معماریکا

طراحی رختکن منزل

طراحی رختکن منزل

طراحی رختکن منزل

اتاق رختکن دیگر لوکس نیست.طراحی رختکن منزل برای برداشتن کمد لباس های قدیمی خود آماده شوید. این ایده ها بیشتر برای شما جذاب خواهد بود. این باید یکی از ایده های استفاده بهینه از فضاهای خالی خانه شما باشد.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی

چگونه یک اتاق رختکن بسازیم – بیایید با هم به دنبال پاسخ این سوال بگردیم؟ در ساخت رختکن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ ما شیک ترین، کاربردی ترین و ارگونومیک ترین ایده های اتاق رختکن را جستجو کردیم. ما به عنوان خانواده دکردلیسی همیشه در خدمت شما هستیم. ما مفتخریم که تجربه گسترده خود را در مورد شیک ترین اتاق های رختکن و مراحل ساخت اتاق رختکن به شما ارائه دهیم.

رختکن که روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود، حالا تبدیل به اتاقی شده است که همه در خانه خود می خواهند. طراحی رختکن منزل در گذشته که از رختکن صحبت می شد مکان هایی که بازیگران در پشت صحنه صحنه های تئاتر تغییر لباس می دادند به ذهن متبادر می شد. اکنون، رختکن ما اکنون بخشی جدایی ناپذیر از خانه های ما است. در حالی که این قطعات زندگی ما را آسان تر می کنند، از نظر نظم و سازماندهی نیز مزایای زیادی را ارائه می دهند. زیرا سازماندهی و نظام مند بودن در کابینت های تنگ و محدود کار دشواری است.

در حالی که این سیستم‌های کابینت در ابتدا از قفسه‌ها و آویزها تشکیل می‌شدند،طراحی رختکن منزل اما اکنون بیشتر توسعه یافته‌اند و با سیستم‌های قفسه قابل حمل مفید هستند. به همین دلیل روزی نمی گذرد که طراحان سیستم کمد لباس جدیدی پیدا نکنند به طوری که این سیستم های سازمان دهنده و کمد لباس شرایط استفاده از لباس های ما را بهبود می بخشد در حالی که کاملاً به نفع مردم است. من می خواهم به طور خلاصه در مورد مراحل ساخت اتاق رختکن، اتاق های رختکن ترند، نمونه های اتاق رختکن تزئینی صحبت کنم.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی قیمت کابینت نئوکلاسیک

مراحل ساخت اتاق رختک منزل

چگونه یک اتاق رختکن بسازیم. اتاق های رختکن که معمولا در اتاق خواب ها قرار می گیرند، به فضای خاصی نیاز دارند. طراحی رختکن منزل به همین دلیل عرض اتاق خواب ما از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا منطقه ای که رختکن در آن ساخته می شود برای ما بسیار مهم است. گاهی اوقات محل قرارگیری شاخه های پانسمان با توجه به میل کاربران متفاوت است. یکی از عواملی که بیشترین تأثیر را در مراحل ساخت رختکن خواهد داشت، عرض مساحت مورد استفاده است. مانند همه شرایط، مناطق کاربری وسیع برای اتاق رختکن مناسب تر است. اما اگر قسمتی که رختکن را می سازیم باریک باشد، می توان یک کمد رختکن مفید با طرح های خاص ساخت.

اگر بخواهم مرحله به مرحله آن را برای شما توضیح دهم:

 • تعیین منطقه ای که در آن اتاق رختکن خود را می سازیم باید اولین کار ما باشد.
 • اگر قسمتی که مشخص می کنید به صورت اتاق باشد کار شما راحت تر می شود اما اگر این قسمت جزئی از اتاق است عاقلانه است که این قسمت را با دیوار از اتاق جدا کنید.
 • پس از تعیین منطقه ای که اتاق رختکن در آن ساخته می شود، نوبت به تقسیم این منطقه با همسرتان می رسد. اگر شریکی ندارید، ایده داشتن کل اتاق خوب به نظر می رسد.
 • شکل این ناحیه شما را در کمد و شکل گیری آن راهنمایی می کند.
 • در حالی که در حال طراحی پروژه کمد خود هستید، پیشنهاد می کنم سبک و نیاز خود را به فردی که آن را با جزئیات کشیده است بدهید. زیرا اتاق های رختکن قسمت هایی هستند که نیاز به طراحی خاصی دارند. از آنجایی که شخصی است، تعیین شکل کابینت با توجه به سبک لباس پوشیدن خود دقیق تر است.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی قیمت هر متر کابینت کلاسیک

مرحله تزئین طراحی رختکن منزل

 • ما مکان خود را تعیین کردیم، سبک خود را در طراحی پروژه منعکس کردیم، و ردیف قفسه، کشو و سیستم آویز را تعیین می کند. طراحی رختکن منزل سیستم های آویز و قفسه کاملاً به شما بستگی دارد، افزایش تعداد قفسه ها و کشوها یک انتخاب جایگزین برای یک اتاق رختکن معمولی است.
 • اگرچه در برخی از رختکن ها هیچ دری در کابینت ها وجود ندارد، اما پیشنهاد من به نفع آن است. زیرا گرد و غبار شدن قفسه های کمد باز و لباس ها اجتناب ناپذیر می شود.
 • انتخاب درب کابینت معمولا شیشه ای است. از آنجا که چنین کمدهایی دارای یک منطقه پنهان هستند، حریم خصوصی لباس ها تضمین می شود.
 • از آنجایی که کمدها در اتاق های رختکن بزرگ هستند، درهای ساخته شده از مواد شیشه ای قابل مشاهده برای تسهیل استفاده از آنها مناسب تر هستند.
 • این کابینت ها و رختکن ها باید بر اساس خواسته ها و نیازها طراحی شوند. شکل کابینت طراحی شده باید از بهترین مواد و بادوام ساخته شود. در غیر این صورت با شرایط استفاده مداوم در معرض تغییر شکل زودرس قرار خواهد گرفت.
 • پس از مرحله طراحی و مونتاژ، کاری که باید انجام دهید این است که لباس های خود را قرار دهید.

اتاق های رختکن ترند جدید منزل

در تعیین روندهای اتاق رختکن نمی توان از زمان ها عقب ماند. زیرا ایده اتاق رختکن یکی از ترندهای جدید است. طراحی رختکن منزل این روندها دوباره بر اساس نیازها و نیازهای انسان تعیین می شوند. بدون شک ترندهای رختکن که تحت تاثیر مد نیز هستند، با اکسسوری ها، نورپردازی ها، تفاوت های متریال و مدل های پوشش، ترندهای جدیدی را امضا می کنند.

اهمیت رنگ در برنامه ریزی طراحی رختکن منزل

استفاده از رنگ در برنامه ریزی طراحی امسال را اینجا بررسی کنید! در این مقاله همه چیز از ارتباط با رنگ ها گرفته تا استفاده از رنگ ها در درمان وجود دارد. طراحی رختکن منزل در اینجا می توانید اطلاعات گسترده و جامعی در مورد انرژی رنگ بسیار چشمگیر پیدا کنید! ما به عنوان دکوردلی با تجربه خود به بهترین نحو در خدمت شما هستیم. شما می توانید با تماس با ما از خدماتی که در این زمینه ارائه می دهیم بهره مند شوید. با تیم حرفه ای و با تجربه ما می توانید خانه را با دکوراسیونی که می خواهید بسازید!طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی قیمت هر متر کابینت مدرن

اهمیت رنگ در برنامه ریزی طراحی رختکن منزل – دانستن تاثیرات رنگ بر افراد یک تخصص فوق العاده ارزشمند است که طراحان می توانند بر آن مسلط شوند و به مشتریان خود ارائه دهند. یک عنصر ضروری در طراحی داخلی رنگ مبلمان، لوازم جانبی کفپوش، کف یا دیوارها است. به ما این امکان را می دهد که فضای خاصی ایجاد کنیم، درک یک محیط را تغییر دهیم، آن را زنده کنیم و کم و بیش دلپذیر کنیم. با این حال، به خصوص در انتخاب رنگ دیوار باید دقت کرد، زیرا یک عنصر طولانی مدت و اغلب بدون تغییر است.

چه در خانه و چه در محل کار، لازم است ترکیب مناسبی بین رنگ مبلمان، کف و دیوارها مشخص شود. رنگ ها تقسیم بندی و طبقه بندی مشخصی دارند. آنها به دو رنگ اصلی و ثانویه تقسیم می شوند. اگر از بیش از یک رنگ استفاده می کنید، باید معنای کلی ترکیب رنگ ها را بدانید و نحوه ایجاد افکت ها را بدانید. رنگ ها می توانند یکدیگر را تقویت کنند، یکدیگر را منفجر کنند، با یکدیگر مخلوط شوند یا با یکدیگر بجنگند. برای ایجاد افکتی که می خواهید، باید معانی ترکیب ها را بدانید.

ارتباط با رنگ ها

ما در هر لحظه از روز رنگ ها را در همه چیز اطراف خود می بینیم، اما هرگز به تأثیر هر یک از این رنگ ها روی ما فکر نمی کنیم. طراحی رختکن منزل معنای رنگ ها میدان وسیعی است که به نظر می رسد بر سلامت جسم و احساسات شما تأثیر می گذارد و معانی مختلفی را در طبیعت در بر می گیرد. اکنون که می دانیم رنگ ها چقدر برای خلق و خوی سالم مهم هستند، می توانیم اقداماتی را انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها همیشه در زندگی ما هستند. مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه با در نظر گرفتن رنگ ها می توانیم خانه هایمان را تزئین کنیم. ممکن است احساس کنیم که پاهایمان را زیر آسمان صاف یا زیر سایه یک برگ دراز می کنیم. مهمتر از همه، ما حتی می توانیم به یاد داشته باشیم که هر چند وقت یکبار قدر زیبایی اطرافمان را بدانیم.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی

زبان رنگ ها

 • قرمز: هیجان، انرژی، اشتیاق، عشق، میل، سرعت، قدرت، قدرت، گرما، پرخاشگری، خطر، آتش، خون، جنگ، خشونت، هر چیزی شدید و پرشور، صمیمیت، شادی (فقط ژاپن)
 • صورتی: نماد عشق و عاشقانه، شفقت، لطافت، پذیرش و آرامش است.
 • بژ و عاج: نماد اتحاد است. در حالی که عاج نماد سکوت و دلپذیری است، رنگ بژ نماد آرامش و سادگی است.
 • رنگ زرد نماد شادی، شادی، خیانت، خوش بینی، آرمان گرایی، تخیل، امید، آفتاب، تابستان، طلا، فلسفه، عدم صداقت، بزدلی، حسادت، طمع، فریب، بیماری، خطر و دوستی است.
 • آبی تیره: نماد یکپارچگی، دانش، قدرت و جدیت است.طراحی رختکن منزل
 • آبی: صلح، آرامش، سرما، آرامش، ثبات، هماهنگی، اتحاد، اعتماد، صداقت، اعتماد به نفس، محافظه کاری، امنیت، پاکیزگی، نظم، وفاداری، آسمان، آب، تکنولوژی، افسردگی، اشتها آور.
 • فیروزه ای: نماد آرامش و پیچیدگی است، فیروزه روشن تر جذابیت زنانه دارد.
 • بنفش: نشان دهنده سلطنت، اشراف، معنویت، مراسم، تحول، خرد، روشنگری، ظلم، شرافت، تکبر، عزاداری، اعتدال است. اسطوخودوس نمادی از زنانگی، لطف و فضل است.
 • نارنجی : نشان دهنده انرژی، تعادل، اشتیاق، گرما، سرزندگی، خودنمایی است، قابل توجه است.
 • سبز نشان دهنده طبیعت، محیط زیست، سلامتی، خوش شانسی، نوسازی، جوانی، بهار، سخاوت، باروری، حسادت، بی تجربگی و سرزندگی است.
 • قهوه ای: زمین، ثبات، اجاق، خانه، فضای باز، قابلیت اطمینان، راحتی، دوام، سادگی و راحتی.طراحی رختکن منزل
 • خاکستری: امنیت، قابلیت اطمینان، هوش، باوقار، فروتنی، وقار، بلوغ، محکم، محافظه کار، عملی، پیری، غمگینی، کسل کننده. نقره نماد آرامش است.
 • سفید: احترام، پاکی، تولد، سادگی، پاکی، آرامش، فروتنی، لطافت، معصومیت، جوانی، زمستان، برف، خوب، عقیمی، ازدواج (فرهنگ های غربی)، مرگ (فرهنگ های شرقی)، سرما، بالینی.
 • سیاه: قدرت، تمایلات جنسی، پیچیدگی، رسمی، لطف، ثروت، رمز و راز، ترس، شر، ناراحتی، عمق، سبک، اندوه، پشیمانی، خشم، گمنامی، زیرزمینی، رنگ تکنیک خوب، عزاداری، مرگ

مفهوم انرژی رنگ

مهم ترین منبع انرژی ما نور است و تمام طیف رنگ ها از نور ناشی می شود. طراحی رختکن منزل نور از چشمان ما جاری می شود و باعث تولید هورمون هایی می شود که بر کل سیستم پیچیده بیوشیمیایی ما تأثیر می گذارد. همانطور که می بینیم، نور از هفت انرژی رنگی تشکیل شده است. هر رنگ با قسمت های مختلف بدن ما مرتبط است. کابینت آشپزخانه پلی اورتان از نظر عاطفی، جسمی و ذهنی روی هر یک از ما تأثیر متفاوتی می گذارد. با یادگیری اینکه هر رنگ چگونه بر ما تأثیر می گذارد، می توانیم در مواقعی که به آن نیاز داریم جریانی از انرژی را فراهم کنیم.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ ها طراحی رختکن منزل

رنگ ها تاثیر زیادی بر روی افراد مبتلا به اختلالات مغزی یا افرادی که از نظر عاطفی مشکل دارند دارند. رنگ آبی روی بسیاری از افراد اثر آرام بخش دارد. طراحی رختکن منزل ناراحتی های تنفسی را برطرف می کند و فشار خون را کاهش می دهد. قرمز اثر معکوس دارد. برخی از درمانگران از رنگ سبز برای آرام کردن افراد آشفته عاطفی که از اضطراب یا افسردگی رنج می برند استفاده می کنند. به گفته برخی از پزشکان، رنگ بنفش در درمان میگرن مفید است. ادعا می شود که رنگ بنفش برای رفع خستگی، طحال، مثانه و ناراحتی های کلیوی مفید است. بازسازی و نوسازی آشپزخانه رنگ زرد به انرژی بخشیدن کمک می کند و افسردگی را از بین می برد.

استفاده از رنگ ها در طراحی رختکن منزل

استفاده از رنگ هایی که امسال را در طراحی مشخص کردند را اینجا ببینید! بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران در این مقاله از هماهنگی رنگ ها گرفته تا درک روانشناختی رنگ ها وجود دارد. در اینجا می توانید اطلاعات گسترده و جامعی در مورد طرح های رنگی بسیار چشمگیر پیدا کنید! ما به عنوان دکوردلی با تجربه خود به بهترین نحو در خدمت شما هستیم. شما می توانید با تماس با ما از خدماتی که در این زمینه ارائه می دهیم بهره مند شوید. با تیم حرفه ای و با تجربه ما می توانید خانه را با دکوراسیونی که می خواهید بسازید!طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ در طراحی – رنگ برای ما بسیار مهم است، نقش مهمی در فرآیند تصمیم گیری ما از لباس گرفته تا ماشین بازی می کند.طراحی رختکن منزل رنگ ها دارای مفاهیم فرهنگی و روانی هستند. انکارناپذیر است که سلامت انسان تأثیر بسزایی بر سلامت جسمانی دارد.رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی رنگ عنصری است که معنی دارد، می تواند پیام بفرستد، ذهن انسان را فعال کند، خلق و خو و انتخاب ها را تعیین کند. انتشارات و مطالعات دانشگاهی زیادی در مورد اثرات روانی و فیزیولوژیکی رنگ ها وجود دارد. هر رنگ از سه جزء تشکیل شده است: رنگ، روشنایی و اشباع. رنگ در هر صنعت طراحی مهم است، از طراحی گرافیک، طراحی بصری، طراحی محصول گرفته تا طراحی داخلی. مقاله امروز ما این است؛ من می خواهم در مورد چگونگی ایجاد هماهنگی با رنگ ها با استفاده از قوانین ساده صحبت کنم.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی

هارمونی رنگ ها طراحی رختکن منزل

رنگ هایی که می بینیم نتیجه یک پدیده فیزیکی هستند. پرتو نوری که به سطح شفاف برخورد می کند به هفت رنگ تقسیم می شود.کابینت مدرن جدید طراحی رختکن منزل قرمز، سرخابی، نارنجی، زرد، سبز، آبی، نیلی و بنفش است. ایجاد هماهنگی بین رنگ ها مشابه ایجاد هارمونی بین نت های موسیقی است. با این حال، پیدا کردن آن همیشه آسان نیست. گاهی اوقات نمی توان ترکیب رنگ های خاصی را برای یکدیگر ایجاد کرد، در حالی که گاهی اوقات می توان پیوندهای ملایم و دلپذیری را پدید آورد. هم هنرمندان و هم طراحان این موضوع را برای مدت طولانی مطالعه کرده اند و قوانینی را برای هماهنگ کردن رنگ ها در طول زمان ایجاد کرده اند.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی

ارباب رنگ ها

برای درک هماهنگی رنگ ها باید به چرخه رنگ مراجعه کنیم. آنچه باید به آن اشاره کنیم ابتدا رنگ های اصلی هستند.بهترین مدل های کابینت آشپزخانه طراحی رختکن منزل اینها قرمز، زرد و آبی هستند که با مخلوط کردن رنگ های دیگر به دست نمی آیند. تمام رنگ های دیگر روی چرخ با ترکیب این سه رنگ به دست می آیند. رنگ های میانی زمانی به دست می آیند که رنگ های اصلی به طور مساوی مخلوط شوند. تن های میانی؛ نارنجی، سبز و بنفش. برای تکمیل، ما همچنین رنگ های درجه سوم را در چرخه رنگ پیدا می کنیم. این رنگ ها از اختلاط با رنگ های اولیه و ثانویه به دست می آیند.

درک روانشناختی رنگ ها

درک رنگ توسط مغز دریافت می شود و بدون شک بر روان ما تأثیر می گذارد.طراحی رختکن منزل نحوه درک ما از رنگ ها و آنچه که آنها را با آنها مرتبط می کنیم به واقعیت اجتماعی و فرهنگی که در آن زندگی می کنیم بستگی دارد.شرکت معتبر بازسازی آشپزخانه به همین دلیل مهم است که در مورد روانشناسی رنگ صحبت کنیم. رنگهای گرم؛ زرد، نارنجی و قرمز احساسات مثبت را برمی انگیزند. رنگ های سرد مانند سبز و آبی حس اعتماد به نفس می دهند. نارنجی یک رنگ بسیار اجتماعی است که به افراد اجازه می دهد برونگرا باشند و ارتباطات خود را بهبود بخشند.

طرح های رنگی

من در زیر در مورد ترکیب رنگ‌ها صحبت خواهم کرد که به شما امکان می‌دهد تطابق موفقی ایجاد کنید، دکوراسیون تراس و بالکن حتی اگر کاملاً ذهنی باشند.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی

طرح رنگ یکنواخت: هنگامی که با تن های کم رنگ، خاکستری یا قهوه ای استفاده می شود، یک طرح یکنواخت یا خنثی به دست می آید. این یک طرح رنگی آسان برای ایجاد است، اما می تواند خسته کننده و بی روح باشد. افزودن مقداری رنگ ایده خوبی خواهد بود.

طرح کروم: شبیه به مونوتون ساخته شده است، اما از تنوع رنگی به غیر از خاکستری و قهوه ای در طرح استفاده می کند. آبی، بنفش، سبز و غیره

طرح رنگ مکمل: شامل ترکیب رنگ هایی است که در موقعیت های متضاد روی چرخ بین آبی و نارنجی، سبز و قرمز، یا زرد و بنفش قرار دارند. در صورت استفاده صحیح، این الگو ظاهر بسیار براقی را ارائه می دهد.

طرح رنگ مشابه: با استفاده از رنگ هایی که در چرخه رنگ به هم نزدیک هستند شکل می گیرد. طراحی دکوراسیون خانه با چوب طبیعت به تنهایی این دستور را اجرا می کند. برای اینکه در این ترکیب دچار اشتباه نشوید باید در کنار رنگ های نزدیک از رنگ غالب استفاده کرد.

طرح جداسازی رنگ مکمل: نسخه ای از طرح رنگ مکمل.طراحی رختکن منزل یک رنگ کلیدی وجود دارد که با دو رنگ مخالف اما مجاور روی چرخ رنگ جفت شده است. از هیچ رنگ متضاد مستقیمی مانند سبز و قرمز استفاده نمی شود. بنابراین، یک فضای داخلی زنده و راحت ایجاد می شود. این نوع طرح را می توان برای اتاق هایی که زمان زیادی را در آنها سپری می کنیم مانند اتاق های هتل، دفاتر اداری، مکان های عمومی استفاده کرد.

طرح‌های رنگی سه‌گانه: نموداری مبتنی بر سه رنگ که دقیقاً در سه سمت مخالف چرخ رنگ قرار گرفته‌اند.طراحی رختکن منزل شامل انتخاب سه رنگ اصلی یا ثانویه است. یافتن تعادل با رنگ ها پیچیده است زیرا همه آنها در حداکثر بیان خود هستند. بنابراین خوب است برای هماهنگی و تعادل بیشتر، تمام رنگ های چند تن را خاموش کنید. این طرح را اغلب می توان در فضاهای کوچک مانند اتاق کودکان و اتاق خواب استفاده کرد. ترکیب هایی با رنگ خنثی برای فضاهای بزرگ بسیار مناسب تر است.طراحی رختکن منزل به سبک مدرن کلاسیک مینیمال روستیک سلطنتی بوهیمیایی با کمد های ممبران و پلی اورتان ترک انزو طراحی دکوراسیون داخلی

نقل قول؛

در جامعه تصویر، رنگ مانند نقشه ها اطلاعات می دهد. همانطور که تبلیغ می شود اغوا می کند. مثل فیلم می گوید. طراحی رختکن منزل مانند پیش بینی های آب و هوا، سلسله مراتب را ایجاد می کند. طرح‌بندی‌هایی مانند اینفوگرافیک. مانند لوازم آرایشی غنی می کند. مانند غذا متمایز می شود. مانند کتاب های نمونه خود را نشان می دهد. مانند لباس های استتار پنهان است. مانند آثار هنری مورد تحسین قرار می گیرد.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *