معماریکا

تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه

تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

 • تولید کنندگان لوازم آشپزخانه: برندهای برتر برای آشپزخانه شما

  بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی محبوب ترین تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه را در رده های قیمتی ارزان، مجلل و گران قیمت انتخاب کرده است و شما را با برندها و ویژگی های خاص آنها آشنا می کند.

  لوازم آشپزخانه بخشی از برنامه ریزی آشپزخانه است

  قبل از خرید یک آشپزخانه مجهز جدید، سوالات و جزئیات زیادی وجود دارد که باید روشن شود. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که تجربه ای در خرید آشپزخانه نداشته باشید. نکاتی که باید روشن شود عبارتند از:

  • آشپزخانه برند یا یک محصول بی نام
  • طراحی مناسب  آشپزخانه
  • طرح  رنگ آشپزخانه
  • انتخاب مواد برای میز کار ، جلوی آشپزخانه و غیره

  وقتی صحبت از لوازم برقی به میان می‌آید  ، مردم اغلب در مورد اینکه کدام سازنده لوازم آشپزخانه مناسب هستند دچار مشکل می‌شوند، زیرا تعداد تولیدکنندگان، مارک‌ها و پیشنهادها زیاد است. همچنین این سوال وجود دارد که چه زمانی لوازم داخلی و چه زمانی لوازم خانگی را انتخاب کنید. در حالی که برندهای ملی مانند بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی جزو محبوب ترین برندها هستند، باکیفیت به خصوص در بخش قیمت پایین تر نیز وجود دارند.

  کدام تولید کنندگان لوازم آشپزخانه وجود دارند و چه چیزی آنها را متمایز می کند

  تولید کنندگان خوب لوازم آشپزخانه در بخش قیمت پایین تر

  اگر هنگام راه‌اندازی آشپزخانه جدید مجبور هستید به بودجه کمی بسنده کنید، می‌توانید به تولیدکننده‌ای مراجعه کنید که لوازم آشپزخانه را با کیفیتی مناسب با قیمت‌های مقرون به صرفه و بدون تردید ارائه می‌دهد.

  در اینجا گزینه های ما برای وسایل آشپزخانه خوب اما ارزان است.

  لوازم برقی بکو

  برند بکو به شرکت Beko Ticaret A.Ş که در سال 1955 تاسیس شد، برمی گردد و متعلق به گروه بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی از هلدینگ کوچ ترکیه است. امروزه برند لوازم آشپزخانه بکو در بیش از 130 کشور به فروش می رسد و بیش از 30000 کارمند دارد. Beko Deutschland GmbH از سال 2008 وجود دارد.

  بکو با شعار ” همکاری با مصرف کنندگان در نیازهای روزمره آنها “، لوازم خانگی جامد را با نسبت قیمت به عملکرد خوب تولید می کند.

  طیف محصولات بکو شامل تمام لوازم خانگی می شود: یخچال و فریزر ، اجاق گاز، اجاق گاز، هود، ماشین ظرفشویی و موارد دیگر. حتی ماشین های لباسشویی نیز بخشی از این مجموعه هستند.

  مدل های ساده بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی نیز با قیمت های پایین مانند یک یخچال کوچک با قیمت تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه در دسترس هستند. اما مدل‌های بسیار گران‌تری نیز وجود دارد، مانند یخچال ساید بای ساید در مشکی ظریف که از برندهای برتر برای آشپزخانه در دسترس است.

  لوازم خانگی Gorenje

  بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی همچنین در 15 سال گذشته با لوازم آشپزخانه مقرون به صرفه، باکیفیت و طراحی جذاب خود در آلمان نامی برای خود دست و پا کرده است. دفتر مرکزی شرکت مادر در اصل در اسلوونی یا یوگسلاوی سابق است، جایی که این شرکت در سال 1950 تأسیس شد و نام روستایی به همین نام نامگذاری شد. در سال 2018، شرکت چینی تولید کننده لوازم خانگی Hisense برند Gorenje را خریداری کرد.

  بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی طیف گسترده ای از لوازم آشپزخانه بزرگ و کوچک مانند اجاق گاز، اجاق گاز، یخچال، فریزر و هود استخراج، اما همچنین لوازم کوچک مانند مایکروویو، قهوه ساز، میکسر، دماسنج گوشت یا آبگیر را ارائه می دهد. Gorenje همچنین ماشین لباسشویی و خشک کن را ارائه می دهد.

  این شرکت موفق شده است ویژگی های نوآورانه و راه حل های طراحی را با قیمت نسبتا پایین ارائه دهد. علاوه بر طرح‌های کلاسیک، طیف مدل‌های ارائه‌شده توسط تولیدکننده لوازم آشپزخانه نیز شامل یخچال‌هایی با طرح رترو یا اجاق‌ها و اجاق‌ها با ظاهری نوستالژیک، مناسب برای آشپزخانه‌های روستایی است .

  لوازم خانگی Gorenje نه تنها جوایزی را از «بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی» دریافت کرده است، بلکه جایزه محبوب «Red Dot Design Award» را نیز دریافت کرده است.

  بسته به مدل، لوازم آشپزخانه Gorenje در رده قیمتی پایین تا متوسط ​​قرار دارند. ماشین‌های لباسشویی، یخچال‌های کوچک با محفظه‌های فریزر و اجاق‌های ساده با قیمتی کمتر از تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه در دسترس هستند، در حالی که ترکیب‌های یخچال فریزر بزرگ‌تر حداقل تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه قیمت دارند. مجموعه های خاص با ظاهر نوستالژیک یا یکپارچهسازی با سیستمعامل گران تر هستند، بنابراین باید بیش از برندهای برتر برای آشپزخانه برای یک اجاق گاز و بیش از تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه برای یک یخچال یکپارچهسازی با سیستمعامل بودجه اختصاص دهید.

  لوازم آشپزخانه یونکر

  لوازم آشپزخانه Junker به شرکتی باز می گردد که توسط کارل یونکر و آگوست روه در سال 1870 تأسیس شد، که قبلاً به تولید چرخ خیاطی با کیفیت بالا اختصاص داشت. هنگامی که گاز در آغاز قرن بیستم به خانه های خصوصی راه یافت، این شرکت شروع به تولید انبوه اجاق گاز کرد. امروزه بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی همچنین هودهای استخراج کننده، یخچال و ماشین ظرفشویی تولید می کند ، اگرچه تمرکز این شرکت بر روی اجاق گاز و اجاق گاز است.

  لوازم آشپزخانه Junker در حال حاضر عمدتاً در ترکیب با آشپزخانه های کامل در بسیاری از فروشگاه های مبلمان و همچنین با آشپزخانه های سازنده بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی به فروش می رسد .

  لوازم آشپزخانه ویرپول

  بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی یک تولید کننده لوازم آشپزخانه در سراسر جهان است که در بندر بنتون (میشیگان) واقع شده است. این شرکت که در سال 1911 تأسیس شد، قبلاً در نیمه اول قرن بیستم ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن‌های الکتریکی تولید می‌کرد که آن را به یکی از پیشگامان آشپزخانه‌های برقی تبدیل کرد.

  طیف وسیعی از لوازم آشپزخانه ویرپول نه تنها شامل لوازم آشپزخانه بزرگ مانند یخچال، اجاق گاز، اجاق گاز یا هود است، بلکه طیف کاملی از لوازم خانگی کوچکتر را نیز شامل می شود.

  لوازم آشپزخانه ویرپول دارای تجهیزات نسبتاً ساده ای است که قیمت نسبتاً پایین لوازم آشپزخانه ویرپول را نیز توضیح می دهد. برای مثال، ترکیبات یخچال فریزر بزرگ بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی با قیمت های بین برندهای برتر برای آشپزخانهدر دسترس هستند.

  تولید کننده لوازم آشپزخانه در بخش قیمت متوسط

  انتخاب تولید کنندگان عالی لوازم آشپزخانه که کیفیت عالی، طرز کار عالی، طراحی جذاب و کارایی بالا را ارائه می دهند، در اینجا بسیار بزرگتر است. به خصوص در بخش قیمت متوسط، این برندهای لوازم آشپزخانه عملکردهای فوق العاده زیادی را ارائه می دهند که زندگی روزمره در آشپزخانه را آسان تر و کارآمدتر می کند.

  به طور کلی بازده انرژی بسیار خوب دستگاه ها باید مورد تاکید ویژه قرار گیرد . باید خوب فکر کنید که آیا به جای انتخاب یخچالی از محدوده قیمت پایین تر که ماهیانه تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه هزینه برق بیشتر دارید، برای یخچالی با راندمان انرژی بالا در درازمدت ارزش هزینه برندهای برتر برای آشپزخانه بیشتر را ندارد. در بلندمدت، سرمایه گذاری بالاتر در اینجا نشان دهنده یک مزیت مالی است.

  موارد زیر برای و خانگی به یک سنت دیرینه نگاه می کنند و همچنین با راه حل های نوآورانه نام خود را به دست آورده اند. با توجه به کیفیت، فناوری های پیچیده، طراحی جذاب و نام شناخته شده آنها، آنها در حال حاضر در محدوده هزینه بالاتر قرار دارند.

  لوازم آشپزخانه AEG

  AEG می تواند به بیش از 130 سال سابقه شرکت نگاه کند. AEG که در سال 1883 توسط بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی به عنوان “انجمن آلمانی ادیسون برای برق کاربردی” تأسیس شد، همچنین یکی از پیشگامانی بود که لوازم برقی آشپزخانه را در آغاز قرن بیستم وارد خانواده های آلمانی کرد.

  فلسفه شرکت به طور قابل توجهی توسط معمار پیتر بهرنز شکل گرفت که در سال 1907 به عنوان مشاور هنری توسط AEG استخدام شد. شعار او ” در فرم و عملکرد عالی ” هنوز هم ویژگی زیبایی شناسی لوازم آشپزخانه AEG است.

  طیف محصولات AEG شامل تمامی لوازم خانگی و آشپزخانه رایج می باشد. به کسانی که دوستی با محیط زیست را ارج  می نهند بهتر است به AEG مراجعه کنند، زیرا تقریباً همه محصولات در بهترین کلاس های انرژی طبقه بندی می شوند.

  طیف گسترده ای از مدل ها هم شامل لوازم آشپزخانه در محدوده پایین تر از قیمت متوسط ​​و هم لوازم گران قیمت برای تقاضاهای بالا است. اجاق‌های سرامیکی شیشه‌ای ارزان قیمت حدود تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه در دسترس هستند، در حالی که اجاق‌های القایی با هود استخراج داخلی حدود تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه قیمت دارند. یخچال فریزرهای بزرگ از AEG با قیمت برندهای برتر برای آشپزخانه در دسترس هستند.

  لوازم آشپزخانه بوش تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  بوش نه تنها یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین نام های تجاری لوازم آشپزخانه در آلمان است، بلکه یکی از محبوب ترین برندها نیز می باشد.

  رابرت بوش این شرکت را در سال 1886 به عنوان کارگاهی برای مکانیک دقیق و مهندسی برق در اشتوتگارت تأسیس کرد. با این حال، ساخت دستگاه های الکترونیکی برای کاربران نهایی تنها بیش از 40 سال بعد آغاز شد. از آن زمان، کمک های بزرگ و کوچک خانگی بیشتر و بیشتر اضافه شده است که کیفیت بالایی دارند.

  برند بوش تمامی لوازم آشپزخانه قابل تصور را در محدوده خود دارد ، از توستر و ماشین ظرفشویی گرفته تا بخارپز . می توانید مطمئن باشید که لوازم آشپزخانه بوش نه تنها از کیفیت مناسبی برخوردار است، بلکه به سازگاری با محیط، طراحی جذاب و عملکرد بالا نیز توجه شده است. بوش در دهه‌های اخیر نوآوری‌های متعددی ارائه کرده است و در زمینه موضوعات آینده مانند آشپزخانه هوشمند و پایداری در خط مقدم قرار دارد.

  قیمت ها عمدتا در محدوده قیمتی متوسط ​​قرار دارند. با این حال، بوش همچنین دارای دستگاه‌های پایه ارزان‌تری در بخش قیمت پایین‌تر است، مانند یخچال فریزرهای بزرگ با قیمت تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه . با این حال، با لوازم آشپزخانه طراحان منحصر به فرد، هزینه های خرید نیز می تواند به چندین برندهای برتر برای آشپزخانه برسد.

  لوازم آشپزخانه نف

  نف یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه در اروپا است. این شرکت که در سال 1877 توسط آهنگر کارل نف در آلمان تأسیس شد، در ابتدا اجاق‌های زغالی دست‌ساز و باکیفیت را در قرن نوزدهم تولید کرد. تا به امروز، اجاق‌ها، اجاق‌ها و اجاق‌ها تخصص نف هستند – و آشپزی و غذا خوردن الهام‌بخش این شرکت است.

  در طول سال‌ها، نف بارها نوآوری‌هایی را ارائه کرده است، مانند اولین فر با محدوده دمایی متفاوت در سال 1949 یا سیستم عملی بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی که به درب فر کاملاً زیر دستگاه ناپدید می‌شود.

  علاوه بر سطح بالای عملکرد و سهولت استفاده ایمن، Neff به طراحی معاصر نیز اهمیت ویژه ای می دهد.

  امروزه لوازم آشپزخانه نف علاوه بر اجاق گاز و اجاق گاز، شامل ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و خشک کن، یخچال، هود، کشوهای گرم کننده و قهوه ساز تمام اتوماتیک می شود.

  از نظر قیمت، لوازم آشپزخانه نف در بخش میانی قرار دارند و مدل‌های ارزان‌تر تا انحصاری‌تر مانند فر بین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه هستند.

  یخچال های لیبهر تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  شرکت خانوادگی Liebherr که در سال 1949 تأسیس شد، در اصل تولید کننده ماشین آلات ساختمانی است، اما این شرکت اکنون در گروه های تولیدی مختلف از جمله حتی هوانوردی فعال است. در زمینه لوازم خانگی، Liebherr فقط یخچال و فریزر – برای استفاده خصوصی و تجاری – تولید می کند.

  طیف وسیعی از یخچال های بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی از یخچال های رومیزی کوچک و ترکیبات یخچال فریزر کلاسیک تا کابینت های مخصوص شراب برای دوستداران شراب را شامل می شود.

  تخصص در واحدهای تبرید بیشتر یک اتفاق در تاریخ این شرکت بود، اما تا به امروز واحدهای تبرید Liebherr با راندمان بالا، راه حل های نوآورانه، طراحی عالی و کیفیت مشخص می شوند.

  محدوده قیمت در Liebherr بزرگ است زیرا محصولات خود را در اندازه ها و سطوح کیفی مختلف ارائه می دهد. بنابراین برای یک ترکیب یخچال فریزر بزرگ، قیمت بین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه است.

  لوازم آشپزخانه زیمنس تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  شرکت زیمنس در سال 1847 در برلین تأسیس شد و در ابتدا در ساخت تلگراف فعالیت داشت. در دهه های اولیه قرن بیستم، زیمنس شروع به تولید لوازم آشپزخانه کوچک و در سال 1926 اولین “اجاق گاز” الکتریکی کرد. از آن زمان، این گروه همچنین برای نوآوری و کیفیت برجسته “ساخت آلمان” در زمینه لوازم آشپزخانه ایستاده است.

  برند لوازم آشپزخانه زیمنس، مانند برندهای لوازم آشپزخانه Gaggenau، Junker و Neff، اکنون متعلق به BSH Hausgeräte GmbH از گروه Bosch است.

  اگرچه زیمنس لوازم آشپزخانه را با قیمت متوسط ​​پایین‌تر نیز عرضه می‌کند، اما تمرکز بر روی لوازم با کیفیت بالا با طراحی برجسته است. زیمنس قبلاً چندین بار «جایزه طراحی Red Dot» و «جایزه طراحی آلمانی» را دریافت کرده است. “‘بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی “‘ به طور خاص با طراحی معاصر و کاهش یافته که به طور یکپارچه با آشپزخانه های مدرن و آشپزخانه های طراحان مطابقت دارد، تحت تأثیر قرار می دهد. لوازم آشپزخانه studioLine را فقط می توان از استودیوهای آشپزخانه تهیه کرد.

  از سال 2014، لوازم آشپزخانه زیمنس بر تولید لوازم خانگی هوشمند متمرکز شده است. زیمنس تحت عنوان “زندگی بدون درز” هدف خود را ایجاد انقلابی در زندگی روزمره با فناوری های هوشمند و شبکه سازی در “اینترنت اشیاء” و کمک به مردم برای دستیابی به راحتی و کارایی یکپارچه قرار داده است.

  کسانی که از مدل های ساده راضی هستند می توانند اجاق گاز شیشه ای سرامیکی را از زیمنس با قیمت برندهای برتر برای آشپزخانه یا یک یخچال فریزر بزرگ را از تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه تهیه کنند. با این حال، بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی می تواند خواسته های بسیار بالا را نیز برآورده کند. برای مثال، اجاق‌های القایی شبکه‌شده از طریق WLAN حدود تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه و یخچال‌های ساید بای ساید بین برندهای برتر برای آشپزخانه قیمت دارند.

  لوازم برقی پیشرفته: تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در بخش قیمت بالا

  تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در بخش قیمت بالایی هستند و شما مجبور نیستید با مدل های آنها سازش کنید. از طراحی فوق‌العاده گرفته تا عملکرد بالا و کیفیت کار بالا تا بهره‌وری انرژی، همه جزئیات دقیقاً اینجا هستند.

  البته بین برندهای لوازم آشپزخانه در رده بالا نیز تفاوت قیمتی وجود دارد. به عنوان مثال، بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی مدل‌های ارزان‌تری را نیز ارائه می‌دهد که عملکردهای کمتری دارند و طراحی ساده‌تری دارند، بنابراین در محدوده قیمتی متوسط ​​قرار دارند.

  با این حال، اگر به دنبال لوازم برقی برای آشپزخانه جدید خود هستید که بالاترین نیازها را برآورده کند، با سازندگان زیر به جای درستی آمده اید.

  لوازم برقی از Bauknecht تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی  می تواند به بیش از صد سال سابقه شرکت نگاه کند. با این حال، Bauknecht تنها پس از جنگ جهانی دوم در سال 1948 شروع به تولید لوازم آشپزخانه کرد. Bauknecht از سال 1989 بخشی از گروه Whirlpool است.

  درست مانند سایر تولید کنندگان در بخش رده بالا، Bauknecht به طرز کار عالی ، عملکردهای اضافی نوآورانه و طراحی پیچیده متکی است. Bauknecht همچنین دارای محدوده‌های قیمتی متفاوتی است: از قیمت‌های پایین برای لوازم خانگی Collection.03 تا لوازم آشپزخانه انحصاری Collection.09 و Collection.11 در طراحی مینیمالیستی و با نمایشگر لمسی.

  Bauknecht ترکیبات ساده و بزرگ یخچال فریزر را با حداقل تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه ارائه می دهد، اما بهترین مدل ها حدود تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه قیمت دارند.

  اجاق گاز بورا و دستگاه استخراج اجاق گاز

  بورا یک شرکت جوان متخصص در اجاق گاز و استخراج کننده های اجاق گاز است. با هدف خلاص شدن از شر هود، Willi Bruckbauer در سال 2006 سیستم استخراج اجاق گاز خود را توسعه داد که بخارات پخت و پز را به داخل اجاق گاز می مکید. او این سیستم را ثبت کرد.

  بورا بر کیفیت کار بسیار بالا، طراحی درجه یک، مینیمال و راه حل های نوآورانه متکی است. در تاریخ کوتاه این شرکت، بورا قبلا جوایز معتبری مانند “جایزه بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی “، “جایزه طراحی آلمانی” و “جایزه طراحی نقطه قرمز” را دریافت کرده است.

  اجاق گاز بورا به دو دسته محصول و قیمت خالص، پایه، کلاسیک و حرفه ای تقسیم می شود.

  لوازم آشپزخانه Gaggenau تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  برای بسیاری، بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی احتمالاً مظهر با کیفیت ترین لوازم آشپزخانه در بخش پیشرفته است. تولید کننده لوازم آشپزخانه می تواند به بیش از 330 سال تاریخ نگاه کند.آهن Gaggenau در سال 1683 توسط Margrave Ludwig Wilhelm von Baden در لبه جنگل سیاه تاسیس شد. از سال 1880، این شرکت در میناکاری حرفه ای، که پیش نیاز مهمی برای اجاق های زغال سنگ و گاز بعدی است، تخصص داشت.

  امروزه بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی انواع لوازم آشپزخانه را برای بالاترین تقاضا تولید می کند. این برند همچنان از مینیمالیسم و ​​کارکردگرایی مکتب باهاوس الهام گرفته است، ” فرم از عملکرد پیروی می کند ” نیز یکی از شعارهای گاگناو است.

  تاریخچه این شرکت باعث این درک مهم شده است که سه چیز بیش از هر چیز برای ایجاد محصولات با کیفیت عالی لازم است: بینش طراح، کیفیت مواد و مهارت صنعتگر. گاگناو برای چیزی کمتر از کمال تلاش می کند.

  تقاضاهای زیاد در مورد کمال لوازم آشپزخانه او در قیمت منعکس شده است. آخرین اما نه کم اهمیت، لوازم آشپزخانه بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی عمدتا در آشپزخانه های حرفه ای یافت می شود. برای اجاق گاز Gaggenau باید قیمت تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه به بالا را تخمین بزنید، اجاق گازی یا شیشه ای سرامیکی از برندهای برتر برای آشپزخانه شروع می شود، اجاق گاز القایی تا تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه می رسد.

  لوازم آشپزخانه Miele تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  Miele با نام تجاری “بهبود” عرضه می شود و نه تنها بر موقعیت برجسته خود در تولید لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا تاکید می کند، بلکه بر ادعای خود برای بهبود مستمر آن تاکید دارد. این ادعای شرکت خانوادگی از زمان تاسیس آن در سال 1899 بوده است. و تا به امروز، لوازم آشپزخانه Miele به وعده های خود عمل می کنند.

  Miele طیف وسیعی از لوازم برقی بزرگ را برای آشپزخانه و همچنین جاروبرقی ارائه می دهد. علاوه بر ارزش بالا، طراحی عالی نیز کانون توجه لوازم آشپزخانه بسیار کاربردی Miele است. جوایز متعدد و متعددی مانند “جایزه طراحی نقطه قرمز”، “جایزه طراحی IF”، “جایزه فوکوس باز”، “جایزه طراحی جهانی” و بسیاری دیگر نشان دهنده موقعیت برجسته Miele به عنوان یک تولید کننده لوازم آشپزخانه پیشرفته است – بخش.

  هزینه اجاق گاز Miele در این کلاس، به عنوان مثال. ب. با استخراج یکپارچه، به عنوان دومینو یا اجاق گاز القایی حدود تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه به بالا هستند، اما شما می توانید اجاق گاز سرامیکی ساده و در عین حال با کیفیت را از Miele از برندهای برتر برای آشپزخانه تهیه کنید.

  لوازم آشپزخانه مناسب برای شما

  اینکه کدام برند لوازم آشپزخانه را برای آشپزخانه خود انتخاب می کنید باید به نیازهای لوازم آشپزخانه خودتان بستگی داشته باشد.

  اگر زیاد آشپزی نمی کنید و بودجه هنگفتی ندارید، مطمئناً لوازم گران قیمت قابل استفاده نیستند. اولویت‌های روشنی را تعیین کنید و در نظر بگیرید که کدام وسیله آشپزخانه ممکن است از بقیه مهمتر باشد. مطمئن شوید که لوازم آشپزخانه را از تولید کنندگان مختلف مقایسه کنید و مطمئن شوید که با انتخاب آشپزخانه شما مطابقت دارند.

  تولید کنندگان سینک آشپزخانه: سینک های با کیفیت بالا برای آشپزخانه شما

  سینک آشپزخانه یکی از مهم ترین عناصر در آشپزخانه است: شستن ظروف، پخت و پز، تمیز کردن و بسیاری از فعالیت های دیگر بدون سینک غیر قابل تصور است. اما کدام تولید کنندگان سینک سینک های آشپزخانه خوب را با کارایی بالا، طرز کار عالی و ایده آل با طراحی پیچیده ارائه می دهند؟ بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی محبوب ترین تولید کنندگان را در تمام بخش های قیمتی ارائه می دهد.

  سینک بلانکو تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  سینک ظرفشویی توسط متخصصین

  علاوه بر برند فرانکه ،  شرکت بلانکو احتمالاً یکی از شناخته شده ترین تولیدکنندگان سینک آشپزخانه است. این شرکت در سال 1925 توسط هاینریش بلان تاسیس شد و امروزه بزرگترین تولید کننده سینک در آلمان است.

  بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی به طور انحصاری در سینک ها و شیرآلات و همچنین سیستم های زباله برای آشپزخانه تخصص دارد . تمرکزی که در کیفیت کار بالا، طراحی جذاب و عملکرد بالای سینک ها منعکس شده است. سینک‌های بلانکو با شکل‌های شفاف و ظریف، هندلینگ کاربردی و عمر طولانی‌شان، همه چیز را متقاعد می‌کنند.

  بلانکو سینک ها را از فولاد ضد زنگ، سرامیک و سیلگرانیت تولید می کند. تمام نیازها را پوشش می دهد. این پیشنهاد از سینک های فولادی ضد زنگ ساده از تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه تا سینک های گرانیتی انحصاری با قیمت حدود تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه یا سینک های استیل ضد زنگ با قیمت تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه متغیر است که بالاترین نیازها را از نظر زیبایی شناسی و عملکرد برآورده می کند.

  سینک های بلانکو ساخته شده از Silgranit

  بلانکو اولین تولید کننده سینک بود که سینک های ابتکاری بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی را به آشپزخانه معرفی کرد. سیلگرانیت یک سنگ مصنوعی بر پایه گرانیت است، یعنی یک ماده کامپوزیتی که تمام خواص مثبت گرانیت را دارد و حتی مزایای بیشتری نیز دارد.

  سطوح سینک های بلانکو سیلگرانیت فوق العاده بهداشتی بوده و به راحتی تمیز می شوند. علاوه بر این، این ماده رنگ ثابت، ایمن برای مواد غذایی و بسیار قوی است.

  به لطف فرآیند ساخت خاص، سینک های سیلگرانیت را می توان عملاً در هر رنگی تولید کرد. سینک های بلانکو ساخته شده از Silgranit در رنگ های کلاسیک و جاودانه و همچنین در ظاهر بتونی موجود هستند. کابینت مدرن

  فرانکه غرق می شود تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  سازنده با مراقبت سوئیسی

  Franke یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین تولید کنندگان سینک آشپزخانه در اروپا و خارج از آن است. این شرکت در سال 1911 در شهر رورشاخ سوئیس شروع به کار کرد، جایی که هرمان فرانکه یک مغازه قلع‌سازی را تأسیس کرد. فرانکه تحت رهبری پسرش والتر گسترش بین المللی خود را آغاز کرد و اکنون در 40 کشور فعال است.

  بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی برای کیفیت سوئیسی برجسته خود ارزش قائل است و از زمان تأسیس توسط نوآوری و استانداردهای طراحی بالا هدایت شده است. فرانکه با شعار ” خیلی شگفت انگیز ” خود را متعهد به هدف آسان تر کردن زندگی روزمره با راه حل های غیر معمول کرده است.

  خواص ویژه سینک فرانکه تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  • سینک های فوق العاده عمیق
  • سینک با عایق حرارتی و عایق صدا
  • شیر دکمه ای برای تخلیه آسان آب شستشو
  • “سیستم سینک تمیز” برای بهداشت بسیار بالا: مواد ضد باکتری و تولید بدون درز و لبه

  سینک های Franke نیز در هر نوع دلخواه موجود هستند:

  • سینک های توکار
  • سینک به عنوان سینک زیر کوه
  • سینک های فلاش
  • سینک های SlimTop

  Franke برای هر بودجه ای غرق می شود

  Franke سینک های آشپزخانه را برای هر سلیقه، نیاز و بودجه ای ارائه می دهد. سینک های ساده از جنس استنلس استیل با قیمتی کمتر از تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه در دسترس هستند و بنابراین در هر بودجه ای جای می گیرند. اگر از نظر اندازه یا طراحی نیازهای بیشتری دارید یا به راه حل های خاصی مانند سینک گوشه ای فرانکه نیاز دارید، باید کمی بیشتر در جیب خود فرو کنید. ساخت کابینت آشپزخانه کوچیک

  با این حال، سینک های انحصاری فولاد ضد زنگ در سری Franke Centinox ، همچنین سینک های گرانیتی Fragranit+ و سینک های سرامیکی قیمت خود را دارند. تا تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه برای گران ترین سینک های داخلی فرانکه باید پرداخت شود.

  علاوه بر سینک‌های آشپزخانه، مجموعه سیستم‌های آشپزخانه فرانک همچنین شامل اجاق‌ها و اجاق‌ها ، هودهای بیرون‌کش ، اتصالات، سیستم‌های جداسازی زباله و وسایل کمکی آشپزخانه کوچک‌تر می‌شود . Franke همچنین راه حل های کامل آشپزخانه را ارائه می دهد و همچنین در سیستم پذیرایی (Foodservice Systems)، هنر قهوه (بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی) و تجهیزات حمام (Water Systems) فعال است.

  سینک پیرامیس تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  محصولات از ارزان تا سطح بالا

  شرکت یونانی Pyramis ریشه در سالونیک دارد، جایی که این شرکت در سال 1959 به عنوان یک شرکت فرآوری فلز تاسیس شد. شعبه آلمانی Pyramis Deutschland GmbH از سال 2002 وجود دارد. بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی اکنون به بیش از 65 کشور صادر می کند و همچنین جایگاه محکمی در آلمان به ویژه با سینک های فولادی ضد زنگ خود به دست آورده است.

  این شرکت علاوه بر سینک های پیرامیس ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا گرانیت، لوازم برقی و ظروف پخت و پز ساخته شده از فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ریخته گری را نیز تولید می کند.

  سینک آشپزخانه پیرامیس از نظر قیمت در رده قیمتی پایین تا متوسط ​​قرار دارد. قیمت کابینت نئوکلاسیک سینک های ساده پیرامیس حدود تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه قیمت دارند، سینک های گرانیتی منحصر به فرد بیشتری را می توان تا برندهای برتر برای آشپزخانه خریداری کرد.

  سینک تکا تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  انواع اشکال و طراحی معاصر

  شرکت تاکا بخشی از گروه جهانی بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی است و علاوه بر سینک آشپزخانه، فر، مایکروویو، اجاق گاز و هود استخراج را نیز تولید می کند. این شرکت بیش از 90 سال است که وجود دارد و به همین نسبت تجربه زیادی در زمینه تجهیزات آشپزخانه دارد.

  تکا سینک های جامد را در بخش قیمت پایین و متوسط ​​ارائه می دهد. این ها در انواع مختلفی از اشکال و طرح های معاصر موجود هستند. تکا علاوه بر سینک های داخلی، به راه حل های ترکیبی مانند میدان های القایی با سینک فولادی ضد زنگ یکپارچه متکی است. تمام بخش های قیمت برای سینک های ساخته شده از فولاد ضد زنگ نشان داده شده است: ارزان ترین هزینه از تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه ، برای مدل های منحصر به فرد باید تا تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه بپردازید. قیمت کابینت آشپزخانه MDF

  این شرکت همچنین سینک های گرانیتی را با نام بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی به فروش می رساند که بین برندهای برتر برای آشپزخانه قیمت دارند.

  سینک شوک تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  طراحی برتر با مسئولیت زیست محیطی

  تولید کننده سینک شوک در زمینه سینک های کامپوزیتی کوارتز یا سینک های گرانیتی تخصص دارد، زیرا کوارتز سخت ترین قسمت گرانیت است. این شرکت که از سال 1924 فعالیت خود را آغاز کرده است، یکی از پیشگامان تولید سینک است. در سال 1979، این شرکت سینک کامپوزیت کوارتز بسیار سخت گیر را اختراع کرد و تا به امروز بسیاری از فرآیندهای توسعه یافته توسط Schock توسط سایر تولید کنندگان سینک در سراسر جهان نیز استفاده می شود.

  علاوه بر روحیه پیشگامی، طراحی فوق العاده سینک ها، حداکثر کارایی، مانند پوشش های خاص و دافع کثیفی، و هنر سنتی در مرکز فلسفه این شرکت قرار دارد.

  علاوه بر این، شرکت اهمیت زیادی به اقدام مسئولانه و آگاهانه نسبت به محیط زیست می دهد. قیمت کابینت کلاسیک تولید سینک های توکار تا حد امکان به صورت محلی انجام می شود. بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی منحصراً در آلمان تولید می کند. ماسه کوارتز از کوه های باواریا اطراف می آید.

  این کارخانه همچنین توانسته است به 90 درصد راندمان مواد خام دست یابد و 95 درصد از آب مصرفی در تولید را بازیافت کند. مواد بسته بندی قابل بازیافت و بهره وری انرژی برای این شرکت امری مسلم است.

  اگرچه سینک های شوک قیمت خود را دارند، اما به عنوان مثال از مدل های مشابه فرانکه یا بلانکو گران تر نیستند. قیمت سینک ظرفشویی بین برندهای برتر برای آشپزخانه است.

  سینک های سرامیکی سیستمی تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  انحصار به عنوان یک اصل 

  سینک های Systemceram در بخش انحصاری قرار دارند. تولید کننده در سینک های گرانیتی و سرامیکی تخصص دارد. علاوه بر محصولات کوچک سینک های انحصاری برای آشپزخانه، Systemceram همچنین راه حل های ویژه سفارشی برای حمام و آشپزخانه در خانه های خصوصی و آزمایشگاه های حرفه ای تولید می کند. از سینک ظرفشویی گرفته تا وان حمام تا میز کار به صورت یک تکه با سینک، سازنده چیزی برای دلخواه باقی نمی گذارد.

  بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی تنها در سال 1999 تاسیس شد، اما فعالیت های سرامیکی KCH Keramchemie را خریداری کرد، که از سال 1928 فعال بود، و بنابراین می تواند به بیش از یک قرن تجربه در تولید ظروف سنگی خوب نگاه کند. کابینت کلاسیک ترند برتر در طراحی آشپزخانه برای سال 2022

  سری KeraDomo تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  بخش آشپزخانه Systemceram KeraDomo نام دارد و دارای بیش از 13 سری به صورت استاندارد است که هر کدام دارای مدل های متعددی از سینک های داخلی KeraDomo هستند. سینک های KeraDomo در رنگ های مختلف موجود هستند تا بتوان آنها را متناسب با طرح رنگ آشپزخانه شما انتخاب کرد. همه سینک ها با پوشش ضد لکه گیری “CleanPlus” ارائه می شوند، به طوری که سینک های KeraDomo نه تنها از طراحی پیچیده برخوردارند بلکه بالاترین استانداردهای عملکرد را نیز دارند.

  با این حال، سینک های بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی قیمت خود را دارند، سینک های معمولی (تقریباً 80 سانتی متر) ساخته شده از سرامیک از برندهای برتر برای آشپزخانه قیمت دارند. بزرگترین سینک های سرامیکی تا تولید کنندگان لوازم آشپزخانه برندهای برتر برای آشپزخانه قیمت کابینت مدرن در دسترس هستند.

  ویلروی و بوخ 

  مترادف با لوکس بودن در آشپزخانه و حمام

  تولید کننده انحصاری سرامیک برندهای برتر برای آشپزخانه از سال 1748 بهترین سرامیک ها را تولید می کند و به طور مداوم دامنه محصولات خود را گسترش داده است: همه چیز حول محور محصولات سرامیکی با بهترین طراحی و بالاترین پردازش می چرخد.

  سینک های برندهای برتر برای آشپزخانه برای آشپزخانه دارای تمام مزایای مواد هستند: در برابر خراش، بریدگی، ضربه، اسید، حرارت و لکه مقاوم هستند. علاوه بر این، آنها بهداشتی و ایمن هستند و به لطف فرآیندهای تولید خاص، تمیز کردن آنها بسیار آسان است. کابینت آشپزخانه ام دی اف

  با تولید کننده سینک انحصاری مانند برندهای برتر برای آشپزخانه، زبان طراحی و تنوع تمام الزامات طراحی را برآورده می کند. Villeroy & Boch علاوه بر سینک های داخلی و سینک های زیر کوه، سینک های همسطح و البته سینک های گوشه ای را نیز ارائه می دهد. ویژگی های برجسته سینک های سرامیکی رنگی و سنگ های سینک بی نظیر Villeroy & Boch است.

  سینک های شیک برندهای برتر برای آشپزخانه به همین نسبت گران هستند. حتی کوچکترین سینک ها بیش از 140 یورو قیمت دارند، برای سینک های بزرگ Villeroy & Boch با روکش بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی باید تا 1200 یورو هزینه کنید. کسی که این همه پول خرج می کند نباید در شیر آشپزخانه هم پس انداز کند.

  تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

  کدام سازنده سینک مناسب است؟ ما نمی توانیم برای شما تصمیم بگیریم. بهترین تولید کنندگان لوازم برای آشپزخانه برند های برتر سینک تجهیزات شیر آلات کابینت ممبران پلی اورتان پولیشی ام دی اف MDF انزو ترک ایرانی اما از آنجایی که ما بخش زیادی از ساعات کاری خود را در آشپزخانه در سینک می گذرانیم، مطمئناً ارزش سرمایه گذاری روی سینک آشپزخانه مارک دار را دارد که نیازهای زیبایی شناسی و عملکرد شما را برآورده کند. اما ما یک نکته آخر داریم: هنگام برنامه ریزی آشپزخانه، فراموش نکنید که فضای کافی برای تخته تخلیه در کنار سینک آشپزخانه در نظر بگیرید.

  پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب saffron price 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *