معماریکا

رنگ ترمووود فضای خارجی

رنگ چوب ترمو فضای خارجی چگونه ترمووود را رنگ آمیزی کنیم

رنگ آمیزی چوب ترمو

چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی قیمت رنگ چوب ترمو

با سلام شرکت لسو بیرژا با شماست و امروز به شما می گوییم که چگونه تراس را به گونه ای رنگ آمیزی کنید که برای مدت طولانی بدون رنگ آمیزی مجدد پابرجا بماند.

ترمووود

بنابراین، برای شروع، در مورد نحوه رنگ آمیزی کف روی تراس و آنچه در طول عملیات پوشش با آن مواجه شدیم …

در مقاله چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
 1. مزایا و معایب روغن های طبیعی
 2. مزایا و معایب روغن هیبریدی
 3. فقط مزایای روغن های هیدرولیک Renner YS M300 و YS A300
 4. ویدئویی در مورد نحوه اعمال روغن هیدرولیک
 5. ویدئویی در مورد نوع تراس هایی که می سازیم و رنگ می کنیم

مزایا و معایب روغن های طبیعی

در همان ابتدای کار، روغن بذر کتان طبیعی Remmers PFLEGE-OL را انتخاب کردیم . این روغن در ردیف تمامی برندهای معروف Osmo ، Tikkurila ، Biofa و … می باشد. کار با آن آسان است، با برس آن را بمالید، اضافه آن را بردارید، مزیت آن با رمرز این  است که پایه آب نیست، بلکه حلال است، محصول شمع را بالا نمی برد، آسیاب میانی نیست. مورد نیاز است.

باز هم طبیعی بودن محصول جذب می شود. گواهی “برای اسباب بازی های کودکان خوب” کاملاً شناخته شده است و باعث احترام می شود. اما این محصول، نه، هر روغن بذر کتان طبیعی یک ایراد دارد، تولید کنندگان آن را پنهان نمی کنند، همیشه در نماد می نویسند که باید سالی یک بار، هر بهار، تجدید شود.

بنابراین رنگ آمیزی تراس روباز با روغن بزرک و فراموش کردن آن کار نمی کند، شما باید پوشش را تجدید کنید، در غیر این صورت هیچ تاثیری، بصری نیز نخواهد داشت، زیرا رنگدانه رنگی روی سطح قرار می گیرد و برف های ذوب می شوند. آن را دور

و دومی وجود دارد: هر روغن طبیعی برای مدت طولانی خشک می شود. و این بدان معنی است که افزایش باد همراه با گرد و غبار می تواند کار و روحیه را کاملاً خراب کند.

قیمت پایین روغن طبیعی تراس بیش از آن است که این عیب را پوشش دهد. ولی! اگر تراس بسته باشد ، رنگ روغن مربوط می شود … طراحی و اجرا روف گاردن چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

هیچ کدام، اما، مشتریان ما راضی هستند، و ما شروع به آزمایش محصولات جدید برای رنگ آمیزی تراس در خانه روستایی آنها برای مدت طولانی تری کردیم.

چوب ترمو

مزایا و معایب روغن هیبریدی

اکنون محصول Universal OL را در نظر بگیرید که اصلاح شده ای از روغن است. سازنده، شرکت آلمانی Remmers ، ادعا می کند که اصلاح آنها سه برابر بیشتر از هر محصول کلاسیکی طول می کشد. آیا اینطور است؟

در طول عملیات، مزایای زیر مشخص شد:

 • OL یونیورسال مانند روغن معمولی به راحتی اعمال می شود، اضافی آن با یک پارچه پاک می شود، هیچ لکه ای باقی نمی ماند، یعنی. در عمل، محصول خوبی است.
 • حاوی مواد ضد عفونی کننده بسیار بیشتری است، بنابراین آنها می توانند تخته های کاج را پردازش کنند، به عنوان مثال، یک تراس کاج را زیر یک سایبان رنگ کنند.
 • واقعاً برای مدت طولانی در تراس ها و ایوان های بسته از بارش می ایستد.
 • این محصول که اساساً یک لاجورد لایه نازک است، پس از قرار گرفتن برف مرطوب روی آن یا خیس شدن باران برای مدت طولانی شروع به کنده شدن می کند و هنگام رنگ آمیزی مجدد نیاز به سنباده زدن مجدد دارد. آن ها OL جهانی  برای رنگ آمیزی تراس در فضای باز مناسب نیست.
 • رنگ آمیزی با توجه به سیستم RAL. ترکیب لعاب بر اساس RAL؟ بله غیر واقعیه!!! شما هرگز به رنگ ضربه نخواهید خورد زیرا چوب رنگ خود را تنظیم می کند.
 • در صورت استفاده در فضای باز، بیش از یک سال هزینه ندارد.

نتیجه ای که ما گرفتیم: این محصول (مصرف بسیار به صرفه ای دارد و قیمت بالایی ندارد) فقط در رنگ آمیزی تراس و ایوان سربسته قابل استفاده است. در هیچ موردی نمی توان در جایی که باران یا برف روی سطح می بارد استفاده کرد. طراحی و اجرا تراس چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

پس از بررسی این محصول و برخی از محصولات مشابه از برندهای معروف، آیا فکر می کنید ما به روغن بزرک کلاسیک کم و بیش مناسبی که هنوز هم بهتر از یک محصول اصلاح شده عمل می کند، بسنده کرده ایم؟ البته نه، در غیر این صورت ما همان “LesoBirzhey” نخواهیم بود، که توسط صاحبان املاک و مستغلات حومه شهر شناخته شده و قدردانی می شود.

ما جلوتر رفتیم و چیزی پیدا کردیم که برای رنگ آمیزی تراس ها استفاده می شود به طوری که عمر سرویس از همه انتظارات فراتر رفت.

نتیجه، نه در گزینه اول و نه در گزینه دوم که در بالا توضیح داده شد، برای ما مناسب نبود. در مورد روغن طبیعی، ما آماده ایم درجه C جامد و در مورد محصول اصلاح شده، سه با منفی بزرگ بدهیم و این نتیجه به ما نمی خورد، زیرا مسئولیت رنگ آمیزی و فروش رنگ، صرف نظر از اینکه کدام سازنده آن را ساخته است، با ما است.

چوب ترمو

فقط مزایای روغن های هیدرولیک Renner YS M300 و YS A300 رنگ آمیزی چوب ترمو

ما تست ها و جست و جوهای خود را ادامه دادیم و دو سال و نیم پیش با رنگ ها و روغن های شرکت ایتالیایی رنر آشنا شدیم و توجه را به هیدرورویل های YS M300 و YS A300 جلب کردیم .

سازنده گفت که محصول او به طور خاص برای تهاجمی ترین شرایط ایجاد شده است: نقاشی اسکله ها، گذرگاه ها و تراس های باز. گزارش های آزمایشی ضمیمه شد که تأیید می کند که در یک سطح افقی ، روغن هیدرولیک از 3 سال و در سطح عمودی – 15 سال دوام می آورد.

مزایای شناسایی شده در طول عملیات:

 • استفاده از YS M300 بسیار آسان است: برس، پارچه، اسپری. هیچ رگه ای باقی نمی گذارد. حتی یک فرد غیر حرفه ای هم می تواند نقاشی کند.
 • رنگدانه حتی در رنگ های تیره هم پاک نمی شود (نمونه ای وجود دارد که در آن تراس رنگ شده با روغن هیدرولیک به مدت 2 سال به عنوان نو ایستاده است، عکس را روی صفحه می بینید).

نیم سال پس از رنگ آمیزی این تراس در KP Kronberg، عکاس کارکنان ما، ایرینا، در پاییز، برای گرفتن عکس از شی رفت. تراس زیر برف خیس قرار داشت و وقتی جارو شد، برف لکه نشد.

شاید معمولی باشد، اما سعی کنید این کار را با هر محصول دیگری به رنگ قهوه ای انجام دهید …

 • روغن هیدرولیک حاوی مواد ضد عفونی کننده، قارچ کش در ترکیب خود است که از چوب در برابر آبی محافظت می کند.
 • عکس هایی که روی صفحه می بینید تراس نقاشی شده توسط ما است که امروز برای سومین سال در فضای باز ایستاده است. سه سال حداقل مدت زمان ماندگاری پوشش قبل از تجدید است، که انجام آن بسیار ساده است، فقط یک لایه پوشش را اعمال کنید. طراحی و اجرا نما با چوب ترمو چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

ویدئویی در مورد نحوه اعمال روغن هیدرولیک

این نمونه تنها نمونه در نوع خود نیست. خدمات ما “نقاشی تخته عرشه در کارگاه” قبلاً توسط بسیاری از مشتریان استفاده شده است. ما به هدایت همه اشیاء ادامه می دهیم و می دانیم که روغن هیدرولیک YS M300 در حال حاضر آنالوگ ندارد.

ویدئویی در مورد نوع تراس هایی که می سازیم و رنگ می کنیم

اگر به این محصول علاقه مند هستید، می توانید با کلیک بر روی لینک زیر با آن آشنا شوید. ما امیدواریم که تجربه ما به شما کمک کند تا از اشتباهات جلوگیری کنید. روحیه خوبی داشته باشید. از وب سایت ما دیدن کنید، مقالات وبلاگ ما را بخوانید و به روز باشید.

ترمووود

مروری کوتاه بر پرایمرهای چوب رنگ آمیزی چوب ترمو

یک مرحله مهم هنگام کار با سطوح چوبی، پیش تصفیه آنها با پرایمر است. پرایمر چوب به فرمولاسیون مایع گفته می شود که در زیر لاک یا رنگ پوششی اعمال می شود. به عنوان یک قاعده، تولید کنندگان اجزایی را به این آغشته ها اضافه می کنند که یک لایه روی سطح تشکیل می دهد یا در منافذ مواد چوبی عمیق می شود.

فراموش نکنید که 75 درصد موفقیت در رنگ آمیزی چوب، پیش تصفیه است. خود آستر اگر بدون در نظر گرفتن ویژگی های چوب استفاده شود، با مواد رنگی که پوشش داده می شود مطابقت ندارد و همچنین اگر سطح چوب سمباده نشده باشد، نوشدارویی نیست.

در مقاله چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
 1. آیا بسترهای چوبی قبل از رنگ آمیزی نیاز به آستر کاری دارند؟
 2. مزایای پرایمر برای پردازش سطوح چوبی
 3. انواع پرایمر برای چوب
 4. کدام پرایمر را با در نظر گرفتن هدف و شرایط کاربرد انتخاب کنید
 5. فن آوری استفاده از پرایمر روی چوب
 6. پرایمر چقدر خشک می شود
 7. عمر مفید مواد اولیه
 8. چه خاکی توسط متخصصان LesoBirzha توصیه می شود

در این مقاله تعدادی از سوالات مهم در مورد پرایم چوب قبل از رنگ آمیزی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد، نه تنها در مورد سازگاری محصولات، بلکه در مورد سیستم ها و عمر مفید آنها نیز یاد می گیریم. در اصل، در این مطالب ما تمام تجربیات را با ترکیبات Renner ، Teknos ، GNature و Remmers جمع آوری کرده ایم . طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

آیا بسترهای چوبی قبل از رنگ آمیزی نیاز به آستر کاری دارند؟

عمر مفید مواد رنگ آمیزی که توسط سازنده بر روی بسته بندی نشان داده شده است و سایه های رنگ مطابق کاتالوگ تنها در صورت اعمال صحیح، یعنی روی یک آستر با سنگ زنی اولیه و میانی، با واقعیت مطابقت دارد. تمامی گزارشات تست همیشه در سیستم موجود است. ادعای سازنده 10-15 سال همیشه مبتنی بر آزمایش کل سیستم است. در غیر این صورت، موارد زیر رخ می دهد:

 • زمان عملیات LKM به نصف کاهش می یابد.
 • مصرف رنگ یا لاک بسیار زیاد است.
 • روی سطح (به ویژه هنگام استفاده از رنگ های تیره) یک نقطه زشت ظاهر می شود.
 • عدم چسبندگی مناسب منجر به لایه برداری و پوسته پوسته شدن زودرس رنگ می شود.

هر تولید کننده رنگ و لاک برای آنها پرایمرهای مخصوص و سازگار ایجاد می کند . بدون آستر، کیفیت رنگ آمیزی (بصری و عملیاتی) بسیار بدتر است.

مزایای پرایمر برای پردازش سطوح چوبی

 • به شما امکان می دهد مواد رنگ آمیزی را برای پوشش پایان ذخیره کنید.
 • افزایش عمر یک سازه چوبی؛
 • بهبود خواص فنی پوشش ها، از جمله دوام؛
 • زیبایی شناسی پایان را می دهد.
 • محافظت از چوب در برابر قارچ ها، قالب ها و بیماری های ذاتی در آن؛
 • سطح را صاف کنید و هر یک از عیوب آن را پنهان کنید.
 • به چسبندگی (چسبندگی) خوب بین پایه و لایه رنگ / لاک کمک می کند. لیست قیمت ترمووود چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

چوب ترمو

انواع پرایمر برای چوب رنگ آمیزی چوب ترمو

با توجه به ترکیب و عمق نفوذ، پرایمرها به دو دسته چسب (آلکیدی) و تراز کننده (اکریلات) تقسیم می شوند. آلکید – ترکیبات نفوذ عمیق بر اساس آلکیدی ساخته می شوند. آلکیدها (پلی استرها) از مولکول های بسیار کوچکی تشکیل شده اند که به همین دلیل می توانند عمیقاً در ساختار چوب جذب شوند و از قبل در آن سخت شوند و الیاف را در کنار هم نگه دارند و مواد را قوی تر کنند. قیمت ترموود تراس

پرایمرهای آلکیدی در مواردی که چسبندگی بالا مهم است استفاده می شود. با فرو رفتن در چوب، ترکیب چسب یک پیوند قوی بین لایه ها ایجاد می کند. پرایمر آلکیدی مزیت قابل توجه دیگری دارد – از لحظه اعمال تا پوشش نهایی، ممکن است از چند ماه تا 1 سال طول بکشد. در این مدت ماده خشک شده خاصیت چسبندگی و محافظتی خود را از دست نمی دهد.

آستر تراز بر اساس پراکندگی های آکریلات-پلیمر از جمله لاتکس، استایرن، وینیل ساخته شده است. مولکول آکریلات ها بزرگ است، بنابراین این ماده باقیمانده خشک زیادی روی سطح باقی می گذارد. پرایمر آکریلات جذب نمی شود، اما روی سطح پخش می شود، تمام منافذ آن را پر می کند، هر گونه نقص را صاف می کند و یک لایه صاف تشکیل می دهد. این توانایی پرایمرهای تراز کننده در جایی که رنگ آمیزی نیمه شفاف برنامه ریزی شده است ضروری است. اشباع آکریلات از ایجاد لکه بر روی سطح پایان جلوگیری می کند و مصرف بعدی مواد رنگ را تا حد زیادی کاهش می دهد.

کدام پرایمر را با در نظر گرفتن هدف و شرایط کاربرد انتخاب کنید

انتخاب پرایمر به شرایط عملیاتی سطح مورد پوشش و به ترکیب لایه بعدی بستگی دارد. شرایط عملیاتی به معنای بیرونی یا داخلی (کار خارجی و داخلی)، سطح رطوبت است. در خیابان، سازه های چوبی و غلاف در معرض اثرات منفی عوامل طبیعی قرار دارند: رطوبت، آفتاب، یخبندان، دمای بالا. بر این اساس، حداکثر حفاظت و چسبندگی بالا در اینجا مورد نیاز است که خاک‌های با محتوای آلکید بالا می‌توانند آن را فراهم کنند .

برای دکوراسیون داخلی، زیبایی شناسی در درجه اول مهم است، بنابراین از پرایمرهای مبتنی بر اکریلات برای کارهای داخلی استفاده می شود . آنها یک تراز ایده آل برای سطح جاذب آستر ایجاد می کنند، به آن جذابیت خاص و درخشندگی دلپذیری برای چشم ها می بخشند. در اتاق ها، فیلم محافظ در معرض اثرات تهاجمی جو قرار نمی گیرد، بنابراین یکپارچگی خود را برای مدت طولانی حفظ می کند و چسبندگی در اینجا نقش ثانویه ایفا می کند.

فن آوری استفاده از پرایمر روی چوب رنگ آمیزی چوب ترمو

کلید رنگ آمیزی با کیفیت بالا، پیش تصفیه چوب و روش استفاده صحیح انتخاب شده است. چوب اره شده (لبه شده)، تراشیده و صیقلی می شود. سقف متحرک چوبی چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

 1. مواد اره شده (لبه ای) به ترتیب دارای تخلخل و مویی بالا هستند، جذب زیادی دارند، در اینجا به جای خاک به یک ماده ضد عفونی کننده نیاز است.
 2. تخته‌ای صاف‌تر است، اما منافذ آن با رزین مهر و موم شده و با کوبیدن صاف می‌شود. چنین تخته ای قادر به جذب پرایمرهای آلکیدی نخواهد بود و از اکریلات شمع بسیار بزرگ و سختی وجود خواهد داشت که سنگ زنی میانی کمکی نمی کند.
 3. در چوب سنباده منافذ باز و آماده پر شدن با پرایمر است که در نهایت سفت شده و به ریشه تبدیل می شود و رنگ را روی سطح نگه می دارد و از پوسته شدن و پوسته شدن آن جلوگیری می کند. بر این اساس، چوب آماده بتونه کاری است. مهم است که بدانید منافذ با رزین تنها در 48-72 ساعت سفت می شوند، بنابراین باید فوراً پرایم کنید.

چوب ترمو

سنباده کاری مرحله مهمی در رنگ آمیزی است که بدون آن چسبندگی خوبی وجود نخواهد داشت. قبل از پرایمینگ و در فواصل بین لایه ها انجام می شود. برای سنگ زنی اولیه، از یک ماده ساینده با دانه 80 (درشت) استفاده می شود که شمع را از بین می برد، ترک ها و براده ها را صاف می کند. سپس خاک اعمال می شود و او به نوبه خود شمع را دوباره بالا می برد. پرزهای خشک شده در معرض آسیاب متوسط ​​با دانه 150 (ساینده ریز) قرار می گیرند. پس از این درمان، جذب چوب به شدت کاهش می یابد، کاملا صاف و آماده برای رنگ آمیزی می شود.

پرایمرهای مختلف به روش های مختلف اعمال می شود: برس (maklovitsa)، کهنه، اسپری هوا و بدون هوا، غوطه وری. در هنگام خرید پرایمر باید این نکته مشخص شود. فرمولاسیون نفوذ عمیق بهتر است با یک تفنگ اسپری بدون فشار اعمال شود.

دمای هوا باید در محدوده +5-+30 درجه سانتیگراد باشد. اگر آغشته سازی در چندین لایه انجام شود که در خیابان انجام می شود، پرایمر لایه اول را می توان با آب رقیق کرد (همانطور که سازنده نشان می دهد) تا ترکیب حداکثر سیالیت را به دست آورد و عمیق تر نفوذ کند. فلاور باکس چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

پرایمر چقدر خشک می شود

سازنده زمان خشک شدن ترکیب را روی بسته بندی مشخص می کند. نوسانات مرزها به رطوبت محیط و دمای هوا بستگی دارد. در یک اتاق گرم و با تهویه خوب، خاک سریعتر خشک می شود. برای مواد آبی حدود 2 ساعت زمان نیاز است (به استثنای Teknol 1881 که یک روز خشک می شود). پرایمرهای روغنی بین 12 تا 24 ساعت خشک می شوند. زمان پلیمریزاسیون کامل نیز به تعداد لایه های اعمال شده بستگی دارد. لایه اول سریعتر از لایه بعدی خشک می شود. برای اکثر خاک ها، یک لایه بیش از اندازه کافی است.

عمر مفید مواد اولیه

با پیروی از توصیه های پردازش، ما عمر مفید اعلام شده توسط سازنده را دریافت خواهیم کرد. مثلا:

 • هیدرو-روغن Renner YS M300 + 101 پرایمر = 15 سال خدمات.
 • Teknos Nordica ECO + Teknol 1881 = 8-15 سال خدمات؛
 • لاک Aquatop 2600 + Aquaprimer 2900-02 = 6-8 سال خدمات.

این پارامترها بسته به شرایط و شدت استفاده از پوشش ممکن است دارای انحرافات جزئی باشند.

چه خاکی توسط متخصصان LesoBirzha توصیه می شود رنگ آمیزی چوب ترمووود فضای خارجی

شرکت چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی دارای تولیدات نجاری خود است، از جمله کارگاه هایی برای رنگ آمیزی محصولات نهایی. در این راستا، متخصصان ما به طور مستقیم از خواص پرایمرها اطلاع دارند، اما با توجه به تجربه خود، این حق را دارند که پرایمرهای آزمایش شده را به مصرف کننده توصیه کنند.

 1. برای پوشش رنگ Teknos NORDICA EKO 3330 از چسب آغشته سازی Teknol 1881، Teknos AQUA PRIMER 3130 استفاده کنید.
 2. برای رنگ آمیزی شفاف با لاک تکنوس AQUATOP Varnish 2600، باید یک آستر لعاب از همان سازنده Teknos AQUA PRIMER 290-02 خریداری کنید.
 3. برای هیدرو اویل YS M300 با علامت تجاری RENNER، استفاده از پرایمر ضد عفونی کننده مبتنی بر آب Renner YM M101 توصیه می شود.
 4. برای نقاشی با روغن های طبیعی سری GNature، Gnature 870 Schutz Grund-Ol را خریداری کنید. آلاچیق چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

رنگ ترمووود

چگونه روغن RENNER YS M300 را به درستی استفاده کنیم تا 15 سال بماند؟

خانه آماده است، اما سؤالات در هیچ کجا ناپدید نمی شوند و در میان آنها اغلب موارد زیر مطرح می شود:

 • چگونه از نمای ساختمان در برابر تأثیرات منفی طبیعی، میکروارگانیسم های مضر، باکتری ها، قارچ ها محافظت کنیم؟
 • چگونه از ظاهر شدن کپک و پوسیدگی محافظت کنیم؟
 • از چه ترکیبی استفاده کنید تا به خانه خود ظاهری خاص و متفاوت از همسایگانش بدهید؟

پاسخ این سوالات در مطالب ماست، مطمئنم وقت خود را بیهوده تلف نخواهید کرد.

در مقاله چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
 1. چرا حرفه ای ها Renner را انتخاب می کنند؟
 2. مقدمه ای بر روغن های هیدرولیک ویدئویی در مورد YS M300
 3. مزایای روغن هیدرولیک رنر چیست؟
 4. نحوه اعمال روغن بر روی نمای چوبی
 5. روغن های هیدرولیک رنر به چه رنگ هایی رنگ می شوند؟

چرا حرفه ای ها Renner را انتخاب می کنند؟

رنگ آمیزی خانه های چوبی با ترکیبات سازنده ایتالیایی RENNER شما را برای همیشه تسخیر می کند، زیرا مواد رنگ، روغن ها و موم ها عبارتند از:

 1. اعتماد به کیفیت محصول؛
 2. رکورد عمر طولانی؛
 3. حداکثر حفاظت از درخت؛
 4. خشک کننده سریع؛
 5. سهولت استفاده از محصول باربیکیو چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

ترمووود

مقدمه ای بر روغن های هیدرولیک ویدئویی در مورد YS M300

در عرض های جغرافیایی میانی پهنه های وسیع ما، متداول ترین مصالح ساختمانی و تکمیلی از گونه های مخروطی، کاج اروپایی و کمی کمتر سرو ساخته شده است. برای این نوع چوب ها بود که سازنده ایتالیایی خط تولیدی را منتشر کرد که شامل روغن هیبریدی مبتنی بر آب YS M300 بود.

شرکت ما با داشتن کارخانه تولید و رنگ خود این تولید کننده را انتخاب کرد و ما نماینده رسمی رنگ و ترکیبات RENNER هستیم در وب سایت شرکت ما می توانید کل خط پوشش های پایه آب را مشاهده کنید.

مزایای روغن هیدرولیک رنر چیست؟

 • پایداری عالی و اثر ضد آب؛
 • محافظت عالی در برابر اشعه ماوراء بنفش؛
 • توانایی دادن سایه دلخواه با افزودن رنگ؛
 • مدت زمان استفاده بدون تمدید؛
 • سهولت استفاده روی سطح؛
 • دوره های کوتاه خشک شدن کامل؛
 • بدون پوسته شدن و ترک خوردن؛
 • هزینه مقرون به صرفه

نحوه اعمال روغن بر روی نمای چوبی

همانطور که قبلاً شناخته شده است، برای به دست آوردن نتایج عالی و چسبندگی 100٪ ترکیب به سطح مواد، لازم است تلاش ویژه ای برای کار سنگ زنی انجام شود و به این فرآیند توجه شود:

 1. برای این منظور، برای سنگ زنی با کیفیت بالا و همچنین برای سرعت بخشیدن به کار، کارشناسان توصیه می کنند از یک آسیاب مخصوص با ساینده 100 – 120 واحد استفاده کنید.
 2. سپس سطح صیقلی را با دقت از گرد و غبار و ذرات کثیفی با هر وسیله بداهه تمیز می کنیم.
 3. درمان اجباری ضد عفونی کننده، درمان چوب از وقوع کپک، قارچ و پوسیدگی است. ما از ابزار همان شرکت با اشباع – ضد عفونی کننده RENNER YM M101 استفاده خواهیم کرد. از برس های معمولی برای استفاده استفاده کنید و از ترکیب دریغ نکنید، به وفور مرطوب کنید، از لکه های حاصل خجالت نکشید. خود اشباع رنگی ندارد، کاملاً در لایه های عمیق درخت جذب می شود و وقتی خشک شود همه چیز یکدست می شود و از چشم محو می شود. ظرف 2 تا 3 ساعت خشک می شود.
 4. هنگام استفاده از ترکیبات آب، یک شمع بلند ظاهر می شود که به یک هادی رطوبت به چوب تبدیل می شود. بنابراین برای از بین بردن پرزها، ساییدن واجب با ساینده فوق.
 5. اکنون می توانید با خیال راحت به مرحله اصلی اعمال روغن روی سطح در دو یا سه لایه بروید. قبل از استفاده، ترکیب مخلوط می شود! خشک شدن 2 تا 3 ساعت طول می کشد.
 6. سنباده متوسط ​​با سنگ ریزه 150 بدون زحمت و فشار جهت عدم خش روی سطح. شرکت معتبر بازسازی چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی
 7. گرد و غبار نشسته را حذف می کنیم.
 8. کارشناسان توصیه می کنند، برای نتایج ماندگارتر، پس از آسیاب متوسط، بلافاصله یک روغن دیگر را انجام دهید. امکان افزودن آب معمولی به میزان 5 تا 3 درصد وجود دارد. به این ترتیب به پخش بهتر روغن دست خواهید یافت و از لایه برداری جلوگیری خواهید کرد. بگذارید سه ساعت خشک شود.
 9. کاربرد نهایی و نهایی روغن.
 10. برای محافظت از اندام های تنفسی، غشاهای مخاطی چشم، رعایت نکات ایمنی فردی و استفاده از وسایل حفاظتی برای چشم و دست هنگام کار.

رنگ ترمو وود

روغن های هیدرولیک رنر به چه رنگ هایی رنگ می شوند؟

ما به ویژه می خواهیم توجه داشته باشیم که این محصول را می توان کاملاً هر سایه دلخواه را طبق سیستم های بین المللی RAL و NCS داد. شما همچنین می توانید تناژهای آماده را برای خانه خود انتخاب کنید یا انتخاب کنید و آنچه را که بیشتر دوست دارید سفارش دهید. هنگام انتخاب رنگ، متخصصان این شرکت بر این نکته تمرکز می کنند که نمای خانه خیلی روشن و در عین حال تناژهای خیلی تیره نباشد. این نقش مهمی در دوام مواد دارد.

بنابراین به خصوص سایه های تیره و حتی از ضلع جنوبی بسیار گرم و گرم هستند که می تواند باعث ایجاد تنش درونی در چوب و متعاقباً ایجاد ترک شود. و رنگ های خیلی روشن در معرض تابش بی رحم UV خورشید هستند. شرکت “چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی ” به شما اطمینان می دهد که کار با ترکیبات شرکت ایتالیایی یک لذت واقعی و نتایج عالی است. به لطف روغن YS M300 ، شما نه تنها رنگ لازم را به نمای خانه می دهید، بلکه قادر خواهید بود به طور قابل اعتمادی از آن در برابر تمام تأثیرات تهاجمی دنیای بیرون برای مدت زمان کافی محافظت کنید.

و در صورت تمدید پوشش یا تغییر سایه کافی است که سطح گرد و غبار انباشته شده را تمیز کرده و ترکیب را با رنگ دلخواه بمالید، بدون اینکه کار مقدماتی خاصی برای تمیز کردن ترکیب قدیمی و لایه برداری مجدد انجام شود. طراحی کابینت مدرن 11 ایده جدید برای بازسازی آشپزخانه چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

شرکت چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی همکاری مفیدی را به شما پیشنهاد می کند. ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستیم. با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید . ما را در وب سایت شرکت بخوانید، از هر اتفاق جدیدی که با ما رخ می دهد به روز باشید، اخبار را با دوستان و همسایگان به اشتراک بگذارید. برای شما آرزوی رفاه و آسمان صاف، نمای قوی و قابل اعتماد با ترکیبات RENNER داریم .

Teknos رنگ می کند – همگام با زمان. آشنایی با بهترین ترکیب ها

شرکت ما “چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی ” نه تنها به سرعت و با مهارت در انتخاب مصالح ساختمانی و تکمیلی کمک می کند، بلکه هر پروژه ای را که نیازها و درخواست های خریداران و مشتریان را برآورده می کند، اجرا می کند.

چنین تازگی افتتاح فروشگاه تخصصی رنگ ما بود که به شما امکان می دهد پیچیده ترین عملیات نقاشی را انجام دهید. اما در اینجا یک مانع بر سر راه ما ایجاد شد، انجام ضعیف کار مال ما نیست، اما انتخاب یک ترکیب با کیفیت عالی، در اینجا مجبور شدیم به معنای واقعی کلمه “عرق” کنیم.

در مقاله چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
 1. نحوه رنگ آمیزی چوب با رنگ های تکنوس در کارگاه
 2. به چه دلایلی بسیاری از پوشش ها را برای کار در کارگاه خود رد کردیم
 3. نتیجه جستجو که هم ما و هم مشتریانمان را راضی کرد
 4. مزایای رنگ های شرکت فنلاندی Teknos
 5. آنچه باید هنگام کار با ترکیبات Teknos بدانید
 6. ویدئویی در مورد ایجاد رنگ توسط شرکت فنلاندی Teknos
رنگ ترمو وود

به چه دلایلی بسیاری از پوشش ها را برای کار در کارگاه خود رد کردیم

کارشناسان ما با آزمون و خطا بسیاری از رنگ های تولید کننده داخلی و وارداتی را امتحان کرده اند. اکثر محصولات تبلیغاتی و مارک دار به سادگی با واقعیت مطابقت نداشتند و نمی توانستند به عنوان مبنایی برای به دست آوردن سطح قابل اعتماد و با کیفیت از لایه رنگ استفاده شوند. طرح کابینت های گلاس ترک طراحی ساخت و نصب چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

در اینجا عوامل زیر وجود دارد:

 • در جایی که سازنده در مورد خشک شدن سریع ترکیب اطمینان داشت، لازم بود خیلی بیشتر منتظر بمانیم.
 • بوی تند منزجر کننده؛
 • سایش سریع و محو شدن رنگ؛
 • بسیاری از رنگ ها فقط با اسپری هوا یا با قلم مو اعمال می شوند.
 • بدون ضمانت مادام العمر، بدون گزارش تست پوشش؛چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی
 • برای دستیابی به نتیجه مطلوب، مصرف زیادی از ترکیب مصرف می شود، زیرا رنگ باید در لایه ها، حتی با کمک ایستگاه های رنگ، اعمال شود.

نتیجه جستجو که هم ما و هم مشتریانمان را راضی کرد

و این به هیچ وجه مناسب ما یا مشتریان ما نبود. بنابراین، جستجو ادامه یافت، “پر کردن” بسیاری از مخروط ها، “هیزم شکسته”، اما کسی که می خواهد پیدا کند، او را پیدا خواهد کرد و به نتیجه مطلوب خواهد رسید. اما اکنون حق داریم به نتایج کارمان، تشکر نامه ها و نقدها، محبوبیت در بین مشتریان، دوستان و آشنایانشان افتخار کنیم.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

ما انتخاب کرده ایم و به شما توصیه می کنیم همین کار را انجام دهید – رنگ های شرکت فنلاندی TEKNOS ، این بهترین چیزی است که یک سازه چوبی به شما “تشکر بزرگ” می گوید ، به شکل عمر طولانی ، رنگ های روشن و هر سایه ها، محافظت بی نظیر از تأثیرات طبیعی ناخواسته.

به هر حال، 120 سایه شفاف از کاتالوگ Teknos را می توانید در وب سایت ما مشاهده کنید.

رنگ ترموود

مزایای رنگ های شرکت فنلاندی Teknos رنگ آمیزی چوب ترمو

 

خودتان آن را امتحان کنید و به دوستان خود، خطی از ترکیبات Teknos توصیه کنید:

 • این کیفیت مبلمان، فراموش نشدنی از نظر زیبایی، با نقاشی هنگام استفاده از ایستگاه های نقاشی یا ابزار ساده تر (برس) به دست می آید.چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی
 • مدت زمان استفاده، تا زمانی که از رنگ خسته شوید، و نمی خواهید در داخل خانه و تا 15 سال در بیرون به روز رسانی کنید.
 • اینها خواص رنگ است که می توان گفت سطح را زنده می کند، چیزی را در آن تنفس می کند که به سادگی غیرممکن است که چشمان شما را از آن بردارید، چه بیرون و چه در داخل اتاق.
 • این یک محافظت عالی و قابل اعتماد برای تراس های باز، لوازم جانبی باغ، نیمکت ها، درختچه ها، میزها از هر چیزی است که می تواند باعث آسیب شود و ظاهر را خراب کند، و همچنین از آسیب های مکانیکی به شکل خراش، تراشه.
 • هنگام رنگ آمیزی کف، سطحی براق با 100٪ مقاومت در برابر سایش به دست می آورید، چنین ترکیبی پشت پاهای شما “کشیده نمی شود” بلکه در جایی که باید باشد باقی می ماند.

اما قوانین لازمی وجود دارد که هنگام استفاده از این رنگ ها نباید آنها را زیر پا گذاشت. با این حال، در اینجا هیچ چیز شگفت انگیزی وجود ندارد، زیرا هر محصول ویژگی های خاص خود را دارد و نباید آزمایش شود. بهترین مدل کابینت ام دی اف جدید برای آشپزخانه چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

آنچه باید هنگام کار با ترکیبات Teknos بدانید رنگ آمیزی چوب ترمووود فضای خارجی

 
 • ترکیب را کاملاً تکان دهید ، اگر خیلی ضخیم باشد ، می توان آن را 10٪ با آب ساده یا یک آغازگر مخصوص – اشباع رقیق کرد.
 • برای دستیابی به محافظت 100٪ از نمای خانه در برابر اثرات منفی تابش خورشید، کافی است یک پرایمر (رنگ) به لاک های پایه آب به نسبت 5 تا 10٪ از حجم کل لاک اضافه کنید.
 • سنباده زدن را فراموش نکنید! پردازش اولیه با ساینده 80 و سپس 120-150، این برای محصولات با ضخامت 19 میلی متر و دانه نسبتاً ریز 150، برای محصولات نازک تر و تزئینی با ضخامت 12.5 – 16 میلی متر است.
 • سنباده زدن متوسط ​​برای از بین بردن توده شما را از لکه پس از رنگ آمیزی نجات می دهد.
 • برای انواع چوب، برای مواد خام خشک شده در ماژول های حرارتی، برای تیرهای چسب دار و تیرهای معمولی، کنده ها، پوشش های جداگانه تولید و توسعه یافته اند، مناسب برای یک نوع جداگانه.

ما ویدیویی را در مورد تاریخچه ایجاد رنگ های فنلاندی مورد توجه شما قرار می دهیم. و همچنین نمای خانه های نقاشی شده توسط متخصصان شرکت ما را ارزیابی کنید، از سخاوت سایه ها و رنگ های سازنده فنلاندی Teknos لذت ببرید.

رنگ ترمووود

ویدئویی در مورد ایجاد رنگ توسط شرکت فنلاندی Teknos

 

ما آماده ایم تا تمامی ترفندها و دانش کار با این فرمولاسیون ها را که مستقیماً از کارخانه های فنلاند به دست آمده است با شما به اشتراک بگذاریم. برای تمامی سوالات می توانید به صورت تلفنی از متخصصین شرکت لسو بیرژا مشاوره بگیرید. ما گزارش های آزمایشی، داده های فنی و تمام اسناد مربوط به خط Teknos را ارائه خواهیم داد. با آرزوی بهترین ها از سوی شرکت LesoBirzha. کارخانه ساخت کابینت نئوکلاسیک طراحی اجرا و نصب چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

روغن و لاجورد چه تفاوت هایی با هم دارند

در حال حاضر، توسعه و تولید انواع مختلف رنگ و لاک از یک سازنده روسی و همچنین آنالوگ های خارجی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. شاید مجموعه آنقدر بزرگ باشد که در چنین “جنگل”، فردی که تصور کمی از تفاوت بین ترکیبات دارد، به راحتی گم می شود و گیج می شود.

متخصصان شرکت ما می خواهند با این مقاله به شما کمک کنند تا هنگام انتخاب یک محصول به شما کمک کنند. انتخاب درست نه تنها ضامن زیبایی ظاهری است، بلکه طول عمر پوشش و محافظت در برابر فرآیندهای ناخواسته محیطی است. توصیه ما به شما این است که توجه داشته باشید و با لاجوردها و روغن های سازنده آلمانی Remmers آشنا شوید. شرکت بازسازی

در مقاله چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
 1. ویدئویی در مورد تفاوت روغن و لاجورد
 2. روغن و لعاب Remmers
 3. تفاوت های خارجی روغن و لاجورد
 4. کاربرد و کاربرد
 5. بررسی صادقانه Remmers azure

ویدئویی در مورد تفاوت روغن و لاجورد رنگ آمیزی چوب ترمو

تفاوت اصلی روغن و لاجورد با رنگ های پوششی و ترکیبات معمولی چیست؟ چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی نکته این است که روی سطح قطعه کار یک لایه ضخیم تشکیل نمی دهند و این باعث می شود که پوشش پس از مدت طولانی استفاده کنده نشود یا کنده نشود. به علاوه، جنبه زیبایی شناختی، و این بسیار مهم است، یک فیلم نازک تمام پیچیدگی و جذابیت ساختار چوب را پنهان نمی کند، بلکه فقط آن را تقویت می کند، سایه های خاصی به آن می بخشد.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

و اکنون بیایید گفتگو را ادامه دهیم و دریابیم که روغن ها چه تفاوتی با لاجورد دارند، چه چیزی بهتر است استفاده شود، مزایا و معایب این مواد.

رنگ ترمو وود

روغن و لعاب Remmers رنگ آمیزی چوب ترمو

روغن ها – روی سطح محصول لایه ای ایجاد نکنید، به لایه های چوب نفوذ عمیق کنید، بافت و الگوی چوب را پنهان نکنید.

BLUE – ایجاد شده بر اساس آب یا بر روی حلال، تشکیل یک لایه نازک تنفسی بر روی سطح مواد. آنها دارای اثر لعاب برجسته هستند و برای محافظت در برابر اثرات منفی خورشیدی، محو شدن و فرسودگی، و همچنین از آسیب های بیولوژیکی به شکل قالب، قارچ، پوسیدگی مرطوب طراحی شده اند.کابینت نئوکلاسیک بهترین رنگ در طراحی ساخت و نصب چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

تفاوت های خارجی روغن و لاجورد رنگ آمیزی چوب ترمووود فضای خارجی

سطحی که با روغن درمان شده است، حتی در صورت لمس، به راحتی از لاجورد قابل تشخیص است. چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی به خصوص گرم، مات است و لاجوردها درخششی براق می دهند، سطح آن شبیه شیشه است. و علاوه بر این، روغن، حتی در هنگام افزودن رنگ، الگوی چوب را در زیر پنهان نمی کند، بلکه جذابیت و براقیت را برای محصول به ارمغان می آورد. روغن روشی ملایم برای درمان چوب بدون تغییر زیبایی طبیعی آن است. لاجوردی ها هم رنگی هستند و اگر دلیلی برای تغییر رنگ خاص چوب دارید، در این صورت استفاده از رنگ آبی توصیه می شود.

کاربرد و کاربرد

قاعده اصلی و اساسی این است که ترکیبات باید فقط روی سطح خشک و عاری از گرد و غبار و کثیفی، گریس و سایر ذرات غیر ضروری استفاده شوند. به هیچ وجه نباید محصولات منجمد شوند و درجه حرارت در حین کار نباید کمتر از + 10 درجه باشد. از برس های معمولی استفاده می شود و روغن های حاوی موم طبیعی در ترکیب خود به سطح مواد مالیده می شوند. قیمت روغن کمی بالاتر از لاجورد است، اما در عین حال مصرف روغن بسیار مقرون به صرفه است و نتیجه استفاده از این ترکیبات تقریباً یکسان است. رنگ چوب فضای خارج نمایندگی رنگ چوب کندسوز آب گریز ضد اشعه UV

چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی REMMERS روغن هایی با محتوای موم برای محافظت از سطح چوب تزئینی و یک ترکیب دیگر که شایسته استفاده است REMMERS WOHNRAUM REMMERS HARTWACHS – OL برای کارهای داخلی به شما پیشنهاد می کند. برای درمان نماها، سازه های بیرونی، تراس ها، ایوان ها، سوناها، آشپزخانه های تابستانی، لوازم باغ، ارزش استفاده از روغن های REMMERS PFLEGE – OL – را دارد، آنها یک سد ضد آب ایجاد می کنند و از ظاهر شدن رنگ آبی روی چوب و قالب جلوگیری می کنند.

بررسی صادقانه Remmers azure

HK LAZUR CLASSIC نماینده روشن ترکیبات مبتنی بر حلال برای پردازش محصولات چوبی از خارج است، این شامل نمای خانه ها و سایر ساختمان ها، سکوهای چوبی، مبلمان باغ است. این ترکیب شامل سه جزء اصلی برگرفته از آغشته سازی، پرایمر و پایان نهایی با رنگ – لاجوردی است. هنگام به روز رسانی چنین سطحی، می توان بدون سنگ زنی کار کرد. در مورد استفاده، هزینه و خرید سوالی دارید؟ با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید و از مدیران LesoBirzha برای پاسخ به تمام سوالات خود بخواهید.تولید کننده کابینت نئوکلاسیک در تهران طراحی ساخت نصب چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

رنگ ترمو وود

GNature 280 Wetterschutzol – برای استفاده در فضای باز در یک خانه چوبی رنگ آمیزی چوب ترمو

هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست و مسکن انسان نیز. اما عمر مفید آن قابل افزایش است. چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی ما به شما خواهیم گفت که چگونه خانه چوبی خود را محکم تر و قابل اطمینان تر کنید. هیچ فردی وجود ندارد که دیر یا زود با انتخاب ترکیب رنگ آمیزی برای سطوح بیرونی یک سازه چوبی مواجه نشده باشد. این یک سوال طبیعی است، زیرا همه صاحبان خانه های چوبی به زیبایی و طول عمر ساختمان خود اهمیت می دهند.

و زندگی بدون استنشاق دودهای مضر مصالح ساختمانی و رنگ ها و لاک هایی که آنها را می پوشاند به هیچ وجه یک رویا نیست، ما فقط می خواهیم در یک منطقه تمیز زندگی کنیم، از مواد طبیعی، ایمن و مقاوم در برابر عوامل طبیعی استفاده کنیم.

در مقاله چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
 1. روغن های طبیعی از چوب محافظت می کنند
 2. کدام روغن چوب برای رنگ آمیزی نما مناسب است
 3. توصیه های کارشناسان LesoBirzha
 4. خواص و کاربرد روغن نما محافظ 280 Wetterschutz ol
 5. جایی که روغن 280 Wetterschutz ol GNature استفاده می شود
 6. نحوه آسیاب کردن زیر روغن
 7. بتونه کاری چوب GNATURE 870 SCHUTZ GRUND – OL
 8. مصرف روغن Wetterschutz ol 280
 9. شرایط نگهداری روغن های طبیعی

روغن های طبیعی از چوب محافظت می کنند رنگ آمیزی چوب ترمووود فضای خارجی

تغییرات آب و هوا نه تنها بر ظاهر تأثیر می گذارد، بلکه با انتخاب و پردازش اشتباه، عمر سازه های چوبی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.کابینت های گلاس کمدی بهترین قیمت کابینت های گلاس چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

عامل دیگری وجود دارد – اشعه ماوراء بنفش، که باید در نظر گرفته شود. محصولات مدرن آلمانی GNature , به عنوان مثال 280 Wetterschutz ol , به همه اینها کمک خواهد کرد .

کدام روغن چوب برای رنگ آمیزی نما مناسب است

 • فرمولاسیون بر اساس مواد طبیعی؛
 • وسیله انتخاب شده باید به طور مطلوب بر الگوی طبیعی چوب، بافت آن تأکید و برجسته کند.
 • یک فیلم الاستیک باید روی سطح درخت ایجاد شود و به منافذ اجازه تنفس دهد و آنها را مسدود نکند.
 • حفاظت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش؛
 • مقاومت عالی در برابر تأثیرات منفی طبیعی. ترمووود فضای خارجی

توصیه های کارشناسان LesoBirzha

با آگاهی از این موضوع و تجربه گسترده در انتخاب مواد برای رنگ آمیزی نمای بیرونی خانه، به شما توصیه می کنیم روغن محافظ طبیعی GNature 280 Wetterschutzol را انتخاب کنید که حاوی تمام اجزای لازم است: بذر کتان، چوب، روغن کرچک، کلوفون. ، کائولن، آسفالت طبیعی – این نام یک افزودنی خاص از رزین کوه و مواد مسئول خشک شدن سریع است.

حقایق جالب، آسفالت طبیعی مدت‌هاست که با قدرت و عمده توسط مصریان پیشرفته، آشوری‌ها برای کمک به ساخت کشتی‌ها، خانه‌ها استفاده می‌شده است، از همان رزین به طور گسترده برای ایجاد مومیایی استفاده می‌شد و بعداً کاربرد دیگری پیدا کردند – ساخت رنگ. یکی از قدیمی‌ترین عکس‌هایی که تا به امروز باقی مانده است، این یک صفحه حلبی است که در سال 1826، شخص مهم Niepce J. لایه‌ای از رزین کوه را روی آن اعمال کرد.کابینت سفید کرم نسکافه ای گردویی طلایی های گلاس چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

رنگ چوب ترمو

خواص و کاربرد روغن نما محافظ 280 Wetterschutz ol رنگ آمیزی چوب ترمووود فضای خارجی

این محصول برای کار در فضای باز بر روی سطوح چوبی، که بر اساس روغن بذر کتان ساخته شده است، برای پردازش درختان برگریز و مخروطی در نظر گرفته شده است، این دسته می تواند با خیال راحت شامل چوب های اره شده و همچنین چوب های جلا و صیقلی باشد. یک ابزار عالی برای آغشته کردن مواد بلوط و “مهمانان” گرمسیری عجیب و غریب روسیه.

سازنده روغن محافظ قویاً آزمایش آزمایشی روی انواع مختلف چوب را توصیه می کند، زیرا این کار زمان خشک شدن را تغییر می دهد. چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی می توان آن را کاهش داد یا بالعکس افزایش داد. خواص عبارتند از:

 • روغن 280 Wetterschutz ol بسیار آسان است که با یک برس روی سطح اعمال می شود. چوب ترمو
 • درخت را از قالب، مستعمرات قارچ، سیانوز محافظت می کند.
 • روغن ترک نمی خورد و پوست نمی کند.
 • رطوبت و کثیفی را دفع می کند؛
 • امکان به روز رسانی لایه اولیه بدون سنگ زنی.

جایی که روغن 280 Wetterschutz ol GNature استفاده می شود

منطقه استفاده بسیار زیاد است، این شامل موارد زیر است:

 • نمای ساختمان های چوبی;
 • پانل های دیواری؛
 • نرده های چوبی؛
 • برآمدگی سقف؛
 • دهانه های پنجره و در و همچنین خود درها و چارچوب ها.
 • لوازم باغ و لوازم جانبی ساخته شده از چوب و غیره.دکوراسیون تراس با چوب ترمو و ساخت فلاورباکس چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

نحوه آسیاب کردن زیر روغن

 • تمیز کردن سطوح از هر نوع آلودگی، به ویژه با دقت در نمای خانه های واقع در نزدیکی مسیرها انجام شود.
 • اگر پوشش قدیمی حباب زده و در حال دور شدن است، تمیز کردن کامل برای تمیز کردن چوب ضروری است (دانه 80 و آسیاب).
 • حذف کامل پارچ های بزرگ (روح سفید، چاقو، کاردک)؛
 • سنگ زنی تکمیل (150 شن، غیر عادی)؛
 • دستورالعمل استفاده از محصول را به شدت دنبال کنید.

به منظور دستیابی به جذب عالی، چسبندگی بالا با سطح تحت درمان – از آسیاب اصلی و میانی با استفاده از ساینده درشت تا ریزتر غافل نشوید. سعی کنید کار را بدون آسیب و خط و خش انجام دهید، زیرا هنگام استفاده از روغن رنگی، این عیوب ظاهر می شود.

برای محافظت مطمئن از چوب در برابر فرآیندهای منفی، عملیات سطح اولیه را حتی قبل از نصب عناصر بیرونی خانه با GNATURE 870 SCHUTZ GRUND – OL انجام دهید . این یک پرایمر محافظ است – یک روغن نسل جدید. چنین درمانی از ظهور لکه های سیاه قارچ، قالب و فرآیندهای پوسیدگی جلوگیری می کند.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

رنگ چوب ترمو

بتونه کاری چوب GNATURE 870 SCHUTZ GRUND – OL رنگ آمیزی چوب ترمو مخصوص فضای خارجی

این محصول بدون رقیق شدن آماده استفاده می باشد. مانند هر ترکیب روغن-پرایمر دیگری، نیاز به مخلوط کردن کامل تا یک قوام همگن دارد، دسته‌های مختلف کالاها را می‌توان با هم مخلوط کرد تا یک ترکیب یکنواخت را تشکیل دهد.بازسازی سرویس های بهداشتی با کمترین هزینه و بدون تخریب چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی

با یک برس، در یک لایه نازک و یکنواخت، در امتداد الیاف چوب اعمال می شود و توجه ویژه ای به مناطق مشکل دار، مفاصل، درزها، تراشه ها، ترک ها دارد. پردازش ثانویه در 12 – 16 ساعت. سطحی که بیشتر در معرض حملات طبیعی است باید سه بار درمان شود.

 • نتیجه نهایی کاملاً به نوع درخت و کیفیت آن بستگی دارد.
 • فراموش نکنید که یک منطقه کوچک را برای رنگ آزمایش کنید.
 • خشک کردن در دمای کمتر از + 10 درجه، در یک اتاق با تهویه خوب یا تهویه انجام می شود.
 • جلوگیری از نفوذ خورشید، آب و خاک در طول پردازش؛ چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی دکوراسیون داخلی در تهران
 • این ترکیب پس از 8 تا 12 ساعت به سطح دست می چسبد.
 • شن و ماسه قبل از لایه بعدی، احتمالا پس از یک دوره 12 – 16 ساعت.
 • در رطوبت هوای بالاتر، آستانه دمای پایین، فرآیند خشک کردن فاصله زمانی را افزایش می دهد.
 • یک سطح کاملاً تمام شده فقط پس از 7 تا 10 روز به دست می آید ، در چنین موضوع مهمی نباید عجله کنید.
 • احتیاط های ایمنی را رعایت کنید، دست ها، اندام های تنفسی و چشم ها را با وسایل مخصوص محافظت کنید.چیدمان کابینت آشپزخانه

ترمووود

مصرف روغن Wetterschutz ol 280 رنگ آمیزی چوب ترمو فضای خارجی

همه چیز به این بستگی دارد که چوب درمان شده چگونه ترکیب را جذب می کند. هنگام پردازش چوب اره شده، مصرف افزایش می یابد و در مورد مواد سمباده شده و تراشیده شده، مصرف وجود دارد، اگر در یک لایه، 20 متر مربع در لیتر باشد. هنگام کار در دو لایه 17 متر مربع / لیتر. بستگی به شما دارد که زیاد باشد یا کم. اما با توجه به تجربه استادان ما، مصرف مواد کاملا ناچیز است. نقاشی ساختمان

شرایط نگهداری روغن های طبیعی رنگ آمیزی چوب ترمو فضای خارجی

 • اگر ظرف باز نشود – ظرف 5 سال؛ چگونه چوب ترمو را به گونه ای رنگ آمیزی کنیم که مجبور به تمدید هر سال نباشیم رنگ آمیزی چوب ترمو ود ترمووود ترموود ضد آب و آفتاب در فضای خارجی
 • مواد باقی مانده از پردازش باید در ظرفی با حجم مناسب تری ریخته شود تا سطح تماس با هوا کاهش یابد و در عین حال، مطلوب است که درب آن را محکم ببندید.
 • دور از دسترس کودکان و حیوانات، در اتاق خنک و بدون تماس با نور خورشید نگهداری شود.

ابزارها باید با یک حلال از همان سری درمان شوند، در آب صابون و تنها پس از آن در آب تمیز شسته شوند. پارچه ها، برس ها، لباس های کار ترجیحاً باید در یک کیسه پلاستیکی جداگانه نگهداری شوند تا از اکسید شدن و احتراق خود به خودی جلوگیری شود. با استفاده از این ابزار، نه تنها به طور قابل اعتماد از ساختمان خود محافظت می کنید، بلکه عمر مفید آن را نیز افزایش می دهید، تمام تعمیرات را برای مدت نامحدودی به تعویق می اندازید، از پیچیدگی و زیبایی چوب طبیعی لذت می برید.

کانال you tube شرکت معماریکا

6 دیدگاه دربارهٔ «رنگ چوب ترمو فضای خارجی چگونه ترمووود را رنگ آمیزی کنیم»

 1. بازتاب: رنگ مونوکوت ⚡ معرفی روغن گیاهی مونوکوت بلژیک Monocoat | معماریکا

 2. بازتاب: رنگ آمیزی ترمووود | معماریکا

 3. بازتاب: بهترین رنگ برای چوب ترمو وود | معماریکا

 4. بازتاب: نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمووود | معماریکا

 5. بازتاب: رنگ چوب ترمو وود | معماریکا

 6. بازتاب: نحوه مالیدن روغن روی چوب : بهترین ابزار و روش ها | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *