معماریکا

دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

در اینجا یک کار تراس است که ما به عنوان نمونه برای شما انجام دادیم. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با بررسی جزئیات و تصاویر بسته شدن تراس این پروژه پاسخ بسیاری از سوالات خود را خواهید یافت. از مشتری محترمی که ما را برای بستن کف تراس انتخاب کرد تشکر می کنیم. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا

ترمو وود

پروژه بازسازی کف تراس ما

ما تمام تولیدات و کاربردهای پروژه بستن و بازسازی کف تراس را با شما به اشتراک می گذاریم که می توانیم آنها را تحت عنوان دکوراسیون تراس و بالکن کوچک روف گاردن ایده ها و نمونه تراس ها برای بازسازی کف تراس بررسی کنیم. برای تمام سوالات خود می توانید با ما تماس بگیرید. مطمئن شوید که از خدمات طراحی کشف رایگان و محاسبه هزینه 24 ساعته ما در آنکارا و اطراف آن بهره مند شوید.

ما به به روز رسانی و به اشتراک گذاری تصاویر خود از پروژه نمونه ای از پروژه بسته شدن کف تراس ادامه خواهیم داد.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا فلاور باکس دیواری

تراس و بالکن کوچک
دکوراسیون تراس و بالکن

ما به کار خود ادامه می دهیم

موادی که در این کار کف تراس استفاده خواهیم کرد، محصولاتی که خواهیم ساخت، کاربردها و جزئیات به شرح زیر است.

 • پروفیل جعبه رنگ شده 40×60 3 میلی متر.
 • پروفیل جعبه رنگ شده 40×20 2 میلی متر.
 • 3 میلی متر اندیل قرمز.
 • تخته های پیشانی سحر.
 • لوله های ناودانی افقی و عمودی.
 • کف ها اسکلت بندی شده اند.
 • عایق عایق.
 • کف پوش لمینیت.
 • تعمیر و رنگ آمیزی کلیه دیوارهای کف تراس.

ما تولید لاستیک های آهنی تراس را شروع کردیم.

چه کاری می توان در یک طبقه تراس انجام داد. ترتیب بازسازی چگونه باید باشد؟ هنگام انتخاب مواد چه چیزی را باید در نظر بگیرم؟ کنجکاوی شما در مورد بازسازی تراس.

من می خواهم اطلاعاتی در مورد ایده ها و تراس های نمونه برای بازسازی کف تراس به شما بدهم و در مورد بازسازی تراس پشت بام به شما کمک کنم و پیشنهادات بازسازی را ارائه دهید.

آیا می خواهید به پیشنهادات نوسازی ما نگاهی بیندازید؟دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا دکوراسیون قیمت فلاور باکس بزرگ تراس با چوب ترمو و ساخت فلاورباکس

تراس و بالکن
دکوراسیون بالکن کوچک

خانه شما ممکن است تراس نداشته باشد. برای بازسازی کف تراس می توانید قسمت های خالی خانه خود را که استفاده نمی کنید ارزیابی کنید.

در این مناطق، ممکن است از نظر بستن یک تراس یا ساخت یک مکان تراس جدید، به مجوزهایی نیاز داشته باشید. برای مجوز ساخت باید به شهرداری محلی خانه ای که در آن تراس ساخته شده است، درخواست دهید.

نیازهای تراس خود را تعیین کنید

اگر در نتیجه ارزیابی های شهرداری ها مشکلی در ساختار کلی ساختمان ایجاد نکند، پروژه مورد تایید قرار می گیرد و می توانید بازسازی خود را انجام دهید.

اگر پروژه شما تایید نشد، می توانید اعتراض کنید و درخواست اکتشاف کنید. فلاور باکس برای تراس دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا روف گاردن با چوب ترمو

ماموران پلیس شهری شهرداری های محلی به منطقه ای که تراس ساخته می شود مراجعه کرده و بررسی های لازم را انجام داده و درخواست مجوز خود را مجددا به شهرداری ارائه می کنند. این روند به طور کلی مثبت است. اگر شهرداری مجوز ندهد، بند جزایی جزایی اعمال می شود. می توان روند نوسازی ساختمان را متوقف کرد و با توجه به شرایط، تخریب انجام داد.

دکوراسیون تراس کوچک
دکوراسیون تراس و بالکن

آب و هوای تراس خود را تغییر دهید

پس از اخذ مجوزهای لازم برای بازسازی کف تراس، دکوراسیون تراس و بالکن کوچک طراحی و اجرا روف گاردن می توانید با ارزیابی مناطق بیکار خانه خود که از آنها استفاده نمی کنید، فضای زندگی خود را گسترش دهید.

این امکان وجود دارد که با انتخاب منطقه آفتابگیر خانه خود برای تراس و زیر شیروانی، مشکلات عایق کاری تراس خود را برطرف کنید.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک اگر می خواهید عملیاتی مانند سقف و بستن تراس روباز موجود خود داشته باشید، اولین شرط داشتن عایق برای جلوگیری از تعادل دما و رطوبت است. در حالی که عایق کاری برای تراس های زیر شیروانی حیاتی است، در تراس هایی که در کف خانه – باغ زمستانی ساخته شده اند، عایق بیشتری روی زمین اعمال می شود. اگر این فرآیندها توسط متخصصان و با استفاده از مواد مناسب انجام شود، نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

ترمو وود

در حالی که بسیاری از روش های بستن تراس استفاده می شود، عایق کاری فرآیندی است که باید در همه آنها اعمال شود.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا مرجع خرید فلاور باکس در تهران

امکان استفاده به عنوان اتاق وجود دارد

یکی دیگر از جزئیات مهم پس از ارائه عایق، نوع موادی است که سقف را پوشش می دهیم. این روش ها که مربوط به این است که انواع و روش های زیادی در محدوده پوشش بام و بسته شدن وجود دارد، با آب و هوای منطقه ای که تراس در آن قرار دارد، نسبت مستقیم دارد.

در مناطق ییلاقی و آب و هوای گرم، فرآیند پوشش سقف بیشتر برای اهداف تزئینی و برای محافظت در برابر نور خورشید انجام می شود. در مناطقی با آب و هوای سرد و قاره ای، برای محافظت در برابر حوادث آب و هوایی ساخته شده است.

تراس و بالکن کوچک
تراس و بالکن

پس از اتمام مراحل سقف کف و عایق کاری تراس هایمان، آلاچیق دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با نورپردازی سقف کاذب و تزیینات دیوار کار خود را تکمیل می کنیم.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا دکوراسیون تراس و بالکن

طراحی همان چیزی است که شما نیاز دارید

برای اینکه تحت تاثیر مشکلات عایق کاری زیر شیروانی که در کار بستن تراس زیر شیروانی نقش دارد ، در گچ کاری ها باید تفاوت رطوبت و دما را نیز در نظر گرفت. رنگ، مدل های کاغذ دیواری، مدل های سرامیکی باید بر این اساس انتخاب شوند.

ما می توانیم با توجه به هدف و سبک خود نحوه گرم کردن تراس خود را تعیین کنیم. انتخاب این انتخاب قبل از انجام کارهای کف و دیوار ما از نظر بازسازی و کار راحتی را فراهم می کند.

در پایان کارهای سقف و کف خود، می توانید تعیین کنید که می خواهید تراس خود را با چه چیزی بپوشانید. با داشتن شیشه کاملاً تصویری شفاف ارائه می دهد و می توانید از فضای باز بهره مند شوید.

ترمو وود

می توانید دور آن را با شیشه های نازک کاری PVC یا آلومینیومی بپوشانید و هوای اتاق را اضافه کنید، این انتخاب شماست و می توانید از یک متخصص کمک بگیرید.

این امکان وجود دارد که تراس خود را به یک فضای نشیمن جدید با درب های تزئینی سقف تبدیل کنید. باربیکیو دکوراسیون تراس و بالکن کوچک شما همچنین می توانید سبک خود را با شومینه، سیستم های نور واحد تلویزیون منعکس کنید.

نحوه تزیین سقف و کف تراس دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

آیا می‌پرسید چگونه باید از پشت بام و تراس خود استفاده کنم، چگونه می‌توانم تراس خود را هنگامی که هوا گرم است یا سرد، کاربردی کنم، آیا فضای زندگی جدیدی در تراس من وجود خواهد داشت؟

چگونه سقف و کف تراس را تزئین کنیم ؟ چرا از لذت بخش ترین قسمت های خانه به عنوان انبار استفاده می کنیم؟ آیا با هم تراس هایمان را به بهشتی زنده تبدیل کنیم؟

قیمت و هزینه هوشمند سازی تراس
قیمت و هزینه هوشمند سازی تراس

در تابستان، می توانیم زمان زیادی را در تراس های خود سپری کنیم. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک دکوراسیون باربیکیو ذغالی پشت بام و تراس چگونه ساخته می شود ؟ می توان با انجام کارهای تزئینی کوچک آن را به مناطقی تبدیل کرد که در زمستان اوقات گرم و راحتی را سپری کنیم.

دکوراسیون تراس بسیار سلیقه ای است، اما گزینه های نامحدودی نیز ارائه می دهد. این می تواند ما را قادر به انجام کارهایی کند که گفته می شود در خانه غیرممکن است.

اولین قدمی که در دکوراسیون تراس باربیکیو باغی مطرح می شود باید انتخاب کف و سقف باشد. اینها بسته به هدف استفاده از تراس شما متفاوت است.اگر می خواهید از کف مرطوب استفاده کنید، می توانید کفپوش های سرامیکی و مشابه آن را مقاوم در برابر آب انتخاب کنید.

استفاده از پارکت در تراس شما نیز می تواند بسیار شیک و کاربردی باشد، این کاملا به هدف استفاده شما بستگی دارد. موادی که استفاده خواهید کرد نیز باید موادی با عایق زیر شیروانی باشد که در برابر گرما و سرما مقاوم باشند.

شاید رطوبت و سردی اتاق های زیر تراس را دوست نداشته باشید. باربیکو آماده دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا طراحی و اجرای تراس

ترمو وود

بسته شدن سقف و تراس فضای زندگی جدید و منحصر به فردی را در خانه شما ایجاد می کند. بسته شدن سقف برای شما مهم است که به نام دکوراسیون آزادتر باشید.

می توانید سقف تراس خود را تا جایی که می خواهید ببندید یا می توانید آن را کاملاً پوشانده کنید. این با نحوه استفاده شما نسبت مستقیم دارد.

هنگام انجام این انتخاب ها، ارزیابی شرایط آب و هوایی مکان خود را فراموش نکنید. هنگام انتخاب کفپوش، می توانید رنگ های تیره تری را برای سهولت در استفاده انتخاب کنید.

این کار نه تنها از نظر تمیز کردن راحتی را فراهم می کند، بلکه از خستگی چشمان شما در برابر پرتوهای تند خورشید که از بالا می آید جلوگیری می کند.

پس از انتخاب طبقه، وظیفه بعدی شما خواهد بود که تصمیم بگیرید چه نوع سیستم روشنایی را برای تراس در نظر می گیرید، همراه با فرآیند بسته شدن سقف. در یک تراس با شیشه، نور بیش از حد کاملا غیر ضروری است.

طراحی تراس
اجرا تراس

نحوه تزیین سقف و کف تراس دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

نور کم و کم استفاده شده با نوری که از بیرون می آید نیز برای تراس شما مهم است تا حریم خصوصی شما را تامین کند. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک شما می توانید سبک خود را با لوازم نورپردازی مختلفی که در تراس خود استفاده خواهید کرد منعکس کنید.

مبلمانی که در تراس خود استفاده می کنید باید سبک و فرهنگ تراس شما را در فرش و پرده منعکس کند.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا اجرای تراس گاردن

مبلمان و فرشی که در تراس استفاده خواهید کرد، قطعاً نباید در حال و هوای مبلمان اتاق نشیمن باشد. شما باید مبلمان سبک، مفید و کوچک را ترجیح دهید.

ترمو وود

می‌توانید تراس خود را بیشتر شبیه فضایی از آزادی بدانید که در آن زمان را دور از خانه سپری می‌کنید. می‌توانید آن را به‌عنوان مکانی طراحی کنید که در یک شب سرد سال نو در کنار عزیزانتان، شاه بلوط بپاشید و چای بنوشید.

همچنین می توانید با داشتن یک شومینه در گوشه دیوار و انداختن کوسن ها روی زمین، یک فضای نشیمن طبیعی با فضایی بوهمیایی ایجاد کنید.

همچنین می توانید یک باغ سرگرمی از گیاهان مورد علاقه خود به عنوان مکانی که می توانید در آن استراحت کنید و کتاب بخوانید طراحی کنید. این انتخاب کاملا برازنده شما است.

یکی از مهم ترین جزئیات در دکوراسیون تراس شلوغ نبودن آنهاست. ساخت باربیکیو دکوراسیون تراس و بالکن کوچک می توانیم با اکسسوری های شیک ساده و وسایلی که چشم را خسته نکند محیط را شاد کنیم.

اگر نمی خواهید ساختار کلی تراس را به هم بزنید، می توانید با درختان اطراف تراس بدون نصب پرده، حریم خصوصی خود را تضمین کنید.

دکوراسیون پشت بام و تراس چگونه ساخته می شود ؟ تراس دکوراسیون تراس و بالکن کوچک موادی که استفاده می کنید باید کیفیت بالایی داشته باشند و ماندگاری بالایی داشته باشند. از آنجایی که این مواد بیشتر از مواد خانه ما در معرض گرما و سرما قرار می گیرند، می توانند سریعتر تغییر شکل دهند.

قیمت و هزینه هوشمند سازی تراس
قیمت و هزینه هوشمند سازی تراس

ساخت دکوراسیون تراس بسته با کمک یک متخصص هم برای بودجه و هم برای استفاده شما مفیدتر خواهد بود.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا قیمت ترموود

نحوه انتخاب نورپردازی دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

در کدام اتاق از چه نوع نورپردازی استفاده کنیم؟ آیا می دانستید که نور بر سلامتی شما تأثیر می گذارد؟ چگونه نورپردازی را انتخاب کنیم؟

چگونه نورپردازی را انتخاب کنیم؟ انتخاب نور اتاق نشیمن ، آشپزخانه، راهرو، اتاق خواب و اتاق مطالعه چگونه باید باشد؟

ما در طول روز فعالیت های زیادی را با هم در اتاق نشیمن و اتاق نشیمن انجام می دهیم که بیشترین زمان را در آن سپری می کنیم. متوجه خواهید شد که نور ممکن است بسته به فعالیت متفاوت باشد.

بنابراین ، استفاده از نور یکنواخت در اتاق نشیمن و اتاق نشیمن اشتباه است. تراس با چوب ترمو دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا قیمت چوب ترمو ایرانی

این نورپردازی ها که برای مصارف تزئینی نیز استفاده می شوند به ما این امکان را می دهند که زمان با کیفیتی را سپری کنیم و بهره وری خود را در کارمان افزایش دهیم.

ترمو وود

تعیین نوع نور مورد نیاز اتاق نشیمن و سالن، کار ما را آسان می کند.

اگر چه نورپردازی در دکوراسیون مهم تلقی نمی شود، اما کل هاله خانه ما را تغییر می دهد.

هر کاری که انجام می دهیم به محیط نور متفاوتی نیاز دارد. نور کم هنگام لذت بردن از سینما، روشن هنگام غذا خوردن و سطح نور معمولی در محیط های چت مورد نیاز است.

به همین دلیل می توانیم با روش های نورپردازی چند منظوره کیفیت زندگی آن اتاق را افزایش دهیم.

به عنوان یک روش نورپردازی، سقف‌های کاذب کاربردی، سقف‌های کشسان، پاپیه ماشه و دکوراسیون تراس و بالکن کوچک و چراغ‌های متوالی مورد استفاده در نورپردازی کف، چندین نوع لوستر به‌عنوان نورپردازی مرکزی، پایه‌ها و لامپ‌های دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شما می توانید با استفاده درست از نورپردازی های زیادی از این دست، محیطی راحت در اتاق خود ایجاد کنید.

قیمت و هزینه هوشمند سازی تراس
قیمت و هزینه هوشمند سازی تراس

الگوهای نور ممکن است با توجه به اندازه اتاق، ارتفاع سقف و نحوه دریافت نور متفاوت باشد. اگر اتاق شما یک اتاق نشیمن بزرگ است، ممکن است یک نور کافی نباشد. در چنین سالن هایی باید از سیستم نوری استفاده شود که دیوارهای اتاق را بپیچد و تمام سقف را بپوشاند. طراحی روف گاردن برای این روش باید از سقف های کاذب استفاده کرد که اجازه می دهد نور به طور همگن در اتاق پخش شود.

با ایجاد نورپردازی کف در راهروها و پله هایی که نور کمتری دریافت می کنند، می توانیم محیط مفیدتری ایجاد کنیم.

چگونه نورپردازی را انتخاب کنیم؟ هنگام انتخاب، می توانید یک گوشه مطالعه با یک چراغ کف بسازید. با قرار دادن یک لوستر طولی روی میز در وسط میز ناهارخوری می توانید ظرافت اتاق غذاخوری را ایجاد کنید.

می توانید در گوشه ای که تلویزیون قرار دارد از یک لوستر کم نور استفاده کنید. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک به این ترتیب می توانید سالن کاربردی و مفیدتری را به دست آورید که هر نقطه آن به طور جداگانه نورپردازی می شود.

به این ترتیب می توانید ترکیب نورهای مختلفی را با سبک های مختلف نور ایجاد کنید.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا

می توانید روی عکس شخصی که در اتاق نشیمن یا زیر یک تابلوی نقاشی زیبا برایتان ارزش قائل هستید، یک تصویر تزیینی با دیوارکوب و قیمت چوب ترمو فنلاندی ارائه دهید.

در حین انجام این انتخاب ها باید یکپارچگی اتاق و جزئیات دکوراسیون را رعایت کنیم. یکپارچگی و سبک دکوراسیون برای نورپردازی اتاق نشیمن مهم است.

اتاق در نیازهای تزئینی نیز بسیار مهم است. نورپردازی اشیا و لوازم جانبی می تواند جلوه های چشمگیر و قابل توجهی در اتاق ایجاد کند.

با این شیطنت های کوچک می توانید به اتاق نشیمن خود سبک ببخشید.

ترمو وود

دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو

اگر اتاق شما کوچک است، به نور کمتری نیاز دارید. نوع نور مورد نیاز باید کم نور و کم نور باشد. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک در حالی که می توانید با یک چراغ رومیزی کوچک یک تصویر تزئینی دریافت کنید، در صورت لزوم می توانید نور کم را دریافت کنید.

یافتن نور مورد نیاز خانه خود در میان هزاران نور بسیار مهم است. نورپردازی خانه شما مانند هر چیز دیگری باید سبک شما را منعکس کند. نورپردازی مفرح، شیک و مفید باعث افزایش کیفیت منزل شما می شود.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

نور نادرست می تواند بر سلامت چشم تأثیر منفی بگذارد و باعث خستگی جسمی شود. در مورد نحوه انتخاب نور، البته میزان نوری که هنگام مطالعه کتاب استفاده می کنید و میزان نوری که هنگام تماشای تلویزیون استفاده می کنید، البته یکسان نیستند. کمبود نور و روشنایی بیش از حد در اتاق حتی می تواند باعث بروز حوادث ناخوشایند خانگی شود. نورپردازی مناسب را برای دکوراسیون اتاقی که استفاده می کنید و برای سلامتی خود انتخاب کنید.

طراحی و ساخت دیوار سبز طبیعی و مصنوعی هوشمند سازی گرین وال
طراحی و ساخت دیوار سبز طبیعی و مصنوعی هوشمند سازی گرین وال

اگر سبک کلاسیک در خانه خود ایجاد کرده اید، لوستر، دیوارکوب و چراغ های کفی که انتخاب می کنید باید با رزگلد و مهره ها، شیشه و مواد براق خیره کننده باشند. اگر سبک روستیک و اسپرت را انتخاب کرده اید، ترجیحات شما باید بیشتر لوازم پارچه کتان و نورپردازی دقیق چوبی باشد.دکوراسیون تراس و بالکن کوچک با چوب ترمو طراحی و اجرا ترموود بالکن پاسیو روف گاردن تایل ترمووود چمن مصنوعی با تیم فنی مهندسی معماریکا

هر اتاق در خانه شما باید مقدار متفاوتی نور دریافت کند. قیمت چوب ترمو دکوراسیون تراس و بالکن کوچک نور آشپزخانه باید روشن باشد تا توجه را افزایش دهد تا حادثه ای ایجاد نکند. سالن یا اتاق نشیمن ما نورپردازی کاربردی است. اتاق خواب ها باید به رنگ نور روز کم نور باشد که خواب را مختل نکند. بر روی میز کار در حالی که از نورپردازی از بالا و پشت فرد شاغل استفاده می شود باید از چراغ های کف برای میز استفاده شود.

ترمو وود

اگر می خواهید خانه شما جلوه خاصی داشته باشد، می توانید خانه خود را با نورپردازی های خنک با طراحی سقف های کاذب، سقف های کشسان، نورپردازی واحد و طاقچه تزئین کنید. برای این سقف های تزئینی می توانید از معماران و دکوراتورها کمک بگیرید .

کانال you tube شرکت معماریکا

9 دیدگاه دربارهٔ «دکوراسیون تراس و بالکن کوچک»

 1. بازتاب: تراس کوچیک ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: چوب ترمو سایت خاوران ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: چوب ترمو در اصفهان ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به اصفهان ⋆ 09126283243

 4. بازتاب: ترمووود ارزان قیمت ایرانی فنلاند ترک ⋆ معماریکا 09126283243

 5. بازتاب: ترمووود ارزان قیمت ایرانی فنلاند ترک ⋆ معماریکا

 6. بازتاب: ترموود برای تراس گاردن | معماریکا

 7. بازتاب: آلاچیق های چوبی | معماریکا

 8. بازتاب: ایده طراحی باغ تراس اجرای تراس سبز | معماریکا

 9. بازتاب: لمبه چوبی چیست ؟ | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *