیعی بودن آن، هر دال دارای رگه منحصر به فردی خواهد بود، بنابراین اگر می توانید، از سنگتراش انتخاب کنید. تعجب خواهید کرد که چقدر الگو و رنگ می تواند بین هر قطعه متفاوت باشد.

این گران است، اما می‌توانید با کامپوزیت‌هایی که از مزیت غیر متخلخل بودن نیز برخوردار هستند، ظاهری پیدا کنید. در مورد استفاده از یک سطح کاری با قیمت پایین تر در اتاق یا منطقه خود فکر کنید و بودجه بیشتری را برای ریختن سنگ مرمر در آشپزخانه اصلی باقی بگذارید. ناتالی می‌افزاید: برای اینکه واقعاً یک ظاهر مرمری داشته باشید، آن را از سطح کار بردارید و از دیوارها به‌عنوان پشتیبان استفاده کنید، یا روی زمین در کناره‌های یک جزیره پایین بروید.

9. طرح شکسته در مقابل پلان باز

ناتالی می‌گوید: «فضاهای با پلان باز هنوز در املاک بزرگ‌تر مورد نظر هستند، اما در خانه‌های کوچک‌تر، ما شاهد راه‌حل‌های شکسته‌تر هستیم، جایی که هر فضا می‌تواند برای اهداف مختلف در طول روز عمل کند. به دو یا سه اتاق فکر کنید که این امکان را دارند که وقتی می‌خواهید سرگرم شوید، با درهای کشویی باز شوند، اما در صورت نیاز به عنوان یک آشپزخانه یا یک فضای کاری جداگانه وجود دارند.

راد از کوچهاوس فکر می کند بزرگتر بهتر است. او می‌گوید: «من فکر می‌کنم آشپزخانه در حال بزرگ‌تر شدن از هر زمان دیگری است. “ما واحدهای جزیره ای دوتایی را می بینیم که امکان جابجایی آسان در اطراف آشپزخانه را فراهم می کند، سطوح میز کار با ارتفاع متفاوت و قسمت های نشیمن برای راضی نگه داشتن خانواده و بازدیدکنندگان معرفی شده است.”

10. طرح های روشنایی هوشمندانه

قابل درک است که یک طرح روشنایی آشپزخانه که به خوبی فکر شده و دارای نورپردازی زیادی باشد ضروری است، اما این بدان معنا نیست که باید کسل کننده باشد. ناتالی شکل‌های ارگانیک و طرح‌های آویز مجسمه‌ای را می‌بیند. “من عاشق لایه‌بندی چراغ‌های دیواری، نورهای نواری فرورفته و آویزهای برجسته در فضایی هستم تا درام و فضایی دنج را اضافه کنم.”

راد می گوید همه چیز به افزایش اتصال نیز مربوط می شود. “یک خانه متصل، مانند نورپردازی کنترل شده با خلق و خوی مانند نورپردازی هوشمند ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی ، به زودی در همه جا خواهد بود، نه فقط آشپزخانه.”

نورپردازی در آشپزخانه مدرن آزادی بیشتری دارد، با آویزهای بیانی که برای زیبایی بیشتر و بیشتر استفاده می شود. در حالی که استفاده از نورافکن یا نورهای پایین هنوز کلیدی است، روندی وجود دارد که آشپزخانه را بیشتر شبیه اتاق نشیمن ما می کند – ایده های روشنایی هوشمند آشپزخانه نقش کلیدی در این امر ایفا می کنند.

11. لوازم یکپارچه ترندهای آشپزخانه 2022

تمایل به آشپزخانه های ساده و بدون درهم و برهمی نشان می دهد که این روند برای لوازم یکپارچه و مخفی همچنان مورد علاقه است. در حالی که فناوری‌ها و ابزارهای جدید فراوانی برای آشپزخانه‌های ما وجود دارد، ما نمی‌خواهیم لزوماً آنها را ببینیم.

بن باربیج از ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «انتظار می‌رود اشتها برای ذخیره‌سازی محتاطانه افزایش یابد». “صاحبان خانه در حال بررسی زیبایی شناسی لوازمی هستند که در آشپزخانه خود ادغام می کنند. و بنابراین راه‌حل‌های پنهان‌سازی، که یک پایان کارآمد و بدون تأثیر بر سبک ایجاد می‌کنند، یک ملاحظات کلیدی هستند.

پس چگونه می‌توانیم جدیدترین لوازم خانگی را بدون تسلط بر آشپزخانه‌های ما داشته باشیم؟

بن توصیه می‌کند، «پنهان کردن این وسایل می‌تواند به شکل کابینت ساده برای مخفی کردن یخچال یا ماشین ظرفشویی باشد. یا طراحی ذخیره‌سازی که وسایل کوچک پیشخوان را به حداقل برساند. یک ایستگاه مخفی که کتری و توستر را از به هم ریختن میز کار جلوگیری می کند. و کمک می کند تا برای ایجاد یک منطقه اختصاص داده شده برای نشستن و لذت بردن از صبحانه محبوب خواهد بود.

روندهای مداوم از ترندهای آشپزخانه 2022

12. طراحی فشرده هوشمندانه

چه طرح باریک، چه مربعی یا شکسته، در جایی که فضا در سطح بالایی قرار دارد، آشپزخانه ها به کمک می آیند. به نظر می رسد که طراحی آشپزخانه بیشتر و بیشتر از حداقل درهم ریختگی و حداکثر کارایی بهره می برد. این امر به ویژه اگر آشپزخانه کوچکی دارید بسیار مهم است.

بن باربیج، مدیر عامل ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: زمانی که فضای کوچک‌تری ارائه می‌شود، ضروری است که چیدمان آشپزخانه به دقت در نظر گرفته شود تا اطمینان حاصل شود که از هر اینچ آشپزخانه استفاده می‌شود .

«ایجاد یک بانک کابینت در امتداد یک دیوار راهی عالی برای ساده‌سازی و باز کردن فضا است. واحدهای دیوار بلند به ویژه برای ایده های آشپزخانه باریک و گالری مناسب هستند . این به این دلیل است که استفاده از این فضا تضمین می‌کند که این ناحیه نسبت به کمدهای سبک‌تر پر شده باشد، کمتر احساس تنگی می‌کند.

بن در ادامه توصیه می‌کند: «از گنجاندن یک جزیره یا بار صبحانه نترسید. اما سعی کنید ابعاد کلی را خیلی بزرگ نکنید، زیرا ممکن است حرکت در اطراف آشپزخانه را محدود کند. انتخاب یک جزیره باز یا شناور همه مناطق را در دسترس نگه می دارد و فرصت های بیشتری برای نشستن فراهم می کند. منطقه زیر میز کار جزیره می تواند فضای کافی برای ذخیره سازی آشپزخانه ارائه دهد.

13. جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال

ما آنقدر به همه چیز در یک لحظه عادت کرده ایم که حتی جوشاندن کتری هم انتظاری است که ترجیح می دهیم بدون آن انجام دهیم. مارک ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی ، طراح ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ، پیشنهاد می‌کند: «شیرهای آب گرم یکی از موارد مورد توجه برای آشپزخانه سال 2022 است، که با فروش اخیر مجموعه ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال روبه‌رو شده است.

فروش بهترین شیرهای آب جوش در طول سال جاری به شدت افزایش یافته است، زیرا بیشتر ما از خانه کار می کنیم و بنابراین برای تهیه چای و قهوه بین تماس های زوم و غیره، آب گرم می خواهیم.

14. استخراج کننده های نزولیترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال

طرفداران استخراج کننده برای ایده های آشپزخانه مدرن دوباره تصور می شوند . یک تغییر به سمت سیستم های استخراج رو به پایین وجود دارد که بوها و بخارات را در منبع خود حذف می کند، یعنی مستقیماً از اجاق گاز. ویلی بروکباوئر، بنیانگذار ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی ، توضیح می دهد که قبل از اینکه فرصتی برای نفوذ به هوا داشته باشند، آنها را به سمت پایین بکشید.

این امر به ویژه در آشپزخانه های باز و فضاهای نشیمن بسیار مهم است. این به این دلیل است که یک هود استخراج با ارتفاع سر در بالای یک جزیره می تواند مانع بصری ایجاد کند و در تضاد با محیط طرح باز باشد. یک استخراج کننده جریان رو به پایین که در اجاق گاز ادغام شده است، خلاقیت بیشتری در طراحی ایجاد می‌کند و برای یک ظاهر طراحی مینیمال و حرفه‌ای، به این روند کمک می‌کند.

15. سادگی ساختار یافته ترندهای آشپزخانه 2022

روند آشپزخانه های ساده قرار است به ارتفاعات جدیدی از محبوبیت برسد. این رویکرد مینیمالیستی کمتر، فضایی آرام را با خطوط پاکیزه ایجاد می کند.بازسازی با چوب ترمو برای کف تراس بالکن دکوراسیون داخلی با چوب ترمو کابینت سازی و لور

دستیابی به این ظاهر معاصر آسان است و عملی بودن آن مهم است. ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی توضیح می دهد: «همه چیز در مورد انتخاب مواد و اقلام با کیفیت بالا است که خطوط قوی و عملکرد را در خط مقدم قرار می دهد . داشتن لوازم یکپارچه و ذخیره سازی مخفی ضروری است تا اطمینان حاصل شود که ظاهر صاف آن مختل نمی شود.

شما می توانید آشپزخانه موجود خود را با راه حل های هوشمندانه ذخیره سازی برای تمیز کردن میز کار به روز کنید.لیست قیمت ترمووود کاراوا چوب ترمو ایرانی و فنلاندی خرید چوب ترمو معماریکا متخصص در ترموود

16. آشپزخانه های دو رنگ ترندهای آشپزخانه 2022

همانطور که در سال 2021 شاهد آن بودیم، آشپزخانه‌ها در این دهه جدید بیشتر و بیشتر ترکیب می‌شوند. اندی بریگز، طراح داخلی آشپزخانه ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «روند ترکیب دو رنگ در کابینت آشپزخانه رو به افزایش است .

این یک رویکرد عالی برای اضافه کردن یک پیچ و تاب جالب به زیبایی شناسی شما است و می تواند کل حس اتاق را تغییر دهد. واحدهای عمیق و تاریک را انتخاب کنید و با سایه های روشن تر در جاهای دیگر کنتراست را انتخاب کنید تا به فضا عمق و شخصیت اضافه کنید.

این روند فراتر از رنگ متضاد رنگ روی دیوارها است. از کابینت گرفته تا میز کار، این آزادی را به شما می دهد تا ایده های آشپزخانه رنگ شده و عناصر طراحی مختلف را کشف کنید. اندی در ادامه می‌گوید: «می‌توانید با بافت‌های غنی مانند دانه‌های چوب، روکش‌های مات یا لمینت براق بازی کنید».

استفاده از آنها در کنار هم یک کنار هم از علاقه فوری ایجاد می کند.چوب اش چوب زبان گنجشک عش آمریکایی کانادایی ترک

17. کابینت و لوازم جانبی ترندهای آشپزخانه 2022

در سال‌های اخیر همه چیز درباره ایده‌های آشپزخانه نیروی دریایی بوده است ، اما انتظار می‌رود که در آینده شاهد سبزتر شدن آشپزخانه‌ها باشیم. به احتمال زیاد به شکل کاشی و کابینت، در رنگ های زمردی، سبز جنگلی و به طور ظریف تر، مریم گلی.شرکت بازسازی در تهران نوسازی کف دیوار دکوراسیون داخلی

ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی « روند رنگ‌های تیره و پررنگ در سراسر سال 2021 برجسته بود. و بنابراین در سال 2022، پیش بینی می شود که کابینت آشپزخانه سبز یک سبک کلیدی برای پیروی است.

زمانی که در آشپزخانه استفاده می شود، رنگ سبز می تواند به همان اندازه چشمگیر و مجلل باشد. مگنت دو رنگ جدید ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی را در رنگ های مختلف رنگ معاصر عرضه کرده است:ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال.

سبزی‌های عمیق جنگلی را می‌توان با سایه‌های لاته، شیشه‌های دودی و فلزات ملایم متعادل کرد تا شکوه به آشپزخانه بیاورد. افزودن سنگ مرمر سفید و برنج از طریق جنبه های طراحی مانند نورپردازی و میز کار یا حتی لوازم جانبی، به تابش نور در اطراف فضا کمک می کند و رنگ های سنگین تر را خنثی می کند.لیست قیمت ترمووود کاراوا چوب ترمو ایرانی و فنلاندی خرید چوب ترمو معماریکا متخصص در ترموود

18. رنگ‌های آبی پررنگ ترندهای آشپزخانه 2022

در حالی که رنگ سبز پیشتاز است، سایه های آبی سرمه ای همچنان یک روند بزرگ برای کابینت های آشپزخانه است.چوب ترمو برای نما ساختمان اداری مسکونی در شمال شهر تهران

ایین مک کولگان، مدیر نمایشگاه در ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال توضیح می‌دهد: «رنگ‌های پیچیده‌تر و چشمگیرتر در مورد آشپزخانه، آبی نیمه‌شب اخیراً یک روند در حال ظهور بوده است.

غول بهبود خانه گزارش می دهد که این رنگ شیک در سال گذشته 45 درصد افزایش در جستجوهای ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسالداشته است. محبوبیت روزافزون منجر به معرفی آشپزخانه جدید و مقرون به صرفه ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال شده است.بازسازی با چوب ترمو برای کف تراس بالکن دکوراسیون داخلی با چوب ترمو کابینت سازی و لور

ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال در ادامه پیشنهاد می‌کند، “سایه هوشمند در برابر میزهای کار سبک و زمانی که با لهجه‌های نقره‌ای همراه شود، بیشتر خودنمایی می‌کند.”

19. وسایل اتاق نشیمن

با افزایش محبوبیت زندگی در فضای باز، تعجبی ندارد که اثاثیه اتاق نشیمن را بیشتر و بیشتر در آشپزخانه ما ببینیم. مبل خاکستری ملایم آشپزخانه سبز رنگی را که در بالا نشان داده شده است تکمیل می کند.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری، آشپزخانه ها قلب خانه های ما هستند، بنابراین ایجاد فضایی راحت و با ارائه به خوبی هرگز مهم نبوده است.فروش ویژه چوب ترمو ایرانی و فنلاندی برای خرید چوب ترمو تماس حاصل فرمایید

20. پررنگ به عنوان روکش های برنجی

ما بیشتر و بیشتر رنگ های گرم کننده برنج را در آشپزخانه های مدرن می بینیم. برنج سایه ایده‌آلی برای تقویت کابینت‌های آبی و سبز مرسوم است، در حالی که یک لمس پیچیده به آن اضافه می‌کند.

به گفته کارشناسان هاروی جونز، آهن‌فروشی می‌تواند سبک آشپزخانه را ارتقا دهد و ویژگی جالبی ایجاد کند.ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی

شیرآلات جذاب، لولاها، دستگیره ها و دستگیره ها که اغلب نادیده گرفته می شوند، می توانند واقعاً طراحی آشپزخانه را متحول کنند. این آخرین کارهایی است که می تواند یک طرح را ایجاد یا خراب کند.سقف جمع شو سقف متحرک ريموت دار پارچه اي، سقف جمع شونده محصولي جديد و پيشرفته به منظور اضافه نمودن فضايي مسقف و كاربردي براي یک محيط باز با قابليت كنترل دما و نور محيط مي باشد

21. پیچش های مدرن در سنت

در حالی که سبک‌های سنتی مانند آشپزخانه‌های شیکر همچنان محبوب هستند، روش سنتی برای ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی در رنگ‌های مدرن مدرن است.

این دقیقاً همان کاری است که مگنت با آشپزخانه کاملاً جدید کلاسیک شیکر انجام داده است، که در اینجا در سایه ای از رنگ دریایی چشمگیر به نظر می رسد. طرح‌های سنتی را انتخاب کنید اما رنگ‌های امروزی را انتخاب کنید تا به آشپزخانه‌ها حالتی مدرن ببخشید.چوب ترمو با روکش نانو ترموود ضد اشعه UV ترمووود آب گریز ایرانی فنلاندی ترک روس رنگ آمیزی ترمود و سقف متحرک جمع شونده موتوری و دستی

22. سبک صنعتی ترندهای آشپزخانه 2022

در طراحی آشپزخانه، استفاده از مواد خام، که از نظر رنگ و بافت غنی هستند، قطعاً پس از سال 2021 همچنان محبوبیت خود را افزایش خواهند داد. پرداخت فلزی در کنار بتن زیبایی منحصر به فردی را ارائه می دهد که همچنان برای ظاهر صنعتی متداول محبوبیت فوق العاده ای خواهد داشت.

ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید: «قاب‌بندی فلزی در حال افزایش محبوبیت است . یک عنصر طراحی چشم نواز، قاب بندی می تواند یک گزینه عالی برای قفسه بندی باز باشد. با روکش فلزی به ویژگی هایی مانند شیرآلات، جزیره دوکی یا پایه های میز.شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان در تهران نوسازی واحد مسکونی

ترندهای آشپزخانه در سال 2022

همه ما می دانیم که جزایر و بارهای صبحانه می توانند مکانی برای صرف غذاخوری و همچنین فضای کاری و انباری فراهم کنند. با این حال،  پل جنکینسون از آشپزخانه های ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید می بیند که این روند با جزایر غذاخوری به سطح جدیدی می رسد.

او توضیح می‌دهد: «این جایی است که جزیره آشپزخانه دارای یک منطقه ناهار خوری جزیره گسترده است، به این معنی که شما از مزایای ذخیره‌سازی یک جزیره و همچنین اضافه کردن غذاخوری یکپارچه برخوردار می‌شوید». وقتی  سرگرم می‌شویم ، می‌خواهیم آشپزی و معاشرت را با هم ادغام کنیم و چه راهی بهتر از صندلی‌های داخلی جزیره برای انجام این کار وجود دارد.

جنکینسون می‌افزاید: «با مجموعه ترندهای آشپزخانه 2022 جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ساخت کابینت ممبران کلاسیک نئوکلاسیک مدرن رنگ جدید سال ترند های دکوراسیون داخلی می‌گوید خود، یک پایه نوار صبحانه صنعتی را معرفی کرده‌ایم تا به ساده‌تر کردن برنامه کمک کند و دستیابی به چیدمان آشپزخانه رویایی شما را حتی آسان‌تر کند».

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade carpet price