معماریکا

کفپوش تراس

کفپوش تراس و بالکن

کفپوش تراس

کفپوش تراس و بالکن چوبی با ترمووود نصب کف دیوار سقف تراس با چوب ترمو طراحی و اجرا انواع فلاور باکس نیمکت دکوراسیون تراس ترموود با معماریکا طراحی و اجرا تراس

چیدمان فضای بالکن به ناچار سؤال انتخاب مصالح ساختمانی لازم را مطرح می کند، که نه تنها در مقاومت در برابر شرایط نامطلوب خارجی، اشعه ماوراء بنفش، تغییرات دما و رطوبت، بلکه بدون نقص، در سبکی نیز متفاوت است. از آنجایی که بالکن یک سکوی بیرون زده است، بار بیش از حد را نمی پذیرد.

کفپوش تراس

قابل توجه نیست، به نظر می رسد، در برابر پس زمینه کلی، عنصر فضای زندگی، کف، نیاز به توجه ویژه دارد. این یک طبقه کاملا مجهز است که تصور کلی از فضای داخلی هر اتاق را ارائه می دهد و راحتی آن را تضمین می کند و یک میکروکلید مطلوب و سلامت همه ساکنان را تضمین می کند که بسیار مهم است. طراحی و اجرا روف گاردن

انتخاب مواد برای کفپوش تراس

به عنوان پوشش کف برای بالکن لعابدار، می توانید انتخاب کنید: کفپوش تراس و بالکن چوبی با ترمووود نصب کف دیوار سقف تراس با چوب ترمو طراحی و اجرا انواع فلاور باکس نیمکت دکوراسیون تراس ترموود با معماریکا

کاشی ها مواد خوبی برای تکمیل بالکن هستند، اما گرم کردن آن مستلزم معرفی گرمایش از کف است که منجر به هزینه های اضافی می شود.

کفپوش بالکن

لمینت و مشمع کف اتاق ارزان تری برای چیدمان کف بالکن هستند، اما در برابر رطوبت و آسیب های مکانیکی مقاوم نیستند. اگر آب به سطح برسد، می تواند پوسیده یا متورم شود.

انواع چوب ترمو برای بالکن و تراس

در شرایط مدرن، هنگام تجهیز مناطق باز، که می توان با خیال راحت به بالکن ها نسبت داد، تولید کنندگان یک ماده جدید، اما از قبل قابل اعتماد به نام تخته تراس ارائه می دهند. تخته تراس اتفاق می افتد:

تخته تراس WPC برای بالکن

این ماده که ترکیبی از ترکیب چوب و پلیمر است بهترین کیفیت خود را به خود جذب کرده است. از نظر خارجی، تخته تراس تقریباً از چوب قابل تشخیص نیست، سبک، بافت، گرما و حتی بوی کفپوش چوبی را به دقت منتقل می کند. اما به لطف افزودن پلیمرها، او از رطوبت و یخبندان، اشعه ماوراء بنفش، شوک و آسیب، سایش نمی ترسد. و صاحبان آن هنگام حرکت در امتداد کف تراس نباید از ترکش و لغزش بترسند. سازنده امروز 50 سال دوام این ماده را تضمین می کند.

چوب ترمو

تخته تراس ساخته شده از چوب طبیعی

تخته تراس یا عرشه یک ماده طبیعی است که تمام خواص مثبت چوب طبیعی را ترکیب می کند. کاج اروپایی و چوب ترمووود گونه هایی هستند که سال هاست مورد آزمایش و آزمایش قرار گرفته اند. چنین کفپوش هایی دارای چندین مزیت هستند: کفپوش تراس و بالکن چوبی با ترمووود نصب کف دیوار سقف تراس با چوب ترمو طراحی و اجرا انواع فلاور باکس نیمکت دکوراسیون تراس ترموود با معماریکا

  • دوستی با محیط زیست؛
  • عایق حرارتی بالا؛
  • مقاومت در برابر پوسیدگی و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش؛ طراحی و اجرای تراس
  • ظاهر جذاب

نصب کفپوش بالکن و تراس

تخته تراس ساده و آسان برای نصب است. سطح کفی که باید پوشانده شود باید صاف، بدون ترک، چاله یا برآمدگی، تمیز و خشک باشد. داشتن یک سکوی بتنی با شیب کمی برای جریان آب ایده آل خواهد بود. تخته ای به اندازه لازم و به ترتیب معین بر روی کنده های بلند شده در بالای سطح، در جهتی موازی با جریان آب و با فاصله نیم متری از یکدیگر قرار می گیرد. اگر کف یک بالکن باز پوشیده شده است، بهتر است یک روش تخمگذار با شکاف کوچک بین بوم ها را انتخاب کنید. اگر بالکن لعاب دار است، می توانید با یک بوم جامد در چسباندن تخته توقف کنید.

کفپوش تراس و بالکن

آماده سازی برای نصب

قبل از شروع کار نصب عرشه، توصیه می شود حداقل 48 ساعت آن را در محیط محل بعدی خود بگذارید. این کار باید برای مقایسه دمای مواد و محیط انجام شود. دمای منفی برای کار نصب مطلوب نیست. برای اطمینان از تهویه آزاد، فاصله ای به عرض 25-30 میلی متر بین پوشش و پایه کف باقی می ماند. با نوسانات دما، انبساط یا انقباض تخته تراس امکان پذیر است، بنابراین به دیوارها محکم نمی شود و شکاف های کوچکی بین خود تخته ها باقی می ماند. لیست قیمت ترمووود

تاخیر در نصب با چوب ترمو

تثبیت کنده روی سطح بتن با انکر بولت انجام می شود. فاصله بین کنده های مجاور نباید بیشتر از 40 سانتی متر باشد. همچنین مهم است که فاصله 1-2 سانتی متری بین کنده ها و دیوار برای انبساط بدون مانع مواد در مواقع هوای گرم ایجاد شود. اگر سیاههها در جهت مورب نصب شده باشند، فاصله بین آنها 25 میلی متر است. برای جریان بدون مانع آب از پوشش تراس، سیاهههای مربوط با شیب حدود 1 درجه نصب می شوند.

آهنگری ترموود

تعمیر تخته ترمووود

به عنوان بست برای عرشه، توصیه می کنیم از بست های مخفی استفاده کنید. این بست به قسمت بیرونی تخته آسیبی نمی رساند که باعث دوام بیشتر سطح می شود. کفپوش تراس و بالکن چوبی با ترمووود نصب کف دیوار سقف تراس با چوب ترمو طراحی و اجرا انواع فلاور باکس نیمکت دکوراسیون تراس ترموود با معماریکا قیمت رنگ چوب ترمو

برای تعمیر تخته روی یک بالکن یا ایوان بسته، ارزش استفاده از بست های مخفی را نیز دارد، اما می توانید از پیچ های خودکفا نیز استفاده کنید. رطوبت در داخل خانه چندان وحشتناک نیست، بنابراین می توان روی پیچ ها نصب کرد.

پل ترمو

حتماً بین تخته تراس و دیوار فاصله 1-2 سانتی متری برای تغییر شکل مواد مرتبط با تغییرات دما در آینده بگذارید. لبه ها و گوشه های پوشش تراس با نوارها و گوشه های انتهایی بسته می شوند و شکاف های جبران را فراموش نمی کنند. با از بین بردن گرد و غبار و تراشه ها، کار گذاشتن تخته را به پایان برسانید. نصب صحیح تخته تراس باعث دوام و مقاومت در برابر سایش بالا می شود.

محافظ تخته در بالکن

به عنوان یک درمان محافظ برای عرشه، توصیه می کنیم از روغن موم محافظ استفاده کنید. برای یک بالکن باز، روغن برای کارهای خارجی مناسب است، و برای یک لژیا یا یک بالکن بسته – روغن برای کارهای داخلی. این یک ماده سازگار با محیط زیست است که به ساختار چوب آسیب نمی رساند، زیبایی خارجی آن را حفظ می کند، بلکه از آن در برابر تأثیرات خارجی محافظت می کند. رنگ ترمووود

چه چوبی را برای کفپوش تراس انتخاب کنید

انتخاب مواد برای کف چوبی هیچ مشکلی ندارد: هر چه عملیات فشرده تر باشد، چوب باید سخت تر باشد. سختی چوب با روش برینل ارزیابی می شود. شما نیازی به شمارش چیزی ندارید – یک جدول آماده وجود دارد.

با ترافیک زیاد، مثلا برای کافه ها و رستوران ها، خاکستر حرارتی بهتر است. برای کف چوبی در محله های نشیمن، می توانید کاج و صنوبر بگیرید. در آشپزخانه و حمام – کاج اروپایی و فقط کاج اروپایی. ممکن است سخت ترین چوب را نداشته باشد، اما می تواند در برابر نوسانات رطوبت، بخار و میعانات مقاومت کند. کفپوش تراس و بالکن چوبی با ترمووود نصب کف دیوار سقف تراس با چوب ترمو طراحی و اجرا انواع فلاور باکس نیمکت دکوراسیون تراس ترموود با معماریکا

کفپوش ترمووود

در تمام موارد نامفهوم، ترمووود را انتخاب کنید . این همان کاج یا خاکستر است، اما پس از چندین ساعت درمان با دمای بالا و بخار. از نظر بصری، این ماده کمی تیره تر و بافت دار است.

از نظر عملکرد – پایدارتر، بادوام تر و گرم تر. هدایت حرارتی کف‌های چوبی حرارتی 20 تا 25 درصد کمتر از همان کف‌های چوبی است، اما از کاج یا خاکستر خشک شده کلاسیک. و، باید بگویم، در طبقه اول یک خانه روستایی، این 20-25٪ بسیار قابل توجه است. ارزان ترین قیمت ترمووود ایرانی تولید کارخانه پاک ارسال به سراسر ایران

نحوه انتخاب تخته کفپوش تراس با ترمووود

با انتخاب هیئت مدیره نیز ساده است. رابطه جنسی کلاسیک یک گزینه جهانی است: کفپوش تراس و بالکن چوبی با ترمووود نصب کف دیوار سقف تراس با چوب ترمو طراحی و اجرا انواع فلاور باکس نیمکت دکوراسیون تراس ترموود با معماریکا به یک جشن، و به جهان، و به مردم خوب. می توان آن را رنگ آمیزی، برس، روغن کاری یا لاک زدن کرد. ظاهر کلی و لهجه ها به پردازش بستگی دارد: اشباع روغن بر دانه بندی تأکید می کند و رنگ های گرم را به جلو می آورد، لاک براقیت می بخشد، سنباده و رنگ آمیزی بر رنگ و الگوی طبیعی تأکید می کند. اما ما همیشه درمان چوب را با روغن‌های طبیعی توصیه می‌کنیم، زیرا به چوب اجازه تنفس می‌دهند و به خوبی از آن محافظت می‌کنند، بدون ایجاد لایه‌ای روی سطح (برخلاف رنگ‌ها، لاک‌ها و اشباع‌ها)، که پس از مدت کوتاهی شروع به ترک خوردن و کنده شدن می‌کند. پس از اتمام، تخته کف صد امتیاز جلوتر از هر لمینت می دهد.

آرایه یک برد با کیفیت و گران قیمت است که نیاز به نصب حرفه ای و عملیات دقیق دارد. زیبایی شناسی آرایه در یک منطقه بزرگ و با تماس لمسی آشکار می شود: کافی است با پای برهنه روی چنین طبقه ای راه بروید تا هزینه هر متر مربع و نصب گران قیمت را ببخشید.

کف چوب ترمووود

اگر در خانه بچه ها، حیوانات خانگی هستند و نمی خواهید نگران ریختن هر فنجان روی زمین باشید، یک تخته پارکت انتخاب کنید. به همان اندازه که حجیم است زیبا است، اما عملاً کف را در ارتفاع بالا نمی برد و به دلیل نوسانات رطوبت مانند یک “قایق” نمی ایستد. به دلیل چسباندن لایه به لایه، تخته در برابر انبساط خطی مقاوم، پایدار بوده و تاب نمی خورد. از نظر نصب، این ساده ترین گزینه است (بستن قفل) – نیازی به چسب، پیچ های خودکار و پایه تخته سه لا ندارد. این ماده که تقاضای کمتری دارد نیز مقرون به صرفه است، که هنگام تخمگذار کف در یک خانه بزرگ یا آپارتمان چند اتاقه مهم است.

اگر می خواهید کف بادوام یک آرایه را داشته باشید، اما به اندازه یک تخته پارکت پایدار باشد، یک تخته مهندسی انتخاب می شود. این ماده به خوبی برای خراش دادن مناسب است، اما در تعداد کمی از موارد، در نصب، نگهداری و شرایط دما و رطوبت نیازی به آن ندارد.

کانال you tube شرکت معماریکا

4 دیدگاه دربارهٔ «کفپوش تراس و بالکن»

  1. بازتاب: کف پوش تراس چوبی با ترمووود | معماریکا

  2. بازتاب: مزایا و معایب کفپوش چوبی | معماریکا

  3. بازتاب: ارزان ترین ترمووود تراس در درجه SD (D) چگونه است؟ | معماریکا

  4. بازتاب: ترمووود ای برای کف مناسب است | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *