معماریکا

آماده سازی کفپوش چوبی

آماده سازی کفپوش چوبی

فصل دور هم جمع شدن با دوستان و خانواده به سرعت نزدیک می شود و ما می دانیم که اطمینان از اینکه خانه شما برای همه شلوغی ها آماده است در مقابل ذهن شماست. چوب ترمو هیچ زمان (یا بهانه ای) بهتری وجود ندارد تا از این فصل به عنوان فرصتی عالی برای نشان دادن خانه خود و همچنین ارتباط با افرادی که دوستشان داریم استفاده کنید.

داشتن کف‌هایی که با محصولات کاپرینول تکمیل شده‌اند، تعمیر و نگهداری را آسان می‌کند، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که کفپوش‌های شما قبل از ورود مهمان‌ها به خوبی نو به نظر نرسند. حتی اگر کفپوش‌های شما با مونوکوات تکمیل نشده باشند، بسیاری از محصولات نگهداری و تمیز کردن طبیعی روبیو با سایر انواع روکش‌ها سازگار هستند.

آماده سازی کفپوش چوبی

تمیز کردن کفپوش های چوبی و آماده سازی کف

اولین قدم برای داشتن کفپوش های زیبا تمیز نگه داشتن آنهاست. تمیز نگه داشتن کف های خود از خاک و شن باعث افزایش طول عمر روکش کف شما می شود.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

مراحل تمیز نگه داشتن کفپوش های چوبی

 1. از تشک و فرش استفاده کنید. تراس با چوب ترمو آماده سازی کفپوش چوبی رنگ ترمووود کاپرینول هلندی مخصوص کف ترمیم و تعمیر بازسازی چوب ترموود تراس ترمو وود روف گاردن قرار دادن تشک ها در داخل و خارج همه درهای خارجی از ردیابی کثیفی بر روی کف جلوگیری می کند که به جلوگیری از ایجاد خط و خش و سایر لک ها کمک می کند.
 2. کف های خود را مرتب جارو برقی بکشید یا جارو کنید. بسته به میزان ترافیک طبقات شما، تعداد دفعات نیاز به جارو کشیدن یا جارو کردن را مشخص می کند. مناطق پر تردد ممکن است نیاز به تمیز کردن روزانه داشته باشند، در حالی که مناطق کم تردد ممکن است تنها پس از چند روز نیاز به جاروبرقی داشته باشند. اگر روی کفپوش خود کثیفی یا شن دیدید، وقت آن رسیده است! و به یاد داشته باشید، همیشه جاروبرقی خود را در حالت کف سخت قرار دهید یا از ضمیمه ای استفاده کنید که مخصوص کفپوش های چوبی ساخته شده است تا از آسیب رساندن به کف خود جلوگیری کنید.
 3. به طور مرتب کف های خود را مرطوب کنید. با استفاده از یک دستمال مرطوب (بدون چکه خیس) کف خود را مرتباً تمیز کنید تا هرگونه کثیفی یا کثیفی از بین برود. استفاده از یک دستشویی مرطوب همچنین به از بین بردن هرگونه کثیفی که ممکن است در حین جاروبرقی از دست رفته باشد کمک می کند. یک دستشویی مرطوب اغلب برای تمیز نگه داشتن کف چوبی شما کافی است.
 4. در صورت نیاز از صابون یونیورسال قیمت چوب ترمو استفاده کنید. زمانی که کف‌پوش‌های شما نیاز به تمیز کردن کامل‌تری دارند، نسبت به صابون مونوکوات، تمام آلودگی‌ها و چربی‌ها را بدون برجای گذاشتن لایه‌ای یا تأثیری بر ظاهر طبیعی مات پاک می‌کند. این تنها پاک کننده ای است که برای استفاده در کفپوش های روغنی روبیو مونوکوات توصیه می شود. به یاد داشته باشید، فقط از یک دستشویی مرطوب همراه با مخلوط صابون استفاده کنید. کف را اشباع نکنید.

چوب ترمو کف

کف های خود را بازسازی و جوان سازی کنید با رنگ کاپرینول هلندی  آماده سازی کفپوش چوبی

اکنون که تمیز کردن را انجام داده اید، ممکن است زمان کمی “جوان سازی” فرا رسیده باشد. معمولاً بین 2 تا 6 سال، طبقات شما ممکن است از تعمیر و نگهداری با استفاده از تراس با چوب ترمو آماده سازی کفپوش چوبی رنگ ترمووود کاپرینول هلندی مخصوص کف ترمیم و تعمیر بازسازی چوب ترموود تراس ترمو وود روف گاردن بهره مند شوند. طراحی روف گاردن

کف پوش چوبی

 

مهمان ها را صدا کن! برای استفاده از تراس چوبی

اکنون که کف شما هم زیبا و هم به خوبی محافظت شده است، وقت آن است که برنامه ریزی آن مهمانی را شروع کنید! ما می دانیم که خانه شما برای هر مناسبتی رنگ و بویی را ایجاد می کند و امتدادی از آنچه شما هستید است. دانستن اینکه کف شما با محصولات غیر سمی و بدون قیمت رنگ ترمووود درمان شده است، به شما و مهمانانتان اجازه می دهد نفس راحتی بکشید. و هنگامی که ریزش، خراش و سایر حوادث ناگوار زندگی رخ می دهد، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که می توانید به راحتی آن را تنها در چند مرحله آسان به حالت جدید برگردانید.

سونا ترمووود

الهامات رنگ چوب برای زیباتر کردن خانه شما و ترمیم کفپوش چوبی

با این حال، بیشتر مبلمان چوبی دارای رنگ های قهوه ای و مشکی هستند. این البته می تواند مانع شما در ایجاد ترکیب رنگی اتاق مورد نظر شما باشد.

در این مقاله به 5 ترکیب رنگ رنگ چوب برای زیباتر شدن خانه شما می پردازیم. بیا، بحث می کنیم.

1. شکلات چوبی هم رنگ را پنهان کنید

شاید شما اغلب احساس می کنید که مبلمان چوبی خانه شما خیلی زرق و برق دار هستند و می خواهید مبلمان دیگری را در مرکز توجه قرار دهید.

اساساً چوب دارای سطوح مختلفی از تراکم رنگ است. به عنوان مثال ساج بسته به سن چوب دارای رنگ قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره است.

اگر رنگ مبلمان چوبی شما قهوه ای تیره است، از رنگ دیوارهای ثابت مانند سبز تیره، آبی سرمه ای و قرمز استفاده کنید. این کار اتاق شما را متعادل می کند، به طوری که رنگ قهوه ای مبلمان چوبی به چشم نمی آید.

از طرف دیگر، اگر رنگ مبلمان چوبی شما قهوه ای روشن است، از رنگ های کم تراکم مانند نعنایی، سفید، خاکستری روشن یا آبی آسمانی استفاده کنید. ترمووال

انواع تراس با چوب ترمو آماده سازی کفپوش چوبی رنگ ترمووود کاپرینول هلندی مخصوص کف ترمیم و تعمیر بازسازی چوب ترموود تراس ترمو وود روف گاردن با رنگ‌های چوبی مقرون‌به‌صرفه بدون افت کیفیت انتخاب کنید تا در رنگ‌های چوب خلاق شوید.

آماده سازی کفپوش چوبی

2. از رنگ سبز برای جلوه دادن زیبایی چوب کاج استفاده کنید کفپوش چوبی

چوب دارای سطوح مختلفی از تراکم رنگ است. برخی از انواع چوب نیز دارای رنگ های ترکیبی مانند نارنجی یا سفید مایل به قهوه ای هستند.

برای مثال چوب کاج قهوه ای طلایی است. اگر در اتاقی با دیوارهای سبز قرار دهید، مبلمانی که رنگ طبیعی کاج دارند زیباتر به نظر می رسند.

علاوه بر این، رنگ خاکستری مایل به سبز کم رنگ نیز انتخاب خوبی است که در ترکیب با چوب کاج بدون رنگ می‌تواند جلوه‌ای آرام داشته باشد.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

3. تضاد مبلمان نارنجی با آبی روشن

برخی از مبلمان چوبی که لاک زده شده اند می توانند رنگ نارنجی روشن را نشان دهند. اگر مبلمانی به این رنگ دارید، برای جبران روشنایی از آبی روشن استفاده کنید.

آبی دریایی و نارنجی در نقاط مخالف چرخ رنگ قرار دارند. این می تواند یک ترکیب رنگ جسورانه و چشمگیر برای کسانی از شما که به اتاق های رنگارنگ علاقه دارند باشد.

ترمووود

4. رنگ طبیعی چوب + زرد = هارمونی

اگر می‌خواهید مبلمانی با رنگ‌های چوب طبیعی داشته باشید، از رنگ زرد برای برجسته‌تر کردن رنگ طبیعی و الگوی مبلمان چوبی خود استفاده کنید.

ترکیب رنگ طبیعی چوب با زرد، فضایی گرم و دلپذیر را به اتاق ایجاد می کند.رنگ چوب ترمو

5. رنگ چوب سفید و قهوه ای را با مبلمان مشکی ترکیب کنید آماده سازی کفپوش چوبی

روند مبلمان مینیمالیستی به رنگ سیاه یا سفید در حال حاضر در حال رشد است. اگر مبلمان چوبی مشکی دارید، از رنگ چوب قهوه ای و سفید در اطراف مبلمان استفاده کنید.

ترکیب این سه رنگ می تواند جلوه ای مدرن، تمیز، مرتب و منظم را در یک اتاق ایجاد کند. از این ترکیب در حمام استفاده کنید تا ظاهری تمیز ایجاد کنید. مدل کمد دیواری شیک و جادار

البته هر ترکیب رنگی یک انتخاب شخصی است. دولوکس دارای طیف گسترده ای از رنگ ها و قیمت های بسیار رقابتی برای رنگ های چوب است. بنابراین از آزمایش با ترکیب رنگ های خود نترسید.

امیدواریم این 5 الهام از رنگ های چوبی با انتخاب رنگ های مناسب برای ست کردن با مبلمان چوبی به زیبایی خانه شما کمک کند.

آماده سازی کفپوش چوبی

رنگ چوب کاپرینول هلند از فناوری پیوند مولکولی منحصر به فرد برای چسبیدن به بالاترین الیاف چوبی که روی آن اعمال می شود استفاده می کند. این فناوری در عرض چند دقیقه یک روکش بادوام را تشکیل می دهد که ظاهر و احساس طبیعی چوب را حفظ می کند. فناوری پیوند مولکولی منحصربفرد همچنین امکان پرداخت یک لایه را فراهم می کند، به این معنی که نیازی به استفاده مداوم از روغن یا ایجاد لایه های پلی اورتان مانند روکش های سنتی نیست.

لاک و پلی اورتان کاپرینول آماده سازی کفپوش چوبی

 • بقایای فیلم ایجاد می کند
 • باید چند لایه اعمال شود و ماسه بزنید
 • پایان قابل بازیابی نیست
 • ظاهر و حس طبیعی چوب را تغییر می دهد

موم ها و روغن های سنتی آماده سازی کفپوش چوبی

 • باید اشباع مداوم را حفظ کند
 • باید چندین لایه اعمال شود
 • فرآیند ترمیم دشوار به دلیل همپوشانی
 • فرآیند تعمیر و نگهداری فشرده

روغن هلندی کاپرینول آماده سازی کفپوش چوبی

 • فناوری پیوند مولکولی
 • بدون باقیمانده فیلم
 • برنامه یک لایه
 • نگهداری آسان
 • ظاهر و حس طبیعی چوب
 • پرداخت قابل ترمیم

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

1 دیدگاه دربارهٔ «آماده سازی کفپوش چوبی»

 1. بازتاب: تبدیل پشت بام به فضای سبز | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *