معماریکا

طراحی و بازسازی ساختمان

طراحی و بازسازی ساختمان

طراحی و بازسازی ساختمان

طراحی و بازسازی ساختمان را اینجا ببینید! این مقاله شامل همه چیز از هزینه های بازسازی خانه گرفته تا اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب یک شرکت بازسازی است. شما می توانید اطلاعات گسترده و جامع در مورد طراحی و بازسازی ساختمان را در اینجا بیابید!طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

طراحی و بازسازی ساختمان – هنگام انتخاب شرکت مناسب برای بازسازی خانه، عوامل زیادی در بازی نقش دارند. قیمت کابینت مدرن پیشنهاد خدمات، اطلاعات، مشاوره، ارزیابی برآورد تنها تعدادی از عواملی هستند که بر تصمیم نهایی تأثیر می گذارند. با این حال، مهم است که فراموش نکنید که یک عامل بسیار مهم را در نظر بگیرید. آگاهی از کمیت و کیفیت گارانتی های ارائه شده توسط شرکت. برای نجات مشتری و صاحبخانه حتی از عواقب سنگین حقوقی، ارائه مدارک و ضمانت نامه کاملا ضروری است. از سوی دیگر، انواع دیگر ضمانت‌نامه‌ها الزامی و قانونی نیستند و شاخص مهمی از کیفیت خدمات ارائه‌شده هستند.

هزینه بازسازی خانه

اعتماد به متخصصان هزینه دارد. در صنعت ساخت و ساز، قیمت کابینت کلاسیک اصطلاحی که بیشترین هزینه را می کند، مطمئناً کاربرد دارد.طراحی و بازسازی ساختمان برای اینکه متحمل هزینه های بیشتر در آینده در اثر آسیب یا نگهداری نشوید، باید با متخصصان کار کرد. بنابراین، اکیداً از اتکای صرف به هزینه کار خودداری می شود. مراقب باشید چیزی را به شانس واگذار نکنید و از خود بپرسید که چرا برخی از پیشنهادات اینقدر ارزان هستند. همه شرکت های ساختمانی یکسان نیستند و همه آنها فاقد سازماندهی، قابلیت اطمینان، حرفه ای بودن و کیفیت مصالح نیستند.

این عناصر در انتخاب بهترین شرکت ساختمانی برای بازسازی خانه مهم و تعیین کننده هستند.طراحی و بازسازی ساختمان بنابراین، با سایر پیشنهادات دریافت شده مقایسه کنید تا متوجه شوید که چرا برخی از شرکت های ساختمانی ارزان تر از دیگران به نظر می رسند. مهم است که هر بند از قرارداد را به دقت بررسی کنید. شرکت ساختمانی که مسئولیت بازسازی منزل شما را بر عهده خواهد داشت باید در زمینه بازسازی و بازسازی منزل متخصص و متخصص باشد.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

نحوه انتخاب یک شرکت بازسازی ساختمان

بررسی کنید که شرکت ساختمانی که برای انجام بازسازی خانه انتخاب می کنید با تامین کنندگان قابل اعتماد کار می کند. مطمئن شوید که با شبکه ای از طراحان داخلی، لوله کش، برق، سنگ تراشی و سایر متخصصان، ساختار خوبی دارد. برای اینکه کار نوسازی به طور کامل انجام شود، طراحی و بازسازی ساختمان در واقع باید هماهنگی درستی انجام شود. قیمت کابینت نئوکلاسیک هر شکل باید با دیگری ارتباط برقرار کند تا زمان اجرای کارها را کوتاه کند و در عین حال کیفیت کلی را افزایش دهد.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

بازسازی کامل خانه شما به چند متخصص نیاز دارد. فقط یک شرکت ساختمانی با سابقه می تواند این خدمات را به شما تضمین کند. در نهایت، یک شرکت خوب به نیازهای شما گوش می دهد و به شما کمک می کند تا پوشش هایی را انتخاب کنید که منعکس کننده سلیقه شما باشد. طراحی و بازسازی ساختمان مسئول هماهنگی کل فرآیند کار در بازسازی کلید در دست واقعی.

انتخاب مواد برای بازسازی ساختمان

موضوع دیگری که نباید از آن غافل شد، انتخاب متریالی است که از آن محیط های جدید خانه ایجاد می شود. طراحی روف گاردن تماس با یک شرکت ساختمانی که یک نمایشگاه خصوصی دارد به معنای دیدن مصالح با چشمان خود است. این به شما امکان می دهد از طراحان و طراحان داخلی مشاوره شخصی دریافت کنید. طراحی و بازسازی ساختمان این ارزش افزوده می تواند در انتخاب بین یک شرکت نوسازی تفاوت ایجاد کند. شما می توانید نمونه هایی از مصالح و پوشش های بتنی را مشاهده کنید که می توان با توجه به سلیقه و نیاز خود در خانه خود اعمال کرد.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

قیمت بازسازی خانه

بسیاری از افرادی که می خواهند بازسازی کنند، در مورد هزینه در مقایسه با میزان افزایش ارزش خانه فکر می کنند. به عنوان مثال: اگر من یک میلیون بازسازی کنم، قیمت خانه بیشتر از یک میلیون افزایش می یابد یا کمتر؟ در اینجا هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد، اما به چند لحظه اشاره می کنیم که خوب است آگاه باشید. در زیر، ما در مورد برخی از عواملی صحبت خواهیم کرد که بر پرداخت هزینه یا عدم پرداخت بازسازی خانه تاثیر می گذارد. شما باید سبکی را انتخاب کنید که شامل رنگ ها و موادی باشد که بسیاری از خریداران بالقوه ممکن است به آن علاقه مند باشند.طراحی و بازسازی ساختمان تفاوت قیمت قابل توجهی بین شرکت های مختلف بازسازی وجود دارد.

بنابراین توصیه می شود قبل از انتخاب نهایی حداقل سه پیشنهاد دریافت کنید. طراحی و اجرا روف گاردن اگر قصد دارید یک پروژه بازسازی را شروع کنید، می توانید مواد را خودتان خریداری کنید. به یاد داشته باشید که بسیاری از پیمانکاران تخفیف های بزرگی دارند که می توانید از آنها استفاده کنید! قبل از شروع دریافت پروپوزال، داشتن یک برنامه مشخص برای پروژه مهم است.طراحی و بازسازی ساختمان در صورت تغییر در پلان طبقات، علاوه بر پلان طبقات، یک سند متنی ساختاریافته لازم است.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

آیا به یک معمار یا طراح داخلی نیاز دارم؟

اگر می‌خواهید پروژه را تا حد امکان ارزان‌تر محقق کنید و نمی‌خواهید تغییرات بزرگی ایجاد کنید، می‌توانید بدون طراح داخلی این کار را انجام دهید. از طرف دیگر، اگر اهداف عالی و انعطاف پذیری در بودجه دارید، یک طراح داخلی ممکن است قدم درستی باشد. طراحان داخلی می توانند شرح پروژه مورد نیاز شما را به عنوان مبنای قیمت گذاری برای پیمانکاران تهیه کنند.طراحی و بازسازی ساختمان می تواند در طرح های کف، مبلمان، طرح های روشنایی، تکمیل و رنگ ها کمک کند.

چیزهایی که درباره شرکت های دکوراسیون باید بدانید

شرکت های دکوراسیون در ازمیر به طور حرفه ای تلاش خود را برای بازسازی خانه یا محل کار از ابتدا تا انتها نشان می دهند. هوشمند سازی روف گاردن هر کار دکوراسیونی به معنای یک فضا و راحتی جدید است.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

طراحی و بازسازی ساختمان یکی از محبوب ترین شرکت های حرفه ای در بین شرکت های دکوراسیون ازمیر است . با کیفیت و مراجع قوی در کار خود جایگاه خود را در این بخش تضمین کرده است.

چرا باید شرکت های دکوراسیون ترجیح داده شوند؟

صاحبان خانه می خواهند با یک دکوراسیون جدید در خانه خود تغییری در زندگی خود ایجاد کنند. کارهای دکوراسیون به دلایلی مانند فضاهای مفیدتر، آشپزخانه و سرویس بهداشتی مفیدتر، طراحی و دیزاین مدرن تر، بی حوصلگی از حالت یکنواخت خانه و جست و جوی هیجان در دکوراسیون جدید مورد تقاضا هستند. با این حال، تقاضا به تنهایی در کارهای دکوراسیون کافی نیست.

این می تواند مفهوم جدیدی از خانه شما باشد، نظم جدیدی که شما تصور می کنید.طراحی و بازسازی ساختمان این احتمال وجود دارد که به خصوص خانم ها دوست داشته باشند در هنگام بازدید از خانه، هر نقطه از دکوراسیون خانه را در خانه خود ببینند. به این ترتیب، صاحبان خانه؛ آنها تصوری ندارند که کدام قسمت از خانه را بازسازی کنند و این دکوراسیون چقدر هزینه دارد. اینکه از چه اقلام یا موادی در دکوراسیون استفاده شود بسیار قابل تامل است. حتی در صورت ارائه این ابزارها، آگاهی از مناسب ترین کاربرد در طراحی ضروری است. همه این دلایل ذکر شده نشان می دهد که صاحبان خانه هایی که به دنبال دکوراسیون جدید هستند باید به دنبال کمک حرفه ای باشند. به همین دلیل شرکت های دکوراسیون قطعاً باید ترجیح داده شود که صاحبان خانه خانه رویایی خود را داشته باشند.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

چگونه شرکت های دکوراسیون را انتخاب کنیم؟

شرکت های دکوراسیون خدمات حرفه ای در طراحی داخلی ارائه می دهند.طراحی و بازسازی ساختمان بنابراین، چگونه مناسب ترین مورد را برای خود در میان شرکت های تغییر شکل برای به دست آوردن خانه رویایی خود انتخاب می کنید؟

اول از همه، خواسته های شما برای ساخت دکوراسیون باید مشخص باشد. اگر بدانید چه می‌خواهید، سنگ‌ها راحت‌تر در طول دکوراسیون جا می‌شوند.

قبل از انجام معامله، با شرکت های دکوراسیون مذاکره کنید و قیمت را دریافت کنید . اما باید مشخص شود که در این پیشنهادات قیمتی چه مواردی در حیطه کاری قرار می گیرد. در این مورد نیز باید مراقب باشید.

حتماً با شرکت دکوراسیونی که با آن توافق می کنید قرارداد کتبی ببندید و در صورت عدم توافق، هر دو طرف بتوانند حق مطالبه کنند.

آثار مرجع شرکت دکوراسیونی که انتخاب کرده اید را حتما مرور کنید. به این ترتیب کیفیت، حرفه ای بودن، تفکر خلاق و درک طراحی مدرن در کار به وضوح دیده می شود.

درک آنچه در کارهای دکوراسیون مورد نظر است مهم است. طراحی و بازسازی ساختمان حتماً شرکت دکوراسیونی را انتخاب کنید که از A تا Z به افکار شما اهمیت می دهد، آنها را یادداشت می کند و به مناسب ترین شکل این نکات را در معماری منعکس می کند.تراس با چوب ترمو طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

در سال های اخیر، پروژه های خودت انجام بده، به خصوص در بین نسل جوان بالای 30 سال بسیار محبوب بوده است. در اکثر مواقع، این پروژه ها که توسط یک تیم متخصص تکمیل می شود، اگر در ابتدا توسط متخصصانی که در ابتدا کار بازسازی و تعمیر را انجام می دهند، در دو یا سه روز تکمیل می شوند. به دلیل اشتیاق به انجام کار طولانی تر و طولانی تر می شود.

متأسفانه این اشتیاق جای خود را به جستجوی استاد می سپارد، چرا که هرچند دیر متوجه می شود که بیشتر مشاغلی که نیاز به تخصص دارند مختص یک نفر نیستند.طراحی و بازسازی ساختمان از آنجایی که کار بازسازی و تعمیر معمولاً پیچیده است، یک استاد واحد اغلب کافی نیست. از آنجایی که جستجو برای استاد یک فرآیند طولانی را به همراه دارد، کار طولانی تر و طولانی تر می شود. از این موضوع آگاه استشرکت های دکوراسیون داخلی ازمیرآنها شروع به ارائه خدمات بزرگ کرده اند.

اگر یک بازسازی منزل دارید که می خواهید انجام دهید، به دنبال یک شرکت دکوراسیون داخلی هستید. طراحی و بازسازی ساختمان آنها برای کاوش به خانه یا محل کار شما می آیند. آنها به شما قیمت پیشنهاد می کنند و به شما زمان می دهند. در حالی که زمان می دهند، هرگز در دسترس بودن شما را نادیده نمی گیرند. در صورت موافقت، بازسازی با یک تیم متخصص در روز و ساعت مشخص شده آغاز می شود. شرکت های دکوراسیون داخلی ازمیر همواره در خدمت پاسخگویی به جستجوی شما در این زمینه هستند.

فرض کنید می خواستید محل سینک و کابین دوش را در حمام خود تغییر دهید. شما با نماینده شرکت دکوراسیون داخلی تماس می گیرید. شما هر چه می خواهید بگویید. سپس امکان سنجی و محاسبه هزینه پروژه شما به همراه مدت زمان و مراحل آن توضیح داده می شود. اگر نمی خواهید جزئیاتی از جمله اینکه کدام متخصصان و چقدر برای این پروژه وقت می گذارند را به شما نمی گویند. اما آنها معمولا انجام می دهند. حتی اگر بخواهید، طرح دقیق پیاده سازی کسب و کار را با شما به اشتراک می گذارند. طراحی و بازسازی ساختمان پس از آن، وظیفه شما این است که بنشینید و چای و قهوه خود را بنوشید. شرکت دکوراسیون داخلیهر یک از متخصصان آن کار را در حیطه تخصصی خود در مدت زمان مشخص انجام می دهند و جای خود را به متخصص دیگری می سپارند. و کاری را که انجام می دهد به درستی انجام می دهد. از آنجایی که پشت سر او یک متخصص است، بلافاصله متوجه اشتباهات خود می شود و آنها را به شرکت گزارش می دهد. به همین دلیل باید کارش را به درستی انجام دهد. در غیر این صورت تحریم ها توسط شرکت های دکوراسیون داخلی ازمیر اعمال می شود .طراحی و بازسازی ساختمان از آنجایی که مکانیسم‌های کنترل داخلی آن‌ها به خوبی کار می‌کند، مجبور نیستید بازرس تعمیرات کلید در دست خود باشید.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

مگر اینکه شرایط غافلگیر کننده ای وجود داشته باشد، آنها کار بازسازی و تعمیر شما را به صورت کلید در دست در مدت زمان وعده داده شده در قرارداد جمع آوری می کنند. در نتیجه، کار با چنین شرکتی سودمند خواهد بود زیرا آنها با تمرکز بر رضایت مشتری کار می کنند. طراحی و بازسازی ساختمان با صرفه جویی در زمان و هزینه، با دور ماندن از استرس، کار بازسازی و تعمیر در اسرع وقت بدون چشم پوشی به پایان می رسد. تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که از اینکه چقدر عالی این فرآیند را اجرا کرده‌اید، تعریف کنید. همچنین موضوع اعطای کارت شرکت به دوستان و بستگانی که شماره تلفن شرکت های دکوراسیون داخلی ازمیر را که این پروژه کلید در دست اجرا کرده اند را می خواهند، فراموش نکنیم.

شرکت طراحی دکوراسیون ساختمان کلینیک دندان پزشکی

همه چیز در مورد دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی اینجاست! مواد مورد استفاده در طراحی کلینیک دندانپزشکی چیست؟ طراحی کلینیک دندانپزشکی چگونه باید باشد؟ در اینجا می توانید متن قرارداد ما در زمینه طراحی، ساخت و اجرای کار کلینیک دندانپزشکی را بخوانید. مراحل ساخت و ساز ما را با تمام جزئیات بررسی کنید.

دکوراسیون کلینیک دندان به این صورت انجام می شود – ما تازه پروژه خود را شروع می کنیم. از تمام ساخت‌های ما، مقادیر تقریبی و هزینه‌های آن‌ها، نحوه ساخت و مواد استفاده شده، ایده بگیرید. ما نمی خواهیم شما در اشتباه و گمراه شوید. بنابراین، شما قادر خواهید بود هزینه خود را محاسبه کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید قیمت چوب ترمو ایرانی طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

طراحی و بازسازی ساختمان پزشکی

در ادامه صفحه ما می توانید مراحل ساخت دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی ما را با تمام جزئیات بررسی کنید. با پیگیری گام به گام تمامی تولیدات، طرح ها و اپلیکیشن ها خواهید گفت که دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی اینگونه ساخته می شود. بیایید ابتدا متن قرارداد خود را بخوانید. سپس، بیایید بررسی کنیم که چگونه تمام بندهای متن قرارداد خود را همراه با تصاویر آن انجام می دهیم.

قرارداد بازسازی و دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

موضوع قرارداد:

این قرارداد در مورد بازسازی، تعمیر و دکوراسیون محل کار (املاک) واقع در MAMAK / ANKARA می باشد. آقای ……… (که از این پس کارفرما نامیده می شود) از یک طرف به نمایندگی از محل کار و از طرف دیگر طراحی و بازسازی ساختمان. سنگ. تجارت Ltd. Sti. …. VD – شماره مالیات: (از این پس پیمانکار نامیده می شود) به منظور تنظیم حقوق، تعهدات و کلیه روابط مرتبط با کار موضوع قرارداد، تحت شرایط زیر.

ماده 1: تعهد پیمانکار – کارهایی که باید انجام شود:

تعهد پیمانکار

کلیه برنامه های کاربردی/ساختی که در زیر ذکر شده است توسط پیمانکاری که پیشنهاد را ارائه کرده است، به عنوان مبنای کلید در دست برای مواد + نیروی کار انجام می شود. کلیه هزینه های مصالح، ایاب و ذهاب، اسکان، باربری، بهره برداری، امرار معاش، ایمنی کار، حمل و نقل، نصب و برچیدن داربست، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره متعلق به پیمانکار بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است.طراحی و بازسازی ساختمان پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. پیمانکار کلیه تولیدات و طرح ها را با ترسیم مدل سازی سه بعدی به کارفرما ارائه خواهد داد. پس از تایید کارفرما، تمامی مراحل ساخت و درخواست ها آغاز خواهد شد. تمامی رنگ ها، مدل ها و طرح ها مورد استقبال کارفرما قرار خواهند گرفت انتخاب و تایید خواهد شد. هر ماده ای که توسط کارفرما تایید نشده باشد استفاده نخواهد شد.دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی به این صورت انجام می شود.

1- کریمه – برچیدن – حفاری

شکستن کامل ارتفاعات ساخته شده در طبقات و یکسان سازی کلیه طبقات. برداشتن کلیه دیوارهای جداکننده گچ تخته ای که در جلوی شیشه ساخته شده اند. برداشتن قسمت سقف کاذب کم موجود و ساخت سقف جدید گچ تخته ای مساوی با سایر سقف های کاذب گچی ساختاری. انجام کلیه شکستگی های کف مورد نیاز برای کارهای لوله کشی نصب آب گرم / سرد – کثیف / تمیز. ساخت/بستن لکه های تمام کانال ها و ارتفاعات شکسته شده در طبقات با مواد پایه سیمان ماسه ای. قبل از تحویل کلی کار، کلیه خاکبرداری ها به محل زباله ای که شهرداری تعیین می کند ریخته می شود و محل کار پس از نظافت خشن به کارفرما تحویل داده می شود.

2- لوله کشی (مکانیکی)

ساخت آب سرد و گرم، زهکش و صافی برای کلیه واحدها، آشپزخانه ها، آزمایشگاه ها، دستشویی ها، روشویی های تعیین شده در پروژه با متریال مناسب، نصب، کف/لوله کشی زیرین و فوقانی. انجام کلیه شکستگی های کف مورد نیاز برای تولیدات کفپوش لوله کشی مطابق با پروژه. ایجاد تمام اتصالات خطوط اصلی و کارکرد آنها. اتصال تمام لوله های آب تمیز به کمبی/دیگ که توسط کارفرما ارائه می شود و عملیاتی کردن آن. اتصال 3 کاسه توالت، نصب صافی، دستشویی، شیرآلات-باطری-آبنما، شیرآلات به توالت های مرد/زن و معلول مطابق روال آنها. اجرای اتصال دیگ کمبی و نصب گاز طبیعی مطابق با پروژه. (نقاشی پروژه و تایید آن توسط طراحی و بازسازی ساختمان متعلق به کارفرما می باشد.دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی به این صورت انجام می شود. نام تجاری مورد استفاده در لوله های نصب PVC طراحی و بازسازی ساختمان خواهد بود.شرکت بازسازی در تهران طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

3- Wc – Wc غیر فعال

WCهای مردانه، زنانه و معلولین؛ قرار دادن دیوارهای WC با آجر پوکه، یک به یک با پروژه های خود. گچ کاری سطوح جلو و پشت با گچ سیاه پایه سیمان ماسه ای. اجرای لوله های تخلیه فاضلاب و اتصال آنها به خطوط اصلی ساختمان. رفع فیلترها استفاده از مواد عایق طراحی و بازسازی ساختمان در کف. پوشش سرامیک برند EGE / BIEN در تمامی کف و دیوارها. نصب تابه های WC (مارک فیروزه یا سرل). تمام کارهای لوله کشی پایین و بالایی آب سرد/خاک تمیز/کثیف را تکمیل کنید. کمد توالت، سینک. نصب توالت فرنگی معلولین و تعمیر دسته ضد زنگ. ساخت فیلتر برای WC. ساخت سقف های کاذب لبه ای فلزی 30×30 روی سقف های WC. چسباندن زوایای کاشی فلزی به مراکز گوشه و دادن اتصالات آنها.

4- تاسیسات برقی

کلیه مصالح تاسیسات برقی، دکمه ها و پریزها، فیوزها، المنت های روشنایی و مصالح جریان ضعیف تعیین شده در پروژه توسط کارفرما خریداری و کلیه عملیات اجرایی مطابق با پروژه توسط پیمانکار انجام و بهره برداری خواهد شد. کار پیمانکار کل فضای داخلی (واحدها، آشپزخانه، آزمایشگاه، توالت، راهرو، لابی، پیشخوان، روشنایی، پریز، دکمه و کلید، فیوز برد) و کلیه کارهای چیدمان و مونتاژ روشنایی بیرونی، تابلوهای راهنما و تاسیسات را پوشش می دهد.شرکت های معماری داخلی در تهران طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

5- سقف کاذب – دیوار جدا کننده

تمام اتاق های مشخص شده در دیوارهای پارتیشن پروژه؛ ساخت دیوارهای 7.5 سانتی متری با مواد آلومینیومی C و U از کف تا سقف. اجرای عایق پشم شیشه 5 گیج بدون فاصله بین تمام دیوارهای جدا کننده گچ تخته. روکش گچ سفید سفید به ضخامت 1.2 سانتیمتر کلیه دیوارهای جداکننده شامل دو طرفه. اعمال سیلیکون / ماستیک بر روی تمام اتصالات کف دیوار پارتیشن.
انجام تعمیرات لازم در سقف های کاذب در سقف ها، بستن بازشوها، تنظیم مجدد دیوارها و ستون ها. تعمیر محل های شکسته و برچیده شده در اثر تهویه و لوله کشی تهویه مطبوع و کانال کشی. پوشاندن دیوارهای داخلی اتاق تشعشع با دو لایه تخته گچی، زیر و بالای صفحه سربی.

6- کارهای رنگ آمیزی و سفید کاری

استفاده از رنگ های آستری با گچ کاری کلیه سقف و دیوارها. رنگ آمیزی کلیه سقف ها و دیوارهای داخلی در رنگ های دلخواه با حداقل دو لایه رنگ پایه آب برند DYO قابل پاک کردن با سیلیکون. استفاده از برند ONE به عنوان رنگ سقف.

7- دیوارهای پارتیشن شیشه ای

ویژگی ها: طراحی و بازسازی ساختمان
-ضخامت سیستم: 75 میلی متر – رنگ پروفیل
آنودایز طبیعی یا رنگ های RAL دلخواه
– ساخت پانل 1.5 تا 8 میلی متر ضخامت دیواره ساخت آلومینیوم / آنودایز طبیعی و تمام رنگ های RAL انواع بست های فولادی با روکش نیکل ساختمانی –
پانل های شیشه ای 10 میلی متر سنگ زنی یا شیشه سنگ زنی 5+pvb+5 – شفاف یا شنی دیوارهای جلویی راهرو واحدهای مشخص شده در پروژه، دیوارهای جداکننده شیشه ای تمام قد خواهد بود. ساخت تمام درب های واحد از همان متریال دیوار جداکننده شیشه ای به عنوان درب شیشه ای بالدار.

8- کفپوش

قرار دادن سرکش در محل های مورد نیاز پس از لوله کشی در طبقات، یکسان سازی طبقات. کاشی های جدید با نام تجاری EGE / BIEN 60×60 (حداکثر مترمربع 80 TL) به انتخاب کارفرما بر روی کاشی های کف موجود. دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی اینگونه ساخته می شود.

ماده 2- روش و تاریخ پرداخت:شرکت بازسازی ساختمان طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

مجموع کارهایی که در ماده 1 باید انجام شود طراحی و بازسازی ساختمان می باشد. نحوه پرداخت طبق جدول زیر انجام خواهد شد. نحوه پرداخت و زمان توسط کارفرما پیگیری می شود. مالیات بر ارزش افزوده در قیمت کار لحاظ نشده است.
1. پرداخت: دریافت کلیه مواد با کارت اعتباری.
2. پرداخت: پس از اتمام نیمی از کار (خرابی، تخریب، تاسیسات آب و برق،
کاشی)، 50% از قسمت باقی مانده.
3. پرداخت: زمانی که تمام کارها انجام می شود، تحویل داده می شود.

ماده 3- کنترل شغل:

برای کنترل تولید، کارفرما می تواند در هر مرحله از ساخت، نحوه ساخت را کنترل کند. ممکن است درخواست تعویض مواد و ساخت نامناسب و ناهموار کند.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

ماده 4- شناسایی افراد مجاز:

شخصی که هویت او مشخص شده و امضای او در زیر آمده است مجاز است از طرف پیمانکار انواع تصمیمات را اتخاذ کند و انواع اسناد و مدارک و اسناد و مدارک و غیره مربوط به کار انجام شده و کارهای مذکور در ماده 1 را امضا کند. .

ماده 5- کارهای اضافی (اضافی):

در انواع کارها و تولیداتی که غیر از کارهای معمول و ضروری انجام خواهد شد، کارهایی که توسط پیمانکار ایجاد نشده و باید بازسازی شوند، اضافی محسوب می شوند.

ماده 6- محدوده ضمانت:شرکت معتبر بازسازی طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

پیمانکار 10 سال ضمانت تولیدات خود را از پایان کار می دهد. ضمناً ضمانت مواد مصرفی توسط سازندگان متریال برای مدت تعیین شده در برگه فنی داده خواهد شد.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

ماده 7- مسئولیت پیمانکار و حوادث:طراحی و بازسازی ساختمان

پیمانکار موظف به رعایت مفاد “آیین نامه ایمنی و بهداشت حرفه ای در کارهای تولیدی و تاسیساتی” می باشد. انتصاب با تجربه کافی و پرسنل مجرب در موضوع قرارداد، انجام انواع اقدامات ایمنی، اقدامات ایمنی و بهداشت حرفه ای در خصوص کار و کارگران، تهیه ابزار و تجهیزات مورد نیاز در این زمینه، آموزش کارگران، این ابزار و تجهیزات اطمینان از استفاده آنها و کلیه هزینه های مربوطه و نیازهای غذایی توسط پیمانکار تامین می شود. پیمانکار شخصاً مسئول خسارات جانی، بدنی و مادی است که ممکن است در نتیجه حوادث کاری رخ دهد که ممکن است در حین کار پرسنلی که برای این کار استخدام می شوند رخ دهد. پیمانکار باید اقدامات لازم را انجام دهد تا در حین نصب به زیربنا و روبنای موجود و اموال منقول و غیرمنقول آسیبی وارد نشود. مسئولیت کلیه خساراتی که علیرغم احتیاطات انجام شده ممکن است رخ دهد و خساراتی که ممکن است به اشخاص ثالث وارد شود به عهده پیمانکار است. ضمناً مسئولیت‌های کیفری و حقوقی که ممکن است در اثر خسارات وارده از جانب اشخاص ثالث ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. کارفرما هیچ گونه مسئولیتی در قبال اقدامات فوق و خسارات ناشی از آن ندارد.دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی اینگونه ساخته می شود.

پیمانکار در حین کار به هیچ وجه مزاحمتی برای ساکنین و همسایگان ایجاد نمی کند و بر اساس آن زمان و برنامه کاری را تنظیم می کند. او در کار خود به نظافت و بهداشت محیط کار توجه خواهد کرد و اقدامات لازم را برای جلوگیری از آسیب به کف و دیوارها انجام خواهد داد.

زباله‌های حاصل از عملیات برچیدن کریمه را در گونی‌هایی روی سنگفرش کنار جاده جمع می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که قبل از انباشته شدن بیش از حد، دفع می‌شود.

ماده 8- کارگران و حقوق کارگران برای استخدام توسط پیمانکار:طراحی و بازسازی ساختمان

حقوق شخصی کارکنان در اولویت است. به همین دلیل،شرکت بازسازی پیمانکار فرعی کارگران خود را در SSK ثبت می کند و دستمزد آنها را به موقع با حقوق ماهانه پرداخت می کند. پیمانکار فرعی موظف است کسر مالیات مقطوع از دستمزد و حق بیمه ماهانه SSK را به موقع به اداره مالیات و SSK واریز کند.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

ماده 9- زمان شروع و پایان کار:طراحی و بازسازی ساختمان

پیمانکار حداکثر تا 2 روز پس از عقد رسمی قرارداد و دریافت مجوزهای لازم از سوی کارفرما با پرسنل و تجهیزات مورد نیاز خود در املاک فوق الذکر جهت شروع کارهای وعده داده شده حضور خواهد داشت. در طول این 45 روز کاری، در صورت بروز حوادث فورس ماژور که توسط پیمانکار ایجاد نشده باشد، گزارشی توسط پیمانکار تهیه و به زمان تکمیل، برق و آب و غیره اضافه می شود که تا این حد قطع می شود. که بر روند کار تأثیر می گذارند.)بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

ماده 10- پذیرش شغل متعهد:طراحی و بازسازی ساختمان

پیمانکار پس از انجام صحیح و با رعایت مشخصات فنی کارهای وعده داده شده را
کتباً به کارفرما اعلام می کند. پس از ابلاغ کتبی کارفرما حداکثر ظرف مدت 7 روز در روزی
که کارفرما تعیین می کند، کار مورد تعهد را پذیرفته است. بدین منظور
پیمانکار یا شخص مجاز آن در روز معین در منزل غیرمنقول مذکور حضور دارد.
زمانی که صحت کار و رعایت مشخصات فنی مشخص شد، شش
سند تحویل کار و پایان کار با امضای مشترک امضا می شود. پس از این تاریخ، دوره گارانتی
شروع می شود.

ماده 11- مسئولیت های کارفرما:طراحی و بازسازی ساختمان

کارفرما باید از روش پرداخت و طرح مندرج در ماده 2 تبعیت کند. کلیه مواد مورد استفاده در طول درخواست و درج در “فهرست مواد” که ضمیمه قرارداد است، توسط کارفرما ارائه خواهد شد. کارفرما و پیمانکار در انتخاب مواد با هم عمل خواهند کرد.

موادی مانند آب و برق توسط کارفرما در محل کار به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

هنگامی که کارفرما درخواست کار اضافی می کند که در این قرارداد گنجانده نشده است،بازسازی خانه ویلایی در تهران پس از توافق با پیمانکار در مورد قیمت مواد و نیروی کار، توسط پیمانکار انجام می شود.

کارفرما نمی تواند از هیچ یک از کارهای مشروح در ماده 1 چشم پوشی کند و بنابراین نمی تواند از مبلغ کل قرارداد تقاضای کاهش کند.

در صورت نیاز به هر گونه مجوز قانونی، کارفرما و پیمانکار با هم برای اطمینان از اخذ مجوز اقدام خواهند کرد
دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی به این صورت انجام می شود.

ماده 12- نشانی های قانونی و اطلاعیه:
کارفرما…:
پیمانکار:
در صورتی که طرفین تغییر نشانی را کتباً اعلام نکنند، شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان اخطارها به نشانی فوق الذکر انجام شده تلقی می شود.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

ماده 13- حل و فصل اختلافات و اختلافات:طراحی و بازسازی ساختمان

در اختلافاتی که ممکن است ناشی از اجرای این توافقنامه و ضمایم آن باشد، قانون طراحی و بازسازی ساختمان اعمال خواهد شد و دادگاه ها و دفاتر اجرایی آنکارا مجاز هستند. پیمانکار متعهد می شود به ازای هر روز کاری که مدت زمان تحویل کار (به استثنای موارد فورس ماژور) سپری می شود، 3 درصد از قیمت قرارداد را به عنوان جریمه به کارفرما بپردازد.

ماده 14- آخرین مقاله:

این موافقتنامه در 14 ماده و 2 نسخه با احتساب این ماده تنظیم و توسط طرفین قرائت و در تاریخ طراحی دکوراسیون خانه با چوب  ……. به امضاء رسیده است.

کارفرمای پیمانکار

پیمانکار در حین کار به هیچ وجه مزاحمتی برای ساکنین و همسایگان ایجاد نمی کند و بر اساس آن زمان و برنامه کاری را تنظیم می کند. او در کار خود به نظافت و بهداشت محیط کار توجه خواهد کرد و اقدامات لازم را برای جلوگیری از آسیب به کف و دیوارها انجام خواهد داد. زباله‌های حاصل از عملیات برچیدن کریمه را در گونی‌هایی روی سنگفرش کنار جاده جمع می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که قبل از انباشته شدن بیش از حد، دفع می‌شود.

ماده 8- کارگران و حقوق کارگران برای استخدام توسط پیمانکار:طراحی و بازسازی ساختمان

حقوق شخصی کارکنان در اولویت است. به همین دلیل، پیمانکار فرعی کارگران خود را در SSK ثبت می کند و دستمزد آنها را به موقع با حقوق ماهانه پرداخت می کند. پیمانکار فرعی موظف است کسر مالیات مقطوع از دستمزد و حق بیمه ماهانه SSK را به موقع به اداره مالیات و SSK واریز کند.

ماده 9- زمان شروع و پایان کار:

پیمانکار حداکثر تا 2 روز پس از عقد رسمی قرارداد و دریافت مجوزهای لازم از سوی کارفرما با پرسنل و تجهیزات مورد نیاز خود در املاک فوق الذکر جهت شروع کارهای وعده داده شده حضور خواهد داشت. در طول این 45 روز کاری، در صورت بروز حوادث فورس ماژور که توسط پیمانکار ایجاد نشده باشد، گزارشی توسط پیمانکار تهیه و به زمان تکمیل ،قیمت چوب ترمو طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا
برق و آب و غیره اضافه می شود که تا این حد قطع می شود. که بر روند کار تأثیر می گذارند.)

ماده 10- پذیرش شغل متعهد:طراحی و بازسازی ساختمان

پیمانکار پس از انجام صحیح و با رعایت مشخصات فنی کارهای وعده داده شده را کتباً به کارفرما اعلام می کند. پس از ابلاغ کتبی کارفرما حداکثر ظرف مدت 7 روز در روزی که کارفرما تعیین می کند، کار مورد تعهد را پذیرفته است. بدین منظور پیمانکار یا شخص مجاز آن در روز معین در منزل غیرمنقول مذکور حضور دارد. زمانی که مشخص شد کار صحیح و مطابق با مشخصات فنی است، شش سند تحویل کار و پایان کار با امضای مشترک امضا می شود. پس از این تاریخ، دوره گارانتی شروع می شود.

ماده 11- مسئولیت های کارفرما:طراحی و بازسازی ساختمان

کارفرما باید از روش پرداخت و طرح مندرج در ماده 2 تبعیت کند.قیمت چوب ترمو فنلاندی طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

کلیه مواد مورد استفاده در طول درخواست و درج در “فهرست مواد” که ضمیمه قرارداد است، توسط کارفرما ارائه خواهد شد. کارفرما و پیمانکار در انتخاب مواد با هم عمل خواهند کرد. دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی به این صورت انجام می شود.

موادی مانند آب و برق توسط کارفرما در محل کار به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

هنگامی که کارفرما درخواست کار اضافی را می کند که در این قرارداد گنجانده نشده است،
پس از توافق با پیمانکار در مورد قیمت مواد و نیروی کار، توسط پیمانکار انجام می شود
.

کارفرما نمی تواند از هیچ یک از کارهای مشروح در ماده 1 چشم پوشی کند و بنابراین نمی تواند از مبلغ کل قرارداد تقاضای کاهش کند.

در صورت نیاز به هر گونه مجوز قانونی، کارفرما و پیمانکار با هم برای اطمینان از اخذ مجوز اقدام خواهند کرد.قیمت ترموود طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

ماده 12- نشانی های قانونی و اطلاعیه:

نشانی کارفرما: نشانی
پیمانکار:
مگر اینکه طرفین تغییر آدرس را کتباً اعلام کنند، اخطارها به آدرس فوق طرفین
تلقی می شود که به درستی انجام شده است.

ماده 13- حل و فصل اختلافات و اختلافات:

در اختلافاتی که ممکن است ناشی از اجرای این توافقنامه و ضمایم آن باشد، قانون طراحی و بازسازی ساختمان اعمال خواهد شد و دادگاه ها و دفاتر اجرایی آنکارا مجاز هستند. پیمانکار متعهد می شود به ازای هر روز کاری که مدت زمان تحویل کار (به استثنای موارد فورس ماژور) سپری می شود، 3 درصد از قیمت قرارداد را به عنوان جریمه به کارفرما بپردازد.

ماده 14- آخرین مقاله:

این موافقتنامه در 14 ماده و 2 نسخه با احتساب این ماده تنظیم و توسط طرفین قرائت و در تاریخ …….. به امضاء رسیده است.طراحی و بازسازی ساختمان طراحی دکوراسیون و نوسازی اداری تجاری کلینیک پزشکی و دندان سازی آزمایشگاه بیمارستان مطب دندانپزشکی با تیم معماریکا

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب hand made khatam backgammon

9 دیدگاه دربارهٔ «طراحی و بازسازی ساختمان»

  1. بازتاب: بازسازی داخلی منزل ⋆ معماریکا 09126283243

  2. بازتاب: دکوراسیون داخلی در تهران ⋆ معماریکا 09126283243

  3. بازتاب: بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه ⋆ معماریکا 09126283243

  4. بازتاب: هزینه بازسازی سرویس بهداشتی ⋆ معماریکا 09126283243

  5. بازتاب: بازسازی و هوشمند سازی خانه ⋆ معماریکا 09126283243

  6. بازتاب: بازسازی کامل خانه ⋆ معماریکا 09126283243

  7. بازتاب: بازسازی خانه به سبک مدرن ⋆ معماریکا 09126283243

  8. بازتاب: بازسازی و نوسازی آپارتمان ⋆ معماریکا 09126283243

  9. بازتاب: بازسازی منزل قدیمی ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *