معماریکا

رنگ مخصوص چوب ترمووود

رنگ مخصوص چوب ترمووود

رنگ مخصوص چوب ترمووود

فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود مناسب فضای خارجی کف سقف دیوار نما روف گاردن پرگولا آلاچیق ، اجرای رنگ ترموود انواع رنگ و کالیته رنگی قیمت رنگ چوب ترمو

نمای یک خانه چوبی روستایی. خیلی زیبا، خیلی گرم، خیلی عزیز. وقتی برمی گردید، می خواهید از منظره خانه ای زیبا لذت ببرید، جایی که بسیار گرم و دنج است، جایی که شما را دوست دارند و از شما انتظار می رود.

اما اگر ظرف یک یا دو سال پس از رنگ آمیزی، نمای ایده آل شما به اندازه کافی ایده آل نباشد، رنگ شروع به کنده شدن کند و ظاهر کلی خراب شود، چه باید کرد؟

چگونه رنگ مناسب را انتخاب کنید تا بتوانید سالها رنگ را تحسین کنید، چگونه از خود در برابر تولید کنندگان و فروشندگان بی پروا محافظت کنید؟ فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود همه چیز به ترتیب در مقاله ما.

پرگولا چوبی

رنگ نما چه کارایی باید انجام دهد؟

اول از همه، باید به خاطر داشت که رنگ نما نه تنها یک عملکرد زیبایی شناختی، بلکه یک عملکرد محافظ نیز دارد. رنگ باید از چوب در برابر تأثیرات خارجی محافظت کند و خود چوب را در حالت اولیه قرار دهد.

بنابراین، هنگام انتخاب رنگ، باید به وجود ویژگی های زیر توجه کنید: رنگ ترمووود

 •  مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش؛
 •  مقاومت در برابر درجه حرارت بالا؛
 •  مقاومت در برابر مواد شیمیایی تهاجمی؛
 •  مقاومت در برابر رطوبت؛
 •  خواص ضد عفونی کننده

علاوه بر ویژگی های فوق، رنگ باید دارای عنصر تزئینی نیز باشد – فروش رنگ های مخصوص چوب ترموود به طوری که بتوانید دقیقاً رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید.

فلاور باکس

رنگ ها و لاک های ارگانیک و پایه آب

طبیعتاً هر رنگی این همه ویژگی را ندارد. دوام رنگ توسط ترکیب چسب تعیین می شود که پس از خشک شدن، فیلمی را تشکیل می دهد که درخت را از تأثیرات خارجی محافظت می کند. لیست قیمت ترمووود

دو نوع چسب رنگ وجود دارد:

 •  روی حلال های آلی؛
 • محلول در آب

رنگ های مبتنی بر حلال های آلی بوی خاصی دارند و برای مدت طولانی خشک می شوند – فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود از 2 ساعت تا 48 ساعت تا زمانی که کاملا خشک شوند.

رنگ های محلول در آب بوی خاصی ندارند و در عین حال حدود دو تا سه ساعت خشک می شوند تا کاملا خشک شوند.

البته، مزیت رنگ های محلول در آب واضح است – علاوه بر دوستی با محیط زیست، همیشه می توان آن را کمی با آب رقیق کرد تا قوام مورد نظر را به دست آورد، که استفاده از آن را حتی اگر حلال خاصی در دسترس نباشد امکان پذیر می کند. طراحی و اجرا روف گاردن

همچنین، رنگ ها بسته به نوع پایه به دو نوع تقسیم می شوند – بر اساس رزین های مصنوعی (وینیل، اکریلیک، سیلیکون) و بر اساس مواد معدنی (آهک، سیمان و سیلیکات).

در این مقاله ما فقط رنگ های مبتنی بر رزین های مصنوعی را در نظر خواهیم گرفت، زیرا. رنگ های مبتنی بر مواد معدنی برای رنگ آمیزی نماهای چوبی مناسب نیستند.

رنگ‌های وینیل قیمت پایینی دارند، اما از نظر نفوذپذیری بخار، مقاومت در برابر تأثیرات خارجی و ثبات رنگ، بسیار پایین‌تر از رنگ‌های اکریلیک هستند، بنابراین در حال حاضر کمتر در دکوراسیون نما استفاده می‌شوند.

رنگ چوب ترمووود

رنگ های اکریلیک در بین مردم و در بین حرفه ای ها محبوب ترین هستند. فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود مخصوص فضای خارجی کف سقف دیوار نما روف گاردن پرگولا آلاچیق ، اجرای رنگ ترموود انواع رنگ و کالیته رنگی این رنگ ها دارای تمامی خواص مورد نیاز برای سرویس دهی طولانی مدت نما از 10 تا 15 سال می باشد. بعلاوه با هزینه کم در برابر قلیاها مقاوم بوده و به بسیاری از پایه ها چسبندگی خوبی دارند.

رنگ‌های سیلیکونی در واقع رنگ ایده‌آل برای نمای چوبی هستند: ضد آب، مقاوم در برابر آفتاب، مقاوم در برابر استرس مکانیکی، و همچنین دارای خاصیت ارتجاعی هستند که به چوب اجازه می‌دهند بدون از دست دادن دوام پوشش، “نفس بکشد”. اما متاسفانه این نوع رنگ به شدت به کیف پول برخورد می کند. طراحی و اجرا تراس

رنگ های اکریلیک-سیلیکونی نیز وجود دارند که بهترین خواص اجداد خود را دارند.

رنگ مخصوص چوب ترمووود

ویژگی های اصلی رنگ های نما

در مورد خواص اصلی رنگ مورد نیاز برای رنگ آمیزی نما، در اینجا می توانیم به شما توصیه کنیم که به نکات زیر توجه کنید:

 1. مقاومت در برابر آب – توانایی رنگ در عدم جذب رطوبت. هرچه ضریب جذب آب کمتر باشد، بهتر است، در غیر این صورت آفات – کپک، خزه – خیلی سریع در زیر پوشش شروع می شوند.
 2. نفوذپذیری بخار – توانایی رنگ برای عبور رطوبت از خانه یا خود درخت. هرچه نفوذپذیری بخار رنگ بیشتر باشد، بهتر است – قارچ در داخل روکش خانه تشکیل نمی شود.
 3. مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش – توانایی رنگ برای حفظ رنگ اصلی خود برای مدت طولانی حتی در زیر اشعه های آفتاب سوزان. رنگ های اکریلیک، اکریلیک-سیلیکونی میله را در این نقطه نگه می دارند.
 4. مقاومت در برابر سایش شاخصی است که نشان می دهد رنگی که انتخاب کرده اید چقدر بادوام است. فروش رنگ های مخصوص چوب ترموود نما، به هر شکلی، نیاز به مراقبت دارد تا به نظر برسد که اخیراً ساخته شده است. مقاومت در برابر سایش معیاری است که نشان می دهد یک پوشش چند چرخه تمیز کردن را می تواند تحمل کند.
 5. مصرف رنگ فاکتور مهمی است که میزان نیاز شما را نشان می دهد. همیشه می توانید به این اطلاعات در بانک نگاه کنید یا از فروشنده بپرسید.
 6. و البته زمان خشک شدن . این فاکتور بستگی به مدت زمانی دارد که می توانید لایه بعدی رنگ را اعمال کنید. فلاور باکس

بنابراین، شما رنگ را انتخاب کردید، نمای فوق العاده ما را رنگ کردید و یک سال تمام نمای اصلی را تحسین کردید. فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود مخصوص فضای خارجی کف سقف دیوار نما روف گاردن پرگولا آلاچیق ، اجرای رنگ ترموود انواع رنگ و کالیته رنگی اما، با آمدن فصل بعد، متوجه می‌شوید که نما کم‌رنگ شده، گوشه‌ها این‌جا و آنجا ترک خورده، یا شاید کل صورت یکی از تخته‌ها تاب برداشته است. پس چه اتفاقی افتاده؟ چرا فروشنده عمر مفید تا 15 سال را تضمین کرد، اما در واقعیت معلوم شد که اینطور نیست؟

رنگ چوب ترمووود

رنگ های صنعتی و عمومی ساختمان، چه فرقی دارد

به یاد داشته باشید، قبل از خرید رنگ، حتماً باید از فروشنده بپرسید رنگی که انتخاب کرده اید متعلق به کدام خط تولید است!

یک فروشنده خوب به شما خواهد گفت که رنگ به دو دسته کلی ساختمانی (فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود) و حرفه ای تقسیم می شود. و البته او یک خط حرفه ای را دقیقاً برای نیازهای شما ارائه می دهد.

ولی متاسفانه فرق میکنه… آلاچیق

در اکثر فروشگاه ها، این خط ساخت و ساز عمومی است که یافت می شود. تفاوت اصلی آن با خط حرفه ای این است که سازنده نمی داند رنگ در چه شرایطی استفاده می شود، روی چه ماده ای اعمال می شود و البته اینکه چه کسی و به چه روشی این کار را انجام خواهد داد.

بنابراین، تولید کنندگان یک خط ساخت و ساز عمومی یک رنگ جهانی مناسب برای هر درخت (و احتمالاً نه تنها یک درخت) و برای هر کاربر ایجاد می کنند، در حالی که این تقسیم بندی اغلب فقط در زمینه کاربرد – برای نما یا کارهای داخلی است.

فروش چنین رنگی سودآور است – شخص دوباره برای رنگ باز خواهد گشت، زیرا نمای او از ایده آل بودن خارج شده است و خریدار بارها و بارها برمی گردد.

خط حرفه ای رنگ ها دقیقاً در زمینه کاربرد تنظیم شده است – فقط برای نما، فقط برای فضای داخلی، یا می توان از آن برای کارهای داخلی و خارجی استفاده کرد. علاوه بر این، رنگ های حرفه ای عمر مفید بسیار بیشتری دارند – برای کارهای نما از 8 تا 15 سال، بسته به نوع پوشش، در دکوراسیون داخلی تا زمانی که مالک از رنگ خسته شود. تی وی وال با چوب ترمو

رنگ مخصوص چوب ترمو وود

دومین چیزی که باید از فروشنده بپرسید این است که چگونه رنگ را به درستی اعمال کنید

سازنده می داند: برای اینکه پوشش روی نما عمر مفید اعلام شده را داشته باشد، فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود باید به همراه یک پرایمر مناسب روی مواد آماده شده اعمال شود. بنابراین، هنگامی که نقاشان حرفه ای از تکنیک رنگ آمیزی پیروی می کنند، به یقین می توان گفت که درخت مراحل زیر را طی می کند:

 1. سنگ زنی – باز کردن منافذ، صاف کردن سطح درخت.
 2. پوشش با یک لایه آغازگر – ضد عفونی کننده و ایجاد یک لایه چسب.
 3. پوشش با یک لایه رنگ؛
 4. سنباده زدن مجدد برای برداشتن توده های برجسته به طوری که درخت صاف و بدون یک بریدگی شود.
 5. استفاده از لایه دوم رنگ

اگر این مراحل را دنبال کنید، بسته به سیستم رنگ انتخابی، درخت در واقع 8 تا 15 سال قبل از نوسازی دوام خواهد داشت. چوب ترمو با ضمانت

ترمو نما

علاوه بر این، یک فروشنده خوب از شما می پرسد که چگونه می خواهید رنگ را – بدون هوا، با تفنگ اسپری یا به تنهایی – با قلم مو یا غلتک اعمال کنید.

دستیابی به یک لایه رنگ واقعاً یکنواخت تنها زمانی امکان پذیر است که در یک کارخانه رنگ آمیزی با استفاده از سمپاش بدون هوا انجام شود. احتمالاً رگه هایی از رنگ را دیده اید که بعد از قلم مو باقی می مانند؟ بنابراین رنگ نیز به طور ناهموار با غلتک اعمال می شود – به دلیل شمع ناهموار روی غلتک، به جای نوارها، غده های کوچک و فرورفتگی ها ایجاد می شود.

هنگام استفاده از ایربرس، رنگ یکنواخت تر اعمال می شود. فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود مخصوص فضای خارجی کف سقف دیوار نما روف گاردن پرگولا آلاچیق ، اجرای رنگ ترموود انواع رنگ و کالیته رنگی اما برس هوا رنگ را با هوا اسپری می کند که به کوچکترین حباب ها اجازه می دهد تا زیر پوشش قرار بگیرند و آن را ضعیف تر و کوتاه مدت کنند. به همین دلیل است که نقاشان حرفه ای از سمپاش های بدون هوا استفاده می کنند – رنگ به طور یکنواخت اعمال می شود، حباب های هوا وارد نمی شوند و در نتیجه شما برای چندین فصل پوشش دارید.

چگونه برای رنگ آمیزی خانه خود پیمانکار انتخاب کنیم و اشتباه نکنیم

البته همه افراد زمان یا فضای کافی برای رنگ آمیزی نمای خود را ندارند، ساده ترین راه تماس با شرکتی است که این کار را برای شما انجام می دهد. فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود می‌پرسید چگونه یک شرکت قابل اعتماد را تشخیص دهیم؟ بسیار ساده – چنین شرکت هایی 3-5 سال کار خود را تضمین می کنند.  رنگ چوب فضای خارج نمایندگی رنگ چوب کندسوز آب گریز ضد اشعه UV

در مورد انتخاب رنگ – شرکتی که برای مشتریان، شهرت خود ارزش قائل است و فقط به دنبال سود نیست، همیشه به همه سؤالات پاسخ می دهد، نه تنها سایه، بلکه نوع مناسب رنگ را نیز به شما پیشنهاد می دهد و به شما کمک می کند. ، روش کاربردی آن است که به لطف آن نمای شما برای سال های آینده خواهد درخشید.

پس بیایید خلاصه کنیم. علاوه بر خواص مهم رنگ مانند نور، مقاومت در برابر رطوبت، نفوذپذیری بخار و مقاومت در برابر سایش، مهم است که از سازنده یا فروشنده بفهمید این رنگ متعلق به کدام خط است، چگونه و با چه چیزی رنگ را به درستی اعمال کنید. .

و اگر ناگهان شنیدید که هر رنگی تا 15 سال قیمت دارد و فرقی نمی‌کند که مواد قبل از رنگ‌آمیزی آماده شده باشند یا نه، پس برگردید و در اسرع وقت این فروشگاه را ترک کنید.

رنگ مخصوص چوب ترمووود

روغن مبتکرانه نما و روکش ، فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود

هر صاحب یک خانه خصوصی می خواهد خانه اش سبکی خاص و متفاوت از ساختمان های دیگر به دست آورد، به طوری که به طور قابل اعتماد از تأثیرات نامطلوب طبیعی محافظت شود، به طوری که طول عمر مفید را خشنود کند، و باعث وحشت و محاسبه قبلی نشود. هزینه ها فروش چوب ترمو در شیراز ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی

برای این کار چه باید کرد؟ سعی نکنید راه حل های پیچیده پیدا کنید، پاسخ واضح است – تازگی سازنده ایتالیایی رنگ و لاک روغن فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود مخصوص فضای خارجی کف سقف دیوار نما روف گاردن پرگولا آلاچیق ، اجرای رنگ ترموود انواع رنگ و کالیته رنگی به شما کمک می کند.

طیف وسیعی از روغن های هیدرولیک خلاقانه ، فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود

این روغن معمولی نیست که ما عادت داریم سطوح چوبی را با آن بپوشانیم. این یک نوع روغن بر پایه آب است که ترکیبی از ترکیب دو جزء آلکیدها و اکریلیک ها است.

این ابزار هنگام پردازش ایوان ها، درختان، پله ها، نماهای خانه های چوبی، نرده ها، کف های فضای باز و سایر ساختمان های چوبی کاملاً مفید خواهد بود.

مزایای روغن هیبرید رنر ، فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود

 • ترکیب برای استفاده در سطوح خارجی، حاوی امولسیون های روغن محافظ و رزین های رقیق شده با آب؛ سقف متحرک آلاچیق
 • اثر ضد آب عالی، پوشش مقاوم در برابر سایش و بدون لغزش؛
 • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و محو شدن در نور مستقیم خورشید؛
 • به طور خاص برای انواع چوبی که دارای تانن اندک اجزای چوب هستند، ساخته شده اند، اینها موادی از کاج، صنوبر، سدر و کاج اروپایی هستند.
 • روکش تغییر نمی کند، فرسوده نمی شود، حباب نمی شود یا پوسته نمی شود.
 • استفاده آسان، به سرعت جذب می شود.
 • بدون رنگ آمیزی بعدی، سطح را با همان روغن تجدید کنید.
 • با توجه به کاتالوگ های فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود مخصوص فضای خارجی کف سقف دیوار نما روف گاردن پرگولا آلاچیق ، اجرای رنگ ترموود انواع رنگ و کالیته رنگی به راحتی می توان در هر رنگ و تنی که نیاز دارید رنگ آمیزی کرد.

رنگ چوبی سونا

نحوه استفاده از روغن های گیاهی ، فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود

روغن با اسپری، برس زدن و غلتک زدن اعمال می شود. در حین استفاده، دمای خود روغن، هوای اطراف و جسم مورد درمان به هیچ وجه نباید کمتر از 10 درجه باشد. اگر رژیم دما نقض شود، کیفیت و قابلیت اطمینان پوشش بدتر می شود. قبل از استفاده، ترکیب باید کاملاً تکان داده شود. بقایای ترکیب را نباید در زهکشی فاضلاب ریخت.

اکنون روند استفاده از روغن را در نظر بگیرید. و برای اینکه پوشش برای مدت طولانی دوام بیاورد، محافظت و ظاهر مناسب را فراهم کند، لازم است سطح مورد نظر آماده شود. و این یعنی عینک و ماسک تنفسی میزنیم و به آسیاب کردن ادامه میدهیم. برای این منظور، آسیاب هایی با دانه 100 – 120 واحد وجود دارد. گرد و غبار ته نشین شده و ذرات کوچک کثیفی را حذف می کنیم.

برای اینکه ساختمان شما به طور قابل اعتماد از هرگونه عفونت قارچی، کپک و پوسیدگی محافظت شود، نباید در مصرف آنتی سپتیک صرفه جویی کنید. از ترکیبات فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود استفاده کنید. ما چوب را به وفور و به طور کامل خیس می کنیم ، از لکه نمی ترسیم ، این ترکیب ضرری ندارد ، زیرا مطلقاً هیچ رنگی ندارد و همچنین به سرعت در سطح جذب می شود. 2-3 ساعت طول می کشد تا ترکیب خشک شود. رنگ چوب ترمو فضای خارجی چگونه ترمووود را رنگ آمیزی کنیم

رنگ مخصوص چوب ترمو

حال برای اینکه پس از درمان با ماده ضدعفونی، شمع های برآمده را از بین ببریم و در نتیجه از جذب رطوبت جلوگیری کنیم، مجدداً از آسیاب با همان ساینده استفاده می کنیم. اکنون سطح سازه چوبی برای مرحله بعدی – رنگ آمیزی با روغن های فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود مخصوص فضای خارجی کف سقف دیوار نما روف گاردن پرگولا آلاچیق ، اجرای رنگ ترموود انواع رنگ و کالیته رنگی در سه لایه آماده است.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

مهم! هنگام انتخاب رنگ روغن، به یاد داشته باشید که رنگ های خیلی روشن به شدت در معرض “حمله” اشعه ماوراء بنفش هستند و هیچ کاری نمی توان در مورد آن انجام داد، و رنگ های خیلی تیره، به خصوص آنهایی که در آفتاب هستند، گرم می شوند و دمای اتاق را افزایش می دهند و نه فقط. گرمای بیش از حد باعث ایجاد استرس داخلی در چوب می شود و می تواند باعث ایجاد ترک در مواد شود.

لایه اول آماده است، بگذارید 2-3 ساعت خشک شود. فراموش نکنید که ترکیب را کاملاً مخلوط کنید! سنباده زدن متوسط ​​با شن ریز، حذف گرد و غبار و روغن کاری مجدد. در صورت لزوم ، روغن را می توان با آب از 3 تا 5٪ رقیق کرد. در همان زمان، پخش پذیری روغن افزایش می یابد، تشکیل همپوشانی کاهش می یابد. بگذارید 3 ساعت خشک شود. لایه نهایی روغن را بمالید.

مایلیم متذکر شویم که محصول جدیدی از فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود در بازارهای ساختمانی به خصوص روغن کاج اروپایی فروش رنگ های مخصوص چوب ترمووود ظاهر شده است. کار کردن با چنین ترکیباتی لذت بخش است، بدون سر و صدا و سردردهای غیر ضروری، همه چیز آسان و ساده است، و مهمتر از همه از نظر کیفی، کارآمد!

کانال you tube شرکت معماریکا

3 دیدگاه دربارهٔ «رنگ مخصوص چوب ترمووود»

 1. بازتاب: نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمووود | معماریکا

 2. بازتاب: بهترین رنگ برای چوب ترمو | معماریکا

 3. بازتاب: رنگ چوب ترمو وود | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *