معماریکا

نمایندگی ترمووود

نمایندگی چوب ترمو فروش ارزان قیمت شیراز اصفهان تبریز خوزستان

ترمووود چیست و در کجا استفاده می شود

چوب به عنوان محبوب ترین، ایمن ترین و دوستدار محیط زیست در نظر گرفته می شود. بر خلاف آجر، بتن و سایر مواد مصنوعی، چوب در معرض تغییر شکل، پوسیدگی، قالب و سایر پدیده های منفی است. برای جلوگیری از این اتفاق، درخت با ترکیبات خاصی درمان می شود، اما به اصطلاح چوب حرارتی نیز وجود دارد.نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان لیست قیمت ترمووود

این نوع خاصی از چوب است که نه با مواد شیمیایی، بلکه با دمای بالا پردازش شده است. این ماده اغلب به عنوان چوب فوق العاده یا ماده قرن 21 شناخته می شود. بیشتر در مورد چیستی آن در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت. از آن، خواننده یاد می گیرد که چوب حرارتی چگونه ساخته می شود، برای چه استفاده می شود و چگونه در ساخت و ساز استفاده می شود. به عنوان اضافات، مقاله حاوی عکس ها و چندین فیلم در مورد موضوع انتخاب شده و همچنین مطالب جالب برای دانلود است.

نمایندگی چوب ترمو
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

درخت کاج مخصوص ترمووود

چوب ترمووود اول از همه یک ماده تزئینی است که هم برای اندود داخلی و هم برای پوشش بیرونی دیوارهای خانه ها، سقف های سوهان، نرده ها و عناصر تزئینی مختلف استفاده می شود. با توجه به این، چندین روش برای پردازش ترمووود وجود دارد تا ظاهر خاصی به آن ببخشد، و همچنین (اگر در مورد استفاده خارجی صحبت می کنیم) از اثرات محیط نامطلوب خارجی محافظت کنید.

در فرآیند عملیات حرارتی خود، به لطف امکان انتخاب حالت، می توان ترمووود با سایه های مختلف از همان گونه های چوب – از طلایی روشن تا قهوه ای تیره یا شکلاتی به دست آورد. هر چه چوب بیشتر در معرض دما قرار گیرد، تیره تر است. هنگام سفارش چوب حرارتی، بسته به پروژه داخلی یا خانه آینده، می توانید سایه خاصی را انتخاب کنید – روشن تر یا تیره تر. متخصصان ما تغییراتی را در فرآیند فناوری ایجاد می‌کنند و در نتیجه چوبی را دریافت می‌کنیم که برای کارهای طراحی شما مناسب است.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

ماهیت تولید ترمووود، به طور کلی، به یک فرآیند شیمیایی خلاصه می شود. این ترموهیدرولیز چوب در شرایط دسترسی محدود به هوا در فضای بخار آب در محدوده دمایی 150-240 درجه سانتیگراد است. تفاوت در تفاوت های ظریف است. بنابراین، برای فرانسوی ها، به دست آوردن چوب حرارتی با استفاده از فناوری نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان به چرخه عملیات متوالی خشک کردن چوب با رطوبت طبیعی در دمای بالا، اصلاح حرارتی و خنک سازی چوب در یک محفظه در فضایی از بخار آب و گازهای آزاد شده کاهش می یابد. از چوب

نمایندگی چوب ترمو شیراز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

انتشار بیش از حد بخار-هوای تولید شده در طول خشک شدن و اصلاح حرارتی چوب با سوزاندن در یک مشعل گازی استفاده می شود. یکی دیگر از فناوری های فرانسوی Retification مبتنی بر استفاده از نیتروژن به جای بخار آب به عنوان یک محیط محافظ است. علاوه بر این، اصلاح حرارتی خود در دمای 200-260 درجه سانتیگراد انجام می شود. این روش در مجموع 7-16 ساعت طول می کشد.

یکی از ویژگی های فناوری PLATO که در هلند اختراع شده است، پردازش چند مرحله ای “رطوبت – گرما – فشار” است که توسط هیدرولیز حرارتی چرخه ای چوب در دمای 150-180 درجه سانتیگراد و فشار تا 1.6 مگاپاسکال انجام می شود. اتوکلاو چندین مرحله پردازش چوب را طی می کند.فلاور باکس

ابتدا تا دمای تغییر حرارت حرارت داده می شود، سپس در آب داغ با دمای 150-180 درجه سانتی گراد تحت فشار قوی قرار می گیرد و پس از آن سرد می شود و سپس خشک می شود. از قبل خشک شده است، دوباره گرم می شود. و دوباره خنک و همه اینها بیش از 20 ساعت طول می کشد. اما آلمانی‌ها که فناوری نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان را توسعه دادند، شروع به پختن چوب در روغن داغ (بذر کتان، آفتابگردان، کلزا، روغن بلند و غیره) کردند.

با در نظر گرفتن هزینه محصول مورد نیاز برای پردازش، حدس زدن قیمت چنین برد حرارتی دشوار نیست. فناوری فنلاند برای ساخت چوب حرارتی متفاوت است به این دلیل که اصلاح حرارتی چوب در یک فضای محافظ بخار آب در دمای 185-212 درجه سانتیگراد انجام می شود که در آن میزان اکسیژن به 3.5٪ کاهش می یابد. کل فرآیند به پنج مرحله تقسیم می شود.

ابتدا چوب در فضای بخار-هوا با فشار بیش از حد گرم می شود. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان فرآیند ترموهیدرولیز به خودی خود در اتمسفر بخار-هوا با فشار بیش از حد جزئی انجام می شود.

در مرحله سوم، چوب در فضای بخار-هوا با فشار معمولی تا دمای 100 درجه سانتی گراد خنک می شود. و سپس تهویه چوب برای رساندن رطوبت آن به مقادیر مشخص شده: از 4 تا 6٪. مرحله آخر: خنک کردن مواد تا دمای 30-40 درجه سانتیگراد. بعلاوه، شتاب زدگی در این امر نابجاست.

نمایندگی چوب ترمو شیراز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان
  خواص غیر معمول آسپن را بخوانید

طبق فناوری فنلاند، کل مدت زمان پردازش چوب از پیش خشک شده حدود دو تا سه روز است. اگر از مواد مرطوب استفاده شود، چرخه اصلاح حرارتی متناسب با زمان خشک شدن افزایش می یابد.

رنگ آمیزی ترمووود

تقریباً همه انواع ترمووود دارای بافت زیبای برجسته ای هستند که پوشش آن با ترکیبی خاص ظاهری واقعاً منحصر به فرد می بخشد. دو نوع چنین پردازش وجود دارد – رنگ آمیزی و رنگ آمیزی.

تولید شده با کمک Azure – این یک ترکیب منحصر به فرد است که اساس آن مخلوطی از روغن های طبیعی و سقز صمغ تصفیه شده است. لاجورد یک پوشش تقریباً شفاف است که کمی سایه چوب را تغییر می دهد و زیبایی طبیعی آن را برجسته می کند. لازم به یادآوری است که این یک پوشش رویی است که در چندین لایه روی سطح درمان شده اعمال می شود. این نه تنها دارای خواص تزئینی، بلکه محافظ نیز می باشد. آلاچیق

رنگ آمیزی لاجوردی اعمال می شود. برای این کار از رنگدانه های خاصی استفاده کنید. چنین پوششی نه تنها بر بافت تأکید می کند، بلکه سایه چوب را نیز کمی تغییر می دهد و آن را برای یک فضای داخلی خاص مناسب ترین می کند.

نمایندگی چوب ترمو شیراز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

رنگ آمیزی

رنگ آمیزی چوب ترمووود با رنگ مخصوص نیز به طور گسترده انجام می شود. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان در این حالت، رنگ نیز به اندازه کافی شفاف است که بافت الیاف را پنهان نکند و در عین حال سایه خاصی بدهد. و همچنین لاجورد، برای راه حل های طراحی استفاده می شود و به عنوان محافظ اضافی برای سازه ها و مبلمان در فضای باز و داخلی عمل می کند.

خواص چوب ترمو

این یک ماده طبیعی و کاملاً سازگار با محیط زیست است و دارای تعدادی خواص منحصر به فرد در مقایسه با چوب های زینتی و ساختمانی معمولی است:

  • کاهش رطوبت تعادل در سطح 4-8٪، که 4-6 برابر کمتر از خشک کردن صنعتی معمولی است.
  • مقاومت در برابر پوسیدگی (به دلیل دمای بالای پردازش، پلی ساکاریدها در چوب تجزیه می شوند که در برابر رطوبت کم تعادل، شرایط را برای ظهور و تولید مثل قارچ، قالب و هر گونه میکروارگانیسم از بین می برد).
  • هندسه پایدار محصولات در حال کار، صرف نظر از تغییرات دما و رطوبت (نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان خطر تورم به 90٪ کاهش می یابد).
  • توانایی دادن به انواع ارزان چوب ظاهر گونه های عجیب و غریب و چوب قدیمی و دریافت هر گونه سایه از زرد روشن تا تقریبا سیاه (صرف نظر از نوع چوب) در کل عمق محصول.
  • بهبود 30 درصدی در خواص عایق حرارتی چوب، که چوب ترمووود را به یک ماده ایده آل برای سونا، حمام و روکش داخلی خانه تبدیل می کند.
  • رطوبت سنجی کم (جذب رطوبت 5 برابر کاهش می یابد).قیمت کابینت نئوکلاسیک
  • هدایت حرارتی کم و چگالی بالا ساختار؛
 • وزن سبک تر از چوب خشک شده در کوره؛ • محتوای کم رزین در ترکیب مخروطیان.
 • دوام بیولوژیکی؛
 • سازگاری با محیط زیست (درمان حرارتی شامل معرفی هیچ گونه افزودنی شیمیایی نیست، فقط بخار و دما است که در نتیجه محصول سازگار با محیط زیست باقی می ماند).خواص چوب حرارتی.
نمایندگی چوب ترمو شیراز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

تکنولوژی عملیات حرارتی چوب ترمو

فن آوری پردازش استاندارد (با توجه به تولید کننده دکینگ ترمووود قابل تغییر است):

خشک کردن.

دمای 100-130 درجه سانتیگراد برای مدت طولانی در یک کوره مخصوص نگهداری می شود، عملیات بخار انجام می شود. خشک کردن تا زمانی که تمام رطوبت از چوب خارج شود ادامه می یابد.

حرارت درمانی.

افزایش دما در کوره – بسته به نوع چوب تا 180-240 درجه سانتیگراد. محیط بخار محافظ از آتش سوزی جلوگیری می کند و ترکیب شیمیایی چوب را اصلاح می کند. عملیات حرارتی تا 3 ساعت طول می کشد.

خنک کننده.

پس از عبور از مقدار پیک، دما به تدریج توسط سیستم آبیاری قطره ای کاهش می یابد. در حدود 80-90 درجه سانتیگراد، چوب ترمووود مرطوب می شود. رطوبت باقی مانده ایده آل 4-7٪ است. خنک سازی 5-15 ساعت طول می کشد.

تجربه عملی، آموزش عالی ساختمانی. من در مورد تعمیر و ساخت به زبان قابل فهم صحبت می کنم
یک سوال بپرسید
در فرآیند پردازش از فرمالدئید، نرم کننده و اصلاح کننده استفاده نمی شود: نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان چوب ترمووود طبیعی سازگار با محیط زیست باقی می ماند و تمام خواص مفید را حفظ می کند. مواد اولیه چوب ترمووود گونه‌های چوبی معمولی هستند که تحت فرآیند پردازش حرارتی قرار گرفته‌اند که ماهیت آن اثر تولید دماهای بالا بر روی گونه‌های چوب شناخته شده است.قیمت کابینت کلاسیک

صحبت از چوب ترمووود، که تولید آن به هیچ وجه دانش فنی نیست، باید توجه داشت که فناوری ساخت آن شامل گرمایش گام به گام چوب تا 210 درجه تحت فشار ثابت است. این فرآیند تصفیه هیدروترمال نامیده می شود و شامل سه جزء ثابت است: دمای بالا، چوب و آب.

نمایندگی چوب ترمو خوزستان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

پیشرفت های نوآورانه و دستکاری های بیوشیمیایی

پیش از این، چوب با مواد شیمیایی که از مواد در برابر اثرات مخرب کپک و پوسیدگی محافظت می کرد، اصیل شده بود. اما این گزینه حاکی از احتمال آسیب رساندن به بدن توسط معرف های شیمیایی است. فن‌آوری‌های نوآورانه مدت‌ها پیش رفته‌اند، و توسعه‌دهندگان روش جدیدی را برای اصلاح مواد رایج در ساخت و ساز پیشنهاد کرده‌اند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

از یک متخصص بپرسید
چرا ترمووود پس از فرآوری استحکام خود را از دست نمی دهد؟
ترکیب ساختاری چوب شامل سلولز و همی سلولز می باشد که دستکاری بیوشیمیایی آنها مبنای تولید چوب ترمو اصلاح شده است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان در طول فرآیند ساخت چوب ترمووود، که فناوری آن شامل تغییرات بیوشیمیایی در ساختار چوب است، تجزیه همی سلولز رخ می دهد، در حالی که ساختار مولکولی سلولز ثابت می ماند.
درخت لیندن را بخوانید   : شرح تنه، تاج، میوه ها، گل ها

این راه اصلی برای بهبود عملکرد چوب قبلی ناپایدار است. اهمیت کمتری در این فرآیند به تبخیر مواد استخراجی چوب و همچنین اجزای واکنشی که در معرض حمله شیمیایی قرار می‌گیرند داده می‌شود.

سایر روش های تولید چوب ترمو

فرآیند ساخت چوب ترموود بسیار ساده است – در واقع، در معرض دمای طولانی مدت قرار می گیرد و در نتیجه خالی می شود. به این معنا که سلولز تا حدی در آن می سوزد، تمام رزین های موجود بیرون می آیند و ساختار خود الیاف تغییر می کند – درخت، همانطور که بود، کاراملی می شود، به همین دلیل نرخ بسیار بالایی به دست می آورد، به همین دلیل ارزش دارد. . عملیات حرارتی چوب را می توان به چهار روش مختلف انجام داد.قیمت کابینت مدرن

نمایندگی چوب ترمو خوزستان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان
  1. درمان یک مرحله ای با بخار فوق گرم در دمای 150-200 درجه سانتیگراد. به این ترتیب، آنها به اصطلاح، یک درخت حرارتی استاندارد را دریافت می کنند که می توان آن را در فروشگاه های سخت افزاری بزرگ خریداری کرد.
  2. درمان چند مرحله ای با بخار فوق گرم تحت فشار. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان در بیشتر موارد، این فناوری برای چوب های خشک نشده قابل استفاده است – ابتدا در محفظه ای که فشار 1.6 بار در آن ایجاد می شود به مدت چند ساعت با بخار تصفیه می شود و سپس خشک می شود. در طول فرآیند خشک کردن، یک بار دیگر گرم می شود تا ویژگی های فنی بهبود یابد.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

 1. درمان با روغن داغ این روش پردازش چوب حرارتی شامل قرار دادن آن در روغن نباتی و گرم کردن آهسته آن است. در فرآیند چنین قرار گرفتن، چوب مقدار مشخصی روغن را جذب می کند، در نتیجه توانایی مقاومت در برابر رطوبت و عدم ترک خوردن در هنگام خشک شدن را به دست می آورد.
 2. پردازش چوب در یک محیط گاز بی اثر – معمولاً در نیتروژن در فشار بالا و محتوای اکسیژن کم. این فرآیند به رتیفیکاسیون معروف است و با کیفیت ترین چوب ترمووود تولید می شود.

نتیجه این همه نوع پردازش چیست؟ چه خواصی از این طریق به آن داده می شود؟ اما با این لحظه ما بیشتر برخورد خواهیم کرد.

نمایندگی چوب ترمو خوزستان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

بهترین انواع ترمووود برای اصلاح

تخته حرارتی علاوه بر مشخصات فنی، رنگ و بافت را تغییر می دهد، تغییرات خاص به چوب بستگی دارد. با این حال، همه گونه ها به یک اندازه با قرار گرفتن در معرض حرارت تحمل نمی شوند. مناسب ترین گونه برای ساخت چوب ترمووود را در نظر بگیرید:

  • ترموآش. به دلیل خاصیت ارتجاعی نژاد، خاکستر کاملاً عملیات حرارتی را تحمل می کند و به یک خاکستر حرارتی فوق العاده قوی و فوق العاده زیبا با سطح قهوه ای طلایی تبدیل می شود.
  • ترموبرچ بافت منحصر به فرد توس – یک بافت پاستلی تک رنگ و تقریباً بدون حلقه های سالانه – با استحکام و مقاومت در برابر سایش چوب اصلاح شده حرارتی ترکیب شده است.
 • ترموپین. چوب مخروطی نرم به یک ترمووود قوی و مقاوم در برابر سایش با رنگ قهوه ای روشن تبدیل می شود.
 • ترموبوک. چوب سخت با بافت یکنواخت نیز این روش را به خوبی تحمل می کند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان رنگی نجیب به دست می آورد که تقریباً از گونه های بلوط قابل تشخیص نیست.
 • ترموتیک. سنگ عجیب و غریب در برابر حشرات آسیب ناپذیر می شود و سطح آن به رنگ طلایی رنگارنگ تبدیل می شود. شرح مفصل تخته تراس ساخته شده از چوب ترموتیک عجیب و غریب.
 • ترمونات. پس از عملیات حرارتی، گردوی آمریکایی در برابر رطوبت مقاوم و بادوام می شود و مهمتر از همه، پالت رنگی باورنکردنی به دست می دهد: از قهوه ای روشن تا شکلاتی تیره.
 • ترموسدر. نژاد نفیس، علاوه بر تجمل، برای استفاده روزمره کاربردی می شود. ترمووود به رنگ زرد قهوه ای اشباع.

عرشه خاکستر ترمو بهترین انتخاب برای مصارف خانگی و تجاری با هر باری است!

محدوده چوب عملیات ترمووود

همانطور که قبلا ذکر شد، دامنه چوب ترموود بسیار گسترده است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان چوب های حرارتی را می توان هنگام نصب سیستم های گرمایش از کف استفاده کرد. سازندگان همچنین از چوب ترمووود برای پوشش دیوارهای ساختمان استفاده می کنند. چوب حرارتی بهترین گزینه برای تکمیل حمام و سونا است، زیرا چوب دمای بالا را به خوبی تحمل می کند و رزین ساطع نمی کند.

هنگام استفاده از چوب ترمووود برای تزئین یک قطعه شخصی و نمای بیرونی خانه ساخته شده از چوب چند لایه چسبانده شده، پوشش محافظ را فراموش نکنید. چوب حرارتی مانند هر ماده دیگری دارای معایبی است.

نمایندگی چوب ترمو خوزستان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

یکی از اصلی ترین آنها ناتوانی در مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش است. تحت تأثیر آن، چوب عملیات حرارتی شده با گذشت زمان رنگ غنی خود را از دست می دهد و خاکستری می شود. همچنین ممکن است ترک های کوچکی وجود داشته باشد که کل ظاهر را خراب کند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان یکی دیگر از اشکالات را می توان شناسایی کرد – این کاهش سطح انعطاف پذیری و استحکام مکانیکی است، به همین دلیل است که هرگز نباید از چوب حرارتی برای ساخت ساختار حمایتی یک خانه چوبی استفاده کرد.

  ویژگی های درخت نارون را بخوانید

استفاده از چوب ترمووود در ساخت و سازهای مدرن

هنگامی که بدانید ترمووود چیست، به طور کلی ترمووود، بعید است که هرگز به انواع جایگزین مصالح ساختمانی اولویت بدهید. به لطف کیفیت عالی خود، کاربردهای گسترده ای در تمام زمینه های ساختمانی پیدا کرده است.

چوب اصلاح شده نسل جدید اثرات منفی یک محیط خارجی تهاجمی را به حداقل می رساند. کاملاً با رطوبت بالا و شرایط آب و هوایی سخت سازگار است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان استفاده از آن اطمینان و دوام ساختمان ها و سازه های مختلف در حال ساخت را تضمین می کند.

مزایا و معایب ترمووود
بدون درمان شیمیایی
ضریب جذب رطوبت 5 برابر کاهش می یابد
برای حشرات و حشرات “غیر خوراکی” می شود
درخت رنگ نجیب به خود می گیرد
افزایش مقاومت در برابر آسیب، تراشه و خراش
کار باید در دستگاه تنفسی انجام شود
خاصیت ارتجاعی کاهش می یابد، چوب شکننده تر می شود
در نور مستقیم خورشید متمایل به خاکستری می شود
کاهش قدرت خمشی
نمی توان در زمین دفن کرد

برای ساخت و ساز مدرن، چوب ترمووود به عنوان ماده اصلی و همچنین در ترکیب با مواد کامپوزیت برای بهبود عملکرد بیشتر پیشنهاد شده است (به عنوان مثال، تیرهای چسبدار). ترکیبی از استحکام ساختاری بالا با پایداری زیستی و هدایت حرارتی کم به بهبود ویژگی های عملکرد چوب ترمووود کمک می کند.

سقف چوب ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

معایب چوب ترمووود

چوب حرارتی مانند هر ماده دیگری دارای نقاط ضعفی است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان همانطور که می گویند، نه بدون مگس در پماد در یک بشکه عسل. ترمووود در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت نمی کند. با قرار گرفتن مداوم در معرض نور مستقیم خورشید،  چوب حرارتی  به تدریج رنگ مایل به خاکستری پیدا می کند، ممکن است ترک های کوچکی روی آن ظاهر شود.

از چنین پدیده هایی می توان به سادگی با پوشش چوب ترمووود که در معرض نور خورشید است (به عنوان مثال، ایوان، تراس، روکش بیرونی خانه، مبلمان باغ، آلاچیق، پنجره ها و غیره) با لاک یا روغن با افزودنی های محافظ ویژه جلوگیری کرد. دومین نقطه ضعف ترمووود را می توان کاهش انعطاف پذیری، شکل پذیری و استحکام مکانیکی نامید. به همین دلیل است که چوب حرارتی برای استفاده در سازه های باربر توصیه نمی شود.

چوب ترمو همه کاره است

چوب یکی از همه کاره ترین، پایدارترین و محبوب ترین مواد در جهان است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان با این حال، عوامل زیادی وجود دارد که بر مکان و زمان استفاده از چوب تأثیر می گذارد. اجازه دهید شما را عمیق تر به آن ببریم.

چوب برای قرن ها ماده ای همه کاره، بادوام و قابل استفاده بوده است. در نتیجه، چوب در همه جای ساختمان‌ها، کابین‌ها، درها، قاب‌های پنجره، کف‌های داخلی ما یافت می‌شود. پانل ها و ماژول ها، مبلمان، پاسیوهای فضای باز – این فهرست برای چوب ادامه دارد.

اما چگونه می توان تشخیص داد که کدام چوب برای پروژه خاص شما بهترین است؟ اول اینکه انتخاب نوع چوب مناسب به کاربرد مورد نظر آن بستگی دارد. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان در جنگل های انبوه فنلاند، کاج و صنوبر رایج ترین گونه های چوبی هستند و این دو جنگل مخروطی نیز محبوب ترین انواع چوب هستند.

دیوار ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

کدام چوب مناسب است؟

کاج (یا چوب قرمز) از صنوبر (که به عنوان چوب سفید نیز شناخته می شود) بادوام تر است و در داخل خانه بهتر به نظر می رسد، در حالی که هر دو چوب را می توان در خارج از منزل استفاده کرد. تفاوت هزینه بین این دو زیاد نیست.

میکا نوکلاینن، مدیر برنامه‌ریزی تقاضا برای اره‌کاری در UPM، گفت: “قیمت‌ها بر اساس عرضه و تقاضا متفاوت است. کیفیت صنوبر ثابت است، اما درجات مختلف کاج وجود دارد، به این معنی که قیمت آن بیشتر متفاوت است؛ شاخه‌های پایین کاج بیشتر کمتر، که آن را با ارزش‌تر و در نتیجه گران‌تر می‌کند. اما انتخاب چوب نیز یک موضوع سلیقه‌ای است: برخی از مردم شاخه‌های موجود در چوب را دوست دارند، بنابراین چوب را انتخاب می‌کنند.

چوب همچنین دارای خواص اکولوژیکی و ضد باکتریایی است و استفاده از آن در پروژه های ساختمانی روند رو به رشدی در بخش دولتی و خصوصی دارد. این ماده تنفسی رطوبت را جذب می کند، ایده آل برای بهبود کیفیت هوا، همچنین کربن را ذخیره می کند و سازگار با محیط زیست است.

بر خلاف مصالحی مانند بتن و شیشه، چوب دارای باکتری نیست و کیفیت هوای خانه های چوبی به طور کلی خوب، خنک و قابل تنفس است، حتی در تابستان. موضوع ساخت و ساز چوبی سالهاست که سر و صدا دارد و به نظر می رسد که ما نوکلاینن پیش‌بینی می‌کند که در نهایت به پیشرفت‌هایی نزدیک شده‌اند و ما شروع به دیدن ساختمان‌های چوبی بیشتری می‌کنیم.

همچنین می توان از الوار برای ساخت الوارهای ارتوپدی استفاده کرد که از چسباندن لایه های چوب اره چوب سخت به یکدیگر ساخته می شود. پانل های چوبی قابل تنفس و از نظر ساختاری قوی هستند، بنابراین راه حل های معماری جدیدی را امکان پذیر می کنند. ساختمان های چوبی نیز به رفاه کلی مردم کمک می کنند.

نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان می گوید: “چوب ثابت کرده است که اثر تسکین دهنده ای بر ذهن و بدن دارد.” استفاده از چوب در فضای داخلی فضای آرام بخشی را در مقایسه با شیشه و فولاد ایجاد می کند، بنابراین چوب برای ذهن نیز مفید است.

فلاور باکس ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

رطوبت و برش بر کیفیت چوب تأثیر می گذارد

چوب یک ماده حساس به رطوبت است. هنگامی که فقط برش داده می شود، رطوبت به طور طبیعی بالا است و پس از اره کردن، فرآیند خشک شدن را طی می کند. هنگامی که چوب خیس می شود، منبسط می شود و زمانی که خشک می شود، جمع می شود. رطوبت چوب بین 8 تا 24 درصد است و چوب‌های خشک‌تر در داخل خانه توصیه می‌شود زیرا رطوبت هوای داخل خانه کمتر است، مانند نجاری، مبلمان و ساخت خانه چوبی.

نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان توضیح می دهد: “مهم ترین نکته در هنگام انتخاب چوب استفاده نهایی آن است. آیا برای پاسیو بیرونی، سونا یا کف چوبی است؟ به عنوان مثال، اگر از چوب مرطوب در سونای گرمای خشک استفاده کنید، کوچک می شود. به همین دلیل، درهای داخلی و مبلمان از چوب خشک‌تر ساخته می‌شوند. فرآیند چسباندن در نجاری به چوب خشک‌تر نیز نیاز دارد.»

هنگام استفاده از چوب در خارج از منزل، چوب های مقاوم در برابر رطوبت، آغشته به فشار یا عملیات حرارتی توصیه می شود. اشباع تحت فشار فقط روی کاج کار می کند، نه صنوبر، در حالی که عملیات حرارتی روی هر دو کار می کند.

وی در پایان می‌گوید: «استفاده از چوب‌های تصفیه‌نشده در فضای باز توصیه نمی‌شود، به‌ویژه زمانی که کاج آلوده به تغییر رنگ آبی باشد، می‌تواند شروع به کپک زدن کند و به رنگ آبی درآید. هنگامی که به‌درستی درمان یا اصلاح شود، چوب بهتر می‌تواند در برابر رطوبت و رطوبت مقاومت کند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان در طول سفرهایم در ژاپن، از نزدیک دیدم که از چوب تصفیه شده حتی می توان برای ساخت وان حمام استفاده کرد.

در طول تاریخ، چوب توسط انسان به عنوان مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته است و زندگی ما را از طرق مختلف بهبود بخشیده است. اگرچه چوب از دیرباز به ساده ترین شکل خود استفاده می شده است، امروزه محصولات چوبی مهندسی شده بسیار پیچیده ساخت ساختمان هایی تا ارتفاع 85 متر را به طور کامل از چوب ممکن می سازند.

از زمانی که درخت قطع می شود تا زمانی که مشتری نهایی می تواند از محصول نهایی لذت ببرد، ما به بهبود کیفیت محصول کمک می کنیم و کار شما را در زمینه های زیر آسان می کنیم:

نما ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

عامل آزاد کننده ویژه برای تخته فیبر

با مجموعه نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان ما، بدون در نظر گرفتن فرمول رزین، عامل آزادسازی آب ایده آل برای تولید تخته فیبر، ام دی اف یا HDF را خواهید یافت.

ویژگی های اصلی محصولات ما عبارتند از: آزادسازی قالب عالی و مرطوب شدن کامل حتی در سطوح رقت بالا.

عامل رهاسازی تخته سه لا

مواد رهاسازی تخته سه لا بدون سیلیکون ما خواص رهاسازی ثابت، رهاسازی عالی و مرطوب شدن کامل را حتی در سطوح رقت بالا ارائه می دهند. استفاده از مواد رها کننده تخته سه لا باعث بهبود سطح تخته های شما می شود. علاوه بر این، محصولات تخصصی ما شامل مواد آزاد کننده برای تخته سه لا است که با یک پوشش فیلم فنلی پوشانده شده است.

لمینیت سطح روکش

استفاده از تخته سه لا روی مبلمان را می توان به روش های مختلفی با استفاده از انواع چسب انجام داد. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان عامل رهاسازی کنسانترول برای کاربردهای روکش روی تمام چسب های اوره و رزین ملامینه موثر است، علاوه بر این، در تمام دماها و صفحات از جمله صفحات گرمایش آنودایز ایمن است. این محصول فاقد روغن و سیلیکون است و می توان آن را روی سطوح روکش رنگ و لاک زد.

عامل آزاد کننده ویژه برای دستگاه لبه باند

بسیاری از انواع مبلمان، به خصوص در آشپزخانه یا حمام، لبه های محکمی دارند. عوامل آزاد کننده ما برای لبه بند برای آبکاری گوشه ها از تمام قسمت های ماشین های آبکاری گوشه ها (غلتک های تحت فشار، تسمه نقاله و سطوح پلاستیکی) در برابر چسب های ذوب داغ و همچنین رزین های فنولیک، چسب های گلوتن، چسب های دکسترین، چسب های پراکندگی، فرسایش ملامین و موارد مشابه محافظت می کنند. رزین ها ما به طور ویژه برای دستگاه های مجهز به فیدرهای خودکار، عوامل آزادسازی توسعه داده ایم. محصولات ما بدون سیلیکون هستند و می توانند در آب رقیق شوند. این یک لایه محافظ خشک، شفاف و مقاوم در برابر سایش برای محافظت از دستگاه شما تشکیل می دهد.طراحی و اجرا نما با چوب ترمو

روان کننده خشک مکانیکی

ما محصول نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان LX WL-01 را برای هر ماشینی طراحی کردیم که در آن چوب روی فلز می لغزد، مانند اره‌های خردکن، شکاف‌کننده‌های چوب، برش‌دهنده‌های نیمکتی یا دستگاه‌های تراشی/سازنده، اره‌های خردکن، حکاکی‌های چوب، حکاکی‌های روی میز یا دستگاه‌های رنده. روان کننده های خشک مخصوص ماشین هایی با پمپ های روان کننده اتوماتیک طراحی شده اند، اما می توانند به صورت دستی نیز استفاده شوند.

ترمووود ایرانی
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

عامل آزاد کننده ویژه برای کاغذ آغشته شده

عوامل آزاد کننده داخلی کپک نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان را می توان مستقیماً به هر سیستم رزین موجود در آب (مخلوطات آب رزین ملامین، فنولیک یا اوره) اضافه کرد و می توان از آن برای آغشته سازی با فشار بالا و فشار کم استفاده کرد. مواد رهاسازی قالب داخلی ما از تجمع باقی مانده و چسبیدن به صفحه در طول کار بعدی جلوگیری می کنند. برای راحتی تولید کننده، ما می توانیم یک عامل رهاسازی حاوی یک عامل مرطوب کننده به تنهایی یا یک عامل مرطوب کننده به تنهایی عرضه کنیم.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

کاغذ

در برخی موارد، مقدار ماده مرطوب کننده باید افزایش یابد تا سطح کاغذ ملامینه ای عالی به دست آید. برای این موارد، ما جدیدترین فناوری در مواد مرطوب کننده را ارائه می دهیم که به طور موثر کشش سطحی رزین را برای نفوذ بهتر به کاغذ کاهش می دهد.

مواد شوینده

پاک کننده ها و حل کننده های رزین کنسانترول تمام بقایای رزین درخت مانند را از تیغه های اره و سایر ابزارهای نجاری پاک می کنند و با آب رقیق می شوند و استفاده از آنها را مقرون به صرفه می کند. آنها محصولاتی غیر قابل اشتعال، خورنده و غیرآهنی هستند که برای مواد آهنی و غیر آهنی مناسب هستند و تجهیزات و ابزار شما را ضد زنگ و بسیار تمیز نگه می دارند.طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

ممنوعیت ها و سهمیه بندی ها

ایران از سال 1996 صادرات کنده درخت را ممنوع کرده و بر صادرات چوب فرآوری شده ثانویه تمرکز کرده است. (منبع: TFT). نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان صادرات کنده های درخت از مزارع مجاز است ( ماده 6 دستورالعمل هنجاری شماره 15 سال 2011 ). مقررات مربوط به جنگل های کاشته شده از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. برای چوب مزرعه و محصولات چوبی، برخی از ایالت ها به مجوز نیاز دارند، اما اکثر آنها این مجوز را ندارند.

ترمووود دیوار
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

CITES و گونه های درختی حفاظت شده

CITES (کنوانسیون تجارت بین‌المللی گونه‌های در حال انقراض جانوران و گیاهان وحشی) یک توافق بین‌المللی بین دولت‌ها است تا اطمینان حاصل شود که تجارت بین‌المللی شامل نمونه‌هایی از حیوانات و گیاهان وحشی، بقای آنها را تهدید نمی‌کند.

گونه های درختی زیر در جنگل های طبیعی برزیل یافت می شوند و توسط CITES (پیوست I، II یا III) محافظت می شوند:

IBAMA تنها آژانس علمی و اداری در برزیل است که قادر به اعطای مجوزهای CITES است.
در برزیل، واردات و صادرات گونه های CITES فقط در تعداد محدودی از بنادر انجام می شود:

 • قلمرو شمالی: بندر بلم (PA)
 • منطقه جنوبی: بنادر پاراناگوا (PR)، Itajaí (SC) و نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان(RS)
 • جنوب شرقی: بنادر سانتوس (SP) و ویکتوریا (ES).

برخی از گونه‌های درختان جنگلی طبیعی توسط قانون برزیل محافظت می‌شوند و از نظر تجاری‌سازی (صادرات/بازار داخلی) محدود یا حتی کاملاً ممنوع هستند، که برخی از آنها نیز در فهرست بالا (FLA) توسط CITES گنجانده شده‌اند:قیمت رنگ چوب ترمو

ابتکار ملی قانونمندی چوب ترمو

در برزیل، تولید چوب توسط دو سیستم کنترل چوب رسمی کنترل می شود. سیستم اصلی توسعه یافته توسط دولت فدرال، گواهی مبدأ (نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان) است که توسط وزارت محیط زیست برزیل در سال 2007 معرفی شد و در اکثر ایالت های کشور مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، دو ایالت (پارا و ماتو گروسو) سیستم خود را توسعه داده و به کار می‌گیرند، سیسفلورا (Sistema de Comercialização de Transporte de Produtos Florestais). به طور کلی، این دو سیستم مشابه یکدیگر هستند و کلیه فعالیت های مربوط به استخراج (برداشت)، حمل و نقل، فرآوری و تجاری سازی محصولات چوبی را پوشش می دهند. تمرکز اصلی این سیستم ها اطمینان از ثبت هر فعالیت به منظور ردیابی محصولات چوبی از طریق زنجیره مربوطه و اجرای مقررات مدیریت جنگل است.

درب ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

صدور گواهینامه شخص ثالث

شورای نظارت بر جنگل (FSC)
دارای استاندارد ملی تایید شده FSC برای جنگل های طبیعی و کاشته شده در برزیل است. علاوه بر این، استانداردی به نام SLIMF وجود دارد که برای ممیزی های گواهی مدیریت جنگل FSC برای محصولات چوبی و غیر چوبی، برای جوامع سنتی، مردم بومی و تولیدکنندگان در مقیاس کوچک در برزیل استفاده می شود. گواهی FSC Forest Stewardship 6.7 میلیون هکتار از جنگل های برزیل را پوشش می دهد (FSC، اوت 2018).

برنامه تأیید طرح‌های صدور گواهینامه جنگل (PEFC): برنامه صدور گواهینامه جنگل برزیل (نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان)
گواهینامه CERFLOR بخشی از برنامه صدور گواهینامه جنگل برزیل است که استانداردهای آن توسط ABNT (انجمن استانداردهای فنی برزیل) ایجاد شده است. سیستم CERFLOR شامل استانداردهای مدیریت جنگل برای جنگل های اولیه و جنگل های کاشته شده است. این سیستم توسط PEFC تایید شده است. تا ژوئن 2015، بیش از 3.8 میلیون هکتار جنگل تایید شده وجود داشت (PEFC، ژوئن 2018). اکثر شرکت هایی که گواهینامه CERFLOR دارند گواهی FSC نیز دارند.تی وی وال با چوب ترمو

حاکمیت جنگل روسیه بر درختان کاج

قانون جنگل – قانون جنگل برزیل (فرمان شماره 4.771) در سراسر کشور قابل اجرا است و از سال 1965 تا 2012، زمانی که با قانون جنگل های برزیل (فرمان شماره 12.651) جایگزین شد، لازم الاجرا بود. مدیریت جنگل در برزیل شامل بسیاری از سازمان های مختلف در سه سطح دولتی (فدرال، ایالتی و شهرداری) است. در دولت فدرال، مدیریت جنگل به طور مستقیم مسئول چهار سازمان است:

 • وزارت محیط زیست (MMA) مسئول توسعه سیاست جنگلداری است. این آژانس با اعطای حقوق تولید جنگلداری پایدار فعالیت می کند و مسئولیت انعقاد قراردادهای امتیاز جنگل را بر عهده دارد.
 • سازمان جنگل‌های برزیل (SFB) یک سازمان اداری برای تولید پایدار کالاها و خدمات از جنگل‌های عمومی فدرال است. این آژانس همچنین مسئول تولید اطلاعات، شناسایی صلاحیت ها و کشت مناطق جنگلی است. خدمات جنگلی بخشی از وزارت محیط زیست است و تا سال 2019 به وزارت کشاورزی واگذار شد.
 • مؤسسه محیط زیست و منابع طبیعی تجدیدپذیر برزیل (IBAMA) آژانس مسئول کنترل و بازرسی زیست محیطی و همچنین صدور مجوز و کنترل زیست محیطی جنگل ها در برزیل در محدوده صلاحیت خود است.
 • موسسه Chico Mendes برای حفاظت از تنوع زیستی (نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان) واحدهای حفاظتی ایجاد شده توسط دولت فدرال را پیشنهاد، اجرا، مدیریت، حفاظت، بازرسی و نظارت می کند.

به طور معمول، در سطح ایالت، ادارات محیط زیست ایالتی مسئول تنظیم سیاست ها و استانداردهای جنگلداری هستند، در حالی که آژانس های زیست محیطی دولتی مسئول مجوز، کنترل و بازرسی فعالیت های جنگل و حفاظت هستند. در شهرهای دارای سیستم مدیریت جنگل، ترتیبات عملکردی مشابه است.

محوطه سازی ترمووود

از آنجایی که مدیریت جنگل در برزیل چندین سازمان مختلف را در سه سطح دولتی (فدرال، ایالتی و شهری) درگیر می کند، انتظار می رود واردکنندگان چوب نیز از قوانین مربوطه و قابل اجرا در سطوح فدرال، ایالتی و شهرداری پیروی کنند. قوانین مدیریت جنگل های اولیه بسیار سخت گیرانه تر از مزارع است. اینکه آیا مجوز زیست محیطی برای مدیریت مزارع مورد نیاز است از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است.

حقوق قانونی قطع درختان کاج برای ترمووود

فقط انجمن ها، تعاونی ها و مشاغل برزیلی می توانند در امتیازات جنگل شرکت کنند. برداشت چوب را می توان در زمین های عمومی (امتیاز در جنگل های ملی) یا زمین های خصوصی در برزیل انجام داد. پروسه صدور مجوز برای برداشت بستگی به این دارد که آیا جنگل دولتی است یا خصوصی. با این حال، در همه موارد، برنامه عملیاتی سالانه باید از طریق مجوز برداشت صادر شده توسط آژانس محیط زیست ایالتی مربوطه (به استثنای جنگل های دولتی که مجوز آن توسط آژانس محیط زیست فدرال – IBAMA صادر می شود) تأیید شود.کابینت آشپزخانه

همه دارندگان حق امتیاز باید در ثبت فنی IBAMA ( نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان ) باشند. IBAMA همچنین دارای یک پایگاه داده فعال است که می تواند برای جستجوی اطلاعات در مورد جنگل ها و مشاغل “لیست سیاه” ( مناطق embaargadas ) استفاده شود. خروجی فهرستی از مناطق (و شرکت های مدیریتی) است که ورود به سیستم ممنوع است. یک نقشه نیز برای هر نتیجه جستجو ارائه شده است.

برای برداشت از یک منطقه امتیازی از جنگل اولیه، صاحب امتیاز باید قرارداد امتیازی داشته باشد. برای برداشت از زمین خصوصی در جنگل اولیه، شرکت چوب باید سند مالکیت زمین (یا اجاره) داشته باشد.
مدیران جنگل‌ها و شرکت‌های چوب‌برداری که گونه‌های بومی را از مزارع برداشت می‌کنند باید IBAMA یا آژانس محیط‌زیست ایالتی مربوطه را از فعالیت‌های تجاری خود مطلع کنند.

در بیشتر موارد، شرکت‌هایی که از مزارعی که بخشی از منطقه حفاظت شده دائمی (PFE) نیستند، نیازی به مجوز قطع درخت ندارند، اما باید هدف از قطع درختان را هنگام ایجاد مزرعه به مقام ذیصلاح اعلام کنند (فرمان شماره 12.651). .

کافه چوبی
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

مالیات ها و هزینه ها

در برزیل، آژانس مسئول جمع‌آوری و بازرسی مالیات بر درآمد نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان (دبیرخانه خدمات مالیاتی فدرال برزیل) است که معمولاً Receita Federal (RFB) نامیده می‌شود. RFB از یک سیستم کامپیوتری برای جمع‌آوری مالیات بر درآمد از همه افراد و نهادهای قانونی و بررسی متقاطع داده‌ها بین پرداخت‌کنندگان و دریافت‌کنندگان مختلف درآمد استفاده می‌کند. هر کسی می تواند از وب سایت RFB استفاده کند تا ببیند آیا شرکتی با دبیرخانه اداره مالیات فدرال برزیل اختلاف داشته است یا خیر.طراحی و اجرا تراس

فعالیت های برداشت چوب ترمو

هنگام برداشت از جنگل‌های اولیه، شرکت‌های چوب باید دارای یک برنامه مدیریت پایدار جنگل (نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان)، یک برنامه عملیاتی سالانه تایید شده (Plano Operacional Anual – POA) و یک مجوز عملیاتی (که اغلب به نام Autorização de Exploração – AUTEX نامیده می‌شود) داشته باشند. به استثنای ایالت پارا، که AUTEF نامیده می شود، و ایالت آمازوناس که به مجوز عملیات نیاز دارد – LO). علاوه بر این، هنگام برداشت از یک منطقه امتیازی از جنگل اولیه، صاحب امتیاز باید قرارداد امتیازی داشته باشد.

با توجه به حقوق کارگران، برزیل یک چارچوب قانونی تثبیت شده در رابطه با قانونی بودن استخدام دارد. دستورالعمل اصلی در مورد این موضوع، فرمان شماره 5452/1943 (قانون کار تلفیقی CLT) است. در ماده 41 این قانون آمده است که کلیه کارگران باید توسط کارفرمای شرکت ثبت نام شوند. نکات دیگر شامل قوانین روز کاری، استراحت با حقوق، کار کودکان و زنان، حقوق، اتحادیه ها و سایر موارد است. علاوه بر این، وزارت کار و اشتغال (MTE) ثبت نام های کارفرمایی را که کارگران را در شرایط کاری مانند برده قرار می دهند ایجاد کرده و مرتباً به روز می کند که سپس توسط سازمان غیردولتی گزارشگر برزیل (NGO) منتشر می شود.

استخر ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

برای برآوردن الزامات ایمنی و بهداشت، آژانس مسئول بازرسی و مدیریت MTE است. هنجارهای قانونی (NR) زیادی وجود دارد که به این موضوع می پردازد که بیشترین کاربرد در بخش جنگلداری NR 31 (ایمنی و سلامت در کشاورزی، دام، جنگلداری، جنگل زدایی و آبزی پروری) است که هدف آن امکان برنامه ریزی و توسعه همسو با کارگر است. سلامت و امنیت.طراحی و اجرا روف گاردن

درخواست برای هر گونه مجوز زیست محیطی برای فعالیت های نزدیک بومیان یا کویلومبولا (نوادگان جوامع برده شورشی) باید به IBAMA (دستور اجرایی بین وزارتی صادر شده توسط وزارت محیط زیست تحت فرمان 419/11) اطلاع داده شود. سپس IBAMA با نهادهای مربوطه مشورت خواهد کرد. پس از مشاوره عمومی، ممکن است نیاز به تهیه یک EIA/RIMA (مطالعه و گزارش اثرات زیست محیطی) باشد.

نمایندگی چوب ترمو بابل ساری قائمشهر آمل بابلسر نور محمود آباد

حمل و نقل الوار در داخل برزیل به گواهی حمل و نقل الوار نیاز دارد که به نام Guia Florestal (“GF”) در ایالت های پارا و ماتو گروسو یا Documento de Origem Florestal (“DOF”) در سایر ایالت ها شناخته می شود. همچنین چوب باید همراه با نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان – صورت‌حساب دیجیتال فدرال/ رسید از سازمان مالیاتی برزیل) برای ثبت تمام فروش‌ها در کشور و میزان مالیات متعلق باشد.

DOF توسط IBAMA صادر شده است و برای هر نوع محصول چوبی طبیعی قابل استفاده است. DOF یک سیستم کنترل چوب کامپیوتری است. این شامل اطلاعاتی در مورد منشاء چوب، گونه های درخت، نوع محصول، مقدار و ارزش کالا و مسیرهای حمل و نقل دقیق است. محصولات و فرآورده های جانبی باید توسط DOF مربوطه از محوطه چوب اصلی تا پایانه گمرک همراه باشد. محصولات جانبی مانند پنجره‌ها، درها و مبلمان، و همچنین سلولز و خمیر چوب معاف هستند و بنابراین نیازی به DOF ندارند. DOF ها با تاریخ انقضا صادر می شوند: 5 روز برای محموله های بزرگراه های ملی، 10 روز برای محموله های بین ایالتی، و 30 روز برای حمل الوار با قایق. برخی از ایالت ها گواهی نامه های حمل و نقل خود را دارند که می تواند با سیستم DOF ادغام شود. این ایالت ها عبارتند از Mato Grosso، Para and Rondonia (Guia Florestal – GF) و Minas Gerais (Guia de Controle Ambiental – GCA). حمل و نقل گونه های درختی عجیب و غریب در مزرعه برای حمل DOF لازم نیست، اما باید یک “نشان مالی” (فاکتور) داشته باشد.

Guia Florestal (GF) مورد استفاده در ایالت های پارا و ماتو گروسو توسط SEMA (نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان یا دبیرخانه دولتی محیط زیست) صادر می شود. آنها به دو نوع تقسیم می شوند:

 • GF1 – مجوز حمل الوار از جنگل اصلی به کارخانه چوب بری.
 • GF3 – مجوز حمل و نقل محصولات چوبی اره شده یا فرآوری شده.

GF3 هنگام صادرات چوب نیز صادر می شود، در این مورد باید نام وارد کننده و کشور مقصد درج شود.

همه GF ها بارکد هستند و می توان از آنها برای بازیابی اسناد الکترونیکی استفاده کرد . در نسخه الکترونیکی، امکان جستجوی اسناد فرانشیز یا کارخانه چوب بری (مانند مجوزها و AUTEF/AUTEX) و تحریم های اپراتور در وب سایت خدمات نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمانوجود دارد.

همه پردازنده ها باید در ثبت نام فنی IBAMA ( Cadastro Técnico Federal ) قرار داشته باشند. یک مجوز باید توسط IBAMA یا یک آژانس محیط زیست ایالتی قبل از درگیر شدن در فعالیت های پردازش چوب صادر شود. علاوه بر این، تمام کارخانه های چوب بری باید در سیستم DOF (یا سیسفلورا اگر در ایالت های پارا و ماتو گروسو هستند) ثبت شوند. شرکت های فرآوری چوب باید بخش مربوطه DOF (Documento de Origem Florestal) را تکمیل کنند.چوب ترمو در کردستان

صادرات از برزیل نیز توسط سرویس درآمد فدرال برزیل (RFB) از طریق یک سیستم آنلاین به نام SISCOMEX (سیستم یکپارچه برای تجارت خارجی) تنظیم می شود. مجوز SISCOMEX برای انجام تجارت واردات و صادرات مورد نیاز است و افراد و شرکت های خصوصی برای انجام باید در SISCOMEX ثبت نام کنند. ثبت SISCOMEX همچنین به عنوان رادار (نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان) شناخته می شود.شرکت های چوبی که به دنبال صادرات چوب از برزیل هستند باید مدارک زیر را ارائه دهند:

چوب ترمو ایرانی
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان
 • ثبت نام وارد کننده (کد SISCOMEX)
 • ادعای واردات
 • اظهارنامه گمرکی
 • قرارداد خرید
 • سفارش خرید
 • مجوز حمل و نقل قانونی
 • لیست بسته بندی
 • صورت حساب

محصولات باید یکی از دو روش موجود اظهارنامه گمرکی را طی کنند. زمانی که ارزش کالا از 50000 دلار تجاوز نکند، می توان از اظهارنامه گمرکی ساده شده استفاده کرد؛ زمانی که ارزش کالای صادراتی بیش از این ارزش باشد، اظهارنامه کامل گمرکی لازم است. اظهارنامه های گمرکی ساده شده را می توان به صورت آنلاین از طریق نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان یا به صورت کاغذی انجام داد. اظهارنامه های گمرکی تکمیل شده باید به صورت آنلاین از طریق SISCOMEX پردازش شوند.

ترخیص کالا از گمرک از طریق Declaração de Exportação – DE (اعلامیه صادرات) انجام می شود، که باید حداکثر 48 ساعت قبل از ارسال توسط بخش محلی IBAMA رسمی شود. برای صدور DE مدارک زیر مورد نیاز است:چوب ترمو در کرمان

 1. کپی از SISCOMEX Registro de Exportação – RE (ثبت صادرات)؛
 2. یک کپی از اسناد مالی (فاکتور)؛
 3. لیست بسته بندی؛
 4. گواهی حمل و نقل؛

مجوزهای صادراتی مناسب برای محصولات چوبی و محصولات جانبی (مانند نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان ).

بسته به کشور یا منطقه، فصل عرضه هیزم متفاوت است. اما انتخاب نوع مناسب هیزم در همه جا به همان اندازه مهم است.

بیشتر هیزم ها عمدتاً برای گرم کردن اجاق ها، دیگ های چوبی، شومینه و برای اهداف بیرونی و باربیکیو استفاده می شوند. با این حال، هیچ نوع چوبی برای همه مصارف مناسب نیست.

در واقع، ما باید تحقیقات زیادی انجام دهیم تا بفهمیم چه نوع هیزمی بهتر است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان به عنوان مثال، نوع چوب می تواند بر ریتم احتراق، مدت زمان ماندگاری آن یا کیفیت زغال سنگ تولید شده تأثیر بگذارد.

نمایندگی چوب ترمو تبریز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

آنچه باید در نظر داشته باشیم این است:چوب ترمو در بندرعباس

با ترکیب 2-3 چوب مختلف می توان یک آتش با کیفیت تولید کرد.

چوبی که می خریم باید حداقل 6-8 ماه پیش قطع شده و به طور طبیعی خشک شده باشد. در غیر این صورت، احتمالاً شومینه ما پر از دود می شود.

چوب را باید در مکانی بدون رطوبت، محافظت شده از رطوبت و تهویه مناسب نگهداری کنیم.

چوب یا مبلمان رنگ شده یا فرآوری شده را نسوزانید زیرا برای سلامتی ما مضر است.

برای گرمایش چه هیزمی بخرم؟

به طور کلی باید بدانیم که همه انواع چوب برای سوزاندن مناسب نیستند و همه انواع هیزم ها اثر حرارتی (گرما) یکسانی ندارند.

به طور کلی دو نوع هیزم وجود دارد: چوب خشک و چوب نرم. این عبارات دقیقاً به بافت چوب اشاره نمی کنند.

تفاوت این دو نوع چوب عمدتاً بر اساس ساختار فیزیکی، تراکم و میزان رطوبت آنها است. بنابراین چوب با تراکم و رطوبت بالا بین 10-15 درصد را چوب خشک تعریف می کنیم.

چوب های سخت مدت بیشتری می سوزند و گرمای بیشتری تولید می کنند. از طرف دیگر، چوب پنبه حاوی رطوبت بیشتری است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان آنها معمولاً بسیار چسبنده هستند که احتمالاً باعث تجمع این مواد در دودکش می شود. با این حال، چوب پنبه سریعتر از چوب خشک می سوزد در حالی که شعله ای چشمگیر تولید می کند.

چوب خشک برای دیگ های چوبی و شومینه ایده آل است. زیرا به آرامی می سوزد و شعله ملایمی دارد. از طرف دیگر، چوب های نرم اغلب به عنوان چسباننده آتش در ترکیب با چوب های سخت استفاده می شوند. از آنجایی که چوب پنبه دود زیادی تولید می کند، اغلب در فضای باز استفاده می شود.

محبوب ترین انواع چوب سخت برای شومینه عبارتند از:ترمووود در شمال ایران

بلوط

اگرچه بلوط حداکثر گرما را تولید نمی کند، اما به دلیل زمان سوختن طولانی، یکی از محبوب ترین هیزم ها است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان به علاوه، شعله ملایمی تولید می کند که جرقه های غیر ضروری ایجاد نمی کند.

زیتون

زیتون به طور گسترده ای برای سوزاندن شومینه استفاده می شود. چوبی است کند سوز که نسبتاً آسان مشتعل می شود و آتش را مدت بیشتری روشن نگه می دارد. می‌توانیم از شاخه‌های هرس شده به‌عنوان تینر استفاده کنیم و قسمت‌هایی از ریشه، شاخه یا تنه را اضافه کنیم.

انواع محبوب چوب پنبه برای سوزاندن

سرو

هنگامی که سدر می سوزد، بوی مطبوعی از خود متصاعد می کند. شعله ای که تولید می کند کوچک است اما گرمای شیرین و طولانی مدت را فراهم می کند. هنگام سوختن سرو باید مراقب باشید، زیرا باعث ایجاد جرقه “پخش” می شود.

کابین دوش ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

کاج

این یک نوع نسبتاً محبوب هیزم است که بیشتر به عنوان چوب گیر استفاده می شود. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان درختان کاج خیلی سریع مشتعل می شوند و خیلی سریع می سوزند. به همین دلیل است که ما باید هیزم اضافه کنیم. به دلیل محتوای رزین بالا، ما آن را برای آتش زدن شومینه، اجاق گاز یا دیگ توصیه نمی کنیم. هنگام سوختن باید به جرقه های در حال ترکیدن در اطراف توجه کنیم و برای جلوگیری از گسترش آتش احتیاط کنیم.چوب ترمو در گیلان

راش

از همه چوب های نرم سخت ترین است. اغلب به عنوان هیزم اولیه، مخلوط با چوب های سخت، برای اجاق های بسته استفاده می شود. ما باید از استفاده آن در شومینه روباز خودداری کنیم زیرا دود زیادی تولید و منتشر می کند.

سوخت گلوله

سوخت گلوله یک روش گرمایش جایگزین است. اگر کیفیت و ترکیب آن تایید شده باشد، سوخت گلوله مزایای زیادی نسبت به هیزم دارد (دود کمتر، سوختن آهسته اما پایدار). اما متأسفانه بسیاری از سوخت های گندله موجود در بازار منشا مشکوکی دارند و برای استفاده کاملاً نامناسب هستند.

کدام نوع چوب بیشترین گرما را تولید می کند؟ یا بالاترین ارزش حرارتی را دارد؟

ارزش حرارتی (یا ارزش حرارتی) هر نوع چوب، میزان حرارت تولید شده توسط احتراق آن را توصیف می کند.

ارزش حرارتی توانایی یک ماده برای تولید انرژی گرمایی هنگام سوزاندن را اندازه گیری می کند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان ارزش حرارتی به انرژی گرمایی اطلاق می شود که یک کیلوگرم سوخت جامد یا مایع یا یک متر مکعب سوخت گازی در شرایط عادی آزاد می شود. چهار چوب برتر از نظر ارزش حرارتی صنوبر، کاج، راش و بلوط هستند. با این حال، این فقط یک اندازه گیری کلی است و موقعیت های خاصی را در نظر نمی گیرد. به عنوان مثال، همه ما می دانیم که چوب کاج به عنوان ماده اولیه سوزاندن شومینه ها بسیار خطرناک است زیرا خطر آتش سوزی بالایی دارد (مثلاً مشتعل شدن فرش های مجاور، پرده ها).چوب ترمو در خوزستان

کدام چوب برای کباب کردن و برشته کردن مناسب است؟

بسیاری از مردم چوب هایی مانند درخت زیتون و بلوط قرمز را ترجیح می دهند و به ندرت از اقاقیا برای برشته کردن استفاده می کنند. همچنین از چوب درختان میوه مانند پرتقال، سیب، گیلاس و انگور نیز برای برشته کردن استفاده می شود زیرا عطر بسیار مطبوعی تولید می کنند. در نهایت، استفاده از چوب های مختلف برای پخت و پز که توسط سرآشپزها آغاز شده است، مانند استفاده از چوب های گل فروشی برای برشته کردن گوشت گاو نیز این روزها بسیار محبوب است.

انواع هیزم که باید از آنها اجتناب کرد.

بسیاری بر این باورند که سوخت می تواند هر وسیله چوبی موجود باشد. این درک کاملاً اشتباه است و این نوع رفتار آسیب زیادی به سلامت جامعه وارد می کند.

نمایندگی چوب ترمو تبریز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

چه نوع چوبی برای سوزاندن ایمن نیست؟

چوب سبز

چوب سبز تازه خرد شده رطوبت بسیار بالایی دارد و به سختی آتش می گیرد. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان حتی در صورت مشتعل شدن، مقدار زیادی دود در اثر تبخیر مایع آن تولید می شود.

چوب قبل از استفاده باید حداقل 6-8 ماه خشک شود و برای برخی از انواع چوب حتی دو سال خشک شود.

چوب تصفیه شده یا رنگ شده

بسیاری از چوب های فرآوری شده و رنگ شده حاوی مواد شیمیایی خطرناکی هستند که برای حفظ چوب در شرایط خوب در طولانی مدت ضروری هستند. هنگامی که ما این نوع چوب را می سوزانیم، مواد شیمیایی مضر در اتمسفر منتشر می شود که اثرات مضری بر سلامت انسان و محیط زیست دارد.چوب ترمو در اهواز

چوب دریایی

سوزاندن چوب هایی که توسط آب دریا شسته شده اند به دلیل نمک زیاد آن بسیار خسته کننده است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان سوزاندن چوب دریا ممکن است دیوکسین های سرطان زا را آزاد کند.

چوب بزرگ

قبل از انداختن در آتش، باید هر کنده ای به قطر بزرگتر از 20 سانتی متر (0.7 فوت) را به قطعات کوچک برش دهیم. بسیاری از مردم بر این باورند که انداختن کنده های بزرگ در آتش باعث ایجاد شعله های بیشتر می شود. به هر حال، این چنین نیست. در واقع، این نتیجه دقیقاً معکوس را ایجاد می کند. در این مورد، داشتن یک اره برقی دستی می تواند مفید باشد.

اشباع از رطوبت و پوسیدگی: چگونه می توان عمر یک درخت را افزایش داد

اشباع چوب از رطوبت و پوسیدگی یک روش اجباری در ساخت سازه ها، خانه ها از این مواد است. چوب به خودی خود رایج ترین مصالح ساختمانی است، عمر مفید بالایی دارد، اما آسیب ناشی از پوسیدگی یا قالب می تواند آن را کاهش دهد. ترکیبات محافظ ویژه می توانند از این مشکل جلوگیری کنند.

نحوه انتخاب اجزای مناسب که باید حاوی آن باشد و تفاوت آنها با یکدیگر در این مطلب توضیح داده خواهد شد. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان روند پوسیدگی در ابتدا نامحسوس است، می تواند در داخل، در ساختار تخته یا تنه رخ دهد. اشباع به عمق چوب نفوذ می کند و رشد قارچ را غیرممکن می کند. همچنین، چنین ترکیباتی از آفات مختلف، حشرات، سوسک های پوست و دیگران محافظت می کند. این مقاله به جزئیات مطالب و کاربردهای آن می پردازد، چند فیلم مفید در مورد این موضوع اضافه می کند و همچنین مطالب جالبی را برای دانلود به خواننده ارائه می دهد.

نما ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

نمایندگی چوب ترمو خرید ترمووود ارزان قیمت رشت

کپک دشمن اصلی چوب است که باعث تخریب بیولوژیکی آن یا به عبارت ساده پوسیدگی آن می شود. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان یک درخت می تواند این “بیماری” را در هنگام نگهداری و حمل و نقل بگیرد. با این حال، عواملی وجود دارد که به گسترش فعال آن کمک می کند.چوب ترمو در اصفهان

 • رطوبت هوا بالا (80-90٪)؛
 • رطوبت مواد اولیه (بیش از 15-20٪)؛
 • رکود اکسیژن؛
 • اختلاف دما؛
 • تجمع میعانات؛
 • انجماد الوار؛
 • تماس مداوم با خاک

دشمن اصلی چوب قارچی است که باعث پوسیدگی آن می شود. “آلودگی” می تواند در نتیجه نگهداری و حمل و نقل نامناسب رخ دهد.

تولید مثل فعال میکروارگانیسم ها مجموعه کاملی از عوامل همزمان را تحریک می کند:

 1. رطوبت زیاد هوا؛
 2. رکود اکسیژن؛
 3. قرار گرفتن در معرض رطوبت؛
 4. نوسانات دما و یخ زدگی؛
 5. تماس طولانی مدت با خاک

سطح بالای رطوبت منجر به نقض ساختار چوب می شود که از رطوبت محافظت نمی شود – متورم می شود، لایه لایه می شود و سپس منقبض می شود. علاوه بر این، یک محیط مرطوب برای رشد انواع قارچ ها و میکروارگانیسم هایی که باعث فرآیندهای پوسیدگی می شوند بسیار مساعد است. بنابراین، محافظت از چوب در برابر رطوبت و پوسیدگی یک روش اجباری است، به ویژه برای سازه های چوبی حیاتی.

در حال حاضر، ترکیبات کمی وجود دارد که به شما امکان می دهد چوب را در برابر رطوبت مقاوم کنید. در زیر نگاهی دقیق تر به انواع، ویژگی ها و خواص آنها خواهیم داشت. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1401 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

نمایندگی چوب ترمو خرید ترمووود ارزان قیمت مازندران

بدون دانش مربوطه، یافتن پاسخی برای این سوال که چگونه یک درخت را از پوسیدگی درمان کنیم، زمان زیادی می برد. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان بنابراین، قبل از رفتن به فروشگاه سخت افزار، جمع آوری اطلاعات مفید در مورد موضوع اضافی نخواهد بود.

جدول اشباع برای نجاری در فضای باز و داخلی.

ترکیبات محافظ را می توان به 3 دسته تقسیم کرد:

 • رنگ ها:
 • لاک الکل؛
 • ضد عفونی کننده ها

رنگ ها نه تنها از سطح چوبی در برابر اثرات منفی رطوبت محافظت می کنند، بلکه ظاهری قابل ارائه به آن می بخشند. برای کارهای داخلی بهتر است از رنگ های محلول در آب استفاده شود، در حالی که رنگ های مبتنی بر حلال های آلی برای نجاری در بیرون مناسب تر است. پالت رنگ از نظر تنوع قابل توجه است – انتخاب سایه مورد نظر دشوار نیست چوب ترمو ارزان ایرانی

سقف ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

لاک ها یک لایه محافظ مات یا براق بر روی سطح ایجاد می کنند بدون اینکه رنگ و تسکین آن تغییر کند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان لاک های بیرونی حاوی قارچ کش هایی هستند که از رشد قارچ های پوسیده جلوگیری می کنند و از ترک خوردن و محو شدن چوب جلوگیری می کنند. اگر قالب قبلا ظاهر شده باشد، ضد عفونی کننده ها ضروری می شوند. انواع ضد عفونی کننده ها:

  1. محلول در آب
   غیر سمی، بی بو و خشک در عرض 1-2 ساعت. آنها از فلوریدها، سیلیکوفلووریدها، مخلوطی از بوراکس، اسید بوریک، پنتاکلروفنل، کلرید روی تشکیل شده اند. آنها هم به صورت محلول آماده و هم به صورت پودر در دسترس هستند. بهینه برای پردازش دیوارها، کف، سقف، پنجره ها، درهای ساختمان های مسکونی و ساختمان های خارجی. برای چوب در تماس دائمی با آب توصیه نمی شود.
  2. دافع آب.
   آنها با بوی تند و درجه نفوذ عمیق تر در مقایسه با همتایان محلول در آب مشخص می شوند. طراحی شده برای پردازش حمام، سونا، زیرزمین و زیرزمین.
 1. بر پایه حلال
  لایه های ضخیم ممکن است تا 12 ساعت طول بکشد تا خشک شوند. خوب برای پردازش داخلی و خارجی؛
 2. روغن.
  آنها در مایع حل نمی شوند و یک فیلم محافظ متراکم روی سطح تشکیل می دهند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان آنها فقط برای آغشته کردن چوب خشک استفاده می شوند، زیرا. مواد خام داخل هنوز هم توسط اسپور قارچ از بین می رود.چوب ترمو ایرانی
 3. ترکیب شده.
  گزینه مناسب برای پردازش هر چوب. چنین ضد عفونی کننده ها نه تنها پرتو را از قالب محافظت می کنند، بلکه دارای خواص ضد احتراق نیز هستند.

ضد عفونی کننده های محلول در آب، دافع آب و بر پایه حلال را می توان با خیال راحت در مناطق مسکونی استفاده کرد، در حالی که روغن و مواد ترکیبی به دلیل سمی بودن برای این اهداف مناسب نیستند. آنها می توانند قطب ها، تراورس ها، شمع ها و غیره را پردازش کنند.

آنتی سپتیک ها در درجه جذب متفاوت هستند.

 1. لعاب – شفاف، تسکین درخت را پنهان نکنید، رنگ را تغییر ندهید. یک فیلم قابل مشاهده روی سطح ایجاد نکنید.
 2. عوامل پوشاننده به عمق منافذ چوب نفوذ می کنند. می تواند رنگ اصلی را تغییر دهد و بافت سطح چوبی را پنهان کند.

هدف از ترکیب محافظ را فراموش نکنید. اطلاعات در مورد این را می توان بر روی برچسب یافت. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان برخی برای پردازش خارجی و برخی دیگر برای پردازش داخلی در نظر گرفته شده اند. لاک ها و رنگ ها برای استفاده در فضای باز انعطاف پذیر هستند و به راحتی تغییرات آب و هوا را بدون از دست دادن کیفیت اصلی خود تحمل می کنند. محلول های کار داخلی در برابر سایش و آسیب مکانیکی مقاوم هستند. اما آنها قادر به مقاومت در برابر درجه حرارت شدید، اثرات منفی اشعه ماوراء بنفش و بارش نیستند.

دیوار ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان
تجربه عملی، آموزش عالی ساختمانی. من در مورد تعمیر و ساخت به زبان قابل فهم صحبت می کنم
یک سوال بپرسید
هنگام خرید، لطفاً توجه داشته باشید که ترکیبات برای کارهای داخلی باید با سندی همراه باشد که نشان دهنده ایمنی کامل محصولات برای انسان و حیوانات باشد. محلول های فرآوری خارجی باید در برابر یخبندان، بارش، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و باد مقاوم باشند.قیمت ترمووود تراس

نمایندگی چوب ترمو فروش ترمووود ارزان قیمت شیراز

آنتی سپتیک ها مجتمع های شیمیایی تخصصی با عملکرد قارچ کش (ضد قارچ) و ضد میکروبی هستند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان مزایای اصلی ضد عفونی کننده های با کیفیت بالا که برای از بین بردن دشمنان بیولوژیکی چوب طراحی شده اند، دوام، بی اثر بودن نسبت به رطوبت، توانایی “شسته نشدن” با آب است.

به طور طبیعی، این ترکیبات شیمیایی باید برای انسان و حیوانات سازگار با محیط زیست باشد، بوی نامطبوع و آفت کش تولید نکند و پردازش و رنگ آمیزی بعدی سطوح چوبی را تحت فشار قرار ندهد.

به عنوان مثال، می‌توان به ضدعفونی‌کننده‌ها و فرمولاسیون‌های محلول در آب اشاره کرد که در بازار بسیار محبوب هستند، که در آنها وایت اسپریت، گاهی سقز، به عنوان حلال مجاز است. حلال های مبتنی بر روغن نیز در بازار وجود دارد، اما در اینجا باید بسیار مراقب باشید، زیرا اغلب با بوی پایدار و بسیار نامطبوع همراه هستند. در کارخانه، درمان ضد عفونی کننده با اشباع در حمام های تحت فشار انجام می شود. پردازش مستقیم در محل ساخت و ساز مجاز است – در حال حاضر در مرحله نصب است.

به عنوان مثال می توان به مواد تکمیل کننده چوب سخت نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان اشاره کرد که در محفظه های مخصوص تحت فشار بیش از حد تا رطوبت صفر از قبل خشک می شوند. پس از آن، آرایه چوب به عمق کامل با یک ضد عفونی کننده آغشته می شود، که رطوبت مصنوعی را در سطح 5 تا 7٪ به چوب می دهد.

نمایندگی چوب ترمو ایرانی
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

در مواردی که از مواد نگهدارنده همراه با ضد عفونی کننده ها استفاده می شود، برای دستیابی به حداکثر اثر، تمام اقدامات مربوط به درمان حفاظتی پس از برنامه ریزی، پردازش بر روی دستگاه فرز، دستگاه حفاری و جداسازی، اما قبل از مونتاژ تکه های چوبی منفرد (در صورت وجود) انجام می شود. ) وارد محصول نهایی شود.فروش چوب ترمو در شیراز

آبی نشانه و پیشروی مطمئنی برای توسعه فرآیند پوسیدگی چوب، آسیب آن توسط قارچ و سایر میکروارگانیسم ها است. اگر چوب به درستی پردازش شود، ساختار به درستی طراحی شده باشد، و اتاق به اندازه کافی و به طور منظم تهویه شود، احتمال ایجاد چنین سناریوی نامطلوبی به صفر می رسد.

چوب تحت تأثیر بارندگی و اشعه ماوراء بنفش، به طور متوسط ​​در هر سال، چوب درمان نشده با ترکیب خاص اثر تزئینی خود را از دست می دهد. استفاده از مواد ضد عفونی کننده یا رنگ به شما امکان می دهد از یک اثر نامطلوب دیگر جلوگیری کنید – از بین رفتن زودهنگام اثر تزئینی آن توسط سطح بیرونی مواد تکمیلی.

بخوانید   چرا حفاظت زیستی در برابر آتش برای چوب مورد نیاز است

یک خطر بزرگ برای یکپارچگی و تزئینی پوشش چوبی به اصطلاح است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان “آبی”، که تحت شرایط خاص – رطوبت بالا، درجه حرارت در محدوده 10 – 25 درجه سانتیگراد و تهویه نادر هوا، هم چوب خام و هم خشک شده را تحت تأثیر قرار می دهد. البته دومی کمتر در معرض آبی شدن است، اما هنوز خطر قابل توجهی وجود دارد.

نمایندگی چوب ترمو اصفهان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

بدترین دشمنان چوب قارچ‌ها، باکتری‌ها، کپک‌ها و ضد قارچ‌ها هستند که جایگاه میانی بین قارچ‌ها و جلبک‌ها را اشغال می‌کنند. پیامدهای فعالیت مخرب آنها از بین رفتن الیاف، نرم شدن چوب و البته از بین رفتن ظاهر است.چوب ترمو ارزان ایرانی

به عنوان مثال، یک خوار ناامید چوب مانند یک قارچ خانه سفید می تواند یک طبقه 4 سانتی متری ساخته شده از بلوط انتخاب شده را فقط در یک ماه با موفقیت از بین ببرد! به همین دلیل است که کلبه های تحت تأثیر این نوع آفت قبلاً به سادگی سوزانده می شدند

امروزه برای جلوگیری از عواقب مخرب فعالیت حیاتی آفات درختان، سوزاندن یک کلبه یا یک خانه خصوصی به هیچ وجه ضروری نیست – کافی است سه شرط را رعایت کنید: نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان مواد مناسب را برای تکمیل انتخاب کنید، به طور منظم تهویه کنید. اتاق، چوب را با مواد ضد عفونی کننده و نگهدارنده درمان کنید.

هنگام انتخاب یک محصول خاص، باید به شاخص هایی مانند آسیب احتمالی به انسان و حیوانات، خواص ضد خوردگی و تأثیر بر کیفیت درخت توجه شود. همه ضد عفونی کننده ها به طور مشروط به 3 گروه تقسیم می شوند:

 1. عوامل محلول در آب
 2. روغنی
 3. خمیری

در یک دسته خاص، وجوهی که منحصراً در مواد آلی محلول هستند، متمایز می شوند.

ضد عفونی کننده های محلول در آب

رایج ترین اشباع سدیم فلوراید است. محبوبیت آن به دلیل مجموعه ای از مزایای قابل توجه است:چوب ترمو شیراز

 • راندمان بالا؛
 • توانایی نفوذ خوب؛
 • بدون بوی نامطبوع

سدیم فلوراید خواص زیبایی شناختی چوب را مختل نمی کند و باعث خوردگی قطعات فلزی که با آن در تماس هستند نمی شود. به منظور محافظت از درخت در برابر پوسیدگی، اغلب از BBK-3 و GR-48 نیز استفاده می شود. BBK-3 محلولی از بوراکس و اسید بوریک است. برای انسان و حیوانات نسبتاً ایمن است و همچنین قدرت نفوذ عالی دارد.

GR-48 دارویی بر پایه پنتاکلروفنل است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان این تخته ها را نه تنها از اثرات منفی رطوبت و تخریب زیستی، بلکه از آبی نیز محافظت می کند. غالباً از محصولاتی استفاده می شود که حاوی چندین ماده فعال به طور همزمان هستند – به عنوان مثال HTC بر اساس کرومپیک و کلرید روی. با این حال، این اشباع دارای 2 عیب قابل توجه است: سمیت و امکان لکه شدن چوب.

نمایندگی چوب ترمو اصفهان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

نمایندگی چوب ترمو خرید ترمووود ارزان قیمت تهران

ضد عفونی کننده های روغنی در نوع خود قوی ترین در نظر گرفته می شوند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان آنها برای محافظت از دیوارهای چوبی در برابر اثرات منفی رطوبت و خاک استفاده می شوند. با این حال، اشباع روغن نیز دارای دو اشکال جدی است: بوی نامطبوع تند و توانایی رنگ آمیزی چوب به رنگ قهوه ای تیره.چوب ترمو متری چنده ؟

ضد عفونی کننده خمیری از سه جزء اصلی تشکیل شده است:

 1. ضد عفونی کننده محلول در آب.
 2. پرکننده.
 3. خاک رس یا قیر به عنوان چسب.

ضد عفونی کننده های محلول ارگانیک محصولاتی مانند PL حاوی پنتاکلروفنل و فرآورده های نفتی هستند. با این حال، به دلیل سمیت زیاد، به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از ضد عفونی کننده های محلول ارگانیک برای درمان چوب در هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت به منظور جلوگیری از خشک شدن موجه است. با استفاده از این ابزار، باید از محافظت شخصی مراقبت کنید: دستکش و ماسک تنفسی.

پوشش فیلم (لاک) به خوبی شناخته شده است و ویژگی های مشابه بسیاری از پوشش های محصول دیگر را دارد. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان با اعمال روی سطح، آنها یک مانع شفاف را تشکیل می دهند که در برابر تأثیرات خارجی، رطوبت و پوسیدگی چوب مقاومت می کند. از ترکیبات پلی اورتان بیشتر برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود. اما برخی از اجزای داخل خانه مانند پول نقد و درها برای استفاده در فضای باز با پلی اورتان پوشانده شده اند.

بر اساس پلی اورتان (یا آلکیدو اورتان) چنین ترکیباتی تولید می شود که به آنها لاک کشتی یا قایق بادبانی می گویند. چنین پوششی برای درمان قطعات چوبی کشتی در معرض یک محیط دریایی فوق تهاجمی در نظر گرفته شده است. این لاک ها با مقاومت کافی در برابر تأثیرات مختلف خارجی مشخص می شوند و برای پردازش سازه های چوبی در فضای باز ایده آل هستند.

تفاوت بین لاک های چوبی داخلی و خارجی در این است که دومی حاوی ذرات جامد بیشتری است که باعث می شود چنین پوشش هایی یک لایه نازک، اما بسیار قابل اعتماد و ماندگار ایجاد کنند. پلی یورتان های فضای باز حاوی مواد افزودنی ضد اشعه ماوراء بنفش هستند که از چوب در برابر اثرات مخرب نور خورشید محافظت می کنند. درست است، با گذشت زمان، اثربخشی مواد افزودنی کاهش می یابد.

نمایندگی چوب ترمو اصفهان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

با این حال، هیچ چیز کامل نیست، افسوس، و پوشش های پلی اورتان نیز دارای معایبی هستند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان هنگامی که فیلم لاک فرسوده می شود، برای اعمال یک لایه تازه، لازم است کل سطح را دوباره تمیز کنید و به آن زبری بدهید. انجام چنین پردازشی هر چند سال یکبار کافی است.چوب ترمو ود استخر

نمایندگی چوب ترمو بندر عباس

مشکل محافظت در برابر پوسیدگی از زمانی که چوب برای اولین بار به عنوان ماده استفاده شد، مطرح بوده است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان برای مدت طولانی، بسیاری از دستور العمل های عامیانه موثر انباشته شده اند که تا به امروز با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته اند:

 • پوشش سازه های چوبی با چسب سیلیکات.
 • تصفیه دیوارها و خاک (تا عمق 50 سانتی متر) با محلول بی کرومات پتاسیم در اسید سولفوریک. محلول های 5 درصد اسید و بی کرومات پتاسیم 1:1 مخلوط می شوند.
 • درمان با سرکه و نوشابه. نواحی آسیب دیده با نوشابه پاشیده می شود و از یک بطری اسپری با سرکه اسپری می شود.
 • درمان چوب با محلول 1% سولفات مس.
 • آغشته به رزین داغ. یک روش بسیار موثر برای پردازش سیاهههای مربوط، نرده ها، نیمکت های در تماس با خاک.
 • استفاده از نمک با اسید بوریک. با مخلوطی از 50 گرم اسید بوریک و 1 کیلوگرم نمک در هر لیتر آب، چوب باید چندین بار با فاصله 2 ساعت درمان شود.

همه این روش ها فقط برای چوب سالم یا زمانی که درخت ضایعات کوچکی دارد مناسب است.

نمایندگی چوب ترمو مشهد

به منظور درمان یک درخت با ترکیب ضد عفونی کننده، روش های مختلفی استفاده می شود. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان موثرترین راه غوطه ور کردن مواد در حمام با ماده فعال است. تنها عیب روش هزینه بالای آن است. روش دوم اشباع با استفاده از اتوکلاو است. این روش بر اساس عمل فشار بالا است که به جذب عمیق ترکیب در ماده کمک می کند.هوشمند سازی روف گاردن

اغلب، خمیرهای مخصوص روی تخته ها اعمال می شود – آنها قدرت نفوذ خوبی دارند و به طور موثر از مواد در برابر قارچ محافظت می کنند. اغلب، ضد عفونی کننده ها با غلطک، برس یا به سادگی از یک بطری اسپری اسپری می شوند. همیشه لازم است ترکیب را روی سطح خشکی که لاک یا لعاب نشده است اعمال کنید، زیرا در این موارد محصول قابل جذب نخواهد بود.

نمایندگی چوب ترمو تبریز

اقدامات پیشگیرانه حتی در مرحله ساخت و ذخیره مواد برای ساخت خانه باید اعمال شود. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان رطوبت یک درخت تازه بریده شده می تواند در فصل متفاوت باشد، بنابراین خشک کردن طبیعی باید حداقل 1 سال طول بکشد. اقدامات زیادی برای جلوگیری از وقوع فرآیندهای پوسیدگی وجود دارد. محافظت از چوب در برابر رطوبت مویرگی با عایق رطوبتی با کیفیت بالا، از رنگ آمیزی جوی با رنگ های مخصوص و سقف ضد آب تضمین می شود. قرارگیری صحیح مانع گرما و بخار به از بین بردن تجمع میعانات کمک می کند (لایه عایق حرارت تا حد امکان نزدیک به سطح بیرونی قرار می گیرد ، سد بخار – به داخلی).

چوب ترمو اصفهان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

کاملاً واضح است که یک سازه چوبی باید بر پایه ای باشد که بالاتر از سطح زمین قرار دارد. از چیدمان ناحیه کور و سیستم های زهکشی غافل نشوید. افزایش قابل توجه پایداری زیستی باعث خشک شدن طبیعی می شود. به همین دلیل است که توصیه نمی شود باغی را با درختان بلند در نزدیکی خانه تجهیز کنید. یکی دیگر از راه های اثبات شده برای جلوگیری از ظهور کانون های پوسیده پوشاندن انتهای دیوارها با تخته است، زیرا. این انتهای لب به لب است که آسیب پذیرترین بخش ساختار است. بازرسی سالانه باید قانون باشد. توصیه می شود این کار را در بهار انجام دهید. در صورت مشاهده علائم مشکوک، باید برای تعیین چگالی چوب و میزان رطوبت آن، از مواد برای نمونه برداری استفاده شود.طراحی روف گاردن مدرن

در درخت آسیب دیده، پارامترهای فیزیکی و مکانیکی به شدت بدتر می شوند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان در رطوبت 15٪، چگالی ماده “بیمار” (در مقایسه با سالم) 3 برابر کمتر است، سختی 20-30 برابر کمتر است. کاهش این شاخص ها منجر به حرکت دیوارهای داخلی و خارجی، اعوجاج بازشوهای پنجره و شل شدن کامل سازه می شود. در این صورت تنها راه جلوگیری از گسترش پوسیدگی استفاده از مواد شیمیایی است.

نمایندگی چوب ترمو اهواز

هنگامی که رطوبت چوب بالاتر از 15٪ است، شروع به متورم شدن، لایه لایه شدن می کند. ترک بر روی مواد ظاهر می شود، محصولات شکل خود را از دست می دهند. ترکیب ضد آب قادر است از ورود آب به چوب جلوگیری کند. ترکیبات نافذ و تشکیل دهنده فیلم وجود دارد. ترکیب نافذ نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان برای پوشش مبلمان روستایی و دیوارهای خانه، نرده های تراس و پرچین های مختلف استفاده می شود. می توان از آن در اتاق کودکان استفاده کرد، کاملا بی خطر است. این ترکیب در رنگ‌های ساج خاکستری نقره‌ای، بلوط تیره و آبنوس موجود است. چوبی که با قارچ پوشانده شده است و همچنین چوب های نرم چوبی باید قبل از آغشته شدن آماده شوند.

چوب ترمو اصفهان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

سونای داخلی Belinka از آب، رزین های اکریلیک و مواد افزودنی تشکیل شده است. رنگ نداره ایده آل برای حمام و سونا. در دو لایه با غلتک بمالید. می توانید از یک برس، سمپاش استفاده کنید. بافت درخت ابریشمی، براق می شود. بسیاری از ضد عفونی کننده های دیگر برای محافظت از چوب در برابر رطوبت و پوسیدگی وجود دارد. آنها به شکل خمیر، در محلول های مایع در دسترس هستند. وسایل جهانی می توانند درخت را نه تنها از رطوبت و قارچ، بلکه از سوسک های آفت نیز محافظت کنند. این ابزارها عبارتند از Pinotex Impra. آنها تیرها، جزئیات تراشکاری، قطعات چوبی سقف را پردازش می کنند. اشباع رنگ مایل به سبز است. ظاهر قارچ و کپک، کبودی و پوسیدگی را کاملا از بین می برد.طراحی روف گاردن کلاسیک

نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان را می توان به عنوان یک پوشش مستقل یا به جای پرایمر استفاده کرد. اگر 2-3 لایه از محصول را اعمال کنید، چوب به مدت 30 سال از پوسیدگی محافظت می شود. اگر چوب از قبل با رنگ، لاک، روغن خشک کن درمان شده باشد، استفاده از Senezh بی فایده است. بازدارنده های شعله از چوب در برابر آتش محافظت می کنند. این مواد تحت تأثیر آتش، لایه نازکی ایجاد می کنند که تا مدتی از شعله جلوگیری می کند. این ترکیب را می توان به صورت رنگ، گچ یا پوشش تولید کرد. روی آن پرایمرها، لاک ها و رنگ ها اعمال می شود.

پیریلاکس از چوب محافظت می کند و منبع آتش را محلی می کند. این ماده هم در برابر حشرات محافظت می کند و هم در برابر کپک. این محلول برای دام و طیور بی خطر است. این محافظ با کیفیت بالا به مدت 25 سال ارائه می دهد. از داروهای عامیانه، قطران حل شده در سقز شناخته شده است. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان اغلب از کلروفوس و پارافین استفاده می شود. اغلب آنها به کمک اسید کربولیک و نفت سفید متوسل می شوند.

اما تانک غواصی “بور” موثرتر است. آنها سطوح محصولات چوبی را آغشته می کنند: بلوک های در و پنجره، پله ها، نرده ها، نرده ها، قرنیزها، دیوارهای خانه ها. بنابراین، محافظت در برابر سوسک ها و تظاهرات خارجی: رطوبت و پوسیدگی فراهم می شود. برای پوشش سازه های خارجی، 3 لایه یا بیشتر مورد نیاز است.

نمایندگی چوب ترمو خوزستان

بخشی از ترکیبات برای اشباع ضد عفونی کننده برای محافظت عمیق از درخت مدفون در زمین استفاده می شود. یک اثر ملایم تر توسط مخلوط هایی برای پردازش سطوح خارجی خانه یا آلاچیق و همچنین دکوراسیون داخلی ایجاد می شود. ضد عفونی کننده ها برای موثرترین محافظت، مخلوط های غیر آبی بر پایه روغن موتور یا قیر استفاده شده هستند. مزایای چنین ترکیباتی:

چوب ترمو شیراز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان
 • پوشش چسبناک فرآورده های نفتی سنگین به طور موثر از محصول در برابر نفوذ رطوبت و اکسیژن محافظت می کند.
 • محیط بی هوازی درخت محافظت شده توسط قیر رشد باکتری ها و قارچ ها را متوقف می کند و کلنی های موجود میکروارگانیسم ها را از بین می برد.
 • حشرات چوب گیر نمی توانند در درختی که با قیر یا روغن درمان شده است ظاهر شوند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان برای وجود آنها فقط چوب ضعیف شده (فاسد) و عدم وجود رزین و هیدروکربن های مضر برای هر موجودی ضروری است.ترموود برای تراس گاردن

درخت با فرآورده های نفتی سنگین (اغلب با افزودن موادی با ماهیت کک-شیمیایی) درمان می شود، درخت برای سال ها در زمین خراب نمی شود. کافی است ستون های تلگراف را به یاد بیاوریم که برای چندین دهه بدون نشانه ای از پوسیدگی ایستاده اند.

معایب تهیه و استفاده از مخلوط رزین (قیر) و روغن:

 • سمیت جزء؛
 • قابلیت اشتعال آسان در صورت تهیه نادرست؛
 • ترکیبات کثیف زیاد، که تقریباً غیرممکن است که هنگام پوشاندن لباس شسته شوند.
 • بوی بد؛
 • عدم امکان استفاده به دلیل بو و سمیت نامطبوع در داخل خانه.

مخلوط های سنتی برای پردازش چوب محلول های آبی نمک – فلوراید سدیم و سولفات مس یا آهن هستند. غلظت کم آنها برای پوشاندن قسمت های بیرونی و داخلی سازه های چوبی و وسایل تزئینی استفاده می شود. ترکیبات اشباع بیشتر به محافظت از شمع ها یا تخته های مدفون در زمین کمک می کند.

چوب ترمو شیراز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

فواید محلول های آب شور:

 • سمیت کمتری نسبت به اشباع غیر آبی دارد. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان بزرگترین خطر فقط سولفات مس (سولفات مس) است که در صورت بلعیدن می تواند باعث مسمومیت شدید شود.طراحی روف گاردن با ترموود
 • سهولت و ایمنی آماده سازی گرم کردن مخلوط روی آتش باز خطرناک تر از ایجاد آتش نیست.
 • سهولت حمل و نقل حمل و نقل قیر یا روغن به محل مصرف دشوارتر است، در حالی که نمک ها به راحتی در هر مسافتی حمل می شوند.

مضرات ضد عفونی کننده های آب عبارتند از:

 • درجه حفاظت کمتر از چوب نسبت به مخلوط های چسبناک غیر آبی.
 • قابلیت شستشو با آب پس از استفاده؛
 • نیاز به اعمال پوشش های عایق برای تحکیم اثر.

تمام آماده سازی های حفاظتی باید در قلمرو مزرعه با احتیاط استفاده شود، به خصوص در طول دوره برداشت. تماس مواد با میوه ها می تواند منجر به مسمومیت شود، بنابراین تهیه و استفاده از یک ضد عفونی کننده باید به دقت مورد توجه قرار گیرد. تونوتکس به طور همزمان از سطوح محافظت و تزئین می کند. سایه های مختلف رنگ می تواند به چوب رنگ بدهد. پردازش با این ابزار از حشرات، رطوبت و پوسیدگی محافظت می کند. سقف متحرک استخر

به منظور انتخاب یک راه حل محافظ خاص، برخی از تفاوت های ظریف را در نظر بگیرید.نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان به عنوان مثال، اگر یک آغشته بر پایه آب را انتخاب کنید، به خشک کردن اضافی چوب نیاز خواهید داشت که منجر به تغییر شکل آن می شود. با آغشته‌سازی‌های ضد عفونی‌کننده که بر پایه آب هستند، پوشش‌ها را برای اجراها و خود اجراها درمان کنید، همچنین می‌توانید دیوارهای جداکننده، کنده‌ها و تیرها، تیرها را رنگ کنید.

چوب ترمو خوزستان
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

بنابراین، می توان سازه های سبک وزن ابتدایی را پردازش کرد که تغییر شکل یا خم شدن نداشته باشند و آسیب و آسیب زیادی وارد نکنند. ترکیبات روغن و روغن اشباع چوب بوی نامطبوع و پایداری دارند که فرسایش نسبتاً سختی دارد و بنابراین بهتر است از این آغشته‌های چوب برای پردازش داخلی سازه‌های چوبی استفاده نکنید.تراس کوچیک

مزایا و معایب ترکیبات اشباع کننده چوب
عمر مادی طولانی تر
انتخاب بزرگ از فرمولاسیون
قابلیت استفاده از چوب در شرایط سخت عملیاتی
هزینه های اضافی
تناسب ضعیف برای سازه های تمام شده
همه فرمولاسیون ها سازگار با محیط زیست نیستند

علاوه بر این، تمام محلول های روغن خیلی سریع مشتعل می شوند و سموم را در هوا آزاد می کنند. هنگامی که چوب را با روغن پردازش کردید، کار، رنگ آمیزی و پردازش غیرممکن خواهد شد. بنابراین، اشباع روغن فقط برای قطعات و عناصر چوبی که در فضای باز هستند و به طور مرتب با آب در تماس هستند مناسب است.

یک آغشته ضد عفونی کننده برای چوب باید با در نظر گرفتن نوع خاصی از چوب انتخاب شود، زیرا گونه های مختلف درجات مختلفی از مقاومت در برابر تخریب کننده های بیولوژیکی مختلف دارند: درخت “ضعیف” آسپن، نمدار، توسکا است. درخت ضعیف – چوب بلوط، توس و راش، هسته سنجد و افرا؛ درخت با مقاومت متوسط ​​- صنوبر، نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان ، کاج اروپایی، چوب سدر؛ چوب مقاوم در برابر پوسیدگی – خاکستر، کاج، هسته بلوط و کاج اروپایی.

نمایندگی چوب ترمو شیراز

خوشبختانه برای صاحبان خانه‌ها و سازه‌های چوبی، بازار مدرن می‌تواند نیاز به فرمول‌های ضد عفونی کننده با طیف گسترده را به طور کامل برآورده کند.نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان البته، دستور العمل های جهانی به سادگی وجود ندارند، به همین دلیل، قبل از خرید، حتما با یک متخصص مشورت کنید – چه چیزی و چرا بهتر است بخرید.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

از ضد عفونی کننده های داخلی، شایان ذکر است محصولات NPO “Drevozashchita” تحت علامت تجاری “SENEZH”. محصولات SENEZH طیفی از آماده‌سازی‌های نسبتاً مؤثر برای محافظت از سطوح داخلی (SENEZH ECOBIO) و سطوح تکمیلی خارجی (SENEZH ULTRA) در برابر کپک‌ها، لکه‌های آبی، پوسیدگی و سوسک‌های حفاری چوب هستند.

اگر شرایط عملیاتی مستلزم تماس مداوم پوشش چوبی با هوا یا خاک بیش از حد مرطوب باشد، بهتر است ترکیب SENEGE BIO را انتخاب کنید. برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد تکمیل شده از چوب، ضد عفونی کننده های SENEGE TRANS و SENEGE SUPERTRANS ساخته شده اند که در فرآیند خشک کردن جوی و همچنین در هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی استفاده می شوند. به طور موثر از چوب محافظت می کند، کاملاً تمام آماده سازی های TM SENEZH به هیچ وجه بافت طبیعی چوب را نقض نمی کند، در “تنفس” آن دخالت نمی کند.

بخوانید   چرا حفاظت زیستی در برابر آتش برای چوب مورد نیاز است

توصیه می کنیم به ترکیبات ضد عفونی کننده سازنده داخلی “Lovin” تولید شده در سری “Wood Doctor” توجه کنید. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان در بازار امروز می توانید 6 اصلاح مختلف را خریداری کنید. لطفاً توجه داشته باشید که آماده سازی سازنده نشان داده شده را می توان برای پردازش تقریباً هر نوع چوب استفاده کرد. ترمووود ارزان قیمت

چوب ترمو تبریز
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

علاوه بر این، آماده‌سازی‌های سری Mark II ضدعفونی می‌کنند و خاصیت باکتری‌کشی، قارچ‌کشی، آداپتوژنیک را ایجاد می‌کنند، به طور موثر با سویه‌های قارچ‌های مختلف، کپک، لکه آبی و سایر باکتری‌های موجود در چوب در مراحل اولیه عفونت مبارزه می‌کنند و آماده‌سازی‌های Mark III. سری ” – در چوب به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار گرفته است.

اکثریت قریب به اتفاق ترکیبات ضد عفونی کننده وارداتی عمدتاً برای محافظت پیشگیرانه از چوب در برابر تمام تهدیدات بیولوژیکی موجود در نظر گرفته شده است ، اما در صورت شکست آن ، به عنوان ترکیبات ضد عفونی کننده ، همیشه مؤثر نیستند. برای اهداف ضد عفونی، ما توصیه می کنیم آماده سازی های انگلیسی مبتنی بر آب را از ICI (سری شستشوی قارچ کش DULUX WEATHERSHIELD) یا ترکیبات شرکت فنلاندی “TIKKURILA” (فنلاند) بر پایه هیپوکلریت سدیم “Homeenpoisto-1” خریداری کنید.

آماده سازی SADOLIN Bio Clean توسط AKZO NOBEL DECO OY (فنلاند) نیز کارایی خود را ثابت کرد. ترکیبات فوق قادر به خنثی سازی مؤثر قالب، پوسیدگی، گلسنگ هستند. در عین حال، شاخص های محیطی امکان استفاده از آنها را برای سطوح تکمیلی خارجی و داخلی فراهم می کند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان با این حال، ترکیبات ذکر شده تنها در مراحل اولیه ضایعه موثر هستند.طراحی و اجرای تراس

اکثریت قریب به اتفاق سایر ضد عفونی کننده های وارداتی به اصطلاح تقسیم می شوند. “لعاب” یا “تونینگ”، ترکیبات و آغازگرها – ضد عفونی کننده ها. گروه اول حاوی مواد افزودنی ضد عفونی کننده است و علاوه بر این، با موفقیت با نقش یک پوشش تزئینی مقابله می کند.

نمایندگی چوب ترمو اصفهان

آغازگرها – ضد عفونی کننده ها در مرحله پیش درمان چوب استفاده می شوند و شامل استفاده از یک پوشش تزئینی – محافظ (رنگ، ​​لاک، ترکیب رنگی) می شوند. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان در عین حال، بسیاری از آغازگرهای بی رنگ اجازه رنگ آمیزی را می دهند و دکوراسیون داخلی در شرایط عملیاتی خاص به هیچ وجه به معنای پوشش محافظ نیست.

شرکت فنلاندی AKZO NOBEL DECO OY، زیرمجموعه شرکت هلندی AKZO NOBEL، که محصولاتی را تحت TM “PINOTEX” و “SADOLIN” به فروش می رساند، مدت هاست که در بازار داخلی ضد عفونی کننده های وارداتی شناخته شده است. آغازگرها سزاوار توجه ویژه هستند – ضد عفونی کننده پایه PINOTEX و PINOTEX Solid که بر اساس آلکیدی ساخته شده اند. چوب ترمو تبریز

چوب ترمو رشت
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

تغییرات ذکر شده کاملا چوب را آغشته می کند و به طور موثر بر منحصر به فرد بودن بافت آن تأکید می کند. ترکیبات “Solignum 1 – 35” شرکت کانادایی UCP و “FONDO” – BONDEX (دانمارک)، محصولاتی برای پردازش محافظ و تزئینی شرکت آلمانی MEFFERT AG FARBWERKE (DUFATEX GRUND، DUFATEX) و غیره، به خوبی خود را ثابت کرده اند. .روف گاردن ساده

پردازش با ترکیبات فوق برای همه، بدون استثنا، عناصر چوبی تکمیلی جدید، که عملکرد آنها تأثیر مستقیم عامل آب و هوایی را شامل می شود، توصیه می شود. تنها پس از درمان سطح، می توان از پوشش های مات (پنهان کردن بافت چوب) و پوشش های لعاب با رنگ آمیزی برای گونه های ارزشمند استفاده کرد. شما می توانید سایه مورد نظر را از بین 10 گزینه انتخاب کنید.

ترکیب لعاب DUFATEX علاوه بر تزئینی بودن، دارای خاصیت لعاب دهی نیز می باشد، سازگار با محیط زیست است و می توان از آن هم برای کارهای تکمیلی بیرونی و هم برای کارهای داخلی استفاده کرد. پوشش خارجی که با ترکیب لعاب DUFATEX درمان شده است در برابر عوامل آب و هوایی مقاوم می شود و در عین حال به طور موثر بر بافت طبیعی سطح چوب تأکید می کند.

هر دو ترکیب لعاب و رنگ آمیزی حاوی مواد افزودنی ضد عفونی کننده، سایه چوب را به یک درجه یا دیگری تغییر می دهند، در حالی که بافت آن را بسیار کمی تغییر می دهند. انتخاب ترکیبات پایه رنگی بسیار زیاد است، اما به طور کلی، ترکیبات با سایه شفاف باقی می مانند و زیبایی طبیعی درخت را دست نخورده می گذارند.

ترمووود سقف
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان
تجربه عملی، آموزش عالی ساختمانی. من در مورد تعمیر و ساخت به زبان قابل فهم صحبت می کنم
یک سوال بپرسید
آنتی سپتیک های رنگی که چوب را در برابر عوامل نامطلوب آب و هوایی محافظت می کند، حفاظت پایدارتری در برابر اشعه ماوراء بنفش نسبت به انواع بی رنگ ارائه می دهد.

شرکت نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان (فنلاند) برای صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی شناخته شده است. من به ویژه می خواهم به ضد عفونی کننده آغازگر “VALTTI POHJUSTE” اشاره کنم که حاوی روغن بذر کتان و گروه کاملی از اجزای است که به طور موثر با پوسیدگی، آبی و کپک مقابله می کند.

درمان بعدی ممکن است شامل پوشش سطح با ضد عفونی کننده های رنگی همان شرکت باشد – “VALTTI COLOR”، “VALTTI AKVACOLOR”، “VALTTI COLOR SATIN”، “VALTTI COLOR EXSTRA”، و غیره. دو ترکیب آخر یک فیلم ضد آب قوی و متراکم را تشکیل می دهند. که به طور موثر از چوب در برابر آب و هوا محافظت می کند.چوب ترمو در خوزستان

ترمووود
نمایندگی چوب ترمو فروش ترموود ارزان قیمت در استان های شیراز اصفهان تبریز خوزستان

روش های سازنده برای محافظت در برابر رطوبت نمایندگی چوب ترمو

علاوه بر وسایل حفاظت شیمیایی، به عنوان یک قاعده، از حفاظت سازنده سازه های چوبی در برابر رطوبت نیز استفاده می شود. نمایندگی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن کف سقف دیوار خرید ترمووود در شیراز اصفهان تبریز خوزستان مشهد کرمان از اقدامات زیر تشکیل شده است:

 • عایق رطوبتی عناصر چوبی در برابر تماس با خاک، بتن یا سایر سطوح مرطوب. به عنوان مثال، در هنگام ساخت خانه های چوبی، یک ماده سقفی یا ماده ای که به عنوان مانعی در برابر رطوبت عمل می کند، باید بین اولین تاج و فونداسیون قرار داده شود.
 • محافظت در برابر اثرات پدیده های جوی. بنابراین، برای افزایش طول عمر خانه های چوبی، نما اغلب با مواد روکش مخصوص و همچنین سایبان ها، گیره ها و غیره پوشانده می شود.
 • ترتیب سیستم های تهویه ای که سطح نرمال رطوبت را در اتاق فراهم می کند و از تراکم جلوگیری می کند.

چوب به ویژه تحت تأثیر تغییرات ناگهانی دما قرار می گیرد. بنابراین، در صورت امکان، محصولات چوبی باید از آنها محافظت شود.

کانال you tube شرکت معماریکا

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی چوب ترمو فروش ارزان قیمت شیراز اصفهان تبریز خوزستان»

 1. بازتاب: نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو ارزان قیمت ایرانی با کیفیت بالا | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *