معماریکا

تراس چوبی

طراحی و اجرای تراس

طراحی و اجرای تراس

مدل های بسته شدن طراحی و اجرای تراس که امسال را مشخص کردند را اینجا ببینید! در این مقاله همه چیز از راه های بستن تراس روباز تا راه هایی برای گسترش خانه وجود دارد. در اینجا می توانید اطلاعات گسترده و جامعی در مورد چیدمان سقف شفاف بیابید!طراحی و اجرای تراس با تیم مهندسی با چوب ترمو ساخت فلاور باکس گرین وال تراس گاردن و دکوراسیون بالکن با تیم تخصصی معماریکا ترموود ترمووود ترمود

ترمو وود

مدل های بسته شدن طراحی و اجرای تراس – تراس ها برای خانه های تابستانی ضروری هستند. در معماری امروزی، برنامه ریزی تراس با پروژه های معماری در بام و کف باغ انجام می شود. تراس های پشت بام باید به گونه ای چیده شوند که در تابستان و زمستان قابل استفاده بوده و در شرایط زمستانی مقاومت کنند. بسته شدن سقف شفاف در تراس ها؛ بالکن های شیشه ای، پنجره ها و مواد مشابه باید استفاده شود. با پوشش شیشه ای طراحی و اجرای تراس ، طراحی شیک و زیبایی در تابستان و زمستان به دست می آید. طراحی آلاچیق (سایبان) باعث می شود تا مناطق تابستانی در زمستان بسته شده و به عنوان باغ زمستانی استفاده شود.طراحی و اجرای تراس با تیم مهندسی با چوب ترمو ساخت فلاور باکس گرین وال تراس گاردن و دکوراسیون بالکن با تیم تخصصی معماریکا ترموود ترمووود

سیستم های درب تراس با مدل ها و انتخاب های خود برای بستن تراس محصولات متنوعی را به افراد ارائه می دهند. نحوه انتخاب افراد با توجه به استفاده، ویژگی های مراقبت و شرایط زندگی شکل می گیرد. در نظر دارد فضاهای زندگی در تابستان و زمستان با در نظر گرفتن شرایط فصلی و حیاتی ارزیابی شود. هنگامی که این سیستم ها که دارای مکانیسم های کاری مختلف هستند، مطابق با مفهوم منطقه ای که در آن استفاده می شوند ترجیح داده می شوند. مزایای شیک، مدرن و کاربردی را ارائه می دهد.

طراحی و اجرای تراس ترموود
طراحی و اجرای تراس چوب ترمو

راه های طراحی و اجرای تراس

بسته شدن شیشه تراس به شما و فرزندانتان امکان می دهد از نور روز بهره مند شوید. اگر در مورد پوشش سقف اطلاعاتی ندارید و واقعاً می خواهید یک سیستم زیبا داشته باشید، باید از سیستم های لعاب برای پوشش سقف استفاده کنید . برای فرآیند بسته شدن پنجره باید از متخصص کمک بگیرید. در واقع، گزینه های مدل های بسته شدن تراس از نظر تنوع متریال و غنای مدل بسیار زیاد است.

چیدمان سقف

مساحت کاربری طراحی و اجرای تراس ها هر فصل افزایش یافته است. افزایش تفاوت های آب و هوایی در جهان باعث تابستان های گرم و زمستان های سردتر می شود. طراحی تراس ها در هماهنگی با تمام فصول به منظور ایجاد فضایی گرم در زمستان و خنک در تابستان بسیار مهم است. چیدمان شفاف سقف در یک منطقه پر و برفی می تواند کمی خطرناک باشد. از همین رو! نرخ بارندگی منطقه باید در نظر گرفته شود. انتخاب باید در این راستا انجام شود. در پوشش سقف تراس که با توجه به سلیقه فرد شکل می گیرد باید عوامل اقلیمی و منطقه ای در نظر گرفته شود.

با بسته شدن و چیدمان پشت بام، می توان از طراحی و اجرای تراس در هر چهار فصل با لذت استفاده کرد. بسته شدن تراس با مواد کاربردی سقف ساخته شده است. از مواد زیبایی مانند شیشه و پلی کربنات استفاده می شود. سهولت نگهداری از مواد امتیازی را فراهم می کند، در حالی که محیط های روشن تر و جادارتر را ارائه می دهد. استفاده از سقف های باز استفاده شیک و آسان را فراهم می کند. سانروف که در رستوران ها و فضای باز ترجیح داده می شود، در تراس های خانه استفاده می شود.طراحی و اجرای تراس با تیم مهندسی با چوب ترمو ساخت فلاور باکس گرین وال تراس گاردن و دکوراسیون بالکن با تیم تخصصی معماریکا ترموود ترمووود طراحی و اجرا روف گاردن

چگونه خانه خود را گسترش دهم؟

می توانید طراحی و اجرای تراس خود را باز کنید تا راه حلی به اتاق نشیمن خانه خود بیاورید. می توانید اتاق را با فضاهای باز اضافه شده به مساحت اتاق ها گسترش دهید. با نماهای شیشه ای می توانید طراوت را به ارمغان بیاورید. علاوه بر این، می توانید در فصل تابستان بالکن ها را باز کنید و اتاق را کاملاً با آسمان یکپارچه کنید.

طراحی و اجرای تراس ترمووود
طراحی و اجرای تراس چوب ترمو فنلاندی

طراحی تراس

تراس فضایی ایده آل برای گذراندن وقت با عزیزانتان در عین حال و هوای زیبا است. شما نمی توانید برای مدت طولانی زیر نور خورشید بمانید و غذا بخورید، می توانید؟ بسيار خوب! آیا می توانید طراحی و اجرای تراس خود را بپوشانید و از آن در برابر آفتاب، باران و باد محافظت کنید؟ در این مورد، ایجاد مناطق سایه دار بسیار مهم است. تراس سرپوشیده حس بیرون بودن را القا می کند. دکور را می توان به عنوان داخلی ساخت. یک اتاق غذاخوری واقعی را می توان بدون تردید راه اندازی کرد.

ناهارخوری تراس

می توانید طراحی و اجرای تراس خود را ببندید و آن را به یک فضای زندگی دلپذیر تبدیل کنید. در صورت تمایل می توانید آن را به یک اتاق غذاخوری که در خانه شما نیست تبدیل کنید. اتاق غذاخوری با چشم انداز را نباید فراموش کنید. با ایجاد خاطرات غذایی، عملکرد بالکن را افزایش می دهد.

ترمو وود

اتاق زمستانی تراس

وقتی طراحی و اجرای تراس خود را با شیشه ببندید، با تبدیل آن به اتاق زمستانی، فضای نشیمن جدیدی خواهید داشت. می توانید معماری بالکن را به دلخواه ببندید. شما می توانید از میان گزینه هایی که در مورد مواد استفاده شده دارید انتخاب کنید.طراحی و اجرای تراس با تیم مهندسی با چوب ترمو ساخت فلاور باکس گرین وال تراس گاردن و دکوراسیون بالکن با تیم تخصصی معماریکا ترموود ترمووود طراحی روف گاردن

تراس باغ زمستانی

اگر چه طراحی و اجرای تراس که درب خانه به باغ است، فضای فوق العاده مفیدی است، اما در هوای سرد و بارانی فصل زمستان کاملاً بی استفاده می شود. موثرترین راه برای دادن یک اتاق جدید اضافی به خانه، استفاده از نمای شیشه ای تاشو است.
این تراس که با شیشه های تاشو پوشیده شده است در زمستان به عنوان باغ زمستانی استفاده می شود.

در تابستان به تراس تبدیل می شود. بسته به کیفیت و خواص عایق بودن شیشه های به کار رفته در نما، قابلیت استفاده آن نسبت به فصل زمستان تغییر می کند. در صورت تمایل با استفاده از شیشه های دولایه مقاوم در برابر تمامی شرایط آب و هوایی. شما می توانید یک اتاق گرم را برنده شوید.

طراحی و اجرای تراس چوب ترمو
طراحی و اجرای تراس ترموود ایرانی

با روش بسته شدن شیشه تاشو بالکن را به اتاق تبدیل کنید

شما به راحتی می توانید از سیستم های شیشه تاشو نه تنها در تراس بلکه در بالکن نیز استفاده کنید. زیباترین جنبه این سیستم ها که نصب آن ها بسیار آسان و استفاده از آن ها بسیار کاربردی است، بسته شدن فضاها بدون محرومیت از نور روز است. با سیستم بالکن تاشو می توان فضا را به یک اتاق کامل تبدیل کرد.

چند مبلمان و چند اکسسوری برای دکوراسیون کفایت می کند. می توان گفت که حوزه کاربرد سیستم های شیشه تاشو بسیار گسترده است. می توانید عینک های مخصوصی را انتخاب کنید که فضای داخلی اتاق را نشان ندهد. پنجره های تاشو راهی ایده آل برای آوردن یک اتاق بزرگ و دل انگیز به خانه است.طراحی و اجرای تراس با تیم مهندسی با چوب ترمو ساخت فلاور باکس گرین وال تراس گاردن و دکوراسیون بالکن با تیم تخصصی معماریکا ترموود ترمووود طراحی و اجرا تراس

نمونه های طراحی و اجرای تراس

اطلاعات مربوط به نمونه های بسته شدن کف تراس را اینجا بررسی کنید! در این مقاله همه چیز از نحوه بستن درب صحیح تا بسته شدن تراس دوبلکس وجود دارد. شما می توانید اطلاعات گسترده و جامع در مورد بسته شدن تراس را در اینجا بیابید!

ترمو وود

نمونه های پوشش کف تراس  بسیاری از افرادی که در خانه خود تراس دارند به دلایل مختلف می خواهند تراس خود را با طرح های مناسب بپوشانند. این مناطق در تابستان بیش از حد در معرض نور خورشید هستند. به وجود آمدن شرایط نامساعد جوی در زمستان، بستن تراس ها را ضروری می کند. نمونه های مختلفی از بستن تراس وجود دارد. نمونه بستن تراس از نظر ظاهر تزئینی فضای نشیمن و ایجاد فضایی متفاوت بسیار مهم است. حتی زمانی که در تابستان در بالاترین حد خود قرار دارد، می توانید به راحتی مهمانی های باربیکیو داشته باشید و اوقات خوشی را با دوستان و خانواده خود بگذرانید.

در زمستان می توانید با نوشیدنی گرم خود استراحت کنید و از هوای تازه لذت ببرید. هر نمونه بستن تراس ایده متفاوتی به شما می دهد. مدل های مختلفی برای بستن تراس وجود دارد. افرادی که می خواهند تراس خود را بپوشانند باید با مدل های خاصی همراه باشند. بنابراین، چه نمونه هایی از بستن تراس به چشم می خورد؟ در مقاله امروز نمونه های متفاوت و چشمگیر بستن تراس را گردآوری کرده ایم که می تواند الهام بخش شما باشد تا بتوانید ایده آل ترین متریال و مدل را انتخاب کنید. بیایید ببینیم کدام یک را بیشتر دوست خواهید داشت؟

طراحی و اجرای تراس ترمووود
طراحی و اجرای تراس ترمو ایرانی

نحوه بستن صحیح

پوشش تراس بسیار مهم است.دکوراسیون تراس و بالکن ما همه جزئیات را در مورد کارهایی که باید در مورد برنامه بستن طراحی و اجرای تراس و اصول کار خود انجام دهیم به شما ارائه می دهیم. از کارهای در حال انجام و تمام شده و فیلم های مرحله تولید عکس می گیریم و در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذاریم. مدل ها و نمونه های بسته شدن تراس که مشتریان ما از ما می خواهند را با شما به اشتراک می گذاریم.طراحی و اجرای تراس با تیم مهندسی با چوب ترمو ساخت فلاور باکس گرین وال تراس گاردن و دکوراسیون بالکن با تیم تخصصی معماریکا ترموود ترمووود

از جمله خدماتی که به صورت مدرن به شما ارائه می کنیم، بندکشی طراحی و اجرای تراس سایبان متحرک است. با استفاده از این مدل های سایبان می توانید از کاربردهای کاربردی لذت ببرید که هر زمان که بخواهید باز می شوند و هر زمان که بخواهید کاملا بسته می شوند. شما می توانید به درب سایبان متحرک که می توانید در تابستان باز و در زمستان بسته استفاده کنید با قیمت های بسیار مناسب دسترسی داشته باشید. کاربرد عملیاتی ما سیستم بسته شدن شیشه نورگیر ثابت تراس است. این برنامه ها که بسط خواسته ها و ترجیحات مدرن هستند، در درجه اول بر اساس رضایت مشتری هستند.

ترمو وود

مدل های بسته شدن طراحی و اجرای تراس

 • تراس های مدرن و باشکوه
 • اسکلت و پارچه چوبی
 • تراس های پوشیده از بامبو
 • تراس های شیک و با طراحی غنی
 • تراس های سقف شیشه ای
 • تراس های سقف شیروانی
 • تراس هایی که می توانند بسته و باز شوند
 • پوشش تراس با بوم
 • تراس های نوع طراحی و اجرای تراس
 • تراس های پشت بام پلیمری
 • تراس با پرده هنرستان

پوشش شیشه ای طراحی و اجرای تراس

طراحی و اجرای تراس یکی از زیباترین نقاط منطقه برای بسیاری از منازل و محل های کار هستند. در فصل های گرم تر، مردم بیشتر وقت خود را در این مناطق سپری می کنند. از آنجایی که هوا بسیار گرم است و فرد نمی تواند خود را از گرما محافظت کند، لذت تراس را می توان با مشکلات مختلفی جایگزین کرد. برای جلوگیری از چنین شرایطی، روند انجام شده در حال حاضر بسیار ساده است.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

ترمو وود

در این کاربردها که دارای شیشه مخصوص هستند، تمام اشعه های مضر فرابنفش خورشید در بیرون باقی می ماند. فقط نورها و گرمای مفید به شما می رسد. با مدل های درب تراس که ساختاری دکوراتیو دارند می توانید تراس و خانه خود را کاملا زیبا نشان دهید.طراحی و اجرای تراس با تیم مهندسی با چوب ترمو ساخت فلاور باکس گرین وال تراس گاردن و دکوراسیون بالکن با تیم تخصصی معماریکا ترموود ترمووود

فرآیند مونتاژ بستن تراس

برای یک طراحی و اجرای تراس در استانداردهای معمولی، این فرآیند در 2 مرحله انجام می شود. در مرحله اول نقشه فنی پروژه تراس برای بسته شدن انجام می شود. اساساً در این پروژه استفاده از مناسب ترین مدل و متریال درب برای تراس در نظر گرفته شده است. در آخرین مرحله؛ حامل اصلی، محور میانی، مواد پوشش سقف، سقف معکوس و غیره مشخص شده در پروژه. نصب برنامه های کاربردی

اولویت بسته شدن شیشه

مهم ترین چیزی که باید در اولویت های بسته شدن طراحی و اجرای تراس در نظر گرفت، انتخاب متریال مناسب است. لعاب تراس برای کف ساختمان های بزرگ باز که در اثر باران و آفتاب آسیب دیده اند ایده آل است. سیستم های بالکن شیشه ای بادوام و شفاف هستند.طراحی دکوراسیون خانه با چوب پوشاندن تراس ها با شیشه از نظر پوشش فضای وسیع و زیباتر جلوه دادن ساختمان ها مناسب تر است.

تایل چوب ترمو طراحی و اجرای تراس
تایل ترموود طراحی و اجرای تراس

طراحی و اجرای تراس دوبلکس بسته

طراحی و اجرای تراس روباز که افراد در خانه و محل کار را قادر می سازد تا زندگی آرامی داشته باشند، گاهی اوقات در تابستان و زمستان با مشکلات مختلفی همراه می شوند. به دلیل این مشکلات، افراد زیادی به دنبال راه هایی برای پوشش تراس های روباز هستند. نمونه های برجسته ای از بسته شدن تراس ها وجود دارد. مردم می توانند از این نمونه ها بهره ببرند و خودشان یک تراس سرپوشیده طراحی کنند. می‌توانیم روش‌های بستن تراس را که در ساختار مدل‌های بستن تراس دوبلکس پدیدار می‌شوند به صورت زیر فهرست کنیم.طراحی و اجرای تراس با تیم مهندسی با چوب ترمو ساخت فلاور باکس گرین وال تراس گاردن و دکوراسیون بالکن با تیم تخصصی معماریکا ترموود ترمووود طراحی تراس

ترمو وود

 • تراس‌هایی که با شیشه‌هایی طراحی شده‌اند که سقف‌های آن بسته و کناره‌های آن قابل جمع شدن است، شکل یک اتاق را به خود می‌گیرند. مردم در تابستان و زمستان به راحتی در این مناطق می نشینند.
 • فقط سقف تراس می تواند بسته شود. در این اپلیکیشن، کناره های تراس باید باز باشد.
 • مثال و تکنیک بستن تراس در بالا با کناره های تراس بسته می شود تا یک باغ زمستانی تشکیل شود.
 • تنها با بستن سقف به روش های مناسب می توان فضای باز ایجاد کرد.
 • تراس ها در مدت زمان کوتاهی در چارچوب مدل های مورد نظر بسته می شوند.

کانال you tube شرکت معماریکا

19 دیدگاه دربارهٔ «طراحی و اجرای تراس»

 1. بازتاب: اجرای تراس گاردن ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: تراس کوچیک ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: چوب ترمو سایت خاوران ⋆ معماریکا 09126283243

 4. بازتاب: چوب ترمو در خوزستان ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی - 09126283243

 5. بازتاب: چوب ترمو در اصفهان ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی - معماریکا

 6. بازتاب: کف تراس چوبی قیمت نصب طراحی و اجرا و تامین متریال | معماریکا

 7. بازتاب: نحوه ساخت روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک | معماریکا

 8. بازتاب: روف گاردن در زندگی شهری طراحی و اجرای روفگاردن در تهران | معماریکا

 9. بازتاب: نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمووود | معماریکا

 10. بازتاب: کف پوش تراس چوبی با ترمووود | معماریکا

 11. بازتاب: روف گاردن چگونه ساخته می شود | معماریکا

 12. بازتاب: تولید ترمووود | معماریکا

 13. بازتاب: مزایا و معایب کفپوش چوبی | معماریکا

 14. بازتاب: روف گاردن ایرانی | معماریکا

 15. بازتاب: پرگولا های چوبی | معماریکا

 16. بازتاب: آلاچیق های چوبی | معماریکا

 17. بازتاب: کفپوش تراس و بالکن | معماریکا

 18. بازتاب: ایده طراحی باغ تراس اجرای تراس سبز | معماریکا

 19. بازتاب: ترمووود ویلا طراحی و اجرا نما آلاچیق پرگولا سونا استخر چوبی | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *