معماریکا

تعمیر رنگ چوب

تعمیر رنگ چوب

تعمیر رنگ چوب ترمو

برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود و 3 سال ضمانت رنگ با مجموعه معماریکا خدمات رنگ چوب رنگ چوب کاپرینول هلند

رنگ ها و لاک ها ترکیبات مصنوعی چند جزئی رنگدانه ای (از جمله محلول های رزین) هستند که روی مواد نهایی (چوب) در یک لایه نازک اعمال می شوند که پس از سخت شدن، عملکردهای محافظتی و زیبایی را انجام می دهند.

مواد رنگ آمیزی شامل یک چسب، رنگدانه، پرکننده، حلال و اجزای اضافی است که شامل نرم کننده ها، خشک کننده ها و سایر اصلاح کننده های شیمیایی است.

بایندر ماده اصلی تشکیل دهنده فیلم است که تمام اجزای دیگر رنگ را به هم متصل می کند. همگنی، چگالی، ویسکوزیته و تیکسوتروپی رنگ به آن بستگی دارد. این به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر تمام کیفیت های رنگ تأثیر می گذارد، به جز رندر رنگ.

ترمیم رنگ چوب ترمو

انواع رنگ چوب ترمووود برای نما روف گاردن تراس

طبقه بندی رنگ ها، اگر به روش علمی انجام شود، معمولاً بر اساس نوع ماده اتصال دهنده انجام می شود.

مواد رنگ آمیزی متفاوت از اکریلیک، آلکید، پراکندگی آب، روغن است. این لیست کامل پوشش ها نیست، اما در چارچوب مقاله ما، با تمرکز بر رنگ آمیزی پایان یک خانه چوبی، این لیست کافی است. قیمت خرید ترموود

به طور کلی، سازندگان حرفه ای، رنگ ها به دو نوع بزرگ تقسیم می شوند. برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود برای کار در بیرون و برای کار در داخل خانه. الگوریتم برای درک این موضوع به سادگی یک چکش است. وظایف دوام و ایمنی در برابر مواد رنگ آمیزی خواص آنها را تشکیل می دهد. شیمیدانان دانشمندی که فرمول این ترکیبات رنگ آمیزی را نوشتند، افرادی با هوش درخشان و تفکر استراتژیک کاملاً مشخص هستند.

چوب ترمو

مواد رنگ و لاک قیمت رنگ ترمووود برای کار در خارج از خانه چوبی یک ترکیب پراکنده کامپوزیتی با باقیمانده خشک بالا، یک لایه پلیمری الاستیک، یک رنگدانه مقاوم در برابر نور، یک سیستم فیلترهای UV و جاذب UV است، پرایمر آنها همیشه دارای مواد افزودنی قارچ کش و ضد عفونی کننده است. .

رنگ های روکش چوب داخلی سیستم های رنگ آمیزی شیمیایی کامپوزیت با ثبات رنگ و اشباع رنگدانه خوب هستند. آنها به طور بی عیب و نقصی سازگار با محیط زیست و برای انسان در بالاترین سطح M1 هستند. آنها دارای خاصیت ارتجاعی فیلم خشک، نفوذپذیری بخار، مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر UV و مقاومت در برابر سایش هستند.

ترمیم رنگ چوب ترموود

انتخاب رنگ برای دکوراسیون داخلی

کار نقاشی تقلیدی از چوب در داخل خانه نیاز به رویکردی تحلیلی دارد. برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود در داخل خانه اتاق هایی با شرایط دما و رطوبت متفاوت وجود دارد. دامنه وسیع است، از دیوارهای یک اتاق نشیمن دنج، تا گرمای ملایم سونا، و رطوبت گرمسیری دوش یا حمام. البته در هر یک از موارد استفاده از ترکیبات رنگ آمیزی خاص با خواص مناسب برای ریزاقلیم ضروری است. در اینجا ما در مورد ترکیبات رنگ آمیزی برای ریزاقلیم معمول صحبت می کنیم. اتاق نشیمن، اتاق خواب، مهد کودک، آشپزخانه.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

وقتی در مورد انتخاب محل استفاده از ترکیب رنگ آمیزی تصمیم گرفتید، فقط ترجیحات طعم خود را درک می کنید. در هنر نقاشی دو سبک اساسی نقاشی وجود دارد. ما آنها را بر اساس رنگ برای دکوراسیون داخلی در نظر خواهیم گرفت.

 1. لعاب (شفاف یا شفاف). این وضعیت زمانی است که از طریق لایه سیستم رنگ آمیزی، تمام بافت شیک چوب را می بینید. این منظره مانند نقاشی های اولیه استادان رنسانس، جذاب و ظریف است. میکل آنژ، لئوناردو داوینچی، آلبرشت دورر. البته انتخاب سبک لعاب برای دکوراسیون داخلی تصمیمی برای یک زیبایی شناس است. لعاب ها، لاک ها، روغن ها، واکس ها و انواع واکس های روغنی در این سبک کار می کنند. رنگ های اکریلیک برای این کار خوب عمل می کنند. به عنوان مثال برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود.تمام ترکیبات فوق به خوبی وظایف خود را انجام می دهند. آنها توسط ما (بخش مشهور CMP ما) در یک برنامه خاص، در حین اتمام کار آزمایش می شوند.
 2. پوشاندن (پوشاندن – پوشاندن). در این حالت، رنگ مات با رنگدانه غنی، در واقع به طور کامل، تا 99 درصد، بافت چوب را پنهان می کند و شما فقط رنگ سیستم رنگ آمیزی را می بینید. 1٪ خطوط کلی لایه های جامد چوب است که به سختی روی سطح قابل مشاهده است. راه حل های پنهان طرفداران کلاسیک را بسیار دوست دارند، افرادی با ذهنیت ریاضی سرد. برای انتخاب تن رنگ های پوششی، خوب است از چرخه رنگ یوهانس ایتتن استفاده کنید. همه چیز آنجاست، الفبا، محور تفکیک رنگ در فضای داخلی است. نمونه هایی از سیستم های پوششی پوشش رنگ اکریلیک برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود. رنگ خوب برای تقلید از چوب در داخل خانه. رنگ اکریلیک، هر یک از موارد فوق، راه حل مناسبی است.

کاج اسکاندیناوی

رنگ‌های پراکنده در آب یک برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد رنگ چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود مصنوعی هستند که پایه آن آب است و ماده چسبنده از پراکندگی‌های آبی رزین‌های اکریلیک و آلکید (کوپلیمر) استفاده می‌کند. برای نقاشی تقلیدی از چوب در داخل خانه، آنها عالی هستند.

رنگ آلکیدی، همچنین می تواند آب پراکنده باشد. کوپلیمرهای آلکیدی به خوبی در آب پخش می شوند. سخت شدن آن در طول تبخیر پایه آب آن اتفاق می افتد.

رنگ روغن یک سوسپانسیون ترکیبی ارگانیک است که از رنگدانه ها و پرکننده های معدنی تشکیل شده است، یعنی بر پایه روغن های گیاهی یا جایگزین های مصنوعی آنها مانند روغن خشک کن. رنگ روغنی به دلیل طولانی بودن زمان خشک شدن و وجود حلال های آلی در آن، راه حل مناسبی برای رنگ آمیزی اتاق های داخل خانه نیست.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

همه مارک های فوق توسط دانشمندان درخشان – شیمیدانان در آزمایشگاه های نگرانی های بزرگ فراملی، برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود ایجاد شده اند. کیفیت پوشش و سطح ایمنی این سیستم های رنگ آمیزی در سطح جهانی بالاست. اینها رنگهای داخلی عالی هستند.

چوب ترمو

مواد رنگ برای دکوراسیون فضای باز چقدر ماندگاردی دارد

برای رنگ آمیزی الوارهای بدلی بیرون از خانه، روی سطوح عمودی نما، از رنگ هایی با خاصیت مقاوم در برابر آب و هوا استفاده می شود. در عین حال، طبق برنامه شیمیدانان علمی، آنها همیشه با خاکهای ضد عفونی کننده و قارچ کش دوتایی (بومی) که مخصوص این کار ایجاد شده اند، می آیند. تاکید بر خواص حفاظتی چوب، این سیستم های رنگ آمیزی و همچنین پرایمرهای مرتبط با آنها، تعیین کننده است. در برخی موارد بر ایمنی ارجحیت دارد.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

رنگ های نما زیر میله با قرار گرفتن در جای خود کاملاً برای انسان بی خطر هستند اما اگر تصمیم به استفاده از آن ها نه در پروفیل، بلکه در دکوراسیون داخلی داشته باشند، برای سلامتی مضر است. کمپلکس های شیمیایی قارچ کش و ضد عفونی کننده، پرایمرها و رنگ هایی که از چوب و لایه رنگ در برابر آسیب های بیولوژیکی روی نما محافظت می کنند، به عامل خطرناکی در ریزاقلیم خانه تبدیل می شوند.

بنابراین، چگونه می توان یک تقلیدی از یک نوار را در خارج نقاشی کرد. پس از همه، شما مطمئن ترین رنگ را می خواهید. در نما نیز برای کار نقاشی، سبک لعاب کاری و یا سبک رنگ آمیزی مات استفاده می شود.

تعمیر رنگ چوب ترمو وود

رنگ های مختلف چقدر دوام خواهند داشت برای چوب ترمو

عمر مفید سیستم های رنگ آمیزی خاص اغلب با داده هایی که در مشخصات فنی (توضیحات فنی) ذکر شده است متفاوت است. مصرف کنندگان صراحتاً در این مورد گیج هستند و اکثراً معتقدند که تولید کنندگان رنگ آنها را فریب می دهند. این یک نظر اساسا اشتباه است. شرکت‌های بزرگ فراملیتی مانند برای قیمت چوب ترمو ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود مستقیماً به عکس آن علاقه دارند. آنها تلاش می کنند و محصولات بسیار باکیفیت و علمی را در آزمایشگاه های خود ایجاد می کنند. تنها سوال کاربرد صحیح آنهاست.

نقض فن آوری استفاده از پوشش ها و بستر (چوب) که برای این کار آماده نشده است، این دو عامل اساسی هستند که عمر مفید رنگ ها را تا حد زیادی کاهش می دهند. هر کاربرد سیستم های رنگ آمیزی مجموع (کوچک یا بزرگ بسته به حرفه ای بودن) اشتباهات نقاش است و هر چه بیشتر باشد زیبایی و ماندگاری پوشش رنگ آمیزی کمتر می شود. البته همیشه یک همبستگی (تنظیمات) واضح برای عوامل اقلیمی فورس ماژور و خصوصیات فردی زیرلایه (چوب) وجود دارد.

واضح است که هر مورد کاملاً فردی است، اما واقعیت واقعیت است. استفاده نادرست از سیستم های رنگ آمیزی به راحتی می تواند عمر مفید آنها را 2 تا 3 برابر کاهش دهد. بنابراین، اگر نتیجه دوام شما تا حد زیادی از داده ها (شرایط) در مستندات فنی سازنده انحراف داشته باشد، به احتمال زیاد مشکل در مقدار زیادی از همان خطاهای برنامه است.

چوب ترمو

در اینجا ما صرفاً در مورد رنگ های برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود صحبت می کنیم. ما تجربه زیادی در کاربرد عملی آنها، هم در کارگاه و هم در امکانات داریم.

لاک ها، رنگ های اکریلیک و آلکیدی برای مصارف داخلی، حداقل 5 سال ماندگاری دارند. ما برای کار خود 5 سال ضمانت می دهیم، به وضوح درک می کنیم که اگر ترکیب برای نقاشی داخلی به مدت 5 سال باقی مانده باشد، میزان خطا در هنگام استفاده توسط نقاش دکوراتور ناچیز است. گارانتی 5 ساله، مانند آزمون تورنسل، تمام ایرادات را آشکار می کند، و اگر ترکیب رنگ آمیزی 5 سال است و همه چیز با آن درست است، 10 سال باقی خواهد ماند. در یک کلام، نقاشی یک پانل چوبی زیر یک میله مملو از تفاوت های ظریف است که فقط برای یک حرفه ای قابل مشاهده است. یک قیاس ساده با یک ماشین، یک خودروی جدید در کابین به مدت 3 سال تضمین می شود، اما می دانید، برای ده ها سال بسیار طولانی تر رانندگی می کند.

رنگ آمیزی بیرونی از پایان تقلیدی، به دلیل تأثیر یک محیط تهاجمی، ویژگی های خاص خود را دارد. لاک روی نما طبق گارانتی ما 3 سال ماندگاری دارد و روغن هیدرولیک برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود را به مدت 5 سال گارانتی می کنیم. پارادایم همین است. اگر رنگ بیرونی به درستی اعمال شود و در طول 5 سال هیچ اتفاقی نیفتاده باشد، رنر می تواند از 8 تا 15 سال نمای شما را محافظت کند. و لاک نما روی پانل های بدلی فرآوری شده می تواند 6 سال بماند. در عمل ما چنین نمونه هایی هم در روغن و هم در لاک وجود دارد.

تعمیر چوب ترمو

رنگ آمیزی مناسب دیوارهای داخلی زیر چوب

بهتر است تقلید از چوب را در داخل خانه، نه روی دیوار در حالت مونتاژ شده، بلکه طبق تمام قوانین نقاشی هنر روی قفسه ها، قبل از نصب بپوشانید. بنابراین شما این فرصت را خواهید داشت که روی شیارها را با دقت رنگ کنید – اتصال خط الراس “خار – شیار”. هنگامی که تقلید پرتو از قبل نصب شده است، حتی از نظر فنی انجام این کار غیرممکن است. پس از مدتی مشخص، پس از ریز انقباض اجتناب ناپذیر، از مفاصل تخته ها، یک “خار” رنگ شده با نوارهای زرد زشت از بین می رود. کل تصویر را خراب می کند. برای جلوگیری از این اتفاق، هنگام پوشاندن تقلید تیر، قبل از نصب با توجه ویژه به رنگ آمیختگی زبانه و شیار، رنگ اعمال می شود.

بعد از اینکه اولین لایه رنگ یا آستر را زدید، صبر کنید تا رنگ خشک شود و بین لایه ها سنباده بزنید. برای انجام این کار، به یک ساینده با دانه P 800 نیاز دارید. هر لایه رنگ، به جز پایان، تحت سنگ زنی بین لایه ای قرار می گیرد. سنگ زنی بین لایه ای وظایف زیادی را به طور همزمان انجام می دهد. توده های مشخصه ای را که از رنگ های پراکنده در آب برآمده است را حذف می کند. ذرات رنگدانه به نوک پرزها می‌چسبند، بنابراین آسیاب کردن آنها به طور خودکار صدای روی تخته را یکنواخت می‌کند. ترمووود دور استخر

همچنین سنگ زنی بین لایه ها انسجام مکانیکی خوبی بین لایه های رنگ ایجاد می کند. یک ریزرلوف کوچک و نامرئی از پوشش که پس از آسیاب باقی می ماند، فقط روند پیوند لایه را بهبود می بخشد. انسجام فرآیندی است از تعامل بر اساس چسباندن دو ماده همگن. در مورد خاص ما، دو لایه رنگ.

قبل از اعمال لایه بعدی رنگ، گرد و غبار باید انجام شود. این ذرات گرد و غبار را از روی سطح پاک می کند. همان گرد و غبار متشکل از تکه های رنگ میکروسکوپی که پس از سنباده زدن روی سطح تخته ها باقی ماند. می توانید این کار را با یک برس، یک پارچه مرطوب و خوب ساییده شده، یک جاروبرقی ساختمانی انجام دهید. برای این کار نباید از یک جاروبرقی معمولی خانگی استفاده کرد، به سرعت مسدود می شود و از کار می افتد. اگر غبارگیری را فراموش کنید، انسجام بین لایه های رنگ زیاد نخواهد بود. لایه بعدی پوشش به معنای واقعی کلمه کنده می شود

ترمیم ترمو ایرانی

رنگ آمیزی نما ترموود با رنگ کاپرینول مخصوص چوب ترمو

برای چنین مکانی مانند پانل های بدلی برای برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود در نما، به رنگ خاصی با مقاومت در برابر آب و هوای بالا نیاز دارید. محیط تهاجمی در خیابان در این جنبه تعیین کننده است. این رنگ ها به عنوان رنگ های بسیار مقاوم طبقه بندی می شوند. آنها همیشه چسبندگی بسیار بالایی به بستر دارند و خاصیت ارتجاعی فیلم خشک به خوبی قابل مشاهده است. لایه رنگ سخت، استحکام کششی، مقاوم در برابر سایش، با مقاومت حرارتی و بیولوژیکی خوب است. رنگدانه رنگ ها مقاومت خوبی در برابر اشعه ماوراء بنفش و در نتیجه محو شدن دارد. آنچه برای تکمیل از یک تیر کاذب نیاز دارید.

بر اساس این معیارها، رنگ آمیزی با رنگ لاتکس نخبه، Nordica Eko 3330 – 03، کاملاً مناسب است. این یک رنگ عالی است. بهتر است از آن بر روی چوب های کاذب با پرایمر دوتایی “Teknol” 1881 استفاده شود. با توجه به فناوری آماده سازی مناسب چوب و همان رنگ آمیزی، ما ضمانت 5 ساله کار خود را می دهیم، اگرچه همانطور که در بالا ذکر کردیم با با درجه بالایی از احتمال، “Nordica Eko” روی پانل های چوبی زیر یک میله، روی نما 10 تا 15 سال بیکار خواهد ماند. در عمل ما چنین نمونه هایی وجود دارد.

اگر نقاشی روی یک نمای از قبل نصب شده ساخته شده از چوب بدل شده انجام شود، شما عمداً خطر انقباض و در نتیجه ظاهر شدن نوارهای زرد رنگ “خار” رنگ نشده در امتداد هر تخته را می پذیرید. احتمال اینکه این اتفاق بیفتد بسیار زیاد است، تقریباً 99.9٪. قیمت ترموود تراس

ترموود

مساحت نمای خانه بزرگ است ، بنابراین ما حتی گزینه هایی را برای تکمیل زیر میله برای کار با قلم مو در نظر نمی گیریم ، فقط سکوها را با هوا یا اسپری بدون هوا رنگ آمیزی می کنیم. ما بر روی ایستگاه های اسپری بدون هوا با فناوری پیشرفته تمرکز خواهیم کرد. شما می توانید در مورد مزایای آنها نسبت به دریچه های هوا صحبت کنید، اما ما روی دو مورد اصلی تمرکز خواهیم کرد. مصرف رنگ بالا که مخصوصاً برای رنگ آمیزی مناطق بزرگ مناسب است. زیبایی و دوام پوشش. تمام کاربرد های چوب ترمو

اگر پس از انجام یک نوار تست، در امتداد لبه ها از مرکز “غیر رنگ” دارید، به دلیل رنگ اضافی روی لبه ها، این به وضوح قابل مشاهده است. مشکل با تنظیم صاف فشار حل می شود. اگر کمکی نکرد، نازل خود را به نازل کوچکتر تغییر دهید. از نقطه نظر فنی، این مشکل را می توان با تغییر ویسکوزیته سیستم رنگ آمیزی حل کرد، اما نقاشان و دکوراتورهای برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود معتقدند که بهتر است همانطور که توسط تکنسین توصیه شده است، ویسکوزیته را ثابت نگه دارید، دقیق با DIN ثانیه. دانشمندان، شیمیدانانی که آن را گردآوری کردند، عوامل زیادی را در نظر گرفتند که برای افراد خارجی آشکار نبود.

هنگام نقاشی روی یک سطح عمودی، دقیقاً اینها هستند که بر روی نما غالب است، تفنگ را عمود بر سطح مورد نظر در فاصله 25 تا 30 سانتی متر نگه دارید. عرض لایه لایه “نوار” روی ” نوار» 50 درصد است. این تاکتیک ضخامت صحیح لایه مرطوب را تعیین می کند و به طور خودکار شما را در برابر محو شدن بیمه می کند.

اگر نقاش – دکوراتور با سابقه طولانی نقاشی (بیش از 7 سال) نیستید، در استفاده از سمپاش های بدون هوا بسیار مراقب باشید. همیشه، اسلحه را روی ایمنی قرار دهید، بگذارید به حرکت خودکار شما تبدیل شود، در سطح رفلکس بی قید و شرط. اسلحه را به سمت لباس، پارچه یا بدنه نگیرید. فشار مشعل بسیار زیاد است، اگر به طور تصادفی آن را روشن کنید، می توانید مواد سمی (رنگ) را به صورت زیر جلدی تزریق کنید. طراحی تراس و بالکن

در طرح های متداول چند لایه برای رنگ آمیزی نما، از همان الگوریتم اصلی، از سنگ زنی اولیه تا بین لایه ای، مانند طرح های دکوراسیون داخلی پیروی می شود. این فقط در سطح مولکولی، به شکل استفاده از رنگ های بسیار مقاوم در داخل طرح، و به خصوص پرایمرهای قارچ کش ضد عفونی کننده قوی اصلاح می شود.

ترمو وود

با رنگ آمیزی خود، بلافاصله تنظیم کنید، بعید است که بتوانید 5 سال گارانتی برای خود بدست آورید. احتمال این امر تقریباً به همان اندازه است که اگر شما جراح نیستید، کتاب مرجع پزشکی ویدال را بخوانید، به خود بی‌حسی موضعی بدهید و با گرفتن یک چاقوی جراحی در دستان خود، حفره شکم خود را باز کنید و شروع به برداشتن آپاندیسیت خود کنید. چنین تصمیماتی فقط توسط متخصصان درجه یک، جراحان، در شرایط شدید در ایستگاه قطبی گرفته می شود طراحی روف گاردن

کیفیت معروف نقاشی ما، هم افزایی (نتیجه تلاش مشترک مداوم) نقاشان، دکوراتورها، فن‌آوران، رنگ‌شناسان چیره دست و شیمیدان‌های علمی از آزمایشگاه‌هایی است که با آن‌ها همکاری می‌کنیم. این یک تجزیه و تحلیل مداوم از اطلاعات دریافتی در مورد مواد رنگ آمیزی است، از جمله موارد جدید از دنیای نقاشی و بازخورد از اشیاء تکمیل شده. حرفه ای بودن ما به این شکل شکل می گیرد.

در صورت تمایل نقاشان و دکوراتورهای معروف ما با کمال میل شما را در رنگ آمیزی نما یاری خواهند کرد. تکمیل داخلی و خارجی تقلید چوب مشخصات ما است. کیفیت حرفه ای واقعی را از برای ترمیم رنگ چوب ترمووود و رنگ آمیزی مجدد چوب ترمو وود با رنگ هلندی کاپرینول تعمیر رنگ چوب ترموود دریافت خواهید کرد. شما می توانید رنگ نما را برای چوب در کاتالوگ ما انتخاب کنید. ما با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد، در مسکو و سن پترزبورگ.

تعمیر رنگ چوب ترمو وود

رنگ چوب یا روغن؟ بهترین دفاع

رنگ چوب یک سوسپانسیون رنگدانه ای همگن است که پس از سفت شدن در یک لایه نازک بر روی سطح، عملکرد محافظتی و زیبایی را برای چوب انجام می دهد.

روغن نوعی رنگ پراکنده مصنوعی است که نوع خاصی از تعامل با چوب دارد. ترمووال

این پوشش ها با چوب متفاوت عمل می کنند، تفاوت رنگ و روغن برای چوب آنقدر زیاد است که نیاز به توضیح مرحله به مرحله دارد.

مزایای رنگ برای چوب:

 • رنگ ها با مقدار زیادی رنگدانه متمایز می شوند که به شما امکان می دهد رنگی را که می خواهید روی چوب ببینید ایجاد کنید.
 • رنگ چوب با رنگدانه اشباع شده است که به طور موثر لیگنین چوب را از تخریب توسط اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.
 • رنگ ها به دلیل مقاومت لایه خشک در برابر رطوبت، تنش مکانیکی و سایش، خواص محافظتی خوبی برای چوب دارند.

معایب رنگ برای چوب:

 • رنگ ها با خاصیت ارتجاعی ناکافی لایه پلیمری مشخص می شوند که در طول تغییر هندسه چوب از بین می رود.
 • رنگ جلوه زیبایی شناختی کمتری دارد، به استثنای طرح های لاک، بافت چوب در واقع قابل مشاهده نیست یا تا حدی مخدوش شده است.
 • رنگ با چوب بر اساس تشکیل یک لایه محافظ روی سطح آن تعامل دارد. این در ابتدا در دراز مدت، در مقایسه با نفت، تعامل مواد (چوب و رنگ) بر اساس چسبندگی را از دست می دهد.
 • رنگ ها، به استثنای موارد نادر، به صورت محلی قابل تعمیر نیستند. در اینجا شما نمی توانید بدون لایه برداری کامل و رنگ آمیزی گران قیمت انجام دهید.

روغن برای چوب:

نقاط ضعف و قوت آغشته به روغن، در بررسی دقیق، به درک بهتر تفاوت رنگ و روغن چوب کمک می کند.

ترمووود ایرانی

معایب روغن برای چوب:

 1. طولانی مدت برای خشک کردن و پلیمریزاسیون. از این نظر روغن بزرک حتی در بین آنها قهرمان است، مدت زیادی خشک می شود.
 2. پوشش چوب با روغن نیاز به رویکرد درست و بسیار حرفه ای دارد. مدل کمد دیواری شیک و جادار

فواید روغن چوب:

 1. زیبایی روغن باور نکردنی بافت چوب به طور کامل برای شما آشکار می شود. شما می توانید سطح طبیعی بودن را با رنگ کردن روغن ها در وسیع ترین محدوده تنظیم کنید.
 2. روغن یک سیستم بدون فیلم است. این، روغن در سطح سلولی، با انتشار، اشباع، با چوب تعامل می کند. عدم وجود یک لایه پلیمری، روغن چوب را به یک محافظ چوب بسیار قابل اعتماد تبدیل می کند. روغن با آن در همزیستی زندگی می کند، همراه با چوب مقاوم در برابر عوامل مخرب خارجی. چوب و روغن یکپارچه کامل را تشکیل می دهند.
 3. مقاومت در برابر سایش بسیار بالا که توسط روغن چوب، چوب در برابر عوامل آب و هوایی و استرس مکانیکی محافظت می شود. اینجا نفت خارج از رقابت است.
 4. قابل تعمیر بدون خرد کردن مجدد، روغن را می توان ترمیم کرد، از جمله به صورت محلی. یک لایه جدید روغن را در جایی که لازم است بمالید و تمام.

ترمووود

خود رنگ آمیزی در هر صورت نتیجه حرفه ای نمی دهد. اگر مایل به رنگ آمیزی با کیفیت حرفه ای هستید، نقاشان و دکوراتورهای معروف ما خوشحال می شوند به شما کمک کنند. خواهید دید که چگونه تابلوهای شما به یک شاهکار واقعی تبدیل می شوند، درست به زیبایی عکس های موجود در کاتالوگ ما.

با خرید هر نوع ماده رنگ یا سفارش رنگ آمیزی آن در لسو بیرژا، محصولات و خدمات باکیفیت را دریافت می کنید. ما با کمال میل در این مورد در مسکو و سن پترزبورگ به شما کمک خواهیم کرد.

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *