معماریکا

صفر تا صد نقاشی منزل

نقاشی خانه

نقاشی خانه

ایده های شاخص امسال برای نقاشی خانه را اینجا ببینید! این مقاله همه چیز را از مرحله آماده سازی گرفته تا نقاشی بیرونی دارد. در مورد نکاتی که در رنگ آمیزی خانه باید به آنها توجه کنید، می توانید اطلاعات گسترده و جامعی پیدا کنید!نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا

ملاحظات نقاشی خانه  زندگی با دیوارهای سفید خسته کننده و از فکر نقاشی متنفر هستید؟ قیمت کابینت نئوکلاسیک نقاشی شغلی است که صاحبان خانه اغلب از آن می ترسند. با این حال، این یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای بهبود ظاهر خانه شما بدون تلاش زیاد است. رنگ رنگ می تواند به طور قابل توجهی حال و هوا و طراحی داخلی خانه شما را تغییر دهد. رنگ می تواند خود را با پاشش های رنگ تیره نشان دهد یا می تواند پس زمینه ای نرم برای یک فضای داخلی آرام باشد.

در هر صورت، نقاشی یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین ابزارها در دنیای طراحی داخلی است. نقاشی وقتی می تواند واقعا سرگرم کننده باشد که بدانید چگونه آن را به درستی انجام دهید. برای اینکه پروژه نقاشی شما به خوبی به نتیجه برسد، یادگیری نحوه صحیح رنگ آمیزی می تواند از زیبایی برنامه اطمینان حاصل کند. مراحل آماده سازی را دنبال کنید. از جزئیات غافل نشوید! در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از نقاشی بدانید که می تواند کار شما را آسان کند و ترس شما را به سرعت به موفقیت تبدیل کند. بیایید با هم کاوش کنیم!

مرحله آماده سازی 

بسیار مهم است که قبل از شروع نقاشی، منطقه را آماده کنید. این شامل فیلمبرداری و پوشاندن تمام مبلمان و پر کردن سوراخ های ناخن است. باید اتاق را تا حد امکان خالی کنید تا رنگ شود. اگر اتاق نشیمن خود را رنگ آمیزی می کنید، باید قطعات بزرگ مبلمان را به مرکز منتقل کنید و آن را با ملحفه یا پارچه های قدیمی بپوشانید.

این بسیار اشتباه است که تمیز کردن دیوارها را یک مرحله غیر ضروری بدانیم. قابل مشاهده یا غیر قابل مشاهده، خاک، گرد و غبار و رسوبات روغن از دستان شما روی دیوارها تشکیل می شود. حذف این بقایای قبل از رنگ آمیزی از نظر اطمینان از چسبیدن رنگ به دیوارها مهم است.

همچنین باید تمام سوراخ ها یا ترک های ناخن را با پرکننده پر کنید. شما باید دیوارهای مجاور، طاقچه‌ها، کلید چراغ و روکش پریزها را بچسبانید. شما باید کف را بپوشانید.نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا بازسازی حمام و توالت

کلید یک پروژه رنگ آمیزی موفق، آماده کردن سطح است. از بتونه و درزگیر برای پر کردن عیوب با و بدون ترک استفاده کنید. قسمت های براق یا براق را به آرامی سنباده بزنید و مات کنید. با یک لیسه رنگ یا واشر برقی؛ آلودگی هایی مانند روغن، کپک و زنگ زدگی را از بین ببرید. پس با یک لوح تمیز شروع کنید.

پالت رنگ خود را تعیین کنید نقاشی خانه

پالت خود را مشخص کنید مصالح خانه خود مانند سقف، آجر، سنگ یا گچ را در نظر بگیرید. رنگ های زمینی؛ قیمت کابینت کلاسیک در حالی که مکمل مصالح سنگی است، رنگ های سردتر با سطوح چوبی هماهنگ می شود. با جزئیات معماری بازی کنید. شما می توانید یک خانه را با نمای عمودی و افقی در دو رنگ رنگ آمیزی کنید. یا در خانه با رنگ خنثی؛ می توانید درها، کف ها و تزئینات پنجره ها را با رنگ های برجسته بپوشانید. در حین انجام همه این کارها، فراموش نکنید که به اطراف خود فکر کنید! «آیا در یک منطقه جنگلی هستید یا در فضای باز هستید؟ همسایه های شما چه کار کردند؟

تست رنگ رنگ نقاشی خانه

تعیین اینکه یک رنگ خاص با نورپردازی شما چگونه روی دیوارهای شما به نظر می رسد بسیار دشوار است. قبل از تصمیم گیری در مورد رنگ رنگ، باید یک نمونه بخرید و مطمئن شوید که نمونه های رنگ را تست کرده اید. برای به دست آوردن یک ایده واقعی از اینکه رنگ روی دیوارهای شما چگونه به نظر می رسد، باید رنگ را در روز و شب رعایت کنید و منتظر بمانید تا رنگ خشک شود. اگر از رنگ آن مطمئن نیستید، باید چندین نمونه بخرید و همان را تکرار کنید. ممکن است تعجب کنید که واقعاً چه رنگ هایی را دوست دارید. ممکن است از اینکه رنگ مورد علاقه تان در خانه شما در نمونه چقدر ترسناک به نظر می رسد بیشتر متعجب شوید.

با رنگ آمیزی اتاق خود به زندگی خود رنگ بیافزایید

برای برخی، رنگ می تواند بسیار زیاد باشد. اجازه ندهید ترس از رنگ باعث شود رنگ سفید، مایل به سفید یا بژ را انتخاب کنید. نقاشی خانه امتحان کردن چند رنگ مختلف حس خاصی را در اتاق ایجاد می کند. مثال؛ اگر اتاق بزرگ و دارای سقف بلند است، رنگ های تیره به فضا بافت و عمق می بخشند. هوشمند سازی ساختمان  از طرف دیگر، اگر اتاقی کوچک بدون نور طبیعی مانند حمام مهمان دارید، رنگ‌های روشن‌تر و روشن‌تر واقعاً می‌توانند فضا را بازتر کنند و به آن احساس بزرگ‌تر کنند. در اصل، از رنگ نترسید، آزمایش کنید. از دیدن اینکه چه کار می کند شگفت زده شوید! از افزودن رنگ به خانه خود نترسید، حتی اگر فقط یک دیوار برجسته را با رنگ پررنگ رنگ کنید.

انتخاب رنگ مناسب نقاشی خانه

رنگ مناسب را انتخاب کنید. ابتدا یک پچ آزمایشی انجام دهید. نقاشی خانه یک نقطه کوچک نامشخص را پر کنید و رنگ کنید تا ببینید آیا مشکلی در چسبندگی یا سازگاری وجود دارد یا خیر. آستر مهم است. به خوبی به رنگ چسبیده و از کنده شدن آن جلوگیری می کند. با کمترین تعداد لایه، واقعی ترین رنگ را به رنگ می دهد. روی ابزارهای رنگ و رنگ ممتاز سرمایه گذاری کنید. آستر و رنگ در کنار هم به جزئیات بیشتر کار کمک می کنند.

تعیین مقدار مناسب رنگ

هیچ چیز خسته کننده تر از تمام شدن رنگ در نیمه کار در طول کار رنگ نیست. نقاشی خانه به همین ترتیب، رنگ بیش از حد نامطلوب است. در اینجا یک ماشین حساب رنگ مفید است که می تواند به شما کمک کند. چند چیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا میزان رنگ مورد نیاز خود را تعیین کنید. البته ابتدا باید متراژ اتاق خود را بدانید.نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران

به براقیت رنگ صحیح توجه کنید

با کمال تعجب، نه تنها رنگ، بلکه پوشش و براق بودن نیز مهم است. نقاشی خانه رنگ های براق بسیار بادوام هستند و به راحتی تمیز می شوند. به راحتی رنگ معمولی آسیب نمی بیند. با این حال، نقطه ضعف آن این است که اغلب عیوب دیوارهای شما را برجسته می کند. از طرف دیگر، رنگ مسطح درخشندگی کمی ایجاد می کند اما عیوب را پنهان می کند.

با این حال، رنگ مسطح بیشتر در معرض آسیب است. در بیشتر موارد پولیش پوسته تخم مرغ بهترین گزینه است. حمام ها و راهروها به درخشندگی قابل تمیزتر و روشن تری نیاز دارند. این بدان معنی است که شما باید در انتخاب رنگ براق مناسب دقت کنید.صفر تا صد نقاشی منزل شرکت هوشمند سازی ساختمان

رنگ قابل تغییر نقاشی خانه

خوشبختانه رنگ روشی ارزان برای تازه کردن اتاق است و به راحتی قابل تغییر است.نقاشی خانه شاید رنگ رنگ آنطور که انتظار داشتید در نیامده است. اگر متوجه شدید که رنگ را دوست ندارید، می توانید به راحتی آن را رنگ کنید.

علاوه بر این، اگر رنگ برای هر چهار دیوار بیش از حد غالب به نظر می رسد، ممکن است بخواهید در نظر داشته باشید که یک دیوار را با آن رنگ رنگ کنید تا آن را برجسته کنید.نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا بازسازی خانه ویلایی در تهران

نقاشی بیرونی خانه

رنگ آمیزی نمای بیرونی خانه یک کار پر زحمت و مهم است. نقاشی خانه رنگ آمیزی راحت ترین و با ارزش ترین راه برای افزایش جذابیت خانه شما و محافظت از نمای بیرونی آن است. درک بایدها و نبایدها در تعیین مسیر موفقیت آمیز رنگ آمیزی بیرونی ضروری است. بنابراین ارزش زمان صرف شده برای انجام کار درست را دارد. رایج ترین معضل در اینجا نحوه انتخاب رنگ های مناسب است. اما سؤالات مهم دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید و چیزهایی که باید در مورد آماده سازی مناسب بدانید.

پیش بینی آب و هوا

پیش بینی آب و هوا را بررسی کنید زیرا بر میزان چسبندگی رنگ به سطح تأثیر می گذارد. نقاشی خانه اگر دمای هوا زیر 30 درجه است یا بیرون مه است، خانه خود را رنگ نکنید. همچنین در صورت بارندگی یا پیش بینی بارندگی، برنامه را تغییر دهید. تعمیر و نگهداری سالانه را فراموش نکنید! برای افزایش طول عمر بین رنگ آمیزی مجدد، کارشناسان توافق دارند که شستشوی دقیق یا (شستشوی برقی) خانه و پاک کردن گرد و غبار و تار عنکبوت حداقل سالی یک بار ظاهر را درخشان می کند. صفر تا صد نقاشی منزل طراحی دکوراسیون داخلی

بهترین برندهای رنگ نقاشی خانه

بهترین مارک های رنگ را که امسال نشان خود را نشان دادند را اینجا بررسی کنید! نقاشی خانه در این مقاله همه چیز از ویژگی های رنگ داخلی گرفته تا 5 برند برتر رنگ را داریم. در مورد نکاتی که در رنگ آمیزی خانه باید به آنها توجه کنید، می توانید اطلاعات گسترده و جامعی پیدا کنید!نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

بهترین برندهای رنگ – رنگ آمیزی خانه بهترین راه برای تازه کردن محیط است و به فضاهایی که هر روز در آن زندگی می کنیم ظاهری کاملاً جدید می بخشد. خوب است که این اتفاق کم و بیش به طور منظم و ترجیحاً در فصل بهار رخ دهد. بالاخره فصل ایده آل برای رنگ آمیزی و نوسازی دیوارهای خانه فرا رسید. بهار و تابستان بدون شک زمان ایده آلی برای رنگ آمیزی خانه ما هستند. نقاشی خانه می تواند آسان و سرگرم کننده باشد. برای این کار، باید کمی وقت آزاد داشته باشید، محصولات مناسب را انتخاب کنید و بهترین رنگ دیوار را ارزیابی کنید.

کدام مارک رنگ را انتخاب کنید

رنگ آمیزی خانه فرآیندی است که دیر یا زود همه با آن مواجه می شوند. نقاشی خانه شاید کاری پیش پا افتاده به نظر برسد، اما در کنار نوع رنگ، باید به انتخاب افکت نیز توجه زیادی کرد. بهترین انتخاب رنگ باید بر اساس نیاز ما باشد. اتاق هایی که باید رنگ آمیزی کنیم نیاز به تحلیل دقیق دارند. زیرا چندین ترکیب مختلف در بازار وجود دارد و برای یک محیط مناسب هستند و برای محیط دیگر مناسب نیستند. یافتن برندهای مناسب رنگ داخلی می تواند برای اکثر ما یک کار دلهره آور باشد. اگر به خوبی مورد بررسی قرار نگرفته باشد، حتی ممکن است در نهایت شانس بدی داشته باشید. علاوه بر مقایسه قیمت ها، متغیرها و ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. برخی از رنگ ها به رفع برخی مشکلات مانند رطوبت کمک می کنند. برخی دیگر به لطف رنگ و بافت آن می توانند جو و درک یک فضا را به طور اساسی تغییر دهند.

ویژگی های رنگ داخلی نقاشی خانه

امروزه انواع مختلفی از رنگ های داخلی با ترکیب های مختلف در بازار وجود دارد. نقاشی خانه این باعث می شود آنها برای استفاده از یک محیط به محیط دیگر مناسب باشند. از آنجایی که هر نیازی با نوعی رنگ داخلی مطابقت دارد، هر آنچه را که قبل از خرید محصول مناسب باید بدانید را در مقاله ما پیدا خواهید کرد. قیمت کابینت مدرن رنگ های بسیار متنوعی در بازار وجود دارد که می توان آنها را بر اساس معیارهایی دسته بندی کرد. رنگ از یک چسب، رنگدانه و رقیق کننده رنگ و همچنین هر گونه افزودنی تشکیل شده است. از آنجایی که آنها در فضای باز هستند، نیازی به دوام فوق العاده ندارند، زیرا در معرض عوامل جوی نیستند. با این حال، بسته به اتاقی که قرار است رنگ شود، خواص آن متفاوت است. برای مثال نمی توان از یک محصول هم برای حمام و هم برای اتاق نشیمن استفاده کرد. برای محیط های مرطوب باید رنگ های مخصوص را ترجیح داد.

5 برند برتر رنگ نقاشی خانه

رنگ فیل

این برند که به اندازه رنگ مارشال محبوبیت دارد، نقاشی خانه توانسته به یکی از بازیگران مهم این بخش تبدیل شود. این راه را برای شما هموار می کند تا به رنگ های مقرون به صرفه تری دست یابید بدون اینکه کیفیت زیادی را از دست بدهید. به دلیل تنوع محصولات رنگ مورد علاقه صاحبان خانه است.نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا شرکت بازسازی در تهران

مارشال بویا

با وجود اینکه یک برند رنگ اصالتا خارجی است اما سال هاست که در کشور ما عرضه می شود. این شرکت علاوه بر کمک به رشد این بخش، یکی از شرکت‌هایی است که بیشترین سهم بازار را دارد. رنگ مارشال، یکی دیگر از نام های با کیفیت، یکی از نام های برتر در دکوراسیون داخلی نقاشی خانه است. علاوه بر تنوع رنگی غنی، گزینه های رنگ مناسب برای هر بودجه ای را ارائه می دهد. اگر فکر می کنید زمان نقاشی فرا رسیده است، مارشال ممکن است آدرس مناسبی باشد. صفر تا صد نقاشی منزل شرکت بازسازی

دیو بویا

هنگامی که صحبت از رنگ دیوار در ترکیه به میان می آید، نقاشی خانه یکی از بهترین مارک های رنگ داخلی است که برای مصرف کنندگان به ذهن خطور می کند. تقریباً در هر بازار ساختمانی با این برند مواجه می شویم. اکیدا توصیه می کنیم این برند را که جزو محصولات باکیفیت است در بین گزینه ها قرار دهید.نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا شرکت های معماری داخلی در تهران

رنگ پولیسان

این به دلیل رنگ های با کیفیت رضایت بخش در داخل و خارج از منزل شناخته شده است. نقاشی خانه به دلیل تنوع مناسب برای هر محیطی می تواند بدون تردید در بین گزینه ها قرار گیرد. اگرچه کیفیت کمی پایین تر از رنگ مارشال است، اما کیفیت های رضایت بخشی را ارائه می دهد. تنوع محصول و مقیاس رنگی رنگ های پولیسان نیز بسیار گسترده است.نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا شرکت بازسازی ساختمان

جوتون بویا

این برند معتبر جهانی که در بسیاری از ساختمان های مهم نامی برای خود دست و پا کرده است، نقاشی خانه با تجربه و کیفیت خود تفاوت هایی ایجاد می کند. این برند که همچنان محبوبیت خود را در کشور ما ادامه می دهد، بیشتر برای فضاهای بیرونی ترجیح داده می شود. از آنجایی که این شرکت با تجربه ترین شرکت در بخش خود است، مصرف کنندگان کورکورانه به این برند اعتماد می کنند.نقاشی خانه رنگ آمیزی خانه طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی منزل کناف صفر تا صد تیم مهندسی با نصاب مجرب با شرکت معماریکا شرکت معتبر بازسازی

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب hand made khatam backgammon

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *