معماریکا

تراس کوچیک

تراس کوچیک

تراس کوچیک

به روزترین قیمت های الوار که محل امروز هست رو دادم که از لیست قیمت براتون معماریکا های عزیز انتخاب کردم. طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو دکوراسیون ایده های جدید برای بالکن ایون حیاط خلوت با ترموود ایرانی ترمووود فنلاندی فلاورباکس و گرین وال این لیست قیمتی که من داده ام ممکن است بسته به نوع و سختی چوب متفاوت باشد. ما به عنوان دوستداران دکور این قیمت ها را به صورت مداوم به روز می کنیم و قیمت ها را بهتر به شما اطلاع می دهیم.

ترمو وود

طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو – قیمت ترموود استخر ماده اولیه تنه درختان است که هدیه طبیعت به ماست. طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو دکوراسیون ایده های جدید برای بالکن ایون حیاط خلوت با ترموود ایرانی ترمووود فنلاندی فلاورباکس و گرین وال آنها مواد چوبی هستند که باعث می شوند تنه درخت پس از بریدن و به ابعاد خاصی پردازش شود. مواد طبیعی مورد استفاده به عنوان مواد اولیه چوب نامیده می شود.

طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو

با توجه به ساختار درختان می توانیم الوارها را در دو عنوان بررسی کنیم. اینها الوارهای بدنه نرم و الوارهای بدنه سخت هستند. بر همین اساس همانطور که از نام آن پیداست الوارهای نرم تنه از چوب نرم و الوارهای سخت بدنه از تنه های سخت تولید می شوند به همین دلیل است که سختی و استحکام درخت تعیین کننده کیفیت آن است. ساختار تنه این درختان نرم است. این نوعی چوب است که از درختان سخت ساختار در الوارهای سخت تشکیل شده است.

طراحی و اجرا تراس
طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو

میلیون ها گونه درخت در جهان یافت می شود. تفاوت این گونه های درختی باعث افزایش تنوع الوار شده است. طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو این تنوع فزاینده تاثیر مثبتی بر صنعت مبلمان دارد. در هنگام استفاده از این گونه ها، گونه های درختان ما که موجودات زنده دوستدار انسان هستند، نباید اجازه انقراض داده شود.

قطع درختان تعیین شده توسط وزارت زراعت و جنگلداری به طور قابل توجهی بر محیط زیست و غنای جنگل ما تأثیر می گذارد.طراحی و اجرا تراس کوچیک با ترمو دکوراسیون ایده های جدید برای بالکن ایون حیاط خلوت با ترموود ایرانی ترمووود فنلاندی فلاورباکس و گرین وال قیمت ترموود تراس

برای جلوگیری از حفاظت و تکثیر درختان خود که موجودات زنده ای هستند که دنیای ما را تشکیل می دهند، نباید بدون اجازه درختان را قطع کنیم و قطع کنندگان آن را به مراجع لازم معرفی کنیم.

استفاده از چوب طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو – صاحبان مشاغل چوبی از آن در بسیاری از مناطق استفاده می کنند. به حدی که این ماده که استفاده و پردازش آسانی دارد از دست هزاران استاد و طراح می گذرد. استفاده از الوار در بسیاری از زمینه ها و بخش ها با علاقه فراوان آغاز شده است و از مدل ها، انواع و مواد اولیه بسیاری در تولید و ارائه به مصرف کننده استفاده می شود. هنگام استفاده از این مواد، استحکام، نرمی و سختی چوب بسیار مهم است. شرایط برش و شرایط نگهداری نیز کیفیت چوب را تعیین می کند. به همین دلیل قبل از اینکه الوار به مرحله کارخانه برود، قطع کنده ها که تمام تنه درخت را تشکیل می دهند باید توسط هیزم شکن حرفه ای برش داده شود.کارهای برش و خشک کردن صیقل کاری قطعا کیفیت الوار را تغییر می دهد.

ترمو وود

چوب ترمو برای تراس

مایلیم از مشتری عزیزمان که با ما برای بستن کامل بالکن 30 متری آپارتمانش در آنکارا اریامان توافق کردند تشکر کنیم. ما تضمین می کنیم که بهترین خدمات را در این تجارت مانند تمام پروژه های خود ارائه خواهیم داد.طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو دکوراسیون ایده های جدید برای بالکن ایون حیاط خلوت با ترموود ایرانی ترمووود فنلاندی فلاورباکس و گرین وال

پروژه پوشش تراس طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو ما – با بستن تراس های خود می توانید آنها را به فضاهای داخلی تبدیل کرده و فضاهای نشیمن مدرن و بزرگتری ایجاد کنید. در این مقاله می خواهیم پروژه فعلی بستن تراس در اریمان را با شما به اشتراک بگذاریم. ما به طور حرفه ای طبقات تراس شما را در هر منطقه از آنکارا با قیمت های اقتصادی خود می بندیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

طراحی و اجرا تراس کوچیک
طراحی و اجرا تراس کوچیک

ترمووود برای ساخت فلاورباکس برای تراس

کلیه برنامه های کاربردی/ساختی که در زیر ذکر شده است توسط پیمانکاری که پیشنهاد را ارائه کرده است، به عنوان مبنای کلید طراحی و اجرا روف گاردن در دست برای مواد و کار انجام می شود. طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو کلیه هزینه های مصالح، ایاب و ذهاب، اسکان، باربری، بهره برداری، امرار معاش، ایمنی کار، حمل و نقل، نصب و برچیدن داربست، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره متعلق به پیمانکار بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است.

پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. پیمانکار کلیه تولیدات و طرح ها را با ترسیم مدل سازی سه بعدی به کارفرما ارائه خواهد داد. پس از تایید کارفرما، تمامی مراحل ساخت و درخواست ها آغاز خواهد شد. تمامی رنگ ها، مدل ها و طرح ها مورد استقبال کارفرما قرار خواهند گرفت انتخاب و تایید خواهد شد. هر ماده ای که توسط کارفرما تایید نشده باشد استفاده نخواهد شد. کلیه کارهای جابجایی مواد از خارج با کمک جرثقیل آسانسور انجام می شود، کارهای جابجایی مواد خشن در داخل تخت انجام نمی شود.

ترموود برای تراس و فلاور باکس

تیرها و تیرهای حامل اصلی به صورت سیستم جوشی در ابعاد مساوی با توجه به تعداد سیستم های بال بالکن شیشه ای به صورت افقی و عمودی در نما ساخته می شوند. طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو پروفیل های عمودی حامل اصلی بر روی دیوار کف تراس با فلنج ها با استفاده از مهره های جوش و پیچ ثابت می شوند. فلاور باکس حامل های میانی گریت بالایی به صورت پروفیل جعبه رنگ شده 40×40 (3 میلی متر) هر 60 سانتی متر گذاشته می شود. تمامی سطوح جوش داده شده و رنگ نشده با رنگ ضد خوردگی صاف و رنگ می شوند.

طراحی و اجرا تراس ترموود
طراحی و اجرا تراس کوچیک ترمووود

یک پروفیل گیج 40×40 (2 میلی متر) از جلو به عنوان عنصر نصب تخته های صورت طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو و لوله های افقی ناودان ثابت می شود. به منظور تثبیت طاقچه بالایی بالکن شیشه ای کشویی در نماهای راست و چپ سقف، پروفیل های طولی رنگ آمیزی شده 40×40 (2 میلی متر) بر روی ترازوی طبق روال با جوشکاری ثابت می شود. تراس جدید با سقف ساخته شده
با ساخت ورق L همرنگ بر روی درز ساختمانی با سیلیکون و ماستیک مناسب عایق و ایزولاسیون بدون مشکل را تضمین می کند. ساخت دودکش در منطقه ای که برای باربیکیو در نظر گرفته شده است، پوشش بیرونی پشم سنگ و عایق کاری بالای آن به طور کامل.

چوب ترمو برای تراس

پیچ کردن پانل های سقف روی شبکه پروفیل 40×40 بدون شکاف، طراحی روف گاردن در عرض بالکن، رنگ شده (طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو )، پر شده از پلی اورتان 4 سانتی متر (غیر گرد و غبار)، ضخامت ورق 0.50 – 0.40 میلی متر، 3 دنده، B1، B2 و کلاس آتش PIR. ثابت کردن تمام پانل ها با پیچ کردن با پیچ ساندویچ پانل 5.5x120mm. کاربرد کامل سیلیکون های عایق.

مونتاژ و لاک زدن جلوی تراس و هر دو نمای جانبی تابلوهای سحر. نصب لوله ناودانی افقی به رنگ مناسب در نمای جلو و ناودان عمودی در سمت راست و اتصال آن به زهکش اصلی تراس.

ساخت سیستم بالکن شیشه ای تاشو کامل شامل کل نماهای جلو و کنار تراس. خواص شیشه؛ 8 میلی متر شیشه ای شفاف، رنگی رنگی.

بالکن چوبی

قرار دادن پشم سنگ 5″‘ در زیر تراس با فشرده سازی کامل آن بدون شکاف. اجرای سقف های کاذب گچ بری زیر کل سقف از جمله کلاغ ها. ساخت پوشش تزئینی سقف EPS در سقف. نصب نورافکن های 6 وات برند طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو در رنگ های دلخواه همراه با نصب آنها بر روی تمامی سقف های کاذب گچ تخته. کشیدن دکمه ها و لامپ های روشنایی به مناطق مورد نظر. تمامی سقف ها از گچ صاف گچی و سفیدکاری رنگ از جمله دیوارها ساخته شده است. رنگ نام تجاری DYO بر پایه آب خواهد بود که می توان آن را با ابریشم پاک کرد. طراحی و اجرای تراس

اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو

و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو امروزی را اینجا ببینید! در این مقاله همه چیز از دکوراسیون مدرن برای طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو گرفته تا طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو وجود دارد. شما می توانید اطلاعات گسترده و جامع در مورد پیشنهادات طراحی و دکوراسیون طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو مدرن را در اینجا بیابید! ما به عنوان دکوردلی با تجربه خود به بهترین نحو در خدمت شما هستیم. شما می توانید با تماس با ما از خدماتی که در این زمینه ارائه می دهیم بهره مند شوید. با تیم حرفه ای و با تجربه ما می توانید خانه را با دکوراسیونی که می خواهید بسازید!

طراحی تراس کوچیک
طراحی و اجرا تراس کوچیک چوب ترمو

طراحی و اجرا تراس سبز کوچیک با چوب ترمو مدرن – یکی از آخرین روندهایی که در سال‌های اخیر تأثیر زیادی بر صحنه دکوراسیون گذاشته است، سبک مدرن طراحی و اجرا تراس کوچیک با ترمو است. این سبک دکوراسیون ما را به یاد حس قدیم، نسیم خنکی در مزارع، شکستن چای شیرین در پاسیو، محیط های روشن و مطبوع می اندازد، سبک دکوراسیونی گرم، آرامش بخش، راحت و مشخص است. برای ایجاد این ظاهر آرام، لازم نیست در حومه شهر زندگی کنید. مهم نیست در کجا زندگی می کنید، می توانید آن احساس طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو را در خانه خود ایجاد کنید. در ابتدا طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترموبه عنوان فضاهای مفید و کاربردی تزئین می شدند. این روزها بیشتر مردم تمایل دارند به دکوراسیون طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو بپردازند فقط به این دلیل که این سبک دکوراسیون فقط برای من است.

دنج و جذاب و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو ، ترکیبی از معاصر و در عین حال روستایی، شیک و در عین حال مدرن، قدیمی و جدید است. ترکیب عناصر روستایی با پیچ و تاب معاصر، دکوراسیون مدرن و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو خطوط تمیز، پالت های رنگی خنثی، بافت های لایه ای و مواد طبیعی را ترکیب می کند. با ترکیب سبک‌های دکوراسیون مدرن و کلاسیک، می‌توانید فضایی دل‌گرم برای داخل خانه ایجاد کنید. زیرا آخرین روندها نشان می دهد که ترکیبی از هر دو می تواند ظاهری با شخصیت و جاودانه ایجاد کند. علاوه بر این، می توانید با گل های خشک شده و لوازمی که حس در ارتباط بودن با طبیعت را القا می کند، ظاهری کاملا متفاوت در خانه خود داشته باشید. شما می توانید از ایده های مدرن دکوراسیون طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو ما الهام بگیرید تا سبک های معاصر سبک کلاسیک را در خانه خود بگنجانید.

ترمو وود

طراحی و اجرا تراس کوچیک

یکی از بزرگترین چالش هایی که صاحبان خانه با آن روبرو هستند، انتخاب رنگ مناسب برای رنگ خانه خود است.هوشمند سازی روف گاردن یک پالت رنگ خنثی که باعث می‌شود اتاق‌ها بزرگ و راحت باشند و به جای رنگ روی مبلمان تأکید کند، بخشی از شیک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترموه است. برای جمع‌بندی شگفت‌انگیز این سبک، باید به رنگ‌های خنثی با پالت پاستلی ملایم با ته رنگ‌های بسیار ظریف مانند آبی و خاکستری پایبند باشید. کلید دستیابی به ظاهری کلاسیک در یک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو ، ایجاد فضایی راحت است که با یک پالت رنگی گرم و خنثی شروع می شود. شما نباید در استفاده از رنگ های مورد علاقه خود به عنوان تکه های برجسته تردید کنید. برای وفادار ماندن به ظاهر، باید سعی کنید طرح کلی رنگ را خنثی نگه دارید.

طراحی تراس کوچیک

یک وسیله کلاسیک کاربردی، یک سینک و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو عمیق، و یک شیر آب با گردن غاز، ظرافت گاه به گاه فوری را در هر آشپزخانه ای ایجاد می کند. این سبک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو با کابینت های سفید برای تکمیل ظاهر بهتر می شود.

اجرا تراس کوچیک
طراحی و اجرا تراس کوچیک ترمووود

اگرچه اغلب از چوب اصلاح شده ساخته می شود، اما درهای انبار یا انبار به طور قابل توجهی تکامل یافته است. فلاورباکس اگر می‌خواهید یک طراحی و اجرا تراس کوچیک با ترمو واقعی داشته باشید، به دنبال سخت‌افزاری با ظاهری مدرن مانند چوب‌های آزمایش شده و واقعی بروید. شما می توانید از درهای قدیمی نصب شده بر روی نوار لغزنده استفاده کنید تا بدون استفاده از متریالی به اندازه درب انبار سنتی، ظاهری مشابه داشته باشید. تراس

برای دادن حس خانه‌داری به آن، می‌توانید به راحتی یک میز ناهار خوری با مواد ساخته شده از چوب کلاسیک، با یا بدون چرخ بسازید. برای داشتن یک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو مدرن، می توانید پایه های یک میز عتیقه را با خطوط تمیز رنگ کنید، رویه آن را با لکه طبیعی تازه کنید و زیبایی چوب کهنه را برجسته کنید. همچنین می توانید از صندلی های آنتیک برای تکمیل ظاهر استفاده کنید.

ساخت فلاورباکس با چوب ترمو برای تراس

در سبک و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو ، مبلمانی که راحت و راحت شسته شوند، معمولا ایده آل هستند. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک مثبت ترین جنبه روکش های صندلی این است که به راحتی تمیز می شوند و با توجه به فصل قابل تغییر هستند. اگر رنگ سفید را در تمام طول سال ترجیح می دهید، می توانید آن را به دلخواه با بالش هایی با رنگ های مختلف و بافت لایه ای ترکیب کنید.

ترمو وود

شما می توانید ظاهر را با یک تکه مبلمان ساده و مناسب با یک پالت رنگی روشن و خنثی مدرن کنید. انفجارهای آبی از روی بالش و فرش، فضای کاملا سفید را از ظاهری ملایم و بی‌نظیر محافظت می‌کند و برای یک ظاهر مدرن، کامل‌کننده است. به عنوان یک قاعده کلی، مبلمان طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو که می توانند در برابر سایش مقاومت کنند، باید ترجیح داده شوند.

جزئیات کشتی سازی جزء مهمی از سبک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو نمادین هستند، زیرا سبک وزن هستند و نگهداری از آنها آسان است و به خودی خود شخصیت می بخشند. بهترین چیز در مورد این دیوارپوش این است که می توان از آن در هر جایی از آشپزخانه گرفته تا راه پله استفاده کرد و هرگز جدا نمی شود. می توان از آن برای کل اتاق استفاده کرد. هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، ظاهر شدیدتر خواهد بود.

گرین وال برای تراس کوچیک

سبک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو مدرن همه چیز در مورد زندگی آسان است. اجرای تراس گاردن قفسه های باز دسترسی آسان به هر چیزی که در خانه شما نیاز دارید را فراهم می کند. همچنین ظاهری شیک ایجاد می کند.

طراحی تراس
اجرا تراس

فانوس ها که برای ایوان جلو، سالن استراحت یا آشپزخانه ایده آل هستند، بخشی ضروری از ظرافت طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو روزمره هستند. با استفاده از آن بر روی میز ناهار خوری یا در هر منطقه ای که می خواهید، می توانید هنگام روشن کردن طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو خود به گرما اضافه کنید. ساخت کابینت آشپزخانه کوچیک

آوردن عناصر طبیعی به خانه کلید طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو است. فرش‌های جوت، سیزال یا پشم گزینه‌ای عالی برای زندگی راحت هستند که در عین سادگی به یک بیان آرام وفادار می‌مانند. یکی دیگر از گزینه های فرش، فرش بافتنی در رنگ های ملایم است. با این حال، فرش های بافتنی در کف چوبی به بهترین شکل ظاهر می شوند.

با سبک ناهموار و طراحی مرتفع، وان آزاد ایستاده به بخشی ضروری از هر سبک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو معمولی تبدیل می‌شود. این وان عمیق با وان مستقل یا پرده سقفی از نظر طراحی همه کاره است.

فلاور باکس

پیشنهادات دکوراسیون تراس کوچیک

فضای داخلی و اجرا تراس کوچیک با ترمو در آنها اعمال می شود، ترموود برای تراس گاردن چندان دقیق برنامه ریزی نشده است. قرار دادن اشیاء که یک تصور برنامه ریزی شده با ظرافت ایجاد می کند، برخلاف ماهیت این سبک دکوراسیون است. به عبارت دیگر، هر عنصر باید به مقدار کم استفاده شود و انتخاب ها باید تصادفی ظاهر شوند. بنابراین، برای تزئین اتاق های خود مانند یک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو عجله نکنید. گرما، هماهنگی و راحتی را نمی توان در یک روز به دست آورد.

اگر می خواهید فضای طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو خود بیاورید؛ از وسایل قدیمی و جدید به طور متعادل استفاده کنید. یک مدل چراغ رومیزی با طراحی مدرن را در بالای کنسول ها با ظاهری قدیمی قرار دهید. لوازم استیل ضد زنگ و لوسترهای مدرن را در آشپزخانه هماهنگ کنید.

می توانید از قطعات چوبی که از انبارهای طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو بازسازی شده اند در خانه خود استفاده کنید. می توانید از این قطعات در کف، دیوارها، مبلمان و حتی به عنوان قفسه استفاده کنید تا به خانه خود شخصیت بدهید.

همچنین می توانید از تیرهای چوبی مانند تخته های انبار بازسازی شده استفاده کنید تا به اتاق های خود جلوه ای طبیعی بدهید و حتی عناصر معماری اتاق ها را تقویت کنید.

می توانید از بلوک های قصابی در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید. این قطعات به فضا آرامش می بخشند. همچنین دستیابی به ظاهری روستایی را آسان می کند. بنابراین می توانید با بلوک های عالی و باکیفیت ظاهر آشپزخانه خود را به شکلی کاملا متفاوت تبدیل کنید.

شما می توانید این تصور را ایجاد کنید که آشپزخانه شما متعلق به یک طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو است با مدل های سینک پیش بند که هم کاربردی و هم روستایی هستند. بنابراین سبک دکوراسیون خود را تقویت خواهید کرد.

فلاور باکس

مبلمان قدیمی مانند امضای سبک دکوراسیون و اجرا تراس کوچیک با ترمو است. با خرید مبلمان قدیمی برای خانه خود می توانید تفاوتی را که در دکوراسیون ایجاد می کنید مشاهده کنید. می توانید مدل های لوستر قدیمی، صندلی راحتی، کنسول یا میز قهوه خوری را انتخاب کنید. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

اگر تمایلی به تغییر مبلمان اتاق خود ندارید و یا قصد دارید از مبلمان خود برای مدت طولانی تری استفاده کنید، می توانید با خرید روکش صندلی های مختلف به دکوراسیون خود رنگ بدهید. بنابراین، شما می توانید با آرامش از خانه خود لذت ببرید بدون اینکه آسایش خود را قربانی کنید.

شما با استفاده از چوب کهنه شده که مهمترین مکمل دکوراسیون است، دکوراسیون را کامل می کنید. می توانید سطح مبلمان چشم نواز را درمان کنید یا به مغازه عتیقه فروشی بروید و قطعه ای را پیدا کنید که قلب شما را به دست آورد.

ترمو وود

توجه: اگرچه دکوراسیون طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو نتایج بسیار خوبی را ارائه می دهد، دکوراسیون تراس و بالکن اما ممکن است در نتیجه یک دکوراسیون غیر جذاب به نتایج بدی برسید. بنابراین زیاد از سلیقه شخصی خود دور نشوید. برای خانه شما ضروری است، مانند دیوارکوب، چراغ کف، پرده، چراغ رومیزی، میز و غیره. لوازم جانبی خود را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.طراحی و اجرا تراس کوچیک با چوب ترمو دکوراسیون ایده های جدید برای بالکن ایون حیاط خلوت با ترموود ایرانی ترمووود فنلاندی فلاورباکس و گرین وال

کانال you tube شرکت معماریکا

6 دیدگاه دربارهٔ «تراس کوچیک»

  1. بازتاب: طراحی روف گاردن با ترموود ⋆ معماریکا 09126283243

  2. بازتاب: چوب ترمو در خوزستان ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به خوزستان ⋆ 09126283243

  3. بازتاب: کف تراس چوبی قیمت نصب طراحی و اجرا و تامین متریال | معماریکا

  4. بازتاب: کفپوش تراس و بالکن | معماریکا

  5. بازتاب: مزایا و معایب کفپوش چوبی | معماریکا

  6. بازتاب: روف گاردن در زندگی شهری طراحی و اجرای روفگاردن در تهران | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *