معماریکا

حمام با چوب ترمو

حمام با چوب ترمو وود

حمام با چوب ترمو وود

در حمام، حمام با چوب ترمو وود بسیاری از ما دوست داریم حمام بخار بگیریم، اما هر کسی حمام خود را ندارد. بنابراین، برای مثال، من خودم، اولین چیزی که در سایتی که به عنوان خانه تابستانی دریافت کردم شروع به ساختن کردم یک حمام بود. شاید خوانندگان تصمیم بگیرند این قدم را بردارند. عکس های مقاله برای نشان دادن این موضوع به شما نشان می دهد که هیچ مشکلی در این روند وجود ندارد – همه چیز را می توان به راحتی با دستان خود انجام داد، تنها در آن لحظاتی که خودتان قادر به مقابله با آن نیستید، سازندگان را استخدام کنید. طراحی تراس و بالکن

حمام با چوب ترمو

چند نکته که به شما کمک می کند از اشتباهات رایج هنگام ساخت حمام جلوگیری کنید:

  • در حمامی که طبق برنامه ریزی شما، از یک تا سه نفر به طور همزمان بخارپز می شود، حمام با چوب ترمو مساحت آن باید حداقل 10 متر مربع باشد. سینک و اتاق بخار در این مورد باید 5-6 متر مربع و یک اتاق رختکن 4-5 متر مربع را اشغال کنند.
  • سقف هایی را در چنین حمامی با ارتفاع 2-2.2 بسازید – این عملاً اندازه بهینه سقف برای هر حمام است – اگر کمتر این کار را انجام دهید، سقف را با جارو لمس می کنید و به طور کلی برای شما ناراحت کننده خواهد بود. اگر سقف های حمام را بلندتر کنید، هیزم و زمان بیشتری را برای گرم کردن حمام صرف خواهید کرد – و هر دو در زمان ما گران هستند و نتیجه بدتر خواهد بود زیرا گرم کردن چنین حمام تا حد مطلوب دشوار خواهد بود. و دمای راحت طراحی و اجرای حمام با چوب ترمو ساخت وان و حمام دیوار چوبی با ترمووود ترمو وود ترمو ود ترموود چوب ترمو برای کف سقف دیوار حمام و سرویس حمام با چوب ترمو وود
  • اگر از بین گزینه های ساخت حمام شرح داده شده در زیر با دستان خود مواردی را که در آن در یک اتاق جداگانه قرار دارد انتخاب کنید، در این صورت، ورودی آن را از سمت جنوب ایجاد کنید – در زمستان لازم نیست برف با چنگک برف – در سمت جنوب برف کمتری می بارد و در آب شدن سریعتر ذوب می شود. ترمووود دور استخر
  • اگر قصد دارید پنجره هایی را در حمام بسازید، من به شدت توصیه می کنم آنها را در غرب یا جنوب غربی بسازید – در این صورت، اشعه های خورشید عصر آن را روشن می کند (در نهایت، حمام اغلب در عصر گرم می شود، مگر اینکه کسی باشد. با کمک آن از حالت پرخوری خارج می شود، اما در این مورد، اصلاً نیازی به پنجره نیست – نه زمانی برای پنجره ها وجود دارد و نه برای تحسین غروب خورشید).
  • پنجره ها و درهای منتهی به حمام را از خانه کوچکتر کنید. بهترین ابعاد برای درب و پنجره حمام 160-180 سانتی متر ارتفاع و 65-75 سانتی متر عرض برای درها می باشد. آستانه را بالاتر قرار دهید تا از حداکثر نفوذ سرما در امتداد پایین جلوگیری کند – 15-20 سانتی متر. البته، هنگام ورود به حمام، باید خم شوید (در عین حال به حمام با چوب ترمو وود تعظیم کنید)، اما گرما را بسیار بهتر حفظ می کند.
  • از نظر هیزم بسیار مقرون به صرفه است و بنابراین یک حمام گرم از بلوک های بتن فوم به دست می آید.
  • برای انجام این کار، بلوک های فوم بتن با کمترین ویژگی های جذب آب را انتخاب کنید. در داخل، من توصیه می کنم چنین حمامی را با فویل بپوشانید – یک “اثر قمقمه” بگیرید – اگر فویل خود چسب است – حتی بهتر است – فقط آن را مانند کاغذ دیواری با همپوشانی بچسبانید و فضایی دربسته مانند فلاسک ایجاد کنید – حرف من را قبول کنید. آن – من 20 سال است که حمام می سازم – مقدار زیادی هیزم و سلامتی صرفه جویی کنید – حمام بسیار گرم است (و نه تنها اگر آن را از بتن فوم بسازید) و سالم است و بیشترین بخار خشک را دریافت می کند. بخارپز کردن لذت بخش است. فویل همچنین مانع بخار اضافی ایجاد می کند. اتصالات فویل را در صورت عدم چسبندگی می توان با نوار آلومینیومی رد کرد. پس از اینکه فویل را روی حمام آینده چسباندید، سپس جعبه را پر کنید – این ویژگی های عایق حرارتی حمام را بیشتر می کند (شکاف هوا ایجاد می کند). از قبل آستر را به جعبه وصل کنید. من اکیداً براکت‌های جدید را برای آستر توصیه نمی‌کنم – دوام زیادی نخواهند داشت – تغییرات مداوم دما و آب در حالت بخار هر چه بیشتر روی آستر تأثیر بگذارد – این براکت‌ها به سادگی تحمل نمی‌کنند و شروع به کار می‌کنند. برای بیرون آمدن از شیارها، دور شدن و خم شدن. میخک های کوچک برای این منظور بهترین وسیله هستند – در مراحل اول زمان بیشتری را صرف ساختن حمام کنید، اما در یک سال دیگر مجبور نخواهید بود همه چیز را بازسازی کنید و آستر میخ شده را با دستان خود پاره کنید. تمام این مراحل را با سقف حمام تکرار کنید. در خارج، حمام فوم بتن را با هر محلول آبگریز بپوشانید.
  • حمام روی سفید (یا با یک جعبه آتش بر روی سفید) رایج ترین است – در واقع، این یک حمام روسی خرد شده معمولی است.
  • علاوه بر بخاری بخاری، چنین حمامی که طبق تمام قوانین ساخته شده است، باید دارای یک اتاق رختکن نیز باشد که در آن بتوانید استراحت کنید و بعد از اتاق بخار نفس بکشید.
  • در چنین حمام، قفسه ها، نیمکت ها و نیمکت ها تنها از یک درخت – نمدار ساخته می شود. چنین حمام با هیزم آسپن، توس یا بلوط (در جنوب روسیه) گرم می شود – آنها پایدارترین و دلپذیرترین گرما را برای بدن و بوی غیر قابل مقایسه می دهند.

حمام با چوب ترمو

اکنون، غافلگیر کردن کسی با یک حمام در کشور دشوار است. نکته دیگر این است که می توانید با یک حمام خوب غافلگیر شوید. اغلب دوستان برای حمام کردن نزد من می آیند، اگرچه خودشان حمام دارند – اما بخاری های برقی به دور از یکسان هستند.حمام با چوب ترمو طراحی و اجرای حمام با چوب ترمو وود ترموود ترمووود قیمت ساخت نصب برای کف دیوار سقف اسکاندیناوی فلاندی ترک روس اروپایی

در حال حاضر حمام ها نه تنها از چوب یا چوب ساخته می شوند، بلکه از مواد دیگری نیز استفاده می کنند که در ارتباط با توسعه فناوری در دنیای مدرن در دسترس قرار گرفته اند. حمام با چوب ترمو وود در زیر نمونه هایی از حمام های ساخته شده از مصالح ساختمانی و سازه های مختلف را ارائه خواهیم داد.

ضرب المثلی وجود دارد که می گوید حمام بهتری وجود ندارد، «جایی که جارو ابریشم و آب نرم و دیوارهای قدیمی باشد». همانطور که می بینید، هیچ الزامات خاصی برای مصالح ساختمانی وجود نداشت – آنها تمام حمام های خود را از سیاهههای مربوط ساخته بودند.

حمام با چوب ترمو

بیایید با پایه حمام – پایه و اساس آن شروع کنیم.

واضح است که یک حمام، مانند هر ساختمان دیگری، باید از پایه شروع به ساخت کند.حمام با چوب ترمو

اگر قصد دارید حمام را از سازه های سنگین و مصالح ساختمانی بسازید، یک پایه نواری بسازید و آن را در عمقی نه کمتر از آن چیزی که زمین یخ می زند قرار دهید.

اگر دیوارها را سبک کنید، می توانید حمام را روی پایه ستونی نیز درست کنید – در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. همراه با فونداسیون معمولی حمام، فوراً پایه اجاق را بسازید.

با وجود توسعه تمدن و از این رو فناوری ساخت حمام از سیاهههای مربوط، این هنوز بهترین چیزی است که بشر اختراع کرده است.

برای حمام، بسیار بسیار مهم است که دیوارهای آن نفس بکشند. چوب در حفظ گرما به طور غیر قابل مقایسه ای بهتر از بسیاری از مواد دیگر است. و بوی چوب در حمام گرم چیست!

حمام چوبی، چه آن را با دستان خود بسازید و چه تیم سازندگان آن آن را برای شما بسازند، هنوز چیزی نیست جز یک کلبه چوبی متشکل از چندین تاج (در اینجا می توانید در مورد نحوه ساخت یک خانه بلوک با دستان خود بخوانید – چند نکته).

برای استحکام بخشیدن به ساختار خانه چوبی، تاج ها به اصطلاح روی سنبله به یکدیگر متصل می شوند. برای عایق بندی خانه چوبی بین کنده ها، مواد عایق و آب بندی گذاشته می شود – جوت، خزه، نمد، کنف و حمام با چوب ترمو وود به تازگی بیشتر و بیشتر، برای ساخت حمام، آنها شروع به استفاده از سیاهههای مربوط به گرد به عنوان مصالح ساختمانی اصلی کردند. ساختن از آن آسان تر و سریعتر است، زیرا چوب گرد از قبل تحت تمام پردازش های لازم قرار گرفته است و نیازی به کار اضافی برای تکمیل و هر نوع تزئین ندارد.

همچنین، اغلب هنگام ساخت حمام، بسیاری شروع به استفاده از تیرهای چسبان کردند. حمام با چوب ترمو این مزایای خود را دارد – تناسب راحت عناصر با یکدیگر در حین نصب، خواص عایق حرارتی بالا، نصب ساده و بسیار سریع (ساخت و مونتاژ حمام از تیرهای چسبانده شده طبق اصل شیار تنون انجام می شود، که حذف می شود. هر گونه نیاز به عایق اضافی دیوارهای حمام، ساخت کلید در دست بر روی پایه از پیش آماده شده، حداکثر 30-40 روز طول می کشد)، کابین های چوبی حمام ها از تیرهای چسبیده “چروک نمی شوند”.

مشاهده لیست قیمت کابینت روی لینک کلیک کنید

رکورددار ترکیب قیمت و سرعت، البته، حمام قاب است.

چارچوب حمام از تخته هایی به ابعاد 50 در 10 میلی متر با اتصالات میخ ساخته شده است.

از بیرون، قاب حمام با شیشه تزئین شده و سپس با تخته پوشانده شده است. اتصالات و درزهای تخته با فلاشینگ های مخصوص قفسه بسته می شود.

حمام با چوب ترمو

تنها یک منهای حمام قاب
 وجود دارد – آنها باید به خوبی عایق بندی شوند حمام با چوب ترمو و بنابراین باید روی پشم معدنی یا نوع دیگری از عایق های مشابه سرمایه گذاری کنید تا فضای بین زهکش ها و همچنین روی فویل با پایه کاغذی قرار دهید ( معمولا آلومینیوم).

از داخل، قاب با یک تخته حمام معمولی پوشانده شده است – که می توان آن را هم به میخ های ساده و هم به براکت های مخصوص چسباندن متصل کرد (من فقط از میخ هایی با “فینینگ” در لب به لب استفاده می کنم، با وجود راحتی آنها دیگر از براکت ها استفاده نمی کنم).

حمام چوبی را خودتان انجام دهید

بهترین حمام حمامی است که همانطور که در بالا ذکر شد از کنده های چوبی ساخته شده باشد. حمام با چوب ترمو همیشه بوی چوب استحمام می کند و بعد از حمام بخار در آن احساس آرامش می کنید و حتی می توان گفت شادی. دیوارهای حمام های چوبی کاملاً گرما را حفظ می کنند و در عین حال تنفس می کنند ، یعنی هم بخار و هم هوا به خوبی از آنها عبور می کنند و میکروکلید بسیار معروف اتاق بخار روسیه را ایجاد می کنند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

اگر قسمت بیرونی حمام آستردار نباشد، بلکه فقط روی عایق کاری انجام شود، از وسایلی برای محافظت از درخت در برابر آفات و بارش و در صورت لزوم شن و ماسه استفاده شود، این روند حتی بهتر خواهد بود. البته از بیرون، دیوارها کمی ناخوشایند به نظر می رسند، اما ریزاقلیم که قبلاً در بالا ذکر شد و سودمندی چنین حمام برای سلامتی شما حداکثر خواهد بود – از این گذشته، درختی با چنین ساختاری تقریباً تمام موارد را حفظ می کند. ویژگی های زیست محیطی آن

بهترین چوب برای ساخت حمام خرد شده همیشه کاج اروپایی (هر چه محل تهیه آن در شمال دورتر باشد بهتر است)، صنوبر و کاج بوده است. لیندن برای اتاق بخار ایده آل است و حتی بهتر از آن آسپن است.

برای نصب و نصب یک خانه چوبی برای حمام، سیاهههای مربوط به اندازه 210-250 میلی متر مناسب هستند.

آنها باید از قبل با یک رنده کار شوند و در صورت امکان، برای اهداف تزئینی به طور تمیز سمباده شوند). حمام با چوب ترمو چنین درمان خارجی کاملاً کافی است تا تا حد امکان تحت تأثیر یک محیط به اندازه کافی تهاجمی عمل کند (آب و بخار هنوز بهترین دوستان درخت نیستند) – پس از همه، در این مورد، قوی ترین و سخت ترین چوب خارجی باقی می ماند. تحت تأثیر عمل مکانیکی قرار نگرفته است. اما سیاهههای مربوط تا حد امکان طبیعی به نظر می رسند – و این اکنون در مد است. در حال حاضر طرفداران زیادی از سبک کانتری در طراحی سایت وجود دارد.

ساخت حمام چوبی خرد شدهبسیار شبیه به ساخت یک خانه چوبی معمولی است، بنابراین در مراحل نصب خانه چوبی، باید قبلاً در مورد مکان و اندازه آن تصمیم بگیرید. بسیار مهم است که انتخاب مصالح ساختمانی اصلی – سیاهههای مربوط را به دقت در نظر بگیرید. سیاهههای مربوط به حمام باید به اندازه کافی خشک شده (خوب چاشنی شده)، مستقیم، تا حد امکان محکم در هنگام نصب خانه چوبی انتخاب شوند.

فن آوری نصب حمام خرد شدهبسیار، بسیار ساده با دستان خود: یک قاب از تاج ها مونتاژ می شود، پس از آن با جوت، یدک کش، خزه یا هر ماده دیگری عایق بندی می شوند (البته بهتر است مواد طبیعی را انتخاب کنید). سپس، همانطور که قبلاً در بالا نوشته شده است، درزبندی نهایی را ایجاد کنید. آخرین مرحله در ساخت حمام، استفاده از اشباع محافظ برای چوب بر روی دیوارهای آن – در چندین لایه است. برای هر نوع چوب، یک یا دیگری آغشته سازی مناسب تر است – بنابراین، ما نمی توانیم توصیه خاصی در اینجا ارائه کنیم – اما می توانم بگویم که در تیم ما اغلب از اشباع فنلاندی برای چوب پایه حمام با چوب ترمو استفاده می کنیم. اگر مشتری نیاز به پردازش با بازدارنده شعله داشته باشد (اخیراً بیشتر و بیشتر)، ما از اشباع حمام با چوب ترمو استفاده می کنیم – اشباع بسیار خوب.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

نکته: حتماً کنده هایی را که قبلاً تمیز و سمباده شده اند و شیارها و سوراخ هایی در آنها آماده شده است را پردازش کنید. طراحی و اجرای حمام با چوب ترمو وود ترموود ترمووود قیمت ساخت نصب برای کف دیوار سقف اسکاندیناوی فلاندی ترک روس اروپایی

پایه حمام خرد شده – کدام بهتر است؟

همانطور که قبلاً گفتیم و پایه نواری را ذکر کردیم – برای حمام چوب خرد شده مناسب است – آن را تا عمق انجماد زمین قرار دهید. ستونی هزینه کمتری خواهد داشت و می تواند در برابر یک حمام مقاومت کند، اما باید در عمق بیشتری انجام شود، که همیشه امکان پذیر نیست. ستون های پی ستون را به اندازه نیم متر در نیم متر در آورید. آنها را می توان از آجر ساخته و از بتن ریخت – کدام یک برای شما شخصاً بهتر و ارزانتر است، آنها را انتخاب کنید – قیمت آجر و بتن در مناطق مختلف متفاوت است. من شخصاً ترجیح می دهم با آجر قلع و قمع کنم ، اما با دستان خودم احساس کنم که هر سانتی متر مربع به آن چه می گویند ، تا مطمئن شوم که حمام روی پایه “سوار” نمی شود و در یک سال چشمک نمی زند …

سیاههها اغلب در هنگام نصب خانه چوبی با به اصطلاح باقیمانده (به “ابلو” یا “کاسه”) متصل می شوند، حمام با چوب ترمو اما گاهی اوقات خانه چوبی بدون اثری در به اصطلاح “پنجه” قرار می گیرد. . پردازش باکیفیت و دقیق تضمین تناسب تناسب اندام ها با یکدیگر است، و در آینده، ویژگی های صرفه جویی در گرما یک خانه چوبی برای حمام – هیچ کس به حمامی که باد در آن راه می رود نیاز ندارد.

حمام با چوب ترمو

“به داخل ابلو” یا “کاسه” (شکل 2 در عکس) برای یک استاد تازه کار راحت تر است که یک خانه چوبی با دستان خود بسازد؛ سیاهههای چوبی نه چندان با کیفیت با قطرهای مختلف نیز برای چنین کاری مناسب هستند. ارتباط. هنگام مونتاژ یک خانه چوبی “در پنجه”

برای ساخت و مونتاژ حمام “در پنجه” (شکل 1 در عکس)، سیاهههای مربوط تقریبا کامل مورد نیاز است. برای انتخاب پنجه روی کنده، انتهای آن با تبر برای دو لبه تراشیده می شود و پس از آن خطوط لازم مشخص می شود و سپس با اره و تبر پردازش می شوند.
نکته:

اگر اتصالات چوب را به خوبی درزبندی کنید، دیگر نیازی به عایق حرارتی اضافی نخواهند داشت. خزه (قرمز) به عنوان یک درزگیر مداخله ای برای چنین حمام ها مناسب است – آنها می گویند که پوسیدگی ندارد، ویژگی های رطوبت سنجی خوبی دارد، حتی دارای خواص ضد باکتریایی است. اگر خزه وجود ندارد، می توانید یدک بکشید – البته از خزه پایین تر است، اما با خیال راحت می توان آن را بخاری با توجه به حمام شماره 2 نامید.

برای مشاهده کالیته رنگ چوب ترمو به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

حمام های ساخته شده از کنده های گرد بسیار زیبا بیرون می آیند. حمام با چوب ترمو قطر و کیفیت چنین سیاهه‌های مربوط یکسان است، بنابراین جمع‌آوری کابین‌های چوب از آنها لذت بخش است و لازم نیست برای تکمیل اضافی پول خرج کنید – آنها بسیار زیبا به نظر می رسند. با توجه به این واقعیت که تمام سیاهههای مربوط بر روی دستگاهی که برای مونتاژ نصب شده است آماده می شوند، کیفیت اتصالات و درزها در هنگام مونتاژ نسبت به زمانی که یک حمام را با دستان خود از کنده های معمولی، آماده و فرآوری شده بسازید، بهتر است. تاج ها نیز به همین دلیل یکدست و زیبا بیرون می آیند. برای یک استاد تازه کار که قصد دارد خودش حمام بسازد، این بهترین گزینه با دستان خود است.

حمام را خودتان با اتاق زیر شیروانی انجام دهید – دستورالعمل های گام به گام با عکس

1. ما سایت را برای حمام آماده می کنیم، آن را علامت گذاری می کنیم، همه چیز را برای ساخت پایه آماده می کنیم. طراحی و اجرای حمام با چوب ترمو وود ترموود ترمووود قیمت ساخت نصب برای کف دیوار سقف اسکاندیناوی فلاندی ترک روس اروپایی

2. فونداسیون را پر می کنیم و از یک ماده سقفی دوتایی روی آن یک لایه عایق رطوبتی درست می کنیم. ما تسمه را از اولین سیاهههای مربوط روی مواد سقف می گذاریم. وقتی کارتان تمام شد، چوب درخت را بچینید. در مهار، برش هایی برای کنده های جنسی ایجاد کنید و آنها را به آنجا بیاورید.

3. پس از اتمام نصب کلبه حمام، یک جعبه دوتایی روی سقف حمام درست می کنیم و آن را برای کاشی کاری فلزی آماده می کنیم. برای انجام این کار، مواد سقف را روی آن قرار می دهیم، این کار را با همپوشانی انجام می دهیم (یک نوار را روی دیگری قرار می دهیم) و سپس خود کاشی فلزی را روی جعبه می گذاریم. در حال حاضر پس از باران یا برف نمی ترسیم، می توانیم به نصب تیرهای سقفی و سپس مستقیماً به چیدن سقف در حمام اقدام کنیم.

حمام با چوب ترمو

4. در این مرحله، یک درز خانه چوبی برای حمام – از داخل و خارج – حمام با چوب ترمو تولید می کنیم.

5. در این مرحله لازم است دیوارها را با 2-3 لایه آغشته سازی زیستی و ضد حریق و لاک نما (یک لایه فقط با دقت اجرا شده کافی است) درمان کنید. در مرحله بعد، یک لوله کشی شناور از جعبه را در خود خانه چوبی ایجاد کنید و پنجره ها و در صورت تمایل پلت بند نصب کنید.

6. ما اولین تمیز کردن محل حمام آینده را از زباله های ساختمانی انجام می دهیم و به خودسازی و کف سازی ادامه می دهیم. می توانید فضای زیر کف را با کمک خاک رس منبسط شده معمولی که بین لایه های فیلم ضد آب زیر تخته های کف پوشیده شده است عایق بندی کنید.

7. اکنون لازم است که دیوارهای کابین چوبی حمام داخل حمام با چوب ترمو را با دقت سمباده بزنید. اینجاست که تمام دکوراسیون داخلی به پایان می رسد – در مورد ما، هیچ چیز بهتر از یک الگوی طبیعی برای یک درخت نیست.

8. ما (اگر در مرحله 5 انجام نشده است) نصب پنجره ها و درها را تولید می کنیم – نصب آنها را با استفاده از یک سطح کنترل می کنیم.

9. ما کار باقی مانده در نصب سقف را با دستان خود به پایان می رسانیم – ما پرواز می کنیم.

10. در این مورد، یک اتاق زیر شیروانی در یک اتاق جداگانه از حمام ارائه می شود، حمام با چوب ترمو ما آن را عایق بندی می کنیم (در اینجا سابقه ای در مورد نحوه صحیح عایق بندی اتاق زیر شیروانی با دستان خود وجود دارد). پس از گرم شدن در آن کف سازی می کنیم و راه پله می سازیم.

11. بعد، کاری که اگر تجربه ندارید با دست خود نمی توانید انجام دهید – سنگ تراشی در حمام اجاق گاز. توصیه من به شما این است – خسیس نباشید و یک سازنده حرفه ای را استخدام کنید که این کار را برای شما انجام دهد. تنها کاری که در این مورد می توانید انجام دهید این است که از قبل مکانی را آماده کنید و پایه ای برای اجاق سونا درست کنید.

12. بنابراین، ساخت حمام با دست خود طول کشید: 2 ماه برای جمع کردن خانه چوبی و قطع کردن، یک سال برای ایستادن حمام، یک ماه برای تکمیل و تکمیل.

حمام قاب خود را انجام دهید

نسخه قبلی حمام (خرد شده) برای همه خوب است – حمام با چوب ترمو این حمام هم سازگار با محیط زیست است و هم ساخت آن ارزان است و هم از نظر ظاهری جذاب – اما عیب اصلی آن این است که همه نمی توانند بسازند. یک خانه چوبی با دستان خود، و زمان زیادی برای آتش گرفتن طول می کشد.

حمام با چوب ترمو

جایگزین چیست؟ او می تواند به عنوان یک حمام قاب خدمت کند. با مشاهده مونتاژ طبق فناوری قاب، چنین حمام را می توان به راحتی به تنهایی و با دستان خود ساخت.

قاب سفت و سخت در طراحی حمام ترمو وود.

نقش مهمترین سازه در ساخت حمام با استفاده از فناوری قاب همانطور که ممکن است حدس بزنید توسط قاب انجام می شود.

از تیرهای چوبی ساخته شده است. یک مهار پایینی ساخته می شود ، قفسه هایی با افزایش 60 سانتی متری روی آن نصب می شوند و سپس به نوبه خود با یک مهار بالایی بسته می شوند. طراحی روف گاردن

اگر قصد دارید هنگام نصب پوسته بیرونی از DSP (OSB) استفاده کنید، می توان تعداد سفت کننده های اضافی را کاهش داد.

با در نظر گرفتن مشخصه ای مانند ضخامت عایق حرارتی، حمام با چوب ترمو بخش تیر را برای حمام انتخاب کنید – برای ستون های گوشه و تسمه، 10 در 10 سانتی متر مناسب است، برای قفسه هایی که در شکاف نصب می شوند، ضخامت کمتری دارند. یکی مناسب است – 5 در 10 سانتی متر. طراحی و اجرای حمام با چوب ترمو وود ترموود ترمووود قیمت ساخت نصب برای کف دیوار سقف اسکاندیناوی فلاندی ترک روس اروپایی

هنگام ساخت حمام قاب با دستان خود، به یاد داشته باشید:

برای عایق کاری ساختمان های قاب، از موادی استفاده می شود که هدایت حرارتی آنها به ندرت از 0.04 تجاوز می کند، به این معنی که چنین دیوارهایی حتی بهتر از خود درخت گرما را حفظ می کنند.

حمام قاب – بیرون ترمو وود چیست؟

در خارج، چنین حمام را می توان با DSP روکش کرد – مواد مدرن است، بنابراین عملا غیر قابل احتراق است، با ویژگی های عالی مقاومت در برابر آب، با استحکام قابل توجه، ورق های OSB برای ساخت و نصب هر چیزی راحت هستند.

اگر همانطور که در بالا ذکر شد، قفسه ها را با افزایش 0.6 متر قرار دهید، ورق های معمولی DSP (1.25 متر) یا ورق های OSB (1.22) بین قفسه های قاب بدون برش اضافی قرار می گیرند – در زمان و مواد بسیار صرفه جویی می شود.

علاوه بر این، با استفاده از DSP (OSB) در زمان تزئین دیوار صرفه جویی خواهید کرد – زیرا سطح آنها از قبل آماده شده و بسیار صاف است.

تفاوت OSB و DSP در این است که هنگام کار با DSP بر خلاف OSB به آسیاب نیاز دارید و باید با سوراخ کردن از قبل آنها را تعمیر کنید. هنگام نصب OSB (تخته های رشته ای جهت دار)، هیچ دردسری وجود ندارد – مانند یک درخت معمولی کار می کنید.

سطح صاف هر دو صفحه برای تزئین بعدی دیوار ایده آل است. حمام با چوب ترمو تفاوت بین آنها در کار آشکار می شود. برای برش ورق های DSP به اندازه، به یک “سنگ زن” نیاز دارید، باید سوراخ هایی را برای اتصال دهنده ها از قبل سوراخ کنید. از این نظر، OSB برد رشته گرا بسیار راحت تر است. کار با آنها هیچ تفاوتی با کار با چوب ندارد.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

برای پوشش حمام قاب، اندولین یا حتی “گالوانیزه کردن” ورق معمولی (پروفایل ورق گالوانیزه) عالی است. طراحی و اجرای حمام با چوب ترمو وود ترموود ترمووود قیمت ساخت نصب برای کف دیوار سقف اسکاندیناوی فلاندی ترک روس اروپایی

مزایا و معایب حمام با قاب پانل

1. صرفه جویی در ساخت و ساز و استفاده 2.سرعت
و سهولت در ساخت و نصب با دستان خود 3.حمام قاب
نیازی به انقباض ندارد . می تواند چنین حمام را با هر مصالح ساختمانی تکمیلی به پایان برساند

مونتاژ حمام قاب را خودتان انجام دهید ترمو وود – عکس و دستورالعمل های گام به گام

1. شما یک فونداسیون ستونی درست می کنید، روی آن، مانند نسخه قبلی، یک لایه یا دو ماده سقفی برای عایق رطوبتی می گذارید

. 2. بالای سازه های آماده شده در مرحله قبل، تسمه را از یک میله نصب می کنید، سپس می توانید می تواند کف را روی یک زمین ناهموار بگذارد.

3. قفسه های قاب را به تسمه ببندید و بلافاصله تسمه بالایی سازه را سوار کنید.

4. به مرحله تکمیل بروید – قاب حمام را با پانل های دیواری بپوشانید، سقف بسازید. حمام با چوب ترمو پس از نصب سقف، دکوراسیون داخلی را انجام می دهید – همانطور که می بینید، همه چیز بسیار ساده است (و در مورد ساخت قاب، نه تنها روی کاغذ، باور کنید).

مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید اگر قصد ساخت یک حمام از نوع قاب را دارید، عایق بندی است. ترمووال

انتخاب مواد، ناگفته نماند، باید دقیق و بسیار متعادل باشد.
نحوه عایق بندی حمام قاب

نصب عایق باید یکسان باشد – با مسئولیت پذیری به آن نزدیک شوید. برای گرم کردن حمام قاب، اغلب از فوم پلی استایرن استفاده می شود.

عایق حرارتی حمام با فوم پلی استایرن.

پلی استایرن منبسط شده (مخصوصاً اکسترود شده) دارای رطوبت تقریباً صفر است و در برابر بخار غیرقابل نفوذ است (به خاطر آن می خواهیم حمام بسازیم).

فوم پلی استایرن اکسترود شده داخل قاب حمام را اصلاح کنید، در صورت وجود شکاف، آنها را با فوم پر کنید. در بالای فوم پلی استایرن، یک فیلم مانع بخار نصب کنید، بهتر است اگر فیلم با یک لایه فویل باشد – در این حالت، آن را با فویل در داخل قرار دهید و اتصالات را با نوار ساختمانی بچسبانید، سپس می توانید دیوارها را تمام کنید. با یک تخته آستر تزئینی.

همانطور که می بینید، نصب بسیار ساده و سریع است، این مزیت اصلی است. نقطه ضعف اصلی این است که چنین حمام “نفس نمی کشد” – باید همیشه تهویه شود.

عایق حمام با بخاری های معدنی و ترمو وود

عایق حرارتی ساخته شده از فیبر معدنی از نفوذپذیری بخار بالاتری برخوردار است ، بنابراین اگر دیوارهای قاب به درستی و مطابق با فناوری ساخت و ساز ساخته شوند ، دیوارها بدتر از یک قاب چوبی واقعی تنفس نمی کنند. .

برای نصب عایق فیبر معدنی، فیلم را در خارج از قاب با چاقو ببندید. حمام با چوب ترمو از خروج گرما از عایق و ورود آب به داخل آن جلوگیری می کند. پس از آن، می توانید عایق را در 2 لایه بین قفسه های قاب قرار دهید. همانطور که در مثال اول، هنگام عایق کاری با فوم پلی استایرن، دیوارهای داخل حمام را با یک فیلم با فویل، همچنین با یک لایه فویل در داخل، به پایان برسانید. اتصالات و درزها را با نوار چسب بچسبانید. علاوه بر این، همان مرحله قبل – اتمام با حمام با چوب ترمو .

برای مشاهده قیمت چوب ترمو به صفحه لیست قیمت ترمووود مراجعه فرمایید

مزیت بزرگ حمام قاب ، گسترده ترین امکانات برای تکمیل آن است.

در خارج، چنین حمامی را می توان تقریباً با هر ماده تکمیلی، چه سایدینگ، حمام با چوب ترمو چه سنگ تزئینی مصنوعی یا طبیعی، تخته کاشی، یا حتی گچ با سفید کردن بعدی، اندود و تکمیل کرد. در تجربه من، یک حمام قاب که با یک خانه بلوکی به پایان رسیده است بسیار خوب به نظر می رسد.

انقباض در حین ساخت حمام با استفاده از فناوری قاب باید انتظار داشت، بنابراین، بلافاصله پس از ساخت و تقطیر سازه های اصلی، می توانید مستقیماً به اتمام ادامه دهید، که با حمام خرد شده قابل انجام نیست – باید از 10 صبر کنید. تا 14 ماه به طوری که کار پایان به زهکشی نرود.

ساده ترین و راحت ترین حمام برای ساختن با دستان خود گزینه 3 است.

1. ما با دستان خود یک پایه ستونی معمولی می سازیم، یک لایه از مواد بام را روی آن می گذاریم، که عملکرد ایزوله بین تسمه و خود فونداسیون را انجام می دهد. طراحی و اجرای حمام با چوب ترمو وود ترموود ترمووود قیمت ساخت نصب برای کف دیوار سقف اسکاندیناوی فلاندی ترک روس اروپایی

2. در عایق رطوبتی، ما یک چوب برای کف های حمام با چوب ترمو زیرین می گذاریم. پس از آن، لازم است یک تسمه از میله ای که روی آن پانل های دیواری نصب می کنیم، بسازید. مدل کمد دیواری شیک و جادار

3. به مونتاژ حمام می رویم. در بالای تسمه، صفحات OSB (پانل) را با یک لایه فوم پلی استایرن در داخل (100 میلی متر) نصب می کنیم. درزها و درزهای بین صفحات را با فوم نصب پر می کنیم.

4-5. ما سقف حمام را می سازیم – تیرها و جعبه را تعمیر می کنیم. همان پانل های SIP عایق شده را در بالای جعبه تعمیر می کنیم.

6. سقف را می بندیم که در این مورد از پروفیل گالوانیزه استفاده می کنیم.

7. قاب هایی را که پارتیشن های داخلی دیوارها روی آن قرار می گیرند سوار می کنیم. اکنون ما در حال چیدن کف ها (تمام کردن) هستیم ، که قبلاً زیر لایه ای از پشم معدنی ساخته ایم (جوندگان اغلب پلاستیک فوم را خراب می کنند). کف های زیر اتاق بخار نباید عایق بندی شوند – اجازه دهید آب به آرامی به داخل زمین برود.

8. در اتاق بخار، علاوه بر این، دیوارها را با پشم معدنی، شیشه گلاس می بندیم و روی آن را با یک فیلم فویل می پوشانیم و مفاصل را با نوار نصب می چسبانیم.

9. حمام را با تخته چوب تزئین می کنیم. دیوارهای داخلی حمام را نمی توان عایق بندی کرد.

این همه – حمام آماده است! برای زیبایی، دیوارهای بیرونی حمام را می توان با یک بلوک خانه تکمیل کرد و علاوه بر این با صفحات بازالتی با عایق رطوبتی عایق بندی کرد.

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *