معماریکا

شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

شرکت تعمیر و بازسازی ساختمانی معماریکا متخصص در بازسازی واحد های آپارتمانی در تهران شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان گروه بازسازی ساختمان شرکت ساختمانی گروه ساختمانی سایت خانه معماری تیم تخصصی نوسازی خانه تهران نظارت مهندسی

خلاصه بازسازی: مراحل نوسازی خانه چیست؟

در حالی که هر نوسازی خانه دقیقاً به همان ترتیب کار نمی کند ، ممکن است بخواهید از یک برنامه خاص پیروی کنید تا از کارهای غیر ضروری جلوگیری شود. به عنوان مثال ، شما نمی خواهید دیوارها را ببندید و رنگ آمیزی کنید ، فقط باید بدانید که باید یک لوله کشی جدید اضافه کنید که نیاز به پشت دیوار رفتن دارد.

اطلاعات بیشتر برای باز سازی ساختمان

وقتی صحبت از حفاظت از خانه می شود ، پوشش با کیفیت همه تفاوت را ایجاد می کند. بیمه منزل شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف  می تواند به مراقبت از آنچه برای شما اهمیت دارد کمک کند

ایجاد یک طرح

ارزیابی آنچه شما می خواهم برای نوسازی و تعیین اولویت ها، می گوید شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف  . این شامل تصمیم گیری برای شروع و اطمینان از زمان و بودجه لازم برای انجام کار است.

بودجه تعیین کنید

شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف می گوید ، یک شماره نهایی در مورد اینکه چقدر راحت می توانید برای بازسازی هزینه کنید ، بیاورید . شاید ایده خوبی باشد که گزارش سالانه هزینه مجله شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف در مقابل ارزش را بررسی کنید تا ببینید هزینه متوسط ​​پروژه ها چقدر است. در نظر بگیرید بودجه اضافی 10 تا 20 درصد برای هزینه های غیر منتظره که ممکن است بوجود می آیند، می گوید زیلو .

پیمانکار استخدام کنید

زیلو می گوید: تحقیق کنید و پیمانکاری را انتخاب کنید که با او احساس راحتی می کنید. اگر قراردادی را منعقد کنید که دامنه کار را از قبل مشخص می کند ، می تواند به عنوان یک نقطه مرجع مفید برای شما و پیمانکار شما در طول فرآیند نوسازی عمل کند.

با یک شرکت معماری متخصص مشورت کنید

قبل و بعد از پروژه خود با شرکت بیمه خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید که میزان پوشش متناسب با نیازهای خود را دارید. موسسه اطلاعات بیمه می گوید ، بازسازی خانه شما می تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد ، بنابراین ممکن است بخواهید محدوده پوشش خود را افزایش دهید تا سرمایه گذاری شما در صورت آسیب یا تخریب بهتر محافظت شود . همچنین باید مطمئن شوید که پیمانکار شما دارای بیمه مناسب است.

مجوز های لازم را تهیه کنید

مجوزها معمولاً در بسیاری از شهرداری ها مورد نیاز است و می تواند برای جلوگیری از برخی مسائل که می تواند بر پروژه شما تأثیر بگذارد ، بسیار مهم باشد. به شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف می گوید مطمئن شوید که پیمانکار شما آخرین مقررات شهرداری شما را بررسی می کند ، زیرا قوانین بازرسی تغییر کرده و در مکان های مختلف متفاوت است.

هنگامی که مجوزها را مرتب کردید ، ممکن است بخواهید مواد لازم مانند چوب ، دیوار گچی ، پنجره ها و درهای جدید و غیره را سفارش دهید.

تخریب را شروع کنید

هنگامی که تمام مواد شما به محل کار می رسد و بازرسی می شود ، زمان تخریب است. شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف می گوید ، اگر فضا اضافه می شود ، به طور کلی قاب بندی انجام می شود. اگر دیوارهای داخل خانه جابجا می شوند ، ممکن است زمان مناسبی برای نصب هرگونه پنجره و درب جدید باشد.

حتما به دیوار ها و نقشه ساختمان و ستون ها توجه کنید

به طور کلی ، این زمان برای کارهای مهم پشت دیوارها ، زیر طبقه ها و بالای سقف است-لوله کشی ، برق ، گرمایش و تهویه مطبوع ، زیرزمین و عایق ، می گوید شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف . سپس ، دیوارهای گچ ، نوار و ماسه را برای سطوح صاف بیرونی بچسبانید ، آویزان کنید.

کف را عوض کنید شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

برخی از پیمانکاران ممکن است بخواهند ابتدا کفپوش را به پایان برسانند ، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند قبل از کار روی زمین رنگ آمیزی کنند و رنگ آمیزی کنند (برای جلوگیری از ریختن کف در کفپوش های جدید) ، شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان می گوید . سفارش همچنین ممکن است به برنامه پیمانکاران شما بستگی داشته باشد.

تعویض کابینت خانه شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

اکنون که دیوارها و کفها وارد شده اند ، اتاق شروع به شبیه شدن به حالت نهایی خود می کند. کابینت معمولا نصب بعد، با کابینت بالا رفتن در قبل از آنهایی که پایین تر، می گوید خانواده نوکر .

وقت آن رسیده است که آخرین جزئیات و تزئینات را اضافه کنید-نقاشی نهایی ، پشت چسب ، مهر و موم کف ، وسایل روشنایی ، سخت افزار و هرگونه لمس دیگر.

پس از اتمام بازسازی ، حتماً یک لحظه وقت بگذارید تا از محیط جدید خود لذت ببرید ، و شاید حتی رویای پروژه بعدی خود را شروع کنید.

19 راه برای کاهش هزینه های بازسازی خانه

هزینه های بازسازی خانه می تواند به سرعت افزایش یابد. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید برای بازسازی ارزان تر برنامه ریزی کنید.

حتی اگر توصیه های اساسی را که ما سالهاست به آن توجه می کنیم ، دنبال کنید – در یک بالشتک شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف  درصدی برای پوشش دادن شگفتی های ناخوشایند ، مرجع پیمانکاران را بررسی کرده و آنها را بررسی کنید ، کلمات “تا زمانی که در این کار هستید” را از واژگان خود حذف کنید – سخت است که بیش از آنچه می خواهید به گلوله نپردازید.

با تفکر استراتژیک در مورد طراحی ، مصالح و زمان بندی ، می توانید هزینه ها را بدون کاهش گوشه ها کاهش دهید. در زیر ، ما راه هایی را از بزرگ تا کوچک به عنوان انتخاب دیوارپوش بر روی چراغ فرو رفته نشان می دهیم.

اما یک حقیقت جهانی دیگر در مورد بهسازی خانه این است که هر چیز کوچکی جمع می شود. بنابراین یکی دیگر از ملاحظات مهم برای شروع تصمیم گیری در مورد تخریب یا عدم تخریب کل خانه و شروع از ابتدا است.

باز سازی ارزان تر است یا ساخت جدید

پل ایروین ، مدیر طراحی شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ، در منطقه واشنگتن ، می گوید: “اکثر مشتریان نمی خواهند این کلمات را بشنوند ،” اما واقعاً باید در بازسازی های اصلی مورد توجه قرار گیرد. “به عنوان مثال ، در یک مورد ، طرح های اضافی 1300 فوت مربع نشان داد که بنیاد موجود خانه مطابق قانون نیست و باید جایگزین شود-پیشنهاد

پس از فشردن اعداد و ارقام ، صاحبان به این نتیجه رسیدند که به روز کردن خانه ، یک کلبه تابستانی سابق ، به همان اندازه هزینه دارد که برای تکثیر جدید هزینه شود. صاحبخانه می گوید: “با هزینه اضافی نسبتاً کمی ، همه مزایای ساخت و ساز جدید را حفظ می کنیم در حالی که شخصیت و احساس خانه قدیمی خود را حفظ می کنیم.”

19 روش برای صرفه جویی در بازسازی خانه

اگر گزینه های خود را وزن کرده اید و تصمیم گرفته اید که بهتر است خانه خود را بازسازی کنید ، نکات ما در اینجا آمده است.

1. افزایش کارایی ، نه اندازه

اگر بتوانید آشپزخانه خود را سازماندهی و تجهیز کنید تا بیشترین کاربرد را داشته باشد ، ممکن است لازم نباشد دیوارها را بیرون بکشید تا سطح مربعی را به دست آورید. با تعویض قفسه های جا به جا با کشوهای کشویی به ارتفاع 8 اینچ ، که دارای قفسه های مخصوص کنسرو و سایر اقلام است ، شروع کنید.

لوئیس اسمیت جونیور ، معمار گروه مایر ، در آن آربور ، میشیگان می گوید: “شما سه یا چند هواپیمای افقی دریافت می کنید که در غیر این صورت ممکن است فقط یک هواپیما داشته باشید.”

به راحتی می توانید چند هزار کابینت را با ارتقاء مانند تقسیم کننده ها ، سینی های قابلمه بیرون کشیده و سوزان های تنبل از بین ببرید ، اما با حذف موارد اضافی که فکر می کردید به آنها نیاز دارید ، چندین برابر این مقدار را پس انداز خواهید کرد.

2. نور طبیعی را در نظر بگیرید

قبل از بریدن یک حفره بزرگ در کنار خانه و چیدمان مجدد قاب ، روشهای کمتری برای تهاجم – و ارزان تر – برای ثبت نور در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، برای روشن کردن حمام یا راهرو بدون پنجره ، می توانید یک “لوله نور” نصب کنید که بین چوب سقف و قیف های خورشید به فضای نشیمن می لغزد.

3. پنجره های خانه را تعویض کنید و دوجداره قرار دهید

کارهایی که خودتان انجام می دهید می توانند با وسایل بازیافتی یا کمی استفاده شده و مصالح ساختمانی پس اندازهای زیادی را به دست آورند. شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف حدود 400 فروشگاه در سراسر کشور فعالیت می کند که مواد نجات یافته را با نصف قیمت مرکز خانه ارائه می دهند.

یک هشدار: بسیاری از پیمانکاران با اقلام نجات یافته یا به طور کلی لوازم مورد نیاز صاحب خانه کار نمی کنند ، زیرا نمی خواهند در صورت بروز مشکل مسئولیت را بر عهده بگیرند.

با این وجود ، اگر کار خود را انجام می دهید ، می توانید از درهای پیش از غروب تا نورگیرهای اکریلیک تا بسته های نسبی عایق را پیدا کنید.

4. سرویس بهداشتی را سنگ کف دیوار و روشویی را تعویض کنید و توالت فرنگی قرار دهید

قبل از شروع کار بازسازی ، از بخش شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان محلی دعوت کنید تا مواد و وسایل را برای فروش بعدی حذف کند. شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان ، مدیر برنامه شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان ، در آستین ، تگزاس می گوید: “حدود 85 درصد از خانه ها قابل استفاده مجدد هستند.” “ما می توانیم یک حذف کامل انجام دهیم ، یا یک کار انتخاب گیلاس انجام دهیم و کابینت ها ، وان ، سینک ظرفشویی و غیره را ببریم.”

شما در محل دفن زباله صرفه جویی می کنید ، اعتبار مالیاتی خیریه را برای کمک مالی جمع آوری می کنید و به یک هدف خوب کمک می کنید. برای یافتن یک شرکت وابسته در نزدیکی خود به شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف مراجعه کنید.

5. حمام خانه در باز سازی حتما باید تغییر داده شود و یک حمام جدید ایجاد شود

سرنگون کردن خانه شما ممکن است به اندازه بازسازی نباشد ، شما می توانید با انجام برخی از تخریب ها خودتان دلارها را بتراشید – تا زمانی که با احتیاط پیش بروید.

مایکل وین ، مالک وین دیزاین ، در ویرجینیا می گوید: “اگر صاحب خانه بخواهد نمای عرشه را نشان دهد ، خوب ، من مطمئن هستم که می توانند آن را اداره کنند.” اما وقتی صحبت از فضاهای داخلی می شود ، من آنها را از انجام این کار منصرف می کنم مگر اینکه قبلاً آن را انجام داده باشند. “

دلیل: یک خرابکار بی پروا ممکن است ناخواسته یک دیوار باربر را بیرون بکشد یا از آن بدتر ، یک اره رفت و برگشتی را در سیم کشی زنده یا لوله کشی تحت فشار فرو کند.

6. هزینه های بلند مدت را در نظر بگیرید ، نه فقط سودهای کوتاه مدت

برای مثال ، اگر افزودنی شما نیاز به روکش چوبی دارد ، می توانید در درازمدت با تسویه حساب برای انواع پیش رنگ و پیش رنگ بیشتر پس انداز کنید. هزینه هر فوت 10 تا 20 سنت اضافی است ، اما پل الدرنکامپ ، مالک شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ، یک شرکت بازسازی طراحی در نیوتن ، ماساچوست ، می گوید: “شما نصف کارهای رنگ آمیزی خود را پرداخت خواهید کرد.”

دلیل؟ اتمام کارخانه روی چوب خشک تحت شرایط کنترل شده اعمال می شود – بدون باران ، بدون آفتاب شدید. الدرنکامپ می گوید: “من حدود ده سال پیش از کفپوش های آماده در خانه خود استفاده کردم و تنها ایرادی که در پایان کار وجود دارد این است که گاهی کپک ها به راحتی شسته می شوند.” “به نظر می رسد رنگ به راحتی ده سال دیگر خوب می شود.”

7. با مهندسین مشورت لازم را انجام دهید و از طرح ایده های آن ها استفاده کنید

در مورد مواردی مانند کفپوش ، از پیمانکار فرعی خود بپرسید که آیا سهام شانس و پایان کار از سایر مشاغل باقی مانده است یا خیر. بیل اسدال ، پیمانکار بیل اسدال ، چند سال قبل هنگام بازسازی تختخواب و صبحانه دوران جنگ داخلی در نیوجرسی ، به کفپوش چوبی نیاز داشت.

او چند تماس تلفنی برقرار کرد و صدها فوت مربع چوب سخت در طول و عرض های مختلف به دست آورد که در غیر این صورت در سطوح زباله دیگر سایت های کاری قرار می گرفت. فقط با برنامه ریزی آن به ضخامت یکنواخت ، سپس سنباده زنی و تمیز کردن آن ، وی تقریبا شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف در هزینه مصالح مشتری خود صرفه جویی کرد.

8. با یک معمار مشورت کنید شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

بسته به مقیاس پروژه شما ، ممکن است نیازی به کمیسیون معماری کامل نداشته باشید ، که شامل جلسات گسترده ، بازدیدهای متعدد از محل کار و چندین مجموعه از نقشه های ساختمانی ، به میزان حدود 8 درصد از بودجه ساخت پروژه است. شاید بتوانید از طراحی معمار با مشاوره یکبار طراحی استفاده کنید.

به عنوان مثال ، کوین هریس ، معمار باتون روژ ، با پرداخت شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ، با صاحب خانه ملاقات می کند ، مشکل را بررسی می کند و چند راه حل ارائه می دهد که می تواند به سادگی باز کردن دیوار پارتیشن یا جابجایی درب باشد. سپس صاحب خانه می تواند این طرح را به یک سازنده بدهد یا آن را به یک سرویس پیش نویس منتقل کند ، که برای ترسیم نقشه های ساختمانی رسمی حدود 1 تا شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان در فوت مربع هزینه خواهد داشت.

9. شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان در شمال تهران

اگرچه این روش در بین مشاغل بحث برانگیز است ، اما برخی از پیمانکاران به صورت ساعتی خدمات مشاوره و راهنمایی را به کارگران ماهر ارائه می دهند.

تد ولش ، سازنده منطقه شیکاگو ، 150 دلار در ساعت برای چنین مربیگری ، با حداقل دو ساعت تعهد دریافت می کند. او می گوید: “راضی ترین مشتری ها کسانی هستند که از مهارت های دستی خوبی برخوردارند ، که می دانند برای پیشرفت کامل باید مهارت ها را تمرین کرد و مایلند چند اشتباه را انجام دهند و سپس از آنها درس بگیرند.”

10. کابینت خانه را نو کنید

مگر اینکه زمان زیادی (و تخصص) لازم برای صرف پروژه خود را داشته باشید ، بهترین راه برای اضافه کردن دارایی های عرق از قبل این است که تخریب خود را انجام دهید ، یا در انتهای عقب ، با انجام برخی کارهای نهایی خودتان.

تام سیلوا می گوید: “اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید ، وارد شوید و کمک کنید.” “می توانید عایق بندی کنید ، می توانید رنگ کنید ، می توانید سنباده بزنید.” او می گوید که بهتر است هر روز به نظافت کمک کنید. او توصیه می کند: “به جای پرداخت مبلغی برای جمع آوری خاک اره از روی زمین ، پول خود را در مدت زمان لازم برای صاف کردن پنجره قرار دهید.”

11. شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان در غرب تهران

اگر پروژه خود را انجام می دهید ، هزینه تحویل مواد خود را با برداشتن کالاها توسط خود کاهش دهید. وانت ندارید؟ با پرداخت حدود ، می توانید یک تریلر تقریباً جدید تک محوره را به صورت آنلاین خریداری کنید ، که می توانید آن را پشت شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف خود بکشید. یک عدد آنقدر بزرگ تهیه کنید که بتوانید کالاهای 4 در 8 ورق را به صورت مسطح حمل کنید. از آن برای دوازده سفر استفاده کنید و هزینه آن به خودی خود پرداخت می شود. تریلرهایی را برای فروش در نزدیکی خود از طریق شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف پیدا کنید ، یا طبقه بندی های محلی خود را امتحان کنید.

12. دیوار ها را جا به جا کنید و به سبک جدید باز سازی کنید

اگر دیوارهای شما به قدری خشن هستند که پیمانکار نقاشی برای پرکردن و صیقل دادن به غلتک نیاز دارد ، استفاده از موادی مانند شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف

روکش دیواری قابل تنفس و غیر سمی ساخته شده از رشته های شیشه ای خوب ، شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ظاهر و حسی مشابه با تشک فایبرگلاس مورد استفاده در کارهای بدنه خودکار دارد. این دستگاه در انواع الگوهای سطحی موجود است ، به راحتی رنگ می گیرد و طوری طراحی شده است که درست بر روی سطوح موجود نصب شود و ضمن پوشاندن قطعات ، قدرت را افزایش دهد.

13. سبک معماری خود را انتخاب کنید

برخی از تقلیدها فقط منطقی هستند: شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف غول چوب یک هیبرید طبیعی اکالیپتوس با رشد سریع را با نام تجاری شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف می فروشد. چوب سخت سخت دانه شفاف که به طور پایدار در مزارع برزیل برداشت می شود ، به طرز چشمگیری شبیه ماهون است. این به عنوان کفپوش تنگ و شیار و در تخته و ورق برای کابینت و آسیاب به فروش می رسد.

14. معماریکا متخصص در انواع سبک ساز سازی و نوسازی خانه

در اوج تابستان یا بین ماه سپتامبر ، زمانی که بچه ها به مدرسه برمی گردند ، و کریسمس ، سفر خود را برنامه ریزی نکنید. لیزا استاکولی ، مالک معماران شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ، در آتلانتا ، جورجیا توضیح می دهد: “این زمان عالی است.” تمایل دارند که تامین کنندگان شلوغ تر ، نیروی کار کمتری داشته باشند و تحویل ها کندتر انجام شود. یکی از پیمانکاران مستقر در ویرجینیا تخفیف هایی بین 4.5 تا 5.5 درصد (بسته به بودجه کلی) برای پروژه ها در زمان پایان کار خود ، درست بعد از سال جدید ارائه می دهد.

15. آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های بازسازی خانه

پیمانکار دنیس گاوین ، از شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ، در مدیا ، پنسیلوانیا ، توضیح می دهد که اگر کد محلی اجازه می دهد ، ممکن است بتوانید از یک افزودنی کوچک در پست ها و تیرها ، مانند یک عرشه پشتیبانی کنید.

16. شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان معماریکا

یا توالت ، اگر می توانید از آن اجتناب کنید. ریچارد ترتوی ، کارشناس لوله کشی و گرمایش خانه قدیمی می گوید: “این اغلب بزرگترین قسمت افزایش قیمت لوله کشی می شود.” اگر طرح جدید شما مستلزم جابجایی توالت است ، از فرصت برای ارتقاء لوله ها به طور همزمان استفاده کنید. ریچارد می گوید: “این کار در طولانی مدت باعث صرفه جویی در پول شما می شود.”

17. با توجه به اندازه سهام در نظر داشته باشید

لیزا استاکولی ، از معماران LKS ، در آتلانتا می گوید: “از خود بپرسید ،” اگر من تخته سه لا را در ورق های 4 فوت عرض کنم ، قیمت هر متر کابینت نئوکلاسیک چرا چیزی 10 فوت عرض می کنم؟ ” همین امر در مورد پنجره ها و درهای انبار نیز صدق می کند: از همان ابتدا از ابعاد خارج از قفسه سازندگان استفاده کنید و در هزینه ساخت سفارشی صرفه جویی کنید.

18. سبک دکوراسیون خانه را با وسایل جدید همخوانی کنید

برایان پپل ، صاحب خانه ای در فینیکسویل ، پنسیلوانیا ، هر ماه در یک حراج عرضه ساختمان در شهر لنکستر در نزدیکی شرکت می کند. یافته های اخیر وی شامل دو پالت بلوک بتنی به قیمت 10 دلار و یک درب بیرونی از جنس چوب جامد به قیمت شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان است.

پپل گزارش می دهد: “موجودی آنها همه چیز زیر نور آفتاب ، بسیاری از خط و خش ، اقلام سفارشی نامناسب یا منابع اضافی جدید است.” او یک بار تماشا کرد که حراج حراج روی پنجره ای بزرگ و سفارشی مثلثی شکل با ارزش خرده فروشی اصلی که چندین هزار دلار برای آن قائل شده بود ، افتاد. پیشنهاد برنده؟

19. زود تصمیم بگیرید شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

قبل از حضور خدمه خرابکار ، راه اندازی را در فروشگاه سخت افزار یا مرکز خانه شروع کنید. احساس خوبی نسبت به آنچه که در وسایل و لوازم مورد نیاز دارید و هزینه آنها چیست.

اگر در مورد آنچه می خواهید کاملاً مشخص نیستید ، باید بر اساس برآورد پیمانکار خود ، که کمک هزینه نامیده می شود ، تکیه کنید و تصور او از آنچه قابل قبول است ممکن است کاملاً متفاوت از شما باشد. تام سیلوا می گوید: “نود و هشت درصد مواقع کمک هزینه ها بسیار کم است.” به عنوان مثال ، ممکن است شما یک پشت چاشنی کاشی شیشه ای را در ذهن داشته باشید ، اما پیشنهاد پیمانکار شما سرامیک بوده است.

50 ایده ساده برای دکوراسیون منزل شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

در روند و بی انتها.

اگر قرار است خانه شما به روزرسانی طراحی شود اما بودجه محدود و حتی زمان کمتری دارید ، در مکان مناسب هستید. ما 50 ایده دکوراسیون خانه را در نظر گرفتیم تا به شما در شروع کمک کند. با چیزی به عنوان ساده به عنوان یک لهجه دیوار، رنگارنگ لامپ ، و یا بالش پرتاب جدید (و یا چهل و هفت ایده دکوراسیون خانه دیگر اگر آن هستند تا کوچه دکوراسیون خود را)، فضای کل خود را می توانید تازه احساس می کنم، در روند اما بی انتها، و تصفیه شده شما می توانید هر یک از این ایده های تزئین را در یک روز برطرف کنید ، حتی اگر نتایج به نظر برسد که زمان بیشتری طول کشیده است.قیمت هر متر کابینت کلاسیک

1یک نقطه خواندن راحت ایجاد کنید

گوشه مشخصی برای مطالعه ندارید؟ مشکلی نیست. اگر خانه شما هیچ املاک باقیمانده ای برای تبدیل شدن به یک مکان مطالعه ندارد ، اتاق نشیمن رسمی خود را طوری طراحی کنید که به عنوان یک سالن دنج دنج ، وظیفه دوتایی را انجام دهد. در اینجا ، هایدی کایلی به طور استراتژیکی مبلمان با پارچه ها و اشکال را انتخاب کرد که هم پیچیده و هم خانه دار بوده و برای سرگرمی یا آرامش به تنهایی مناسب است.

2از رنگ سیاه نترسید

رنگ سیاه و سفید نرم در این اتاق خواب باعث می شود آن را احساس خاص و صمیمی در راه شما هرگز قادر به رسیدن به با رنگ روشن تر شود (این سایه خاص فارو و توپ نرده است). مبلمان التقاطی نیز به زیبایی به تاریکی می پیوندد و حال و هوای شاداب تر و دلپذیرتری به آن می بخشد.

3شومینه خالی کنید

در نحوه طراحی شومینه خالی تجدید نظر کنید. در این محیط غنی از بافت ، طراح داخلی لیان فورد یک شومینه خالی را به گالری کوچکی برای نمایش سفال و آثار هنری تبدیل کرد.

4ویندوز خود را درمان کنید

افزودن درمان پنجره مناسب می تواند همه چیز را تغییر دهد. ما به ویژه در سایه های رومی با الگوی سرگرم کننده هستیم. کریستین پانیچ ، طراح داخلی ، که این ابر صورتی رویایی یک اتاق خواب را طراحی کرده است ، می گوید: “این با تزئین 101 مخالف است ، اما استفاده از الگوهای کوچک در کنار هم می تواند برای چشم راحت تر باشد.”

5قفسه کتاب را دوباره سبک کنید

این کتابخانه خانگی که توسط فیونا لینچ طراحی شده است ، از چوب رنگ آمیزی شده تا صندلی کناری مدرن و نردبان تمیز ، طراحی سنتی معاصر زرق و برق دار است. می توانید آن را با کتاب پر کنید – یا می توانید جلوه های تزئینی و لوازم جانبی مانند گلدان و مجسمه ها را اضافه کنید تا یکنواختی دیوار کتاب را از بین ببرید. یا کتابهای خود را با رنگ هماهنگ کنید. نه تنها احساس انسجام بیشتری خواهد داشت ، بلکه اگر رنگهای روشن زیادی در مجموعه خود داشته باشید ، آنها حتی بیشتر برجسته خواهند شد.

6یک گوشه صبحانه تنظیم کنید

صبحانه با چشم انداز؟ ما وارد شده ایم. این یکی کشور شیک است و فقط یک ظاهر روستایی است اما هنوز هم صیقل داده شده است. همچنین ثابت می کند که برای دستیابی به روحیه مناسب نیازی به داشتن یک گوشه داخلی واقعی ندارید.

7ورودی خود را زیبا کنید

اگر یک سرسرای بزرگ ندارید – یا دارید اما به عشق نیاز دارد – یک میز کنسول کوچک معرفی کنید. برای زیبایی شناسی رسمی و در عین حال مدرن ، یک میز سنتی را انتخاب کنید و سپس هنر انتزاعی مدرن را در بالای آن آویزان کنید. سپس برخی از پرتره ها را به دیوار تکیه دهید تا از دیوار گالری عکس آرام بگیرید.

8فقط پوست گوسفند را اضافه کنید

اگر احساس می کنید هر منطقه ای در خانه شما سختگیرانه است ، پرتاب پوست گوسفند ساده ترین راه حل است. آنها گرما ، بافت و راحتی را به ارمغان می آورند در حالی که بسیار مقرون به صرفه هستند و به راحتی با تغییر نیازها و خلق و خوی شما در سراسر فضای شما جابجا می شوند.

لیست قیمت چوب ترمو ایرانی و فنلاندی قیمت ترمووود

شرکت بازسازی ساختمانی معماریکا متخصص در نوسازی واحد مسکونی

9بالش های پرتاب خود را عوض کنید

پرتاب بالش ساده ترین راه برای خوش طعم شدن در اتاق خواب یا اتاق نشیمن است. معرفی رنگ ، چاپ یا شکل جدید با بالش پرتاب کننده می تواند کل فضا را دوباره حس جدید کند.

10یک چهارپایه به حمام بیاورید

یک چهارپایه را کنار وان حمام بکشید. فضای اضافی نه تنها به سازماندهی کمک می کند ، بلکه راهی عالی برای احساس لوکس تر شدن کل فضا است.

11اتاق پودر خود را کمی محبت نشان دهید

نادیده گرفتن یک اتاق وقتی بسیار کوچک است بسیار آسان است ، مخصوصاً به این دلیل که فضای کافی برای دکوراسیون وجود ندارد. اما قطعاً محتمل است – و ارزشش را دارد – به این گوشه ها کمی عشق نشان دهیم. به عنوان مثال ، این اتاق پودر را در نظر بگیرید. اتاق کوچک با رنگ صورتی صورتی مایل به قرمز و گالری اطراف آثار هنری گوناگون ، دارای مشت های زیادی است.

شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف را نصب کنید

اگر می خواهید اتاق خواب خود را به یک قصر مناسب برای حق امتیاز تبدیل کنید ، یک سایبان اضافه کنید. این پارچه گاز سفید بسیار زیبا آویزان شده و ظاهری اثیری به اتاق خواب مینیمالیستی می بخشد.

13لهجه ها را فصلی عوض کنید

شطرنجی؟ برای زمستان؟ حتی نزدیک به پیشگامانه نیست ، اما ما هنوز برای این کار اینجا هستیم. تعویض لهجه ها به صورت فصلی نیز شما را برای آینده آینده هیجان زده می کند.

14از طبیعت الهام بگیرید

این فضا دارای بافت غنی است که گرما و ابعاد را ایجاد می کند. شخصیت های زیادی نیز وجود دارد ، حتی اگر به یک پالت رنگی دقیق بچسبد. برای داشتن محیطی جذاب و جذاب ، از طبیعت الهام بگیرید. به علف دریایی ، چوب دستی ، جوت ، چوب ، بتن برس و سنگ مرمر فکر کنید.

15آینده خود را بازسازی کنید

روکش مجدد مبلمان به طور خودکار کل فضا را تازه می کند. و اگر عاشق دکوراسیون متفاوت هستید ، از این اتاق نشیمن بی عیب و نقص یادداشت برداری کنید. تمام تقابلات در این اتاق به خوبی کار می کند – آینه زاویه ای ، هنر نارنجی زنده ، شومینه مرمری ، چهارپایه روستایی و سفال های هندسی همه به طور غیر منتظره ای با نرمی صندلی های صورتی مایل به قرمز تکمیل می شوند.

16به سادگی مرتب کنید

این احتمالاً چیزی نیست که شما می خواهید بشنوید زیرا ما نظافت را سرگرم کننده نمی دانیم ، اما افزودن چند قطعه که سازماندهی را آسان می کند می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. نصب قلاب کت یا آوردن یک کت قفسه شیک کت در جلو را در نظر بگیرید. سپس یک صندلی تاشو کوچک در زیر آن قرار دهید تا هنگام برداشتن کفش روی آن بنشینید. این مانع از تجمع لباس های مخوف (شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ) می شود.

سقف جمع شونده برای هتل رستوران کافی شاپ کافه

شرکت تعمیر و بازسازی ساختمانی برای واحد های مسکونی در تهران

17رنگ دیوار خود را مسدود کنید

برای بیان گرافیک ، دیوار خود را با رنگ بلوک کنید. نیمی از آن را با رنگ پررنگ رنگ کنید یا دو تن خنثی را انتخاب کنید. در اینجا ، رنگ مشکی تقریباً یک چهارم راه را طی می کند ، در حالی که بقیه یک سایه زیبا از خاکستری فولادی است ، و بیانی کم رنگ و در عین حال منحصر به فرد ایجاد می کند.

18دیوارها را لمس کنید

با دادن رنگ سفید به دیوارها ، حمام را شاداب کنید. اگر این تعهد بیش از حد به نظر می رسد ، از یک پاک کن جادویی برای لکه ها استفاده کنید. این روشن ، با طراوت و یک پس زمینه خالی مناسب برای یک گالری سرگرم کننده است ، همانطور که در این حمام توسط شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف طراحی شده است.

19تصویر زمینه لهجه را اعمال کنید

نیازی نیست که کل اتاق خود را کاغذ دیواری کنید – فقط یک دیوار انتخاب کنید و با آن تأکید کنید. این سریع ، آسان است و تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

20قالیچه ها و الگوها

این خانه التقاطی که توسط شان شرر طراحی شده است گنجینه ای از عتیقه ، پارچه های عجیب و تزئینات بی باک است. این همچنین یک کلاس کارشناسی ارشد در لایه بندی است. چرا می توانید از یک فرش استفاده کنید در حالی که می توانید سه فرش داشته باشید؟ فرش های لایه ای در رنگ ها ، چاپ ها و بافت های مختلف برای جذابیت بصری به کف شما.

21در دیوار گالری خود تجدید نظر کنید

اگر دیوارهای راهرو احساس خستگی یا کم رنگی می کنند ، دیوار گالری را اضافه کنید. فریم های عتیقه بیاورید ، یا به یک مغازه دست فروشی یا بازار کک بخورید ، و تعداد زیادی آینه دستی روی دیوار گالری قرار دهید.

22یک پتو پرتاب جدید معرفی کنید

قرار دادن یک پتوی رنگی رنگی در انتهای تخت خواب یا روی مبل کشیدن یک ترفند طراحی آسان اما دگرگون کننده است. همچنین یک روش عالی برای آزمایش رنگ ها و چاپ قبل از انجام کامل آنها است.

با یک اثر هنری بزرگ ، یک دیوار ساده را کمی هیجان انگیز کنید. عکاسی در مقیاس بزرگ یا چیزی انتزاعی و پر جنب و جوش را انتخاب کنید تا واقعاً بیانی داشته باشید.

اگر چیزی وجود دارد که بتواند به تنهایی اتاق را جلا دهد ، این یک چراغ است. مورد در نقطه؟ آن چراغ آویز برنجی. این بسیار تصفیه شده و پیچیده تر از لامپ رومیزی است و با عناصر سنتی تر در اتاق خواب تضاد دارد.

25کفهای خود را رنگ آمیزی کنید

آیا می توانید تصور کنید این حمام قبل از اینکه دارای کف آبی روشن باشد چقدر ساده به نظر می رسید؟ تغییر سریع اجازه می دهد تا وان را به مرکز صحنه. ما می خواهیم تمام روز در آنجا خیس کنیم.

26یک چراغ طبقه جسورانه در گوشه قرار دهید

این گوشه کوچک به لطف صندلی چرمی مدرن و فرش گرافیکی براق ، شیک و کاملاً زیبا است. اما آن لامپ از کف تا سقف یک معماری حیرت انگیز است که واقعاً آن عامل فوق العاده را به ارمغان می آورد. به دنبال یک لامپ کف باشید که به عنوان یک اثر هنری برای یک حال و هوای مشابه عمل کند.

27کنتراست را معرفی کنید

برای ایجاد تضاد جالب ، یک چیز را در یک اتاق کاملاً سنتی با چیزی فوق مدرن جایگزین کنید ، مانند این میز قهوه هندسی و کف رنگ آمیزی انتزاعی.

28نیمکت را در انتهای تخت خود اضافه کنید

شما نیازی به تخته پا ندارید. یک نیمکت همان کار را انجام می دهد. این به تخت خواب شما کمک می کند ، به عنوان محلی برای نشستن و پوشیدن کفش عمل می کند و به عنوان محل نگهداری بالش ها و پتوهای اضافی عمل می کند.

لیست قیمت رنگ چوب ترمو برای باز سازی و تعمیر ترمووود

شرکت تعمیر و بازسازی ساختمانی برای آپارتمان های مسکونی در تهران

29مبلمان خود را مرتب کنید

تقارن ، چه کسی؟ صندلی ها و نیمکت های شما مجبور نیستند در کنار هم قرار بگیرند – در واقع ، شما حتی مجبور نیستید صندلی داشته باشید . میز کناری خود را در گوشه ای که دو مبل کنار آن قرار دارند قرار دهید و اگر صندلی های بازویی کافی برای چیدمان اتاق نشیمن کلاسیک ندارید ، کافی است کوسن های کف را کنار میز قهوه خوری قرار دهید.

30مینیمالیستی برو

وسایل خود را کمی پایین بیاورید و اتاق شما کاملاً متفاوت به نظر می رسد. این به عنوان یک پاک کننده قبل و بهار همه در یک عمل می کند.

31یک سفره بیانیه اضافه کنید

یک سفره جسورانه و طرح دار می تواند فوراً یک فضای سنتی را کمی التقاطی تر کند. این یکی بلوزهای کاغذ دیواری را انتخاب می کند.

32بازی با تناسب

این اتاق نشیمن عالی از نظر جهات مختلف با شکل و مقیاس بازی می کند – هر جزئیات طراحی جهان الهام را ارائه می دهد. برای تأثیر بیشتر و فریب بیشتر ، یک آینه بزرگ آویزان کنید. آن را ساده و براق نگه دارید ، یک شکل یا رنگ سرد انتخاب کنید یا با یک عتیقه آن را کلاسیک نگه دارید.

33مجموعه های خود را در معرض نمایش قرار دهید

اگر مدت زیادی است که چیزی را جمع آوری می کنید و مطمئن نیستید که کیک های خود را در کجا قرار دهید ، یک قفسه شناور در اتاق دلخواه خود نصب کنید و سپس آنها را در صف قرار دهید. ما عاشق حس نوستالژی هستیم که این بطری های شیشه ای قدیمی به اتاق خواب می افزایند.

انواع برند رنگ ترمووود

34یک لامپ رنگی را پیچ کنید

برای یک رنگ غیر منتظره (و آسان) ، لامپ کلاسیک خود را با یک لامپ روشن جایگزین کنید. این همان حال و هوای یک نشانه نئون را بدون اشغال فضایی روی دیوار می افزاید. آن را در راهرو یا ورودی امتحان کنید ، جایی که لحظات دکوراسیون گرانبها هستند و مساحت مربع محدود است.

35گلها را معرفی کنید

افزودن یک گل آرایی زیبا می تواند یک اتاق را به تنهایی زیبا کند. گلدان خوش فرم ، آثار هنری همراه و شیر آب منحصر به فرد گل رز در این حمام نیز آسیبی نمی رساند.

36صندلی را به طبقه خود اضافه کنید

می توانید روی مبل خود بنشینید – یا می توانید روی راحت ترین بالش های کف زمین بنشینید. ما دومی را می گیریم

37سایه های پنجره خود را عوض کنید
خانه زیبا

شما آنجا بوده اید ، این کار را با پارچه پارچه ای و سایه های رومی انجام داده اید ، بنابراین پنجره خود را با بافت جایگزین مانند بامبو عوض کنید. ما در حال غلتیدن روی این حمام وحشی هستیم.

38در فلزات مخلوط کنید

آیا چیزی مانند چیزی براق و طلایی بیان می کند؟ یک چراغ فلزی ، مجسمه یا گلدان اضافه کنید تا فوراً اتاق خود را ارتقا دهید.

39ملافه را به صورت فصلی به روز کنید

جاناتان اسکات ، متخصص طراحی خانه و سفیر برند شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ، داشتن دو ست ملحفه و راحتی را توصیه می کند ، بنابراین می توانید آنها را بر اساس فصل عوض کنید. او می گوید: “در زمستان شما ملافه های گرم و جذاب مانند خز مصنوعی و پتوهای حجیم می خواهید.”

40کاغذ دیواری یک فضای کوچک

کاغذ دیواری کشیدن یک اتاق یا گنجه کوچک با آن یک مزیت شگفت انگیز به همراه دارد. کل اتاق را انجام دهید یا فقط از تکه تکه برای کشیدن کشوها ، کابینت ها و پشت چشمی استفاده کنید. همچنین می توانید سقف بیانیه را انتخاب کنید.

41ایجاد یک بیانیه دیوار

شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف “تعداد زیادی از آن وجود دارد و بسیار ارزان است!” او شروع به جمع آوری آن برای اتاق ناهارخوری خود کرد ، سپس تمام دیوار را با بشقاب پوشاند تا جلوه ای مشابه یک اثر هنری بزرگ ایجاد کند.

42مبلمان را از دیوار دور کنید

شناور کردن مبلمان از دیوارها باعث ایجاد صندلی های صمیمی تر می شود. این بدان معناست که تنها کاری که باید انجام دهید این است که اثاثیه خود را چند اینچ تغییر دهید تا حال و هوای یک اتاق کاملاً تغییر کند.

چوب ترمو برای باز سازی و نو سازی ساختمان

شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان معماریکا

43منسوجات دلپذیر را اضافه کنید

منسوجات چاپ شده و رنگارنگ شخصیت بسیار زیادی را اضافه می کند. و گویی فرش رنگ روشن و چراغ های براق کافی کافی نیست ، این اتاق خواب نیز دارای یک آویز به شدت جدی است. وسایل الهام گرفته شده از مراکش جذابیت التقاطی را ایجاد می کند و به لنگر انداختن فضا کمک می کند.

44نمایش یک عتیقه

بدیهی است که وان مسی ستاره این حمام است ، اما لازم نیست احساس قدمت داشته باشید. یک فرش نردبان و خنک و بوهمی به آن کمک می کند تا مدرن تر به نظر برسد.

45مبلمان خود را بازیابی کنید

راه فوق العاده آسان برای تغییر دادن مبلمان بازی خود را؟ خرید روکش آستری.

46پایه میز قهوه خود را کنار بگذارید

اگر میز قهوه خوری با سنگ مرمر دارید ، آن را بردارید و روی زمین بگذارید. آن را با برخی از کتابها برای به روز رسانی بوهمیک ارائه دهید.

47یک فرش دراز بکشید

بوهو؟ روستیک؟ سنتی؟ فرشی که انتخاب می کنید می تواند کل زیبایی اتاق شما را فوراً تغییر دهد.

48ترکیب و مطابقت صندلی

صندلی های رسمی خود (در این مورد ، آبی روشن و سبز ) را با چند صندلی روستایی عوض کنید. این باعث می شود فضایی معمولی تر در اتاق ناهار خوری ایجاد شود.

49یک پرده رنگارنگ آویزان کنید

برای سالن ورودی این مزرعه شرکت معماری بازسازی و نوسازی واحد آپارتمان مسکونی در تهران کابینت سازی رنگ پتینه و نقاشی ساختمانی دکوراسیون داخلی تعمیر کف سقف ، طراح جفری بیلهبر به جای یک پرده ، پرده ای را انتخاب کرد. پارچه زرد عمیق دوباره رنگ دیوار آبی سلطنتی را باز کرده و بافت غنی را به فضا می افزاید.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade silk carpet price

30 دیدگاه دربارهٔ «شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان»

 1. بازتاب: ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: کابینت ام دی اف ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: کارخانه تولید چوب ترمو ⋆ معماریکا 09126283243

 4. بازتاب: کابینت ممبران طراحی و اجرا کابینت برای آشپزخانه ترند 2022 ⋆ معماریکا 09126283243

 5. بازتاب: کابینت های گلاس 11 ترند برتر در طراحی کابینت های آشپزخانه برای سال 2022

 6. بازتاب: بهترین کابینت ساز تهران ⋆ معماریکا 09126283243

 7. بازتاب: کابینت مدرن اروپایی 10 سبک شگفت انگیز کابینت آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 8. بازتاب: کارخانه ساخت کابینت نئوکلاسیک ⋆ معماریکا 09126283243

 9. بازتاب: تولید کننده کابینت نئوکلاسیک در تهران طراحی ساخت نصب ⋆ معماریکا 09126283243

 10. بازتاب: کابینت سفید کرم نسکافه ای گردویی طلایی های گلاس ⋆ معماریکا 09126283243

 11. بازتاب: دکوراسیون تراس با چوب ترمو و ساخت فلاورباکس ⋆ معماریکا 09126283243

 12. بازتاب: بازسازی سرویس های بهداشتی با کمترین هزینه و بدون تخریب ⋆ معماریکا 09126283243

 13. بازتاب: جدیدترین ترندها در دکوراسیون آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 14. بازتاب: کابینت آشپزخانه مات ⋆ معماریکا 09126283243

 15. بازتاب: هزینه کامل بازسازی آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 16. بازتاب: بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه ⋆ معماریکا 09126283243

 17. بازتاب: بازسازی حمام و توالت ⋆ معماریکا 09126283243

 18. بازتاب: چوب ترمو ضد حریق ⋆ معماریکا 09126283243

 19. بازتاب: محاسبه آنلاین قیمت کابینت ⋆ معماریکا 09126283243

 20. بازتاب: کابینت آشپزخانه چوبی ⋆ معماریکا 09126283243

 21. بازتاب: بازسازی و هوشمند سازی خانه ⋆ معماریکا 09126283243

 22. بازتاب: طراحی خانه مدرن ⋆ معماریکا 09126283243

 23. بازتاب: تغییرات دکوراسیون داخلی ⋆ معماریکا 09126283243

 24. بازتاب: مدل های دکوراسیون آشپزخانه 2022 ⋆ معماریکا 09126283243

 25. بازتاب: هزینه بازسازی سرویس بهداشتی ⋆ معماریکا 09126283243

 26. بازتاب: بازسازی خانه با هزینه کم ⋆ معماریکا 09126283243

 27. بازتاب: طراحی و بازسازی ساختمان ⋆ معماریکا 09126283243

 28. بازتاب: کابینت نئوکلاسیک بهترین رنگ در طراحی ساخت و نصب ⋆ معماریکا 09126283243

 29. بازتاب: تولید چوب ترمو ایرانی با چوب کاج فنلاند گره پروانه ⋆ معماریکا 09126283243

 30. بازتاب: بازسازی خانه ویلایی در تهران ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *